Új privát üzeneted érkezett!

December az úton
szánkóval szalad,
karácsonyi kedvvel
kincset osztogat.
Piros ünnepet hoz,
fenyők illatát,
hóember a kertben
kicsípi magát!



Kép



Ági és a fiúk

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Csak egy nagyon gyors bekukk, mert otthon nincs netem és egy kávézóban vagyok :)

Mindenkinek békés-boldog ünnepeket kívánok és sok-sok csillogó szempárt a karácsonyfa mellett!

Puszi Mindenkinek!
Móni és Sanyika

Kép
Kép
 
 


Boldog és szeretetteljes ünnepeket kívánunk!

Kata és kis családja

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Beüzemelés alatt áll az új gépünk, ezért csak röviden tudok jelentkezni!

Remélem, mindannyian jól vagytok, a kismamáknak további jó egészséget és drukkolás is megy! :)

Mindannyiótoknak és egész családotoknak szeretnék kívánni békés, boldog karácsonyt!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Békés, Boldog, Szeretetben Gazdag Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!

Ákos, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket kívánunk mi is!

Egyelőre még várakozva...

Cseragi és Panka

Kép

Kép
 
 


Békés, boldog, szeretetben gazdag karácsonyt kívánunk mindannyiatoknak szeretettel:

Lilla és családja

Kép

 
 


Békés, boldog, babás, pocakos Ünnepeket kívánunk!!!!

Tündi és a pici családja

Tündi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok! + Anid asszonytárs!
Eltűntem, mert romlott a gyerekek állapota. Szerdán délben haza kellett hozni őket az oviból, kihívtam a gyerekorvost, aki csak csütörtökön tudott jönni. Valami vírust szedtek össze, de nem kaptak antibiotikumot, csak Gézu orrába kell antibiotikumos valamit csepegtetni. Mára azért már jobban vannak, de már nem is merem mondani.
Amúgy nagyban készülünk, most pihennek, utána mennek bethlehemes mesét nézni a templomba nagyszülőkkel, addig mi feldíszítjük a fát.
Takaró elkészült, szerintem gyönyörű, nincs időm a képet letölteni, de ha visszajöttünk Csabáról felteszem neked Prücsök.
Hársfa teát nálunk nagyon szeretik a gyerekek, én nem főzöm gyengére, úgy is jó az íze!
Még szívesen írnék mindenkinek, de most már rohanok!
Sára, Cserági!!!!
Szurkolok nektek, kitartás, rengeteg szülés-könnyítő-manót küldök.
Tündi!
Küldesz nekem sms-t, ha megszülnek a lyányok????? Köszi!!! :D

MINDENKI!!!!
Nagyon-nagyon szép, nyugodt Karácsonyt kívánok nektek!!!

30-án jövünk vissza!

Gyerekeim már annyira várják Jézuskát, csak erről beszélnek. Gézu is mondja, hogy Jézuska hoz neki ajándékot. Pannika meg minden reggel pityereg, mert hiányzik neki anyukám, meg apukám. Ő talán jobban várja a békéscsabai utazást, mint a Jézuskát. Petike meg üvöltve énekli a Mennyből az angyalt, igazi rocker, mint az apja. Ja, és azt tudjátok, hogy a "rockok kettőt mutatnak"? Ezt Petike mondta a rocker-jelre!

Puszi, puszi, puszi mindenkinek!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
PHPBB kód:
Kép
 
 


Kedves Lányok!

Békés karácsonyi ünnepeket és nagyon boldog új évet kívánunk!


Kép Kép



Timi!
Boldog születésnapot kívánunk a gyerekeknek!Ez aztán az ünnepekben gazdag december nálatok! :lol:

Edina és Anita

Kép
 
 


Sziasztok!



[color=red]Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk![/color]

Mi is elutazunk,majd jelentkezem!
Sajna gyerek nálunk még mindig köhög(doki ugyanazt mondta,mint Muzsuéknak), főleg ha rohangál, és mivel mostanában csak így lehet közlekedni a lakásban, lassan állandóan!
Ja, és apának kifordult a térde és lesántult a fa felállítása közben és nem sikerült még teljesen helyreraknia! :cry: Szóval juhhé a hangulat! :lol:

Pusszantás minden kicsinek és nagynak!

Pocakosok!

Ha, esetleg, mégis, szóval a pocaklakók kíváncsisága felerősödne a kinti világ iránt, akkor kívánok nektek sok-sok szüléskönnyítő energiát!
Ablakot kinyitni,mert már elindítottam az energiát! :lol: :lol: :lol:

Kép
 
 


(Esküszön,hogy PIROS nagy berűket akartam!)

Kép
 
 


Megkésve bár, de törve nem. :)

"A világ bármely részén élsz és bárki vagy,
Szeretném, hogy légy ma este egy kicsit boldogabb.
...
Kívánd mindazt, amit ma éjjel gondoltál
Ugyanúgy igaz legyen holnap, s holnapután
Kívánj igazi ünnepet, igazabb életet, békés karácsonyt mindenkinek!"

prücsök és a kiccsalád

 
 


Sziasztok!

Mi is kicsit megkesve.... Kivanunk mindenkinek nagyon boldog, bekes karacsonyt!

A lakast szinte darabokra szedtuk es pakoltunk 3 napig, most vegeztunk es tok jo lett az eredmeny, nem toltuk odebb a falakat, de tobb helyunk lett - egy picit. :)

Kozben nehany oraja olyan josloim vannak, h gyorsan osszedobtam a korhazi csomagot :lol:
Eddig nem akartam, karacsony elott, nehogy belelkesedjen a kis pocaklako. De ma estetol mar elerheto a szulesznom legalabb...

Lilla, jol jott a lista, amit anno kuldtel :)!

Puszi mindenkinek!

Sára

Kép

Kép
 
 


Sára,
de izgi!!!Ha esetleg beindul dobsz nekem egy sms-t?Vagy éjjel már meg is szültél? :wink:

Pusz

Timi
 
 


Szia Timi!

Alakulunk! Egesz ejjel 5-6 perces fajasaim voltak (semmit nem tudtam aludni sajnos :().
Most is 5 percesek vannak, egyre erosebbek. Mi lesz kesobb..... :roll:

Drukkoljatok legyszi!

Sára

Kép

Kép
 
 


Sára!

Juj, de jó!!!!

Gyors szülést kívánunk!!!!

Várjuk a híreket!

:) :) :) :) :) :) :) :)

Tündi
Kép
Kép
 
 


Sára,
nagyon drukkolok!!!!Szerintem már babázol! :wink: :roll:

Puszi
 
 


Sziasztok,

Hűű nálunk akkora volt a karácsonyi fennforgás, hogy nem is jöttem mindenféle jót kívánni. :oops:

De most feldobnék egy ajándékot, ugyanis van még az Állatkerti játszóházba kb. 10 db 1 órára szóló ingyenes belépőm, ami holnapra és/vagy hétfőre érvényes. Egy gyerek csak egy ilyen belépőt vehet igénybe egy nap és szülőknek pedig ingyenes. Szóval aki nem tudná holnap vagy hétfőn mivel lekötni a gyerekét és szeretnének egy kicsit kimozdulni, de mégsem megfagyni az szóljon, jöjjön érte és szívesen odaadom.
Szerintem megéri egy óraára is elmenni, mert a gyerkőcök jól kifáradnak ez idő alatt is, mi is szeretjük, de már nem tudjuk lejárni.

Azt hiszem Sáraáék már nem veszik igyénybe :lol:

Na megyek, mert még most is jönnek vendégek :-)

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Örömhírrel jövök: 13.17-kor megszületett Sára kislánya, Piroska 3150 gramm és 55 cm.
Anya és babája jól vannak!

kgk
 
 


Gabi!

Ha lehet, mi elkérnénk egy belépőt az Állatkerti Játszóházba!
Arra gondoltunk, hogy hétfőn vinnénk ki Botit.

Írok neked privit, hogy megbeszéljük a részleteket!

Köszi előre is!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Kinga,
megelőztél! :lol:
Beszéltem Sárával jól vannak!Piri antibiotikumot kap a strepto miatt!

SÁRA!SOK BOLDOGSÁGOT,JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!
Kép Kép

Puszi

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve bár, de mindenkinek szeretnék boldog ünnepet kívánni , 2008-ra pedig nagyon vidám és szerencsés évet!!!

Sárára pedig borzasztóan büszkék vagyunk, üdvözöllek a kétgyerekesek között!! Gratulálok és minden jó dolgot kívánok Nektek!! :) :)

Jutka

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Végre ide találtam én is:-)

Először is mindenkinek Boldog Újévet Kivánok, ha már eddig nem tudtam jönni és Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kivánni.

Sára szivből gratulálok Nektek! Jó egészséget, sok boldogságot és rengeteg tejcsit kivánok nektek! Várjuk a szülési történeted és a piciről a képeket.

Ma voltunk a védőnéninél 3200gr. Nagyon megdicsértek minket:-)
Kép

El is köszönök mert a kisfiam felébredt és sír a hamiért:-)

Puszi Mindenkinek!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


HOHOHOHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!


ÉLJEN SÁRA ÉS PIROSKA!!!!!!!!!!!!
Sok tejcsit és nagy ölelést a kis jövevénynek!

Brik
Nagyon szép a pici fiú!!!!!!!!!!!

Gabek
Mi kérnénk egy jegyet!
Előre is köszi!!!!

Kép
 
 


Szívből gratulálunk Sárának Piroskához! Kívánunk Nektek minden szépet és jót szeretettel:

Lilla és Bí

(Majd együtt tartjuk a lányoddal a szülinapjainkat :lol: :lol: :lol: )

Ps: Brik! Örülök, hogy idetaláltál. Nagyon édes Álmos!

 
 


Sára szívből gratulálunk, és sok tejcsit kívánunk Piroskának. Nagyon rendi kiscsaj, hogy legalábba szülésznőt megvárta. :lol:

Brik, örülök, hogy minden rendben veletek. Édi Álmos nagyon.

Pusz

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Saara! Mi is minden szépet és jót kívánunk a kis jövevénynek, jó egészséget, sok tejcsit és sok-sok vidámságot! Neked pedig gyors lábadozást és utána várunk ide!

Móni és a fiúk

Kép
Kép
 
 


Sara,
Isten éltesse Piroskát! :)
Mindkettőtöknek jó egészséget kívánunk!

Brik,
Örülök, hogy te is itt vagy. Álmos nagyon férfias kislegény. ;)

Prücs

 
 


Sziasztok lanyok!

Koszonjuk szepen a gratulaciokat es a kedves szavakat, nagyon jol esett!

Tegnap elkuldtem az sms-t, hogy megerkezett Piroska, jol vagyunk es 10 percre ra jott a gyermekorvos, hogy ez a baba nincs jol, legzeszavara van es valoszinuleg fertozest kapott... Hivott mentot es viszik a Szt Janosba az intenzivre.
Azt hittem elajulok ott helyben.

Engem szerencsere hazaengedtek mar tegnap es legalabb egyutt lehett a csalad este.

Ma voltunk nala ketszer es hala az Egnek jobban van! :) Most onnan jovunk es megnyugtatott minket az orvos, idezem "O a nem beteg baba az osztalyon".
99%, hogy streptococcus fertozest kapott (szules utan teljesen rendben volt, ugy felmaszott a cicihez, hogy csak neztem, edes kicsi szivem! Bo 2 ora mulva kezdett el romlani az allapota, ami allitolag jellemzo a streptora).
Emellett tul suru a vere, ami meg radobott egy lapattal, mert nem kapott rendesen oxigent. Adtak neki fiziologias oldatot intravenasan es ez sokat segitett, javul.
Kb 10 napig az intenziven marad es kap antibiotikumot, de holnap mar megszoptathatom :) :) :)

Lanyok, uuuuugy megnyugodtam! Senkinek nem kivanom, amit tegnap ateltunk amig nem tudtuk, hogy mi van...

A szules amugy csodalatos elmeny volt, Piri az alternativ szuloszobaban jott vilagra, pont szabad volt.
Tudta mit csinal, mert mint kiderult a doki is pont dolgozott aznap (elotte 3 napig nem), matol szabin van januar 7-ig. A szulesre bejott volna, de igy legalabb nem kellett otthonrol bejonnie. A szuleszno epp ment haza az ugyeletrol mikor hivtam reggel, de vegul csak del korul mentunk be ugyhogy tudott egy kicsit aludni, meg is koszonte :)

Hat "roviden" ennyi, ma azt hiszem alszom vegre egy jot :)!

Brik, Almos gyonyoru, gratulalok a sulygyarapodashoz, nagyon ugyesek vagytok!

A kedves szavakat meg egyszer koszonjuk!

Sára

Kép

Kép
 
 


Drága Sára!
Sajnálom, hogy tegnap olyan szörnyű napotok volt. De örülök, hogy mára már sokkal jobb a helyzet. Erős lány a kis drága, és olyan jó, hogy holnap már szopizhat. Sok erőt fog adni Neki, és persze Neked is. Gratulálok a szép szüléshez, majd ha egy kicsit fellélegzel, és minden rendben lesz otthon, akkor várjuk a történetet.
Vincus hogy fogadta a dolgokat? Tudja, hogy a hugica még bent maradt? Vagyis máshol.
Kivánok Nektek sok-sok kitartást, és hogy minél előbb hazavihessétek Piroskát.
Ha tudsz jelentkezz sűrűn, hogy tudjuk mi a helyzet.
Pihizz sokat, hogy legyen erőd!!!

Puszi

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Saara, gratulálunk mi is, reméljük rendbejön a kis Piri, és mihamarabb hazamehettek együtt! Szurkolunk!

Mi még várakozva, (az UH ajtaja előtt kétnaponta szó szerint - áramlás miatt - néha órákig...).

Lehet, hogy Zsófi szilveszterkor szeretne bulit szervezni a szüleinek, de lehet, hogy csak kényelmesen, januárban...

Brik, örülök én is, hogy "megjöttél", és gyönyörű a fiatalember! És milyen nagy!

Még jelentkezem (előbb vagy utóbb... :D )

Puszi,

Cseragi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Sára nyugodj meg! Tudom nehéz velünk pont ez történt én teljesen átérzem ami most veled történik, csak nekünk ez szülés után fél órára jött ki. Képzeld el, hogy Norbi megkapta felvitték az újszülött osztályra és semmi baja nem volt egyszer ránéztek és el volt ájulva. Légzés zavara lett, Álmos is vért kapott és antibiotikumot 10 napig, csak nekünk nem derült ki hogy milyen fertözése van csak az hogy tüdőgyuszi én sajna csa a 13. naptól szoptathattam.

Teljesen együttérzek veled, légy erős! Sok erőt adó puszit adok!

Köszönjük a dicséreteket!!!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sára!
Nagyon sok boldogságot, erőt, egészséget és sok-sok tejcsit kívánok Nektek! :) Dejó! :lol:

Brik!
Gyönyörűséges a kis Álmos! :)

Dejó, hogy beugrottam!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Sára!

Nagyon jó, ha már ma szoptathatod Piroskát! Ez lesz neki a legfontosabb gyógyszere, az biztos!
Elég ijesztően hangzott, amit leírtál, de szerencsére ez már elmúlt és hamarosan együtt lehettek otthon!

Nagyon kíváncsi vagyok a szüléstöridre, hogy a Klinikához képest milyen volt a Szent Imre.

Pihenj sokat és sok puszi nektek!


Cserági!
Hű, csak öt nap! Lehet, hogy már nem is vagy gépközelben? :D :D


Gabek!
Mégegyszer köszönjük a játszóházi belépőt, Botinak óriási élmény volt! Azt se tudta, hova kapjon, rohangált egyik játéktól a másikig!
Nagyon szép, igényes a játszóház, nekünk nagyon tetszett.


Brik!
Jó, hogy megjöttél! Álmoska gyönyörű! Igazi kis vasgyúró! Hogy vagytok négyesben? Lili pátyolgatja a kistesót?



Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk az egyutterzest! :)
Timi, neked kulon koszi az sms-t, aranyos vagy!

Ma ketszer voltunk Pirinel, kislanyunk mar nincs inkubatorban! eloszor nem engedtek, h szoptassam, de adhattam neki tapszert cumisuvegbol. Eleg erdekes az etetes, a cumin nem tudom hany milis lyuk van, de dol az anyag a babak szajaba, alig gyozik lenyelni. Ezutan leteszik oket. Es csodalkoznak, h buknak... :shock:

Na de ma este szoptathattam :D :D :D Es olyan ugyes volt!!! Bimbovedo meg minden nelkul ment szepen (Vincussal sosem jott ossze vedo nelkul). Ez olyan sok erot adott most. Mindkettonknek, bizom benne :) Olyan jo volt babazni egy kicsit!

Kicsit izgulok, mert naponta 4x lehet menni etetni, annyiszor nem tudok menni, kulonben kidolok. Tehat cumisuvegbol kap boven tobbszor, mint cicibol, remelem nem lesz gond emiatt a szoptatassal...
Brik, nalatok hogy volt? Almos szopizik szepen? Miert nem engedtek, h szoptass, megkerdezhetem?

Kinga, a 2 szules annyira mas volt! Vincus utan emlekszem, h nagy bajban voltam a sokgyermekes terveimmel, mert ugy ereztem ezt soha tobbet nem akarom vegigcsinalni, SOHA ( :lol: ).
Ma meg pont azt mondtam Z-nek, h ha lehetne holnap is szulnek ujra :lol: Es ezt tenyleg igy erzem!

Cseragi, nektek nagggyon drukkolok, sok puszit es energiat kuldok!
Jol vagy?
Szep, gyors, konnyu szulest kivanok! :D

Ne haragudjatok, h itt "nyomom a monologot", de olyan jol esik kicsit kionteni a szivemet!

Sára

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Sára!
Megkérdezhetem, hogy miért váltottál kórházat?
Én is úgy emlékszem, hogy meg voltál elégedve az előzővel.
Pihizz sokat, nem lesz gond a szopival!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Saara mi nem szoptathattam csak egyszer a II-en a többit cumisüvegből kapta a Péterfybe szoptattam is és cumisüveg is volt, de nem igaz az hogy rászokik a cumisüvegre mert Álmos is rendesen tud szívni, persze ha nem lusti. Én egy nap kétszer szoptattam, mert csak úgy tudtam menni de vittem neki a tejet és azt kapta.

De nekem is van problémám Álmos nem szívja meg jól a mellem, mert hamar elfárad és olyan mintha kevesebb lenne a tejem pedig fejem rendesen, nincs ötletetek hogy hogyan tudom megtanitani neki hogy jobban szivjon úgy hogy érezzem hogy felülről jön a tejcsi mint Lilinél? Pedig mindig mondom neki, ha nem szivod meg jobban fiam nem termelődik még több tejcsi, pedig neked egy idő után több kell majd. De hiába beszélek.

Álmossal azért nehezebb egy picit, pedig ügyesebb mint akkor anno Lili volt, csak gyengébben szív 5-10 perc után. Lili szivott rendesen régen, de ő meg mindig bealudt.

Kgk: Jól vagyunk. Fura hogy két gyermekem van, de nagyon jó érzés, imádom őket. Lili nagyon megértő és segít mindenben, egészségesen egy kicsit féltékeny, de csak azért hogy kevesebb időm van vele játszani. De megértő. Imádom őket nagyon!!!

Cserági drukkolok nektek! Sok erőtadó puszit küldünk és gyors, könnyű szülést kivánunk!

Puzsi mindenkinek!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,

Saara
Gondoltam várok néhány napot, hogy majd ha hazaérsz akkor olvasd a gratuláló soraimat, de hogy máris :lol:

[b]Neked gratulálok Piroskához, Piroskának pedig erőt, egészséget, gyors gyógyulást és minél hamarabb hazamenetelt kívánok.[/b]

Írjál nekünk, gyere öntsd ki a szíved :-) Miért a Jánosba hozták, nem a II. nőin van a legjobb babaintenzív? A Jánosban milyen? Mert mi is oda tartozunk, de persze remélem nem kell kipróbálni :oops:

Kgk
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, a jegyet szívesen.
Az jutott eszembe, hogy tulajdonképpen csak a te korábbi szívességedet viszonoztam, mert mikor még terhes voltam te vettél nekem málnalevél teát és még be is hoztad nekem :) , fúúúúú de rég volt :)

Ha holnap nem jönnék akkor előre is boldog, betegség mentes, vidám új évet kívánok nektek.

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
 
 


SOS!

Mit lehet tenni, h eltunjenek a csomok a cicibol?
Probaltam a masszirozast, a fejest, a meleg borogatast es a zuhanyt, de egyik helyen nem tunik el, faj es felek, h mellgyuszim lesz :(

koszi elore is a segitseget!

Sára

Kép

Kép
 
 


Sára nekem 3szor volt mellgyuszim amig bent volt Álmos. Lázas is voltam, nekem Ági sokat segített amiért hálás vagyok neki és mégegyszer köszönöm. Meleg borogatás és zuhany segített és a fejés 3 óránként még éjszaka is. én nekem csomom nem volt de fejtem és keményen masziroztam. Nekem köteges volt, de igy is mellé 40 fokos lázam volt.

Puszi! Ha nem is sokat de remélem tudtam segíteni egy kicsit!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Most látom már rég irtál be, bocsi hogy csak most tudtam beirni:-(

Puszi

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Sára: hatalmas gratula Neked és a kis Pirinek is, kívánunk sok tejet, egészséget, boldogságot Nektek!
Sikerülni fog a szopi is, biztos nem lesz semmi fennakadás. Sajna csomó ügyben nem tudok segíteni, mert nekem nem volt eddig. Majd tegyél fel képet, ha vagy egy kis időd Piroskáról, jó?

Brik: szuper erős lett már Álmos, minden rendbejött gondolom már. Tényleg, fura lehet megint "babázni", mert a lányod már elég nagy:-) És hogy szalad az idő, már egy hónapos is elmúlt Álmos! Csak így tovább, növögessetek, gyarapodjatok ilyen ütemben!

Cserági, még egyben? Izgulunk érted nagyon, legyen gyors a szülésed!

Puszi Mindenkinek, és kívánunk Békés, Boldog Új Évet!

Áki, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Sára!
Gratulálunk Piroskához, (végül sikerült a párod rávenni erre a névre?) csak ügyesen a szopit.
Csomóra nekem egy dolog jött be: apa jól megmasszírozta (ezt így kell leírni?) Azért apa mert magadnak úgysem fogod olyan erősen nyomkodni, mert hát fájdalmat senki sem szeret okozni magának...
Szóval a legjobb az lenne ha Piri kiszívná, de szerintem de ahhoz az kellene, hogy fél óránkét cicire tenni, de most ez nálatok sajnos nem megoldható, így marad a masszír. (de tényleg fontos, hogy erősen)

Brk!
Álmos még mindig gyönyörű!!!!! Kérünk sok-sok képet Róla!
Tényleg furcsa lehet ennyi év után újra ilyen picit babát a kézben tartani. :) De biztos nagyon jjjjóóóóóóóó! (ez Sárára is vonatkozik)

Jah még Sárának akartam írni, hogy szülés után egyből én is azt mondtam, hogy akár már holnap szülnék. :lol: És ezt még mindig tartom. Szívem szerint egész életemben csak szülnék. :oops:
De az engem is érdekelne, hogy miért váltottál kórházat. De ha jól gondolom ezt majd inkább priviben...
Gyere amilyen gyakran csak tudsz, és ha akármi van azt nyugodtan megoszthatod velünk. Ha tudunk akkor még segítünk is. Ha meg nem akkor meg legalább kiadtad magad. Néha az is elég...

Nekem meg nem sikerült az uccsó vizsgám... kicsit elkenődtem, deaztán gyorsan összekapartam magam a romjaimból és újúlt erővel vágok neki a pótvizsgának. Meg persze tétéltanulás államvizsgára. :( :( :( :( :( :(

Cseráginak pedig kitartást! Ez a legrosszabb, a végén várakozni. ..
De egyszer csak kijön... olyan még nem volt hogy bentmaradt. :wink:

Jó éjt!

Tündi

Tündi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Még várakozva... Meg mindennap masírozva a klinikára. Lehet, hogy szerdától be kell feküdnöm, ha addig Zsófi lustálkodik.

Saara, nekem viszonylag sokszor volt kis csomóm, és néha igencsak fájt. Mindent kipróbáltam, beszéltem szoptatási tanácsadóval is. Melegvizes zuhany alatti masszírozás, közvetlen utána fejés. Jobb lenne kézzel. Valamennyit segített, de nem szüntette meg teljesen. De egy nap alatt mindig elmúlt. A legesleghatásosabb a szopi, próbálj erőszakos lenni, és ha lehet, minél többször megszoptatni! Ha hazamentek, helyreáll minden, nyugi! Csak optimistán, és ne aggódj! Puszi Nektek!

MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

Cseragi, Panka, Zsófi bentről vagy kintről... :)

[/b]

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

Újra a fedélzeten...
Eltűnésem oka - a karácsonyi utazgatásokon kívül - hogy apa meglepett egy hévizi wellness-eléssel kettesben a szülinapomra. Hát nem örültem ennyire egy ajándéknak sem mostanában... Nagyon jó volt végre úgy megölelni egymást, hogy közben fél füllel nem azt hallgatom, hogy mit csinál a gyermek. :D Bíre anyukám vigyázott addig, ő is remekül érezte magát… Hát sejthetitek, most nem is nagyon bírok vele. :twisted:

Sára, szomorúan olvasom, hogy mi történt Veletek. :cry: El tudom képzelni mit élhettél át, sajnálom. De annak örülök, hogy most már tudsz szoptatni, és nincs inkuban a kicsilány. Kívánom, hogy minél hamarabb rendbe jöjjön teljesen, és együtt lehessetek otthon!
Köszönöm szépen az sms-t! Elnézést, hogy nem válaszoltam, csak közben jött apa a meglepetés útjával, és két napra kizártam a külvilágot.
Én a csomóknál fejtem és közben masszíroztam. Általában sikerült kifejni és kimasszírozni. Meg próbáltam Bít a csomós mellből szopiztatni sokat.
Ja, még egy dolog… Én is nagyon féltem, hogy majd a nagylyukú cumi miatt – amit a klinikán is adtak – nem tud majd szopizni Bí, de szerencsére nem kavart be. Remélem Nálatok is így lesz.
És még azt is akartam kérdezni, hogy a Piroskának van francia megfelelője? Vagy csak simán ez a név tetszett és kész?

Cseragi, kitartás!!! Jaj, most nagyon nem irigyellek, ez az utolsó pár nap olyan nem jó. Remélem Zsófi még a befekvés előtt abbahagyja a lustit, és nem kell a pathológia vendégszeretetét élvezned. Drukkolok! Ha addig nem „beszélünk” gyors és könnyű szülést kívánok!

Angyalka Veletek mi van? Olyan régen írtál magatokról! Jankáról kérek képet!!!

Szilvi Neked is nagyon köszi az sms-t! Áki jól van már???

Kívánunk Mindannyiatoknak nagyon boldog és nagyon sikeres, gyermekmosolyban gazdag új évet! És újabb babákat a topikra! :lol:

Lilla és Bí

 
 


Sziasztok!

Kép

Tervekhez szerencsét, munkádhoz kedvet, minden földi jóból a
legkedvesebbet. Kérem a Jó Istent küldjön áldást rátok, hogy az új év minden napján vigyázzon Reátok! BUÉK

Mindenkinek sikerekben gazdag és nagyon boldog újévet kivánunk!

Brik

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok CSajok!

Én sajnos rosszhírrel jövök! Az életem -180 fokos fordulatot vett!

Sajnos egyedül vagyok /maradtam Katával!

Úgyhogy monnyon le a 2007-es év!(Jó vicc, már csak órái vannak,de akkor is nekem nagyon rossz volt)

Mindenkit ölelek,s majd ha összeszedtem magam jövök!

Vagy nem, úgysem kellek senkinek!

Kép
 
 


Dina,
mi történt?????Megdöbbenve olvasom a soraidat!!!!!
Gyere sokat ide!!!Biztató szavakra mindig lesz itt valaki!!!!


Nálunk apa elment ügyelni,és csak2-án látjuk viszont!Úgy hogy egyedül nyomom a gyerekekkel!:roll:


Sára,
maszírozd ezerrel a cicit,ha fáj akkor jó!Minnél többet szoptasd Pirit,próbálj meg többször bemenni.Gondolom Vincus mellett nem könnyű,de Z biztos segít!:wink:

Kép
Kép
Kép


Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
 
 


Drága Dina!

Dehogynem, kellesz Nekünk, és másoknak is hidd el!!!!
Nagyon sajnálom, ami történt Veled, Veletek. Talán van még esély, hogy rendbe jöjjenek a dolgok, ne add fel!
Én nagyon szorítok Neked, és ha bármi nyomja a lelked, öntsd ki nekünk, próbálunk segíteni!

Ölelünk nagyon sokszor!

Áki, Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: