Új privát üzeneted érkezett!

szia

nekem ilyen van és soha nem riasztott be tévesen :wink:
a lányomnak súlyos légzéskimaradásai voltak, volt hogy napi többszőr is :oops: de téves riasztás soha nem volt :roll:

1 laposat vagy 2 laposat használtok? és mennyi a pici súlya?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

Segítsetek kérlek!Van egy 16 éve Babysense légzésfigyelőm,de nagyon úgy néz ki,hogy elromlott.Tud valaki egy szervízet?Mert előbb oda vinném, és csak utána vennék egyet,ha nem lehet megjavítani.Előre is köszönöm. :)
mido88
Budapest XIII. kerület
 
 


sziasztok!

Nálunk Angelcare ac300, ac301R (bébiőrös) és AC 401 kölcsönözhető. Mi a bébiőr nélküli típust használtuk mindkét gyerekünknél, és maximálisan meg voltunk elégedve, nem risztott feleslegesen, az elem is 3 hónapig bírja. http://www.babamerlegberles.hu kiszállítás is van.
üdv Julia Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata csiptetős légzésfigyelőről.
Ha igen, akkor milyen?
Ikerknél használta valaki egyágyban? (a két kicsi egyágyban)

Hason alvásnál nem zavarja őket?

Szóval minden érdekelne erről a típusról.
 


Most olvastam egy másik fórumon, hogy az Angelcare megtiltotta a légzésfigyelő használatát bölcsőhalál megelőzésére. Rákerestem, és tényleg: "A monitort TILOS orvosimegfigyelőeszközként vagy a bölcsőhalál megelőzésére szolgáló eszközként használni." (http://www.angelcare.hu/ac300.pdf). Nem tudom mit tegyek most, mert nekünk ilyen van, két hete használom. Nem volt olcsó, nem akarnám kidobni, de ha maga a gyártó sem engedi használni, akkor mi lehet a megoldás? Az az igazság, hogy most már használni sem merem, mert mi van, ha nem jelez, amikor kellene? Nem értem, hogy adhatták ezt el az üzletben? Ott azt mondták, hogy három nap után már nem cserélnek, keressem meg a gyártót. Őket még nem hívtam, mert nem tudom eldönteni, ez becsapás volt-e vagy sem? Én a bölcsőhalál megelőzése érdekében vettem egy légzésfigyelőt, amiről utólag kiderült, hogy éppen erre TILOS használni. Tüzetesen el kellett volna olvasnom a használati útmutatót az üzletben? Ez rémes!
Van ötletetek?
ani23ta
Budapest V. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: