Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, én egy húsz éves kismama vagyok. Gondolom sokan fiatalnak tartotok ahhoz, hogy anya legyek, bár szerintem nem olyan vészes a korom - ahogy észrevettem, sokan 16-17 évesen szülnek, őket én sem tartom felkészültnek -, úgy érzem, képes vagyok felnevelni a kisfiamat. Számomra nagyobb gondot jelent az, hogy már terhesen is tudom, hogy egyedülálló szülő leszek. Illetve vagyok. A baba vér szerinti apja szerint ez csak az én hibám, mert én nem voltam hajlandó alkalmazkodni az ő elvárásaihoz. Mindegy, ezt most nem részletezném. Biztosan jó lenne egyszer társat találni, de erre nincs sok esélyem. Próbálok úgy boldogulni, ahogy tudok, mindent megteszek azért, hogy a helyzetünk minél jobb legyen, pl. sajnos nincs még érettségim sem, ezért beiratkoztam levelezős gimnáziumba, hogy a visszalévő két osztályt elvégezzem. Talán így, hogy nem dolgozom, mégiscsak könnyebb lesz elvégezni, mert munka mellett is megpróbáltam, de úgy nem nagyon ment. Jövő szeptemberben megpróbálok beiratkozni egy fodrász-tanfolyamra, hogy legyen szakmám. Szeretnék továbbtanulni főiskolán, de addig is élnem kell valamiből, és ha szakmám lesz, talán könnyebb lesz. Szóval tényleg próbálkozom. Csak az zavar, hogy én úgy érzem, az emberek lenéznek a helyzetem miatt. Lehet, hogy nem, fogalmam sincs. Csak hát igaz, hogy sok az egyedülálló szülő, de azért terhesen általában még mindenki mellett ott van az apuka, vagy ilyesmi.
Nagyon szeretnék megismerkedni olyanokkal, akik hasonló helyzetben vannak, egyedülálló kismamák vagy anyák, főként olyanok, akik szintén elég fiatalok. Légyszi írjatok, ha van kedvetek: pollypolly@freemail.hu Köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Radra! Micsoda jó hírek. Gratulálok.

Én már megint tanfolyamra járok. Kezdek belejönni az iskolákba. Csak kicsit későn. 3 gyerek mellett örömmel ültem újra be a padba. Akkor írtam legutóbb, amikor vizsgára készültem. Az sikerült. Remélem ez is ilyen jól fog menni.
Közben a fiam 2. osztályos lett, a kicsik meg nagycsoportos ovisok. Velük is elég sok időt kell tölteni. Most uszodába járnak, nagyon élvezik.

Igyekszem kicsit gyakrabban jönni.

Legyen nagyon szép a napotok.

DELFI
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
 
 

 
 

Sziasztok!

Lehet már nem is emlékeztek rám,olyan régen jártam erre.
Tudjátok nem volt jó a net aztán meg a gépem.
Látom van pár új csajszi is.(mármint nekem új :lol: :lol: )
Radra,gratulálok!!!
Én már akkor is szerettem volna kistesót mikor még sűrűn jártam erre,de sajnos még azóta sem jött össze.
Vagyis mindig közbeszólt vmi.
Remélem mindenki nagyon jól van a gyerkőcökkel együtt!!
Ha nincs ellenetekre visszatérnék közétek "kirekesztettek közé" :lol: .
Az én Dani fiam már nagycsopis , jövőre már suli.
Már előre félek tőle.
Mindenki csak riogat , hogy ilyen meg olyan nehéz,meg rossz lesz.
Radra ,mondd hogy nem így van!!!
Idén nyáron férjhez mentem,majd ha tudok rakok fel képet.(ha érdekel valakit)
A sulit idén fejeztem be,sikeresen.

Hát röviden ennyi.
Szombaton benézek.

Puszka Mindenkinek!!!!!!

Móni :P
 
 


Az előbb véletlen rossz nevet írtam be,mégis beengedett a rendszer.
nem értem.....

Visszaolvastam kicsit,Zsuzsa gratulálok neked!!!!!!

Móni
 
 


Sziasztok!

Móni! De jó, hogy újra itt vagy!!!!!! Remélem tényleg sűrűbben jössz majd erre mostantól! :wink:

Azért nem nagyon irogatok mostanában, mert nem igazán van jó hírem - legalábbis a Pocaklakóval... :cry:
A legutóbbi uh-on kiderült, hogy több, mint 1 héttel el van maradva a Kicsi az idejéhez képest! :cry: (De nem értem miért, hiszen tudom mikor volt utoljára mensim, sőt azt is, hogy mikor fogant.)
Na, szal kisebb, mint kéne, így hamarabb lett levéve az AFP, ami nagyon alacsony lett (0,46), így az orvosom elküldött a SOTE I.-re genetikai uh-ra, meg mégegyszer levetetni az AFP-t.
A Női Klinikára november 6-án kell mennem, de én addig nem bírnám ki, úgyhogy tegnapelőtt bejelentkeztem az Istenhegyi Diagnosztikai Centrumba. Szerdán le is vették a vért a négy markeres teszthez. Épp az előbb telefonáltak, hogy 1:3700-hoz az esélyem a Down-ra. Így a genetikai ultrahangot javasolják csak, aztán annak függvényében meglátjuk a továbbiakat! Úgyhogy hétfőn megyek az Istenhegyire Hajdú doktornőhöz.
Következő héten pedig a SOTE-ra. (Több szem többet lát alapon.)
Ja, és, ha jól értettem az AFP-m most is 0,5 körül van. Viszont a többi adat is alacsony, ami állítólag jobb, mintha némelyik magas lenne, némelyik pedig alacsony...
Nekem ez az 1 a 3700-hoz nem tűnik valami magasnak! Jobban örültem volna az 1:37.000-hez!!!
Úgyhogy még mindig nem nyugodtam meg! :(

Amúgy a két nagyfiammal minden oké! Bálint rossz, mint egy kisördög! De tényleg, mióta nem cumizik - kb. másfél hónapja -, azóta tiszta ideg. Nem tudom néha mit csináljak Vele! Egyébként pedig okos, ügyes, szép nagyfiú! :lol: :wink: Annyit, de annyit tud beszélni - nagyon tisztán -, hogy néha belefáradok!

Nándikának még mindig nagyon tetszik a suli, aminek nagyon örülök! Ő is kis okoska! :D Egyedül az írás az, ami nem igazán megy Neki! Illetve menne, csak baromi rondán ír! Tiszta apja! :lol: :lol: :lol:
Móni! Én is nagyon féltem a sulitól, de nem bántam meg, hogy nem vártam vele egy évet! Szerintem, ha a szakemberek azt mondják, hogy iskolaérett, nyugodtan engedd!

Most mennünk kell Nánduért a napközibe - imád ott lenni, úgyhogy sosem tudok elég későn menni érte. Mindig kell legalább negyed óra, hogy befejezze amit épp csinál! :lol:

Szorítsatok nekem hétfőn! 13:40-re kell mennem. Utána írok Nektek, hogy mi volt!

Puszi mindenkinek!

Adri
 
 


Lehet, hogy át kell szerkesztenem a vonalzót, mivel a legutóbbi mérés szerint 17+6 napos vagyok... :shock:
 
 


Sziasztok!

Hű, én is jó rég jártam erre...
Adri :) Sokszor eszembe jutsz, mi lehet Veletek! Teljesen megértelek, egy kismami mindig talál vmit, ami miatt parázhat (én is ilyen voltam), de NYUGI!!! Bencust nálam ugyanígy "kisebbnek" mérték és én is tudtam, hogy mikor foganhatott, és az nem a tippelt időszak volt, de 1 hét SEMMIT sem jelent, ez még a kiírt időpontot sem módosítja!! (legalábbis itt, ahol én szültem) Úgy olvastam, hogy a túl magas érték a gáz, az alacsony viszont nem egyenlő a Down-nal, mert csomó más oka is lehet! Nyugaton több országban már nem is végzik ezt a vizsgálatot, mert nem ad megbízható eredményt. A genetikai uh-ra azért csak menj el, legalább megnyugtatnak, hogy minden rendben! Nagyon drukkolok hétfőre!!!!!

Delfi :) Jó tanulást Neked! viszgádhoz pedig gratula!!

Móni :) Szuper, hogy írtál! :D Gratula a sikeres sulibef.-hez és a férjhezmenéshez! képek jöhetnek! :wink:

Mi jól vagyunk, bár Bálint kicsit taknyos, de már javul. Bencus hihetetlen tempóban nő, már 8,5 kiló és nagyon érdeklődik a világ iránt :D foga még nincs, de éjszakai ébredések és nyáladzás, rágás, stb. továbbra is. Még mindig csak szopizik, bár már megivott kb. fél deci vizet összesen születése óta :lol: Bálint már mondatokban dumál, ragoz és eszméletlen dolgokat tud néha mondani :lol: és már igencsak oda kell figyelni, mit is mondunk előtte (pl. a "basszus"-t hihetetlen gyorsan megtanulta :mrgreen: ), de nagyon élvezem a szövegét, még nem untam meg, de lehet hogy annak is eljön az ideje :lol:

Puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 




Sziasztok!

Adri, nagyon szurkolok neked hétfőre!
Tuti minden rendben lesz!!
Egyenlőre nem tudok képet felrakni mert túl nagyok, és nem tudom hogyan lehet a méreten változtatni.
Zsuzsa, Bálintkának jobbulást,az én Danim is ma taknyosodott meg.Most két hete nem mehetett úszni,mert megint fáj a füle.
Sajna még mindig nagyon gyakran fáj neki.

Na megyek,mert még nudlit kell csinálnom vacsira.

Puszi
Móni
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy a topicotokba befurakodok, de egy nagyon klassz koncertre hívnám fel a figyelmeteket!
Köszönöm, hogy elolvassátok.


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -



Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h

Helyszíne: Otthon Művelődési Ház - Bp. XXIII. kerület (Soroksár)
Szitás u. 112.
(a Hősök terei Templomtól egy percre)



Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini -A bohémélet, Gounod-Faust, Donizetti -A szerelmi bájital
és Donizetti -Don Pasquale című operáiból!


Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
"Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!"
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, bár régen írtam!!

Adri :)
Olvasom a híreket....Azóta már túl vagy a vizsgálaton! Mi volt? Szerintem is jobb az alacsony érték, mint a magas! Nem lesz semmi gond!!
Mi is úgy döntöttünk, hogy jöhet a 3. bébi! Ez az első "éles" hónapunk, hát remélem, sikeres lesz.... :wink: Bár nem bízom el magam!

Móni :)
Őrülök, hogy újra jelentkeztél!!

Denizsa :)
Fiúkról majd tehetnél képeket!

Puszi!
Ditta

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Na, túl vagyok a genetikai ultrahangon. A doktornő nem talált semmi féle elváltozást, úgyhogy nem javasolta a magzatvízvételt! Ja, és elvileg KISLÁNY lesz!!!!!! (Ahogy legtöbben sejtettük...)
Azt írtam, hogy nagyon alacsony lett az AFP-m, amit Cegléden vettek le még október elején (0,46 MoM), meg az is, amit a múlt héten szerdán az Istenhegyin (0,54 MoM).

De szerencsére Hajdu doktornő megnyugtatott, hogy ha ennyire alacsony, akkor megintcsak kevés az esély, hogy valami gond legyen! Normális esetben 1-hez kellene közelítenie, ugye, de Ő azt mondta, hogy inkább akkor van gond (Down), ha 0,7-0,8 körüli a MoM érték. Ezt jó tudni, így a 3. gyerkőcnél... (Eddig azt hittem, hogy az tök jó, mivel a fiúké annyi volt.)
Ja, és még annyit mondott, hogy az AFP nem jelent semmit, illetve nem szabadna csak magában azt az értéket vizsgálni...)

Úgyhogy most már megnyugodtam egy kicsit, - na jó, annál azért jobban, de mégis elmegyek jövőhéten kedden a SOTE-ra a Baross utcába. Kíváncsi vagyok ott mit mondanak! :) Ja, és nincs több mint 1 hét "elmaradása", csak 2-3 nap! (Most vagy a ceglédi uh. gép ilyen gázos, vagy belehúzott a kiscsaj! :lol: :lol: :lol:
Mióta tudom, hogy kisebb, próbálok többet enni, mert az egész család kiakaszt azzal, hogy biztos azért ilyen kicsi, mert nem eszem rendesen! Na ja. Annyi tény, hogy még mindig -2 kg-ban vagyok így 19 hetesen, de nem azért mert nem akarok enni, vagy fogyóznék - ez igen mókás kijelentés lenne tőlem, mikor normál esetben sem bírok egy diétát sem betartani 3 napnál tovább -, hanem mert ennyit bírok és kívánok magamhoz venni! Ő úgyis elveszi magának amire szüksége van, nem?!

Nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltatok ránk!!! :lol:

Zsuzsa! Bálintnak jobbulást!!! :wink: Elég érdekes idő van most, se nem hideg, se nem meleg - pont megfázásra hajlamosító... :?
Te jó ég, Bencus mekkora már! Hogy telik az idő! Hihetetlen.
Az a "basszus" tényleg elég vonzó szó! Nálunk Nándikának a basszuskulcs volt az első összetett szava! Kifeküdtünk mikor először meghallottuk! És persze nevetve mondtuk, hogy ezt nem szabad mondani. Állati hatásos volt, mert onnantól kezdve pár napig folyamatosan ezt mondta!
Bálintnak kijött már mind a 20 foga? Mert nálunk még csak 16 van - több mint 1 éve...

Móni! Daninak is jobbulást!!! :wink: Szegény, mennyit szenved a füle miatt! Már régebben is írtad, hogy többször gond volt vele.
A képeket pedig nagyon várom! Én a Paint-ben szoktam lekicsinyíteni. Ott a 'Kép' menüben a 'Nyújtás, döntés'-t szoktam levenni 100%-ról kb. 20%-ra. De lehet, hogy egyszerűbben is lehetne csinálni, nem tudom.

Hát ez a két fiú már most pörög ezerrel, ahelyett, hogy aludnának! :shock: Kész vagyok Tőlük már most!

Puszi Nektek!

u.i.: Lehet, hogy kb. 1 hétig nem leszek, de jövök amint tudok! :wink:
 
 


Szia Ditta!

Közben írtál, ahogy írtam a kisregényt...

Nagyon örülök Neked is! Hajrá 3. baba!!!

Még megpróbálok jönni ma és feltenni képeket én is, de most megyek, mert tényleg szétszedik a házat ezek a rosszcsontok! :evil:

Puszi, Adri
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok!

Ma megyek a Baross utcába a SOTE I.-re! Remélem itt is azt mondják, hogy nincs semmi gond! Drukkoljatok!

Puszi!

Adri
 
 


Sziasztok!

Ditta :) Hajrááá 3. gyerkőc!!

Móni :) Remélem Danid füle már jobban van!

Adri :) Mi volt a SOTE-n? Biztos minden rendben van!! Nagyon örülök, hogy a genetikai uh-on nem találtak semmit :D nem lesz semmi gond, ne aggódj!!! És gondolkodtatok már (kislány :wink: ) neveken?
Bálintnak is még mindig 16 foga van, úgy látszik nem kapkodja el ő sem :lol:

Teszek egy képet a srácokról, amint egy ágyban hallgatják a mesét:
Kép

Puszi Mindenkinek,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Nagggyon cukik a fiúk!!!!! :lol: :lol: :lol:

Hát, voltam a SOTE-n. Ott azt mondták, hogy az eredményem és a korom miatt javasolják a magzatvíz mintavételt. :cry: Elő is jegyeztek jövő hét szerdára. De már fel voltam rá készülve. Úgyhogy annyira nem aggódom. Legalábbis magam miatt nem!
Más is túlélte már.
Aztán este elementünk Nándival a saját dokimhoz. Az Ő véleményét is kikértük. Azt mondta, hogy Ő nem döntheti el helyettünk! Ha nem vagyunk olyan izgulósak, akkor várjuk ki amíg megszületik, de, ha aggódunk és nem szeretnénk a hátralevő pár hónapot is azzal tölteni, akkor csináltassuk meg! Azt mondta még, hogy az ultrahangon Ő sem, és a másik két uh-s sem látott semmi elváltozást, úgyhogy valószínűleg nincs semmi gond, de az uh és a 4 marker alapján is max. 90% a bizonyosság, amnio esetén viszont 100%.
Persze Nándi még mindig aggódott. Akkor nyugodott meg, amikor a doki azt mondta Neki, hogy, ha az Ő feleségéről lenne szó, akkor Ő azt mondaná, hogy csináltassa meg.
Úgyhogy talán most már nem parázik - annyira. Persze én sem magam miatt aggódom, csak a kicsi RÉKA miatt. Én elég sok mindenen túl vagyok már. Egy kis szúrás a hasamba... :shock:
Na, szóval ez van. Jövő hét szerdán fél 10-re kell mennem (azt persze nem tudom mikor fogok bejutni), de mindenkit arra kérnék, hogy drukkoljon! Meg az utána levő pár napban is!
Ha nem tudok netezni (mert egész nap fekszem), akkor Zsuzsának írok egy smst, vagy felhívom és ha szépen megkérem, biztosan ír Nektek pár sort! :wink: :lol:

Most mennem kell.

Tájékoztatlak Titeket, ha van valami fejlemény!

Tessék írni!!!!!

Sok-sok puszit küldök Nektek!

Adri
 
 


Sziasztok!

Adri :)
Szorítok nagyon!! csak egy kicsit megütköztem azon, hogy a korod miatt javasolják! Tudtommal csak 35 év felett van ilyen magzatvíz-mintavétel, nem? És ha jól sejtem, te még nem vagy annyi!

Nekem hétfőn kellett volna megjönnie, és hát sajnos úgy érzem, meg is fog, mert fájdogál a hasam...
Bár más topikokban azt olvastam, hogy ez terheség elején is ilyen, mármint hogy mintha meg akarna jönni...
Volt neked ilyen tapasztalatod? Egyáltalán miből sejtetted, hogy terhes vagy? csak abból, hogy késett?

Denizsa :)
Fiúk olyan cukik!!

Üdv.
Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Adri :) Én is nagyon drukkolok!!!!! A korodat én sem értem :roll: és persze hogy átadok minden üzenetet :wink: de NEM lesz semmi baj, nyugi!!! És a Réka nagyon szép név :D :D

Ditta :) Nekem voltak enyhe fájdalmaim, még anno Bálinttal, de nem mensi-erősségűek és kaptam rá sárgatesthormon-tablettát, amitől megszűntek. De Bencével nem éreztem semmi ilyet és csak nem jött meg :wink: Drukkolok Nektek!!!

Tegnap meg megjártuk a fogászatot, mert Bálint elesett és letört az egyik metszőjéből egy darab :( sajnos nem tudni, hogy elérte-e a sérülés a dentint, mert elég mély, úgyhogy most drukkolhatunk a fogáért... :roll:

Na megyek ebédeltetni, puszi mindenkinek,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Azért a korom miatt is, mert a legtöbb Down-os babát 35 év alattiak szülik, mivel 35 éves kor felett kötelező az amnio, alatta meg vagy megcsináltatod vagy nem. De talán 30 éves kor alatt nem is ajánlják fel, csak, ha Te ragaszkodsz hozzá. Legalábbis én így tudom.

Ditta! Igen, jól sejted, még nem vagyok 35, hétfőn töltöttem a 31-et! :lol: (Kedden voltam a kórházban. Úgyhogy ehhez a számhoz nem igazán fűződik jó emlékem majd, azt hiszem...) :cry:
Mi a helyzet a mensiddel? Remélem nem jött meg! Amúgy nekem volt valami fura érzésem, mikor meg kellett volna, hogy jöjjön. Talán már a cickóim is kezdtek érzékenyek lenni, meg a derekam éreztem kicsit - asszem.
De görcs nem rémlik. (Bár, mióta szültem, semmi bajom nem volt a "nehéz napok" előtt. Meg sem éreztem. Bezzeg előtte: folyton valamilyen görcsoldót kellett, hogy szedjek!)

Zsuzsa! Tudom, érzem, minden oké lesz! Csak győzzem kivárni. Ez a legrosszabb az egészben! Ha másnap tudnám az eredményt, nem lenne semmi bajom, de 2-3-4 hét mire megkapom. :twisted:

Móni! Már megint eltűntél :!: :?: :idea:

Itt annyira pocsék idő van. A kedvem is az tőle. Reggel óta szakad az eső... :evil:

Kellemes hétvégét kívánok Nektek!

Puszi, Adri
 
 


Sziasztok!

Na, túl vagyok rajta! Nem volt benne semmi különös! Kb. másfél percet voltam bent a vizsgálóban!!! Várnom sem kellett, mert már 10 órakor kint is voltunk a SOTE előtt. December 10-én kell menni az eredményért. Igaz, még sok idő, de már így is nagy kő esett le a szívemről! De komolyan, olyan megkönnyebbülés félét érzek, pedig még csak most jön a java... a vetélés esélye, a várakozás, az eredmény stb. Na de álljunk hozzá pozitívan! Nem lesz semmmi gond!

Most robogok vissza pihizni.

Puszi Nektek!

Adri
 
 


Sziasztok!

Adri írt sms-t, hogy túl van az AC-n! Azt írta, nem volt vészes, de majd mesél :wink:

Adri :) Örülök, hogy túl vagy rajta és remélem azóta Réka is nyüzsög már! Ne aggódj, biztos nem lesz semmi baj!!! ++++

Ditta :) Mi a helyzet?? :wink:

Móni :) Mi újság?

Képzeljétek, Bencus féléves lett a hétvégén és megkóstolta az almát :) nagy fintorokat vágott, de kért mééég :lol: És megtanult kurjongatni is, nagyon tetszik neki, hogy "megtalálta" a hangját :lol:

Sok puszi mindenkinek,
Zsuzsa
 
 


Adri :) Na pont egyszerre írtunk! (ja, nálam egy hsz néha sokáig tart a "megszakítások" miatt :lol: ) örülök, hogy ilyen gyorsan átestél rajta! És nem fájt egyáltalán? Réka mocorog már megint, ugye?
puszihegyek! Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Aranyos vagy, hogy írtál! :lol:
Azért tudtam én is írni, mert ugyan nem fekszem egész nap, de pihenek és azt ugye gép előtt is lehet, mivel túl nagy erőfeszítésbe nem kerül. :wink: :lol:
Isten éltesse a kis félévest!!! Levetted a vonalzót?! Pedig olyan jó volt látni, hogy mekkorák már a fiúk!
Tök jó, hogy Bencusnak ízlik az alma! Nagyon cuki lehet, ahogyan fintorokat vág! Ja, és a kurjongatás sem lehet semmi! :lol: :lol:

Ditta! Móni! Már megint hová tűntetek?! Tessék írni néha!

Puszillak Titeket!

Adri
 
 


Sziasztok!

Hova lett megint mindenki??

Adri :) Jó, hogy Te még írsz, sokat gondolok Rád! :wink: Hogy vagy?? Gyerkőcökkel mi újság?
Igen, Bencus rendületlenül kóstolgat, nem lehet kihagyni a kajálásból, mert akkor patáliát vág, de a fintorok még vannak :lol: És elkezdett 4kézláb kutyázni is!! már tök ügyesen forog és tolat, szóval nyüzsög rendesen :D Bálintnál meg dackorszak van, de mivel tudom, hogy ez van, nem idegelem magam és inkább igyekszem túljárni a fiatalúr eszén (minél jobban szeretnék nála elérni vmit, annál inkább úgy teszek, mintha nem érdekelne és akkor tökre működik a dolog :lol: ), Nálatok hogy ment ez?

Na mennem kell, ébred a picur.
Puszi Mindenkinek!
Zsuzsa
És Adri, itt a vonalzóm is a kedvedért :wink: :D :

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most akkor ismételjem magam, hogy hol van mindenki??? :mrgreen:

Adri :) Hogy vagy???????????????

puszi,
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Azért nem írok, mert nincs igazán mit! De jövő hétfőn...!!!!
Akkor majd jelentkezem - legkésőbb!

Holnap megyünk a húgom sulijába Mikulásozni. Nándika már most kijelentette, hogy Ő bizony nem fog kimenni hozzá, mert fél tőle! (Tavaly is ez volt.) Majd a Bálint elhozza tőle az Ő ajándékát is... Remélem legalább a kis lucifer nem éget le! :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa! Annnnnnyira ari vagy, hogy miattam visszatetted a vonalót! Köszi! :D

Képzeljétek, Nándika a hétvégén azt mondta, hogy Ő szeretné díszíteni a karácsonyfát az Apával! De még 7 éves sincs! Miért nem hisz már a mesékben?! (Na jó, ez amolyan költői kérdés akart lenni, de akkor is hihetetlen, hogy ilyen nagy fiam van!)

Ditta! Te is adj némi életjelet magadról! Drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön a 3. baba Nálatok is!

Móni! Már megint eltűntél?!

Pusszantás, Adri
 
 


Sziasztok!

Kár volt azt írnom, hogy nem történik velünk semmi! Bár így is lenne most is...!

Képzeljétek, tegnap Nándika összetörte magát az iskolában. Elesett a cipőfűzőjében a homokos betonon és a jobb arca jó mélyen - néhol hólyagosra - lehorzsolódott! Az arccsontjánál, a szemhéján és a homlokán csupa seb!

Mikor megláttam az iskolában, hát, bizony elsírtam magam! Ő délutánra már megnyugodott, meg azt mondta nem is fáj annyira, de mikor itthon meglátta magát a tükörben, Ő is sírva fakadt, hogy milyen csúnya! Majd megszakadt a szívem! :cry: :cry: :cry:
A suliban egy doktornő ellátta a sebeit, úgyhogy kórházba szerencsére nem kellett vinni! De eléggé megviselt így is. Ez délelőtt egy szünetben történt én meg délután nagy nyugodtan mentem Érte, hogy de jó, a Húgom iskolájába megyünk Mikulásozni és milyen jó lesz a gyerkőcöknek...

Úgyhogy pompás napom volt! :evil: :evil: :evil:

Nem tudom mi jöhet még?!

Remélem Veletek minden rendben! Írjatok!

Puszi, Adri
 
 


Adri! :)
Jaj szegény Nándika :( :( Bulást neki és sok ++++++++++++++! Biztos gyorsan meggyógyul!! Olyan hamar megvan a baj... egy hülye cipőfűző... :evil: Akkor a Mikulásozást gondolom kihagytátok. Otthon azért jött a Miki, ugye? Mit hozott a gyerkőknek?
Mi Halász J. koncerten voltunk Bálinttal, meg egy kis favonatot kapott. És képzeld pont Miki-napon kijött Bencus első fogának a recéje!! Bálintnak is jön a 2 leghátsó rágója alul, már 2-2 csücsök kint is van. Egy kicsit taknyosak vagyunk, de már javulunk. Ti hogy vagytok??
No megyek, hívnak a gyerkők...
Puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Egy gyors helyzetjelentés, aztán rohanok Bálintot viszem fodrászhoz (keresztanyájához) - szerencsére - mivel minden alkalommal ordít, mint a sakál... :oops: :roll:

Szóval:
Tegnap cirka 2 óra hossza után közölték a SOTE-n, hogy minden oké és kislány!!! És ennyi.
Gondotam, ha már ilyen sokat vártam /vártunk a férjemmel/, megkérdezem, hogy azt esetleg tudják-e, miért volt ilyen alacsony az a nyavalyás AFP, de arra nem tudtak válaszolni és azt mondták, hogy most már nincs jelentősége. Végülis igaz, csak kíváncsi lettem volna...
De, a lényeg, a lényeg: minden rendben van!
Most már igazán nyugton maradhatna Réka baba, mert a két fiúval nem volt ennyi gondom összesen, mint Vele. Tipikus kislány!
Na, de hogy azért mégse legyen annyira jó napom, éjszaka úgy begörcsölt a vádlim, hogy fel kellett keltenem az uramat, mert ordítani tudtam volna a fájdalomtól! A talpam néha amúgy is szokott, de az nem gond, kipattanok az ágyból és gyorsan ráállok, de most ezzel nem tudtam mit kezdeni! Nándinak kellett kimasszíroznia, meg belé kapaszkodva hol egyik, hol másik lábamra álltam.
Amúgy jól vagyok. Ma este megyek a dokimhoz.

Ja, és a cukorterheléses vérvételem is szupi! Talán valami vérszaporítót lehet, felír majd a doki, de nem tudom.

Remélem mindenkivel minden oké!

Szép napot kívánok mindenkinek!

Pusza, Adri
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki! Most sajna én is elfogok!
Nándika tegnap hőemelkedéssel jött haza a suliból, és egész éjszaka lázas volt (39 C felett), pedig homeos cuccot és kúpot is kapott, úgyhogy most viszik anyukámék az orvoshoz.

Megpróbálok még karácsony előtt jönni, de ha mégsem sikerülne, mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!

Kép

Puszi, Adri
 
 


Adri! :)

Nándikának bulást!!! és +++++++++++++++
Örülök, hogy minden van Rékával!!!! :D :D és hogy a véreredmény is okés! :D Görcshöz ++++
Most rohannom kell altatni, sok pusziii,
Zsuzsa
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!
Kép
 
 


Sziasztok!

(Bár, úgy látom mostanában csak Zsuzsának kell írnom :cry: )
Szóval BÚÉK mindenkinek!

Remélem jól teltek az ünnepek! (Nekem hízással és gyomorégéssel, na és persze székrekedéssel...) :oops:

Tényleg, utóbbiakra nem tud valaki valami varázsszert? (Mármint valami alternatív gyógymódot? Előbbire szedem a Rennie-t, de gyűlölöm az ízét!)

De sokára lesz még március közepe... :?

Na, hát ez értelmes hsz lesz, bocsi!

Puszi, Adri
 
 


Szia Adri! :D

Látom, már tényleg csak egymásnak irogatunk...
Sok +++++ Neked a "kellemetlenségekhez"! Azt nem mondom, hogy ez természetes és karácsonyi "velejáró", mert tudom nem segít... A székrekedés miatt egyél sok rostot, zöldséget, gyümit, szilvalekvárt, aszalt gyümit, sok folyadékot, nekem szerencsére ez elég volt.
Réka hogy van? Mikor lesz a következő vizsgálat?
A fiúkkal mi újság?
Mi jól vagyunk, csak Bencus fogzik ezerrel és elég tré éjszakáink vannak, már sokmindent próbáltunk, de még nem találtuk meg a csodaszert. Ráadásul most pár napja "lakásfogság van" a jég miatt, jó lenne már kimenni végre, de az udvari és utcai jégpáncél elég ijesztő... Nálatok is ilyen jég-helyzet van?
Jaj, ébred a ded, mennem kell...
Sok puszi,
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Szió Zsuzsa!

Mindjárt indulok a dokimhoz, úgyhogy legkésőbb hétfőn írok róla. (Tudod, hétvégén apáé a gép!) :evil:
Amúgy igen, itt is elég gázos volt a héten sétálni! De a csúcs a vasárnap volt!
Na megyek, még üzemkész állapotba kell hoznom az autót - garázs híján... :roll: Bár, azt hiszem még nem fagy és köd sincs, úgyhogy csak a kutyával, meg a kapuval kell bajlódnom.

Puszi! És kellemes hétvégét Nektek!

Adri
 
 


Szió Zsuzsa!

Igen, igen, ma már kedd van, de nagy babaruha vásárlásban vagyok. Így is szoktatom magam, hogy lányom lesz!!! El sem tudom képzelni! :lol:

Na, voltam az én drága, egyetlen dokimnál! :D A kiscsajszival minden oké. A magzatvíz ugyan kicsit kevesebb, a vérnyomásom meg kicsit több, de egyik sem vészes - még.
A súlyom viszont nem kicsit több! 6 hét alatt 4 kilót híztam! Illetve egész pontosan 4,3 kg-ot, de annyira nyavajogtam a dokinak, hogy ez milyen sok, hogy elengedett belőle 30 dkg-ot! :lol: :lol: :lol: És azt mondta, hogy ne aggódjak már annyira, 7 kg összességében nem sok a 30. héten. Mondtam jó, de hátra van még - elvileg - 10 hét! (Szegény dokim, néha azért sajnálom, hogy ki kell engem bírnia! Persze az itthoniaknak is, de Ők nap mint nap hozzászoknak.) :shock:

Jövőhét csütörtökön megyek 32. heti uh-ra! A 37-38. héten pedig már akár meg is születhetne a kiscsajszi!

Most megyek, mert a házimunka nem végeződik el magától!

Puszi, Adri
 
 


Van ilyen szó egyáltalán, hogy "végeződik". Vagy végképp meghülyültem?! :evil: :evil: :evil:
 
 


Szia Adri! :D

Hú te jó ég, már 30 hetes vagy!! :o :D eszméletlenül rohan az idő! Nagyon örülök, hogy minden rendben!! :D :D Ez a legfontosab!! A kilók miatt igazán nem kellene izgulnod, a 7 kiló irigylésreméltó! :wink: És Te hogy vagy? Közérzeted, hátad, lábad? Kellemetlenségek vannak még vagy javult a helyzet?
Gondolom, nagyon várod már az ultrahangot! A dokidnál is be szoktatok kuksizni a pocaklakóhoz, vagy a rendelőjében nincs gép? Sokat ficánkol Réka baba? Babaruhavásizás de jól hangzik! :D És miket szereztél be?
Fiúk hogy vannak? Várják már a hugicát? Tervezgetitek már, hogy hogy lesz, ha szülni mentek? (ki vigyáz a gyerkőkre, bent lesz-e párod, stb.)
Képzeld, Bencus nagyon kúszik-mászik, de leginkább felfelé!! Alig győzöm leszedni a bútorokról, mert felhúzza magát térdre és kapaszkodik a székekbe, lábakba, kanapéba, ami a kezébe kerül és váltogatja a fogást a kezei között meg pakol közben... egyre jobban sikerül lejönnie, de van hogy csak csüng a szeren, aztán én segítem le, amiután persze rögtön újra felmászik...
Most hogy ilyen jó idő lett, nagyokat sétálunk a fiúkkal, élvezik hogy végre mehetünk megint. Bálintnak nemsokára ovit kellene keresnünk, csak a szobatisztasággal még sehogy sem állunk :( Nálatok mi a helyzet ezzel?
Na megyek vízszintbe, jó késő lett...

Sok puszi,
Zsuzsa
 
 


Szió Zsuzsa!

Hogy vagyok? Alig várom a márciust! :lol: De komolyan, most úgy érzem sosem jön el!!! Már eléggé nyűgi vagyok minden miatt. Szerintem tegnap már a lábam is vizesedett, meg fájt egy kicsit. Vérnyomásom kezd nőni és fáj a hátam, derekam, néha még "ott lent" is! Szóval eléggé nehezemre esik már minden! :cry: Ja, és persze még mindig Rennie-n élek! Már csodálkoznék, ha nem kellene minden este azzal a számban lefeküdnöm... :x

Igen, alig várom a jövő csütörtöki nagy uh-t! Amúgy a dokim magánrendelőjében is van, úgyhogy havont láthatom.
Réku/Rékuci (ahogy Bálintka nevezi) szerintem nagyon jól érzi magát - legalábbis remélem, hogy Ő igen, ha már én nem! 8)
Most még egyelőre főleg rugikat, meg ilyesmiket vásárolgatunk. Később majd jöhetnek az igazi csajos rucik!
A fiúk várják már a hugit, de biztosan nagyon fura lesz Nekik (is). Bálintkának most folyton az a mániája, hogy a lányoktól megkérdezi: "Neked nunid van?",fiúktól pedig: "Neked kukacod van?". Haláli egy kiscsávó! :D
Amúgy szokták simizni a pocakomat, meg puszilgatni is. Főleg, ha nyavajgok, hogy épp mennyire nyom valamit a kis drága!
Egyszer láttam valamelyik tudományos csatornán, hogy a babák a nap 90%-át alvással töltik. Hát, akkor biztos csak velem szórakoznak/szórakoztak a picik, mert az tuti, hogy mindegyik legalább a felét végig ficánkolta. Réka pedig olyan, mintha csak perceket lenne nyugton...

A szülésre megindulására próbálok felkészülni, de valószínűleg nem olyan lesz, amilyennek elképzelem. Már egy csomószor végiggondoltam, hogy ki fogja elhozni Nándikát a suliból, meg hová passzolom rögtön Bálintot, ki fog bevinni a kórházba, ki megy el a szülésznőért, ha véletlen nem tud bejönni Ceglédre, meg ilyen okosságok. De nyilván minden meg lesz oldva akkor. Kár most elméleteket gyártanom. (Nem olyan nagy ez a város, ráadásul azért van pár ismerős, barát, akire tudom, hogy biztosan számíthatok! A szüleimről nem is beszélve! Ők tuti csapot-papot otthagyva rohannak majd!) :wink: :lol:

Képzeld, Bálint már karácsony óta pelus nélküli napközben! Már a déli alvásnál sem kell alá rakni. Reggel pedig Ő veszi ki maga alól! 8) Olyan kis ügyi! (Mondjuk nem erőltettük, de azért örülnék, ha tényleg leszokna, mert, ha jön Réka baba, nehezebb lenne! És még így sem vagyok biztosítva, hogy nem szokik vissza akkor!)
Ja, és ami még változás: a fiúk egy szobában, egy ágyon (az én francia ágyamon) alszanak!)
Annak is úgy örülök! :lol: :lol: :lol:
Bencus nem semmi, hogy már ilyeneket produkál! Akkor most nagyon vigyáznod kell rá, nem?

Na, most mennem kell. Felébredt a kisluci. (Nándikát apukám viszi mostanában reggel - az is akkora segítség, hogy hihetetlen!)

Puszi Nektek!

Adri
 
 


Szia Adri! :D

Hű de finish-ben vagy már!! Sokat gondolok Rád és sok ++++++++++++t küldök a kül. fájásokhoz és kellemetlenségekhez!!! Nyugi, nemsokára elmúlnak :wink: Mi volt az ultrahangon??
Bálintkád nagyon édes lehet a nuni-szöveggel! :lol: :lol: Nagy gratula neki a pelusnélküliséghez!! Azért mi is próbálkozunk, de nem erőltetem, majd nyárra tervezem "nagy leszokást", végülis akkor már 3 éves lesz Bálint.
És persze hogy minden rendben lesz, amikor szülni mész, ne aggódj, nem is ezért kérdeztem. De nagyon jó, hogy ennyi segítséged van és ennyi emberre számíthatsz, ez a lényeg!! :D
Igen, Bencuson mindig rajta a fél szemem, tudod milyen ez az időszak... Képzeld közben már fel is állt! És jön a foga... tegnap jött ki a 3. rece és jön mellette a következő... szóval néha jó kis éjszakáink vannak.
Babakelengyéhez is gratula! De jó is lesz, hogy nemsokára egy finom illatú szuszogó kis csomagot szoríthatsz magadhoz!! :D

Végül egy kép a fiúkról:
Kép
Majd Te is tegyél a gyerkőkről, lécci, olyan rég láttam őket!
És nagyon várom ám a híreket, ugye majd küldesz sms-t, ha megérkezett Réka baba?! :wink: De addigis írjál!
Puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Szió Zsuzsa!

Bocsi, már megint eltűntem, de próbálok takarítgatni, meg egy kicsit összeszedni a cuccokat! (Persze sok kedvem nincs hozzá, de ez van!)
Nagyon szépek a fiúk és hogy hasonlítanak egymásra! :wink:
Na, majd egyszercsak összehozunk egy randit - ha előbb nem, jövőre! Hihetetlen hogy telik az idő! (Csak most épp nekem nem, de amúgy igen!) :lol:
Ma volt a farsang Nándiéknak a suliban, de majd megpróbálom lefényképzeni itthon is a csontváz jelmezben.
Bálint pedig egy kis barátnőjével "bulizott". Ő kistigris volt, Bogi pedig pingvin.
Teszek is fel képet Róluk!
Amúgy az 32. heti uh-on minden oké volt 2-3 nappal talán kisebb, mint számoltam, de ez nem hinném, hogy probléma lenne!
Jövőhét kedden megyek megint a dokimhoz, majd utána írok, mit mondott!

Addig is puszi! (Sms-t pedig természetesen küldök Neked, ha van valami!) :wink:

Adri

Kép Kép
 
 


Szia Adri! :D

Jaj de édes Kistigrised van!! :D :D Kivi vagyok Nándikára is nagyon!
A takarítással meg várj a 40. hétig :wink: (bár nekem ez sem jött be :lol: ) szóval néhány nap tényleg nem számít, nyugi! :wink: Kórházi pakkot összeraktad már?
És tali szupi ötlet, benne vagyok!!! :D :D Persze amikor már elég "erősnek" érzed magad :wink:
Mi most éppen takonykórosak vagyunk, pontosabban Bálint meg én, Bencus és apa eddig még megúszták...
Akkor nagyon várom a híreket, hogy mi volt a dokinál!!
Sok puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Szió Zsuzsa!

Először is Bálintodnak nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép

Remélem meggyógyultatok már! :wink: Mit kap a nagyfiú?

Voltam kedden a dokimnál. Minden oké Rékával! Én már kezdek kicsit ödémásodni, úgyhogy diétáznom kellene, de nem tudom hogy fog menni?! (Só, fűszerek, zsíros kaja és édesség a tiltólistán)
Jövő szombattól pedig már mehetek ctg-re.
Na, majdcsak eltelik ez a bő 1 hónap!

Most mennem kell! Legyetek jók! Ha van valami érdekes, akkor jelentkezem!

Puszi, Adri

u.i.: Képet megpróbálok délután feltenni Nánduról, igaz nem a csontváz jelmezben van fotózva, hanem egy vámpírosban! :lol:
 
 


Szia Adri!

Nektek is nagyon boldog Bálint-napot!!! :D :D
Kép
Nálunk pénztárfelszerelést kapott a nagyfiú (Bencussal kemény harc megy a prüntyögő-csilingelő kütyüért :lol: ) meg öntapis célbadobóst :D És Bálintodnak mi volt az ajándék?

Örülök, hogy Rékával minden rendben! :D :D Hű, már tényleg nincs sok hátra, kitartááás!!! Az ödémára a kismamatornán anno a kéz- és lábtornát, valamint a felpolcolást-pihenést ajánlották, de sztem ez is olyan, hogy nagyon befolyásolni úgysem lehet :roll: majd elmúlik a szüléssel :wink: Ctg de izgi! drukkolok nagyon!!!

Sok-sok puszi,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Szió!

Bálint egy takarító felszerelést kért! :wink: Tudod amiben van partvis, felmosó, vödör, lapát. A múltkor látta egy újságban, és megőrített már vele! Amúgy Nándikának is volt, mert Nála is volt ilyen korszak. Persze nagyobb korukban a fiúk sajna megfeletkeznek ezekről a dolgokról...
Meg kapott még - naná, hogy azt én vettem - egy fa fejlesztő számolós játékot. Az is nagyon tetszett Neki, csak kár, hogy olyan sok darabból van, mert nem tudom meddig lesz meg az összes darabja...
Ja és vett még Neki a tesóm egy Scooby-Doo-s és egy Bob-the-Bilder-es mamuszt, Nándikának meg Pókemberest.
Úgyhogy nagy volt az öröm! És annyiszor megköszönte az ajándékokat mindenkinek. Nagyon cuki volt!

Tegnap pedig megvettük a gyerekekkel együtt Rékának a fülbevalót. Nándikáé volt az utolsó szó, de én is azt választottam volna.

Annyira azért nem vészes még a boka-dagadásom. Főleg olyan napokon, mint ma. Mivel nem csináltam semmit és nem mászkáltam sehová, eddig. A suliba a nagyfiúért azért elsétálunk - bár lehet, hogy autózás lesz belőle... :lol:

Pusszantás! Adri
 
 


És persze elfelejtettem Nándiról a vámpíros képet :oops:

Kép
(A szájában foszforeszkálós vámpírfog van! :P)
 
 


Szia Adri! :D

Hű de édes a Nándi-vámpír!!! :D :D :lol: :lol:
Takarítófelszerelés :lol: :lol: mi nem vettünk ilyet, a "valódi" is nagyon bevált :mrgreen: :lol: A sokdarabos játékról jutott eszembe, Nálatok is van, hogy el-eltűnik 1-1alaktrész, aztán egyszer végre meglesz és akkor egy másik tűnik el...?
És Rékának még a kórházban berakatjátok a fülbevalót? A fiúk tudják, hogy az lányoknak való? Nem akartak ők is?
Szegény Bencust ma nagyon kínozzák a fogak, úgyhogy megkapta élete első kiflijét, hát nagyon bejött neki! a felét be is nyomta 8)
Örülök, hogy a lábad jobban! :D Vigyázz magadra lécci, már nincs sok a szülésig, kitartás! (tudod előtte még jön a "megkönnyebbülős" szakasz is :wink: ) sok +++++++++++t küldök!!!
Sok puszi Nektek,
Zsuzsa

Kép
Kép
 
 


Adri!!
Mi újság???????????
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: