Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Most gyors leszek:
www.euconsult.hu

Itt a REGINA linkre kell linkelni (bal oldalt), és ott értelemszerűen olvashattok a csoportról.

Jó olvasgatást!
Sziasztok! Zsuzsa

 
 


Bogi,
nekem is elküldenéd?
Szila
ui.: mélcím a profilban
 
 


Sziasztok!

Rég jártam már itt, meglepődtem a fejleményeken. Most már nem kétséges, hogy sokakat érintő témát vetettem fel. Azóta is szorgalmasan és folyamatosan keresek távmunkát, de hiábavalóak az eddigi fáradozásaim.
Van egy (többek között)nagyon jó, távmunkában végezhető szakma: grafikus. Szeretném ha jelentkezne valaki, aki ért ehhez a szakmához. Érzek magamban erre kreativitást, szeretném megtanulni, szívesen vennék a témához kapcsolódó könyveket, honlapokat, CD-ket, információkat.
Például névjegykártyakészítés érdekel. Szívesen konzultálnék olyan valakivel, aki ebben a szakmában dolgozik. Várom jelentkezéseteket.
Sziasztok.

Szia Bogi!
Csatlakozhatnék még a listakérők névsorába?Nagyon érdekelne!
e-mail: v.edina@pr.hu
KÖSZI SZÉPEN ELŐRE IS.

Sziasztok
Edina
Edina
 

 
 

Csajok!

Ment a táblázat!
Üdv: Bogi

ui.: Bocs, de most tudtam csak a géphez ülni.

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!
Küldök egy mintát, és megadom a hírlevél címét, szerintem esetleg iratkozzatok fel, bármikor le lehet mondani. Annyit hozzáteszek, hogy én még nem próbáltam ki, mostanában nem érek rá, de hátha jók!

Section: Munka
Feladó: info@kyraa.com
Régió: Pest megye
URL: http://www.kyraa.com
Telefon: 2222222
Mobil:
Érvényes: 10
Targy: Internet munka
Pénzkeresés az interneten!! Teljesen ingyen, pénzbefektetés nélkül kereshetsz pénzt. Mindössze internethozzáféréssel és napi 1- 2 óra szabadidővel kell rendelkezned. Ez nem MLM és nem pilótajáték. Látogasd meg honlapomat, vagy E- mailben INGYEN tájékoztatlak! ! ! ! info@kyraa. com

aprohirdetes.kurzor.hu@web3.hirekmedia.hu

Remélem, ezen lehet megrendelni, nekem csak úgy maguktól kezdték küldözgetni. Kép

Kíváncsi
 


Edina,
van itt a Babaneten egy Yoan nevű kismama, ő grafikus "civilben". Ebben a topikban még nem került elő, de pl. a Hozzátáplálásban (Gyermekek főtéma) vagy A "normális" gyarapodás topikban (ez is a Gyermekek alatt van) biztosan megtalálod.

Sok sikert,
üdv
Kriszi
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudja-e valaki pontosan, hogy GYED alatt megbízási szerződéssel lehet-e dolgozni.
Sziasztok
Edina
Edina V.
 


Edina V!
Én úgy tudom, de ez nem 100%, hogy GYED alatt semmilyen munkát sem végezhetsz ("legálisan"). Én így tudom, de remélhetőleg jár erre vki, aki megtud ebben erősíteni, vagy cáfolni.

Zsuzsa
ui: Edina! köszi a listát, megkaptam!Kép

 
 


A gyerek másfél éves korától vállalhatsz leglálisan munkát, max. napi négy órában.

Zsóka
 
 


Edina!
Akkor pontosítok magamat is, meg az előző hozzászólást is.
Szóval a gyerkőc másfél éves korától vállalhatsz munkát, de akkor le kell mondanod a GYED-ről, és GYES-re kell menni. GYES mellett napi négy órás melót, illetve ha otthon dolgozol, akkor időmeghatározás nélkül dolgozhatsz.

Zsuzsa

 
 


Sziasztok!
Bogi! Legyzsi nekem is kuld el a listat! Elore is koszi! Cimem: kom@savaria.hu
Moni

 
 


Moni!

Délután küldöm, nem felejtem el, csak most nem otthonról netezek.

Üdv: Bogi

KépKép

KépKép
 


Bogi!

Köszi!( Egyébként a kisfiam ovis barátnőjét Farkas Boglárkának hívjákKép)

Magdi
 
 


Farkas Bogi! Kérlek küldd el nekem is a távmunka-listát. Köszi. Nefelejcs
jn_eva@freemail.hu
Nefelejcs
 


Sziasztok!

Nefelejcs!
Küldöm!

Magdi!
Ez aranyos. Van az országban egy hölgy, aki 7 évvel idősebb nálam, és Farkas Boglárkának hívják.
Ugyanis az én névadásom eléggé furcsára sikerült.
Anyukám annyira fiút akart, hogy az ötödik megkérdezésre is azt válaszolta az alábbi kérdésre:
Gratulálunk kismama, kislány. Mi legyen a neve?
- Attila

Mondom, mindezt ötször Kép
Aztán egyszercsak felfogta, és nagy bajban volt, mert lány néven nem gondolkozott. Egyszercsak beugrott neki, hogy a Nők Lapjában volt egy rajzpályázat kisgyerekeknek, ahol egy 7 éves kislány, Farkas Boglárka nyerte meg a versenyt, és így lettem Boglárka Kép

Úgyhogy belőlem több is van Kép

Üdv: Bogi

KépKép

KépKép
 


Bogi!

Én is szeretném a listát!
jucusmamus@freemail.hu


kiscicacska
 


Beababa Zsuzsa,
Te is regina vagy? Kép
Jamina
 
 


Jamina!
igen! Csak nem Te is? KépKépKép

Zsuzsa

 
 


Zsuzsa,
de-de! Kép
Tudod, mi a vicces? Mi ketten éppen ma váltottunk levelet Kép (én is Zsuzsi vagyok)
J.
 
 


Ma megnéztem a tavmunka.lap.hu-t. A legtöbb távmunkát kínáló oldal vagy nem működik vagy már meg is szünt... Kép

Egyébként én is elég rég keresek ilyen lehetőséget, de sajnos nem sok sikerrel.

Oly esetem is volt, hogy nem fizették ki a munkát. De olyan is előfordult, hogy már megegyeztünk a munkában, vártam mail-ben az anyagot, de helyette csak egy elutasítást kaptam, melyben az volt az indok, hogy messze lakom.
 


Phaedra!
A távmunka lényege nem az, hogy "távmunka"?
Nem értemKép
Csi
 
 


Pont ez az. Ezt a bizonyosat én sem Kép

Nem rég olvastam egy hírdetést távmunkára. Bla, bla, bla, végül; a munkavégzés helye a cég székhelyén...
 


Jamina-Zsuzsi!
Hát ez nagyon jó!KépKép Tetszik!Kép Olyan jót nevettem most. Mindjárt írok e-mailt neked.

Phedra!
Nekem néha az az érzésem, hogy a munkaadók azt se tudják, hogy mit is kell érteni a távmunka fogalmán.Kép

Zsuzsa

 
 


Sziasztok!

Bogi táblázatát átnéztem. A megyében ezek a munkahelyek már akkor el voltak kelve, mikor megpályázták a támogatást rájuk. Hogy Pesten mi a helyzet, nem tudom, de gyanítom, hogy ott sem sokkal jobb. Azért egy - két telefont megér még a dolog.

Magdi
 
 


Bogi!
Elküldenéd nekem is a táblázatot, ha nagyon szépen megkérlek?! Előre is köszi!
Banett (a.bibok@chello.hu)

Kép
 
 


Lányok,
a Bogi-féle pályázati táblázat fent van itt is, letölthető kétféle formátumban:

http://www.fmm.gov.hu/main.php?folderID=2035

Sikeres böngészést!

Reginák,
leírnátok, hogyan alapítottátok meg a Reginát? Biztosan tanulságos történet, és esetleg követhetnénk, ha más területen is szeretnénk hasonlót összehozni Kép

Üdv
Kriszi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: Érdekelne engem is ez a távmunka, hisz itt lakok a szomszédba, Nagytarcsán.
Küldj valami tájékoztatást e-mailban.
Cím: tunder@freemail.hu

Köszi
Manó2

Kép
Kép
 
 


 


Hehe, rogyásig meggazdagszunk Kép
 
 


50 Ft-al még talán túl is fizetnek Kép)
 


Feltételezem, hogy elírás történt, vsz. 50ezerről Ft+ jutalékról van szó. Gondolom, ha válaszolnak a jelentkezésre, akkor ez is tisztázódik, mint a jutalék mértéke is.
 


AnyaGi
 


Kisbaba mellett, otthon végezhető, csendes, magad által ütemezhető, jól jövedelmező "másodállást" tudok.
Ha valamelyikőtöket érdekli, írjon! (kb. napi 2-3 óra)
Nem borítékolgatás, nem valami primitív, gagyi dolog, és nem kell hozzá semmi, a munkát betanítom.
flp_av@freemail.hu (a tárgyba írjátok be: BABANET)
 


Sziasztok!
Összecsaptak a fejem felett a hullámok, és elkezdtem kétségbeesetten olyan munkát keresni, amit a 9 hónapos kisfiam mellett is tudok végezni, illetve nem befolyásolja a GYED folyósítását! Persze jöttek az ajánlatok különböző web oldalakról, hogy ha befektetek sok-sok pénzt milyen jó lesz nekem, hát persze hiszi a piszi, meg a másik hogy miből?!
Ha valaki tud valami normális távmunkát írjon!!!
 


Valós távmunkát kínálok.
Igaz távmunka, de kérem olyan jelentkezzen elsősorban aki Budapesti vagy fel tud jönni Budapestre havonta kb egyszer.

Saját magam is voltam hasonló helyzetben. Nekem azóta már van egy vállalkozásom és úgy gondoltam miért ne lehetne ezt bővíteni úgy, hogy ezzel másoknak is segíthetek.

Elsősorban olyan embereket keresek, akik számlaképesek.

0 Ft anyagi befektetés kell hozzá.

Én külföldről érkező új ruházati termékek forgalmazásával foglalkozom és jutalékos rendszerben keresek munkatársakat.

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várom: patkosagi@gmail.com

Én úgy látom, aki akar tényleg dolgozni havi szinten kb 50 ezer Ft-t simán meg lehet keresni.

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: