Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gondolom vannak olyanok,akik már tudják, hogy jövőre szeretnének babát, netán lassan próbálkozni is fogtok. Ki hogyan készül a terhességre? Nekem már a második gyerkőc lesz, de másodjára felkészültebben szeretnék nekilátni.
 
 


Szia!
A fogamzás várandósság szülés - várandósság - 2007-ben akarok szülni.
Ott többen vannak már. Sok sikert!

Mohácska

 


Sziasztok!Mi úgy is terveztük 2007 februárjára de valahogy januári lesz ugy néz ki.Most várjuk az elsőt és már csak három hét van hátra (talán).Nem nagyon vagyok felkészült mert nem tudom mire számitsak de igyekszem mindent megtudni de majd kitapasztalok mindent és ha lesz második már tudom mire számitsak és felkészültebben vágunk majd bele.Elég rosszul viselem az elsőt mert nagyon vizesednek a lábaim és a kezeim igy feküdnöm kell egész nap és ez nem jó!A hasam is görcsölt nagyon de az orvosom pezsgőtablettát ajánlott és elmultak a görcsök tőlle.Nagyon félek a szüléstől mert nem tudom mi vár rám de kitartok mert már nagyon várjuk!Szerintem az első babára nem igazán lehet felkészülni.

Hajni
 

 
 

Olyan lassan telik az idő... Főleg most, hogy már nem egészen két hónap van vissza...
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy a topicotokba befurakodok, de egy nagyon klassz koncertre hívnám fel a figyelmeteket!
Köszönöm, hogy elolvassátok.


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -



Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h

Helyszíne: Otthon Művelődési Ház - Bp. XXIII. kerület (Soroksár)
Szitás u. 112.
(a Hősök terei Templomtól egy percre)



Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini -A bohémélet, Gounod-Faust, Donizetti -A szerelmi bájital
és Donizetti -Don Pasquale című operáiból!


Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
"Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!"
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron