Új privát üzeneted érkezett!

Gorogokhoz megyunk Pefkohoriba szeptember 8.an

phpBB: Kép
phpBB: Kép
 


Gorogokhoz megyunk Pefkohoriba szeptember 8.an

phpBB: Kép
phpBB: Kép
 


Gorogokhoz megyunk Pefkohoriba szeptember 8.an

phpBB: Kép
phpBB: Kép
 

 
 

Hello

Nem tudtam hogy fakul a ház színe ,de jó tudni megjegyzem ha egyszer odakerül a sor nálunk is szükség lesz rá.De a medencés infó is jól jött akkor már nem is irígykedem annyira a barátnődékre.Itt egy pár utcára egy háznál szép nagy medence nem leásva van hanem a garázs tetején egy szép teraszon ott bizti jól melegszik benne a víz.De akkor a Tietek sem lehet piskóta.

Tegnap már voltam is délután forgalomban.hát be is voltam parázva.Én úgy gondoltam hogy valamelyk kis bevezető uton kezdünk no de az oktató nem.Egyből a sűrűjébe a belvárosba vettük az irányt.

Laurácska az bizti szép hely.MI az idén nem megyünk.Esetleg leugrunk a Balcsira 2-3 napra.De ha oda sem jutunk el akkor ide a Tiszához.

kunkli
 
 


Sziasztok!

Semmi érdekes nem történt velünk max annyi h egymás után voltunk betegek, boni kezdte a fülével, utána gábor jött tüszös mandulagyuszival amit én is jol elkaptam..de már jol vagyunk !

Voltunk strandon is, egy hete, a gyerekek nagyon élvezték! MEdencénk sajnos nincs itthon mert a nyavalyás kutya kirágta még tavaly és idén nem vettem nekik..

Kunkli, gratulálok a rutinvizsgádhoz!
nem tudom miért de nekem mindig is álmom volt egy olyan medence ahol a garázs tetején van egy hatalmas terasz és ott találhato a medence..nem tudom miért de ez még visszatérö álom is volt nálam!!Ki tudja egyszer talán nekem is lesz...(másnem a követkeö életembe..) A vezetés miatt meg ne aggodj, inkább most tanulj bele a városi vezetésbe h van melleted oktato, mintha egyedül csöppenél bele..Sajnos én mostanában nagyon megszenvedtem h nem jártam fent pesten,d e ezt meséltem is szereintem..

Csucsu, mi ujság veletek?hiányos infoim vannak, csak amit msnere kiirsz, ..mostanában annyira igyekszem h legalább pár percre fel tudjak menni, egyszer már összejött akkor sikerütl Brittával beszélgetnem...veled is jo lenne...



TEszek fel két képet, ezek hazafelé jövet a strandrol készülteka gyerekekről..

puszi mkinek!

Kép Kép

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Semmi érdekes nem történt velünk max annyi h egymás után voltunk betegek, boni kezdte a fülével, utána gábor jött tüszös mandulagyuszival amit én is jol elkaptam..de már jol vagyunk !

Voltunk strandon is, egy hete, a gyerekek nagyon élvezték! MEdencénk sajnos nincs itthon mert a nyavalyás kutya kirágta még tavaly és idén nem vettem nekik..

Kunkli, gratulálok a rutinvizsgádhoz!
nem tudom miért de nekem mindig is álmom volt egy olyan medence ahol a garázs tetején van egy hatalmas terasz és ott találhato a medence..nem tudom miért de ez még visszatérö álom is volt nálam!!Ki tudja egyszer talán nekem is lesz...(másnem a követkeö életembe..) A vezetés miatt meg ne aggodj, inkább most tanulj bele a városi vezetésbe h van melleted oktato, mintha egyedül csöppenél bele..Sajnos én mostanában nagyon megszenvedtem h nem jártam fent pesten,d e ezt meséltem is szereintem..

Csucsu, mi ujság veletek?hiányos infoim vannak, csak amit msnere kiirsz, ..mostanában annyira igyekszem h legalább pár percre fel tudjak menni, egyszer már összejött akkor sikerütl Brittával beszélgetnem...veled is jo lenne...



TEszek fel két képet, ezek hazafelé jövet a strandrol készülteka gyerekekről..

puszi mkinek!

Kép Kép

Kép

Kép

Kép
 


Csilla: Jók a képek. :) A gyerekek biztos élvezték a strandot. Az sem egy olcsó multaság mostanáság.


Kunkli: Örülj neki, hogy az oktatód igy tanit. bevisz a sürübe. Hidd el igy könyebb lezs neked mégha most nehezebbnek is tünik. De ügyes vagy te menni fog:)
A garázson van? Az igen nem lehet rossz :)

Kép
 


Sziasztok

Strand!?Csilla akkor nektek már jó szinetek van!?Nálunk csak a kölköknek hogy kint vannak a medencébe.Nekem csak a válam barnul ahogy a kocsiban üllök a lábam fehér. :lol:

Csucsu Ti mentek nyaralni?

kunkli
 
 


Kunkli: Mentünk volna igen. De a ház annyi időnket elvette, hogy nem tudtunk most vele foglalkozni. Igy mivel már július van nemigen kapunk szabad helyet. Én Görögországba szerettem volna idén menni. De a ház az elvette az időnket na meg a pénzünket is. Mivel van üdülési csekkünk 60ezer ft értékben na akkor gondoltuk elmegyünk belföldre. Namost azt sem intéztük el. Tegnap rakták fel a redőnyőket tehát mindig van valami munka vagy akit várni kell. Még a kapunyitót meg a légkondis emberkét várjuk tehát nálunk semmi nem biztos mikor érünk rá. talán most már lesz időnk. Tamásom ma megy utoljára dolgozni körbe nézünk majd hova mehetnénk. Külföldre már nem megyünk az biztos ahoz sok pénz kéne. Amit a ház most elvitte. Belföld pár nap lesz ha találunk valamit. Ha nem akkor majd strandolunk mert a strandok is elfogadják az üdülési csekket.
Jajj nem is meséltem. Képzeljétek mivel külföld ugrott igy a balatont néztem körbe. Irtamis egy hotelnak mennyibe kerül 7nap 3embernek. Szabina ingyenes volt náluk 3éves korig. Vissz is írt. 236ezer ft. Azt hittem padlót fogok.
Szép árak vannak.


Viszont tegnap végre felrakták a redőnyőket. Tök jó mert 3fokot hült a levegő bent. Nagoyn kellemes az idő bent hogy nem süti a nap az ablakokat nagyon. Mert déli fekvésű a ház kellet ide a redőny. Viszont szép világos csak meleg. De a redőny pont jó:)

És ma van a házassági évfordulonk:)
Illetve ma megyek az oviba szülői értekezletre:) Ma kiválasztjuk a jelét a kicsi drágámnak:)
Na eldugulok mert gondolom untatok mindenkit:)
Puszi:)

Kép
 


Sziasztok!

Szoktalak olvasni benneteket, de sajna írni nincs időm.

Ebben a nagy melegben még az agyam sem fog. Bence már második napja nagyon nyűgös. Nem akar elmaradni. Szerintem zavarja a meleg, pedig le van minden redőny engedve nálunk is.

Nyaraláshoz hozzászólva:
Először mi is hotelben gondolkodtunk, mégiscsak ki lennénk szolgálva, pihi lenne valóban. Sajnos nagyon sokba kerülne gyerekkedvezménnyel is. Így aztán kerestünk magánszállást. Harkányba megyünk júli12-20ig, napi 8000 ft 5ünknek a ház. Bár saját magunkat kell ellátnunk. De akkor is a miénk lesz az a hét a gyerekekkel.


Szép napot!

Még jövök.

Kép
Kép
Kép
 
 


Csucsu

Kép

Nagyon sok boldog éveket kívánok Nektek!!!!!!!!!!!!!!

Jó ára van akkor a Balcsinak nem csoda hogy locsolni kellett.
Jó is a redőny most sajnos nekünk nincs de gyerekkoromban volt és ha lesz újházunk oda tuti mi is rakatunk.
Mi volt a szülőin?Mi lett a jele Szabinának?

Britta hogy telik az idő már több mint 2 hónapos Bence.És ha épp nincs meleg akkor még mindíg jó Baba?Vagy jól elkapatátok? :D
Ha véletlenül úgy alakulna hogy vagy Te vagy én nem jövök nagyon kellemes nyaralást Nektek!!!!!!!!!!

kunkli
 
 


Kunkli: Köszönöm a köszöntést. Jól esett ari vagy.
A szülői másfél órás volt. Jó volt meg kedves volt az ovoda vezetője. Nagyon szimpatikus. A jelet mg nem tudjuk a csoportot igen. augusztus 18-án lesz értekezlet az ovonénikkel. Meg kijön családlátogatásra Szabinával megismerkedni egy kicsit és akkor hozza a jeleket ki és abból választhat majd a Csucsuka. Bár én mondtam ha lehet a pacit tegyél félre nekünk mert akkor a Szabinával nem lesz gond sosem. Imádja a lovakat úgyanis. Ja és persze egy csomó ismerős volt ott akivel egy csoportba fogunk járni. Szabinát is vittük elég sokszülő hozta a csemetéjét. Na ebből aztán olyan buli hangulat lett.Kint a kertben volt az értekezlet üditővel sütivel. Meg is lepődtünk. A gyerekek ismerkedtek. és ami fúra szinte minden apuka jött. Az ovonéni meg is lepődőtt milyen sokan jöttek el. Persze az Apukák felirták a nevüket egy papirra mikor vannak szabin mert az ovodát most újjítják fel a kertet. 8millió helyett 3,5Milliót kaptak erre. Namost az ásási munkák kerülnének 3millióban. Igy az apukák mennek ásni. És igy szép és új lesz az ovoda udvara. Tamás is beirta magát szóval a szülők össze fogtak.
Hát enni volt.


Britta: Jó lesz a nyaralás igy is, hoyg nem hotelba mentek. Hidd el ott még a magad elkészitett kaja is jobb lesz.
Nagyon jó nyaralást nektek pihenjetek sokat mert rád is rádfér ám.
Puszi.

Kép
 


Sziasztok!

Merre jártok? Talán nyaraltok?

Mi most jól vagunk. Végre enyhült a meleg. Ez nagyon jól esik Bencének. Sokat alszik.
Nagyok épp most kelnek fel a délutáni szunyából.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Mostanában annyi a teendőm hogy alíg tudok idáig eljutni és persze a kölkökkel is harcolnom kell a gép átvételéért. :D

Csucsu mikor kezdi Szabina az ovit szeptemberben vagy ha betölti a 3 évet?

Britta jó dolog hogy ennyi idősen még alszanak a nagyok nekem nem aludtak még az oviban sem.

Jaj Csajok kedden fél kilenckor forgalmi vizsga már bevagyok sz@rva.

kunkli
 
 


sziasztok!


jó régen jártam erre de már biztos hozzá szoktatok h ritkán jövök..iszonyu sok melo volt nekünk is a ház körül, meg voltam egyszer kétszer babázni is, nagyon élveztem..meg ugy melo után nem sok kedvem van gépezni most is három hétig megyek egyfolytában..de majd igyekszem potolni a lemaradásomat..

Csucsu! utolag is boldog házassági évfordulot nektek!

Britta, ne csodálkozz ez a változo időjárás minket felnötteket is megvisel hátm ég a pici babákat..

Kunkli most kedden lesz a vizsga?akkor egy kalappal..utána ird meg okvetlen h hogyan sikerült! de én nem féltelek! AMugy nem lett szinünk, egyedül Gáborka barnább, de nekei alapból picit sötétebb a bőre, én meg Boni vagyunk fehérbörüek teljesen, mi csak leégni tudunk..de ebben az erős uv-a és b sugárzásban ki sem engedem őket, remélem sikerül megovnom őket minden káros sugárzástól!

Sajnos volt egy eü. problémánk gáborral, ami remléem mostmár rendezödik, nagyon szeretném. Én meg a torkommal szenvedek mindig, hol fáj hol nem..

Vigyázzatok magatork, puszi mkinek és szép napokat!

Kép

Kép

Kép
 


Kunkli: Dec 20-án kezdené mikor 3éves lesz. De pont attól van téli szünet. Igy január 2-án kezdi.

Kép
 


Sziasztok

Köszi Csilla!!!
Sietek csak gyorsan bekukkantottam a jó hírrel SIKERÜLT!!

Csucsu akkor addig akkor még van idő.

kunkli
 
 


Kunkli: Van bizony. Bár hamar telliklnagyon az idő.Hisz nemrég született még és már megy oviba.
Hogy állsz a vizsgával?

Kép
 


Nekem mondod hogy telik az idő Szabit is olyan mintha most mentem volna szülni és már lassan ballag a suliból.
Mint akogy írtam sikerült.Keddre van időpontom az okmányirodán és utána vagy két hét mire elkészül a jogsi.Addig nem lehet vezetni.Már alíg birom kivárni és persze még egy kicsit hihetettlennek is tünik még mindíg.Csak az a baj hogy lejárt a fordról a műszaki és mivel a passat motorfelújjításra szorult minden pénzünk arra ment rá.Így csak majd akkor tudok vezetni ha a férjem itthol lesz aggíg amíg nem kapjuk össze a visgáztatásra a lóvét. :roll: Szóval még egy ideig sétálunk az edzésekre a kölkökkel.De azért már kitakarítottam a kocsit sőt szoktam benne ücsörögni a férjem az mondja ez már kóros és olyan vagyok mint a kölkök. :D

Kellemes hétvégét!!!!!!!!!!!!!!

kunkli
 
 


Kunkli: na akkor én félre értettem azt hittem van még vizsga. Bocsi. gratula. Remélem lassan meglesz a vizsga is a kocsira és száguldozhatsz:)

Kép
 


Hé Te Nő hány vizsgára akarsz még engem küldeni? :lol: Köszi a gratulát.
Bár őszintén szólva hiányzik az életemből jó volt kimozdulni és egy nagyon jó társasággal megismerkedni akikkel a tanfolyamra jártam.Rendezünk is egy közös főzőcskés bulit.És két jó barátnőt is szereztem.Szóval most kicsit rossz visszazökkenni a szürke hétköznapokba.Nézek valami jó tanfolyamot a végén hogy kitöltsem az ürt. :D

kunkli
 
 


Kunkli: Az jó ha még barátokat is szereztéla jogsid mellé:) A végén még tanfolyam függőséged lesz:)

Kép
 


Az iwiw üzifalán olvastam hogy kaptál kenyérsütőt hogy boldogulsz vele és milyet kaptál? én irtó fini kalácsot szoktam sütni.

kunkli
 
 


Kunkli: Pont tegnap csináltunk kakaós diós kalácsot:)
Hú irtó finomkenyereket sütök ám azóta. A sláger a sonkás sajtos kenyér:)
De én a kenyérsütőben csak kelesztem a tésztát. a kenyeret a sütőben sütőm meg utána.
Ha van jó recepted akkor küldj már nekem.
A kenyérsűtőt a tesóm vette. 3000 Ft ért:) Pedig 1X volt hazsnálva csak ami látszik is a gépen.
Hausmaister tipusu. 3000 ft ot megért :)
Tesóm kocsmában dolgozik és egy néninek volt ilyenje. Ő takarit náluk. Nem használta mert az olcsó zsemlét veszi meg inkább egyedül neki azt mondta nem éri meg. Igy a tesóm boltozott vele:)
Ha tudnád tesóm miket vesz a munkahelyén és mennyiért???
A lányának a pierre cardin babakocsit is ott vette anno. Szui dolgokat szokott szerezni:)

Kép
 


Nekem is ilyen márkáju van én 4000ft ért vettem szintén használtan egy ismerőstöl aki azért nem használta mert szerinte sok áramot fogyaszt,de én ilyet nem tapasztaltam.
Kalács:

60 dkg liszt, 1 dl tej, 2 dl kefír, 2 egész tojás, 5 dkg Rama, 1/2 kiskanál só, 10 dkg cukor, 1 csomag élsztő,3-4 kanál kakó.
A kakót a dagasztás utólsó percében kell belerakni és akkor szép márványos lesz a kalács.Ha nem raksz bele kakót kicsivel kevesebb élesztő is elég bele de tehetsz bele vanillia aromát úgy fincsi vanilliás kalács lesz.
Zsemle:

60 dkg simaliszt
300 mlvíz
2 kismérő só
1 kismérő cukor
1/5 kocka élesztő
Tetejét vizes tojássárgájával megkenem, 200-220 fokon sütöm

Briós:

50 dkg finomliszt
2,8 dl tej, amelyben fel kell olvasztani 6 dkg Rámát
6 dkg cukor
1/2 teáskanál só
2 dkg friss élesztő
1 tojássárgája
vaníliás cukor
citromhéj
Tetejét vizes tojássárgájával kell megkenni

Ebből a tésztából lehet túrós batyut, lekváros buktát is csinálni

Hot-dog kifli:

50 dkg simaliszt
1 tojás
2,5 dl tej
2 dkg élesztő
2 kiskanál cukor
2 kiskanál só
4 dkg olvasztott Rama

A tésztát 5 felé vágjuk, vékonyra kell nyújtani, felgöngyölni, középen kétfelé vágni, így 10 db kifli lesz belőle. 3/4 órát kel és lehet sütni.

Hamburger zsemle:

2 dl kefir
5 dkg olvasztott Rama
4 evőkanál cukor
1,5 kiskanál só
45 dkg simaliszt
2,5 dkg élesztő
1 tojás
Tetejét vizes tojássárgájával megkenem és szezámmaggal megszórom

Virslis buci:

50 dkg liszt
1 tojás
1 dl kefír
1,2 dl tej és ha szükséges 2-3 evőkanál víz
5 dkg vaj
1,5 kiskanál só
1,5 kiskanál cukor
1/3 friss élesztő

A tésztát 12 részre kell vágni, téglalap alakúra nyújtani, mindegyikbe 1 virslit tenni. A virslik ne legyenek hidegek (kis langyosvízbe bele szoktam tenni). Feltekerjük, a tetejét 3 helyen mélyen bevágjuk, vizezett tojássárgájával megkenjük.

Mindegyiket szoktam még keleszteni formázás után 0,5-3/4 órát.

kunkli
 
 


Kunkli: Köszia recepteket. na akkor te is nagy sütő vagy. Szerintems em fogyaszt sokat a gép. És semmivel nem lehet össze hasonlitani a házi sütésű dolgokat.

Kép
 


Szívesen és Te is írhatsz nekem én is szívesen veszek fincsi recepteket.Igen nagy sütő főző vagyok nagyon szeretem csinálni a férjem azt mondja szerencsére még tudok is. :D Csak az a baj hogy megenni is szeretem. :lol:

kunkli
 
 


Megjött a jogsim megyek kocsikázni!!!!!!!! :D :D :D :D

kunkli
 
 


KUNKLI: GRATULA:) Akkor hivatalosan is vezethetsz már:)

Kép
 


Kunkli!

Gratulálok a jogsidhoz!!!!!!!!!!


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért. Tegnap 1 hete jöttünk haza a nyaralásból, és alig látszom ki a munkából. Bencusnak nem tett jót a környezetváltozás. Amúgy szép időnk is volt szerencsére. Fiúk apával sokat strandoltak, addig mi otthon hűsöltünk. Kirándulni is voltunk párszor.
Bencusnak lett egy kisebb szájpenésze. És bár már elmúlt, kialakult nála a vízsérv. Már nincs.
Fiúk várják már az ovit. Attila dolgozik, bár nehéz visszaállni neki.
Nekem elegem lett bizonyos szempontból a nyárból. Itt volt a "segítségem", csak nem mentem vele semmire. Legközelebb vagy elfogadja a feltételeimet, vagy otthon marad. Így biztos nem jöhet. Azt hitte, szállodában van teljes ellátással. Ezzel azt hiszem, mindent elmondtam.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta: Milyem segitséged volt ?

Kép
 


Hello

Nagyon köszi Britta.És képeid vannak a nyaralásról?Ha igen muti őket!

Csucsu nem is írtad voltatok nyaralni és hol milyen volt?

Csilla rég jártál itt mi újság veled?

kunkli
 
 


Kunkli: sajnos nem voltunk nyaralni. Mert nem tudtunk lefoglalni szállást a ház miatt. Nem tudtuk, hoyg mikor is leszkész valójában. Utána meg már nem igazán találtunk semmit. Még Balatonra sem tudtunk lemenni 1hétre vagy egy hétvégre sem mert augusztus 20-ig semmi szállás nincs már. Igy csak 1napot voltunk a balcsinál. Jöttünk-mentünk. A velencei tónál is igy voltunk meg Egerben is. Most hétvégén is megyünk valahova. sajna ez egy ilyen nyár nekünk. De ez van a házunkért ez is megérte:)

Kép
 


Csucsu!

Az unokahúgom volt, de sajnos tavaly óta nagyot fordult.


Kunkli!

Nincsenek képeim, csak videók. Majd próbálok belőle képeket gyártani. Talán sikerül.

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta: Az ilyen segítség tényleg nem jó. Nem serdül éppen? Vagy mitől változott meg?

Kép
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok itt sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja! :)

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
 
 


Sziasztok!

Jól eltünt mindenki!!!!!!!!Kihal a topik!? :cry:

kunkli
 
 


Szia Kunkli: nyár van biztos azért pand a topic. ÉN itt vagyok. Igaz ritkábban na de majd a rossz időben jövök.

Kép
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám, de nekünk nagyon rossz hetünk van:(
Nincs kedvem írni, általában csak olvasóüzemmódban jövök.


Bocsi érte!!!!!!!!!!!!!


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok de jó hogy vagytok.Nálatok is írtó meleg van?Itt meg lehet dögleni pedig amúgy fázós vagyok de ez már nekem is sok.Mi már a karneváli lázban égünk holnap megyünk zenekari próbára Berekfürdőre.Míg Ők táncolnak mi szülők fürcsizhetünk. 8) Na megyek flittert varrni a ruhára amíg Zsebi alszik különben teleszórja vele a házat és nemgyőzzük összeszedni.

kunkli
 
 


Kunkli: ja igen most lesza virágkarnevál. Alányod persze fellép. Te varrod a flittert a ruhára? Na nagyon ügyi vagy.

Britta: Mi a baj? Miért van rossz kedved? Már ha publikus.

Kép
 


Sziasztok!

A munkák gyümölcse: Kép

Kép

Kép

Kép

kunkli
 
 


Kunkli: De jók a képek. Milyenr nagy lett a Cinti. És nagyon szép is igazi nőcis már. :) Sokan voltak a karneválon? Szép volt?

Kép
 


sziasztok!

Csak elköszönni jöttem, mivel már jó ideje nem voltam a topikban és babaneten se, ezért már nem tudok bekapcsolodni ide újra!

Ha vki azért kiváncsi ránk, msnen időnként megtalál!

MInden jót nektek és ne haragudjatok!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
 


Csilla: Szia Ha erre jársz nézz be. A topicba bámikor be tudsz kapcsolódni ha kedved lesz.
Sokan most nem is jövünk és nem sok mindent irunk de ez most ez az időszak. Mindenki éli az életét . Majd télen biztos beindulunk akkor nincs annyi program és esemény.

Kép
 


Sziasztok!

Mostanában még mindíg annyi dolgom van hogy nem győzöm magam utólérni.

Köszi Csucsu a dicséretet Cinti nevében.Bizony már nagylány és úgy is viselkedik most köldök pircingért esdekel nekem is van de neki még korainak tartom.
A karneválon nézők sokan voltak többen mint tavaly de fellépők egy kicsit kevesebben mert sokakat nem engedtek felvonulni mert az mondták túl sok a mazsicsoport.Ezért is volt nagy szám hogy a mi tánciskolánk felléphetett mert csak a látványosabb produkciókkal rendelkező mehettek.
És persze amit láttam belőle szép volt.

Krisz elkezdte az iskolát nagyon tetszik neki /majd elmúlik :D /csak nagyon elfárad persze nem a tanulásba hanem a játszásba.Már az első napon 9 barátja lett.Van már egy csomó pirospontja nemgyőzök érte fizetni mert ötösnek számít így kétszáz forintot ér csődbe visz a gyerek :lol: .Szerencsére a tanító nénik is nagyon kedvesek az mondják Krisz nagyon aranyos, lehet hogy én másik gyereket hozok haza mert itthol olyan rossz mint a kátrány. :wink: :D

Na írtam egy kisregényt Tőletek is hasonlókat várok hogy kivel mi újság!

kunkli
 
 


Kunkli: Nem baj az ha csődbe mész viszont a gyerekek jól tanulnak akkor:)
Mostanában pang ez a topic. csilla is elköszönt nem tudom miért nem jön már. Igaz mindenki éli a kis életét et igy is van rendjén. DE azért ne halljon már ki ez a topic. Talán ősszel meg télen többet jövünk.
Mi jól vagyunk Szabina decembertől megy oviba. Nagyon tetszett neki az ovi voltunk bent és az ovo nénik is voltak már család látogatáson. Szabina hozta a formáját és szimpi volt neki a két ovonénije. A jelét ő váalsztotta ki: gyertya lesz. Nem isértem miért ez de a lányom ragaszkodott hozzá:) :)
Hétvégén egy rokonunknak aranylagzija volt. Nagy esküvő volt tartva neik. Hajnalig táncoltunk és sok sok játék is volt. A vőfély nem igen hagyta, hogy ne nevessünk. Szuper volt. Most pihenjük ki a lagzit. :)

Kép
 


Sziasztok!

Már nagyon rég voltam, és szégyellem is magam érte.

Csak annyi időm van a netre, hogy elolvassam a leveleim, de a válaszra általában már nem marad semmi időm.

Jól vagyunk, zajlik az életünk. Megkezdődött az ovi. Gergő első héten haza is hozta szokásos hányós-hasmenése vírusát, ami az egész családot megfertőzte, kit így, kit úgy.

Bencus szépen növöget, már hasra is fordul. Nagyon ügyi. Eszi a főzeléket, és a gyümölcsöket, mert a tej már nem lakatja jól. Éjjel rosszul alszik. Van olyan éjszaka, hogy óránként ébred. Én meg totál ki vagyok merülve néhány ilyen éjjel után. De nappal minden rendben, szépen eljátszik. Szereti, ha kizárólag vele foglalkozom, de ne csináljak semmit. Pedig néha muszáj.

Attila is dolgozik, megkezdték az őszi munkákat.


Teszek fel friss képeket, csak le kell kicsinyítenem.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: