Új privát üzeneted érkezett!

Hello! Virag, annak idején tulajdonképpen a Te kukacod miatt lettem Kukacz, mert akkor éppen az jutott az eszembe... A hernyok, stb csak azutan... A fogni valo kukacok meg.....KépKépKépKépKép

Névtelen! Nem a Csaladom hanyagolom el, hanem a férjem, 1 kicsit. Nem ugyanaz!!!Kép Es amugy a gif-ek feltöltögetése gyorsan megy. Nalam. Meg altalaban este irkalunk, amikor a Csalad mar alszik!

Babus!!!Kép Köszi a védelmet!!!KépKépKép Aki rosszindulatu (Névtelen), annak jolesik. Hagyjuk örülni!!!Kép

Kivancsi!!!Kép Jo, jooo, a vége felé mar uuugy röhögtem a képeken, hogy a könnyeim potyogtak, kicsit szégyenlem is magam szegény Mamszi miatt, ha komolyan irt...Kép Mea culpa.Kép Szerintem is uazt irogattuk Mamszinak mar régota. Semmi értelme nem volt az egésznek... Vagy igen??? Csak ö tudna megmondani:::Kép
Pusza.
Vendég
 


Kukacz,
milyen kukacom miatt annak idején??? Én írtam a gifesbe. És ti?

Virág
Virág
 


Virag! Kincsem! Kérdezted, fogtam-e a KUKACOD??? (@)!!!!! Erre irtam, hogy emiatt az @ miatt lettem KUKACZ annak idején, nem hernyokra gondoltam, vagy fütyikre. Erthetöbb???KépKépKép Hogy irtam-é oda??? Söööt, nyitottam 1 uj GIF-es topicot, mert a masik lassan nyilt!!!KépKépKép
Vendég
 

 
 

Nyanyuskám,
írtam nekled a Hogyan kell elválasztani topicba. Kép

Kukaczkám,
mostmár értem. Kép És hol az a topic, mert nem találom!!!

Virág
Virág
 


Virag! UJABB GIF-ek a cime!!!KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok

Csak beugrottam a melóhelyemre,nem dolgozom Babát várunk Kép minden ok jól vagyunk és nagyon de nagyon boldogok

Sziasztok
Mamszi
Névtelen
 


Na, ez egy kicsit kevés! Mamszi, hogy is volt ez? Ha már hetekig beszélgettünk, ne intézz el minket csak így, egy fél szóval! Kép
Szóval?
 


Kivancsinak igaza van!!! Mamszi, légy oly kedves, meséld el, hogy történt!!! Hogy beszélted ra a Parocskadat??? Ha mar honapokig levelezgettünk, rank is tartozik!!!Kép
Jjjjjjjjja, és gratulalok!!!
Vendég
 


Mamszi=M.Alice
hogy nem jöttetek rá eddig???
Névtelen
 


Névtelen, biztos vagy ebben??? Honnan tudod??? Es te ki vagy???
M.Alice=malice??? (Tudjatok, mit jelent???)
En, személy szerint Alice-tol még soha nem olvastam semmit. Ezért aztan nem tünhetett fel, hogy "hasonlo" a stilusuk...
Vendég
 


..."ma megint megjött"... ť Archiv 2003 november ť Archiv 2003 November 19

például

én csak egy olvasó vagyok
Névtelen
 


OK, majd megnézem.
Mire jo az, ha olvasgatod a topicokat, és egyikhez sem szolsz hozza??? Lehet, hogy jot tenne!!!
Vendég
 


A megint megjöttbe nem azok írnak, akiknek orvosilag nem jön össze a gyerek? Azok is, akiknek a férjük nem csinál? Ezt nem értem.
Névtelen
 


Télleg: 31 év, párocska, stimmel
Névtelen
 


ja, és
M.A. is most jelentette be, hogy terhes.

Lehetett volna ám vállani a nevedet.
Névtelen
 


Nem mindegy?

Mamszi,
azért ha még erre jársz: gratulálok! Kép Szívből kívánom, hogy boldogok legyetek!
Solya
 
 


Hát, én tegnap beleolvastam, és bizony van sok hasonlóság, de Alice már decemberben bejelentette, hogy csíkos a tesztje, nem csak most. Sőt, dec. elején! Kép
Különben meg tényleg mindegy.
Amit viszont én nem értek: miért kéri számon egyik névtelen a másikon a névtelenséget? Kép
 


Kivancsi! En kérdeztem a Névtelentöl, hogy mire jo az, ha olvasgat, de nem szol hozza semmihez. Nem értem, miért baj, ha Mamszika Malice is??? Malicieuse??? Még nem olvastam bele a topic-ba, de majd megnézem. Szerintem is mindegy,milyen néven lett terhes, én is örülnék, ha minden rendben menne végig, és Papikaval is!!! Hogy M.Alice devemberben lett terhes, belefér, hiszen nekünk nem irt mar november ota. Nem???Most nem keresgélek utana!!!Kép
Mamszi, legyetek BOLDOGOK, fentebb mar gratulaltam is, vigyazz Magadra!!!
Csok!!!Kép
Vendég
 


Kukaczka,
ha nem írod ki a neved, nem tudom, ki vagy, nem vagyok én látó Kép!
 


Kivancsim! Lehet, hogy 1/2-reértettelek??? En ezt irtam:
"Mire jo az, ha olvasgatod a topicokat, és egyikhez sem szolsz hozza??? Lehet, hogy jot tenne!!!"
Akkor bizta nem erre gondoltal!!!
Pusz.
Vendég
 


Nem, én jan. 10. 23.09-re gondoltam.
 


Kivancsi!!! Akkor kisnyul!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok Drágáim

Ide is megírom ahogy a kismamiknak hogy nem én vagyok a Mamszi,és nem is szeretnék a helyében lenni.
De azt kívánom neki ha már így alakult hogy legyenek nagyon boldogok.

Névtelen
Én nem most jelentettem be hogy terhes vagyok hanem December elején.
Ja és 30 éves vagyok Kép

Alice
8+1
 
 


Alice!!!KépMi az a 8+1??? Problémamentes terhességet, és szép babut kivanok!!! Névtelenünk nem tudom, miért irta, hogy Te vagy az, aki nem Te vagy!!! Puszi!
Vendég
 


Kukacz,
terhességi hétKép
Asszem betöltött nyolcadik utáni első nap.
 
 


Aha.
Vendég
 


Ezen én is elgondolkodtam Kép
Nyanya
 


Kukacz es tobbiek

pedig minden stimmel. Olvassatok vissza figyelmesen, es rajottok, hogy Mamszi megis csak M. Alice
Névtelen
 


Engem nem érdekel, hogy Mamszi-e M. Alice. Magánügye. Ha mégis, valszeg nem véletlenül választott más nevet.
 
 


Kedves Névtelen

Jó bevallom én vagyok Karádi Katalin de Mamszi még mindíg nem.

Sok szerencsét a találgatásokhoz Névtelenke.

Alice
8+2
 
 


Pedig szerintem is az, még a korát is átírta most, pedig annak idején ugyanaz volt mindkét topikban. 30 vagy 31? Végülis 2 szülinap között mindkettő használható. Amúgy meg mér pont most olvasott bele ebbe a topikba? Nem akkora ciki mamszinak lenni, mint azt letagadni és utána ilyen piti módon lebukni Kép
Névtelen
 


Szerintem is egy a két személy. Még a helyesírási hibák is stimmelnek!
Névtelen
 


Nincs nekem semmi bajom Mamszival, szóval nem rosszindulatból írok. Rég óta olvasom ezt a topicot és a másikat is követem. Mamszi, legalább ne jöttél volna vissza szabadkozni, ha cikisnek érzed a dolgot. Igen, minden kétséget kizárva itt u.az a két ember. Más itt nem "papizza" a párját, hogy csak 1 példát ragadjak ki a millióból... Mamszi, boldog babavárást, remélem minden rendben lesz veletek. U.ezt kívánom M.Alice néven is. Kép
józanész
 


józanész!
én is "papizom" a párom, mégsem vagyok sem Mamszi, sem M.Alice Kép
mami
 


Névtelen és Jozanész!!! Ha ennyire biztosak vagytok a dolgotokban, masoljatok ide hasonlo irasokat mamszitol, meg M.Alice-tol... Az, hogy ki papizza a parjat, maganügy, bar nekem kicsit...hmmm....mit is irjak??? Furcsa.Kép Mamszi és M.Alice, sok boldogsagot!!!
Vendég
 


itt vagyok én vagyok mamszika
mamszi
 


Na jo, akkor tudjatok meg az igazsagot!
Mamszi a felesegem (es gyereket var), M. Alice meg a titkos szeretom ( szinten gyereket var).
Lehet gratulalni (nekem)!!!
papi
 


Hali!
Valaki írta, hogy legyen példa arra, hogy Mamszi és M.Alice egy és ugyanazon nőci. Hát íme! Aki eddig nem hitte, olvassa el. Ezt is és az előzményeket is! Hogy Mamszika párja tényleg nem akart még babát, és hogy vajon milyen családban fog felnőni - immár M.Alice - babája. Szóval sikerült neki csőbehúzni a párját... No comment...






M.Alice
Középhaladó felhasználó
Azonosító: Malice

Üzenet száma: 588
Mentés: 07-2003
Elküldve 2003 November 21 péntek - 11h 15:

--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok Lányok!

+szöszi+

De édes kis pontocska és milyen nagy lessz nemsokára
Jelentem: Károsztástészta BEVÁLT

Virág
Drukk hegyek,hogy ebből milyen szép kis ikrek lesznek

Cat
"Mint egy hasáb fa" akkorát röhögtem én egy vizuális típus vagyok

Alice




M.Alice
Középhaladó felhasználó
Azonosító: Malice

Üzenet száma: 589
Mentés: 07-2003
Elküldve 2003 November 21 péntek - 11h 17:

--------------------------------------------------------------------------------
Na már hülye is vagyok
KÁPOSZTÁSTÉSZTA





V.K. Orsi
Régi felhasználó
Azonosító: Icsilya

Üzenet száma: 1090
Mentés: 07-2002
Elküldve 2003 November 21 péntek - 11h 24:

--------------------------------------------------------------------------------
Alice
Akkor minden rendben???




bnemethm
Nem regisztrált felhasználó
Elküldve 2003 November 21 péntek - 11h 35:

--------------------------------------------------------------------------------
Alice!

Na látod, hogy helyre lehet hozni a dolgokat!


Edit




M.Alice
Középhaladó felhasználó
Azonosító: Malice

Üzenet száma: 590
Mentés: 07-2003
Elküldve 2003 November 21 péntek - 12h 08:

--------------------------------------------------------------------------------
Orsi

Hát félig meddig,és ennek örömére védekezikmár megint bele fogok betegedni
De mivel megjósolták hogy fél év alatt babám lessz,na most majd kiderül hogy mi az igasság jóslat téren

Salice





Cateye
Régi felhasználó
Azonosító: Cateye

Üzenet száma: 1033
Mentés: 06-2002
Elküldve 2003 November 21 péntek - 13h 16:

--------------------------------------------------------------------------------

Alice
Lukaszd ki a gumikat előre Na nem viccelek ezen, de komolyan el kellene beszélgetned a pároddal, hogy miért csinálja ezt. Akar lurkót vagy sem ? Mennyi idős egyébként ?

Cat


M.Alice
Középhaladó felhasználó
Azonosító: Malice

Üzenet száma: 591
Mentés: 07-2003
Elküldve 2003 November 21 péntek - 13h 27:

--------------------------------------------------------------------------------
Cat

Nincs gumi, nemszereti más a szitu
33 éves




Évici
Kezdő felhasználó
Azonosító: Évici

Üzenet száma: 56
Mentés: 02-2001
Elküldve 2003 November 21 péntek - 13h 32:

--------------------------------------------------------------------------------
Alice!
Jóra gondolok, megszakitás......?
Szerintem is beszélned kéne vele. Mivel van a problémája? A kapcsolatotok esetleg, vagy még nem érzi késznek magát rá? Ha ez hullámzik nála, és néha akar néha nem szerintem az is baj....
Bocs hogy ilyeneket irok...ű
Évici



M.Alice
Középhaladó felhasználó
Azonosító: Malice

Üzenet száma: 592
Mentés: 07-2003
Elküldve 2003 November 21 péntek - 13h 37:

--------------------------------------------------------------------------------
Évici

Jóra gondoltál.....
Szerinte a kapcsolattal van a gáz,de nemtudom hogy mi az nemárulja el csak annyit tudok hogy rohadtul féltékeny.Namármost én nemfogok ezért csadorban járni akármennyire is szeretné
Már nemtudok vele beszélni mert nemhajlandó meg már nincs miről beszélni.Nem tud választ adni...

Alice




Évici
Kezdő felhasználó
Azonosító: Évici

Üzenet száma: 58
Mentés: 02-2001
Elküldve 2003 November 21 péntek - 13h 41:

--------------------------------------------------------------------------------
Alice Drága!
Tényleg nem akarlak elkeseriteni, de nekem az az érzésem, hogy kicsit felnagyitja a féltékenységet, hogy amögé rejtse a többi problémáját. Lehet, hogy nem is tudja magában megfogalmazni mi az (férfiak..) és ezért maga előtt is ezzel a féltékenységgel takaródzik. Ha nem hajlandó veled beszélni akkor várj amig semmi harag nincs benne és mondd meg neki szerintem, hogy márpedig ennyi jár neked, hogy legalább tisztán láss. Mellesleg csak igy lehet továbblépni a megoldás felé.
Bocs ha okoskodok, nem akarok kivülállóként tanácsokat osztogatni, csak hát az objektiv rálátásom ezt súgja..
Évici




Évici
Kezdő felhasználó
Azonosító: Évici

Üzenet száma: 59
Mentés: 02-2001
Elküldve 2003 November 21 péntek - 13h 48:

--------------------------------------------------------------------------------
Alice! Én pár napot várnék és nagyon higgadtan leülnék vele beszélgetni hogy hogyan tovább, mintha kivülről vizsgálnád a kapcsolatotokat.

Jó hétvégét!
Puszi
Évici



idézet vége. Aki nem hisz a szemének, azon nem csodálkozom... Nyugodtan nézzétek vissza Mamszi írásait ebben a topicban. Dettó ezek a gondolatok.

Most lehet szidni a névtelen hozzászólásokat! A ti szemeteket is fel kellett nyitnom!
Justice
 


És most jöjjenek Mamszi írásai:




Mamszi
Nem regisztrált felhasználó
Elküldve 2003 Október 09 csütörtök - 09h 05:

--------------------------------------------------------------------------------
Ha netalán valakinek van valami ötlete szívesen meghalgatom....
Tudom hogy ha véletlenül teherbe esnék nagyon boldog lenne és örülne a kisbabának.
Mostanában már egy párszor elmondogatta még ismerősöknek is hogy mennyire szeretne babát már...hát kérdem én akkor miért???? miért vigyáz, miért nem tesz érte semmit.
Énmár évek óta nem szedek semmit(fogamzásgátlót).Csak várok a véletlenre mert már hallottam arról hogy aki a megszakított közösüléssel védekezik az nem 100 %-os védettség és bekövetkezhet a terhesség.
Úgylátszik ez nállam nem jön be.

Mamszi


Például.
Justice
 


Justice,
most ezzel mit érsz el? Van értelme? Nem lehet egy adott időpillanatban két nőnek hasonló problémája?

De ha ennyi fölös időd van, csináld! Kép
vagy haragszol vmelyikőjükre?
 
 


És még mindig:



M.Alice
Középhaladó felhasználó
Azonosító: Malice

Üzenet száma: 452
Mentés: 07-2003
Elküldve 2003 Október 28 kedd - 09h 56:

--------------------------------------------------------------------------------
Jó reggelt Drágáim

Szöszi

Halgass rám lécccci, dobd már el a francba azt a hőmérőt és csak akkor vedd elő mielőtt nem kell megjönnie Na
Legyetek aktívak a papával egéssz hónapban az a tuti dolog és ne foglalkozzatok azzal hogy na most rohanjunk haza mert leesett a hőm.
Én mostantól megfogadtam hogy leszarom az egészet még próbálkozunk így lájjjtosan aztán ha nem sikerül akkor elmegyünk és összehozunk egy babát úgy hogy egy harmadik személy is beavatkozik (nem rosra gondolni Ő lessz a doki
Azóta sokkal nyugodtabb vagyok mert tudom hogy úgyis nemsokára tolatni fogok.
A szurimat beszedem még van egyGynevac-om aztán indul a mandula.Mondtam a papinalk mennyünk bulizni meg minden

Rékacs
Látom ma is ku..va jó kedved van csináljak neked is egy KV-t
Én ma úgy döntöttem leiszom magam a Drágám szülinapját ma megünnepeljük,csak az bánt hogy az igéretemet nemtudtam betartani mivel egy kétcsíkos tesztet ajánlottam neki hát ez nem jött be viszont lessz torta meg miután elmentek a vendégek lessz babagyártás meg minden is bizooooonyyyy

Na dógozok egy kicsit,vagy legalábbis úgy csinálok aztán kiugrok vásárolni veszek egy üveg Wyskiiiiiiiiiit

Alice






Mamszi
Nem regisztrált felhasználó
Elküldve 2003 Október 29 szerda - 09h 06:

--------------------------------------------------------------------------------
Szia Kriszta

Köszönöm az infokatKépzeld mi történt tegnap a szülinapjána barátainknak azt mondta igaz én még akkor nem voltam ott, hogy gyereket kell csinálnom a Mamszinak
Na erre varjááá gombot én így vigyorogtam este.
Aztán meg szóba került a Károly nap,szegény apukámat hívták így aki nemrég halt meg és pont akkor azon a napon lessz peteérésem.A párom csak vigyorgott remélem megjegyezte November 4-ét kíváncsi leszek hogy fog e védekezni vagy sem.
A barátainknál mindenhol kisbaba van azokkal vagyunk körülvéve csak már nállunk nincs baba.
Ma reggel viszont vettem egy kismama magazint és véletlenül ott fogom felejteni a vc-be

Jaj nagyon izgulok

Mamszi
Justice
 


Solya!

Az a véleményem a dologról, hogy Alice saját magát csapta-csapja be. És ebben a topicban, meg a ma megint megjött-ben is totálisan "félrevitték" a lányt. Nem haragszom egyikükre sem, igazából csak sajnálom. Sajnálom azért, hogy hazudik, nemcsak másnak, saját magának is. Önmagát csapja be. Itt és a másik topikban is olyan tanácsokat kapott a többiektől, amik szerintem nem állták meg a helyét. Mamszinak szakemberhez kellett volna fordulnia (mondja ezt egy nemsokára diplomás "lélekbúvár"). És igazából is az emberek ITT csak azt kapják, amit HALLANI AKARNAK! Ha valaki netán mégis megmondaná az igazat, az már mindjárt nem esik jól. Pedig igazából abból tanulna az ember. Szóval elég baj van ennek a lánynak a lelkével. És a hozzászólók is kétszer gondolják meg mit írnak, ugyanis nagyon sok minden van, amiben az ideírók nem mondanak igazat. Ide szépítve kerülnek be az ember gondolatai. Feltunningolva. Mindig a másikkkal van bajunk. Pedig ez nem igaz. Na, elég volt az ész osztásából...
Azt tudtam, hogy nem fogok boldogító szavakat kapni tőletek, és nem is kértem. Ezt is fel kell tudni dolgozni. És sok-sok hozzászólás követése után elmondhatom, hogy csak az ámítás megy ezen a fórumon.
Részemről lezártnak tekintem a dolgot.
Kívánom Mamszinak, hogy találja meg a boldogságot születendő gyermekében és párjában. Szívből kívánom.
És higgyétek el, ha néha nem is esik jól amit itt olvastatok, azért abban van igazság... És igenis ha van ellenvéleményetek mással szemben mondjátok el neki, kicsit megharagszik, de át fogja gondolni a dolgot, kétszer is.
Justice
 


Justice,
azt hiszem, már az ő problémái is feltunningolva kerülnek ide. Hogy lehetne tanácsokat osztogatni vkinek úgy, hogy nem ismerem a környezetét, őt magát és a problémájából csak morzsákat kapok? Szerintem az idelátogatók nagyrészt tisztában vannak ezzel. Mint ahogy lássuk be, ha valaki rendszeesen idejár (én is) annak oka van. Nekem az, hogy megőrjít a magány, hogy nem találom magam... De ennek most ehhez nincs sok köze.
Én megértem a segítő szándékodat, de még mindig nemértem, mit érsz el azzal, ha bebizonyítod, hogy Mamszi azonos Aliceszal? Ettől ő nem fog elgondolkodni és pszichológushoz rohanni. Én azt is értem, hogy az igazság nagyon fontos, de nem mindig kell kiteregetni a szennyest, főleg nem a másét. Miért nem adtál neki akkor tanácsokat, amikor kérte? utólag csak károgásnak tűnik. Már megbocsáss. Kép
na pá
 
 


Solya!
Szívesen adtam volna tanácsot neki, ha időben látom az írásait. Sajnos, csak kedd óta olvasgatom a babanet-et, és hidd el, majdnem az egészet elolvastam már. Az egészet, az archívumokat, mindent. Volt, hogy jegyzeteltem közben, hogy követni tudjam az emberkéket. És ne higgye senki, hogy bántásból írtam. Az elvem továbbra is az, hogy szembesíteni kell az embereket a saját hibáikkal (is). És egy idő után kiderül az is, hogy miből erednek. Aztán már kezelhető is a dolog. Attól, hogy vannak az embernek hibái, még nem biztos, hogy rossz ember. Nem károgásnak és belekotyogásnak szántam.
Sok szerencsét kívánok mindenkinek!
Justice
 


Húha, Justitia! Most komolyan megijedtem! Te jegyzetelsz és nyilvántartasz minket? Adatbázist csinálsz? Ez azért kicsit durva, még ha a jó szándék vezérel is. Vagy belőlünk írod a szakdolgozatodat?
Kép K.
 
 


Ó, Justice, nagyon egyetértünk...
Solya! A Szennyest pedig Mamszi maga teregette ki a maga "butácska" módján. Nekem nem lett volna kedvem és energiám idemásolgatni az idézeteket, meg minek is, akit érdekel, elolvashatja helyben.
Azért mégis, nem vagyok egy matematikus, de jó kicsi esély van arra, hogy két, teljesen más ember esetén "minden klappoljon" pl.
-kor
-papi
-papi kiszáll félúton
-volt 1 vetélés, amikor papi is szomorkodott
-azóta papi nem akar babát
-stílus
-helyesírás
-papi ennek ellenére is mindkét nick esetében "álmaim férfija"
-papival már ezer éve együtt van a két nick
és még sorolhatnám, de minek. Itt nem mi vagyunk a "gonoszok" akik valakire rá akarják húzni a vizes lepedőt, hanem Mamszi kiteregette a szennyest itt is, ott is és erre itt felhívtuk a figyelmet. Ennyi. Nem ügy, de nehogy már nekünk legyen ciki... Aki olyan kis naív, higgyen amit akar, ami a lelkének jól esik.
És én elárulom, azért jövök a babanetre, mert szórakoztat. Kép
Párjukat papizók meg.... én az apámmal, nagyapámmal nem bújok ágyba. Anyukám, gyere ide - mindjárt papa... KépKépKép Hát, ahány ház, annyi szokás.
józanész
 


na pá!
Szórakozzatok jól!Kép Úgy vélem megint nem akartok értelmezni.
 
 


Justice,
meg szabad kérdezni, hogy MIÉRT olvastad el az egész babanet-et? Valami szakmai indok, pl. diplomamunka, vagy egyszerűen a kukkolni vágyás?
Röhögni, hogy lesz munkád bőven, ha végzel?

Most én se kötekedni akarok, de milyen tanácsot adtál volna Mamszinak? Hogy nézzen szembe önmagával?! Én ebbe a topikba nem írtam eddig. Egy önmagát totálisan becsapó embernek hiába mondod, hogy "hahó, nem így vannak ám a dolgok" - csak te lehetsz a hülye, aki rosszul látja a dolgokat és ugyanúgy rosszat akar neki, mint mindenki. Van ilyen ember a környezetemben, nagyon nehéz, mert a felét annak, amit mondok, meg se hallja. Mit lehet ilyen emberrel csinálni?! Látod, hogy hol csúszik el, hogy hol fog és mekkorát pofára esni, és mégis képtelen vagy lehozni a földre. A ciki csak az, hogy mások szívják meg.

szilvi
 


Ne röfögjetek mamszika ellen, mer begurulok!Gyereket nem akarok,de Dugni vele igen
papika
 


Én is hányszor megkaptam már, ha v.kinek megírtam, hogy ne itt keseregjen a saját vagy a gyerekének a problémái miatt, hanem mivel mindenre van segítség, tán hasznosabb lenne szakemberhez fordulni, de mindig megkaptam a magamét. Most már csak akkor írok ilyet, ha konkrétan engem kérdez v.ki.
Sokat gondolkodtam, hogy miért viselkednek így az emberek. Ha idejön egy anyuka nyavajogni, és v.ki kívűlről azt mondja, hogy ez és ez a gond, itt és itt fognak segíteni rajtad, akkor ugye az ciki, mert neki vajon miért nem volt ez természetes, ha másnak kívűlről ennyire evidens, másrészt az emberek imádnak keseregni és inkább a megerősítést várják, hogy "persze, te áldozat vagy, nem tehetsz semmiről, nem tehetsz semmit, nagyon sajnálunk".

Amúgy végtelenül inkorrektnek tartom, hogy amíg hetekig jártak ide a csajok lelket önteni Mamsziba, próbálták adni neki a tanácsokat, ötleteket, addig ő egyik napról a másikra se szó-se beszéd eltűnt, pedig sokan hiányolták, aggódtak érte. Majd kiderül, hogy járogatott ide, csak épp tojt az iránta érdeklődők fejére, majd egyszer csak benyögi, hogy terhes, majd, amikor v.ki "beazonosítja", akkor nem azt mondja, hogy "igen, én vagyok az,nem akartam akkoriban felfedni magam, köszi a törődést", hanem még azokból próbál hülyét csinálni, akik ismeretlenül is foglalkoztak vele és a problémáival.
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: