Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok ! :)




Sziasztok ! :)
20. hetes terhes vagyok. 18. hétben tudtuk meg a párommal. hogy kislányunk lesz . :) Nagy örömünkre már a nevét is kiválasztottuk :) És alig várjuk , hogy itt legyen mellettünk,  kezünkben tartsuk, dédelgessük. :) De addig még van idő a várakozásra, amit örömmel töltünk. Pár napja már éreztem , hogy egyre jobban érzem ahogy mocorog . :) Énekelünk, beszélünk hozzá. :)



 
 

Szia Szerika0831!
Nagyon gratulalok! Ez valami fantatsztikus erzes tudom hisz ugyan azt elem at mint Te,ugyancsak kislannyal a pocakban ☺
En mar a 34hetet taposom szoval mar igen igen a szules korul jarnak a gondolataim...de te sem vagy anyira lemaradva tolem talan most jarhatsz a 28-29 het korul?
Nem tudom szoktal meg erre jarni, HA igen akkor majd irj ha van kedved jo lenne dumcsizni valakivel aki ugyan azt eli at .
babboo
Budapest XII. kerület
 
 


@babboo:


Szia! :) Zavarban van

Nagyon szépen köszönöm, viszont gratulálok neked is! :) 

Igen, már azóta el telt jó pár hét :) Most töltöttem a 28. hetet :) Már csak a napokat számlálom. El sem tudom mondani mennyire várom már a 40. hetet :) Mikor foghatom a kezemben a kislányomat :) Köszönöm, hogy írtál! :) 

Várom válaszod.: Erika. :) 

U.I.: ám az e mail címemet megadom akár ott is beszélhetnénk. ! :) :)

e mail címem.: szerika0831@gmail.com 


Zavarban vanpocaklakóval :)


@szerika0831:
Jaaj de jooo!!!azt hittem màr senki sem jar erre..
Nos en is varom mar nagyon hogy lassam,kezemben tarthassam de annyira felek a szulestol es ezert attol felek hogy e miatt megnehezitem majd a sajat dolgomat... :roll:
Egyebkent hogy fogjak hivni tudod mar?
babboo
Budapest XII. kerület
 
 


@babboo:



Oh, én is nagyon félek a szüléstől. :O :/ Stellának fogják hívni.Zavarban van Na, és te tudod már, hogy fogják hívni ? Zavarban van És, egyébként hogy vagy ?  Kis pocaklakó ? Zavarban van Hogy érzi magát ? Zavarban van


De szép neve lessz :-)
Az en kis angyalkamat Fanninak fogjak hivni. Elmondanam neked hogy a 30hetig el sem mondhattam magamrol hogy terhes vagyok, de az utobbi hetekben mar mar igen csak terhesnek erzem magam mint varandosnak... egyre jobban kezd fajni a derekam,szinte csak segitseggel tudok felkelni az agybol pedig annyira nem nagy a pocakom, de a kis picurkam okyan nyomast gyakorol a szerveimre hogy szinte minden mozdulat kellemetlen.... de mindezek ellenere az erzes mikor megmozdul bennem es ki tudom mar tapintani a pici kis testet hat ez minden kellemetlenseget elfeledtet.
Szoval en kb igy erzem magam a kiscsajommal is minden rendben marmint a boxolasaibol erre kovetkeztetek :lol:
Es veletek mi ujsag? Amugy merre laksz?
babboo
Budapest XII. kerület
 
 


Az igen! Zavarban van A Fanni is nagyon szép név . :) Oh, legalább már az utolsó hetekben lennék. :O :$ Olyan lassan telik az idő :( Úgy irigyellek , hogy a vége fele jársz :) Nekem a csonjaim néha olyan érzékeny, fáj. na, meg  a derekam. Határozatlan Néha a savammal küszködök. :O :/ Na , de mostanság nem mindegy, hogy fekszem . Na, meg egyre erősebben rugdos . Párommal örömmel nézük mikor beindul a pici :) Nyíregyháza környékén , Gávavencsellön. És te hol laksz ? :)


Én Budapesten :shock:
Amugy megkaptam a privit valaszoltam is ra vagyis megprobaltam nem tudom hogy at ment e ?
babboo
Budapest XII. kerület
 
 


En nem, irigylem magam nem tudom mi var ram....
De te sem vagy mar messze a finish-tol kitartas!!!
babboo
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok 
Épp ma regisztráltam,gondoltam jó lenne így csevegni:)Én 24.hétben vagyok és kisfiú lesz,a nevét még nem tudjuk,de rajta kívűl már van két kiscsajom is♥♥nagy gratuláció nektek lányok,remélem még olvassa valaki.
Dóri

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 


@dorimummy:


Szia Dóri!


Nagy gratula neked is mindd a 3 gyerkőchöz!
én már igen csak a vége felé járok 38hét, és hát igen urrá lett rajtam a pánik,a félelem meg minden egyéb, egyébként első baba :) szóval mit is mondhatnék.

:)
babboo
Budapest XII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: