Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok nevem Takács Timea jelenleg gyeden. Nagy fiam Gábor, akivel időbeosztást kellett késziteni mert azt mondta, hogy én ülök a legtöbbet a gépnél, 1988 02 12- én született. Lányom 1999 12 05-én született 4400gr-mal neve Médea.Megpróbálok az Ő nevén bejelentkezni!Cimem:barones@mail.uti.hu
médea
 


Sziasztok!
Ezentul, ha van valami valtozas, akkor irjatok nekem mailt, es kijavitom a tablazatot.
kom@savaria.hu
Moni
Moni
 


A Gabi javasolta, hogy aki akarja fenykepet is berakathat a tablazatba. Gondoljatok meg! Igy egy kicsit szinesebb lenne.
Moni
Moni
 

 
 

Sziasztok!
Csilla vagyok két kislány boldog anyukája, Kinga 3 éves, Laura 15 hónapos, testvérek egyenlőre csak tervben, de bármikor érkezik szeretnénk örömmel fogadni.
Staudt Gáborné
 


Természetesen nekem is lehet küldeni adatokat.
Fényképet fel lehet tenni a fényképtárba, de az egy idő után, pontosabban már most szinte kivárhatatlan. Tehát azért, hogy a táblázatban legyen fénykép nem muszáj oda betenni. Ha elkülditek nekem én felrakom, egy családhoz lehet több kép is.
Gabi
Gabi
 


Sziasztok!

Hugi vagyok, 27 éves, első babámat várom, 2001. július 11 körül. A tesókról majd akkor, ha Ő már egészségesen kint van és én is összeszedtem magam.
Egyébként rengeteg kérdésem és kétségem van. Hol, mikor, kitől kérdezhetnék? A chat-en soha nem találok senkit az első és egyben utolsó beszélgetés óta.
Hugi
 


Szia Hugi!

Este 9-től éjfélig vagyunk egy páran a chaten, várunk Téged is szeretettel.

Szióka
Magdi
Gallainé Magdi
 


Szia Hugi!
En altalaban delelott vagyok a chat-en, es tobben is szoktunk lenni. Probalkozz surubben, es ha beleptel, akkor varj egy kicsit, hatha befut valaki.
Moni
Moni
 


Dávid Enikő vagyok (31). 2001. április 5-re várjuk első babánkat, ami csodálatos boldogság számunkra. A gyermek "úgynéz ki", hogy egy gyönyörű kisfiú.
Enikő
 


sziasztok!
Bajtek Friderika vagyok, 34 éves. Elsõ gyerekemet várom, március 2-ára tervezzük az érkezését.
friderika
 


Sziasztok!
A tablazathoz lenne egy ket modositasi keresem. Akinek a gyerekeinek csak a kora van, az legyen szives a szuletesi datumat megadni, mert akkor nem kellene folyton modositgatni. Gondolok itt: Bellara, Csillara, Klarira, Renatara. Persz ha nem akarjatok nem muszaj. A cimem fent megtalaljatok.
Moni
Moni
 


Sziasztok!
Hol lehet megtekinteni a táblázatot?
Köszi. Üdv.mindenkinek Sissy
Bo-Szi
 


Szia Sissy

Lehet mar megtallatad tablazatott, ha nem akkor fooldalon jobb oldalt a kereso ablak felett van
BABANETES csaladok cimszo alatt.

Hajnalka
Napocska
napocska (napocska)
 


Sziasztok!
Marschalekné Görög Orsolya vagyok (Orsi néven szoktam írni). 24 éves vagyok és február 24. én érkezik az elõ babánk.
Orsi
 


Sziasztok!

Náfrádiné Tóth Anita vagyok. 26 éves és van 16 hónapos Tamás nevû fiam. Jelenleg a második babán dolgozunk. Tervezett születés 2001. november.
Náfrádin&ea
 


Sziasztok!

Agnes Osmar vagyok, 27 eves, oktober 15-en szuletett az elso babank, Devon Bence. Calgaryban, Kanadaban elunk most mar igy harmasban.
Agi
 


Sziasztok!

Niki vagyok, de ez csak a második nevem, a mindennapi életben általában nem ezt használom.

A szüntelenül reménykedõk csoportjába tartozom, egyenlõre nincs még kisbabám. De nagyon-nagyon szeretnénk már, és ezért meg is teszünk minden tõlünk tellhetõt.
Niki
 


Sziasztok!
K. vagyok, reménykedő és próbálkozó...
K.
 


Köszi Hajnalka.
Sissy
Bo-Szi
 


Sziasztok! Moldván Kriszta a nevem, 32 éves vagyok, Budapesten lakunk. A lányom, Marietta, 1991.10.14-én született, a fiam Barnabás 1997.12.16-án. Várom leveleiteket a galambos.tibor@chello.hu címen.
mkriszta (mkriszta)
 


Sziasztok Monyó vagyok.
Kislányom Dominika (99.09.22.)
Monyó
 


Sziasztok!
Lukenics Anita vagyok, 26 éves, és van egy 4 hónapos kisfiam, 2000. augusztus 18-án született. Kb. két év mulva tervezzük a következöt. Email címem kunanita@freemail.hu. Várom hasonszörü mamák jelentkezését.
Anitka
 


Szabó Katalin vagyok 35 éves alias Bigacsiga.
Két fiam van:
Miklós Donát 1997.03.12.
Miklós Dominik 2000.01.17.
oreg123@freemail.hu a címünk, Budapesten a IV. kerületben lakunk.
Bigacsiga
 


Sziasztok!
Toroczkai Agnes vagyok, 25 eves.
Kislanyom: Noemi Eva 1999.03.17
Agnesca
 


Sziasztok!

Vághyné B. Kata vagyok, 24 éves. Elsõ kisbabánkat 2001. július 1-jére várjuk nagy boldogságban. Utána még legalább hármat szeretnénk!
Üdv mindenkinek: Kata
Kata
 


Sziasztok!
Bné Molnár Erika vagyok (Viráganya). Foglalkozásom tanár, 28 éves vagyok. Kislányom, Virág 4 éves. Kistesó: mostantól bármikor aktuális lehet!
emil: perl&coder.hu
Puszi: Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!
Beatrix vagyok.Februárban leszek 25 éves. Gyerekeim: Richard (92.09.13),Péter Balázs (00.01.29)Nagyon jó fejek és imádják egymást!
Beatrix
 


Sziasztok !

Király Katalinnak hívnak. Január 25-én leszek 25 éves.Esküvőm 1998.08.01- én volt.
Gyermekem még nincsen, de nagyon szeretnénk már.
Veresegyházán lakunk, nemrég költöztünk be az új házba.

Röviden ennyi.

Üdv.: Király Katalin
Király katalin
 


Sziasztok Lányok!

Imola vagyok (a chaten Mókus), 24 éves, és Kecskeméten lakom. Első gyermekünket várjuk boldogan,kb. aug. 2-ra.
Email címem: imola@kefo.hu, mokus@hungary.org
Imola
 


Sziasztok!Rita vagyok, a chat-en ritasol, van egy 11 hónapos kisfiam, Gergő, kistesó 1-2 év múlva várható.
E-mail: soltprint@matavnet.hu
ritasol (ritasol)
 


Sziasztok!
Kedves szüleim Erika-ként anyakönyveztettek, de már más írt ezen a néven a Babanet-re, ezért a Szile-t választottam (egészen megszoktamKép. 30 éves vagyok, 5 hetes terhesként első babánkat várjuk. Most Óbudán lakunk, de remélhetőleg október környékén kiköltözünk Szadára.
E-mail: szile@hotmail.com
Szile (szile)
 


Sziasztok!
Kedves szüleim Erika-ként anyakönyveztettek, de már más írt ezen a néven a Babanet-re, ezért a Szile-t választottam (egészen megszoktamKép). 30 éves vagyok, 5 hetes terhesként elsö babánkat várjuk. Most Óbudán lakunk, de remélhetöleg október környékén kiköltözünk Szadára.
E-mail: szile@hotmail.com
szile
 


Sziasztok!

Zsófi vagyok, az idén töltöm a 28. életévemet, június 30.-ára várjuk a Babócánkat, Pesterzsébeten.
E-mail: keller@interware.hu
Csucsuka
 


Kedves Szile legyszi ird meg, hogy kb. mikorra varod a babdat, hogy bekeruljon a tablazatba az is.
Moni
Moni
 


Kedves Móni!
A babanet-en lévö születéskalkulátor alapján 2001. augusztus 25-re.
Szile
szile
 


Sziasztok!

Körmendi Edit vagyok Szolnokról, 27 éves. A chaten és a társalgóban Mamacica. 2001. március 17.-én lesz az esküvőnk a párommal. Utána kezdünk új élet létrehozásába.

Mindenkinek sok bolgogságot!

Mamacica
Mamacica
 


Sziasztok! Ildikó vagyok,33 éves.Van egy kétéves kisfiam. A chaten Szani. E-mail:dingo151@hotmail.com
Névtelen
 


Sziasztok!

Csilla vagyok, 27 éves és a fiam Petike 15 hónapos! Budapesten lakunk a XVI. kerületben.
Csilla
 


Sziasztok!

Emese vagyok, 23 éves. Február végére várom igen nagy örömmel első gyermekünket, aki az előrejelzések szerint lány lesz.

Mse
Mse
 


Sziasztok! (azt hiszem a régi szerverre sikerült az előbb)
Varga Sára vagyok, 26 éves, Bp. XX. kerületben lakunk, lányaim: Hanna Bíbora(00.08.15) és Júlia Cserne (00.08.15), szeretnénk majd kistesót, de így azért már nem olyan sürgős.
Sára
 


Sziasztok!
Új infó: 2001.08.20-ra vagyok kiírva a második babával.
Náfrádiné Anita
Náfrádin&ea
 


Bemutatkozom,
hátha valaki itt lakik nagyon közel, csak nem ismerjük egymást.
Péli Kinga vagyok,33 éves, Maglódon élünk, Budapesten dolgozunk.
Ábel 92.11.16,
Zsombor 95.04,24,
Barnabás 97.01.23,
aranyozzák be a napjainkat, no meg az a gondolat, hogy év végére, ha minden összejön, meglesz a negyedik-talán lány-babócánk.
Ennyi. Nem felekezeti, sem más "komoly" oka nincs
a nagycsaládunknak, "csak" egyszerüen szeretjük a gyerekeket, nekem mindig kellene egy tejszagú pindurka itthonra...
Kinga
Névtelen
 


Sziasztok!

Én Szilágyi Diána vagyok, 24 éves, budapesti anyuka. Lányom, Bartók Bori, aki 2000.06.23-án született. Apukája Bartók Zoltán névre hallgat. Eddig még nem házasodtunk össze, nem is tudjuk, hogy mikor fogunk. A chat-en megtalálható vagyok, kép a profilban.
Dia
 


sziasztok!
Én még nem is írtam ide be magamat. Tóth Anita vagyok, 26 éves leszek májusban. Gödöllõn lakunk és március végére várjuk elsõ babánkat, aki fiúcska lesz :-). Nem házasodtunk össze, majd egyszer talán. A chat-en is Anita vagyok.
Anita
 


Szia Kinga!

Én is Maglódon lakom, egy kétéves lányom van és néhány hét múlva megszületik a kistesó is aki valószínüleg kisfiú lesz. Ti merre laktok?
Ha van kedved írj az e-mailemre.

Üdv

Ancsa
Anyanyanya
 


Anyanyanya, nagyon örülök, hogy helyi vagy Te is, de nem találom a címed sehol, szívesen olvasnék többet Rólad.
Hívj fel, ha gondolod :327070
kinga (kinga)
 


Szia Kinga!

A becsületes nevem Szabóné Dósa Anna, a hónap végén leszek 24 éves. A kislányom Timea, 99.01.18-án született a BM kórházban, vagyis pont kétéves ma. Mi Maglódnak a nyaralói részén lakunk. Mielőtt GYES-re mentem én is Pesten dolgoztam számviteli ügyintézőként egyik pénzintézetünknél. A másik babóca hivatalosan febr. 17-re van kiírva, de az orvos azt mondja, hogy valószínüleg hamarabb meglesz. Majd meglátjuk. Röviden ennyi rólunk.
Az e-mail címem:
pacahus@mail.datanet.hu

Szia

Ancsa
Anyanyanya
 


Bocsánat, de hadd reklamáljak egy picit. A második kislányom első neve lemaradt a táblázatban, tehát ő Júlia Cserne.
Köszi,
Varga Sára
Sára
 


Sziasztok!

Én is Móni vagyok, Moncsi néven írok mint PankaMama, 27 éves leszek most 28-án. Első babát várjuk férjemmel, február 20-ra vagyok kiírva. A XVI. kerületben lakunk, lakik még itt valaki?
Csilla, ti merrefelé laktok?

Üdv, Moncsi
PankaMama
 


Szia Moni!

Boldog szulinapot a jovo heten. En 27 en leszek 27.Babank meg nincs de szeretnenk.Sajnos en most messze lakom,(Californiaban)csak olvastam hogy most lesz a szulinapod es gondoltam gratulalok.A Babadhoz meg sok szepet es jot,azt hiszem az elkovetkezo evek biztosan nagyon boldogan telnek majd....

Szilvia
sylvia
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron