Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jövök egy kicsit én is. Tényleg nem nagy a forgalom errefelé!!!

Sziszike! Nagyon szép és megható a születéstörténeted. Hogy vagytok?

Kriszti! Kitartás a tesófuvarozáshoz, meddig vagy még szolgálatban? Néztem az NLC-n, nagyon jók a busós képek.
Nálunk most pénteken lesz a farsang a suliban. Főpróbáztunk már egyet vasárnap ruhailag. Háttérben a lassan készülő gyerekszoba részletei láthatók - ajtó szerintem szörnyű.

Kép

Kép

Kép

Krampusz lesz a csajóca! Megállapította magáról, hogy tőle nem ijednének meg a kis ovisok - mert elég barátságos kinézete lesz.

Voltunk mi is betegek, magas lázas influenza fajtából, viszonylag sikerült kilábalni belőle - most a nagyszülők kurálják magukat!!!

Gyűrjük a sulit! Számolás, olvasás, írás - nagy kűzdelem rávenni az otthoni gyakorlásra, de sajna szükség van rá, mert kicsit döcögősen mennek a dolgok.

Most ennyi! Majd jövök még. Mindenkinek jó egészséget, vigyázzatok magatokra és az apróságokra!!!!!!!!!!!!!

:P :P :P
Szép napokat!


Zs.
 
 


Sziasztok!


Nem tüntem ám el, de ez a költözködés nagyon lefogalalt..

Csütörtökön voltunk az Örsön oropédián, de nem vagyok jó véleménnyel a nőről.
Közölte másfél hónap alatt nem 1 kilót kellett volna híznia, szte adjak neki tápszert az sose árt!!!:(
Annyira kiakadtam ezen, mert milyen jogon mond ő ilyeneket, nos nem kaartam veszekedni azt mondtam megbeszélem a gyermekorvosunkkal...

6hét múlva kontroll.

Nem tartja szte még a fejét, pedig ilyenkor már kellene..Ez hol van leírva, ki mondja?????????
Amikor hason van emeli a feját , de neki ez kevés..rakjam többet hasra szte..naponta kb. 1órát is el van hason.

:(

Amúgy jól vagyunk..majd hamarosan rakok fel képeket is!

Puszi: Sziszike.

Kép


Sziasztok!
Mi is megvagyunk, Dávid megint volt skarlátos, idén annyit beteg, mint eddig 6 év alatt összesen. Az oviban iskolaérettnek nyilvánították.
Zsóci kérdezte a sulit. Ábelnek elég jól megy, írni nem szeret, de egyébként meglepően szépen ír. Matekban néha hanyagságból vagy figyelmetlenségből hibázik, de amúgy elég könnyen veszi. olvasni már eddig is tudott, azzal inkább az a kínom, hogy magától nem nagyon olvas, pedig megtehetné. Remélem majd rákap az ízére. Beledumál az órába, más komoly baj nincs vele. Néha nehezen uralkodik az indulatain, múltkor kapott is beírást, annyira összeverekedett egy másik kissráccal. (lilaköd le) Másnap aztán elsimította a dolgot.
Sziszike: az ortopédusnál miért fontos, hogy mennyit hízik??? Itt a házbana kis unokatesó most volt 1 éves, és csak 8 kiló, pedig az összes tesója 9-10 volt már ekkor. És tök rendesen eszik. Ez van. A súly, de még a gyarapodás sem mond semmit önmagában. Amit viszont érdemes csinálni, nem tudom szoktad-e, az a bébi masszázs. Jót tesz a kis izmaiknak, pocakjuknak, és egy jó közös elfoglaltság. Nekem a védőnők tanították, amikor Ábel volt kicsi, csináltak itt egy kis tanfolyamot (ingyen!), és aztán mindgyikkel csináltam.
A gyerekorvos mit mond?
Üdv: Claire
 
 

 
 

Sziasztok!

Gyerekorvos 3 hetes kora óta nem látta.:(
Sztem jól fejlődik és nyugodt babó is!

Még mindig nem költöztünk.:(

Mikor lesz a nagy nap???

Puszi: Sziszike.

Kép


Képek:

Anna:)

Kép

Zsolti, Bence :)

Kép

Anna, Bence:)

Kép

Bence:)

Kép

Közös:)

Kép

Puszi: Sziszike.

Kép


Képek:

Anna:)

Kép

Zsolti, Bence :)

Kép

Anna, Bence:)

Kép

Bence:)

Kép

Közös:)

Kép

Puszi: Sziszike.

Kép


Sziasztok!

Sziszi nagyon édesek a gyerkőcök hármasban , meg külön külön is!
Az első képen Anna tisztára rád hasonlít, csak huszonvalahány évvel fiatalabb !
A legifjabb manó is csodaszépre sikerült, és mennyit változott amióta láthattuk!
Mikor költöztök?Azt hittem már az új házikóban vagytok.


Zsóci!

Naygon jó lett Bettina krampuszos jelmeze! MI bajod ban az ajtóval?

Mostanában kimaradtaka receptek a fórumról!
Pont ma szerencsétlenkedtem egy torta piskótával,ami megy a kukába, helyette bolti lesz. Holnapra kell elkészülnöm vele a nagycsasjzsim szülinapjára.
Találtam egy jó kis honlapot, ha érdekel nézzétek megt! Timtom te feltétlenül!

www.mesetorta.hu

Erről szedtem a receptet, csak szar volt a sütőpapírom , és kárba veszett két lapom.
Egyébbként nálunk is van beteg , Emike két hónapos ovis bárányhimlő járvány végére , szintén lebetegedett . Pedig kezdtem elhinni, hogy most már nem kapjuk el. Várhatóan Eszti lesz a következő a jövő héten.

Esztike nagy dumagép, mindet mond amit meghalll, és sok mondókát éneket elmondja maga kis nyelvén.Ha véletlenül bánt, vagy megüt , én elkezdek pityeregeni, ő egyből átölele, és mondja: ANYA SZERETLEK!
:D Olyan tündér ilyenkor.
Emesével sokszor összekapnak dolgokon, de a kicsi mindig kiharcolja magának a játékokat.

Tavaszra tervezünk egy talit?

Na megpórbálok képeket feltenni, de elöbb ezt elküldöm.
Puszi mindenkinek!
Kriszti
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép
 
 


Kép


Sziszike, Kriszti!

Nagyon szuperek a képek! Mindegyik manó nagyon szép, édes, aranyos. Bence azokkal a hatalmas szemeivel, ahogy belecsodálkozik a világba. Anna göndör fürtjei, mosollyal teli arca, Zsolti nagyfiúsodó arca. Eszti kisbetyár gyönyörűsége és elképzelem, ahogy csacsog hozzá! Emese szöszke haja és komoly tekintete.

Timtom, tőled mikor kapunk Balás képeket?


Voltam a velencei Baba-mama klubban, dúlákról tartottam felhomályosítást. Eleinte kicsit nehezen jöttem bele a beszédbe és szerintem nagyon béna voltam, de a végére egész jó lett. Én is megbátorodtam és a figyelem is oszlott rólam, úgyanis akit jobban érdekelt, azzal kisebb körben még jól átbeszéltük a dúlaság mibenlétét. Az volt még furcsa, hogy egy jelentős alapzajt kellett (volna) túlharsognom - mert az apróságok is az anyukájukkal vannak ilyenkor a Mikkamakka Játéktár játékokkal teli szobájában. Bízom benne, hogy azért hagytam valami nyomot a jelenlevőkben, mégha a helyi kismamák továbbra sem fognak értem kardlapozni.

Ak-os sikerélményem: A farsangon a tombolán 10 tombolából 6-tal nyertünk!!!! Apróságokat ugyan, de nem az a lényeg. Egész eddigi életemben (lassan 35 év) talán egyszer-kétszer esett meg ez. És csak egy iciripicirit programoztam rá, úgy fél gondolat erejéig egy gyors meditációban.


Mindenkinek szép tavaszi napokat! Szisziéknek mielőbbi költözést!!!!

Puszi: Zs.
 
 


Kriszti, szuperek a képek!



15én költözünk.:)

Kép


Sziasztok!

Sziszi!

Juhé , jaj de jó, holnap már az új házikóban lesztek!
De gondolom most nagy pakolásban vagytok, sok energiát hozzá, és lesz biztos mi kárpótoljon !
Elkészült Emi szülinapi tortája is. Igaz bolti piskótával, mert megszenvedtem a recepttel, de nagyon fini volt. A marcipánnal szerencsére nem volt ennyi gond.
Tesszek fel róla fotót.
Emese végre kifelé mászik a bárányhimlőből, most várhatom, hogy Eszti is elkapja a napokban. Eminek nagyon sok kiütése lett, olyan 300 biztos.
Azt mondta a dokinéni, hogy azt vette észre, hogy aki ilyen ekcémás annak sokkal több pöttye van.Nálunk igaz lett!
Most attól félek, hogy Esztin mégtöbb pötty lesz, mert a második gyerekenek a családban mindig több lesz állítólag.

Kép
Kellemes jó hosszú hétvégét mindenkinek!
 
 


Szia Kriszti!

Nálunk Annán alig volt, pedig második gyerek, Zsolti teli volt.

Megyek is, puszi..hamarosan írok.

A torta szép lett!

Sziszike.

Kép


Sziasztok!

Nagyon behalt a fórum, napok óta senki sem jeletkezik!
Mindenki NAGYTAKARÍT és sütöget a húsvéti ünnepekere?
Kép

Na nálunk a takarítás az amolyan hétköznapi lesz, mert Esztitől nem tudok sok mindent csinálni . Egész nap kint lenne az udvaron a kisházában , meg a homókozójában.
Ha meg bekerülünk , örülök ha a napi dologokkal végzek, amíg alszik.
De azért a Kinder bueno sütit megcsinálom az ünnep alkalmával.

Bárányhimlővel végre végeztünk. Az egész márciusunk azzal telt. Mire Emi meggyógyult, aki nagyon tele volt pöttyökkel a hasán , következett Esztike. Na őneki is volt jópár kiütése , de neki a fején volt inkább sok. De szerencsére őt, nem viselte meg a betegség annyira, mint nővérkéjét.
A szülinapi ovis partit elhalasztottuk egy kicsit későbbre, de végűl is nagyon jóra sikeredett. Egy városi játszóházban tartottuk, és minden gyerek azóta is emlegeti a bulit.

Készülünk már nagyona sulóba, már több ismerkedési napon , és nyílt napon túl vagyunk. Kiválasztottuk a leendő taníttónéninket, remélem sikerül hozzá kerülnünk protekcióval.

Esztike meg nagy nótafa mostanában , annyi mondókát és éneket tud már. Anyum szerint az ő kiscsopotosai közül van olyan aki nem tud ennyit.OLyan hamar megjegyzi őket bárkitől is tanulja.

Húsvétra kapott előre egy kismotort, mert már minden gyerek alól kiszedte a játszótéren . Emi Bingó társast kap, mert meguntam az otthoni papírcetlis módszert. Na meg pár kis édesség, de nem visszük túlzásba.

Veletek mizujs?

Sziszi!
Sikerült berendezkedni az új házba?

Timtom!Irogatod a szakdolit?Vagy az építkezésen vagy mostanában?

Zsóci!Te se vagy nagyon a net elött! Enyire beszigorítottak a melóhelyen ?Bettinával otthon vagy a tavaszi szünetben ?Jó lenne talizni már, úgy hogy a csajok is találkozhassanak egymásal!Régen dumcsiztunk már!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek, aki néha erre jár!Fiúcskáknak sok piros tojást, lányoknak pedig sok locsolót, nehogy elhervadjanak! [img]

Kép
Puszi mindenkinek! Kriszti
 
 


Sziasztok! Azt hittem, csak én hanyagoltam el a topicot, de látom nem. Mindenesetre köszi a jókívánságokat. Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek, és sikerült egy kicsit fetöltődni.
Nálnuk elég sűrű időszak volt (melyik nem az? :-)), az ikrek ápr 2-án voltak 3 évesek, aztán Húsvét, hétfőn meg Dávid elutazott anyámmal nővéremékhez Fr oba. Kicsit izgi volt, mert előző éjjel hányt ...
Ja, és márciusban egy hetet "nyaraltunk", bár nem volt zökkenő menetes, mivel épp előtte bedöglött a kocsink, és nem tudták mi baja, de a pihi nagyon jó volt. ( Végül mi anyámmal vonattal, busszal mentünk a 4 gyerekkel, a cuccokat meg egy pici kölcsön kocsival levitte a párom) Komolyan meglepne, ha egyszer simán menne vmi. A kölykök persze lelkesek voltak, hogy vonatozunk. Megyek, mert muszáj dolgozni is, írjatok ti is magatokról: Claire
 
 


Sziasztok!

Csak röviden bejelentkezem én is.

Hajnalban lefagytam a bicikliről, pedig rendesen beöltöztem (délután meg cipelhetem a fölös ruhadarabokat). Olyan jó, hogy már világosba ülök a vonaton! Ja és olyan is van, hogy a kicsit modernebb szerelvényeket sikerül kifognom, ami egyelőre még szebb és kultúráltabb, mint a 30-50 éves lepusztultak.

Bettinával naponta kűzök - szó szerint, hatalmas csatáink vannak - azért, hogy olvasson egy pár sort. Nagyon nem megy neki, elolvassa a szavakat, de fogalma sincs mit jelentenek. Még csak arra tud figyelni, hogy a betűket felismerje, kimondja (nagyjából szótagolva) és nem marad energia az értelmezésre. Mikor kérem, hogy mondja el miről olvasott, akkor az a válasz, hogy 'Anya én csak olvastam!!!' A tanév végén pedig már szöveges feladatokat kell megoldani a suliba.
A másik kűzdelmünk a bicózás tanulgatása. Bent van a söprűnyél az ülés mögött és általában én futkosok a kerékpár mellett. Ha sikerül meggyőzni, hogy tekerjen. Nagyon lassan jutunk előbbre, ha már kicsit gyorsabban tolom, akkor leteszi a lábát, fékez, visong, stb. Meg állítgatja a pedálokat és így csalja le a letekerendő távot, mert közben apránként halad előre. Nagyon sok türelem kell hozzá.

Húsvéton mi is túl vagyunk. Most Bettina szülinapjára készülők hétvégén. Nagy buli nem lesz, csak a szűk család jön. Még döntéshozatal kérdése, hogy otthon leszünk vagy megcélzunk egy vendéglőt.

Ennyit rólunk. Majd jövök képekkel!

Írjatok, ha van időtök, ne haljunk már ki innen!!!!

Puszi Mindenkinek!

Zs.
 
 


Szia Zsóci!
Olvasás: Ábel úgy ment suliba, hogy tudott olvasni, viszonylag régen. Most is tud, érti is a szöveget, de ehhez képest csomó osztálytársa, aki ősz óta ismerkedik csak a betűkkel, már jobban olvas mint ő. Ez nem zavarna, (de tudom, h őt minden ilyen frusztrálja ) ,de az igen, hogy úgy kell a kezébe nyomatni a könyvet, szóval magától nem olvas el semmit, legfeljebb 1-2 sort, ami vmiért érdekli. Inkább minket kér, hogy olvassunk, mert az nagyon szereti. Pedig az általa "istenített" unokabátyjai nagyon olvasósak. Ezt miért nem utánozza?
Bettina tanító nénije mit mond a dologról?
Bicikli: mekkora gépe van? Kicsin tudott egyedül kétkerekűzni? Ábellel minden tavasszal küzdelem, hogy újra merjen biciklizni, főként ha új gépre váltunk. Igaz, itt fönt a hegyen nem is jók ehhez az adottságok.
Dávid még nem volt 4, amikor megtanult kétkerekűzni, mégis tavasszal először mindig fogni kell, mert fél egyedül. Egyébként lehet, hogy jót tenne Bettinának,( a mozgáskoordináció és az írás-olvasás erősen összefügg), ha rájönne a dolog ízére.


Képzeljétek, Dávidot is beírattam a suliba. Már két iskolás fiam van, olyan fura, még csak most születtek.... A kicsik meg mehetnek oviba. Döbbenet. Claire
 
 


Sziasztok!


Timtom! Jársz még erre??????

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!



Most csak arra van időm, hogy a szülinaposomról képet rakjak fel:

Kép
Ezt a tortát én ügyeskedtem össze.

Kép
Ezt meg a cukrász, beledolgozta a remélhetőleg utolsó hozzánk kerülő Barbie babát.

Kép

Kép
Cirkuszban voltunk vasárnap. Bettina és a barátja.

Legyen szép napotok!

Zsóci
 
 


A képen az ruhatári pulton ülnek. A függöny kicsit ódivatú, nem??

Kép
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, de sok a munka nagyon még mindig nem vagyunk készen.
HAmarosan lesz netem és gyakrabban jövünk.

Sok puszi lányok.

Kép


Sziasztok!

Végre van netem itthon.:)

Csatolok képeket a házunkról...ezek az átadás napján készültek.

bejáratból..
Kép

nappali:
Kép

Kép

Kép

lépcső-feljáró..melette kamra hely:
Kép

konyha:
Kép

Kép

fürdő:

Kép

Kép


képek még rólunk:

Kép

Kép

Kép


Olyan hihetetlen...Bence már 5és fél hónapos! Rohan az idő!!!

puszi lányok: Sziszike.

Kép


Hol vagytok?????


Hiányoztok!

Kép


Szia Sziszi!

Nagyon jók a képek! Házikó szuper lesz!!!!!! A gyerekek meg alapból gyönyörűségesek!!!!!!!!

Itt nem nagy a forgalom. :cry:
Az okát nem tudom. Mindenki fut a saját dolga után.

Ha itt vagy többet , akkor én is jövök. Rakok fel majd képeket, csak le kell kicsinyíteni. Meg van az első bizonyítványa a csajnak! Olyan szoszo lett. Nem túl fényes, olyan jó. Kicsit lassú a lányzó mindenben és ez a bizin is látszik.

Majd jövök bővebben.

Minden jót nektek! Zs.

Kép
 
 


Szia Zsóci!

Olyan jó, hogy itt vagy!

Mi van veletek?
Már van netem, de ti annyira eltűntetek....

Énis sokat dolgozok, de reggelente ált. jövök mindig.

Sok puszi, gratulálok a lányzónak és képeket meg várjuk!

Sziszi.

Kép


Szia Sziszi!

Úgy néz ki ketten maradtunk! Pedig kiváncsi lennék, mi van Timtomnál és Claire-éknél. Hátha egyszer visszatalálnak ide.

Krisztiről, azaz Benczéről tudok, az NLC-s fehérvári babás topicon olvasgatom a hozzászólásait. Neki is kevés ideje marad a gyerekek mellett.

Nálunk a mindennapok elég egyformán telnek, korai kelés-vonatozás-munka-vonatozás-otthoni munka-alvás és kezdődik előről. Azért ha tehetem leugrok Bettinával a tóra egyet fürdeni, nagyon jó a Velencei-tó vize most - csak alig lehet kiimádkozni a vízből, mikor én már mennék haza. Meg már kezdenek nagyon sokan lenni a tóban, ahogy fokozódik a hőség. Bettina napközben anyukáméknál van, próbálják lekötni - tanul kétkeréken bicózni, de még bizonytalan - de délutánra kipurcannak, pedig nem hiperaktív a gyerekem! Inkább ők kényelmesek. Majd én is megyek szabira, de csak egy-két napokat elszórva. Nagy nyaralásunk most se lesz, be kellene fejezni a ház tetőterét, de pénz hiányában lassan haladunk csak.

Kismamám sajnos nincs. Nem buzgok túl sokat ezen a téren.

Ti hogy bírjátok ezt a meleget? Sok fürdéssel, légkondival?
Az új lakba berendezkedtetek már teljesen? De nem is tudom, hogy hol építettek pontosan.
Zsolti kezdi az iskolát szeptemberben?

Írjál, ha van időd!

Szép napokat kívánok Nektek!

Kép
 
 


Szió!

Zsoltit visszatatottuk, mert túl sok a változás az életében és még nem alakult ki a jobb illetve balkezessége sem.

Taksonyba költöztünk.
Lgkondi nincsen, s csak a manóknak van medencéje.
Mi 7éve nem voltunk nyaralni...idén se lesz semmi, mert anyagilag ez most nagyon megerőltető nekünk is.

Én már a kertnek is nagyon örülök!

Azért eddigis jártunk néha Velencei tó, strand..kiránulások, sztem idénre is ez várható.
Bár, amíg nincs kész a sok munka nem lehet.
Énis segítek mindenben, amiben tudok.
Tegnap a kerítés léceit csiszoltam.
Hétvégén rakjuk fel őket, adigraa meg is kellene festenem-vagyis ma.

Jól vagyunk, de én nagyon fáradtan, pesze párom is. Ő csinálta a kerítésünket, betonozástól kezdve mindent és ráadásul egyedül.
Nagyon büszke vagyok rá.

Timit gondoltam felhívom már mi van velük, hogy haladnak..este láttam őt msn-en, majd ma este lehet elkapom, ha lesz és kiderül.

Kistesó lesz? vagy elnapoltátok?

Sziszi.

Kép


Sziasztok!
Bocs, hogy így eltűntem, kicsit húzósra sikerült ez a vizsgaidőszak (több, mint 400 vizsgázó), de talán ma befejezem. Még jó, hogy félállás, :)))). Látom mindenki épít-szépít. Nálunk ez idén kimaradt, anyósom betegsége miatt. Ábel fiam befejezte az elsőt, elég tisztességgel, DÁvid ősszel kezdi. Az ikreket végül nem írattam be az oviba, lógnak még eg yévet.
Zsóci! Lányod hogy vészelte át az elsőt? Mostmár talán gyakrabban jövök, bár ígérni már semmit nem merek, de azt betartom. Üdv mindenkinek: Claire
 
 


Sziasztok!

Hát igen. Az agykontroll :D
Bocsánat, hogy igen csak, sőt nagyon-nagyon régen jártam errefele, de nagyon sokat gondolok ám rátok é s hiányoztok is ám.

Egy kis pihinek választottam most azt, hogy felnézek ide, de bevallom olvasni nem olvasok, csak rákukkantottam a topikra, hogy jár e erre valaki.
És lám igen :D
Jól esik, hogy hiányoltok!

Eltünésem oka: júl.3. államvizsga + védés
Eddig írtam, s vizsgáltam, hajtottam, hogy kész legyen, most meg ezerrel tanulnom kell a védésre és az államvizsgára.

Megpróbálom megígérni, hogy ha túl vagyok rajta, akkor jövök, s mesélek, s hozok képeket, de most megyek, s tömöm tovább az agyamat.

Ja és hogy hűek legyünk a topik címhez: kérhetek egy kis pozitív energyt tőletek? Az állandó optimista Timtom néha padlón van mostanság, s kilátástalannak látja júli 3-ig a dolgokat. De mennie kell és menni fog, nem lesz itt semmi gond. Ugye?

Puszi nektek: Timi

Ui.: Gyönyörűek a gyerkőcök (+ház) és már mindenki mekkora!

Kép

Kép
 
 


Na jó, gyorsan két kép :)

Két évesek lettünk :)

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hogy telik az idő!!

Timi: gratulálok nektek.
Majd gyere és mesélj és teis Claire-várjuk!!!!!!!


Mi jól vagyunk, de annyit dolgozunk mostanság, hogy teljesen telítődtünk, s néha énis el vagyok kenődve, nem tudom képes leszek-e rá vagy vannak pillanatok, hogy kirohannék a világból. Ezért lelkiismeretfurdalásom is van.

Szóval szívessen küldünk pozitív energiát neked, bár néha azt érzem nekem is kevés van. Kellene egy kicsit megpihenni, de most nekünk sem lehet-ez az idő nagyon hejtós.

puszi.

Kép


Sziasztok!

Timtom! Megy a drukk és pozitív energia ezerrel! Biztosan sikerülni fog!!!! Nagyon okos és tuti csaj vagy!!!!!!!!!!!!!!!

A képeitek is szupik!!!

Ma a vonaton egy olyan sráccal utaztam együtt, aki ma megy államvizsgázni matekból. Nagyon be volt tojva szegény, mert tudja, hogy a tanár előszeretettel buktat!!! Majd este 6 óra körül derül ki, hogy sikerült-e neki vagy sem. Vannak tételek, amiket harmatosabban tud. Szegényt már az öltöny kötelező viselete miatt is sajnáltam. Még jó, hogy ma nincs az a forróság! Remélem sikerül neki a vizsga.

Claire! Félállásban 400 vizsgázó - nem semmi!!!
Anyósodnak jobbulást kívánok!
Ősztől már 2 iskolás fiad lesz???? Ez igen!!!!

Hát az első osztályt összeségében jól teljesítette a csajócám! Szerintem kicsit harmatos a tudása, de lehet, hogy én teszem magasra a mércét. Nem várom el tőle, hogy kiváló legyen- de azt szeretném elérni, hogy legyen egy biztos tudása matekból és normálisan tudjon írni és olvasni. Igy nyáron sem hagyom elpunnyadni, mert elfelejti szeptemberre azt a kevéskét is amit megtanult már. Ezért ahogy időm engedi, meg ahogy őt meg tudom győzni, hogy gyakoroljunk, akkor gyakorlunk.

Sokat szenvedtünk a biciklizéssel is, nem akart megtanulni 2 keréken haladni. Na most már látni az alagút végén a pislákoló fényt és bízom benne, hogy szeptemberben már bicóval megyünk az évnyitóra. Köszönhetően apukámnak, aki hajlandó volt őt tanítgatni. Még egyenlőre fent van a bicón a 2 segédkerék, de már egyenesen tud úgy tekerni, hogy nem érnek le a kitámasztók (amik most már egyre billegősebbre vannak állítva). Megállás, indulás és kanyarodás, meg majd meglesz idővel.

Drukkoljatok nekünk, Bettina megy táborba vasárnaptól!!!! Még nem volt táborozni és olyan táborba megy, ahol senkit nem ismer. Nekem is furcsa lesz, hogy nem közeli-távolabbi rokon, ismerős fog rá vigyázni - neki is felnőttesedni kell egy kicsit.

Sziszike!
Szerintem csak hasznára válik Zsoltinak, ha nem tuszkoljátok a suliba. Bettinának is van olyan osztálytársa, aki ráhúzott egy évet az oviban és most tök szépen teljesített. Hadd legyenek még gyerekek!!! Az iskola már nem sok lehetőséget hagy a felhőtlen játszásra.

További kellemes házszépítgetést nektek!!!!

Mindenkinek szép napokat kívánok!

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagy nehezen előkerülök én is! :oops:

Na nálunk nincsen házépítés, se diploma írás védés, de én is lusta voltam írni az elmúlt pár hónapban .Vártam a csodát, hogy majdcsak ír valaki.Zsóci azért nyomon követett minnket az nlc-n.

Nálunk semmi különös.Jövő héten megyünk Törökországba , már nagyon várom !Gondolok majd rád onnan Timi kedden !
Sok szerencsét a vigyádhoz!
Emese tegnap jött haza szintén onnan a nagyiékkal. Kimosom a ruháit, aztán csomagolhatok megint .Éjjeli 4 órai indulástól egy kicsit tartok, de majd csak kiheverjük.
Elballagtunk mi is az oviból. Csajszim már nagyon várja sulit. Mindig meg kell nézni a bolban az újabb iskolatáskákat.

Sziszi! nagyon klassz lesz a házatok!
Ilyenkor derül ki, hogy mennyi munka van vele!
A gyerkőcök is nagyon édesek hármasban !De az Anna fürtjei is milyen csodálatosak!

Timi!


Nagyon jó a tortás családi fotó rólatok!
Csak nem bolti tortája volt Bala babának?Pedig te olyan nagy tortakészítő mester vagy !Biztosan kevés időd volt neked is mostanában az sütkérezéshez!

Még van egy heted , mindent bele !Aztán már te is lazíthatsz!
A ti házikótok hogy áll?

Zsóci!


Bettina is nagyon tündéria tortáival!Milyen tortát csináltál neki?Jót nevettem ezen "a remélhetőleg utolsó hozzánk kerülő Barbie baba" szövegen!
Hova megy táborba a kisiskolás?Ott is kell aludni, vagy napközis tábor lesz!
Hú én el sem tudnám képzelni Emit egy bentlakásos táborban !Emlékszem mikor én 8 évesen először táborozni voltam, mennyi gyerek bőgött a táborban az anyukája után!Igaz én megszokott karatés csapattal voltam, de nekem is nagyon hiányoztak a szüleim.
Remélem Bettinának nem lesz ilyen gondja!

Na megpróbálok én is pár képet feltenni!REMÉLEM MOST MÁR SIKERÜLNI FOG, MERT E MIATT SE ÍRTAM MOSTANÁBAN .
Sziasztok!
 
 


[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1182897305.84.jpg
[/img]

[img] [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1182897877.5.jpg
[/img] http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 797.68.jpg[/img] Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Kép

Kép

Itt van néhány kép rólunk az elmúlt 3 hónapból:
ESzti szülinapja, Ovis ballagás virágokkal, Pünkösdi virágokkal a belvárosban és a repcében !
 
 


Kép
 
 


Szia Kriszti!

Jó, hogy teis benéztél, köszi a képeket, nagyon helyesek a lányok a kicsi meg kiköpött te.:)

Gyere teis gyakrabban, ha tudsz és jó nyaralást nektek!

Sziszike.

Kép


Sziaztok!
Timi! Az államvizsga menni fog, hidd el, tapasztaloma "másik oldalról", hogy ott már tényleg nem cél a buktatás. Csak ha az illetőt egy az egyben alkalmatlannak gondolják a pályára, persze jogos akéréds, hogy az meg hogy jut oda. Nálunk olyanok buktak idén, akik pl egy az egyben lelopták a netről a szakdolit, és azt adták be. Szerintem ez jogos is. Úgyhogy nyugi, menni fog, garantálom!

Zsóci! Ábel is elég rendesen végzett, de azért én is látok hiányosságokat, pl baromi lassan ír. Én most naplót íratok vele, szerintem ez jobb, mint vmi munkafüzet, stb, és később tök jó visszaolvasgatni.
TÁbor: Nekem mindkét nagy volt az ovival ott alvós táborban, Dávid idén, Ábó tavaly, és az nagyon jól sült el. Főként Dávidért aggódtam, mert kisebb is, meg kevésbé szeret kimozdulni, de jó volt látni, amilyen lelkesen jött haza. És egyből bevállalta az úszós tábor, most ott vannak, de az napközis rendszerű, meg ott együtt van a bátyjával. Kicsit ma én is izgulok, mert kajakozni menetek a Dunára. Szerintem ha az ember jól megnézte, kivel engedi el, akkor nem árt kicsit "elszakadni". Iilyen szempontból az ovis tábor nagyon jó volt, mivel saját óvó nénivel, saját dadus nénivel, és ovis társakkal mentek.
Nyári tervek?
Üdv: Claire
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a bíztatásokat!
A fejem már dagad, a szemeim kiesnek és úgy érzem, hogy amit eddig tanultam, valahol nagyon mélyen laknak és keverednek bennem. Remélem, illetve tudom, s ez így lesz, hogy ott minden előjön, s menni fog. Muszáj lesz neki.
Még nagyon sok tömnivaló van az agyamba befele. Azt hiszem 4-től egy hétig aludni fogok :roll: .

Zsóci!
Hát igen én is szurkolok magunknak azért is, hogy ne legyen döglesztő kánikula, mert a szép, elegáns megjelenés nem éppen laza öltözetet jelent. :? Hosszú ujjú nadrágkosztüm blúzzal. És előírás, hogy ha le akarjuk venni a blézert, zakót, engedélyt kell rá kérni. Én az adott helyzetben azt hiszem inkább meggyulladok majd, minthogy kalimpáljak, hogy levehetem? Na mindegy.

Kriszta!
Aztaaaaaaaaa... Mekkorák már a lányok! Atya ég!
Hihetetlen hogy megy az idő! Tündériek és gyönyörűek! Jól kijönnek egymással? Hatalmi harcok, veszekedések?
A képen látható tortát nem én sütöttem, de volt egy másik, aminek a krémjét bevállaltam és díszíteni is én díszítettem. Nem hagyhattam ki, hogy ne süssek Balának szülinapi tortát :wink: ( bár a tésztáját Anyósom csinálta). Mindjárt keresek képet róla.
Házikónk: haladunk, szép lassan, majd jövök, s mesélek róla. Van mit. Van közte hideg is meleg is.

Claire!
Húúúúúúúú! Ez az ovistábor jól hangzik, bár azt hiszem én szét izgulnám magam :?
Szakdoli lelopást a netről nálunk az írás közben egy az egyben szűrték, de nagyon komolyan. Sőt a könyvtári irodalmazgatást is. No meg persze mivel műszaki suli, nem száraz anyag, hanem a dipi nagyobb részét a vizsgálatok teszik ki, amit nem tud az ember sehonnan sem leszedni, mérni kell és értékelni. + az én lelkem eleve nem olyan beállítottságú, hogy valaki más munkájával kérkedjek. Ez kő keményen az enyém,az elejétől a végéig. (A büfés a suliban simán felajánlotta szinte minden végzősnek, hogy neki van egy haverja, aki pénzért bármilyen témát megír, nekünk csak védenünk kell. Jó mi? A méteres hajam az égnek állt, amikor ezzel állt elénk. És van aki megteszi ezt a lépést. :? :evil: És hót lazán, minden lelkifuri, izgulás nélkül leállamvizsgázik :roll: :evil:
Nem volt egyszerű, de meglett :wink: Csak a védése is sikerüljön. A para még mindig bennem van, főleg úgy, hogy a próbavédésemet kedden nagyon elszúrtam :? :( De remélem bejön: "Rossz főpróba, jó előadás" :wink:

Na megyek is okosodni...

Puszi: Timi

Kép

Kép
 
 


És a képek...

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!


A csajocám tegnap délután tök nyugisan "elhajózott" otthonról a táborba. Megszerveztem, hogy ne mi vigyük le Fonyódligetre a táborba, hanem az egyik kollegám szállítsa le a hasonkorú szintén a táborba menő lánylájával együtt. Féltem, hogyha mi visszük le, esetleg nem akar ott maradni. Ez teljes mélyvíz volt Bettinának! Tulajdonképpen életében nem látta azt a családot, akinek az autójába beszállt! És így nehezebben gondolhatta volna meg magát , persze ha nagyon nem akart volna ott maradni, biztos visszaszállították volna. Végülis azért választottam ezt a megoldást, mert így a kislánnyal a kocsiban már összebarátkoztak és együtt bátrabban mentek a táborba.
Nem is volt vele gond! Egy könnycsepp nélkül szállt be az autóba és vigyorogva távozott. A kollegám hívott a táborból, hogy semmi gond nem lesz vele, végigcsacsogta az utat és a bepakolásnál sem volt gond. Teljesen nyugodt lehetek!
Igazából, csak a kocsiba szállás pillanatától tartottam, hogy esetleg azt nem akarja majd - a többitől már nem féltem. Szerencsére, biztos szimpatikus volt neki a kollegámnak a családja! 5 lánya van ennek a pasinak, tudtam kire kell bízni!!!!!
Ma reggel meg beszéltem a rájuk felügyelő nénivel, hogy éjszaka sem volt probléma - élvezi a gyerekem a tábort. Pont reggeli tornáztak mikor beszéltünk. Majd talán este, Bettinával is tudunk beszélni.

Azt még nem írtam, hogy 2 hétig lehet a táborba! De tudja, hogyha meggondolja magát, akkor a lehető leghamarabb érte megyünk és hozzuk haza.

Szóval most hawaii van a szülőknek! Tök furcsa, hogy lett egy kis szabadidőm, amit magamra tudok fordítani.


Claire!

Bettinával is vezettetek naplót, pontosabban csak vezettetnék - mert alig-alig lehet rávenni, hogy írja le azt a pár szót. Egyelőre még én írom le neki azt az egy-egy mondatot és még lemásolni is lusta!!!!!! Most kapott 2 hét pihenőt, táborba esze ágában sem lesz naplót írni!!! Pedig az lenne igazán érdekes, ha azt elővehetné később. Örülök, ha egy képeslapot ír majd!!!!!!
Van munkafüzetünk matekből, olvasáshoz meg szótagolós borítékunk (egy borítékba 12-15 kép és a hozzá tartozó szót kell összeállítani a sok szótagkártyácskából, vannak mondatosak is, de az külön harc, hogy egyet megcsináljunk - ezt valakitől megörököltük, kb. 80 boríték és szerintem nagyon hasznos). Bettina sokszor visszafelé olvas, van hogy többszótagos szó közben is felcseréli egy-egy szótag sorrendjét. Szóval nekünk kellene gyakorolni!!!


Timtom! DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!! Kontrollozom!!!!!!!!!!!!!!!!
TE MEG NAGYON ÜGYES CSAJSZI LESZEL!!!!! Osztán diplomásona fogod gyártani a tuti tortáidat!!!!! Bérmunkát nem vállalsz???????????

Kriszti! Nektek jó nyaralást!!!!!!!!! Bár szerintem már rég úton vagytok!


Sziszike! Ugye nem festetted magadat is a kerítéshez????
Azt ígérted, hogy jössz gyakran!!!


Szép napot mindenkinek!!!!!!

Zs.

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hullámokat!

Jelentem: NYOMDÁSZ LETTEM! 4-es minősítéssel! :D MÉg most sem hiszem :D :roll: :wink: :shock: :lol: :lol:

Bocsi, hogy csak most közlöm, de tegnap úgy ahogy voltam, felöltözve, kontaktlencse bent, fürdés, fogmosás nélkül, KO-ra kidőltem, miközben APa fürdette BAlát. Állítólag Apa keltegetett, hogy legalább öltözzek át, meg mossam meg a fogaimat, de én erre egyáltalán nem emlékszek. Reggel 9:00-kor egy hatalmas csattanásra ébredtem, ugyanis karambol volt a házunk előtt. Se arra nem keltem fel, hogy Apa elment angolra, se arra, hogy Bala felkelt. Úgyhogy valahol a Föld gyomrában aludtam. De azt hiszem lesz még egy pár ilyen éjjelem, hogy magamhoz térjek. Ez az elmúlt időszak egy kissé lemerített. De a lényeg, hogy vége, lezártam, s megcsináltam.

Szóval...

Ház: háááááát
Kisebb fennakadásokkal, de haladunk. Kivitelezőnk elérhetőségét ne kérjetek tőlünk ... Kezd nagyon elegünk lenni belőle. Többmindent elcsesztek, s így tolódik most minden, plusz most sem jönnek az emberek, mert máshol van dolguk állítólag. Két szobánk aljzatbetonját úgy elrontották, hogy fel kell szedni (részben) Persze a fűtéscsövek már benne... És így mással sem tudnak haladni.
Időhiányom miatt, a burkolóanyagok kiválasztására még nem került sor, pedig már nagyon égető lesz lassan a meglétük, úgyhogy holnap bevásárlási, azaz megrendelési körúta indulunk. Én már most fáradt vagyok, ha belegondolok. És bennem van a félsz, hogy ugye jó lesz az, amit kiválasztunk ... Főleg úgy, hogy ami tetszik, az mindig az felső kategóriás áru, így tovább kell lépnünk rajta.
De nem kesergek, hisz a saját házikónk épül, s egyszer csak beköltözhető állapotba kerül. A karácsonyt már mindenféleképpen itt szeretnénk tölteni.

Dilemma: Lehet, hogy adódik egy állás nekem a diploma kapcsán (nem mintha nem lenne meg a régi, de ez a korábbi, meg a mostani szakmámba vágó lenne). De én még nagyon nem készültem dolgozni. Sőt. Tesó projekten filóz(t)unk. De ha most nem, akkor mikor adódik majd még egy ilyen alkalom? Úgyhogy fő a fejem... Mindenesetre az önéletrajzomat elküldöm. Aztán meglátjuk ...

Puszi mindenkinek: Timi

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!


Timi!!!!!

Nagy-nagy gratula! Mondtuk, hogy ügyes leszel és így is történt!

Dilemmádra a választ Te ill. Ti tudod/tudjátok majd meghozni. Mérlegelni, hogy mi fontosabb Tesó avagy a végzettségednek megfelelő munka. Nehéz dönteni!
Nálunk egyértelműen pénzügyi okai voltak, hogy amikor lejárt a GYED, vissza kellett mennem dolgozni. Nagyon sajnáltam azt az úgymond elveszett évet! A rosszban annyi jó volt, hogy tudtam, Bettina jó - sőt a legjobb - helyen van anyukámnál.
Mindenesetre, hozd meg a szívednek legmegfelelőbb döntést!!!!



Bettináért szombaton megyünk Fonyódra. Nagyon be van állva a szombati hazajövetelére, pedig jól érzi magát! A második este volt egy kis fennforgás este (anyahiány és hazavágyás), de a rájuk felügyelő néni megoldotta a kérdést - áthelyezte alvásilag a saját kisebb szobájába - az csak 2 ágyas - és azóta minden rendben. Jött a 6 ágyas lányszobába még egy idegen kicsit idősebb lány, aki nem volt szimpi a lányomnak és nem akart vele aludni. A felügyelő Ági nénivel naponta többször beszélünk telefonon, de már Bettinával is beszéltünk. Nagyon büszke vagyok rá, mert abszolut nem csuklott el a hangja, úgy beszélt velünk. Az enyémre már nem állítanám ezt ...

Ennyit most rólunk!

+ néhány fotó:

Kép
Ez a mostanában készül kedvenc képem!!!!

Kép
Évzárón

Kép
A műv.nő!!!


Legyen szép napotok!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsóci!
Köszönöm szépen a gratulációd!
Bettina mekkora már! Igazi hercegnő!
Remélem, hogy jól sikerült a nyaralása, s szép élményekkel tért haza.

Szombaton végérvényesen nyomdász leszek, s átveszem az eddig csak álomaimban megjelenő papírosom :) Olyan távolinak tűnik már a diplomavédés, s már nem is tudom, hogy miért izgultam én annyira? Ismét tanulhatnékom van, csak még nem tudom mit :lol: De a környezetemben felkértem mindenkit, ha esetleg valami újabb tanulásra akarnám rászánni magamat, csapjanak le. Lesznek egy páran, akik a fejemet verik majd :)
Szerdán megyek az állásinterjúra. Addig még saját magammal is dűlőre kell jutnom, hogy mit akarok kezdeni.

Bala tünemény, s kezd megeredni a nyelve :lol: . Mint egy szivacs, úgy szívja magába napról napra az új szavakat, kifejezéseket és a nyelvtant :lol:
Enni még mindig nem eszik, de arányosak vagyunk, s energiánk bőven van, s ami a lényeg, makk egészséges. :lol: Úgyhogy "kezdem" megszokni a helyzetet.

Húha... :shock:
Gyorsan elküldöm, mert lemerül a gép, a másik meg "meghalt". :evil:
Ha ismét elbitorlom Apa gépét, vagy újra éleszti a másikat, akkor jövök képekkel is.

Puszi mindenkinek: Timi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Na most már én is elővakarom itt magamat.Mostanában nagyon átalakult a napirendünk, mert túl későn kelünk(9-10 között) és fekszünk(23.00). Emiatt nagynehezen van kedvem már késő éjjel irogatni bármelyik fórumra . Inkább csak olvasgatok , mert az könnyebb.

Szóval Timike!


Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen jó eredménnyel sikerült zárnod az államvizsgán!Nem csodálom, hogy így kifáradtál a végére! Sikerült azóta magadhoz térni, és kipihizned magadat?Mi akarsz még tanulni? Most már nem lesz olcsó dolog a következő diploma, mert nem támogatja az állambácsi a gyeses anyukákat, mint régebben ! :(
Állásinterjún túl vagy ? Hogy sikerült?Mit választottál, babaprojit, vagy a melódiát?
Bármi is lesz, mindegyiknak van előnye mag hátránya! Majd a sors eldönti melyik jön össze elöbb! :wink:

Zsóci!

Nagyon merész egy tündér csajszid van, hogy el merted engedni a táborba , sok idegen gyerek és felnőtt közé!Büszke lehetsz rá! Egyébbként , hogy tetszett a tábor a csajszinak? Jövőre is elmenne?Az én csajszimat nem hiszem , hogy el lehetne ilyesmire küldeni mostanában.Neked sikerült hasznosan eltölteni az a hetet, amikor nem volt itthon ?

Leszel szabin, még a nyáron?Olyan jó lenne az elmaradt tavaszi randit bepótolni!Meg én szívesen találkoznék mindanyiatokkal is akár Pesten valahol, ha összehoztok egy talit .Szerintetek? Ki ér rá a nyáron egy közös találkára?MI felmegyünk vonattal, mert úgysem vonatozott még a legkisebbik. Mikor megy az az új szép vonat, mert kipróbálnánk?

Itt válaszoloka prividre is,a mit ma írtál!
Gyerek cuccaink nekünk már sajna el vannak igérve az unokatesóm árva kislányának. De remélem sikerül valakitől néhány babaholmit szereznetek a kismamidnak. A doki, akit említettél szerintem is nagyon szimpatikus, könnyen elérhető mindig, mert a nővér szállón lakik. Árakat sajna nem tudok, mert az ismerősöm sztk-ba járt hozzá.Lehet , hogy még nincs is neki magánrendelése.

Pont mikor itt emlegetél, akkor értünk oda
Törökországba . Nagyon jól éreztük magunkat, végre csak mi négyesben töltöttünk egy hetet. Csak pihiztünk , ettünk ittunk fürcsiztünk. Szerencsére nem kellett főzőcskéznem , mert teljes ellátást kaptunk. A repcsiút egy kicsit fárasztó volt, mert a csajok , hajnal 1-6 ig fent voltak. Pont mire oda értünk volna, addigra aludt el a picur. Aztán úgy beájult a buszon, meg a babakocsiban .
Voltunk egy napot kirándulni Alanyában , ahol megjártuk a háromszintes bőrkabát, és kétszintes ékszerüzletet, és egyébb nevezetességeket.Engem jobban érdekelt volna maga a város, de abból nem túl sokat láttunk. Nagyon másfelé nem mentünk, mert gyerkőcökkel egész napos programot nem akartunk szervezni.
 
 


Török bazári szerzemények(nagyfejű baba, és barbies táska) Kép
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186005942.24.jpg%20[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186006036.69.jpg[/img] Kép [img][http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186006157.83.jpg[/img] Kép Kép Kép Kép
 
 


Két hete Hajdúszoboszlóra mentünk hosszú hétvégére. Igazi meleg volt akkor is!
Pénteki nap du-án megnéztük Debrecent, mert párom még soha nem járt ott. Este nagynehezen megtaláltuk az Ötholdas pagony nevű játszóteret a Nagyerdőben. Nagyon szupi hely, ha arra jártok nézzétek meg! Van vagy tíz képen látható játszóhely különböző korosztálynak. Remélem hamarosan nálunk is lesz valami hasonló4 Egyenlőre csak a régi vidámpark rpmbolásánaál tartanak.
Egyetem elött
Kép
Pagony
Kép
Szombaton strandoltunk, aquaparkotzunk. Annyian voltak, hogy egy gombostűt sem lehetett leejteni a strandon .
Kép Kép Kép Kép
Vasárnap Hortobágy felé hazadöcögtünk. Sajnos azóta felébredtünk az álomból, mert apának lejárt a 3 hetes szabija! Már minden baja volt szegénynek.
Na azóta szinte csak esténként látjuk. :(
Esztikémmel ügyeskedünk a szobatisztaság terén . :wink: Most már csak éjszaka dok rá pelust, nappal ügyesen szól, ha kell neki wc-ni.
Emese már nagyon várja az iskolát! Minden nap reggel megszámolja naptárban , hogy még mennyi nap van hátra a köynvosztásig, évnyitóig. Már megvettüka sulis táskáját, tolltartót, meg néhány apróságot. Atóta azzal játszanak a tesóval minden nap iskolásat.

A hétvégén nagy party lesz nálunk, a szűk baráti kör 30 fő, jönnek a gyerekes bulira. Gulyás lesz a menü, csak jó időnk legyen ! Bár enm nagyon igének nagy meleget, csak az eső ne essen.
Na most lépek aludni, megnézem melyik ágyikóban aludtak el a csajok. Van egy sejtésem, hogy az enyémben alszanak, vagy az emeletes ágyikó felső szintjén vannak mindketten. :D
Puszi mindenkinek, minden gyönyörű babáknak és csajsziknak, fiúknak!
Kriszti
 
 


Sziasztok!
Mostantól újra leszek.:)
Hogy vagytok?
Majd utánna olvasok az elmúlt időnek, de most nincs lelkierőm.

Ma reggel meghallt párom nagymamája, de nagyon szerettem őt, mintha a sajátom lett volna. Nagyon rossz most, de arra gondolok, hogy jobb volt neki, így és mostantól fenntről vigyáz ránk.
Egész nap az ő szavai járnak a fejemben. Megéreztem, hogy mi fog történni és mégse átogattam meg, vártam a 7végére, de sajnos már nem mehetek el hozzá és nem foghatom a kezét, nem fog hozzám szólni, rám mosolyogni...

puszi.

U.I.:jól vagyunk és 2 hét múlva a kert teljesen kész lesz.
Ha gondoljátok szervezhetünk egy talit hozzánk is.

Kép


sziasztok,
hol vagytok?

timi:gratulálok neked énis.
kriszti, zsóci:a képek szuperek.

olyan jó lenne egy tali!!!!

Kép

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: