Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hali!!!

Olvasva a sorokat mindenki jo gyermek!! :wink: :wink: :wink:

Angel:
Nekünk se kell kajcsi,csak töki almával,gyümidesszert,meg táp és sinlac. Tök jo a többieknek hogy zabagépek a ficsurok!!! :lol: :roll:
alma keksszel fu de gáz....és még sorolhatnám,hogy kell nyelvecskével kifele tologatni.
Igaz mi már nem HA-st eszünk hanem sima humanat,jobb izű szereti,nincs töle allergiás tünete.

Nekem is kell időpontot kérni szépfiutol,meg a Péterfibe is kell már menni,,,..
4770g vagyunk,lassan haladunk előre,olyan mint az apája... semmit sem kapkoduk el!!! :wink: :wink: :lol:

Hogy álltok fogacskával Heni???Olyan jo hogy Domibabu mindent megeszik :wink:

ikrecskék ti hogy vagytok?? gondolom szépen hiztok,esztek nem ugy mint Jaszimester!!!

na huzok aludni pusz
 


Ja,elfelejtettem irni az előbb

Kihuzták a bölcsesség fogamat tegnap....hát nem fájt csak még most is kissé fáj a fülem meg az arccsontom!!!
Kicsit depis vagyok,meg fáradt,de elmulik holnapra!!!
Remélem!!!!! :wink: :roll: :wink:
 

 
 

Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Ágianyó,
jobbulást a fogad helyének! miért kellett kihúzni? rosszul nött v. begyulladt?
nekem is van foghíjam, annak idején a kivésés után jó volt rá a Clorhexamed!

nekünk pár kanálka alma megy le. hogy kiváltson egy kaját, na az mint ide Bilbao. :roll: ma pár kanálka (kb 3) banán, előszörre.
el nem tudom képzelni, hogy Diána valaha "rendes" dolgokat fog enni...
tápot zabálja, cicit is - aztán okádik a falánk kis maca - de ha nem jön gyorsan, akkor begurul, márpedig az utóbbi napokban nem jött gyorsan.

holnap megyünk EKG-ra. szerda dévény, csütörtök csípő UH. juhajja.

utóbbi hónapban 350g-ot hízott, hát ez lópikula. 2centit nőtt.
csüt-i hivatalos adatok: 5160g és 58cm.
és kicsattanunk az egészségtől, kéremszépen! ez jó hír! :lol:

továbbra is ernyővel fürdünk, és újabban éjjelenként bekaka, az új :roll:

 
 


már nem utáljuk annyira a babakocsit, drnéninél is azzal voltunk :D

oda:
Kép

vissza:
Kép

nos és egy pucér primadonna:
Kép

 
 


Istenem, de cuki Dióka :) szupi ügyesek vagytok :)

Mi szerdán voltunk hivatalos mérésen Bebe 7960, Gege 6400 g és 67,5 cm. Takonykór még van, de szerencsére már nem gáz. Orszi-porszit használunk mi is.Utálják. Fogacskák még nincsenek. Eszünk ezt-azt. Tejpép, tejberizspép gyümivel. Sütőtök minden formában. Szoktam venni bébiételt kipróbálásra, azt kell mondjam izlik nekik a husi is.Tegnap rántott levest nyalattam velük, nem sokat csak azíz kedvéért, tetszett. A húsleves is izlik. Szóval arra az elhatározásra jutottam, hogy a leveseket úgy fogom csinálni, hogy abból tudjanak enni. Gergőmackó napközben csak kanálból hajlandó enni, max ha van vmi nyugtalansága akkor igényli a tápot, de általában reggel-este van csak tápi. Mi gyógyúszásra fogunk járni, ha már takonymentesek leszünk. A gézengúzba alkalmanként 2000 pénz/fő.

na most lépnem kell
pusz
változatlanul félórát alszunk és max 2*
 
 


Sziasztok mamácskák!

Látom, nagyon jól vagytok mindahányan, hála Istennek! :!: :!: :!:
Kati, rengeteg jó dolgot írtál Diókáról, nagyon gratulálok nektek! szuper, nagyon szuper! Egy negatívumot írtok mind Heni kivételével, a kaját: ezzel mi is így vagyunk. Van olyan olykor, hogy megesznek ketten mondjuk 1,5 dl valami túrót, de ez egy héten egyszer van. Ma pl. semmi kanalasat nem ettek, csak tápit. :oops: És minden nap, sőt, minden kajára más kéne nekik. A best, ami nekem is finom: almakompótot összefőztem néhány kanál rizzsel. Állati finom szerintem, még cukor nélkül is!

Ma volt a védőnő, és mondta, hogy kipróbálhatnánk a natúr joghurtot (mi a véleményetek?), valami krémfehér vagy mi a neve. Gy. szerint nem a legjobb ötlet.

Ja, ma meg beadattam magamnak a vírust (anyuék vigyáztak a lurkókra). Két szurit kaptam: egy normál vírust és a sokat emlegetettet.

Voltunk baba-mama klubban, mondtam? Viszont most már nem fogunk menni, mert a gyerekorvos nem javasolja (nagy sok gyerek miatt).

Heni, vásárolj nyugodtan, csak fizesd ki! :lol:

Voltunk Emesééknél, mindannyiótokat puszil, nagyon rendes volt, teljesen kedves és a kislányok is cukik voltak. Ők már esznek rendesen, jó sokat, viszont nem forognak, csak háton fekve játszanak, ülni se akarnak stb. Emiatt E. kicsit el van keseredve.

K.-nek volt 2 napig hőemelkedése, de nem volt beteg (szerintem), de foga se lett. :roll:

Nekünk nincs orrporszívónk, horrornak tartom. :twisted:

Megcsinálták a ház elé a lejárót, hogy le tudjak menni (harcoltam 8) 8) 8) ), de k. meredek lett, elég emberpróbáló. :evil: :twisted: :x :? :(

Na, puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

KépKép
 
 


Mi van veletek, lányok, mamák? :( Ugye, minden ok? Puszi

KépKép
 
 


Benó,
:D
gratu a harchoz! :wink:
mivel szívsz orrot?? vagy még nem kellett??

tejtermékkel vigyázni kell, de lehet, hogy már vagytok elég nagyok! :D

Bege,
mekkorák vagytok! :shock: és másfél kiló különbség? nahát, gergőmackó, nagyobb kanállal tessék levest enni!! :lol:



hétfőn voltunk ekg-n, kis szívzörej (nem komoly), de altatható.

ma csípő UH-on (magánban), rendben vagyunk :D ezen kicsit izgultam, mert nem voltak szimmetrikusak ráncok hátul a combikáin (nem a fenékredő).

a konduktor intenzívebb kartornát írt elő, hát vmi működhet, mert ma hátrafelé halad, mikor "közlekedik" :roll:

ja, ma rekord született: 50g alma lecsúszott kiskanállal (eddig max 10), és 665ml-t evett.

na megyek, lépek kifelé, fosti vagyok :roll:

 
 


Helló csajok!!!

Most volt a gyerek doki enyhe hörgő gyulladása van Dominak!!! :evil: :twisted: :x :cry:Tegnap kezdett köhögni a kis drága napközben
este még rosszabb volt a köhögés meg a torkunkon van
a váladék és krákog nagyon!!!!
A fogunk még nincs kint és nem is alszunk sokat éjszaka :!: :roll:
Mi se de Ő sem sajnos,ha pihenni akarok átmegyek Anyuhoz
és ott tudok aludni egy kicsit :!:
Beadattuk a H1N1 oltást magunknak a gyerek doki javaslatára :!:
Pedig nem akartuk :!:
Nálatok minden o.k. :!: :!: :D :lol: Remélem mindenki jól van :!:
Majd még jövök csak nagyon hisztisek vagyunk sajnos :!: :!: :!:
KIBORÍT NAGYON FÉL ÓRÁKAT ALSZUNK :!: :!: :!: :!: :twisted:
:x :cry:

Puszi nektek :!: :!: :!:
 


Ja gratulálok mindenkinek ügyik vagytok :!: :!: :!:
 


Sziasztok!
El vagytok havazva ti is? Remélem, azért jól vagytok!
Heni, kitartás! :!: :D :D Kati, ügyik vagytok! :D :D
Mi most cincogunk, nekem fáj a fejem, egyébként K.-nak van egy db 1 mm-es foga, D.-nak semmi, D. mászással próbálkozik, K. ülni szeret (fogjuk), vettünk egy új babakocsit, apa elkezdte megcsináltatni a fogait (több rossz van mint jó). Na, mentem, hívnak a főnökeim (Ági után szabadon) :lol:
Ja, és K. szopizza az ujját :x :lol:
Én is beadattam a vírust, Heni. :D

KépKép
 
 


Benó,
családi fog-ügyek? :roll: :wink:
Maki is szopja az ujját, eleinte a mutatót, most a hüvelyket, és közben a mutatóval kiszúrja a szemét :roll: :lol:
nem baj, evvan, van pro és kontra ujjra, cumira is.

Domimama,
fiókád remélem már nemcsak félórákat, és jobb a fog is! :)

mi nem oltattunk, csak apa.

ma lecsusszant 50g barack (nem pálinka) 8)
súly: 5410g, hosszunk az csak nyúlik, Dévénynél már lelóg a pelenkázóról! :shock: :D

csütörtökön Margit :roll: koponya uh, ettől mindig fosok :(

vendégeket várok ám, perceken belül érkeznek! :wink: :wink:
Gabi és kicsi Noémi! :lol:

 
 


sziasztok,
benó,
szupi izgi ez a fogacska :) nálunk még semmi :)
takonykór ismét felütötte a fejét. Azt hiszem a mamák úgy gondolják túlöltöztetem őket. Ezért levesznek róluk ezt- azt és ez a vége :(

ágimam, cukik a képek kisJasziról.

domimam, jobbulást.
jajaj mennem kell....
 
 


Helló!

Kati! Kösz az ujjszopás-megnyugtatást! :D
Makilány szép nagy és ügyi a barackkal! 8) :lol: :lol:

Bege, sajnálom a takonykórt :? :( , meg hogy nagyik nem gondolják, hogy te jól gondolod.... nahát.

Domi, jobban vagytok?

Ági, képeket még nem néztem, de fogom!

Képeket teszek ide nektek fiakról asszem, ha le tudom kicsinyíteni.

Ja, tök ügyin sokat járok egyedül sétálni. :!: :D :D Persze, más mamákkal, de legalább anyuékat nem kell folyton mozgósítanom (van lejáró, ja és van új babakocsi /10 e Ft volt, használt, királyság, Begének: egymás melletti ez is, csak be lehet őket kötni és el vannak választva a srácok, jobban elférnek/).

Puszi, kopnom kell nekem is

KépKép
 
 


túl nagy a kép, majd ...

KépKép
 
 


szasztok!!!

olvasva, látom mindenki jol van,takonykakort leszámitva!!!
gratula!!!

ujjszopás az itt is van rendesen,és mindent megakarunk enni!!!
ami nem kaja!!!!!!:(

hizni nem akarunk!!!! :cry: :oops:

Angel milyen Noémi babu????Kila?????
Margitkorház!????Fejlemények????

ma megyek kiszedetni a varratot az inemböl!!!! :roll:

na megyek mert jelez a főnököm

millio pusz
Jasziék
 


üdv!

Margitbn tegnap semmi jó :(
kisasszony is csak "rásegített", még támaszkodni se volt hajlandó, csak úgy mint 3hónapja.

megyünk vissza dec22-én, ha nem javulnak a dolgok, akkor neuroterápia. (kezdenek begyűrűzni az előzmények :roll: )

miért mindez????

bocsánat nem vagyok nagy hangulatban :(

 
 


ja, Noémi nagy édes!
több, mint 8 kiló!

 
 


Hali!!

Többi barátunk???Jol vagytok??? ugye nincs takonykor?

Neuroterápia????Mit takar????
De te hogy látod????Azért mert ott nem volt hangulatban azért ne idegeskedj!!!
Nem minden nap egyforma!!!
Biztos jo lesz minden!!!! :lol: :lol:
dr nénit ismerve azért tulozni is tud!!! :x :shock:

3 honapja támaszkodott folyamatosan,nem felejti el!!!!!!
Tényleg ne aggodj,eddig is olyan ügyes volt Diubaba!!!

Nálunk a kaja az horror,semmit sem akar enni,fulladozik ha már a nyelve elejére teszek vmit!! :x :cry:
A hasrol hátra forgás az perfekt,aludni sem akarunk mert vissza forgunk és beszélgetünk. :shock:
Gondoltam az este könnyebb lesz hogy ráadok egy vastag hálozsákot és majd nem tud benne forogni,,,a nagy frászt naiv voltam,megfordul!!!
alvás nyista!!!!harcolunk,forgolodunk!!!!

Most is azért tudok irni mert bekapcsoltam neki a sport2-t és nézi az Inter meccset és beszél nekik!!!(tiszta apja!!!:)
Ha sir egy kis meccs és minden oké!!!! :wink: :wink:

na befejezem millio pusz mindenkinek

Jasziék
 


Helló
Megnéztük Domival a kis Jaszit vigyorgott rá a Domi!!!
Na léptem mert a fiatal úr nyomkodja a billentyűt és így
nem lehet írni!!!!

Puszi nektek majd jövök
 


sziasztok,
mi még mindig nem forgunk :( pedig nagyon akarnak csak a technika nem jó. takonykór még mindig, hiszti is. Bebe most is kézben.... Gege is dünnyög.alvás nuku, de még éjjel sem. Szóval nem vagyok túl kipihent és ráadásul a vezetésre sem tudok úgy odafigyelni. Pedig szeretnék már túl lenni rajta idén viszont akkor 18-án vizsgáznom kell. hááát nem vagyok egy Senna :) ha netán megkapom a jogsit,.... akkor reszkessetek.... :)))

angel, neuroterapia.... azt kaptuk mi is. azaz torna, de szerintem se idegeskedj. Dióbabu ügyes csak nem volt kedve. Nem is értem ezt mért nem veszik figyelembe.
Nálunk a kaja is ilyen, vmikor nincs kedvük a főzihez akkor marad a tejpép meg gyümi, de nem panaszkodom. Gege baromi jól eszik kanálból csak lapátolom a szájába a kajcsit, ja és sokat is eszik. Kezd az ő feje is kerekedni.

ágimam, cuki JAszi. Foci őrület...nálunk gének alapján nem öröklődik :) nem bánom :) mi autó örültek leszünk mint apa.

benó, minden oké? fogacskák? nálunk még mindig semmi, csak lapos iny.

domi mam? kiskrapek?csattog négykézláb?

na mentem
Bebe időközbe bekerült a járókába és nagyon mondja...panaszkodik.
 
 


csajok, köszi.
ami most gond, az nem a hangulatán múlott, hogy nem volt hajlandó támaszkodni, azon már csak röhögni tudtam. :roll:

egyik keze nem működik ahogy kell.

abban a Katona-féle "torna"sorozatban ügyes, az megy.

mostanában négykézlábra nyomja magát. hízás megint akadozik, viszont már lóg le mindenhonnan. Szarházi Benő, imádom.

Begemam,
vezetéssel óvatosan, ha ilyen hulla vagy!!

fordulással meg segíts nekik kéznél v. lábnál, vagy pokróccal. majd menni fog egyedül is.
Maki is csinálta, aztán hetekig nem. aztán megint pár nap, hetekig nem. most épp nem.

jaaa, és amit most mondott ortopédorvos: ne lógjon fölöttük semmi, most már én is leszereltem, legyen a játszószőnyegen v. bármin, és körülötte legyene játékok, az indítja be a mozgást!

 
 


hopp, egy kérdés:

csütörtökön megyünk a sotéra Jancsó drnőhöz. ha már ott vagyunk, gondoltuk megmutatjuk fent - szoktak ilyet?? :roll: beengednek egyáltalán? van ott még vki a régiek közül v. új a személyzet vajon? hátha vkinek rémlünk :roll:

 
 


jaj, csak gyorsan, mint mindig

Kati, remélem, nem komoly Dióka egyik keze. :roll: Érted.

Mi is voltunk fejl.neur.-án, és lecsesztek, mert D. ugrik, és miért ugrik, K. meg baloldalas vagy mi van vele. :?
A PIC-re nem mentünk fel, mert a járvány miatt nem látogatható (múlt héten).
Többieket még nem olvastam, de remélem, mindenki ok és puszi mindenkinek.
most csók

KépKép
 
 


Mi is nem ügyesek vagyunk a doki néni szerint, de szerintem igen. :lol: Így állj hozzá te is, Kati! :D
Emese gyerekei se forognak, Bogi. :D Ügyes légy a vezetéssel, engem az oktató a naptárával ütött, annyira béna voltam. És van jogsim. :oops:
K.-nek van egy apró foga. Este kegyetlen nehezen alszik el (D. is) és szopizza az ujját éjszaka.
Puszi minden kis drága gyermeknek és maminak

KépKép
 
 


Benó,
:lol: ez tetszett, hogy akkoris ügyesek! :lol:
hogy ugrik D?

sajnos bal kezecskén én is látom, hogy nem az igazi :(

oktató naptárral ütött? :shock: biztos belérúgtam volna! 8)

hű, az infulenza, ez eszembe se jutott. akkor nem mutatunk a PIC-en.

 
 


Kezecske majd megjavul, higgy benne! :!: :D

Mint egy szöcske. (És ez nem jó J. dokinéni szerint, mert azt jelenti, hogy a csípője gyenge. Nem is. :cry: :lol: )

Helyesbítek: nem naptár, hanem határidőnapló vagy mi a szösz.

puszi

KépKép
 
 


Benó,
hiszek, bízom, teszünk róla, így legyen.
csak annyira sok már a kis extra :roll:

egyből határidőnaplóra gondoltam, nem kártyanaptárra! :wink:

ja, nagyon édik a fiúk, láttam ez emilt! :D :D fürdős különösen! nem csinálnak nagy zuhét? mi egy darabig ernőyvel fürödtünk, de már az is mindegy, úszunk :lol:

mint egy szöcske? :shock:
ortopédus szerint jó a csípő? volt uh? mert akkor biztos jó.
egy kis tornázattás meg amúgyis lehet.

na nemsoká megyünk ordítani Dévényhez, utána beutalóért, aztán én nődokihoz. még nem tudom, elvigyem Makicsajt mutatni, de asszem nem :oops:

 
 


Sziasztok,

Benó, engem még nem ütnek, de lehet, hogy már megfordult az oktatóm fejében :lol: 18-án vizsgázom forgalomba. remélem sikerül, mert már unom.
Ugrik mint a szöcske? páros lábbal? na mi ilyet sem csinálunk...
Volt védőnő megnyugtatott,hogy az ő picfia fél évesen a hátán feküdt és slusz.Mi ahhoz képest mozgékonyak vagyunk. Bebe legújabb szorakozása: gyerekülésben ringatja magát,de nem kispályásan. szépen ide-oda forog és előre-hátra is közlekedik vele. Baromi büszke magára. Gege meg az ágyban közlekedik, csak nem gurulva :(, de majd eljő a mi időnk is.

Angel,kis Makilány elött le a kalappal. Amit kibírt... a kezecske majd+erősödik és akkora maflást ad a szemtelen fiuknak, hogy csak na :) :shock: vagyunk egy páran körülötte :)
nekünk is kéne folytatni azt a tornát amit a Margitba kaptunk, de baromira unja, néha egy kicsit agyusztálom vele,de főleg a gézengúzos torát csinálom. Ráadásul az olyan mintha játék lenne.
A Margitba tudják,h jártok Dévény tornára?

na most mennem kell
 
 


Majd meséljetek, milyen tornák kellenek nektek. Puszi

KépKép
 
 


helló!

megvolt tegnap a jelenésünk Jancsó drnőnél! nagyon aranyos volt! :D rászánták az időt, votlnuk vagy háromnegyed órát :shock:
Makilány jó formában, ügyeskedett :D
kb uazt mondták róla, mint eddig.
amitől a legjobban féltem (ami a kezecske lehetséges oka is), afelől megnyugtatót hallottam :oops: (koppkopp)
és az idő nekünk doglozik, minél tovább nincs nagy probléma, annál kisebb az esélye.
kaptunk újabb feladatokat, újabb konduktoros gyakorlatokat.
szal ez kell meg a dévény.
egyértelműen azt mondta a drnő, hogy kiccsaj ilyen ügyes, ez nagyban a dévénynek köszönhető.
és a szerencse a szerencsétlenségben, hogyha két héttel később éri a buksiját a csúfság, akkor bizony sokkal rosszabbul állnánk
H. drnő bizonyos mondata csengett itt vissza - ami legrosszabb napokon átsegített, hogy ne ugrojak falnak -, hogy épp az éretlenségében lehet az ereje, "ami a hátránya, az az előnye".

Begemam,
dehogy tudják! :roll: :wink:
ezért is tetszett J. drnő, emrt próbálja vhogy egyeztetni a kül. módszereket, ahogy a babának a legjobb.

ja, és tényleg zárlat, a bejárat is zárva volt már, azt hittem, mi se jutunk be...

 
 


és megint mondták külön, hogy milyen kis értelmes :oops: :lol: :oops:
talán ezt hallom a legnagyobb örömmel...

 
 


Kati, nagyon örülök a kis drága Diókának!!!! Szuper! :!: :!: :D :D :D

KépKép
 
 


Szasztok!!!

Örömmel olvastam Angel a soraidat!!!!
Nagyon nagyon ügyesek vagytok és hidd el ilyen jol megy majd minden tovább :wink:

Tudod néha tök jol,néha döcögősen,de mindig egyre jobb lesz,,hinnünk kell benne és KÉSZ!!!!!! :lol:
OKSI???

tudod a nagyok szokták mondani:
Mindig lesz valahogy,sosincs ugy hogy ne legyen sehogy...az idő megold mindent,csak ne várjuk hipp-hopp!!!!!
mindenhez idő kell!!!
és azt se felejtsük el:
minden rosszban van valami jo, és Diobaba aszem már bizonyitott annyit hogy tudjuk:
A LEHETŐ LETÖBBET FOGJA KIHOZNI MINDENBŐL,MERT RENGETEG SOK ÉS NAGY EREJE VAN!!!!
és ez az ami a hihetetlen kategoriába tartozik
Büszkék vagyunk kicsinyeinkre,mert aki ebbe nem kostolt bele az nem is tudja hol is kezdödik az emberi nagyság!!!!

bocsánat ha filozofáltam nektek
könnyeimmel küszködök

szeretlek titeket
 


Ágianyánk drága - mert kcisit a mienk is vagy :oops:

:cry: :lol: :cry: :lol:

igen, igen, szépeket, igazakat írsz!!

nézem kisJaszi képeit is, írtam is múltkor is, hogy hihetetlen ügyes - látom rajta, szépfiú is csak jókat mond, DSGM se kell! - , jókedvű, okos kis pofi :D
igen, megtapasztaltuk a csodát.

mennyi mázsák vagytok? :wink: szépfiúhoz meg mikoris?

Diána tegnap - először - benyomott egy egész üveg bioalmát, igaz csak 125g-os volt 8) de úgy láttam még férne bele :shock: nemsoká utána még 80 cici.

Benó,
:D :D :D

 
 



Hejo Diobaba!!!!!

Édespofa vagy,mond el anyának Nincs para!!!! :wink:

Egyetlen csajunk a klubbol!!!!!

BÜSZKESÉGÜNK!!!!!!! :wink: :wink:

És milyen ügyes vagy hogy miket eszel,,,na de mi,hagyjuk:(

50g kéne az 5 kilához!!!! :x :oops:


millio pusz
délután megyünk uszni
 


Sziasztok,
angel, örülök, hogy Dióka jól teljesített.
Mi is alakulunk Gegének néha sikerül a fordulás, Bebe pedig egyre szebben ül. Már 5-6 percig is bírja magát egyenes háttal, dölöngélés nélkül :)
szóval cuki pofák

benó,
a tornánk: van gombóchinta (hátonfekvés kezecskékkel a bokát fogatni és ügy görgetni jobbra-balra és középről felültetni, négykézlábra húzás hason fekvésből, kezcskék a fej mellett kinyujtva karokat beforgatva felemelni előre-hátra hinta, majd pihi után jobbra-balra hinta, ezután egkéz , egyláb hinta, majd a végén bokafogás fejjel lefele kógatás uúgy jobbra-balra, előre hátra. kb ennyi. van mikor 1 nap többször is +tudom csinálni vele vmikor 1*sem.Azért próbálkozom :)

ágimam +kaptam a képeket Jasziról, édi :)

na most megyek, mert ébren vagyunk és a türelem nem erősségünk :(
 
 


Ágimama,
jabizony, egyetlen nuna! 8)

láttam én is képeket, KisJaszi nagyon hapsi :lol:
és már ül! :shock: ejha! :lol:
Jaszim drága, azt az 50g-ot már szedd össze! :roll: :wink:

amit eszünk: alma, barack, banán (na Jaszi mestert is láttam banánozni :lol: ), tök.
jövő héten megpróbálkozunk a zöldségekkel.

hova is jártok úszni? :oops:

Begemama,
naná, hogy cukipofák, és egyre ügyeskébbek! :lol:

bokafogós gyakorlatot most tanultuk mi is csüt-ön, nem tudtam ,hogy gombóchintának hívják! :D nagyon szereti, röhögcsél közben :D ez az egyik kedvenc.
van még egy csomó gyakorlat, most főleg a kezére.
az utsó a soroztban a kúszatás,na aazt nem szereti és/vagy már unja addigra :?
meg velem többet ellenkezik, mint a nénivel, aki megmutatta! :x :roll: :lol:

 
 


Szasztok csajok!!!

Mindenkinél volt a Miki????
Öreg volt és csoszogott??? :wink:

Nekünk a télapó hozott grammokat,tegnap étléptük az 5 kilót!!!!
5020g!!! :wink: :wink: :wink:

Az ülés olyan labilis még!!
csak mindig ülni akar hogy jol lásson mindent!!

Kampona mellé járunk uszni!!
Oktato nagyon megvan vele elégedve!!!

na huzok mert felkelt!!!

pusz
 


na, így későn még beugrottam KisJaszinak gratulálni az 5kilához! :lol:

ma konduktornál voltunk, ügyeskedtünk, banánt hánytunk :lol:

én meg - előzetes szándékaim ellenére - beoltattam magam h1n1 ellen - belebotlottam egy oltópontba, nem is várt senki, így bebökettem :roll:

úsztatás kezd érdekelni, de gőzöm nincs mikor :cry: karácsonyig még 8 dokis program v. fejlesztés :roll: már január is alakul :roll:

 
 


Nagyon szépen írsz, és nagyon igazakat, Ágianyánk. :D Igen, kiérdemelted ezt a címet, én is úgy érzem. :D virágszmájli neked

Bege, kösz a dtornaleírást, gombóc nekünk is van, én se tudtam a nevét. A többit nem mindig értem, de majd elolvasom még egyszer.

Örülök, hogy minden kis gyermek jól van, és gratula az 5 kg-hoz kis Jaszinak és bocsánat, hogy nem kívántam boldog Mikit nektek, utólag kívánok mindenkinek! :D :D :D :D

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Kisjaszinak egy HURRRÁÁÁ :)

Benó, édes pofák vagytok. Torna:nem csoda, h nemérted nekem is magas....ha nemlátom a feladatot akkor nem tudom megcsinálni, van,h így sem jól csinálom, de ez van.

angel,
nálunk apa döntött úgy, hogy szurat, de piros volt atorka és így nem adták be neki. Most kúra van aztán döfés :)

Domimam?

na rohnok
puszi mindenkinek
 
 


Benó,
:lol: :lol: micsoda kis mikulásaid vannak! :wink:

Bege,
hát nekem benyomták piros torokra. megmérték a lázam, az nem volt, így bökk.


ma megvolt az altatásos hallásviszgálat, inkább ne kelljen senkinek :roll:
és bal fülike sajna tényleg nem a legtutibb, nem tévedett a péterfys kütyü :roll:

 
 


Hali!

Jaj,de édesek a fickók!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Angel:
És lehet vmi javulás fülikénél,vagy??????
Mit mondtak??
Gondolom hogy nagyon ideges voltál!!!
Sokáig tartott?

Henivel beszéltem,nagyon fogzanak aztán kicsit kimerült.

puszika mindenkinek
 


sziaszok,
megkapam Jaszi képeket :) jópofa kisfickó.

angel,
mennyire rossz a helyze? buta kérdés.....annyira nem lehet rossz, hiszen írtad, hogy reagál a hangokra Makilány.

benó,
mennyi fogacskátok van? elsősorban a picfiaid fogaira gonoltam. :lol: de tényleg apa, hogy bírja a fogorvosi kiképzést? :shock:

szegény domi, gondolom egyszerre több fogacska kínozza...

nálunk még 0 fog van, de nagyon rágnak. Benedek az államat szokta elkapni és teljes erőből hamm. Gege pedig az ujjaimat :?

na most lépek, kellemes pihit mindenkinek
 
 


hall, mert a jobb füle teljesen jó, de a ballal csak kb 50decibel fölött (normál társalgás hangerő az kb 60)
3 hónap múlva vissza kell vinni, ha nem javul a lerakódás a fülén (egyrészt amiatt van, másrészt az oxigénhiány miatt is lehet), akkor majd beleműtenek egy kis csövet.

az adminisztráció, az ide-oda küldözgetés (bundakezeslábas föl-le) sok volt, maga a vizsgálat kb fél óra. nagyon ellenkezett már a sziruppal is, dög keserű volt, de ami nagyon xar volt, hogy altatás után kijött rajta a paradox hatás, csapkodott, tekergett, ordított sikoltozva, se cici, semmi nem kellett neki, majd megszakadt a szívem. azt mondták, ez elő szokott fordulni, de akkoris :roll:

 
 


ja, azt mondták ugyanaz kb a vizsg, mint a margitos agytörzsi. de ott kicsit más szempontból nézik, és csak 75-80decibellel.
ott lehetett most lenni vele végig.

legalább tudom, hogy háton is tud aludni :wink:

 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron