Új privát üzeneted érkezett!

malacka
Én személy szerint, mindennapi vendég vagyok a HWSW-n, de mint mondottad volt, télleg nem láttam még leányzót. Bár egy nickbõl semmi nem derül ki.
Szexualitás?? Nekem mindegy lenne, csak beszéljünk már valamirõl. Nem ez lenne a lényeg??

dad-to-be
Üdvözöllek itt a kispapák topicjában Kép
Gratula a 7mm-es csöpségetekhez ! Azt mondod, hogy ki lehet birni a " szex " nélküli idõszakot? Hááááááááát nem tom, mi a kedvesemmel, még nem tartunk ott, de ha most belegondolok hogy szünet lesz, hát eléggé megrettenek Kép Kép Kép
Még mielött azt hinnétek, hogy egy szexmániás vagyok, HÁT NEM !!!! Na de majd meglátom, hogy hogy lesz Kép

Hóember
Hoember
 


Sziasztok!

Én is olvasgatom a topicot.
Az asszony a húsklopfolóval áll a hátam mögött, hogy írjak is.
Megtettem. Kép

Boci (39. hét)
Boci
 


BociKépKépKép

Kép

Nagyon jót nevettemKép

sasha

Kép
 
 

 
 

sasha
Édes a törpéd Kép
Most döbbenek rá, hogy 2 óra alatt, bármilyen PC-t összerakok, de ilyen kis izéket nem vagyok képes beilleszteni ! Na most jól ég a pofám.

Boci.
Neked is udv itt köztünk Kép
Csak szorgalmasan irogass ( husklopfoló nélkül )

Hóember (28+6)
Hoember
 


HóemberKép

Próbáltad már egyáltalán?Kép Egyébként oldalt a <U>Formázás</U> cimszó alatt minden le van irvaKép
Ha próbáltad már ezen az útvonalon akkor elnézést kérekKép

sasha

Kép
 
 


sasha
Igazad van ! Még nem probáltam.

Hóember (28+7)
Hoember
 


Hóember!
Ducika már nem aktívkodik a HWSW-n?
Persze, én utoljára 6 hónapja jártam arra. Beleuntam a "mitõl van LameXpertnek ennyi ideje netezni" illetve a "nézzétek milyen mûvelt és tájékozott vagyok informatikus létemre" típusú beszélgetésekbe. És egyébként is teljesen lekötött az új terhességért való aggódás.

Egyébként persze, hogy érdeklia kismamákat a szex, de úgy látom nem kezdenek flörtölni bármilyen fiúnevet viselõvel.
Kép Van nekik otthon saját 4D-s emberük.

Üdv.
Malacka
 
 


Malacka

Ducika? Nem hallottam róla.
Igazad van,a HWSW-n téleg sok az olyan tag, aki saját bevallása szerint nagyon otthon van a C++-ban, de ha rákérdezel, hogy mi is a binális számrendszer, akkor csak hápog, és rögtön nem ér rá beszélgetni Kép Kép Kép
Nahh, errõl ennyit.

Szex Tma:
Én nem flörtölni akarok ! Eszem ágában sincs. Sõt ! A Tmát sem én hoztam fel !

Hóember (28+7)
Hoember
 


SziasztokKép

Tényleg, idáig fel sem tünt, hogy pontosan ezért olyan kellemes a babanet mert minden másról beszélgetünk csak a "kétszemélyes társasjáték"-ról nemKépKépKép

(Nem, nem a sakkra gondoltamKép)

üdv
sasha

Kép
 
 


Sasha!

Bocs, nem kiábrándítani akarlak, de itt végülis állandóan errõl van szó, csak más aspektusban...Kép

Szóval, csúnya, csúnya kismamák...Kép

Puszi:

Dia
Dia
 


sasha

Kétszemélyes társasjáték? Vajh mire gondolhatsz Kép

Dia

A kismamák igenis szépek !Kép Nagy pocak, dagi kezek,és 2 számmal nagyobb kuffer Kép De hát ez az élet rendje, de ha ez a rend, akkor milyen lehet a felfordulás? Kép Kép

Hóember (28+7)
Hoember
 


Dia!

Olyan vagyKép Eddig csak a következményérõl volt szó, igaz a Ma megint megjött... az kivétel, de a szent cél érdekében...Kép

sasha

Kép
 
 


Sasha!

Az mindegy, hogy mivel köríted, a lényeg akkor is a kétszemélyes társasjáték...Kép ÉS NEM IS VAGYOK OLYAN!!!KépKépKép

Pusz:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

A rovat indításához gratulálok, a fenntartásához sok sikert kívánok!
Most sajnos mennem kell mert vár a kedvesem (Dió)és persze leendõ gyermekünk Almamag is!
Remélem a jövõben lesz idõm hozzászólni is a rovathoz!

Üdv:Jordi ("34. hét")
Jordi
 


Jordi

Köszi a jókivánságokat ( mindenki nevében )
Mi is reméljük, hogy lesz itt még irásod !

Dia

Nem vagy " olyan " ? Milyen?Kép Kép Na jó, nem kekeckedek.

Más: Kiványcsi vagyok, hogy ide, az oldalra lehet e betenni fotót, megpróbálom betenni Fortit. Ha nem sikerül, és csak egy jelhalmaz lesz a fotó helyén, akkor az nem õt ábrázolja Kép Kép
Pá mindenkinek! Jahh.. KISPAPÁK !!! IRJATOK !!
Kép

Hóember (29+1)
Hoember
 


Sikerült !!! Kép Kép Bocsika, de kicsit nagy lett a kép.

Hóember
Hoember
 


És Te Hóember? Közös képetek nincs? Mondjuk egy pocakos Fortival?

Üdv: Ágota 33
Ágota
 


Ágota
Mi inkább videófelvételt szoktunk készíteni, közös képünk így nincs Fortival. Pocakos kép külön van Fortiról csak még nincs elõhivatva, no meg én hova férnék el a közös képen?? Kép Kép Kép

Kispapák nagyon hallagattok! Én beszéljek állandóan??

Hóember (30+6)
Hóember
 


Szisztok kispapák!
Szerintem is nagyon jó ötlet ez a topic,és jókat tudok
rajtatok kacagni!
Ha van kedvetek hozzá adnék egy feladatot nektek!
Az én pici páromat lehetetlen rábeszélni hogy bennt legyen
a szülésnél!Kép
De ti megpróbálhatnátok!!!
Ide még klopfolóval sem tudnám elrángatni,de az emailjeit
rendszeresen olvassa!Kép!!!!!
Számítok rátok!
blano (38+6)
cím:nyikesviktor@freemail.hu
 
 


blano
Szivesen beszélnék a párod fejével,de ezt nem lehet eröltettni.Én személy szerint már alig várom, hogy a kezemben tarthassam a kisfiunkat Kép
Lehet hogy utána létrehozok egy vállalkozást, olyan anyukák számára, akikkel nem akar ott lenni a párjuk. Én megyek, fogom a kezét, biztatom,és ha kell, hát elájulok ! Kép Hisz mindent a kedves megrendelõ igényei szerintKép
Na de most komolyan. Ha valaki már eleve ugy áll neki a dolognak, hogy " én bizony ott nem leszek " szóval az szégyelheti magát ! Hisz nem csak akkor kell jeleskedni amikor fogantatik a baba, hanem a nehezebb pillanatokban is.
Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy aki nincs ott a szülésnél, az rosz apa lesz, de nagyon megkönnyitjük ezzel a kismamák dolgát, ami ugye nem baj.
Nahh... nemakarok én papolni, de szerintem ez igy fer a kismamákkal.

Hóember (31)
Hoember
 


Hoember
szerencsére az én kispapám önként jelenkezet ara hogy bent lesz velem ez nagyon jol eset nekemKép ugy hogy csak biztatni tudom a többi kispapát hogy menjen csak be a kismamával szülni mert biztos hogy jol fog esni a kismamának .
Üdv csics
UI:bocsánat hogy betolakodtam
 
 


csics
Szó sincs betolakodásról !! Eddig 99%-ban, csak a kismamák válaszóltak nekem. Ugyhogy továbbra is, nyugodtan szóljatok csak bele Kép

Hóember (31+5)
Hoember
 


Sziasztok Kispapákok :o)

Küldöm én is ám a kispapámat, aki gömbölyítõ néven fut...Múltkor beírt a kismama topic-ba, de nem reagált rá senki...kicsit el volt keseredve, de akkor talán ez a neki megfelelõ topic Kép

gömbölyû Kép
 


Tegnap szólt a feleségem (kamilla), hogy van itt ez a topic, úgyhogy ma regisztráltam és itt vagyok Kép


Szia Hoember!
Az én párom sem akar bejönni pedig neki ez már a második alkalom lenne, de elsõre se sikerült rábeszélni.
Sajnos a vállalkozásodat mi már nem tudjuk kivárni de tetszet az ötletKép nem jössz be velünk (a korház ugyan az mint a tietek) egy kis elõtanulmányra?Kép
Szia Kato 40
 


Udvözlet minden uj kispapának, és kismamának, bár a kismmák eddig is itt voltak Kép

Kato
Sajnálattal hallom, hogy egyedül kell átélned, a szülés kimeritõ, ám gyünyörü eseményét. Én valóban komolyan irtam azt, hogy bárkinek szivesen segitõje leszek ha Õ megkér rá. Ha másra nem jó, hát arra igen, hogy a kispapákat megeszi a penész, hogy egy másik férfi lesz vele, és nem õ.Hátha emiatt meggondolják magukat Kép
Na kispapák erre varjatok gombot Kép

Hóember (31+6)
Hoember
 


<BLINK>kispapák, be lehet ám irni, nem csak olvasni kell</BLINK>

Hóember (32)
Hoember
 


Szerintem nem varhato el minden idetevedotol hogy egy elhalt topic utan keresgeljen amirol azt sem tudni hogy letezik-e......
Raadasul multkor irtam egy ilyen elhalt topicba reakcio: nulla.....de talan egy frappans megfogalmazassal barmit ujra lehet eleszteni egy uj kornyezetbe....

U.i: Szerintem az elhalt reakcio nelkuli topicokat torolni kene uj teret adva ezaltal a megujjulasnak.

Altalaban meg a legartatlanabb topic is kotozkodessel indul.......aztan vagy befuto lesz vagy sem...
Nev
 


Udv Kismamak,Kispapak!Kép

Orommel jelenthetem,hogy 11 hetes kispapakent,mar elmultak a kezdeti kellemetlensegek,bar igy is sokat nyafizok idonkent,es zavar az alando hoemelkedes is...De vegulis nyar van...Kép)
Na,1enlore ennyit,majd meg irok...Kép

gömbölyitö
11 hetes


Gömbölyítõ,

Na majd kapsz otthon nyafogást KépKépKép

gömb (11)
 


Gömbölyitõ.
Lesz ez még igy sem, de hidd el hogy megéri. Az én páromat már nem a meleg izgatja, hanem az, hogy sehogy sem kényelmes neki, nem tud semmilyen kényelmes pózt felvenni. Ha fekszik, az a baj, nagyon mozognia pedig nem szabad.
A legszörnyübb az egészben, hogy nem tudok hozzásimulni Kép
Na de sebaj, ezt a pár hónapot, már csak kibirom valahogy Kép

Név
Valahól igazad van, bár nem muszály minden topicot kötözködéssel kezdeni.

Hóember (32)
Hoember
 


A rosszulléteken mi is lassan túl vagyunk, szerintem látni és tehetetlenül nézni rosszabb volt, mint átélni, bár ezzel a feleségem biztos nem ért egyet Kép
Az uborkán és az almapaprikán is túljutottunk, a dinnyét tegnap és ma abszolváltuk, úgyhogy zajlik az élet Kép
Nálunk a legnagyobb nehézséget az okozta, hogy megtaláljuk az egészséges összhangot a terhesség és a mindennapi élet között. Eleinte kamilla csak a terhességrõl és a babáról bírt beszélni, engem meg zavart, hogy hirtelen minden más megszûnt, mert én akkor még nem érzékeltem a babából semmit. Amikor szóltam neki, akkor az volt a reakció, hogy egyáltalán nem beszélt a terhességrõl, vagy úgy kezdte, hogy "Bocs, hogy errõl beszélek, de." Akkor meg kellett értetnem vele, hogy engem is érdekel a dolog, szeretek róla beszélni én is, csak azt kérem, hogy ne a 100% és a 0% legyen az opció, hanem valahol a kettõ között. Ebben megegyeztünk és azóta rendben vagyunk. Közben elkezdett nõni kamilla pocija, így már nekem is könnyebb beleélni magam a dolgokba Kép
Szerintem fognak még dolgok eszembe jutni a "sanyarú" sorsomról, majd azokról is írok, de ne tudjátok meg, mennyivel sanyarúbb a kispapa-jelöltek élete. Mi majdnem egy évet töltöttünk a megint megjött topicban, ahhoz képest a mostani "sanyarúságok" csak bolhacsípések Kép


Kamilláné

Nálunk az uborkaszezon már végetért, a dinnye most a befutó, bár akármilyen zöldséget adok kedvesemnek, ugy befalja mintha még soha nem evett volna ilyen finomat Kép Valamelyik nap lemegyek, és tépek neki egy kis füvet ! Kiváncsi vagyok azt hogy eszi meg Kép dehát Õ mondta, hogy minegy, csak zõldség legyen.
Ti még az elején vagytok, ezért adok egy jótanácsot !
Ha valahová kettesben mentek, és kedvesed, miközben egy babaruha bolt mellett mentek el, igy kiált fel ! " Jééééé nézd milyen tundéri kis ruha " Ezesetben a következõket tedd ! : Vedd ki a pénztárcádból az összes pénzt ( ha van, hitelkártyát is ) és szeliden mosolyogva nyomd a kezébe. Utána menj haza, tévézni, videózni,enni, és kb 2-3 óra mulva menj vissza a bolthoz, ha lehet kocsival, aminek jó nagy a csomagtartója Kép Kép Hirtelen ennyi, de ha lesz még tapasztalat azt leirom.

Hóember (32+1)
Hoember
 


Nálunk az uborkaszezon nagyon rövid volt, alig néhány uborkát evett Kép Az almapaprika szakaszt nem tudom, mert azt a munkahelyén szokta enni ebédre. A dinnyeszezon tegnapelõtt kezdõdött, ahogy említettem Kép
Hálistennek mindketten úgy dolgozunk, hogy nem nagyon jutunk kettesben nyitott bolt közelébe Kép A ruhavásárlást is ebédidõben szokta bonyolítani kedves nejem, úgyhogy ebbõl én kimaradok Kép Azt a pár alkalmat meg, amikor véletlenül ketten megyünk ruhát venni neki, kifejezetten szeretem (talán azért, mert olyan ritka) Kép
Pénztárcát nem használok, zsebben tartom a pénzt, úgyhogy vegye csak ki õ maga ;), a hitelkártyánk meg közös számlához tartozik, úgyhogy használja õ az övét magától is Kép Mondjuk tuti nem fogom megúszni a ruhavásárlást, mert januárra várjuk a gyereket, úgyhogy biztos sok téli ruhát kell majd vennünk kamillának. A gyerekcuccok beszerzését meg én is várom, ott akarok lenni én is. Kép Ez most akkor valami perverzió a részemrõl? Kép)))))))))))


Nem, nem perverzió. Te ilyen tipus vagy, ami nem rossz.
Gondolom ti is fogtok járni "szülés felkészitõ" tanfolyamra?
Ha esetleg kedvesed nem akar menni, hát beszéld rá.Én csak egy alakalommal voltam, de én ápoló voltam, és volt szerencsém szülészeten is helyettesiteni, nekem sok ujat nem tudtak mutatni. Na de nem ez a lényeg, hanem az, hogy csupa olyan dolgot mondanak, amit egy nõ aki gyereket vállal már amugy is tudja. Elnéztem a sok kismamát, hogy milyen nagy érdeklõdéssel figyelte a doki mondókáját. Édesek voltak Kép Vigyorogtak mint a vadalma Kép Kép Nahh.. nem akarok én cikizni senkit sem. Ha valaki esetleg magára ismer irásomban, az csak a véletlen müve, és ezuton is elnézést kérek tõle.

Kamillának kellemes babavárást, neked pedig csak azt tudom mondani, hogy LESZ EZ MÉG IGY SEM !!!!! Kép

Hóember (32+1)
Hoember
 


Hoember
nyafogni az én párom is szokotKépde ö inkább csak egy dolog miatt Kép könyen kitalálhato miazKépKép de azért nagyon én meg vigasztalom hogy nem soká vissza kapKép . a Ruha vásárláshoz meg csak anyit hogy én is szeretek bébiruhát nézni csak hogy nem egyedül ráadásul neház a kedvemre teni mert általában a száp uj bébi cucok drágák vagy olyan méretbe nincsen amilyenre ép vadászom .

Csics 33 hetes
 
 


Sziasztok,

"Sorstársként" üdvözlök minden kispapát (egyébként civilben Ilke párja vagyok)! Jó ötlet a topic, igyexem majd gyakran ránézni (jelzem, hogy a húsklopfoló mellett a sodrófa is hatékony fegyverKép).

Tom (35. hét)
tom
 
 


Csics.
Szõrnyülködve olvasom, soraid. A te kispapádnak valóban sanyaru a sorsa. Asszem én már a falnak szaladtam volna a helyében. Nálunk ez nem igy van,mindenre van megoldás, és mi ezt teljes mértékben ki is használjuk Kép

Tom
Üdvözöllek köreinkben, jó hogy, ha lassan is, de biztosan bõvül kicsiny csapatunk Kép

Hóember (32+3)
Hoember
 


Hóember, látom, ti is tudjátok, hogy a genitália az ember 3. nemiszerve Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Kamilláné
Már hogy a fenébe ne Kép Nekem pl 3 db van belõle Kép
Assz4m ebbõl kitünt, hogy lövésem sincs arrol az " izérõl ".
Lehet hogy nap mint nap " használjuk ", és az is igaz, hogy ápoló voltam, de dögöljön meg a lovam ha tudom hogy mi az.Most rákeressek a Google-ban, vagy elmondod TE ?
Várom válaszod,

Hóember ( 32+3 )
Hoember
 


Mármint a genitália? Az az elsõdleges nemiszerv Kép
Na itt abba is hagyom, mert a topicban már kifejtették a kismamák, hogy itt folyamatosan arról van szó, csak másképp, amit meg mi kezdtünk boncolgatni, az nem másképp van, hanem nagyon is úgy Kép
(Azt szokták mondani, hogy a férfi f@rka a 3. nemiszerve, az elsõ kettõ a kéz és a száj) Kép


HoemberKép
nem hiném hogy olyan sanyaru a sorsa mert mindig megkapja azt ami jár neki Képcsak már nem ugy ahogy az elején ha érted és ezért nyafog mint egy kis gyerek Kép

Csics Kép
 
 


Csics

Vágom a dolgot, hisz nem vagyok én höle gyerek Kép

Hóember (32+4)
Hoember
 


Varandos Mamak,Papak sziasztok!Kép)

Bar nem vagyok az irott szavak embere,es nehez kifejezni,amit kezdo kispapakent erzek,de kiforgatnam sarkaibol a vilagot...Kép))))

13 hetes kispapaKép))


Gömbölyítö

Szerintem ezzel nem csak Te vagy igy Kép Bár én már 8 hónapja forgatom, és kezdek belefáradni, no de lassan itt a vége, ami ujúlt erõvel tölt elKép

Hóember (32+6)
Hoember
 


Jo ember a Hoember...mondják a gyerköcök,es ök nem hazudnak...KépKép
Ha jol olvastam a sorok között,kezdhetem a visszaszámlálást...
No de sebaj,mi másért volnánk itt a földönKépKépKép

Gömbölyítö, 14 hetes kispapa


Kispapák!
Szerintetek hogyan van az, hogy a párjukat a terhes-rendelésre elkísérõ kispapák nagytöbbsége aranyosan ücsörög az asszonykája mellett, míg a pocakos kismamák ácsorognak?
Üdv.
Malacka
 
 


Malacka

Szerintem ez azért van, mert szinte minden kismama tiszta ideg, és ugyis összevisza mászkál.Lehet hogy igy könnyebb idegeskedni Kép

Hóember ( 33+6 )
hoember
 


Az is lehet ok, hogy a pocakos kismama nyugodt és ácsorog meg sétálgat, a kispapa meg olyan ideges és annyira remeg a lába, hogy csak ülni bír Kép Kép Kép


Én eddig egyszerû modortalanságnak gondoltam, de most Kamilla által megvilágosodtam. Kép
Üdv.
Malacka
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron