Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Egész jók voltak ma az értékeim, bár még a vacsi hátra van, de még főni kell neki, mert ma megcseréltük az ebédet és a vacsit szénhidrát értékben, mert párom éjszakás volt és délben aludt még mint egy brumiKép

Nah hogy lásd hogy mit ettem ma:
reggeli: egy szelet fekete kenyér piritva és szardinia tea ennek az értéke 25 gr szénhidrát
ebéd: fél szelet fekete kenyér szintén piritva és sajt rászórva és egy fél körte ennek 30gr a szénhidrátja
uzsi: fél zsemle sajt, fél körte ez 25 gr

vacsi várható: karalábé leves, kelkáposzta fözelék, csirke pöri ez olyan kb 40-50 gr lesz.

Ha jól megnézzük ettől Kukacz nem leszel elefáni az tutiKép)

Este irok mailt, csak ma nem volt sok időm gépezni, és tudod eljő az éjszaka és akkor aktivizálom magamKép

pusza nektek!

KépKép
KépKép
 


Hello! Agi!!! Nyithatnank 1 masik topicot, mivel én nem vagyok duci, és babut se varok (pedig de jooo lenne. Majd jövöre...Kép)
Ja, igen, a Fiamnak nagggyon artatla szemei vannak, akkorak, mint 2 csészealj... De azon a képen még csak 7 honapos volt, tehat még jo Kisfiu!!!Kép
Jaj,uuuuuuuuuuugy imadom!!!
Puszika!!!KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!


Nah túl vagyunk a mai napon is.
Voltunk ctgén, belgyógyásznál és a dokimnál.
Három órát szenvedtünk végig, mert hol az egyik tünt el hol a másik.
A ctgén persze aludt pocaklakó, mért ne, hogy ne legyen annyira jó a lelet, utána meg zongorázott majd egy órát a bordáimon, mig vártunk a belgyógyászra.
Cukorral minden renben volt, diéta folytatódik.
Doki bácsim is jól megvizsgált, közölte hogy ha jönni akar Dani akkor semmi akadálya, külső méhszáj ujjbegynyire nyitva és szépen puhul, belső még zárt, de még azért van ideje, mert még csak ma kezdtük a 37. hetünket.

Este anyum is mondta, hogy szerinte lejebb van a pocim, mint múlthéten. Páromat már edzem, hogy készüljön, mert bármikor mehetünkKép

Lányok már csak ketten állunk talpon ezen a topicon Kukaczzal? Hova tüntetek?Kép

puszi mindenkinekKép

KépKépKép

KépKép
KépKép
 

 
 

Agim, nekem is le kéne kopnom innen, semmi keresnivalooom erre!!!Kép
Csak MIATTAD gyövök!!! Nagyon örülök a jo leleteknek!!!Kép
Erdekes, nekem is mondtak, meg olvastam, ha a Baba jönni akar, lejjebb m1 a pocak... En nem vettem észre ilyesmit...
En 38 hétre szültem! Na, csoook!!!
Gondolok am Rad-Ratok!!!Kép Mél is gyühet!!!

Kép



Többieknek is pusszantyuuu.
Vendég
 


Agim, nekem is le kéne kopnom innen, semmi keresnivalooom erre!!!Kép
Csak MIATTAD gyövök!!! Nagyon örülök a jo leleteknek!!!Kép
Erdekes, nekem is mondtak, meg olvastam, ha a Baba jönni akar, lejjebb m1 a pocak... En nem vettem észre ilyesmit...
En 38 hétre szültem! Na, csoook!!!
Gondolok am Rad-Ratok!!!Kép Mél is gyühet!!!





Többieknek is pusszantyuuu.
Vendég
 


Agim, nekem is le kéne kopnom innen, semmi keresnivalooom erre!!!Kép
Csak MIATTAD gyövök!!! Nagyon örülök a jo leleteknek!!!Kép
Erdekes, nekem is mondtak, meg olvastam, ha a Baba jönni akar, lejjebb m1 a pocak... En nem vettem észre ilyesmit...
En 38 hétre szültem! Na, csoook!!!
Gondolok am Rad-Ratok!!!Kép Mél is gyühet!!!





Többieknek is pusszantyuuu.
Vendég
 


sziasztok !

bocsi hogy ennyire eltűntem , de soha nem volt időm írni nektek , egy dolgot nem értek , a terhesség alatt lehet fogyózni , nem árt az a babának ? Ezt már többen is írták , miközben a könyvekben azt írják hogy se terhesség előtt se alatt nem szabad diétázni , sőt fogyni , van aki meg 10 kg is leadott közben diétával , nem értem ??? Gratulálok Kukacz a babához ! :-))
jó lenne ha már én is ott tartanék ,de sajna nincs még eredmény . Pusz : Liliana4
liliana4
 


Szia Liliana!

Hát igen, minden könyv kiemeli hogy ne terhesség alatt kezdjünk el fogyózni, mert az nem éppen egészséges.
Igazából nekem sem fogyókúra lett előírva, hanem hogy napi 160gr legyen a szénhidrát mennyisége, amit beviszek, mert ezzel tudom a cukorszintemet elvárhatóan megtartani, ahhoz, hogy ne kelljen inzulinoznom, bár az inzulin mellett is ennyi lehetett volna a megengedett szint, hogy a babucinak ne legyen baja.

Gondolj bele, hogy max egy 60-70 kg os nő az aki ennyi szénhidráttal nem fogy, hanem tartja a súlyát, és én ennek bőven produkáltam a dupláját, így a sokból természetes volt, hogy mentek le a kilók. Babuci meg abból a rengeteg fölöslegből táplálkozott amit cipeltem, és mivel a természet nagyon okos, ezért ez egyikünknek sem okozott kárt.
Amint elötte irtam, nem a kalóriát szabályozták nálam, hanem a szénhidrátot, ugyan ezzel a bevitt kalóriám is csökkent, de ha nagyon nagyon éheztem volna emelhettem volna a kalóriát, olyan élelmiszerek többlet fogyasztásával amik nem tartalmaznak szénhidrátot (pl húsok).

Arra is van példa a környezetemben, hogy valaki évekig nem lett terhes, mindent kipróbáltak már amit csak lehetett, de a siker nem jött. Ekkor egy doki tanácsára, elkezdett fogyozni az anyuka és két hónap alatt terhes lett, pedig aztán sok fölösleg nem volt rajta, mert átlagos testsúlyú volt, de a hormonháztartása ezzel billent a helyére.

Még csak annyi tanácsom lenne neked, hogy valahol a tudatod mélyén probáld meg kikapcsolni a görcsös akarást, mert így közelebb kerülsz a célhoz, az öröm és boldogság vezessen és tudj hinni magadban, KÉPES VAGY RÁ!! hogy anyuci legyél!

KukaczkaKép

Olan lököttséget álmodtam az éjjel, hogy most csak rötyögök rajta, de akkor valósnak éreztem. Álmomban ma megszültem a fiamat, szinte kipottyant és nem is éreztem fájdalmat, amikor odaadták akkor annyira boldog voltam ,babuci meg nevetett és akkor vettem észre, hogy alul van egy nagyon csöpp kis foga, ezt nem tudtam hova tenni, hogy újszülött és már foga van. Szülés után, meg egy csomo ideig kóvályogtam, hogy tudjak telefonálni, hogy elöbb jött babuci, de valahogy minden telcsi foglalt volt, mire rájöttem, hogy van mobiltelefonom. Hivtam anyumékat, amikor arra riadtam fel, hogy csörög a mobilom, a barátnőm hivott hogy mi van velem, mert az éjjel azt álmodta, hogy szülökKép Jó mi?KépKépKép

Nah megyek megcsinálom medvepapa vacsiját, mert mindjárt itthon a munkából és tuti éhes leszKép

NAgyon szép éjszakát nektek!

Ági

KépKép
KépKép
 


Sziasztok lányok! Ági! Ha a babóka foggal születik, az azt jelenti, hogy természetfeletti képességgel születik. Nem tudom hiszel-e az ilyesmiben, ha igen nézd meg egy álmoskönyvben. Az én elméletem a valóságra vonatkozik. Állítólag!!! Igazatok van, hol vannak a csajok? Vagy mindenki lefogyott, vagy senki nem is kövér. Csak én?! Fogyni szeretnék és babát szülni. Lehetőleg holnap, és egyszerre. Na ébredjek!!! Jó éjszakát!
Névtelen
 


Agibanya!!!Allitolag Sissy született foggal... Szegénynek szerencséje volt, vagy nem, azt csak ö maga tudta volna megmondani...Kép
Te, mikor is van a szülinapod???KépJajistenem, ez a Medvepapa...Kép Majd mélben megiiirom, méKép...
Kép Addig Banyanak Banyat...Kép

Liliana, Kép, klassz, hogy elökerültééél!!! Batorsaaag, raérsz még!!! Nagggggggggyon fiatalka vagy!!! A terhesség alatti fogyozas "csak" a mamanak arthat, a Baba ugyanis "elveszi", amire szüksége van!!!Kép
Névtelen, én tényleg nem vagyok kövér. 1x voltam mar 66kg, 171cm-hez, de a pajzsmirigyem miatt volt.Kép Ami nem müködik...Kép
Pusza!!!Kép
Vendég
 


SziasztokKép

Alapban én is szoktam foglalkozni boszis dolgokkal, párom hatalmas sajnálatára, mert ő nem hisz ilyenekben, sőt reménykedik benne, hogy kisbocs nem fog ilyenekkel foglalkozni. (Akkor nyugodott meg először ebben a témában, amikor kiderült, hogy fiunk lesz és nem kislányunk, mert szerinte a lányok alkalmasok boszinak. Aztán felvilágosítottam, hogy a legjobb sámánok férfiakból lesznek, talán ezt nem kellett volna tennemKép Nah hagyjuk a természetfeletti témátKép

A szülinapról annyit, hogy dec. 16. vagyis Dani akár szülinapi ajándék is lehet, csak rajta múlik, na meg a doki türelmén isKépKépKép

pusza MindenkinekKépKépKép

KépKép
KépKép
 


Kép

Nekem is van 1 par könyvem a boszikrol, meg a bosziperekröl, de inkabb néprajzi, meg szociologiai szempontbol érdekelnek... Kevéske adottsagom is van, de mar lenyugodtam...Kép
Puszika!!!
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

A bosziság valahol érdekel, és valahol dolgoktól visszatart, tartom magam az aranyközépúthoz.

Dani az elmúlt két napban annyit fickándozik, hogy már lassan tengeri betegnek érzem magam. Van egy olyan sejtelmem, hogy nincs már sok kedve bent leledzeni a pocimban, a dokim jól jósolta, hogy lassan jönnek a josló fájások. Hát tényleg van amikor le akar szakadni a derekem, vagy görcsbe rándul a pocim, vagyis Dani megkezdte anyuci edzésétKépKép

Lassan összekéne pakolni a korházi cuccokat, talán most ezt nem kéne az utolsó pillanatra hagyni, ami oly jellemző rámKépKép

Szerdán találkozom a szülésznőmmel, akit választottam, kiváncsi vagyok a szülőszobára meg úgy mindenre (tudom aki kiváncsi hamar megöregszik) Kép

Kukaczka, fantasztikus kiskölyök lehet a fiad, párom is mondta, hogy tök édiKépKép

Nah most megyek, mert megszállt az ihlet és megvarrom a falvédőtKép)

puszi mindenkinek

Boszi

KépKép
KépKép
 


Szia Agi, na meg a Többiek, ha vannak!!!

En összepakoltam PONT a szülést megelözö esteKép. Mi ez, ha nem megérzés???Kép Amugy a Fiam tényleg szuppper, Dani is az lesz, azaz, mar az!!!Kép A korhazban nekem nem volt szükségem semmire a cuccaimbol, csak a zoknijjjajjjimra. Amugy mindent adtak. Pizsiket a Picinek is. Nem TOM, hogy megy ez Otthon??? Majd irj mééélt, ha éppen nem varrsz, és nem szülsz!!!Kép
Gondolok am Rad minden nap!!!
Kép
Vendég
 


Hogy bizonyos üzenetek mééé nem mennek at, mig a többi 5x??? Jaj.
Vendég
 


Cijja KukaczkaKép)

Megvarrtam kézzel tegnap a falvédőt, így egy kicsit tovább tartott, mint ha géppel készült volna el, de a lényeg a fontos, a helyén vanKép)

Mosomasa mosodóját is megnyitottam, az összes kis rugdalódzót kimostam, a mi ruháinkat is, meg mindent amit úgy láttam hogy ráférKép) Tele a szoba száradó ruhákkalKép

Tegnap éjszaka kivételesen végig aludtam az egészet, nagyon jó volt így ébredni. Most megyek , mert macikám ma szabadnapos, igy elmegyünk bevásárolni, meg végre egy egész napot együtt töltünk.

Méééééééélllllt majd irok mikor hazajöttünk és apucit kitelepítem a gépe elöl, mert csak az ővéről megy el a levél, az enyémen csak netezni tudokKép

SOk sok sok pusza!!

Kép

KépKép
KépKép
 


Hello!
Ugy latom, mindenki lekopott innen rajtunk kivül, Te Agibanya!!!Kép
Jajjj, olyan édik azok az icikepicike pizsikééék!!! Hihetetlen, hogy kicsit több, mint 1 éve az én Pockom is ilyeneket hordott.
Na, megyek, mert kajabaaal!!!
Pusza.Kép
Vendég
 


Szép napot minden csajszinak!

Ma megyek megismerkedni a szülésznőmmel, kiváncsi vagyok rá is, meg persze a szülőszobára is, eddig mindenki dicsérte, mindkettőjüketKép

Ma megint profiloznom kell, minden étkezés után egy órával néznem kell a cukorszintet, de jó hogy már nem sokára befejezhetem ezt az elfoglaltásotKép

Most megyek mert még be kell szednem a tiszta ruhát és elinditom megint a mosógépet a maradék ruhákkal. Szal indul a mai napi mókuskerék.

Lányok úgy eltüntetekKép Vagy esetleg mindenki a babásodáson dolgozik?KépKép
Akkor hajrá!!!!

Kiváncsi vagyok azért arra is, hogy aki kiprobálta, vagy inkább ugy döntött hogy belevág a szénhidrát számolgatásba az hogy el a dologgal? MEgy neki, vagy tulzott macerának tartja? Lányok egy kis infot csöpögtessetek!Kép

SZép napot nektek!

puszika mindenkinek


Kép

KépKép
KépKép
 


Szia Agi!Mélment!!!Kép
Egyenlöre nem szamolgatok semmit, mert éppen fogyo Hold vagyok, akarmit eszem, fogyok...Kép De majd, ha a hizooo periodusom következik, szamolgatni fogok!!!Kép
Te, otthon a doki is jelen van a szülésnél??? Hol foxxxülni???Kép Ha mar irtad, bocccs!!! ITT csak 1 szülésznö van a kismamival (meg a papa, ha akar), a dr csak akkor gyün, ha baj van...
Pusssz. Jo mokuskerekezést!!! Szerintem amint Te elmész szülni, ez a topic kipurtzan...Kép
Vendég
 


Szijjjjjjja Kukaczka!

Hát látom, hogy akár topic cimet is válthatnánk, magánbeszélgetések cimmel, mert rajtunk kivül nincs talpon senki e vidékenKép De sebaj, mi azért elég kitartóak vagyunkKép

Szegénykém elég pocsék lehet, hogy hol fogysz hol hizol, de legalább a kedved töretlennek tűnikKépKép

A II. női klinikán fogok szülni reményeim szerint, mert ott dolgozik a fogadott orvosom. Sőt megérzéseimre hallgatva felfogadtam szülésznőt is, nehogy ugy járjak hogy elhúzodik a vajúdás és ahogy jönnek a váltások úgy kapok mindig másik bábát. Így biztos vagyok benne, hogy ő ott lesz velem végig. Itthon a doki is jelen van a szülésnél, a legtöbbet a kitolásnál van ott, elötte ellenőrizni hogy haladsz, és konzultál a bábával, aki úgye ott van veled.
Mostmár nem sok van hátra, a tegnapi ultrahang szerint már 95 mm a Bpdje, szép nagy babóca lesz a kincsemKép Bő két hetünk van a kiirás szerint, de ha igy folytatja picur akkor lehet hogy még elöbb megérkezik, mostanában sokat keményedek és nagyon sokat helyezkedik.

Le a kalappal a párom elött, aki úgye köztudottan utálja a kórházakat, szegénykém tegnap 5 órát volt bent velem a vizsgálatokon, nem hiába imádom őtKépKépKép

LEvelet még nem kaptam meg, de a freemail megint pocsék, mint mindig.

Legyen egy szép napunk ma is, még megyek és alszom egy kicsit, mert úgy érzem hulla vagyok, délután jövök újraKép)

pusziiiiiiiiii

KépKép
KépKép
 


Agi!Bellana picurja is Dani.
Mar aszittem, megérkezett a Kicsi!!! Az enyém 2 héttel elöbb jött a kiirt idöpontnal... Asszem, mar irtam, hogy aszontak, nagyon nagy baba lesz, több mint 4 kg. 3.190-el született.
Parocskadnak gratulalok!!!Kép
Mond Neked vmit az a név, hogy Dr, Tanyi???
Vendég
 


Hm valahonnan ismerős a név, de most nem jut eszembe honnan, tuti kéne tudnom, de most passz.

Párom köszöni az elismeréstKép)))

Nah most megyek alukálni, mert lecsendesedett Dani és igy talán el tudok aludniKép))

jó éjszakátKép

KépKép
KépKép
 


Agi! Valaha ott dolgozott a 2-esen... Majd mééélben megirom, mé kérdeztem.Vagy itt: ö volt az elsö krapekom. 16 éves koromtol 20-ig...Na, ennyi...Kép
Vendég
 


Engem is érdekel,hogy lehet lefogyni terhesen.Kép
Lina
 


Szia Lina!

Mért vagy ezért szomorú, hogy érdekel hogylehet fogyni?

Én élő példa vagyok, lassan már csak két hetem van a terminus végéig és ezalatt a laza 8 és fél hónap alatt leadtam 23 kilót, jó valljuk be volt bőven miből.

Már pocis vagy, vagy még csak tervezitek a bébit?


Kukaczka!

Akkor azért volt ismerős a neve mert szerintem még mindig ott dolgozik, a kettes nőis topicban is irtak róla a lányok és szerintem bent a pathológián is hallottam a nevétKép)
mailt nem kaptam egyet semKép(

Nah most megyek mert számomra korán keltem és nagyon elfáradtam a házimunkában, már tul vagyok mosáson, takaritáson és egy jó adag mosogatáson, Dani meg valahogy ezeket mostmár nem értékeli és jól bekeményitettKép

Boszi
BosziKép

KépKép
KépKép
 


Szia Boszi!
Akkor hiaba irtam a mail-t???KépKépKép Sajna elküldeni sem tudom ujra, mert mar letöröltem... Akkor irj most TE!!!Kép
Szamodra koran keltél???
Pussz.
Vendég
 


Cijja KukaczkaKép

Egy mail megérkezett, a többi elveszettKép(

Hát igen számomra korán volt hiszen reggel 6kor keltem, mikor ment dolgozni párom, és már nem tudtam visszaaludni, de ez még tegnap voltKép

Napközben alukáltam egy kicsit, ennek a hatására az éjszaka szinte semmit, reggel meg jött a sogorom, és számomra igy irtó korán felkeltett, ez volt reggel 10Kép
Anyum se hagyott ma pihenni, jött segiteni konyhát rendezni és kész hajcsár volt, még jó hogy a párom tud főzni igy neki maradt a vacsi készités, mert kipurcantam, de nagyon.

Most le is dölök mert mindenem fáj és sajogKép

Pusssza

KépKép
KépKép
 


PIHIZZ SOKAT AGI, az utolso napok nagyon farasztoak tudnak lenni!!! Majd irok mélt, vagy ma este, vagy holnap. Puszik.Kép
Vendég
 


Szijja KukaczkaKép)


Hát a tegnap éjszakám borzalom volt, alig aludtam valamit, már megint a csunya gyomorsav miatt. A végén már kinomban megnéztem a mátrix 2 filmet, fejhallgatóval hogy macikám tudjon aludni, hajnali 5kor sikerült végre elaludnom, erre anyukám 9kor felkeltett. Folytattuk a konyha rendbeszedését, meg közben cukorprofiloztam, szal elszaladt a nap.
Most még megyek vasalok páromnak ingeket holnapra, aztán megprobálok elaludni ha sikerülKép

Legyen szép estéd, holnap megyek dokibá, ctg stb. majd irok mi az eredmény

Pusziiiiiiiiiiii

KépKép
KépKép
 


Agi! Ok, varom az eredményeket, (jo) hireket. Amikor a Mamid gyün igy ramolaszni, Te nem feküdhetnél le aludni??? Hagynad egyedül ramolni 1 cseppet???Kép Babaszoba kész??? Holnap tényleg irok RENDESEN!!!
Milyen volt a matrixxx???
Vendég
 


SzijjaKép)

Nah meg volt a mai túraKép) Ctg rendben, fájás egy szál se, ultrahang is ok, dokibá ma nem vizsgált meg, azt mondta, hogy majd jövő héten piszkál csakKép

Hm inkább nem hagynám anyumat egyedül rámolászni, mert a végén semmit nem találnék megKép))))

Babaszoba kész van teljesen, már csak a trónörökösre várKép) Minden kis ruhát kimostam kivasaltam, már csak néhányba kell jelet varrnom, hogy tudjam kitől vanKép

Hála az égnek tegnap éjjel végre alukáltam egy kicsit. Amugy a mátrix 2 messze elmaradt az egytől, az akkor nagyon tetszett, sokszor megnéztem, de a folytatás sajna már a nyomába sem ér, valahogy a lényeg sikkadt el, de ez sajna jellemző a legtöbb folytatásos filmre, amikor egy témáról több bőrt akarnak lehuzni.

LAssan én is nyitok egy uj topicot, csak forditott cimmel mint Ti: segitség elhanyagol a páromKép) Ma fel is rótam neki, hogy már edzi magát a szülés utáni időkre, mert mire ágybakerülök ő már alszik mint a bunda és hiába bujok hozzáKép Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy tul sok amit melozik, és nem csodálom, hogy ha visszintbe kerül már le is csukodik a szeme. De legalább lesz nekem is mire hivatkoznom majd babuci megérkezése utánKépKépKép

Legyen szép éjszakád

pusziiiiiiii

KépKép
KépKép
 


Szia Agi!

Nagyon klassz, ha minden OK!!!KépAkarod szoptatni a Kicsit???

Te, olyan topic mar van, csak nem az a cime. A 35 év feletti mamak topicjaban kritizaljuk/beszéljük ki kedvenc férjeinket!!! Szeretettel varunk!!!

Jocccakat!!!KépKépKép
Vendég
 


Agi!!! Itt nagyban irogatok Neked, és HOPP, közben eszembe jutott, hogy nincs mit ennie szeginy Jo Uramnak holnap délben... Nekialltam fözni...Kép
Kokuszos csirkét meg tésztat. Soha jobbkor, nem??? Most lattam csak: a tésztamat AGNESI-nek hivjak!!!Kép Es akkor higgyek a véletlenekben???
Puszik.Kép
Vendég
 


SzijjjaKép)


Véletlenek nincsenek ez tutiKép
Jó étvágyat a párodnak, biztos fini lesz a kajóca.

Igen nagyon szeretném szoptatni babucit, és nagyon remélem, hogy lesz tejem, és a lényeg hogy jó minőségű és elegendő az ő igényeihez. Bár előtejem még nincs, de szépen dagad mint két melludvar felválltva, a szülésznőm szerint ez jó jel.

A szülésznőm mondta, hogy készüljek fel, hogy a szülés alatt vagy után kijöhet aranyér, hát nekem nem kellett megvárnom, nem tegnap kijött, csak tudnám mitől, mert nem kellett erőlködnömKépKép Most már tök mindegy, csak elég kellemetlen.

Majd belesek a topicba amit mondtálKépKép

Nah még visszafekszem és alszom még egy kicsit, legalább addig mit hazajön a párom a melóból.

Szép napot, pusziiiiiii


Kép

KépKép
KépKép
 


Szia Agim! Jajdecuki kutyuliii!!!Kép

Az aranyérröl is van topic, én is irtam oda régebben, bar nekem nincs...Kép Viszont emlitetted a gyomorsavat, na, az valami rettenetes volt az utolso hetekben. Meglatod, mennyire jobb lesz egy csomo minden szülés utan, hipp-hopp rendbejönnek a dolgok!!! Nalam hihetetlen gyorsasaggal jött rendbe minden. A hasam 4(!!!) nap alatt lement!!! Es olyan jo volt, hogy nem volt többé szorulasom, gyomorsav nem kinzott, utoljara a szülöszoban hanytam (amugy végig az egész terhességetKép), nem ajulgattam el!!!
En is szoptattam, sokaig, pedig nem akartam eredetileg! Virag lecsapna...Féltettem a cicijeimet, meg nem akartam ugy érezni magam, mint 1 tehénke... De aztan a Fiam masképp döntött. Amint a hasamra tették, felmaszott a bal cicimhez, és szopizni kezdett. En meg elolvadtam. Szerelem volt elsö latasra... Es csodalatos volt öt szoptatni, pedig szétharapta a melleimet, nagyon moho volt, és nagyon sokat evett... Akkora melleim voltak, hogy Samantha Fox elbujhatott volna mellettem...Kép A tehenes dolgot is atértékeltem: a mellek ARRA vannak, hogy szoptasson az ember! Es 1 anyuka testének mar története, multja van, ha a cicik mar nem a régiek, kit érdekel???
Na, semmi fogyokurarol nem esik itt mar szo... Irtal mail-t???
Sokat gondolok Rad, DRUKKOLOK!!!KépKépKép
Vendég
 


Kukacz
Kép
Nyanya
 


Nyanya!!!Kép Megint kezded???Kép

Kép


Agi, Te meg biztosan elmentél szülni, tudd, hogy egyfolytaban drukkoltam!!!KépKépKép Varom a jo hireket!!!
Puszika!!!

Kép
Vendég
 


Kukacz
dehogy-dehogy, ez csak egy ártatlan kis tehénke, a szoptatásért Kép
Nyanya
Nyanya
 


SziasztokKép)

Jelentem szülés még sehol, Dani tök jól érzi bent magát a pocimbanKép
Türelem Pocaklakót terem, tudom, tudomKépKép

Most már medvepapa is egyre jobban koncentrál a dolograKép Imádom a párom, olyan jó észrevenni apróságokon, hogy mennyire várja már a fia érkezését, néha meg tudnám zabálni, annyira aranyos, pedig nem az a tipus aki kimutatja folyton a szeretetét, vagy aggódását, csak az apróságok, amiket szerintem észre sem vesz azok árulják elKép

Nah megyek megprobálok végre aludni is valamit, csak az a fránya gyomorsav, ami nem hagyKép

Amugy szerintem mindenki lefogyott a topicban, és karcsun vág neki a babavárásnak, mert kettőnkön kivül szinte már senki nem ir ide. Lányok ébresztő!!! Jó lenne egy két jó hirt hallani felőletek, strapáljátok már magatokat egy kicsitKép

pusziiiiiii

Ági

KépKép
KépKép
 


Agi, Nyanya! Mél ment. Ide nincs most mit irnom, csak OFF... Kitartas, Agi!!!
Szomszédok ütik egymast, nagyon romantikus hallgatni...Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Hát én sem éppen karcsún fogtam bele a 3. babónk legyártásába, így bejelentkeztem hozzátok. Már előrehaladott 30 hetesek vagyunk, de odabenn két fiúcska is lakozik.
Ágiboszi!
Kérdésem a diétáddal és az ahhoz kapcsolódó fogyással kapcsolatos. Nekem is magas a cukrom és most kezdtem a diétát. Az által, hogy kevesebb a szénhidrát tényleg fogy az ember? Mert ha már kínlódok a számolgatással legalább vmi. hasznom is legyen belőle.
Üdv mindenkinek:
Kriszta
Névtelen
 


Szia Kriszta!
Jaj, de irigyellek a 2 Picur miatt!!! Sok sikert a fogyashoz, meg a szüléshez!!!KépKépKép
Vendég
 


Szia Kriszta!

Gratulálok a babócákhoz!
Igen, ha csökkented a szénhidrátbevitelt akkor természetesen fogy az ember. Kérdés hány gramm szénhidrátra állitottak be.
Engem az elejétől fogva 160 grammra kárhoztattakKép
Nehéz volt megszokni, de a végére csak belejöttem nagyjából és eredménye is volt, minusz 23 kiló.

A fogyás természetesen attól is függ, hogy hány kiló vagy most, mert kevesebből azért nehezebb leadni, rajtam meg volt bőven fölösleg, sőt még most se panaszkodhatok hogy kilátszanának a bordáimKép Egy a lényeg, a párom igy is szeret, babóci meg megkapott bent mindent kaját ami kellett neki, mert mint jó gyerek elvette a mamijától.

Amugy vasárnapra vagyunk kiirva, új tanmesét irunk: nálunk a mikulás hozza a babát és nem a gólyaKép

Amugy igazán nem kell kinlódni a számolgatással, kb két hét alatt belejön az ember és utána már tök pofonegyszerű, ha visszaolvasol a levelekben akkor irtam néhány jó tanácsot is, és gyors számoláshoz adtam segitséget. Használd őket fel, ha bármire kiváncsi vagy irj csak nyugodtan, ha tudom a választ tuti segitekKép

puszi
Ági

Ui: Kukacz ne irigykedjKép csodálatos kisfiad vanKép

KépKép
KépKép
 


Kriszta
Ha írsz egy mailt, elküldöm neked azt a szénhidrát táblázatot amit a dietetikusomtól kaptam és egy napi étrendemet.
Én sem híztam a 160g-os diétától, pedig a gyerek közben növögetett Kép
Szerintem a legjobb fogyókúra.
Kriszta
Nyanya
 


Ágiboszi
táblázat ment
Kriszta
Nyanya
 


Kriszta!

Köszike megkaptamKép
Egy csomófajta meg van nekem, csak papirformátumban, igy szgépes változatban egy sem volt, legalább mostmár ha valakinek szüksége van rá én is tovább tudom küldeni. Hálám örökké kergetni fog, csak utól ne érjenKép

Ági

KépKép
KépKép
 


Ágiboszi
szívesen, én is azért scanneltem be, mert v.ki kérte. Kép
Nyanya
 


Ágiboszi!
Köszi, hát nekem is van miből leadni. Én egyébként 155 grammot ehetek naponta. Majd beszámolok a fejleményekről.
Kriszta
Névtelen
 


Kriszta!

Remélem isKép) már kezdet elég egyoldalu lenni ez a csatiKép) olyan volt mint a magánbeszélgetések lennének csakKép

Hajrá és sok sikert nekedKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
 


Lányok,
nem haragudjatok, ha olyat mondok, amit már mindenki tud, de nekem újdonság volt. A barátnőm a Weight Watchers-höz jár, és ott mondták a GYÜMÖLCSCUKROT, hogy ugyanannyi kalória, mint a rendes, de kétszer olyan édes, tehát feleannyi kell belőle. Ő imádja! (És mégsem mesterséges édesítőszer, amit ne mszeretne, mert szoptat).
szóval bocs, ha ez régi hír!
szilvi
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron