Új privát üzeneted érkezett!

Katica!

Üdv a topicban. Ari a lányod. Kispocakhoz nagy gratula. Tényleg 4 gyermeket terveztek? Ez igen. Le a kalappal. Látom, gyorsan haladtok a megvalósítással, ügyesek vagytok. Igen, a harmadik is fiú lesz. Tudod, kicsi az esély nálunk egy kislányra. Pedig én most nagyon azt szerettem volna. De mit lehet tenni. Hát persze, hogy tavasztól megint kényeztetek egy fiúcskát. Már nagyon várom, ugyanakkor kicsit félek is. Hogyan fogom bírni ezt a feszített tempót?

Laura!

Bizony, már ilyen hosszú ideje együtt vagyunk. Bízom benne, hogy így is marad sokáig. És ami a legfontosabb, meg is értjük egymást. Szerintem sok múlik a hozzáálláson. Jaj, nem akartalak megbántani. Édes a kislányod.

Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ha nem baj én is csatlakoznék.
Laurával már össze futottunk a Cegléd és környéki topikban.

Bár én márciusban 30 leszek de az első gyermekem 18 évesen szültem apa nélkül,ő most 11 éves.
Jelenlegi páromtól van 1 kisfiú ő 2 éves és egy kilány ő 24.-én lesz 5 hónapos.

Laura hidd el, hogy találsz még olyan pasit aki elfogad 1 gyerekkel is.

Sziasztok.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia Ildi!

Jó, hogy csatlakoztál. Többen mindig jobb beszélgetni. Kettőnk közt nem sok év van, mivel én jövő hónapban töltöm a 27-et. Ari a kislányod. Többiekről is tegyél fel képet, hadd lássuk őket. Amit Laurának írtál, azzal teljesen egyetértek. Szerintem is talál magának egy olyan embert, aki gyerekkel együtt elfogadja.


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Szia Britta!

Saját tapasztalat,hogy lehet párt találni 1 gyerekkel is
söt anyukám is 1 gyerekkel ment hozzá apumhoz.

Gratulálok a 3 fiadhoz ez már biztos,hogy fiú?
Tőlem is kérdezték sokan és ha a 3. is fiú lesz?
Válaszom az volt nembaj csak egészséges legyen még
fiú nevet is választottam,mivel sokáig nem mutatta magát.

Na és akkor teszek képet.

Előbb a kicsik:
Kép
És a nagy:
Kép

Szép napot.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi!

Szépek a gyerekeid. Gratulálok hozzájuk. Igen, biztos, hogy 3. is fiú lesz, de nem bánom. Azért egy kislány nagyon jó lett volna, de sebaj. Nem lehet választani. Nemde? Így én leszek az egyetlen nőnemű.

Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ildi, nagyon szépek a gyerekeid!!! :lol:

Laura, Lili is nagyon édes baba!! Az én leánykám már nem is babás, igazi kis rosszcsont :wink: De nemsokára ismét baba-és büfiszag lesz a lakásban :lol:

Katica

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ichtus!
Sára baba is nagyon szép kislány.
Gratulálok neked is a babyhez.
Úgy látom nálatok is annyi idő lesz a gyerekek között mint nálunk a kicsik között.


Brigi!
A te fiaid is helyes kispasik.
És mit szólnak a kistesóhoz?
Várják már?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Köszi! Gratulálok előre is! :)

Kép
 
 


Ildi!

Fiúk már várják a tesót. Igaz, én is nagyon izgatott vagyok. Sokszor említik meg. És érzem, hogy már most is szeretik. Főleg Gergő.

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Britta!

Ha tőlem kérdezted
nekem már meg van a lányom.
Anagy fiam az nagyon várta a kicsi úgye ő még annyira nem
fogta fel hogy neki tesó lesz de azért érzékelhető volt
amikor ölelgette a hasam,olyankor annyira aranyos volt.
Pontosan mikorra várjátok a babát?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi!

Tudom, hogy neked megvan már a lányod. Valószínűleg félreolvastam valamit. Bocsi.
Április 15-re vagyok kiírva. Már nem sok van vissza.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Kismamik hogy vagytok?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk:


Dani, Gergő, Attila, Brigi és Pocaklakó Bence

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Elolvastam az előző oldalt is!

Hát ugy gondolom hogy én voltam akkor a legfiatalabb én 16 voltam ahogy megszületett a kislányom Bettike. Mi a szüleinknél lakunk de már nagyon szeretnénk elköltözni csak nekem még a suliból van egy évem...
Sokat segítettek a szüleim de sajnos csak az én szüleim bírtak mert párommé meghaltak. Mi májusban leszünk 5 éve együtt. S ha elvégeztem a fősuli akkor szeretnék végre el költözni mert nekünk is könnyebb lesz akkor házra hitelt venni meg stb...(egy keresetre sajnos nem adnak) na de nem is síránkozok. Azért élünk szépen neveljük a gyerköcöt. Aki mostanában avval akaszt ki hogy : anya mikor nő már a hasad? mikor lesz már kistestvérem :oops: hát igen ő már kész dumagép 3,5 éves lesz májusban ovis de nem szeret oviba járni...

hu azt hiszem igy elsőre egy kicsit sok. nem is zavarok

kellemes napot!

puszi: Betty

Kép
 


Betty!

Üdv itt. Valóban jó korán szültél? Nem szeretnék indiszkrét lenni, de ugye véletlen baba Bettike? Mesélj magatokról!


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Birtta!

igen ő nem tervezett baba volt!

Hát mit is mondjak nem is tudom!

jövőre fogok végezni szülésznőnek tanulok a szegedi egyetem hallgatója vagyok, de a képzés szonokon van ami külön jó mert ettől egy 20km re lakunk.
most 20 éves leszek párom 25 éves. nem is tudom hogy mit írjak még!!!

kérdezz nyugdtan aztán majd válaszok. Én is nyitottam egy fórumot a babaszobán. bár most ott megállt az élet de azért sok fiatal anyuka van ott is:-)

Kép
 


Sziasztok!

Üdv itt Betty!

Nagyon jó szakmád lesz. :D
Ha újra kezdhetném még és is bele vágnék.
Tegyél fel képet magatokról.
Helyileg hol laktok?

Britta!
Te hogy vagy?
Hogy bírod?ha még nem szültél meg.

Mi jól vagyunk lányom növöget és egyre mozgékonyabb,
és huncutabb :D
Kis fiam meg mint a forgó szél amerre megy fejetetejére állít mindent :D

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Még nem szültem meg, de jó lenne. Voltam dokinál. Minden ok. Méhszáj vizsgálat nem volt, mert ment műteni. Ha szombatig nem lesz semmi, akkor be kell mennem hozzá.


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta szorítok neked,hogy Bence baba el induljon és ne kelljen
az orvosnak indítani.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi!

Én is bízom Bencében. Nem szeretném, ha nem indulna kifelé magától.

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Britta!
Mi újság?
Bence baba?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi!

Még egyben vagyunk. Úgy tűnik, Bence baba kicsit lusta. Van még 3 napunk. Talán annyi sem. Nagyon várjuk már.


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Látom sok kismama van. :)
Bernadett, én is idén leszek 20. Jövő hónapban. Nem féltél vállalni?
Britta, kitartás! És sok örömet kívánok a kicsihez!
 
 


Angelic!

Üdv köztünk. Köszi mindent.


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Angelic!
Hello itt! :D
Írj magadról.
Van gyerkőc?

Britta!
Bence baba nagyon az utolsó perceker tartogatja magát. :D
Ha van valami azért írj :D

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Van. 2008.április 4én 4.30kor született.
Én nem tanulok, hanem dolgoztam már, mikor teherbe estem így most gyed, gyes, gyás foggalmam sincs, de valamin, vagyok :oops:
Ami nagyon rossz, hogy nem egyszer úgy érzem, rossz anya vagyok, pedig megpróbálok mindent megtenni! :cry:
Ti is éreztétek így az elején?
 
 


Sziasztok!


Hát...az én manócskám nagyon kiszámolja a napokat. Mi pedig már tűkön ülünk, mikor is indulunk a kórházba. Holnap megyek a dokihoz, aztán jelentkezem.



Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Angelic!
Gratulálok a babához! :D
Miért érzed magad rossz anyának?

Britta!

Csak nem benn fogtak a kórházban? :D

Ildi
Kép
Kép
 
 


Britta, azt mondják, ha késik fiú. Látom ő betartja a népi hagyományokat :)

Hörcsög, köszönöm szépen! :)
Nem tudom. Talán anyám állandó "ötleteiből".
Vagy abból, hogy néha sír és nem tudom miért! Ilyen apró dolgokból. Pedig mondják, hogy semmi baj velem mégis... Remélem elmúlik :)
 
 


Sziasztok!


Egyben vagyunk. Most értünk haza. Ma már kétszer voltam a dokinál. Délelőtt végigaludta Bence az nst-t. A doki megijedt, és délutánra visszarendelt ismételt nst-re. Most azonban nagyon élénk volt. Nyugodtak vagyunk. Csütörtökön kell délután megint menni, így biztos ébren lesz manó.


Szép estét!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta!
Jól érzi magát oda bennt! :)
Csak ne legyen semmi baj! Vigyázz most nagyon magatokra!
 
 


Angelic!

Mi is úgy véljük, hogy jól érzi magát. Vigyázok magamra. Itt van velem a húgom, és szigorúan pihenünk.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Angelic!
Attol,hogy nem minden sikerül elsőre nem vagy rossz anya
én sem tudtam mindent az első gyereknél.
Ha valami érdekel kérdezz nyugodtan.

Britta!
Veled mi újság?
Bence baba?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi!


Tegnap voltunk NST-n. Bence túl jól érzi magát bent. Egyelőre várunk! A türelem már elfogyott!

Szép napot!



Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

Én is csatlakoznék hozzátok,ha nem baj.Én 18éves vagyok és márciusban született meg a kisfiam Attila. 2050g-os súlyal és 45cm-el.(35.hétre született).Nah most megyek mert fáradt vagyok,holnap majd fel jövök.....szép álmokat mindenkinek !!!

üdv:Snacky

Snacky
 
 


Snacky!

Üdv köztünk!


Tegnap megint voltunk dokinál, minden rendben. Holnap megyek, aztán kedden megindítják, ha addig sem történik semmi.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Snacky!
Üdv itt írj magatokról többet.
Gratulálok a Attilához.
Mi végett indult meg a szülés előbb?
Képet is tegyél fel.

Britta!
Veletek mi újság?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi!

Holnap megyek be reggel . 9 körül kell beérnem, és indítják. Ha hazaérek, talán jövő héten jelentkezem.

Addig is legyetek jók!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Britta!

Nagyon szorítok neked.
És Kívánok gyors szülést.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Én is csatlakoznék hozzátok.Én 20 éves vagyok és december 31-én született meg a kislányom.Melinda
 
 


Sziasztok!

Szmeli!
Hello itt!
Írj magatokról bővebben.
Szilveszteri baba de jó. :D

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Legelőször is annyit, hogy a vonalzóm nem jó. Kiderült, hogy el van számolva a kiírt időpont 5 nappal. Tehát hivatalosan 20-án járt le. Jelenleg eltávon vagyok itthon. Bár ettől függetlenül ma is kell mennem nst-re. Aztán holnap este vissza kell vonulnom a kórházba. A jelek szerint Bence nem óhajt előbújni. Nálunk a 42. betöltött hétig várnak, addig, ha minden ok, nem csinálnak semmit. Nálunk azonban semmi gond nincs. Hála Istennek!
Tegnap, mielőtt hazajöttem volna, a doki megvizsgált, és azt mondta, semmi változás a méhszáj állapotában. Akart egy érzékenységi tesztet csinálni, hátha beindul, de én visszakérdeztem, mi értelme lenne, ha amúgy sincs előrelépés. Azt mondta, van benne igazság. Tehát itthon vagyok. Csinálgatom dolgaim, hisz a héten minden elmaradt.
Fiúk változatlanul mamáznak. Tegnapelőtt telóztak anyunak, hogy menjen Gergőért, mert lázas és hányt. Érdekes, azóta semmi baja sincs. Szerencsére. Viszont tegnap reggelre Dani is összehányta a takaróját. Azóta neki is kutya baja. Mondtam, jövő héten nem mennek, majd visznek igazolást, úgyis csak 3 nap lenne ovi.

Hát ennyit rólunk. Ma még írok majd, meg holnap is. Aztán megint eltűnök.

Szép hétvégét!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Nem tervezett baba volt,a doki nem vette észre mikor voltam nála.Pont a szóbeli érettségim után tudtam meg hogy terhes vagyok.De nagyon örülünk neki hogy van nekünk!Igen szilveszteri baba,reggel 6óra 5 perckor született.Január 1-re voltam kiírva úgyhogy kivárta a majdnem utolsó pillanatot.Féltem hogy még maradni szeretne és úgy indítanak de hála nem.Szonjának hívják.Ha még valamire kiváncsi vagy nyugodtan kérdezz.Britta szorítok hogy meginduljon magától és könnyű szülést kívánok!Sziasztok!Melinda
 
 


Hali!


Voltunk délelőtt nst-n. Minden ok. Csak hétfőn kell ismét befeküdnöm a kórházba. Holnap megint nst. A doki azt mondja, jövő héten muszáj lesz csinálni valamit, mert hiába van minden rendben, aggódik. Mondtam neki, én is aggódom. De azért igyekszem nyugodt lenni.
Most délután virágokat ültettünk Attilával, meg kertészkedtem is. Kissé fáradtnak érzem magam, ezért jöttem egyet pihenni.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Meg lestem másik topikból meg született Bence baba.

Britta gratulálok Bence babához!
Sok-sok tejcsit,örömöt és legfőként egészséget kívánok nektek!


Látod előbb kellett volna kertészkedni :D
Majd gyere és mesélj.

Szmeli!
Nekem a nagy fiam és most a lányom se volt tervezve.
De most nagyon örülök,hogy így alakult.

Rakok képet a kicsikről:

Kis lányom:
Kép

Kis fiam:
Kép

Szép napot!

Ildi
Kép
Kép
 
 


Üdv snacky és szmeli!
Szmeli!
én szóbeli után egy-két hónappal késöbb tudtam meg, hogy babát várok, de én utána is lettem terhes! :) A munkatársam kisfia is dec 31én született meg! :)

Britta, gratulálok Bencéhez! :) Sok örömet és jó egészséget kívánok mindannyiótoknak!

Hörcsög, nagyon aranyosak a gyermekeid!

Ő pedig az én kisfiam:
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat. Szerencsére már itthon vagyunk. Írok majd bővebben is.

Szép hétvégét:


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Angelic!
Nagyon aranyos a kisfiad.

Britta!
Még egyszer Gratulálok Bence babához!
Üdvözöllek a 3 gyermekesek táborában :D
És ha rá érsz írj le részletesen mindent és képet is tegyél fel
Bencéről. :D

Ildi
Kép
Kép
 
 


sziazstok!

Gratulálok Bence babához!

Hát féltem e vállani ezt igy nehéz megomnadni de egy bizonyos mértékben persze.

Rosz anya?!
Én is annak érzem magam sőt tudom hogy az vagyok...sok mindent megengedek neki...nem vagyok vele eleget a suli miatt...sokszor néha emiatt megengedek neki olyanokat amit lehet nem kellene...de i tudja ha 35 évesen szültem volnba akkor is ilyen anya lettem volna. az a lényeg én szeretem a lányomat s ő is engem....

Az meg hogy rosza anya e valaki azt moajd ugyis csak évek múlva tudja meg az ember mikor már a gyereke felnő...hogy mi lesz belöle...s hogy ő hogy gondolja....szerintem. Szóval angelic ne aggódj

bocsi hogy most nem jöttem jövök mert gyakszin vagyok tanulnom kellene mert 19.-étől vizsga időszakom van de előtte lesz egy térd műtétem szóval most nagyon idő hiányba vagyok.

puszilok mindenkit. jah és az új tagokat is

Kép
 


Ezen a héten Születés Hete program országszerte!
Debrecenben ha vannak itt debreceniek:
Csütörtökön 11 órától baba-mama jóga bemutató, beszélgetések a kismama jógáról
Bemutató és előadás lesz május 9-én és 10 én a Turmalin Életmódközpontban (Csapó u. 19) a textilpelenkázás előnyeiről, gyermekorvos válaszol a kérdésekre!
Szeretettel várunk mindenkit!!!
Részletes program: www.turmalin.hu

Marica & Levi :)
www.babamosoly.hu
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron