Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mivel Csucsu nem írta hogy mi volt a dokinál megnéztem irt e a többi topikba és nagyon sajnálatos hírt olvastam róla.Méhen kívüli volt a baba és meg kellett műteni.
Borzasztóan sajnálom Csucsu és sok-sok erőt kívánok neked!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Britta köszi a bejelenkezést már nagyon izgulok érted hogy mikor jön el a nagy nap.

Köszi Csilla.Jogsi nélkül vezettél ejnye bejnye :D .Van egy csaj akivel együtt megyünk Ő is vezet mitha lenne neki pedig már ült is érte 10 napot.

Jó pihit nektek!!

kunkli
 
 


Csucsu!

Sajnálom. Kitartás, hamarosan jön a bébi. Kérlek, ne idegeskedj, mert nem tesz jót.

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Csucsu! én is sajnálom nagyon!!Tudom h most nem erre van szükséged, de nem tudok mást mondani!együttérzek veled!tarts ki, melletted vagyunk, megértünk téged!!!és pihenj amennyit tudsz!

Kunkli! igen vezettem, de nem állandó jelleggel csak időnként, meg rövid távon csak! emlékszem még a z első probálkozásaimra.. :oops: :roll:

Britta!

Izgulok értetek..ugy látszik ez a kislegény nem siet erre a világra..

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Na, voltam a dokinál. Számomra nem túl kecsegtető híreket mondott. Megvizsgált. A külső máhszáj nyitva, a belső kicsit nyitva, és a méhnyak enyhén megrövidülve. Ha keddig nem történik semmi, akkor megyek ismét. Ha azután sem, akkor minden másnap, és ha keddhez egy hétre sincs semmi, akkor megindítják. Hát , nem vagyok feldobva. Most otthagytuk a fiúkat anyósoméknál hétfőig. Akkor majd ő viszi oviba mindkettőt. Aztán talán addig alakulunk.

Röviden ennyi.


Szebb napot. Ugyanis nálunk eseget az eső.


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Britta jöttem hogy megszültél e de gondolom akkor irsz majd sms-t. Sajnos igen méhen kivüli babám volt aki nagyon nagy volt már. A jobb petevezetékemet kivették de a fő, hogy élek mert nagyon sok vér volt a hasamban már. A testrésze múlik már a lelki még nem de nem is könnyű.

Kép
 


Csucsu!

Nem is tudom, mit mondjak. Mikor derült ki, ha nem vagyok bántó a szavaimmal?



Ha nem akarsz, ne válaszolj.

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta:Szerán és csütörtökön mütőttek mert tuttira akartak menni. Hétfőn megyek varrat szedésre.

Kép
 


Csucsu!

Vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Hello

Csucsu nagyon sajnálom!!!!!! :cry: :cry:
Remélem nem haragszól amiért kémkedtem utánad :oops:
Én sem akarok semmi bántót írni és most lehet hogy nagyon hülyének fogtok gondolni és lehet hogy az is vagyok,de hogy kivették a petevezetékedet az jelent majd nehézséget ha ismét próbálkoztok?
Nem is tudom mit írjak örülök hogy legalább testileg jól vagy a lelkiekhez pedig nagyon sok erőt kívánok!!!!!!

kunkli
 
 


Britta: Egyben vagy még??

Kunkli: Dehogy bántott meg , hogy utána néztél mi van velem. Ma voltam varrat szedésen egész jól vagyok. Sajnos a házunkba csak szerdán lesz viz ezért most a barátnőméknél azaz a Szabina keriszüleinél lakunk. Na szóval ez nem egy könnyű időszak.
A babára vissz atérve igen , hogy kivették a petevezetékemet ezzel a babára az esély 50%. De most pihizek mert érzem , hoyg az kell. Aztán majd az élet megoldja lesz e babám még.

Kép
 


Sziasztok!

Még egyben vagyunk. Holnap megyek a dokihoz. Majd kiderül, mi a helyzet.

Jelentkezni fogok, ha már tudom, mi van.

Csucsu! Pihizz sokat, amennyit csak lehet.


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Egyben vagyunk. Most értünk haza. Ma már kétszer voltam a dokinál. Délelőtt végigaludta Bence az nst-t. A doki megijedt, és délutánra visszarendelt ismételt nst-re. Most azonban nagyon élénk volt. Nyugodtak vagyunk. Csütörtökön kell délután megint menni, így biztos ébren lesz manó.


Szép estét!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Hello


Britta jól megvárat a nagyfiu.

Csucsu mi ujság veled?

Írok magunkról, hétfőn voltam beíratni Kriszt a suliba így mostmár hivatalosan is sulis lesz szeptemberben.Matek tagozatos.Én csináltattam fényképet és voltam alkalmasságin a dokinál a jogsihoz.Ha minden igaz hétfőn kezdődik a tanfolyam.Rettenetesen félek pedig mindíg mondja a férjem hogy nálam sokkal hülyébbek is levizsgáznak.

kunkli
 
 


Kunkli!

Valóban nagyon megvárat bennünket ez a gyermek. Kivi vagyok, meddig játszik még velünk.

Örülök, hogy kezded a tanfolyamot. Elhiszem, hogy félsz, de biztos sikerülni fog. Én sosem fogom letenni, az tuti.

Hogy szalad az idő! Már 3 gyermeked lesz sulis szeptembertől. És miért pont matek tagozatos? Ő választotta?


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta: Remélem már kibújik a kisfiad:)

Kép
 


Csucsu!

Még mindig itthon vagyunk. Úgy vélem, mindenki egyre türelmetlenebb, hisz erre nem számítottunk. Du megyünk dokihoz. Kivi vagyok, mit fog mondani.


Jól vagytok?



Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok


Britta mi volt a dokinál? Remélem már nem válaszolsz hanem babázol.
Krisz azért is lett matek tagozatos mert csak ez az egy osztály indul.Nagyon sok suliba még egy sem.De mindenképpen matektagozatra irattuk volna mert nagyon megy neki.A multkor volt az oviban felmérés ,fejben kellett számolni és nagyon gyors volt már mondtak neki az ovónénik hogy csak akkor mondhatja ha más nem tudja. :D

Csucsu sikerült a költözés hogy áll a ház?

Csilla mi újság veled?

Nálunk Cintia beteg lett szerdára ment a hasa és hányingere volt ,hát persze hogy Zsebi kapta el tőle csak Ő már hányt is remélem a többiek megusszák :roll:

Na megyek készülődni ma logopédus nap van.
Mindenkinek szép napot!

kunkli
 
 


sziéasztok!

megvagyunk köszi Kunkli! Hát ugy néz ki véget ért a babás korszak nálunk. a fiam már este is cici nélkül aludt el és reggel sem kérte..sőt még azt sem akarta mh megölelgessem..és ez nagyon rosszul esett..nehezen tudom feldolgozni. most biztos kinevettek, de tényleg kutyául érzem magam. tudom h idő kell neki,m eg az eszem tudja h igy helyes, hiszen három éves lesz, de a szivem...

na jo nem is panaszkodom tovább..

Britta, azt hittem már megszületetett a kisfiad, de ugy látom tényleg megviccel titeket.

csucsu!kitartás!!!!!!!!és ne hari amit iwiwre irtam de nem tudtam addig h pontosan mi történt veled..ugye nem haragszol..

puszi mkiinek

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!


Még mindig itthon vagyunk! Tegnap voltunk NST-n, de a doki azt mondta, hogy még minden rendben van!


Szép napot!



Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok csajok!Itt vagyok nalunk mindenkivel van valami Bojonak jon a 9.foga es a futyi korul csupa piros mar par napja,ma reggelre a Boki belazasodott es elkezdett kohogni en nem tudom eldonteni hogy a gorogoknel melyik varosba menjunk nyaralni,a ferjem meg tovabra is termeli a gombat.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
 


Sziasztok

Britta van már baba a kezedben?vagy még mindíg bujócskázik.Izgulok ám érted miden nap megnézem töbször hogy írtál e csak olyan beteg vagyok hogy alíg birok felkelni azét nem írok én.Elkaptam a kölköktől a hányást hasmenést.

Csilla nekem Krisz 2 éves koráig szopizott akkor szokatuk le mert ugy szétrágta a mellemet ha valami hozzáért kitudtam volna ugrani a bőrömből a fájdalomtól.De nekem most is Ő a leghízelibb,mindíg ölelget.Teged is bizti fog.

Laurácska jobbulást a gyerkőcnek!Mi Malagárba megyünk nyaralni julius 11én indulunk addigra meg kell lenni a jogsimnak. :wink:

Csucsu hiányollak mi van veled?bizti sok a tennivaló a házban azért is nem érsz rá.

kunkli
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmi. Manócska jól kiszúr velünk. Mindenki tűkön ül. Türelmetlenek vagyunk. Igaz, ez az állapot max keddig tart, amikor is megindítják, ha addig nem történik semmi. Tegnap az nst-n minden rendben volt. Igyekszem nem pihenni, hátha mégis. De nem úgy tűnik.
Betegeknek jobbulást!


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Britta megy a drukk neked!!!!!!!!!!!!!!! bár már remélem tul vagy rajta és minden rendben!!!!!

kunkli
 
 


Sziasztok!

Legelőször is annyit, hogy a vonalzóm nem jó. Kiderült, hogy el van számolva a kiírt időpont 5 nappal. Tehát hivatalosan 20-án járt le. Jelenleg eltávon vagyok itthon. Bár ettől függetlenül ma is kell mennem nst-re. Aztán holnap este vissza kell vonulnom a kórházba. A jelek szerint Bence nem óhajt előbújni.
Tegnap, mielőtt hazajöttem volna, a doki megvizsgált, és azt mondta, semmi változás a méhszáj állapotában. Akart egy érzékenységi tesztet csinálni, hátha beindul, de én visszakérdeztem, mi értelme lenne, ha amúgy sincs előrelépés. Azt mondta, van benne igazság. Tehát itthon vagyok. Csinálgatom dolgaim, hisz a héten minden elmaradt.
Fiúk változatlanul mamáznak. Tegnapelőtt telóztak anyunak, hogy menjen Gergőért, mert lázas és hányt. Érdekes, azóta semmi baja sincs. Szerencsére. Viszont tegnap reggelre Dani is összehányta a takaróját. Azóta neki is kutya baja. Mondtam, jövő héten nem mennek, majd visznek igazolást, úgyis csak 3 nap lenne ovi.

Hát ennyit rólunk. Ma még írok majd, meg holnap is. Aztán megint eltűnök.

Szép hétvégét!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Hello

Britta én már azt hittem babázol.Hát már huszadika is rég elmult ideje lenne előbujnia a legénynek.De ha nincs semmi baj az a lényeg!És amúgy hogy birod?Írd meg hogymi volt ma nst.

Puszi neked kitartás!

kunkli
 
 


Levágtam Zsebi haját.
ilyen volt
Kép
ilyen lett Kép

kunkli
 
 


Hali!


Voltunk délelőtt nst-n. Minden ok. Csak hétfőn kell ismét befeküdnöm a kórházba. Holnap megint nst. A doki azt mondja, jövő héten muszáj lesz csinálni valamit, mert hiába van minden rendben, aggódik. Mondtam neki, én is aggódom. De azért igyekszem nyugodt lenni.
Most délután virágokat ültettünk Attilával, meg kertészkedtem is. Kissé fáradtnak érzem magam, ezért jöttem egyet pihenni.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma reggel kaptam ezt az sms-t.
"ÖRÖMMEL TUDATOM, HOGY 26-ÁN ESTE 11 ÓRA UTÁN NÉHÁNY PERCCEL MEGSZÜLETETT BENCE! SÚLYA3800GR, HOSSZA 60CM. MINDKETTEN JÓL VAGYUNK. BRIGI"


Nagyon sok szeretettel gratulálunk Britta Bencus érkezéséhez. Kívánom , hogy sok örömötök legyen egymásban:)
Szép nagy baba lett :)

Csajok!
Szóval elköltöztünk igen de káoszban élünk. A festők még dolgoznak a gépet is csak ezért raktuk össze , hogy tudjak irni. Holnap már nem is lesz gép mert ugye mg a festők porolnak. Nagyon nagy a kosz mindenhol fólia van lent a földön. Egy ágy van elöl amin alszunk. sajna nem volt túl jó idő igy a falak nehezebben száradtak ki. De max szerdán már kész lesznek és utána parkettáznak. szóval a hócipőm is tele van. Hogy ebből mikor lesz rend nem is tudom.
Remélem ti jól vagytok igyekszem majd szerdától jönni azért.
Puszi mindnekinek:)

Kép
 


Hello

NAGYON NAGY DRATULA BRITTA!!!Szép nagy baba.

Csucsu örülök hogy jelenkeztél.Hát akkor bocsánat a kifejezésért elég szivatós lett a költözés. Én már azt hittem lógatod a lábad az új nappaliban az új bőrkanapén :D Kitartás kész lesz az nemsokára és nagyon szép lesz.

kunkli
 
 


BRIGI GRATULALOK A KISFIADHOZ :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
 


sziasztok!

Britta!

gratulálok énis, tényleg hatalmas baba lett!! Legyetek nagyon boldogok, és egészségesek!

várunk képeket majd!!!

csajok!

bocsi az eltünésért, de már biztos megszoktátok. már jő késő van de msot jutottam el ide h irjak, viszont már fáradt is vagyok. holna pmég melo aztán négy nap pihi..már ha pihenek..mert van itthon is munka..
voltunk oviban fe l is vették Gáborkát, de csak szeptembertől fog járni, már várja nagyon.

Ma volt anyák napi ünnepség, olyan szépek voltak a gyerekek, de nem azért mert az én lányom de ő mondta alegszebbena verset. és végig rám nézett..majdnem együtt sirtunk..azért visszafogtam magam...egy kislány meg annyira elérzékenyül t h sirt végig, a versét se tudta elmondani..


Csucsu! ezen is tuljuttok, és végre élvezhetitek az uj házatokat!

Kunkli! tök jó lett Zsebi haja! nekem tetszik! képzeld most akarok egy hitelügyintézővel beszélni, ill. már beszéltem is, de kicsit félek..lehet h kikérem a tanácsodat, ill. a többiekét is.. majd mesélek..

most megyek aludni, már igy is össsze vissza irok..

puszi jóéjt mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat. Jól vagyunk, és már itthon. Írok majd bővebben.


Szép hétvégét:


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csilla az anyák napi müsoron én is mindíg alíg birom ki hogy ne sírjak,ahogy mondják a verset az ember szemébe nézve annyira megható.Kérdezz nyugottan mostanában elég jártas lettem ebbe a dologban. :D

Britta pihen sokat ha tudsz.De azért kiváncsian várom a beszámolót és a képeket.És hogy mit szóltak a fiuk amikor meglátták a tesót.?

Csucsu még nem raktátok össze a gépet?

kunkli
 
 


Lanyok mi ez a nagy csend?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
 


Sziasztok!

Itt vagyk csak péntek-szombat-vasárnap voltam dolgozni most értem haza. De hétfőtől már én is jövök sűrűbben ígérem.

Kép
 


Sziasztok

Csucsu hogy áll a ház kész van már?
És nem akarok semmi rosszat eszedbe jutattni ,de hogy vagy?

kunkli
 
 


Sziasztok!

Szüléstörténetem



Bence 2008. 04. 26-án látta meg a napvilágot. Leírom, hogy is történt.
Ezen a napon délelőtt kellett mennem a dokihoz nst-re. Amikor készen lett, dokim azt mondta, minden rendben van. Ha hétfőig nem történik semmi, akkor reggel találkozunk, és visszafekszem az osztályra, ahonnan pénteken délelőtt kaptam eltávot. Páromnak azért annyit mondott, szerinte még aznap találkozunk. Ezt nem értettem, mivel semmi jele sem volt a szülésnek, a méhszáj előtte nap 1 ujjnyi volt csak. Akkor szombaton pedig meg sem nézte.
Ezután Attilával elmentünk egy kertészetbe, ahol megvettük idei balkonnövényeinket, mondván, délután el is tudjuk ültetni. Amikor a virágok ültetésével végeztünk, még nekiálltam a kertemet kigazolni, hogy rendben legyen. Nem sokkal később furcsán kezdett fájni a hasam, de nem gondoltam semmire. Aztán egyre nehezebb lett minden tevékenység, így abbahagytam és bejöttem a házba pihenni. Ekkor még írtam néhány hozzászólást, és ledőltem pihenni. Ám sem fekve, sem labdán ülve nem volt jobb a helyzet. Úgy véltem, kényelmesebb lesz sétálni. Az időt nem mértem a fájások közt, mivel abban sem voltam biztos, hogy ezek már azok. Attila megkérdezte, nem kell-e bemennünk a kórházba. Elbizonytalanodtam. Mondtam neki, lezuhanyzom és indulhatunk. Amikor beértünk, éppen a nővérpultnál jött a következő fájás. Elküldtek átöltözni hálóingre, majd mentünk nst-re. Körülbelül 50 percig tartott, hogy jól látszódjanak a fájások. Elég sűrűn jöttek, és 60%-ig ugrottak ki. A szülésznő közben értesítette a dokit, így lassan ő is odaért. Ez este ¾ 7 körül volt. Megvizsgált, 2 ujjnyira ki voltam tágulva. Kaptam beöntést. Közben megbeszéltem a dokival, hogy ne kelljen feküdnöm. Azt mondta, nyugodtan mászkáljak, ha jól esik, 1 óra múlva burkot repeszt. Viszont egyre csak gyengültem, mert minden 3-dik lépésnél ott volt az újabb fájás. Aztán végül egy helyben álltunk Attilával, aki végig velem volt, és rengeteg erőt adott. Infúziót nem kaptam, mert szépen haladt minden a maga útján.
S bár a fájások roppant erősek voltak, egy hang nélkül tűrtem, amit a szülésznő, csak így jegyzett meg Attilának: „ Nem értem, miért nem jajgat, vagy kiabál. Hogy tudja ilyen csendben elviselni?” Azért nem szóltam semmit, mert ahhoz sem volt már erőm.
Eddigre már megvolt a burokrepesztés. Szerencsére a magzatvíz tiszta volt. Amikor jöttek a tolófájások, felfeküdtem nagy nehezen az ágyra. Sajna azonban nem úgy mentek innen a dolgok, ahogy szerettük volna. Pici fiam nem tudott átjutni a szülőcsatornán. Mint utólag kiderült, a keze a feje mellett volt szorosan, ezért szűk volt neki a hely. Mivel a víz elkezdett zöldülni, a dokim kézzel segített Bencének, nehogy baj legyen. Na, ezt nem kívánom senkinek, ami ekkor volt. Egyik kézzel alulról próbálta húzni Bencét, másikkal finoman nyomást gyakorolt a hasamra, így született meg az én fiam este 21 óra 5 perckor. Ezek után megkönnyebbültem, és amikor a mellemre tették, sírva fakadtam a boldogságtól. De nem csak én, hanem az én Édes férjem is. Elvitték néhány méterrel arrébb megfürdetni és megmérni Bencét, majd betették a melegedőbe, ami ott volt nem messze tőlem, így még gyönyörködhettem benne egy ideig. Méretei szépek voltak, senki sem számított ekkora babára: 3800 gramm, és 60 cm. Amikor bevitték az osztályra, engem összevarrtak, mert kicsit repedtem. Ám a repedés szerencsére csak külső volt. Aztán a 2 óra leteltével Attila bekísérhetett a szobámba. Előtte még anyummal is beszéltem, aki szintén végigizgulta Bence érkezését a szülőszobán kívül. Nagyon boldogok voltunk. Annyira, hogy nem tudtunk azon az éjszakán elaludni.
Másnap reggel megkaptam Bencét, aki ekkor még aludt, hisz nagyon elfáradt. Ezután pedig együtt voltunk éjjel-nappal.

Kép

Kép

Kép


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jaj de aranyos

phpBB: Kép
phpBB: Kép
 


Britta gyönyörű szép Bencétek van persze a nagyfiuk sem csunyák!!A szülésed hasonlit Krisz fiaméhoz neki is a keze a feje mellett volt integetett a világnak kifelé igyhát tudom mit éreztél.És nekem is 3800-al született csak 51 cm.Ja és nekünk zöld volt a magzatvíz de ezért 1 hétig voltunk bent.

Nálatok így bekötik a köldökét?Nálunk csak egy kis kézlapot tesznek és a pelenka tartja meg és pólya sincs már hanem tipegő meg kisinget adnak rá.Aztán vinni kell be rá ruhát meg pellenkát és persze magunknak betétet.

A Fiuk mit szóltak a Öcsihez?

De mégegyszer gratula hozzá!!!!És sok boldogságot!!!!

kunkli
 
 


Szia Kunkli!

Igen, bekötik a köldökét. Pólya van, de a ruhát én vittem magammal. Ne kelljen abban a vékonyban lennie, amit ott adnak. Minden egyebet adnak, csak mi látjuk el a babát. Betétet pedig természetesen én is vittem magammal.
Fiúk nagyon örülnek Bencének. Szeretgetik, simogatják, puszilgatják.

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta: De szép a szüléstörténeted. A fő, hogy szép egészséges nagyifaid született. Akkor ti az 56-os és 60-as ruhákat ki is hagyhatjátok:) Marad nektek a 68-as méret:)
Gondolom lassan beáll az élet nálatok a babóval.
Sok puszi :)

Kunkli: nem semmi baj nincs ha beszélek róla. Az igazság időm sincs gondolkodni mi hogy volt mert annyi munka van itthon. A ház most úgy áll hogy a festők ma kenték le utoljára az ajtókat. Holnap jön a parkettás és leteszi a három szobába. A konyhabútor 7-után jön meg valamikor talán a jövő héten hétvégén már össze is lesz rakva:)
Közben a kertben a fű elkezdett kijönni tehát alakulunk. Kivülről még a festők a jövő héten jönnek szinezni és már nem látok több munkást itt:)
Ti hogy álltok? Most építkeztek vagy mi van?

Kép
 


Hello

Számoltunk ,vetettünk meg minden és arra jutottunk hogy mégis eladjuk amiben lakunk és úgy építkezünk.Csak egy kicsit kipofásítjuk mielőt meghírdetjük.Most festem a konyhát sárgára imádom a citromsárga színt engem nagyon feldob.Csak egy kicsit nehezen haladok a melóval mert közben tanulnom is kell és Zsebi is segít :D

Jó nagy munka van nálatok is még mindíg.És Szabinának hogy tetszik az új ház?

Britta a lányom meg van veszve hogy mijen cuki a Babátok.És amúgy jó fiucska alszik éjszaka?

kunkli
 
 


Kunkli: na akkor ti is nagy munkában vagytok. És ha eladjátok akkor hol fogtok lakni?
Szabina tegnaptól boldog hisz végre belül kész lett a ház.Kész lett a parkettázás is és tegnap este kitakarítottunk elpakoltunka bútorokat és lehoztuk a padlásról a játékokat. Szabina csak ámult. És olyan édi volt mert vettünk neki hercegnős függönyt. felraktuk és csak mondogatta egész este ha ránézett hogy húúúúúúúúúúú.
Nagyon tetszett neki végre otthonos lett a kis szobája. Igazi lányos szoba. Rózsaszinű és hercegnős a függönye. Szóval szép lett. Ma csinálom meg a hálónkat is , hoyg az is hasonló szép legyen.
De ezt komolyan mondom mégegyszer nem költözök mert az idegeket próbára teszi.

Kép
 


Valószínű veszünk egy lakókocsit amit a telekre állítunk.Mert különben csak albérletbe mehetnénk de 4 gyerekkel ugysem adná ki nekünk senki és olcsóbb sem lenne.

Majd ha raksz fel az iwiwre képet róla megnézem ,de nagyjából eltudom képzelni hogy tényleg nagyon szép.Szabina pedig nagyon aranyos lehet.

kunkli
 
 


Kunkli: az aztán caping hangulatú lesz ha lakókókocsit vesztek. A gyerekek fogják élvezni :)
Hát az biztos ,hogy albérletbe menni kidobott pénz. Abból a pénzből megveszitek a lakókocsit és ott a rezsi sem lesz drága.
Aztán azt majd feltudjátok használni nyaralások alkalmával vagy ha nem eladjátok nincs benne rizikó.
És mikor hirdetitek meg a házatokat?
Kivánom , hogy minnél hamarabb eladjátok és elkezdjétek az építkezést.
Nem lesz kis munka de megéri.

Kép
 


Igen mi is így gondoltuk a hogy vagy jó lesz nyaraláskor vagy majd eladjuk.
Nem tudom mikor tudjuk meghírdetni kell neki egy kis idő mire egy kicsit renbehozom a kölkök segítenak de apjuk nem egy ezermester tipus és nem is azeret ilyen munkákat csinálni ezért Ő nem segít így lassabban megy a dolog mert emellett rengeteg dolgom van .Vezetni kell a háztartást , járok a tanfolyamra hétfőn,szerdán,pénteken,és itthol is tanulni kell mert a tanárbácsi röpdogát írat és feleltet is.

Rettenetes hogy a gyerekekre a vén részeg dög ráuszította a kutyákat.Szegény kisfiut megis sírattam aki annyi idős volt mint az én Krisz fiam az egyszerüen borzasztó. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kunkli
 
 


Kunkli: Milyen tanulni valód van? Nem a jogsit teszed le? Vagy rosszul emlékszem?
El hiszem, hogy ez nem megy olyan egyszerűen mint ahogy az ember elképzeli idő a felújítás.
De én a helyedben igy is meghírdetném mert ki tudja lehet rögtön megvennék.Mert senkit nem érdekel ki mit újít fel hisz a saját izlése szerint úgyis megcsinálja. Amennyit gondoltál érte tedd fel az expresszre meg az ingatlannet. hu ra az ingyenes és azt nézzik a legtöbben. Ha odafönt megvan irva akkor hidd el igy is megveszik. És amig újjítod fel addig megvan az a lehetőség, hogy valaki megevszi és tavasszal meg nyáron vesznek a legtöbben házat vagy lakást. Egy próbát megér. Hidd el akinek van pénze házra és lát benne fantáziát az igy is úgy is megveszi.

Igen én is kivoltam ezen a kutyás eseten. 8évet is kaphat az ürge. na de 8év egyenlő egy gyerek életével???? Felháborítóak a törvényeink.

Kép
 


Jól emlékszel.Csak olyan lelkiismeretes az elméleti oktató aki nemcsak lehadarja a tudnivalókat de vissza is kérdezi mit a suliban.Röpdoga,témazáró tesz,és midenórán felelés csak 10-en vagyuk tanulók ilyen kislétszámu nem nagyüzemü a csoport mint máshol.De jó mert így bizti tanul az ember nem csak lóg.

A házat mindenképen ki kell festeni már rég ráfért volna mert a praclinyomok mindenhol ott vannak csak nagy melo mert már tul sok réteg van a falon ezért előbb le kell kaparni. :roll:

kunkli
 
 


Kunkli: Hú akkor az nagy munka ha kaparni is kell na meg koszos.
Amúgy igy jobb tanulni kis létszámaban na meg tutti tudni fogsz mindent.
Mit csináltok a hosszú hétvégén?

Kép
 


Igen rettenetes por van.
Igy én is jobbnak látom az esélyét hogy nem fognak meghúzni legalább az elméletin azért is választottuk hogy ide íratkozom be.
Na ma nagyon lusta voltam nem is csináltam semmit,csak kaját.Holnap elmegyünk az állatkerbe mert mostmár Zsabit is érdeklik az állatok t.Tavaly voltunk a Nyiregyháziba de akkor még inkább csak aludt.A Budapestibe még nem voltunk de ha az idén nem jön össze a nyaralás akkor oda felmegyünk.Hétfőn pedig bográcsozni fogunk.
És Ti?

kunkli
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: