Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gondoltam bekukkantok amíg Dodó alszik!Látom ti se nagyon írtok!Igaz ki kell használni a jó időt.Mi is délelöttönként általában kint vagyunk atéren,délután meg meglátjuk mihez van kedvünk.
Daninak ma van az utolsó tanítási nap.Holnap évzáró és vége.........
Zsófi!
nagyon jól nézel ki.Igazi kismama.Botond nagyon hasonlít rád!Már alig van hátra pár hát.Úgy izgulok!
Tarcalon anyuméknak van egy igazi régi parasztházuk.:)csak a sok eső kimosta a talajt.:(

Sagica
Jobban vagy?Voltál orvosnál?

Edit
Vizsgák tanulás hogy megy?Ngayon jók aképek amiket felraktál!

Zsú
Biztos megoldjátok a beszoktatást.:)
Borka
Veletek mi újság?

Na fel is kelt Dodó!Nem volt hosszú alvás,lesz dili délután.:(

Kép
Kép
Kép
Ezek akkor készültek amikor balcsin voltunk!:)

Kovács Roland
 
 


Hello csajok!

Végre ideértem.
Edit sajna nem tudom, hogy tudnám megnézni az email címedet. Mindkettőnk profiljába megnéztem a privát üzeneteket, de nem találok semmit csak az , hogy lehet írni.

Képzeljétek , Enikőm beteg a 15 hós oltástól. :( Kedd óta reggel este lázas, napközben is van hőemelkedése, és ma du. lázasan kelt fel. Voltam vele orvosnál, de azt modta, hogy tiszta a tüdeje és a torka sem piros, csak az oltás okozza. Legyek türelemmel.
Edit , neked is ilyen beteg volt a 15 hós oltásra? Így nem tudom kullancs ellen beoltatni. Sebaj majd jövőre. Egyébként teljesen kiborít, hogy azt kell várnom, hogy mikor megy fel úgy a láza , hogy nem tudok majd vele mit kezdeni, mert sajna bármikor megtörténhet. :cry: Egyik oltásra se volt még ilyen beteg.
Kipanaszkodtam magam , megyek is, ha jobban lesz jövök.
Puszi
 
 


Sziasztok!

Sagica
Szegény kis Encike.Sajnos ennek az oltásnak megvan ez a mellékhatása.:(De ne idegeskedj minden rendben lesz!+++++++++++++++Ne is gondolj arra mi lesz ha.........csak pozitívan.Amúgy milyen a közérzete picilánynak?



Csajok vége a sulinak!Danikám ma kitűnővel befejezte az első osztályt!Az igazgató úr az egész iskola elött gratulált neki.Olyan büszke vagyok!csak az a baj,hogy pont nem láttam,mert Dodóval ki kellett mennem.:(Nembaj apa ott volt.:)
Kép
Kép
Kép

Kovács Roland
 
 

 
 

Sziasztok!!

Csak beugrottam, hogy élet jelt adjak magamról!!! Szóval még élek, de 1 hét múlva ilyenkor már tuti, hogy nem fogok. Már most olyan gyomorszorongató érzésem van...mi lesz még akkor!!!

Megpróbállak követni Titeket, de előre is bocs, ha valami kimarad. Régen nem írtam már!!!

Heni!! Nagy nagy gratula Daninak!! Ez aztán nem semmi!! Büszke lehetsz Rá!!!! Kép Nagyon jók a képek, Dodó az iskolapadban... :lol: :lol: :lol: Hamarosan az az idő is eljön, amikor tényleg az iskolapadban csücsül! Olyan gyorsan nőnek ezek a gyerkőcök!!!
Ja és örülök, hogy ilyen jól telik az időtök, jöttök-mentek!! Akkor ez a nyár már tuti nem lesz olyan mint a tavai!!!

Zsófi!!Nagyon jó a kép!! Tényleg nagyon aranyos kismama vagy! És a hatalmas pocid....titkon ez volt a kívánságom, egy pocis kép. De nem akartam nagyon szemtelen lenni. Örülök, hogy Botinak nem lett nagyobb baja, és hogy szuperül telt a döbröntei hétvégétek. Így van ez, ha az ember nem tulajdonit nagy elvárásokat valamivel szemben, ált.-ban az szokott jól alakulni.
Akkor Te akár 3 hét múlva szülhetsz is!!! Jujjj, de itt van már!!! Mire hazajövünk a nyaralásból, lehet már az örömhírt olvasom!!
Na igen, jól tudtad, Levi csak fél évvel fiatalabb Botitól. Hiába, túl szép lett volna, ha első nekifutásra összejön ez a centi. Majd kijavítom!!!
Zsófi milyen érzés a kezedben tartani a legújabb diplomádat???

Zsú! Nem semmi amit a szülőíről írtál!! De teljesen egyetértek Zsófi véleményével. Az, hogy az ember óvónőt választ, nem óvodát, egy kis településen még inkább érvényes. Nálunk amúgy is csak 1 ovi van, de azon belül 5 -korábban 6 - csoport van. Bizony regélni tudnék mennyit kapott az én (mi) csoportunk azért, mert ált.-ban minket választottak. Végülis az a lényeg, hogy Gergő szívesen járjon az oviba és jól érezze magaát!!! És persze az, hogy megkapja azt a személyiség, képesség fejlesztést ami majd szükségeltetik az iskolaérettséghez!!
A porcelán bögre meg ...mit nem mondja kicsit nagyon balesetveszélyes, főleg a mosdóban, ahol elcsúszhatnak vele v elejthetik. Nem tom nem-e az ÁNTSZ heppje, mivel a műanyag bögréket szerintük nem lehet úgy fertőtleníteni. Nálunk csak az étkezésnél van "törékeny" pohár, a mosdóban műanyag van. De kérdezd meg, hogy miért van ez így. Bevallom én is kíváncsi vagyok!!!!! Jobb, ha az elején tisztázzátok a dolgokat és akkor nem lesz semmi gond!!!

Ságica!!! Bizony mi is betegek lettünk a 15 h után. Bár még mai napig nem tudjuk -már nem is fogjuk- hogy a szuritól v amúgy is megfázott, mivel a megadott időn túl lett taknyos és kicsit lázas. Pont egy éve, a Vivi ballágására indultunk, amikor észrevettem, hogy hőemelkedése van. Másnap indultunk nyaralni, képzelheted!!! A rágó fogak is akkor jöttek neki sorban...szóval nem tudom! Elég rossz érzés, azt elhiszem Neked!!! De reméljük a legjobbakat!! Sok sok gyógypussssz a kishercegnőnek!!!
Figyusz, a babanet értesítőt küld a mail címedre, ha privi üzeneted érkezett. (már ha kértél ilyen szolgáltatást) Ha arra rákkantintasz, megjelenik az üzi!!!

Borka!! Borka!! Ti már nyugodtan élvezitek hármasban a vakáció gondtalan örömeit!! Ugye?? És a másik kishercegnőnk hogy van??? Lassan 1 évesek lesztek!! Mit tervezel a nagy napra?? Ja és nem emlékszem Te írtad hogy mentek-e és hová nyaralni???

Szerintem ez volt az utólsó hosszú lére engedett megjelenésem, míg le nem vizsgázom!!! Innentől már csak tőmondatokban jövök!! Ugye nem haragusztok??? Muszály, különben csúfos vége lesz!!!

Puszi Mindenkinek!! Kellemes hétvégét!! Élvezzétek a ragyogó nyári időt!!!

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a dícséreteket! :oops:

Heni!
Gratulálok a nagyfiadnak! Az biztos, hogy büszke is lehetsz rá! És ha ilyen visszajelzést kap, akkor egy darabig még biztos szívesen jár suliba.

Sagica!
Sajnálom, hogy Enikő ilyen beteg lett. De biztos hamar túl lesztek rajta. Az immunrendszer már csak ilyen. Küzd.
Szerintem meg kullancs ellen szerezz be addig is egy kullancs-kiszedő kanalat, akkor megelőzhetsz sokminden nyavalyát. Nekünk nemrég a kutyában volt kullancs, és tényleg nagyon egyszerűen ki lehetett ezzel szedni. Észre se vette, hogy "műtjük".

Edit!
Nagyon drukkolok a vizsgádhoz! Ne izgulj, menni fog! Várjuk majd a beszámolót az ötösről! :)
A diploma egyébként semmi extra érzés, csak örülök, hogy végre túl vagyok rajta. Sajnos nincs benne minősítés, pedig felvághattam volna az ötösömmel! :P A tanárnőm szerint nem sokan zárnak ötössel. Érdekes arány, a diplomaosztón mondták, hogy az elmúlt 13 évben összesen 211-en járták végig a képzést (posztgrad. képzés), és ebből 87-en kaptak diplomát. Elég durva szerintem. Mondjuk egy részénél a nyelvvizsgák hiányoznak.
Azért még 3 hét múlva nem kéne szülnöm! :) Akkor még mindig koraszülött lenne. De mondjuk 4-5 hét múlva jöhet. Nekem hosszabb a ciklusom 28 napnál, úgyhogy majdnem egy héttel hátrébb van a fejlődése a "számítottnál".

Amúgy nálunk nincs semmi különös, a meleg egy kissé megvisel már, főleg ma ráadásul nagyon fülledt is az idő. Próbálok árnyékban maradni, csak szegény Boti nem érti, hogy miért nem szedek vele ribizlit, meg játszom a fűben. Mindig alig várom az apját már haza, hogy elfoglalja. Kijött a lábamon egy csomó visszér, úgyhogy kicsit aggódom a császár miatt, egy ismerősöm most kapott tüdőembóliát visszér-műtét közben (velem egyidős). :( Kaptam még egy gyógyszer a dokimtól visszér ellen, már nem is tudom, hányféle gyógyszert szedek. :(

Képzeljétek, Botond elnevezte a kistesó gyümi-lének :lol: De teljesen komolyan gondolja, már mindenkinek újságolja.

Mindenkinek minden jót!
Sziasztok
Zsófi
 
 


Sziasztok!


Enikőm már jól van :) , egy kicsit taknyos de ez már meg se kottyan a négy napos hőemelkedés és láz után.

Látom mindenki kint van ebben a jó időben.
Én most voltam tornázni de ebbe a melegbe már elég kemény , sokkal fárasztóbb.

Zsófi nagyon jó téged látni nagy pocival, ha kismamát látok mindig olyan jó érzéssel tölt el. Gondolom te nem élvezed annyira ezt a meleget.

A tesóm épp most zavart el a gép elől, úgyhogy mára ennyi . :(
Puszi!
 
 


Sziasztok!

Na tessék itt a nyár.Méghogy idén nem lesz meleg.Akkor ez mi????

Zsófi
Az a 4hét úgy elszáll.Mire visszajövök anyaralásból addigra te már babázól.remélem azért jössz akkor is,ha időd engedi.:):):)

Sagica
Örülök,hogy Enikő már jobban van.Annyira rossz ha betegek.
Mi 29-én kapjuk a 18hós,-és akullancselleni oltás

Edit
Szorítok és egy nagy kalappal!

Borka????

tegnap strandon voltunk.nagyon jóléreztük magunkat.Fiúkat alig lehetett kihúzni avízből.Dodókám mindig alábmosóba akart pancsolni.ne tudjátok meg milyen jó érzés volt a semmittevés.Elbírnám viselni egy darabig.:wink:
teszek pár képet!Telefonnal készült azért ilyen a minősége!

Kép Kép Kép Kép

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Heni csudajók a képek :wink: Daninak gratula a szép bizihez!

Sagica! Örülök, h jobban van a kiscsaj. Veled mi újság nem mentél el dokihoz?

Edit már csak három nap!!!!

Zsói! Kitartás a melegben!!!! Átérzem a helyzeted, mert Gergő is aug.-i. tehát vele is végig vittem a nagy nyári meleget.

Borka????????

Mi jól vagyunk. Gergőnél semmi változás szobatisztaság ügyben:(:(:(:( Már nagyon félek mi lesz így szeptemberre? Nem mehet egésznapra csak ha ágytiszta is. Ő meg még amúgy sem szól, nem hiszem hogy majd ott felkel szólni. Bár a remény hal meg utoljára:)
Milán is előszeretettel ül a bilire, aztán ha pisilni kell feláll és a szőnyegre pisil :twisted: :oops: Én nagyon kivagyok a melegtől. Más újság most nincs velünk. Ja de hétvégén menni kell anyósékhoz.....

Puszi mindenkinek:Zsú
 


Sziasztok!! Kép

Gyors helyzetjelentés magunkról!!!
1000-rel tanulok, de egyre jobban azt érzem, hogy semmit nem tudok... :( :( :( és minden kavarog a fejembe. Apa és a gyerekek már napok óta a strandot járják, hogy itthon csend legyen és nyugodtan tudjak tanulni. Persze azért minimális házimunkát így is muszály végeznem, de legalább addig kikapcsolódok!!
Nagyon izgulok!!!
Holnap reggel korán bemegyek Újfaluba fodrászkodni, veszek egy fürdőrucit, aztán még egy kicsit tanulok, este pedig pakolok. Ugyanis én már péntek délután felutazok Pestre, egy kollégiumban fogunk aludni az egyik csop.társammal. Reggel 8-tól vizsga. Szóval szeretnénk időben ott lenni!!! Szombaton este lesz a bankett, remélem lesz mit ünnepelni!!!!!!!!!!!
Vasárnap jövök haza...hétfőn pedig pakolok, mert kedden indulunk nyaralni!!! Szegény férjem már tervezget, írja a listákat...én meg itt parázok. Mondtam neki, majd vasárnap átállítom az agyam a kirándulásra!!! Bár csak ott tartanánk már!!
Azért van valami jó is ebben a tanulásban. Tök barna vagyok!! Végre nem én leszek a hippóreklám a tengerparton!!! Kép
Mindannyian élvezzük a meleget!!! Levi pancsol, locsol, élvezi, hogy most mindent szabad!! Ja és ma már egész nap a a kinti lefolyóba pisilt!! A fa nem tetszett, meg a hangya sem pedig állandóan azzal próbáltam motiválni. De ez, hogy a rácson keresztül lefolyik roppantul tetszett neki!! Szóval most már tuti, hogy tudja, érzi, ha jön a pisi, tehát idegrendszerileg is érett a dologra!!!

Heni nagyon jók a képek, Te vagy rajta??? Én most szüneteltettem a fogyit, kellet a csoki az agyműködésemhez!! Na meg jön a nyaralás...de júliustól még komolyabban szeretnék belehúzni!! -5kg és kész. Főleg a kritikus helyekről...és meg lennék elégedve!!! Vettem magamnak1-2 rucit, és olyan jó, hogy már a csinosabbakban is előnyösebbnek mutatkozom!!!

Zsú!!! Bizti beérik szeptemberre a nagylegény, ne izgulj!! Nem lesz semmi gond!!! Nekünk azért is könnyebb, mert kint vagyunk az udvaron szinte egész nap!!!
Részvétem a hétvégéhez!!!! :cry: :cry: :cry:

Zsófi!!! Gondolom ki vagy ebben a melegben!! De gondolj arra, hogy hamarosan vége!! Kitartást!! Pihenj sokat!!! A nagyikat nem lehet bevonni egy kis peszrálkodásba ebben a nagy hőségben????

Ságica!!! És veletek mizujs?? Örülök, hogy nem lett nagyobb gond!!! De kitartó vagy!!! Még ebben a hőségben is tornázol!!!!
Mondjuk én is tudom magam szadizni, imádok a napon lenni, meg kertészkedni!!! Kép

Borka!!! Ti biztosan a VB-t nézitek!! Kinek szurkoltok??? Én imádom a focit, különösen az ilyen nagy viadalokat. Nekem ez az igazi foci, amikor az ember a hazájáért küzd!!! Bár ez a holland-argentín meccs elég lagymatag, jobbat vártam, igaz már úgy is bent vannak!!!

Kép


Puszi Mindenkinek!!! Edit

KépKép
KépKép
 
 


hahó! nagyon régen voltam erre. örülök, hogy mindenki élvezi a nyarat. na szóval élek, csak ellustultam. mi is történt időközben? apa szorgalmasan adja az interjúkat a rádióknak és tévéknek a párizsi győzelemnek köszönhetően. a tv1-en a regionális híradóban is lehetett látni. azóta Pesten 2.-ak lettek az országos versenyen, sajnos a döntőben büntetőrúgásokkal kikaptak, de ez is szép eredmény. most éppen reggel utaztak Egerbe egy nemzetközi tornára, vasárnap jönnek meg. de nem kesergek miatta. igazság szerint most hogy vége a sulinak egyszer-kétszer már előfordult, hogy délelőtt itthon volt és hát mondanom se kell Anna tiszta gyagya tőle. állandóan rajta lóg, csimpaszkodik ezerrel, két lépést nem lehet tőle megtenni stb... szóval komolyan az se jó, ha nincs itthon, de az se, ha itthon van. ti értitek ezt? közben kibújt a 2. fog alul, és valóban egy hónap múlva egy éves lesz. nem tervezek különöset, csak a szokásos: ajándék, torta, fényképek, szeretném itthon tölteni. közben én is 29 éves lettem 17-én, tartottunk anyuéknál szülinapi ebédet. húgom 21-én volt 25, anyu élettársa pedig 19-én nem is tudom hirtelen mennyi. nálunk ez a június a szülinapos hónap. Geromilo, hogy kérdésedre válaszoljak Anna névnap július 26, két nappal a szülinap után, ezért mi ketten apával 13-án is köszöntjük a Csajt, nem akartunk kicseszni vele, mindenki más júliusban az igazi Anna-napon. egyébként vissza a focihoz, tényleg nézzük a vb-t , mindig a kisebb országnak drukkolunk, a tegnapi holland-argentin tényleg borzasztó szar volt. mellesleg egyébként megállapítottuk már nem egy esetben, hogy a bírók mintha elfújnák a meccseket, ez undorító. nyaralás? hát a rokonlátogatáson kívül semmi. megjegyzem ehhez sincs kedvem, mert szerintem egy gyerekkel ebben a korban a legmacerásabb autózni. Anna szerintem nem fog végigülni nekem az autósülésben 270 km-t anyósomékig, szóval feláll a hátamon a szőr!!!!!augusztusban Keszthelyre megyünk esküvőre, akkor Annát itt hagyjuk anyunak és néhány napra elmegyünk ketten. most a halászléfőző népünnepélyre készülődünk, illetve a közel jövőben ez lesz nagy attrakció a városunkban. asszem kb. ennyi történt. jó meleg van nálunk is, este 6 körül szoktunk kimozdulni egy kicsit. Vile nagy kalappal, mindjárt túl leszel rajta. puszi mindenkinek
 


Sziasztok!

Edit!

Drukkolok neked ezerrel!!!! Mivel ilyen kis maximalista vagy úgyis tuszkoltál annyi tudást a fejedbe, h szombat este lesz mit ünnepelni :)

A nyaraláshoz jó időt nektek!!

Borka! Végre valami hír felőletek is:) Bocsánat a névnap miatt :oops: Én nem tudom mikor van Anna nap, mert nincs rajtatok kívül Anna ismerősöm. Bár így, h írtad dereng vmi Anna-bál. ÁÁ mindegy hüle vok már a melegtől. Hi-hi öregszik a kiscsajszi is:) Már megvan két fogacska is :o Akkor így utólag is Boldog szülinapot neked! Talán ha 2-3 pihenőt beiktattok az útra egy kicsit jobban bírja a csajszi. Tényleg jár már?

Puszi nektek:Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Régen jártam erre.
Hú nagyooon meleg van. Egyetlen előnye ennek a hőségnek, hogy ráadhatom Enikőmre a szebbnél szebb kis rucikat.

Edit , mi ujság? Bár szerintem nem kérdés, hogy sikerült. Az hiszem , hogy így látatlanba is gratulálhatok! :D

Sajna ennyi volt , Eni nagyon nyűgös. Torokgyulladásom van , szerintem már benne is lappanghat mert kezd taknyosodni és nyügizik.

Puszi mindenkinek
 
 


Sziasztok!! Kép

Na itt vagyok végre...és örömmel jelenthetem be, hogy sikeresen leállamvizsgáztam. Kép Zsófi, most már én is bánom, hogy nem írják be a diplomába a minősítést, ugyanis mindenem 5-ös lett, így kiválló lettem!!!
Igazából, még nem tudom felfogni, hogy vége, de most nem is érek rá, hogy ezen morfondírozzak, hiszen ezerrel pakolok. Holnap ilyenkor már úton leszünk!! Most jut el a tudatomig, hogy mi megyünk nyaralni!

Képzeljétek, Pesten találkoztunk Henivel!!! Tök jó volt!!! Kicsit beszélgetni is tudtunk!! Úgy örülök, hogy sikerült összehozni, jó volt ennyi idő után élőben is találkozni!!!
És Neked milyen volt Heni?? Így képzeltél el??

Ságica!! Lehet neked is sikerül Henivel találkozni, azt mondta, hogy jövő héten megy Tarcaliba.
Hogy vagytok?? Nincs is annál rosszabb, mint amikor ilyen melegben beteg az ember!! Vigyázz magatokra!! Sok-sok gyógypussz Nektek!! Kép

Zsófi! Nekünk meg szeptember 8.-án lesz a diplomaosztó!! Jól ellökték...nem baj, igazi szülinapi ajándék lesz!!!
Képzeld! Levi szinte egyik napról a másikra bilizik!!! Olyan ügyesen szól!!! Igaz állva pisil bele, nem nagyon szeret ráülni... na majd azt is megtanúljuk!! Hogy vagy?? Ugye nagyon megvisel ez a meleg, szegénykém!!!

Zsú!! És Ti a 8.-on?? Na az sem lehet jobb!!! Gyerköcök?? Hogy bírják??? Stranda szoktatok járni, vagy 2 gyerekkel az is bajos??

Borka! Így utólag is Isten éltessen sokáig Téged és minden szülinapost a családodban!!! Nekünk majd most lesz a ünnep-dömping a nyaralás alatt. Mindjárt kezdjük a Levi névnapjával, aztán az apáéval és zárjuk a Vivi barátjának szülinapjával. Már alig várom!!! Hát igen a hosszú út gyerekkel..nem valami könnyű!!! De mit tudjunk tenni!!

Most megyek, mert szeretném magam végra kipihenni, holnap korán kelek, hogy még tudjak valamit készülni, amíg be nem áll a hőség, mert akkor már gondolkodni sem tudok!!!
Pedig a 2 hete említettem meg a férjemnek, lehet, hogy idén nem is kell használni a klímát, és tessék....


Csajok!!! Ezt Nektek küldöm, amiért ilyen aranyosak voltatok, drukkoltatok, bizatatatok, szorítotattok!!
Köszönöm!!Nagyon jól esett, és sokat segített!!! Kép Kép
Na puszi!!!!! Holnap még beköszönök!!!

Edit

KépKép
KépKép
 
 


Edit!

Nagy-nagy Gratula neked!!!!! Na látod megmondtuk, h úgyis sikerülni fog:)

Jó utat a nyaraláshoz! Szép időt nektek! Gondolj rám is a nagy sziesztában :wink:

Na itt panelban a 8. emeleten :cry: Kegyetlen. Ma megyünk ha megyünk ventilátort venni. Eddig nem mertem miattuk venni, de már kegyetlen levegőtlen, meleg a szobánk. Így muszály leszek.

Útban van a lakáshitel ügyintézésünk. Talán szeptemberre lesz belőle vmi.

Anyóséknál :P :evil: ..............Azt hisszem ennyivel elég volt részletezni.

Jók legyetek!

Puszi:Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Mit ne mondjak jól befűtöttek nekünk!!!!Ezt az időt csak víz mellett lehet elviselni.Járunk is strandra,ha csak tudunk.

Edit
Nagy-nagy gratula neked!!!!Ügyes kiscsaj vagy!
Kép
Nagyon jó volt találkozni veled.Igen ilyennek képzeltelek el.
legközelebb hosszabb időre szervezzük a talit ,amikor nem kell senkinek menni sehova és még Dodót is ki tudom rakni,hogy dühöngjön.:lol:
Jó pihenést nektek!

Sajnos Tarcal nem biztos,hogy összejön.Most derült ki,hogy a vízellátással is gondok vannak.télen nem lett leszigetlve és úgy néz ki elfagyott az egész vezeték,vagy mi.:?

Zsú
Tudom milyen lehet az az elviselhetettlen meleg.eddig 3. emeleten laktunk,de ilyenkor semmi levegő nem volt alakásban.Mintha egy dunsztosüvegben laktunk volna.:(DE mi használtunk ventillátort.Igaz feljebb tettem,hogy gyerkők ne érjék el,de jobb a semminél.

Sagica
Jobbulást!!!!

Borka
Neked utólag is Boldog Születésnapot!Az utazás miatt meg ne aggódj,nem lesz semmi gond.Hidd el élvezni fogjátok!

ma kimentünk aMargitszigetre nagyon jó volt!
Teszek pár képet,.Bár mostanában sokat raktam.remélem nem unjátok!
Kép Ez még az eleje.Itt még szép tiszták vagyunk.... Kép Itt kitakarítja a csapot....... Kép Itt Danikám hozza ki a vízből....... Kép Dani műgördeszkázik...... Kép Itt a kézzel kell ezeket a bigyókat tolni,baromi nehéz kipróbáltam.Viszont jó kis karizomerősítő...... Kép Itt már levetkőzve,szutykosan,izzadtan,fáradtan........

Na ennyi voltam!Puszi

Kovács Roland
 
 


ühüm, ahogy elnézem mindenkinek melege van. nekem lassan már hőgutám. köszike mindenkinek a szülinapi jókívánságokat. semmi különös nincs velünk. holnap látogatóba utazunk a sógoromékhoz, talán holnaptól már nem lesz annyira meleg. mindenkinek jó nyaralást és hűsölést. puszika
 


Sziasztok!


Hú, ez a hőség kibírhatatlan, nincs kedvem semmihez , nincs étvágyam szakad rólam a víz, egész nap zuhanyozok.
Enikő egészen jól viseli szerencsére, lehet azért mert nem ilyen dagadt mint én, ez a túlsúly óriási hátránya.
Edit , a barátnőm elvette az iwiw meghívót így már nincs, ne haragudj, de sehogy sem találtam az email címedet.
Remélem jól érzitek magatokat, várjuk az élménybeszámolót és a fotókat.
Röviden ennyi voltam, pussz
 
 


Sziasztok!

A hétvégi enyhülés remélem jót tett mindenkinek! különösen neked lehetett kellemes Zsófi :wink:

Velünk nincs nagy újság. Gergőt próbáljuk szobatisztává tenni. Amit eddig elértünk vele az az, hogy ha szólok, h ideje lenne pisilni akkor megyünk gatya le bilire csüccs és pisil, de magától sajna nem szól:cry:
Milán viszont hozza a bilit ha neki jön vmi :lol: Bár mire levetkőztetem már késő. De nálla már ez is szuper.

A meleget ők is nehezen viselték. Napi 85 millió zuhanyzás sem segített, mert teli lettek melegkiütéssel.

Anyóséknál is antasztikusan elvoltam velük a medencében, mert ugye anyós főzőcskézett így én maradtam megint velük. Após eltünt, nehogy ő is segítsen. Sógornőm azt mondta ő nem bír két ilyen rossz gyerekkel és elvonult Lacival tévézni. Megérte kimenni. Csak nem tudom kinek. Nem tudtam igazán mit csinálni velük. Semmi igazi játék lehetőség nem volt. Ha labdáztunk volna Gergő egyből az ablakra dobta a labdát. Szaladni nem lehetett nekik, mert rájuk szóltak ne szaladjatok, mert elestek és megütitek magatokat. Enni nem ettek, mert édességgel tömni azért volt idejük. Hát ennyi, mert felmegy a pumpám és felrobbanok. :lol:

Ja tényleg: Ki hogy áll a fogyival? Nekem már csak 2-3 kilótol kellene megszabadulni. A 61-ről már 57-ig jutottam.:oops:

Írjatok már néha, mert kihal a topicunk!

Edit várjuk a beszámolót! Remélem jól telik a nyaralás!

Puszi mindenkinek!!

Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Hú , mindenki kint van a strandon?
Én is csak bekukiztam , nálunk nem történik semmi , leszámítva, hogy mostmár a fülem is begyulladt, és szombatól kínlódok. Szedem a gyulladás csökkentőt meg marékszámra a cataflam-ot. Mikor fog már legalább enyhűlni ez a fájdalom. Már nagyon kivagyok. :cry:

Pussz
 
 


Sziasztok!


Dehogy vagyunk strandon-.......Itt senyvedünk a városba.
Na de van egy jó hírem.Legalább is nekünk jó.
Múlthéten vettünk egy kocsit.Ezen a héten lehet érte menni.Na ha meglesz akkor beülünk és meg sem állunk az első zöld füves részik,ahol a gyerekek kitombolhatják magukat.:lol:


Zsú
Fogyi??????hááááááát ennyi fagyi és főtt kukorica láttán...........De igyekszem.'8)'
Tegnap láttam kerestél.Tudom már sokadszorra.:wink:

Sagica
Csak jobbulást tudok neked küldeni.Mitől van ez a füleddel?Szegény ilyen melegben betegnek lenni......

Most megyek mert megyünk fagyizni.:lol:

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem néztem be, most is Botond mindjárt felébred, azt annyi.

Nem nagyon volt időm végigolvasni, úgyhogy bocs, ha nem szólítok meg mindenkit.

Edit!
Nagy-nagy gratula a vizsgáidhoz! Valahogy sejtettem, hogy így lesz :wink:. Aki tanul, az tud, na. Ügyes vagy! Lehet, hogy nálatok beírják a minősítést, a főiskolai diplomámban pl. van minősítés.

Heni!
Tök jók a képek! Nem is tudtam,hogy a Margitszigeten ilyen szuper játszótér van! Egyszer el kellene mennünk.

Zsú!
Ez az anyós-látogatás olyan, mint a horror! Én biztos mindenkivel összevesztem volna már! Nagy mázli, ha az embernek normális anyósa van (mint nekem pl.).

Sagica!
Jobbulást kívánok neked!


Mi időközben voltunk nyaralni négy napot, a férjem családjának van telke a ráckevei Duna-ágban. Hát az a szörnyű sok szúnyog elviselhetetlen volt. Esténként becsuktunk mindent, lecsapkodtuk a szúnyogokat, aztán izzadtunk hajnalig. Akkor mertünk újra ablakot nyitni. Második nap vettünk egy szúnyoghálót, de hát sok levegő azon se jön be. Botond édes volt, veszekedett a szúnyogokkal : "hagyjatok már békén!". De egyébként élvezte. Csónakázás, pancsolás, bicikli.

Míg mi nyaraltunk, felújították a konyhánkat :) . Nem is találkoztunk az emberekkel, anyósom engedte be-ki őket. Nagyon szép lett, már egy ezer éves csempe, meg linóleum volt, nem szerettem. Azóta meg próbálom a rendet visszaállítani, mosom ki a szekrényeket, stb. Még a víz nincs bekötve, úgyhogy mosogatás a fürdőszobában. Tiszta tábori körülmények. De majd csak kész lesz.

Már sokszor akartam kérdezni, hogy ti mikor csináljátok a házimunkát? Botond mellett semmit nem lehet csinálni, max. a mosást, teregetést hajlandó elviselni, tegnap is cirkusz volt, amíg porszívóztam. Néha nagyon be tudok sokallni.

Egyébként a hétvégi lehűlés tényleg nagyon jól esett, már minden bajom volt a nagy melegben. De sebaj, mert megint jön a meleg! Tegnap voltunk ultrahangon, már 3 kg-ra becsüli a doki Leventét. Merthogy csak beadtam a derekam, és Levente lesz. A fiúk győztek. :? El kell kezdenem hetente CTG-re járni, ez olyan nyűgös, ez a vége. Ráadásul úgy tűnik, a dokim félreértett, és azt hitte, hogy én mindenáron császárt akarok, mert el akart küldeni egy pszichológushoz, hogy az adjon papírt róla, hogy pánikbeteg vagyok, ezért nem szülhetek rendesen. Remélem, tisztáztuk, hogy én igazából szeretnék rendesen szülni, ha lehet. Persze közben jól megijedtem, hogy már 3 kg a gyerek, még van majdnem 4 hét, mekkora lesz???

Na, megyek dolgomra. Úgy tűnik, ez a gyerek most hozza be a heti alvás-lemaradását, már 2 órája alszik. Fel kell ébresztenem, különben megint 11-ig kukorékol :) .

Sziasztok!
Zsófi
 
 


Még egy-két kép:
Kép

Kép

Kép

Zsófi
 
 


HALIHOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udvozletemet kuldom Nektek Horvathorszagbol, Omisbol. A hely gyonyoru, szavakkal le sem tudom irni, az ido csodalatos, a tenger kellemesen hus. Levi imadja a pancsolast, (meg a forgozast, trambulint...mar egy kisebb fajta vagyont szorakozott el) amugy egesz nap a parton vagyunk, most csak kiveteles alkalom, hogy beugrottunk a kozpontba. Altalaban este setalgatunk, es fagyizgatunk....hm a kilok meg jonnek, de egyszeruen isteni a fagyijuk!!!!!!
Szoval minden szuper, minden nagyon szep, jol erezzuk magunkat, csak sajna gyorsan telik, szombaton mar indulunk haza.
Majd jovo heten bovebben jelentkezem, adddig is sok puszi, jok legyetek, vigyazzatok magatokra!!!!


Pusssssssssszzi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


Edit tök jó, hogy még abban a paradicsomban is gondolsz ránk. Nagyon irigykedem , biztosan szuper lehet, szívesen cserélnék veletek. Még soha nem voltam külföldön, remélem egyszer az életben még mi is lejutunk.
Nekünk nagyon melegünk van és nincs tenger amibe beleugorhatnánk hűsölni. Apa dolgozik ugyhogy még a strand sem jöhet szóba.
Várjuk a fotókat és a részletes élménybeszámolót.Érezzétek jól magatokat, és használjátok ki a nyaralás minden percét.
Pussz
 
 


Edit köszönjük az üdvözletet! Nagyon jól esett, h még a nyaralás alatt is gondolsz ránk. Ez már függőség :wink:

Teszek fel egy-két képet ha sikerül és holnap után írok is nektek ha lesz időm.

Sagica! Nekünk van anyóséknál felfújhatós medence. Nektek az nem lenne jó?

Zsú A képek sorrendben:Gergő ma reggel, Milán akrobataként, Gergő, Milán és a bili:D

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
 


sziasztok. én is régen jártam erre. remélem mindenki jól van. velünk minden rendben. túl vagyunk a májusban született unokatesó meglátogatásán, persze minden remekül ment, Csajjal nem sok gond volt, annál több az anyjával, én már csak ilyen vagyok. azóta itthon tengetjük napjainkat. hétvégén kicsit felszabadultam, most volt a 11. halfőző népünnepély. Pestről lejött két barátunk,Csaj a mamánál aludt, így szabadon barangolhattunk. legjobban a kézműves vásárt szeretem, annyi gyönyörű dolgot tud az ügyes ember saját kézzel készíteni, hogy hihetetlen. jórészt a gyerkőcnek vettem ezt-azt. szülinapjára egy foltokból, anyagdarabokból kézzel varrt takarót és két párnát, szép piros vitorláshajók és világítótornyok vannak díszként rávarrva. szerintem még az unokám is tudja használni, ugyanott vettem egy kis hátizsákot is. éjjel meghallgattuk a megasztáros koncertet, Rúzsa Magdi nagyon klassz volt. jövő héten megint egyedül leszünk, mert apárom edzőtábort tart, mi maradunk, aztán valószínűleg újabb rokonlátogatás, majd túl éljük gondolom. hát ennyi történt nagyjából. nyaralóknak további jó pihenést, kismamánknak kitartást, már nincs sok hátra, otthon lévőknek szép nyugodt nyári napokat. puszi mindenkinek
 


Sziasztok!

Magunkról: Tegnap voltunk Milánnal a 15 hónapos oltáson. 4-en fogtuk le a drágát, hogy a dokinéni a szurit be tudja adni. kemény súlyba van már a legény:9450 gr. Hát igen ez mind ő :lol: És a az érdekes, h most a melegben jobb étvágya van. :o Többet eszik, mint Gergő. Kaptunk mindkét gyereknek beutalót a gyereksebészetre:( Azt mondta dokinéni, h ő nem tud már Gergőével mit kezdeni, Miolánt meg nem akarja még kínozni, meg nem szeretné ha ettől jobban haragudna rá, így inkább őt is a gyereksebészre bízta. Milánnál egy icipici letapadás van csak, de Gergő :cry: ...

Hétvégén megint mehetünk anyósékhoz :evil: :evil: :evil: :evil: Sógoornőmnek mavan a 17. szülinapja. Őt kell köszönteni a hétvégén. Aug.-ban már nem szeretnék feléjük menni. :wink: Utánna meg ha minden igaz a gyerekeknek bölcsi és ovi, nekem meg suli. 26-án értesítenek, hogy mi lett az eredmény, már tűkön ülök nagyon.

Sagica! Te adtál meg a jelentkezési lapodon e-mail címet, vagy mobil számot? Ha igen akkor téged is már 26-án értesítenek, h felvettek-e!!

Borka!
Isten éltesse lánykátokat!!!!

Edit! Hol az a beszámoló??? :wink:

Zsófi??? Csak nem bővült a család?
Gergő meg mostanában alig akar aludni:( Küldjetek már ide is álommanókat:)
Házimunka? Porszívozásnál ő is kap egy cső darabot és ő azzal porszívozik:) Mosogatás csak ha az apjuk is jön, főzni csak hétvégén:lol: Mosógépbe reggel bedobom a cuccokat és ha legalább az egyik kölök alszik délben akkor teregetek. Nagytakarítás ezer éve nem volt :oops: :oops: Akkora kupi van már nállunk. Hétvégén portörlés, ilyenek.... és itt ki is merültem. Vasalni ezer éve semmit. Így ettől is megkímélem magamat. Csak ha az emberkémnek kell vmit de azt is inkább csak imitálva, és hálistennek nincs sűrűn vasalós program:wink:

Heni?????????????????

Puszi:Zsú

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Nem bővült még a család, még van 2 hét elvileg. Bár már nem bánnám, ha túl lennénk rajta, egyre nehezebben viselem. Se aludni nem tudok rendesen, nem jó ülni, állni, feküdni, stb. És állandóan álmos vagyok és fáradt. Nem is tudom, honnan merítek majd erőt, ha megszületik a pici, és éjszakázni kell.

Időközben a konyhát próbáljuk újra használhatóvá tenni, már nincs sok hátra. Meg felszámolni a kupit, amíg még van annyi idő. Meg ebben a nagy melegben örökké a locsolással megy el az este, alig jutunk hozzá máshoz.

Most mennem kell, mindenkinek minden jót!

Zsófi
 
 


Sziasztok!

Nálunk továbbra sem történik semmi különös. Tegnap voltunk meglátogatni a barátnőm kisfiát . :) Pont egy napon születtek Enikővel csak persze egy évvel később. Bécsben laknak,jó volt újra látni.
A fülem még mindig folyik, már vettem fülgyergyát hátha segít, kész rablás, 2500Ft volt 6db.

Edit mizu? Már itthon vagytok nem? Csak nem beteg a kicsi fiad?

Zsú, megadtam az e-mail címem a felvi lapon, már én is izgatottan várom az eredményt. Remélem Milán nem lesz olyan beteg ettől az oltástól mint Enikőm volt.

Heni , mi van veled teljesen eltűntél.

Borka, ha jól emlékszem Annának 24-én van a szülinapja. Lesz parti, vagy valami családi összejövetel? Mit vesztek neki?

Zsófi, kitartás már nem sok van hátra, lehet, hogy ebbe a melegbe hamarabb fog jönni. Igérd meg , hogy a férjed megírja nekünk rögtön mikor megszületett a baba. Addig is rendezgesd a gyerekszobát és pihenj!

Pussz mindenkinek
 
 


Sziasztok!!!

Na végre ideértem, hogy leülhessek a gép elé. Amiért nem jelenkeztem, azért olvastalak benneteket! Köszönöm a gratulációkat, aranyosak vagytok. Pont a minap rendezgettem el a könyveimet, jegyzeteimet, mit mondjak, kicsit szomorkásan gondoltam rá, hogy vége! Olyan jó kis közösség alakult ki, megismertem két nagyon klassz, tünemény embert is, meg jó volt kicsit lelépni itthonról!!!

Zsófi!! Gratula a névválasztáshoz! Ha igaz, hogy a név jelentéstartalma megegyezik az ember főbb személyiségéjegyeivel, akkor a második kisfiad már sokkal mozgékonyabb lesz! Hiszen a Levente= élő, eleven, amit nap mint nap tapasztalok!!!
Nagyon-nagyon-nagyon szorítok Neked!!! Ügyes légy!!!! Sokat gondolok Rád, Rátok! Már nagyon várom a fejleményeket!!! Vigyázz magadra(tokra)!!!!!

Ságica!! Ne búsulj az IWIW meghívó miatt, majd szerzek. Amúgy a myvipen rajta vagyok!
Izgatottan várom a felvételi eredményét, azonnal írj, ha meg tudsz valamit. Egyébként ez Rád is vonatkozik Zsú!!!!!

Heni!!! Hol jártok ebben a nagy melegben, bár mintha ma már enyhült volna, ahogy elnézem!! Meg szabad kérdezni, h milyen autót vetettek?? És h szuperál, gondolom már felavatáttok!!! Gratula hozzá, és balesetmenteset kívánok!!

Zsú!! És Ti hogy vagytok?? Szegény Te, anyóséknál „nyaralni” nem tudod valahogy kihúzni magad??? Ennél még a 8.em. is jobb!!Nagyon jók a képek aranyosak a gyerkőcök, akárcsak Boti, Dani, és Dodó!!!

Borka!! Mit szóltok a Vb végeredményéhez, Ti mint szakemberek?? A cikkek nyomán megoszlanak a vélemények…
Örülök, hogy Nektek is jól telik a nyár! Annának boldog szülinapot kívánunk mi is. Egyébként én is vágyom már egy ilyen „foltos” remekműre, valami szépek tudnak lenni!

Ságica, Borka!!! Estleg egy pár friss képet nem dobnátok fel. Hadd lássuk már hogyan cseperednek a kishercegnők!!! Bizti nagyon bájosak!!!

KépKép
KépKép
 
 


Mondandóm elején, ízelítőül egy pár kép a sok százból:
Kép Kép Kép Kép [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1152952706.8.jpgTibi%20elkezdi%20a%20homokvárat%20%20építeni...[/img] [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1152952730.64.jpgT...és%20íme%20a%20végeredmény:[/img] Kép

KépKép
KépKép
 
 


Tulajdonképpen nem is tudom hol kezdjem....ma egy hete szombat este érkeztünk meg, igaz akkor mág csak anyuhoz, a kutyusunk nála volt elszállásolva, és érte kellet mennünk. Mivel este 7 óra volt, úgy döntöttünk, hogy csak vasárnap jövünk haza. Mit mondjak azóta meg teljesen pörög az életünk. Két nap azzal ment el, hogy mostam, helyrepakolgattam a cumókat, (megspékelve egy kisebb fajta nagytakarítással, szőnyegtisztítás ...stb) két nap meg azzal, hogy az udvart rendbetettük, sajna a gyomok nem pihentek, amíg mi nyaraltunk. Aztán ott voltak a lejelentkezések az ismerősöknél, rokonoknál...azért strandra is eljutottunk már. Esténkét sokat sétálgatunk, bicizunk, amit Levi nagyon élvez. Mindezt úgy, hogy közben csatlakozik hozzánk valamelyik ismerősünk, vagy barátosném, és közben jókat beszélgetünk. Tegnap pl. az akkumlátoros kismotorjával vágtunk neki a fagyizóhoz vezető útnak. Kicsit féltem, mi lesz, ha majd menetközben megunja, de szerencsére nem volt gond. Na meg úgy voltam vele, hogy majd telózok apának a felmentőseregnek, ha nem akarózna továbbmennie a drágámnak. A héten már grilleztünk is, saslikot sütöttünk, Levinek nagyon ízlett, s ezen felbuzdulva a következő adag már a hűtőben érlelődik a ma esti sütéshez!!!
Tegnap meg Mollyt vittük visza Debibe a dokihoz, mivel utazás előtt egy nappal véres volt a pisije, meg állandósult a vizeletcsöpögése, amit részben az ivartalanításnak tudhatunk be, részeben mint kiderült annak, hogy a felfázás miatt valószínűleg a húgyhólyagja is begyulladt. Naponta telefonáltunk anyunak, hogy hogy van nincs e komolyabb baja...sajna a gyógyszereket nem tudta maradéktalanul beadni neki, ezért a tegnapi kontroll vizsgálaton újabb adagot kaptunk, meg jövö héten vihetjük vissza ultrahangra. Annyira kedves jószág minekünk a Molly, hogy bármilyen áldozatra készek vagyunk érte!
Hát a nyaralás az szép volt jó volt, kár hogy vége!!! Bár fura ez, mert amikor ott vagy, akkor egy idő után hiányzik az otthon, amikor meg itthon vagy akkor meg az kezd hiányozni. Mondtam is a férjemnek legjobb lenne, ide a kertünk végébe varázsolni a tengerpartot, és akkor tökéletes lenne a dolog!!!

KépKép
KépKép
 
 


Az indulásunk napján nem tudtam már elköszönni Tőletek, mint ahogy azt ígértem, részben az "idegtépő-rohanó" készülődás miatt, részben, azért mert az én drága pici fiammal a kórházban voltunk. Hmmmmmmmmmmmm, miért is lenne minden tökéletes. Na ne íjjegyetek meg nem volt nagy baj, csak mivel anyósom elég befolyásos emberke a kórházban, (meg a gyerekdokink szabin is volt) jobbnak láttam, ha megvizsgálja, -ilyen nagy út előtt- egy gyerekorvos, meg egy füll-orr-gégész. Kedden délben, amikor ebédeltettem éreztem rajta, hogy melegebb a teste, igaz ezt már előző este is tapasztaltam de a férjem azt mondta, persze, hogy meleg ilyen kánikulában, na meg a nyűgijét is ennek tulajdonítottuk. De ez nem az a fajta melegség volt, ráadásul a térdeit is nagyon fájlalta. Megmértem a lázát, és akkor már 37.8 volt neki. Adtam neki panadolt, és jobbnak láttam lefektetni, és majd a hűvösbe elindulni a vele a dokihoz. A kórházban már 38.3 volt a láza. Torokgyulladás...azt hittem sírva fakadok, mert tudtam ez jó kis mandulagyulladással, párosul, mint Húsvétkor. Megtettük az ilyenkor szokásos óvintézkedéseket, gyógyszer stb... az egyik doki tök rendes volt, azt mondta, ne aggódjunk, nem lesz semmi baj, a tenger vizénél jobb hűtőfürdő nem is kell, meg a sós levegő meggyógyítja stb...és képzeljétek akkor volt utoljára láza. Egész úton a homlokát fogdostam, másnap méregettem a lázát, de semmi nem volt. Jól érezte magát! Fogalmam sincs mitől jött ilyen gyorsan rendbe!! És innentől kezdve végre megnyugodva élvezhettük a nyaralást.
Először 3.5 napot Rab szigeten töltöttük, hát valami csodálatos, amúgy a törzshelyünk, már ha annak lehet nevezni. Pont 4 évvel ezelőtt voltunk ott először, és már akkor a szívünkbe lopta magát. Eddik lakókocsiban voltunk, most apartmant béreltünk, ami tökéletes volt, jól felszerelt, tiszta kényelmes. Levi ekkor szerelmesedett bele, ahogy Ő mondja a "zuzanyolásba" . Komolyan mondom annyit zuhanyozott, meg pancsolt a fürdőszobában, hogy ha mással nem akkor a tetemes vízfogyasztásával tuti hogy kimerítettük a bérleti összeget. Sőt!!!

KépKép
KépKép
 
 


Levi tovább élvezte a pancsolást a tengerben is, nem kellet különösebben figyelnünk, hiszen a víz ezen a helyen hosszú métereken keresztül olyan sekély, hogy Levinek is csak a bokájáig ér. Ja és egyedül itt van ez a kellemes homok, máshol köves, vagy apró kavicsos a part. A program majd minden nap ugyan az volt, napközben strand, este séta a városban. Mivel a párom elég hamar megunja napozást, ezért a délutáni sziesztát együtt töltötték Levivel, én meg miután elaltattam Levit, spuri vissza a partra.
Este jókat fagyiztunk, sétáltunk, Levi ott "fertőződött meg" a forgóval meg a trambulinnal. Roppantul tetszett neki az a színes kavalkád, a sok ember, a zene.
Szombaton reggel mentünk tovább a másik szállásunkra, ami jóval délebbre volt, Omisba. Innen küldtem az üdvözletet is, amit inkább érdekességből, és kíváncsiságból tettem, mint függőségből!! Viviék fedezték fel, mivel a gépből ki szerették volna írni cd-re az addig készült képeket. A férjem, aki egyébként itthon morog, ha gép előtt ülök, mondta, hogy írj egy pár sort a csajoknak!!
A táj itt is nagyon szép volt. Jellegzetes dalmáciai kisváros. Itt is volt óváros rész, az utcácskái hangulatosak, mint Rabon.
A szállásunk itt is kényelmes volt, bár annyiban más volt, hogy ez csak 1 szobás, + a konyhai részben még egy kihúzható, 2 személyes ágy! Hát ez nem nagyon tetszett Vivinek, de nem volt más megoldás. Végülis szépen megoldódott. Az erkélyre mindkét helyiségből ki lehetett menni, ezért gyakran itt közlekedtünk, hogy ne zavarjuk egymást!!
A program itt is hasonló volt, mint Rabon. Annyira meleg volt, hogy a kirándulás szóba sem jöhetett, pedig szívesen szétnéztem volna a környéken. Na itt már lehetet raftingolni is, a fiataloknak váltig mondtam, hogy menjenek el, nem óhajtották. Helyette, egy kis hajókirándulásra „neveztek be”, a szembe lévő szigetre. Mi Levi miatt nem mertünk belevágni, mert nem tudtuk, hogy bírná a kötött programokat. Na meg jócskán belenyúlott a délutáni alvásba. Muszáj volt neki pihenni, akkor volt legmelegebb, meg nem is bírta volna alvás nélkül. Cserébe kaptunk Viviéktől egy kis kiruccanást egy estére. Végre édes-kettesben sétálgathattunk. Ez pont a férjem névnapján volt, ezért vacsiztunk is egyet. Egyébként nem igazán a mi pénztárcánknak valók az ottani árak, főleg így, hogy a forint a béka segge alá esett, hiába nagyon dübörög a magyar gazdaság!!
A part itt már nagyobb szemű homokra, majd hogy nem pici sóderre emlékeztetett. A víz sokkal hidegebb volt, ezért Levinek már nem nagyon tetszett. Viszont itt sokkal színesebb volt a part. Volt egy szupi játszótér, szólt a zene, és programok is voltak: aqaerobik, kicsiknek vízhez szoktatás, mini-discó…

KépKép
KépKép
 
 


Ja és a nagy újság, Levi időközben nagyfiú lett. Most már szól, ha pisilnie kell, így napközben nincs pellus. Tegnap, mire hazaértünk, elaludt az autóban, így gyorsan becsempésztem az ágyba, és elfelejtettem pellust ráadni, gondoltam, na most úszni fog az ágy!!! És képzeljétek nem pisilt be!!! Állandóan fecseg-locsog, olyan értelmesen, és választékosan kezdett beszélni. Néha megmosolyogjuk egy-egy mondatát, ahogy a maga kis logikájával összefűzi a szavakat! Rengeteg mondókát, versikét mond, sokszor csak úgy, játék közben is.
Hát ennyi, az élménybeszámoló!!! Tudnék még mit írni, de sajna lejárt az időm. Ma még apa szabin van, holnaptól dolgozik, sajna. Viszont jövő héten jönnek a tesómék Hollandiából, igaz csak ketten, mert a Ariadné spanyolba van, valami intenzív nyelvtáborban, Marci meg épp a világkörüli útjának utolsó heteit élvezi, valahol Vietnámban.
Szóval ismét beindul a jövés-menés, szóval nem unatkozunk!!!!

Ez már Omis.
Kép

A starnd:
Kép

Ezen a folyón lehetett raftingolni:
Kép

A hajókiránduláson:
Kép

Kép

Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
 
 


...na bírjátok még????

Levi és Vivi a tengerparti játszótéren:
Kép
Apának segít a napernyő felállításában:
Kép
Kép
Anyával...
Kép
Amúgy viszonyításként ekkora a pálmafa.
Kép
Ilyen gyönyörű leanderek nyílnak, fa nagyságúak.
Kép
A szállásunk erkélyén.
Kép
Vivi Tibi 2
Kép

Itt a vége fuss el véle.
Asszem egy egész kis regényt és egy fényképalbumot kaptatok "ajándékba", remélem nem voltam nagyon rámenős, és nem untattalak nagyon Benneteket!!


PUSZI MINDENKINEK: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Edit, örömmel látom, hogy újra itt vagy.
Hát nem semmi, gyönyörűek a fotók. Ahogy olvastalak szinte olyan volt mintha én is ott lennék, Enikő is érdeklődve nézte a képeket.
A másfél éves kisfiad szobatiszta? :o Hogy csináltad? Én még meg se mertem próbálni levenni a pelust.
Hát azt hiszem ez a bejelentkezésem már véget is ért, Eni nem hagy írni. Talán holnap.
Pussz
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1152981674.7.jpg[/img] Már fél szemmel is tudok kacsintani[/img]
 
 


Sziasztok!!

Na, végre sikerült kijavítanom a hibát a Levi centijén!!
Ágica!! Nagyot nőt Enci, micsoda nagy lány!! Nagyon édi, ahogy kacsint!!! Micsoda huncut szemek!!! Mi lesz még később...
Örülök, hogy sikerült egy kicsit odavarázsolnom Neked(tek) azt a csodálatos vidéket. Bár csak Ti is láthatnátok élőben!! Kívánom, hogy minél hamarabb jussatok el!!
Levi nem másfél éves, hanem lassan 2.5 lesz. Így már érthetőbb, miért noszogtattam annyira a szobatisztaságot!! Viszont sajna jövő héten fel kell keresnünk a dokit fütyi ügyben. Már előre félek!!
Tényleg Heni, Zsú, urológushoz kell vinni ilyen esetben a fiatalembert??!! Már készítem a férjemet, hogy Ő fog bemenni Levivel, mert én bele fogok halni!!
Zsófi!!! Hogy vagy?????? Még egyben???? Kicsit enyhült az idő!!!
Tőled meg azt szeretném megkérdezni, hogy Te most min voltál otthon, már a terhességed alatt?? Az-az milyen jellegű juttatást kaptál? Ugyanis azon kezdtem el agyalni, hogy az én esetemben mikor lenne célszerűbb bevállalni a 3. gyerkőcöt!! Mivel, ha most lennék terhes, akkor tuti, hogy gyes-t kapnék, az meg nudli, tehát mindenképpen vissza kellene mennem dolgozni egy kicsit...Hát, igen fura, így tervezgetni, de nem mindegy, hogy táppénz, vagy gyes, bizony azok a fránya anyagiak nagyon számítanak!!

Na mentem, mert vár a konyha!!

Mindenkinek kellemes hétvégét!! Puszi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Edit , jól bezavartál ezzel a centivel. Úgy emlékeztem, hogy nagyobb a kisfiad de a centi szerint másfél, így úgy gondoltam rosszul emlékszem.
Írtam, hogy voltunk megnézni egy barátnőm kisfiát aki Bécsbe lakik, és most hozták haza a gyerkőcöt megmutatni.
Nos most feldobta a labdát, meghívott magukhoz Bécsbe. Nagyon csábító az ajánlat, de én nem mennék vonattal, autóval pedig biztos drága. Nem tudjátok kell útlevél ? A gyereknek milyen okmány kell, hogy külföldre vigyük. Hát most számolgatunk, hogy van e rá pénzünk vagy nincs.
Anyának vasalni kell úgyhogy befejezem.
Pussz Kép
 
 


Sziasztok!!!

Ságica!!! Bocsi a centi miatt!!!! Kiderült, hogy mit rontottam el. A két éves blokkot jelöltem be, ezért írta másfélnek, rájöttem, hogy a három éveseket kell.
Édes kisfruska ez az Enci, látom, ő is szeret csipeszelni!! Levi már nem 1x jól odacsípte a saját ujját!!!
Gyorsan válaszolok a kérdésedre, megkérdeztem a férjemet, mivel ő szakmabeli ez ügyben. Nektek, mivel gondolom van érvényes személyitek nem kell útlevél, Encinek mivel még nincs személyije, ezért neki meg útlevél kell. Az útlevél elkészítésehez mindkét szülő aláírása szükséges, (tehát érdemes mindkettőtöknek ott lenni) plussz kell lakcímbejelentő, születési anyakönyvi kivonat (már az Encié) meg ilyenek. Kb 1 hét alatt kész van, bár most, hogy szezon van lehet, hogy tovább tart. Egyébként 4 éves koráig 2 évre adják meg a gyerekeknek az útlevelet.
Na igen, ilyen benzinárak mellett már semmi sem olcsó....+ az autópálya díj...na mindenesetre jó számolgatást, reméljük kedvezően alakul a végeredmény!!!
Én is pont ma fejeztem be a vasalást, a vége még a nyaralási ruhatárunk egy része volt, de most üres a kosár!!!!!


Ha van időtök ugordjatok be egy halihóra!!!

Puszi: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem, nehogy azt higgyétek, már szülök. Sajnos még nem :? . Hétfőn voltam CTG-n, magas volt a vérnyomásom, erre ma megint a kórházban kezdtünk, 24 órás vérnyomás-mérő. Nem tudom, ismeritek-e ezt a készüléket, hát szörnyű. Már egyszer volt szerencsém hozzá: estére már baromira fáj az ember karja, tök lila, amikor fújja fel (30 percenként mér, éjjel óránként). Másnap alig vártam, hogy végre levegyék. Ezen kívül olyan iszonyatosan büdös, pedig csak az emberek karján van, hogy napokig éreztem még a karomon a szagát (mint egy szerencsétlen, hetek óta vizet nem látott hajléktalan szaga).
Úgyhogy holnap megint kórház, visszavinni ezt a sz...-t. Aztán csütörtök megint CTG. Beköltözök a kórházba lassan :( .
A melegtől meg örökké fáradt vagyok, bágyadt, álmos. Szinte meg sem éreztem a lehűlést, már amennyire lehűlésnek lehet ezt nevezni. Na, abbahagyom a panaszkodást, mert még depis lesz itt mindenki.

Edit!
Nagyon szépek a képek, és jól hangzik a beszámolód is! Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat! És külön szerencse, hogy Levi ilyen gyorsan megggyógyult. Azért egy betegség eléggé tönkre tudja tenni azt a várva várt nyaralást!
Egyébként én táppénzen vagyok, miután a 12. hetet betöltöttem, kiírattam magam (volt már egy vetélésem, ezért vártuk meg a 12. hetet, biztonság kedvéért). A körzeti kicsit húzta a száját, hogy a nőgyógyász adjon neki valami komoly indokot, hogy táppénzre vegyen, de végülis nem volt gond. A cégnél sem. Miért gondolod, hogy vissza kellene menned egy kicsit dolgozni? Ezt már sokaktól hallottam, de a TB jogszabályok alapján nincs semmi indok rá. Én már GYES-t kaptam, onnan minden átmenet nélkül mentem táppénzre. Kb. annyit kapok, mint GYED-et kaptam (azt meg a minimálbér kétszeresének figyelembe vételével kaptam, mert Botonddal is táppénzen voltam a terhesség alatt, így nem számolhatták a fizetesém után a GYED-et).

Bocs, ha most mást nem szólítok meg személyesen, de mennem kell főzni, amíg még alszik a fiatalember.

Sziasztok
Zsófi
 
 


Sziasztok!!!

Jó meleg volt ma is!! Szerintem a vízszámlánk az egekig fog nőni, Levi egész nap pancsol, meg locsol!! :roll:

Szegény Zsófi!!! Hát igen ezek az utólsó napok nehezebben és rosszabban telnek, mint az egész 9 hónap!! Szinte megváltás már ilyenkor a szülés, bármennyire is fájdalmas!! Na, de kitartást Zsófi, hamarosan a karjaidban tarthatod a nagy pöszörős fiadat!!! Jajjj, akkor is olyan jó Neked, még ha most egy kicsit nyügi is a helyzet!!!

Többiek mizujs????

Mi holnap elmegyünk két napra anyuhoz. Strandolunk, meg segítek neki amiben tudok. Ja, és a lényeg, majd elfelejtem, este bemegyünk a férjemmel egy kicsit mozizni Debibe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már alig várom!!!!!!!
Megint pakolhatom a fél házat...bbrrrr útálok pakolni!! Meg még a kutyust is visszük...kész röhej!!

Jók legyetek!!! Vigyázzatok a babákra, meg magatokra mert jön az afrikai hőség!!!! Kép

Pusssz: Edit

KépKép
KépKép
 
 


Zsófi!! Köszi az infót, nem is gondoltam, hogy ez így működik. Én meg azt hittem, hogy ilyenkor a gyest kapom 3 é.koráig, s majd csak utánna jön a táppénz!! Mindenesetre ez jó hír!!!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Jelentem élünk és minden oké! Annyira lusta vagyok,hogy csak olvasgatlak titeket.olyan meleg van,hogy csak NA!Remélem jövőhéten is jó idő lesz,akkor megyünk nyaralni.:D
amúgy pakoászok szinte egész nap.
Sajnos a kocsiért csak ma lehetett menni.Most beszéltem épp apárommal telón,már az autópályán van.Nemsokár itthon lesz.Alig várjuk,hogy kipróbáljuk.

Edit
Nagyon jó volt olvasgatni az élményeiteket.Szívesen ott lettem volna én is.:DSzuper jók a képek és nagyon jól néztek ki.
Mit néztek a moziba?A harmadik gyerkőt mikorra szeretnéd.Én kb.másfél-két év múlva egy kislányt szeretnék.
Kukacügyben mi Danit gyereksebészetre vittük(doki néni utalta be,mert ott már komoly balhé volt)Donál maga a gyerekorvos fejtette vissza.:?Úgy érzed Levinél is kell valamit csinálni?Vagy csak megmutatni szertnéd?Szerintem gyerekorvosnak mutasd meg!
Levinek nagy nagy gratulcióm,hogy szól ha WC-re kell mennie. Kép
Dodókámmesziről elkerüli a bilit.Most kipróbáltuk a Wc-t.Na az nagyon tetszik neki.De csak akkor pisil a kád elé ha leszáll a Wc-ről. :roll: No mindegy!Hiszen még ráérünk.

Zsóf
Nem is tudom mit mondjak.Ezek az uccsó napok már tényleg csak teher az embernek.Az avérnyomásmérő nem semmi. :? De gondolj arra,hogy nemsokára tényleg egy kismanócsak néz rád boldog szemeivel. Kép
Hu teljesen elérzékenyültem. :oops:

Sagica
Enci nagyon aranyos a képeken.Szerintem próbájtok elintézni,hogy eltudjatok menni.Jó tesz az embernek a kikapcsolódás.Igaz Bécs nem egy köpésre van tőletek......hanem kettő. :shock:

Zsú
Szobatisztaságról csak azt szeretném mondani.Dani 3és fél évesen ment oviba.tiszta ideg voltam,hogy bepisil és Ő se szólt,hogy kell.De képzeld el.Augusztus utolsó hetében egyik napról a másikra nem ment be a pisi(csak néha éjszaka,de akkor nincs ovi :lol: )És szólt ha kell neki.Ne idegeskedj!A képek nagyon jók.KLátom abili nálatok is játszani való. :P

Borka??????

Képzeljétek megint fogytam két kilót.Csak azt tudnám hogyan mikor egyfolytában fagyizok,kukoricázok.Na mindegy a lényeg a lényeg :wink:
Puszi most lépek mert megyünk fagyizni :wink:

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Megint én vagyok.
Képzeljétek Dodó ma kapta meg akullancselleni védőoltás uccsó adagját.De dél óta folyamatosan lázas.vagyis fel le ugrál neki.Már 2x volt38.9.este már hűtőfürdőztünk is,de csak pár percig használt.
Szegénykém nem is evett semmit.Nem tudom mi lehet!Még sosem volt ennyire lázas oltás után.
Remélem reggelre elmúlik neki.
Most az mielött elaludt 37.5volt.Ez talán jó jel :?
Bocsi hogy csak sírni jöttem.

Puszi most megyek a napi mulasztásomat potólni,amíg nyugi van.

jó éjt!

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!!!



Heni!!!
Hát jól megrémísztettél a leveleddel!!! Ez nem semmi láz!!!
És hogy vagytok már?? Voltatok dokinál?? Hú, ez kegyetlen...ilyen melegben, szegény Dodó!! Remélem mára már jobban vagytok!!!
Azért az csakugyan biztató, hogy legalább a lázát sikerült jelentősen lejebb vinni. Bármennyire is kellemetlen, de csak a hűtőfürdő a legjobb. Gondolod, hogy az oltással van összefüggésben???
Jobbulást Nektek!!! Várom a jó híreket a gyógyulásról!! Addig is egy kép a kis betegnek!!!
Kép
Na és milyen az új autó?? Hová mentek nyaralni??? Tényleg, Ti ilyenkor mit csináltok a cicussal???
Gratula a -2kg-hoz...asszem ezentúl több fagyit és kukoricát fogok enni!!! :lol: :lol:

A gibánk sztem totál beszűkült, és hozzá sem nyúlhatok!!! Elheteltem a randit a gy.orvossal, majd, ha nem lesz ilyen meleg. Pont elég ezt elviselni szegénykémnek!!! :cry: :cry:

Ja igen, a randi a férjemmel isteni volt, még egy vacsi is belefért a plázában, a film, pedig a Da Vinci-kód volt amit megnéztünk. Nekem nagyon tetszett, igaz helyenként hiányosak az ismereteim a témában, de majd pótolom...és asszem a könyvet is el fogom olvasni. Az biztos, hogy nagyon -nagyon elgondolkodtató!!!!

De jó, Nálatok is lesz 3. gyerkőc!!!!! :lol: :lol: Én kb. 1-1.5 év tervezem, ( a férjem, akár most) nem nagyon tökölhetek, lassan 35 leszek!!! :roll: :roll:

Amúgy köszönöm mindannyiótoknak, hogy megnéztétek a képeket, és hozzá az elismerő szavakat is!!

Azért ez a kánikulllllllllllllllllla, már túlzás!!! Most már nekem is kezd elegem lenni. Tökre ugyanúgy be vagyunk zárva a lakásba, mint amikor télen a nagy mínuszok vannak. Este tudunk egy kicsit kint lenni, de annak meg az a vége, hogy soká fekszik le...reggel sokáig alszik....mire felébred már rekken a hőség!!! :shock: :shock:
Most este elkezdett dörögni meg villámlani, azt gondoltam jön egy kis hűsítés, de nem. Nem gondoltam volna a június elejei esőzések után, hogy így fogom várni ezt a fajta mennyei áldást!!!

Zsófi!! Kaphatunk 2-3 sor helyzetjelentést????????

Ságica, Zsú, Borka?????????????????????
Várom a halihóóóóóóóót!!!


Puszi Mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Láz elmúlt helyette maradt a dili.Mindenre vísít,ordit.Biztos még rossz aközérzete.Elvittem azért dokihoz.Legalább a saját megnyugtatásomra.Bekapott egy jó kis vírust és ebben a melegben nehezebben viseli a szervezete,azért volt ,agasabb láza és azért ment le olyan nehezen.De azmondta dokinéni,hogy hétfőn utazhatunk hacsak.........de remélem nem lesz hacsak :shock:

Edit
Nagyon sajnálom a kukacot.Ha lehet akkor tényleg várj egy hetet,mert tényleg elég kellemetlen a dolog.Itt most nem elkeseríteni akarlak,de sajnos szépíteni se tudom. :( Nekem a szívem szakadt meg.De most hogy már túlvagyunk rajta,jó. :)

Kocsit nem nagyon próbáltuk még,mert apa folyton dolgozik.Na meg gyakorolni is akar,hiszem 3éve nem volt kezében kormány. :wink:
Tegnap Ő vitt minket orvoshoz,kicsit még lassan vezet,de szerintem hamar belejön. :lol:

Da Vinci-kódot én is szeretném megnézni.De nekem csak a barátnőm marad vagy a DVD.Párom nem ugrik az ilyen filmekért.


Ez a cica szörnyen néz ki........
:shock: :shock: :shock:

Na most megyek mert még ezer dolgom van hétfőig.
Megpróbálok majd beköszönni indulás elött.

Puszi

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Látom csak én vagyok!
De én is csak köszönni jöttem.Reggel korán indulunk és vasárnap jövünk haza. :P
Dodó meggyógyult teljesen. :D :D :D
Jók legyetek!Ha hazaértünk jelentkezem.
Puszi
Kép

Kovács Roland
 
 


Kép
Heni!!!

Szerettem volna hamarabb jönni, de nem sikerült, így sajna, lehet, hogy csak utólag olvasod a soraimat. :( :( :(
Amolyan "utólagos-pótlólagos" közös névnapot tartottunk a barátainkkal, és a maradványokat a kerti parti után még most számoltam fel!! De nagyon jól sikerült, fincsi volt a csirke, meg a rabló husika is!!!
Örülök, hogy Dodó teljesen meggyógyult!!! :lol: :lol: :lol: Élményekben gazdag, de pihentető nyaralást, és jó utat kívánok Nektek!!! Vigyázzatok Magatokra!!!! És persze várjuk az élménybeszámolót, és a képeket!!! Asszem jó időtök lesz!!! Szóval mindent bele!!!!!!!!!!

Csajok!! Hogy vagytok??? És hol vagytok!!!

Zsófi, tegnap nagyon sokat gondoltam Rád!! Délután hunytam egy picit Levivel, és képzeld álmomban egy kisfiút szültem...arra ébredtem fel, hogy szoptatok!!! Na egyből eszembe jutottál!!! (Meg az is, nem-e esetleg pont tegnap érkezett-e el az idő!!!)

Ja, és képzeljétek, Levinek ismét a régi a fütyije. Én nem tom hogy van ez, de tegnap este, sikerült újra addig felhúzni neki, mint régen. HÚÚÚÚÚÚÚÚÚ mekkora kő esett le a szívemről...létezik ilyen????

Ma szinte egész nap végre gondtalanul ,pancsolhattunk, locsolhattunk, ugyanis tegnap furattunk egy másik kutat a régi helyett, mivel az már semmi vizet nem adott. Ennek az újnak annyira hűs, és tiszta a vize, hogy csak na!! Amikor már nagyon melegem volt csak alá álltam, és egyből felfrissültem.

Holnap visszük vissza Mollykát az Állatdokihoz Debibe. Annyira aggódom, mert tegnap óta nagyon furin viselkedik, mintha nagyon fájna valamije...össze van görnyedve, és nagyon tompa!!! Abban reménykedem, hogy talán a meleg miatt is...ez lenne a kisebbik rossz!!!

Ha minden igaz, mostanra a tesómék is haza értek, már alig várom, hogy találkozzunk!!! Karácsonykor voltak itthon utóljára!!!

Na asszem eldugulok, és elteszem magam holnapra!

Puszi: Edit Kép

KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron