Új privát üzeneted érkezett!

Szia JarenataKép

Könyörülök rajtadKép de át nem veszemKépKépKépKép rajtam is van még amit szivesen odaadok bárkinek ingyen és bérmentveKép

Van a profilomban emailcim, dobj meg egy maillal és elküldök neked egy diétát amit én a terhesség alatt csináltam, mert cukros lettem, azzal sikerült elég szépen fogynom, amit küldök azok alapelvek, meg egy szénhidráttáblicskut, meg egy két jó praktikátKép
Én is szoptatok tiz hónapja már, és most döntöttem ugy hogy ujra folytatom csak nem 160 grammal hanem 180-al és amellett nem jelent problémát a szopiKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Mil ment. Majd mi is írunk egy könyvet. Naná...
Köszönöm előre is a segítséget!


Jarenata
 


ÁgiBosziKép
Elküldenéd nekem is diétát. Mailcím a profilomban.

Nagyon köszönöm

Mariann
 

 
 

ÁgiBoszi,

Én is megnézhetném? Vagy e-mailben kérjem?

Kati
 
 


Nekem is légyszí, küld el ha lehet
Móni
 


SziasztokKép

Elküldtem mailban mindegyikötöknek az alapelveket, amiket én betartottam a diéta alatt, a levél mellett érdemes még ennek a topicnak a novemberi, decemberi hszeiben is olvasgatni, ott is irtam egy két receptet.

Sok sikertKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Ági,

Megkaptam Kép Holnap részletesebben is elolvasom.
Köszi!

Kati
 
 


Ági! Kép
Nagyon köszönöm, én is megkaptam
Móni
 


Ági! Kép

Bár még nincs túl sok fölös kilóm, de várhatóan lenne (első terhességemből kiindulva). Kép Ha egy klassz diétával karban tudnám tartani a súlygyarapodást, az nagyon jó lenne. Ha nem okoz Neked gondot, nekem is küldd el légyszíves a diéta leírását. Előre is köszönöm.

Üdv: Beatrix
 


Jé, jön fel a topic!


Miután mindannyian megkaptuk tündér ágiboszi levelét, nem bánnátok, ha beszámolnánk egymásnok pár naponta?
 


Sziasztok! Én most látom csak ezt a topikot, így csak utólag biztatásul szeretném mondani a sors társaimnak, hogy én 25 évesen 164 kg-mal szültem és minden rendben ment a babával. Makk egészséges, 10/10 apgarral. Nekem nem tiltotta a doki a hízást, de nem is nagyon híztam közben. Cirka 5-6 kg jött fel. Most vékonyabb lettem, mint a várandósság előtt voltam. Egyedül a vérnyomásommal adodot nehézség. A terminus előtt 3 nappal az egekbe szökött és a szülés után 7 héttel mult el csak. Ez egy kicsit húzos volt, de ez a legkevesebb. Kép
 


Sziasztok,
bár kicsit régóta áll már a társalgás a topicban, azért kérdezek, hátha erre jár valaki, és mond nekem valamitKép
Szóval azon filózok, hogy mi a jobb: ha fogyózgatok a tervezett babaprojectig, vagy ha nem. A fogyózgatás mellett az szól, hogy nehezebb ekkora túlsúllyal teherbeesni, (na meg száz más érv), de attól is félek, hogy pont a fogyi miatt alakul ki a szervezetben az, hogy vészüzem van, ilyenkor nem sokasodunk, örülünk, hogy élünkKép (Igy működik a természet, pl a növények se hajtanak, ha rosszul vannak ellátva)
 
 


Beebite!
Én a fogyót ajánlom! Mondjuk a 90 napos diétát, mert szerintem semmiféle hiányt nem okoz. Gyümölcsreggeli minden nap, egyébként pedig van egy fehérje, egy keményítő, egy szénhidrát és egy gyümölcsnap. A részleteket megtalálod például a www.mindmegette.hu-n.

És saját tapasztalat miatt írom ezt: nagyon elszúrtam, mert nem vettem észre, hogy már 84 vagyok, és így indultam a terhességnek. No, a végére szépen lettem 97, aztán szülés után lement 8 kiló, de szopival vissza is jött. Ami engem illet, fájtak az ízületeim, nagyon nehezen mozogtam, és nem éreztem jól magam. Meg nem volt mit felvennem, ha meg volt, akkor is bálna voltam. 96-ról végül sikerült a 90 napossal olyan fél év alatt lemennem 73-ra, és ez már jó. Ennyiről vagy még kevesebbről kellett volna indulnom szerintem, és akkor megkímélhettem volna magamat mindettől.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Beebite,

Kissé késön válaszolok neked, remélem azért még olvasod. Én fogyókúra helyett egy méregtelenítö kúrát választanék. Azzal általában fogyni is szokott az ember, és szerintem terhesség elött különösen hasznos. Közben ügyelj a vitamin- és ásványbevételre, sok folyadék stb.
Tél vége, tavasz erre ideális idö, úgy mondják.

Én 85 kilóval estem teherbe, és ennek tulajdonítottam, hogy nem szedtem fel semmit (minek tartalékolni, van böven Kép) Viszont szoptatáskor jöttek rám a kilók. Tehát nekem is jó lett volna vékonyabban kezdeni.

Kati
 
 


Hahó!

Jár még ide valaki???

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
 
 


sziasztok

már mindenki szép csinos?? Akadnak még duci mamik és leendő édesanyák????????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Szisztok!

Én szeretnék kisbabát, tervezem, csak a súlyom..a normális kilóm olyan 80-85kg körül van. Most sikerült 110kg-ról 102-re lefogyni, a leleteim jók-labor- Milyen esélyeim vannak, ha nem vagyok a normál súlyon? :( Tud valaki tanácsot adni?
 
 


szia!

Én nagyobb súllyal szültem egy egészséges kisfiút a nyáron. Minden ember más. Én alig híztam, de a dokim elégedett volt. Kérdezz, ha tudok segítek.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron