Új privát üzeneted érkezett!

Toncsi


Néha én is elmenekülnék 1 hétre pihenni.... :wink:

Kép

Kép[/
 
 


Na az első laptető...:)

Közben felkelt Gergő,mentem visszaaltatni...:)

Egyenlőre úgy néz ki,hogy müködik a tesómékkal való együttélés...
Majd ha eltelik pár nap/hét és más a véleményem,akkor emlékeztessetek erre a mondatomra léccike...:P:P:P

Kép

Kép[/
 
 


Márti

Nyugisabb éjjeletek volt végre???

Kép

Kép[/
 
 

 
 

Tesóm elment dokihoz,most 2 gyerekkel vagyok egyedül....kipróbálom milyen 2 gyerekes anyának lenni.... :wink:
Eddig jó...mind a kettő alszik...:):):)

Kép

Kép[/
 
 


Na menek alkotok valamit,majd még jövök....cupp...:)

Kép

Kép[/
 
 


Halihó!!!!!!!!

Tancsu ezek még csak az első napok az ottlakásból...még várjál mi lesz!


Szerintetek létezik olyan,hogy egy baba napi 1x kap bébiételt,1x tápszert és utána már nem akarja nagyon elfogadni az anyatejet???

Mert most egy pár napja ezzel szenvedünk.Nem akarja az anyatejet megenni. :cry:

Kép
 


Tancsu szeretném ha a tanyán lévő topikból törölnél!Mert én nem tom,hogy kell magamat törölni.

Kép
 


Sziasztok!! Jó reggelt!!

Persze, hogy maradhat a Mimi!! Már nem is tudom, itt miért nem az lettem ?? :roll:

Márti: Én örülök annak , hogy Ti nem haragudtatok meg rám!!! Hiányoztatok és nagyon sajnáltam volna, ha megszakad a kapcsolat!! Nekem nincs miért haragudnom Rátok!!!

Tancsu: Elvileg megyünk Miskolcra. Még nem tudni, hogy lesz-e a miskolci börinek pénze lenyíratni a füvet a pályán... :o

Mi nem megyünk nyaralni, mert nem lesz rá most keret. Persze ilyen rövid hétvégék becsúszhatnak, de konkrétan nyaralni nem megyünk. Inkább most a kertre, házra és Nimródra fordítjuk a (nem létező...) pénzt!

Márti! Nem lehet, hogy meg fog jönni Neked? Lehet, hogy megváltozott a tejci íze és ezért nem eszi Ádámka!!

Kép
 
 


Az is lehet,hogy csak a hormonok.Most,hogy írod egyszer volt így Tancsu is és én is akkor pont ezt kérdeztem tőle.Tényleg!!Köszi!!! :)

Kép
 


Tancsu!Nem lenne jó ha L:megnézné a gépedet???

Kép
 


Ez miért lett végig vastag??? :o

Kép
 
 


Nem baj!4Lehet így jobban tudatosult bennem is amit írtál! :lol:

Kép
 


Beszéltem Benóval.Teljesen elhült Ildón meg az egészen.Mondtam,hogy itt megtalál minket.

Kép
 


megyek vasalni.... :?

Kép
 


Na, végre én is idetaláltam ma...

Sziasztok!

Ma is pörgünk ezerrel...

Tancsu: kívánom, hogy a későbbiekben is ilyen jó élményeid legyenek a Tesóddal való együtt lakással kapcsolatban! És alszik még a két lurkó! Gergő mit szól a dolgokhoz? Jajj, nagy gratula a 4. fogacskához!!!!!!!!!

Márti: még a fejed is fájhat amiatt, hogy meg fog jönni. Tejcsivel kapcsolatban nincsenek tapasztalataim... még!!:lol:

Benó hátha jön ide! Ha itt nem bántják, akkor talán szívesebben jön...
 
 


Hali

Engem most hivott Benó,de szinte 2-3 mondat után le is kellett tennie,mert valamelyik babóca hatalmas visitásba kezdett... :wink:

Kép

Kép[/
 
 


Márti

Szerintem is lehet a tejed más a hormonok miatt....jól emlékszel,nekem is volt ilyen....

Eddig még nem irtam,de Gergő már reggelente is tápit kap,mert már reggel sem volt elég a tejem,most pedig 2 napja már egyáltalán nem is szopizott és nem is hiányzik neki....

Hát nekem nagyon hiányzik...olyn jó volt összeújni.... :wink:

Kép

Kép[/
 
 


Szia Tancsu!!! Hát így van ez, ha 2 is van, egyik mindig visít!! :wink:
 
 


Bocsi GRATULA A FOGACSKÁHOZ!!!!!!!

Kép
 


Tapasztalat mamik...

Ha 2 napja egyáltalán nem szopizott,nem fejtem és nem fáj a cicm,nem duzzad,akkor azt jelenti hogy nincs tejem ugye???

Kép

Kép[/
 
 


Na, de legalább ennyi ideig sikerült szoptatni! Tesómnak alig volt teje, szinte az első perctől tápszert evett Danóka... Ja, képzeljétek, visszahívták dolgozni, úgyhogy novembertől megy vissza... Mert így megmaradhat a helyén...nem mer kockáztatni...
 
 


Toncsi...

Dolgozol ma is???

Kép

Kép[/
 
 


Elhiszem....

Sajna a munkanálküliségben senki nem mer kockáztatni....:(

Kép

Kép[/
 
 


Tancsu: én passzolok, :roll: nem vagyok sem tapasztalt, sem mami...
Most lépnem kell, mert egy fotódokumentációt kell készítenem... A másik meg nem enged be... :cry:

Még jövök!!!!!
 
 


Igen, dolgozom, mint állat!!!! :lol:
 
 


Na irni akartam még valamit,de közben hivtak a munkahelyről hogy be kell mennem új szerződést aláirni és igy kiment a fejemből...:(

Kép

Kép[/
 
 


Jah......tudom már...

A nemlétező pénzünket mi is tuti mind a családra fogjuk költeni....P:P:P

Kép

Kép[/
 
 


Jó munkát Toncsi.....majd gyere ha tudol...:)

Kép

Kép[/
 
 


Na... AT engem sem enged be... :?

Tancsu! El is felejtettem... Gratulálok a 4. fogacskához!!

Hogy van-e még tejed, meg tudod nézni. Lehet, még egy pici van. De val.szeg elapad magától és nem is fog begyulladni. Elhiszem, hogy Neked nehéz, de örülj annak, hogy simán ment!! Nézzd ezt az oldalát!

Én is remélem, hogy Benó jön majd, amennyit ideje engedi!! És remélem, Ő nem haragszik rám!!! Remélem , nem bántottam meg akaratlanul!!! Mert akarattal nem akartam!!!

Kép
 
 


Nem hiszem hogy közülünk árkire is haragudna Benó....:)

Talán Ő volt közülünk a legelnézőbb és a legpozitivabb...:D

Kép

Kép[/
 
 


Tancsu! Hogy oldjátok meg Tesódék elhelyezését?

Toncsi: mennyi idős is Dani?? Igen, a muszáj nagy úr! Akkor menni melózni, amikor van és kell. Sajnos nem ülhet otthon az ember amennyit szeretne.

Bár nekem hiányozna a meló egy idő után, de jó lenne Nimród 3 éves koráig itthon maradni.

Kép
 
 


Nem éztem...egy pici még tényleg van,de ez már nem mennyiség...:(

Kép

Kép[/
 
 


2,5 szobás lakásunk van,a nagy a nappali, a másik közepes szoba a mi hálónk és a fél szoba lett a hugoméké....igy tudtuk csak...

Kép

Kép[/
 
 


Én is szeretnáék 3 évig maradni...vagy még tovább is, ha összejönne a másik is..:)

Kép

Kép[/
 
 


Na én most lépek egy kicsit csajok...

Tesóm szeretne jönni picit a gép elé,én meg menek manóval játszom kicsit,aztán elaltatom...:)

Napközben tuti jövök még...:)

cupp...:)

Kép

Kép[/
 
 


Vagyok, csak közben pakolászom. És Nimród úgy lefejelt, hogy belilult a szám... :S

Tancsu! Az teljesen jó!! A lényeg, hogy mindenki magánélete megmaradjon, amennyire lehet.
Lassan úgyis minden visszazökken a régi kerékvágásba. ;)

Kép
 
 


Ez már tuti a tej vége nálad Tancsu,de ahogy kinéz a dolog lassan én is követlek. :cry:

Sajnos,hogy rákényszerül az ember a megélhetés miatt hamarabb visszamenni dolgozni.Remélem én eltudom húzzni ezt az időt jó so9káig.Meg amúgy is mondtam már L.nek is,hogy a tüdő oszt.-ra nem megyek vissza!!!!

Kép
 


Azt nem csodálom, hogy a tüdőre nem akarsz visszamenni!!!

Kép
 
 


Dani most volt másfél éves, szóval nov.-ben már 2 lesz. Csak Tesóm maradt volna még. De azt akarja, hogy megmaradjon a munkája, akkor nincs sok választása... és ebben a helyzetben, ki meri bevállalni, hogy mire visszamegy, esetleg a min. idő után elhajtják... hova menne akkor? Most hívták, most megy... ez van.

Márti: sajnálom, hogy a Te tejed is fogytán... de ne emészd magad miatta! Nem a Te hibád!
 
 


Jujj, Mimi: vigyázz,ha ilyen kemény fejű gyermeked van!!
 
 


Megyünk kajcsi után a Diósgyőri várhoz. :)

Majd jövök. :)

Kép
 


Mimi Nimród egy vasgyúró!!!! :lol:

Kép
 


Megint nem enged be a tanya... :twisted: :roll:

Márti! Kemény fejű, mint az anyja... :lol:

Kép
 
 


Tancsu: kidobott a tanya? Remélem, nem jelzett vírust! Úgy örültünk, hogy odataláltál!! Várunk türelmesen!
 
 


háj, majd jövök egyszer :P
puszi mindenkinek :P

KépKép
 
 


helló Benó!Örülök,hogy idetaláltál. :D :D :D

Kép
 


Itt vagyok ha jönne valaki. :D

Kép
 


sziasztok
K.-val írok. Ti most végül melyik fórumba írtok? Ide ír mindenki?
Gáz, nemalvós éjszakánk volt, sok hányással, nyafival, de K. most se alszik. Jobban bírja az éjszakázást, mint én. :D

KépKép
 
 


szépek a vonalzóitok, végre én is csináltam egyetm remélen, elég élénk :D

KépKép
 
 


Én az anyatanyán írottakat nem olvasom el, nincs időm és kedvem se hozzá. Mentegetőzni se fogok semmiért, mert mindennek megvan az oka és az nem az, hogy a fórumtársak nem érdekeltek engem. Ennyit mondok erről. Ide vagy a régi fórumba, ahová gondoljátok, írok később is, ha lesz időm.

KépKép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: