Új privát üzeneted érkezett!

[url=http://www.mikkamakka.hu/" TARGET="_top]http://www.mikkamakka.hu/[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


bigacsiga!
Nem tudod véletlenül, hogy aki ezt a kreativ babás tanfolyamot csinálja milyen végzettséggel teszi ezt? Utánanéztél ennek? Ti jártatok? Milyennek találtad?
Köszi ha van idõd válaszolni!
Névtelen
 


Névtelen!

Nem tudom milyen végzettsége van, nem néztem utána, nem jártunk ide, így nem is tudok véleményt mondani róla, csak a linket tettem ide, ott viszont lehet érdeklõdni a nekem feltett kérdésekre. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Úgy látom,elég régen áll ez a téma. Én voltam a Professzorom a mamám c.tréningen egy évvel ezelőtt. Ha vkit érdekel írhatok róla, de fölöslegesen nem töröm magam, mert nekem nem jött be. Leginkább az elv nem tetszett. Azért kipróbáltam néhány dolgot és megnyugodva tapasztaltam ,hogy a gyerekem pillanatok alatt felfogott mindent. És itt hagytam abba, mert nagyon érdekes az, ha egy 2-3 éves gyerek olvas, számol és nyelveket beszél, de az enyém inkább vonatot tologasson. Ettől függetlenül, tehát erőltetés nélkül lényegében az összes nagybetűt felismeri három és fél évesen. Mert érdekli.
Ha vki szakember, cáfoljon meg, de amit én leszűrtem, az az, hogy MINDENT meg lehet a picikkel tanítani, amit te akarsz. Azon pedig el lehet gondolkodni,amit már fönn is írt vki, hogy meddig mehet el a szülő e téren.

Magdi
 
 


Szia Magdi,
engem érdekelne, akár jöhet e-mailben is. Tudod, én mint pedagógus (most per pillanat pálya elhagyó), egyrészről szakmailag is érdekel, másrészről, elgondolkoztam azon amit írtál. Az igazság az, hogy sajnos épp az ellenkezőjét tapasztalják szvsz a kollegák. A gyerekek felnőnek, vagy legalábbis úgy kerülnek iskolába, hogy nem a minimumot, de anak a felét sem tudják. Egy elég reprezentatív felmérés szerint a gyerekek több mint fele 3 éves szinten kerül az iskolákba. Szerintem megdöbbentő és nagyon szomorú ez az adat. Pedig ahogy észreveszem a kisfiamon, nem is kell sok, hog ynapról-napra újabb dologgal lepjen meg minket, és nem is kell állandóan ott ülni mellette, csak egy kicsit szeretni és játszani, foglalkozni vele.Kép
Szóval, engem érdekel,
szia:
Ági

Kép
 
 


Magdi!

Szerintem ide is leírhatod, engem is érdekelne. Kép

Ildianyu
 


Sziasztok

Kár, hogy meghalt ez a topic, szivesen beszélgetnék ebben a témában

Réka


Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: