Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mivel eleg sokan vagyunk Babanetesek, es sokszor nehez beazonositani egymast, ezert van egy otletem, amit a szerkesztovel mar egyeztettem. Letrehoznank egy tablazatot, amiben szerepelne a Babanetes neve, var-e babat, illetve szeretne-e. Ha var mikorra varja, es ha van mar csemeteje akkor mennyi, hogy hivjak oket es hany evesek.
Ha van egyeb otletetek, akkor irjatok ide meg.
Varom ide az adatokat! Ha osszegyulik, akkor a Gabi (szerkeszto), megcsinalja, es a fooldalrol lesz elerheto!
Elore is koszonom a segitsegeteket!
Moni
Moni
 


Kovacsne Ozsvart Monikanak hivnak,
tervezzuk a kovetkezo babat
van egy kisfiam, aki 1996. 08. 02-an szuletett, Martinnak hivjak.
Moni
Moni
 


Kata
Nagy boldogságban várjuk első gyermekünket. A szülés várható időpontja: 2001. június 15.
e-mail: maiori@drotposta.hu
Kata
 

 
 

Nevem Krisztina, kisfiam, Olivér, 1997. október 20-án született, kistesóját 2001. május 23-ra várjuk.
Krisztina
 


Tímea vagyok, van egy kisfiam Titusz, aki 1998. március 27-én született. Testvért nem tervezünk, de ha mégis jelentkezne megtartanám.
Timea
 


Sziasztok,

nevem Zsuzsa, most várjuk első babánkat, 2000. február 23. a szülés várható időpontja, a következőt 2003. február 23-ra.
zzss
 


Hajni vagyok. Van egy Bence nevű kisfiam, aki 1998 május 04-én született. A tesó tervezés alatt áll.
Hajni
 


Sziaszok

Hajnalka vagyok , van ket nagylanyom Bianka /1992 marcius 16/ es Szabina /1995 szeptember 28/. Lesz egy hamadik kisteso is elorelahatolag 2000 november 1.-en. Majd kiderul O hogy gondolkodik errol a datumrol.
Napocska
 


Sziasztok,
Szabó Zsóka vagyok, van egy Ábel nevű kisfiam (1998.május 31.) és egy Emese nevű leánykám (2000. szept.20), még legalább egy kistesót szeretnénk, vagy többet - attól függően, hogy az orvosok hányat "egnedélyeznek" császárral szülni (mindkettő császáros volt).
Zsóka
Zsóka
 


Sziasztok!

Erzsi vagyok, van egy Gábor nevű kisfiam (2000. június 28).
Erzsi
 


Hello!

Betti vagyok a Neten (egyébként Beáta) és van egy 7 hónapos csodálatos kisfiam - Soma, aki 2000. március 4-én született. Tervezünk legalább egy kistesót, de csak kb. 2 év múlva.
Betti
 


Sziasztok!

Anyanyanya néven szoktam irogatni, a rendes nevem Szabóné Dósa Anna. Van egy 21 hónapos kislányom Timea (99. 01. 18.) és 2001. február 17-re várjuk a kistestvérét.

Ancsa
Anyanyanya
 


Sziasztok!

Gallainé Hunkó Magdolna vagyok. Van egy 9 éves lányom Nikolett( 1991.05.16.) és 2001.01.04-re várjuk a kistestvért.

Magdi
Gallainé Magdi
 


Sziasztok!

Klári vagyok. 36 éves. Budapesten a XXII. kerületben lakom. Négy gyermekem van. Norbert 16 éves lesz februárban, Tímea 14, Lilike 7, Noémi 14 hónapos. Kistestvért én már nem igazán szeretnék, de ki tudja még mit hoz a sors.

Klári
Klári
 


Sziasztok!

Klári vagyok, 36 éves, négy gyermek anyukája. Norbert fiam februárban 16 éves, Tímea 14, Lilike 7 és fél, Noémi pedig 14 hónapos. Igazán több testvérkét már nem szeretnék, de ki tudja mit hoz még a sors. Noémi a második házasságomból született, s férjem, aki imádja a gyermekeket lehet, hogy még szeretne egy másodikat is.
Budapesten a XXII. kerületben élünk egy kiscsaládi házban.

Klári
Klári
 


Valami gond lehet a gépemmel, mert időnként azt jelzi nem ment át az üzenet. Ilyenkor újra írom levelem, s most megdöbbenve látom, hogy kétszer is megérkezett.
Klári
Klári
 


Andrea vagyok, 31 éves. Két kislányom van: Bernadett (1994.07.15.) és Adrienn (1996.10.05.). A kistesó útban van, 2001. június elejére várjuk.
Andrea
 


Sziasztok!
Renáta vagyok, van egy másfél éves kislányom és most várjuk a kistesót akivel 2000. dec. 02-re vagyok kiírva.
Renáta
Névtelen
 


Sziasztok!
Pethes Ildikó vagyok, momentán 29 éves. Gyerekek: Bálint 1993.(06.29.) , Ilcsi 1995.(07.13.), Gergő 1995.(07.13.). Tervek? Ki tudja, egyelőre nincs több.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Üdvözlök mindenkit!
Judó (Judit) vagyok, 31 éves, Zalán nevű 3 éves kisfiú anyukája. Kistestvér két év múlva, vagy ahogy Ő gondolja.
E-mail: juditsun@freemail.hu
Judó
Judó
 


Sziasztok!
Kertész Tímea vagyok, 25 éves, egy három éves (1997.07.22.) kislány, Nikolett anyukája. Testvérke tervben, de sajnos még nem a közeljövőben.
K.Tímea
 


Sziasztok!

Honfi Kriszta vagyok, Kriszta alatt szoktam csevegni, miután ezt a melóhelyemről teszem, nem a kívánt gyakorisággal. 29 éves fejemmel első porontyomat várom, aki 2001 május 28-ra van kiírva, de ez még olyan korai, hogy szinte el se hiszem.

Kriszta
Kriszta
 


Eva vagyok, ket gyerekkel, a fiam Daniel Benedek, (1997. okt. 29.) A leanyom Dorottya Panna( 2000. februar 28.
Minel tobb testverket szeretnek meg, de legalabb egyet-kettot.
Eva
 


Sziasztok,

én már írtam, de mindenki leírja a teljes nevét, a táblázathoz is jobb lesz, így:
Nevem Zsófi Zsuzsanna, 29 éves vagyok, a baba várható érkezése 2001. február 23. (utánna még egyet mindenképpen).
zzss
 


Sziasztok!
Nickné Á. Beatrix vagyok. Kisfiam , Gergő 99.06.15-én látta meg a napvilágot az István kórházban. Még két csemetét szeretnénk , a következőt jövő nyáron kezdjük készíteni. egyébként februárban leszek 28éves.
Üdv.
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok !

Kissné Nagy Szilvia vagyok, Szilvyként szoktam írógatni. Három gyerekem van. Patrik 1993.07.20.
Nikolett 1995.08.24. Krisztina 1999.12.13.

Röviden ennyi .

Szilvy
Szilvy
 


Lányom Laura /Lara/ 1996. június 24.-én született. Tesót jövőre tervezünk.
Gabó
 


Üdv

Zorkanya (26) vagyok, Zorka lányom 99 márc. 18-án született, öccse Döme pedig várhatóan 2000 dec. 25-én érkezik meg közénk.
Zorkanya
 


Haraszti Gáborné vagyok. Timi. 32 éves. Öt gyerek anyja. Gábor 1993. 06. 25. Sándor 1994. 06.01. József 1995. 09. 12. István 1997. 01. 22. Mihály 1998. 07. 12. Tervek nincsenek. Aki jön, azt örömmel várjuk. Egyenlőre nem jön. Üdv: Timi
Haraszti Gáborné
 


Begitter Hedvig vagyok ( alias Hédi ).Elso babám "érkezési" ideje eloreláthatólag 2001.02.28.,és ha minden igaz kislány lesz - Lili.
Hédi
 


KANGA vagyok.Sára 1998.november 20-án,Kata 2000 július 26-án érkezett.Egyelőre elég ez így...
KANGA
 


Sziasztok!

Szilvia(Sissy) vagyok, 27 éves.
Boglárka kislányom 2000.ápr.28-án született.
Budapesten élünk.
Van egy fehér puli családtagunk is.

Üdv.:Sissy
Sissy
 


Sziasztok!


Csutak Anita,"Anta" vagyok, 25 éves.
Kisfiam, Máté, 1999.05.17-én született. A Kistesó - immár hivatalosan - 2001. június 7 körül várható.
Reményeink szerint a névsor nem Vele zárul majd...

Anta
Csutak
 


Sziasztok,

Török Eszter vagyok, 29 éves. December 25-re várjuk első babánkat, az orvos szerint előbb fog kibukkanni, meglátjuk. Egyébként Budapesten lakunk, és majd szeretnénk még egy kistesót is.

Eszter
Török Eszter
 


Trixy vagyok, gyerekeim: Lea 1992.04.14-én, Máté 2000.02.21-én született.

Trixy
Trixy
 


Leiner Csilla vagyok, 28 eves.
Sophie Agata kislanyom 2000.Feb.28.-an szuletett.
LCsilla
 


Dulácska Zsolt vagyok.
4 fiam, s egy friss lányom. Koruk elszórva 0-12 év között. Én magam 37 éves, és épitész. Feleségem, Ági, villamosmérnök, de sok-sok éve mama otthon. Óbudán lakunk.
Zsolt
 


Üdvözlök mindenkit! Bella vagyok,25 éves és két gyermek édesanyja.A kislányom két és fél éves a kisfiam pedig hét hónapos. Bella
Bella
 


Sinka Judit vagyok. 31 éves. Két lányom van: Szabó Zsófia Sára (1995 jan.5.) és Zita Julianna (1999.ápr.12.)Rákosligeten lakunk, férjem, Zoli gimnáziumban tanít. Én gyeden vagyok, előtte a MATÁV-nál dolgoztam. Tanítok angolt, és vállalok masszírozást is. Email: csipirinko@freemail.hu.
Sinka Judit
 


Garam (27), azaz Garamszegi Éva (UbiPapáné). Lányunk Ubi, aki civilben Nagy Szonja, 1999.03.27-én született. Tesók még csak tervben.
Garam
 


Sziasztok!
Ani vagyok,30 éves és van egy Bernadett alias Betti nevű kislányunk aki 2000.05.31-én született.
Ani
 


Mónika vagyok, (még) 29 éves, az első csemetét 2001. május 2-ára várjuk, és szeretnénk majd még kettőt két-két es fél év szünettel. De mivel az első sem jött csak úgy, majd meglátjuk.
Mónika
adgj
 


Jako Ani(34) vagyok Marosvasarhelyrol. Van egy ket eves kisfiam Zsolt aki 1998 szeptember 22-en szuletett. Egyenlore nem tervezunk masik babat.
Sziasztok
Ani
Ani
 


Somos Magdi vagyok , 27 éves, és 2001 április 23 körülre várjuk első babánkat férjemmel , aki velem egykorú, mindketten közgazdászok vagyunk, bár én eredetileg angol tanár, aztán nyergeltem át... A Soma nevet is tőle "loptam". Már pár éve BPen lakunk és dolgozunk. A kisoma , ha lány lesz Emma lesz, ha fiú akkor pedig Brúnó.
Nagyon várjuk.
Minden kismamának és leendőnek drukk, és sok boldogságot!
Üdv soma
soma
 


Sziasztok!

Bea vagyok. Kedvenc és egyetlen lányom Dóra névre hallgat és 2000 január 7-n született. Valószínűleg február táján fogunk neki a "kistestvér-gyártásnak".
Bea
 


Sziasztok!
Lara vagyok, 25 éves. Tervbe van véve az első baba, remélem minél hamarabb összejön. Egyenlőre most próbálkozunk vele (ebben a hónapban először :-)))Szorítsatok!
Lara
 


Sziasztok!

Klemm Dorottya vagyok (MiniMami)a lányom Laura (Picus) 2000. május 11-én született. Kistesók lesznek, reméljük többen is.
MiniMami
 


Sziasztok!
Adri vagyok, 28 éves és boldog kismama. A kis babókát, az elsö csemeténket 2001 március 4-re várjuk, Finnországban fog megszületni, de remélem azért pár éven belül a tesó majd már otthon!
KAdri
 


Sziasztok!
Szegő Anna vagyok (Kacsa-mama a chat-en), 23 éves, kislányom Herman Zsófi 1999.júni 29-én született, a kistesót 2OO1 júniusára várjuk.
Anna
 


Hello Mindenkinek!

Lókiné Topánka Kriszta vagyok, 28 éves vagyok.
Van egy imádnivaló közel 3 éves kisfiam, Marcell. / 97.12.17 / 2002-re tervezzük a tesókát, addig még dolgozom egy kicsit..
mail cimem: krisztina.topanka@tetrapak.com
Krisz
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: