Új privát üzeneted érkezett!

Gyertek, kismamák! Beszélgessünk!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Íme az én gyönyörűségem: Kép Kép Kép Kép

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Nagyon nagy már Szonja!
És mekkora hatalmas szemei vannak!!!
A haja volt már vágva?

Törpi az új babakocsiban:

Kép

Újabban folyton így fordjtja a fejét kaja közben:

Kép

 
 

 
 

Az eleje és a fülénél volt már vágva. Másholnem. Látom, Timi sem sieti el a hajnövesztést! :D
Szuper az új járgány! :wink:

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Akkkro jól láttam, gy tippeltem, hgoy a frufru már vágott. Túl egyenletes.

 
 


Szijasztok!
Én is megérkeztem! :D De még ismerkedem.At sem tudom,hoé kell a profilt szerkeszteni Kép Kép Kép
 
 


Szijjjjjjjjjja Eduss!

Hű, de elszaporodtak a gyerekeid!!!
A fürdőkádban Olikával szemben ül Milán, ugye? A másik 2 uncsitesó, egymás tesói?

A Profil-t úgy tudod szerkeszteni, hgoy fent a TÁRSALGÓ felírat mellett van2 lenyíló ablak, a jobb oldaliban van a Profil, ha arra katt, ott tudsz szerkeszteni, az aláírásnál kell betenni a vonalzót a BBCode-t.

 
 


Sziasztok!Itt vagyok én is :D :D Majd még ismerkedem,de mennem kell!
 
 


Juj, de jó, juj, de jó, szaporodunk!!!

 
 


Hát Én ezt nem értem.Ez ugyan az mint a nőivonalban csak más szinekkel.Én nem tudok feltőlteni képet.Lehet hülye kérdés de mi az az avatar?
Segííííííííííítség!!!!!!!!!
 
 


Az avatar, ami oldalt van a neved alatt. Csak nagyon picire kell hozzákicsinyíteni az eredeteit.

Képet meg már töltöttél fel.

Nőin nem tudsz képet tölteni, legalábbis régen nem lejhetett.

 
 


Mi az a BBCode?
 
 


Ha vonalzót csinálsz, ott lesz az elkészült vonalzó alatt BBcode, azt kell beszúrni itt a profilodban az aláírásba, akkor jelenik itt meg a vonalzód.

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Ha csinálsz vonalzót, akkor ált. többféle izét kínál fel, amit ki kell másolni és az kell ide, amia BBCode, van még HTML és mittomén milyen. Ha csinálsz, akkor már egyértelmű lesz.

 
 


Most ezt csináltam....

Kép
Kép
 
 


Ügyi-ügyi!!!!!!!!

 
 


Nu, megjöttem! Azt nem igérem, hogy ma kifigyelem az oldal minden csínját-bínját, de majd belerázódom. Akkor nlc kuka? Sztem már megszokásból is azt gépelem be. :(
Tudom, már biztos húszszor leírtad, de hogy kell azt a vonalzót megcsinázni? És azt honnan látom, hogy kinek a hsz-ére válaszoltak? Nincs jelölve itt?

Tűzpiros
 


Sziasztok! Én is itt vagyok, olvastam Kacsa üzijét (egyébként, köszi a táblit! :D ).
Nekem ez a babanet még nagyon idegen, de majd belerázódok, remélem. Ez jobb, mint az nlc?
 


Hát, még nagyon idegen, úgyhogy majd meglátjuk. Egyelőre az nem tecc, hogy nem tudok direkt választ írni, csak új hszt. Meg az, hogy a lap alján van a hsz-ablak, és akkor új bejelentkezéskor végig kell tekernem a lap aljáig. :(

Tűzpiros
 


Virágzónak nem ment át valami mail, csak nem a válsz a regére? Most írta az nlc-n, még azt is nézem.

Tűzpiros
 


Na én is itt vagyok, akkor már át is jövünk, vagy mi vaaaan! :roll:

Nekem is idegen, nem próbálgajuk még inkább az nlc-át? Mondjuk adunk 1 hét türelmi időt, vagy valami...
 


Helló lányok! Új néven szereplek!!! Csak gyakorlok! Még marha furi!

teánna
 
 


én vok az k. (keresztnév)+nek a vége!!! Puszi mindenkinek!!!

teánna
 
 


Üdv mindenkinek!

Én 2+1 érvet mondanék most a Bnet mellett:

1. vonalzó (szerintem rengeteget jelent, hogy ott az ember alatt a babanév + kor)

2. képek direkt láthatósága

3. ha már mindenki megküzdött a reg-gel, akkor szerintem itt adjunk most egy esélyt, hogy megszokjátok

---

Direktbe nem lehet válaszolni, de legalább hsz. közben vissza tudsz olvasni ...

---

Vonalzó:

www.lilypie.com vagy www.noivonal.hu vagy www.babafalva.hu

itt lehet csinálni és amikor kész van, akkor azt a link-et kell a Profil-ban az aláíráshoz beszúrni, ami a BBCode alatt/mellett/felett van

---

Teánna!

Honnan jött ez a név???

Folyton teáskannának olvasom! :lol:

 
 


Csajok!

Tegyük le a voksunkat itt vagy ott, de 2felé ne írkáljunk! Nekem tök mindegy, én csak azért vetettem fel a szökést, mert többen is panaszkodtatok, hogy lassú a nlc. Nekem nem volt már vele bajom. Szóval nekem aztán hót nyolc, mondjuk az tény, hogy a vonalzózás és a képek miatt szimpibb a Bnet. Banyatanyára most megint átcuccoltatni szerintem már nem kéne, ha már milndenki ezzel töltötte a fél napját, hgoy a Bnetre regizett. De nekem aztán az is mindegy. Csak maradjunk már egy helyen és egy helynek adjunk egy esélyt, mert én nem akarok 3felé írkálni!

Aludjunk rá egyet és akkor holnap megbeszéljük, oks?

---

Ezt megírtam a nlc-re is!

 
 


Hellótok!
Szerintem nekem a legszarabb az nlc jelen pillanat,mert nálam semmi kép semmi rajz,semmi ikon,csak a betűk vannak.Mégis reménykedem,hogy majd egyszer hejre jön.
Nekem nagyon tecc hogy itt van vonalzó meg a képek,de valahogy mégis az nlc-re húz a szívem! :oops:

Kép
Kép
 
 


hellobellooooo......

részemről nem kívánom vissza az nlc-t, pláne hogy ITT végre meg tudtam nézni Szonját!!! :D
 


van itt valaki?

Kép

Kép
 


Tűzpiros én segítek szívesen, és sztem Kacsa is elég profi :-)

Gondolom, hogy kell egy kis idő hogy mindenki megszokjon itt, de sztem újítás mindig kell és ez egy igazi babás oldal mi pedig igazi babás csajok vagyunk.

Kép

Kép
 


Gyerekek 1 órát szenvedtem a reg-gel, vonalzóval, avatarral és most beszélhetek magamban????? Lilim is elaludt kínjában az ablak előtt összekuporodva egy párnán mert a drága jó édes ... anyukája cseszett figyelni rá. :oops:

Kép

Kép
 


hali! én vagyok szergej....
tegnap végre tudtam regisztrálni. Szerintem megsajnáltak a moderátorok... hogy valaki ilyen béna legyen.. :oops:

www.noivonal.hu
 
 


Szia Szergej!!!

Ne aggódj nekem se ment könnyen. :oops:

Kép

Kép
 


Halihó!

Badaboom!

Lili hogy csinálta az ablak előtti elalvást? Édes lehet! :D

Örülök, hgoy másnak is tecc itt, de láttam, hogy másnak meg nem, na szétnézek amott is, mert kezdek tudathasadni!

 
 


Kacsa: hát úgy, hogy csesztem figyelni, rá és gondolom már hótt álmos lehetett és ott érte utol az álommanó. Megzabáltam majdnem olyan aranyos volt. :cry:

Kép

Kép
 


Nemsokára jön a Kép. Ki mit csinál húsvétkor???

Kép

Kép
 


Na, nekem ezért is tecc, hgoy lehet közbe ilyen kis cuki dolgokat betenni!!!

Én is épp ezt kaartam kérdeni, mármint a húsvétot!

Mi megyünk le Anyáékhoz, de csak szomb. de. és vas. jövünk haza. Apa hétfőn lehet megy a haverjával a hegyekbe bringázni. Kb. ennyi. Nálunk nincs nagy húsvéti locsolósdi. A barátok nem járnak. Apa jár a barátai szüleihez, de pl. a barátok feleségeihez nem. A barátok meg senkihez sem. Viszont a barátainknak csak fiaik vannak, úgyhogy itt lenne az alkalom eg yúj hagoymny megteremtésére, de én nem akarok semmit sem eröltetni, ha eljönnek, eljönnek, ha nem, akkor sem fakadok sírva.

 
 


Badaboom!

Most látom csak, hgoy pacaklakó Luca Árpi lesz? :lol:

Honnan az Árpi? Apa vagy Nagyapa?

 
 


Csak próbálgatok.....Kép
Úgy tűnik ide mindent be lehet szúrni ami MSN-hez is jó!

Kép
Kép
 
 


Nálunk eddig családos dolog volt a húsvét, azaz család férfitagjai enyhén illuminált állapotban reggel 8-tól kb délután 4-ig jöttek-mentek Kép . Ami engem illet átmentem anyuhoz, hogy ne kelljen egyedül kiszolgálni a vendégeket és csevegni is velük, de most nem tom mi legyen Kép.

Kép

Kép
 


Kacsa: apa eddig ezt találta ki, semmi kötődés (nekem nem tecc, csak Kép -et nem akartam). Nekem semmi fiúnév ötletem nincs. ÖTVÖS vezetéknévhez illő kéne amúgy, úgyhogy sokminden számba jöhetne, mégis...

Eduss: ügyi vagy! ja és szépek a gyerekeid!!! Mind a 4! Kép

Kép

Kép
 


Eduss!

Igen-igen! Ide jöhet minden vicces képecske!!!
Na, nem módosítasz a szavazatodon? :wink:

Badaboom!

Nekünk család nuku, szóval ez kilőve.

Mehetsz most is anyudhoz, egyszerűbben megoldjátok, ő meg unokázik addig.

Énis nem tudom, hogy készüljek vagy ne, mert nem valószínű, hgoy jönne bárki is, főleg szó nélkül, de egész nap meg nem akarok puccparádéban se lenni, no majd elválik.

Aztán, ha jó idő lesz, lehet mi is megyünk Apáékkal.

 
 


Badaboom!

Lóránt? :lol:

A Luca se tecc?

Fiú nevekkel én is bajban lennék. Ami nekem tecc + Apa nevéhez is jó, azt leszavazta, mert volt olyan osztálytársa és az hülye volt ...

 
 


Kacsa: Timcsának az új gépét milyenre lehet összecsukni? Nem tudol mutizni úgy egy képet :?:

Kép

Kép
 


Kacsa: Deee :!: :!: :!: Luca tecc :!: :!: :!: Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!Nekem ez még nagyon új,de remélem bele jövök :lol: És hol vannak a többi hangulatjelek :? :oops: [/img]
 
 


Olyan béna vagyok!Még a színek sem mennek?!
 
 


Badaboom!

Betettük az ágy alá, úgyhogy nem tudom megmutizni, mert picit meg kellett Apának emelni, hgoy a keretnél beférjen. Egy fenyő ágyunk van, az alá befér.

Kb. megmértem 110 cm hosszú és kb. 30x30-as a magassága, szélessége.

Rowina!

A többi az úgy van, legalábbis nekem, hgoy lementem magamnak a képet és beszúrom.

 
 


Rowina!

Milyen színeket szeretnél,hogy menjenek?

Ezeket?

 
 


igen,jó lenne!és a hangulatjelek és ez a vonalzó!köszi aranyos vagy :lol:
 
 


Rowina!

napoljuk most a témát, mert kezd palotaforradalom lenni, szerintem semmi nem lesz az áttelepülésből, addig meg felesleges bármivel is veszkődni.

Persze, ha más topicba szeretnél itt a Bneten írni, akkor szólj, segítek szívesen, de ha csak miattunk, akkor várjuk ki a végét!

 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: