Új privát üzeneted érkezett!

Renóca!!
Köszi a köszöntést!!aranyos vagy,és a kisfiad nagyon édes,és helyes kispasi!!:))))Köszi a képeket!!!
kkriszi
 
 


Sziasztok!

Én is köszönteném utólag a névnaposak! :)
Sátorozni voltunk a lányokkal! Nagyon jól éreztük magunkat, jövőre is biztosan megyünk! Igaz Zsófi az első este közölte: "Anya jó itt, de most már az ágyacskámban szeretnék aludni!" :lol:
Egész nap kinnt voltunk a természetben, nagyon élvezték a lányok, meg persze mi is. :)

Renóca!
Nagyon jók a képek! Mekkora már Miklóska!!!! Még a héten szabin vagyok aztán indul a meló! :(

Majd hozok képeket is, csak a férjem elvitte a fényképezőt és rajta voltak a képek!

kizsó
 
 


Sziasztok! :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Köszönjük szépen a gratulációkat mindenkinek!
Jól vagyunk ... Patrik egy tünemény!
Este felé megpróbálok majd írni nektek, most csak ennyi!! Na meg nem ártana vonalzót frissíteni! :))

pussszika! :wink:
Vendég
 

 
 

Renóca!
Micsoda nagy fiad van! Nagyon ügyes. Olyan jó látni, hogy ennyi mindent tud már, illetve hogy ennyi minden feladattal megbízhatod.

Diadella!
Nagyon-nagyon szeretnék egy fotót Patrikról! /fitgabi@freemail.hu/
Olyan kíváncsi vagyok a tündérkétekre. A vonalzódról pedig látom, a te várandósságod pont 9 hónapig tartott. Jó babázást!

Szép jövő hetet mindannyiotoknak!
fitgabi
 
 


Sziasztok

Köszönjük :D

fitgabi
Mindenben benne van Mimi. Apának kocsit mos, követ rak, fugáz, felmos, tükröt tisztít.... Nem az a sarokban ülős, csendes gyermek HÁLA AZ ISTENNEK. :D Az az érzésünk fogunk fogadóórára járni :?: nem is tudom milyen arcot illesszek be :?: :oops: :wink: :D

Kizsó
Mi megint itthon vagyunk szabin, utána csak októberben lesz megállás a hosszú hétvégén. Legalább is reméljük, hogy idén már erősebb és egészségesebb lesz. Kingusnál hogy volt? Jobb volt a 2. év?

Diadella
Én is szeretnék képet :D
sunireni@gmail.com

Szép napot mindenkinek
süni

Kép
renóca
 
 


Bár nem a legjobb kép :roll:
Így dolgozik Apa keze alá:
Kép
renóca
 
 


Sziasztok!

Renóca!
Én úgy emlékszem, hogy év elején jobban bírta Kingus, aztán ahogy jött a fűtés szezon, egyszer beteg lett, és onnantól kezdve nem bírt igazán kilábalni belőle. :( Most nyáron megint minden helyre állt, nem tudom meddig fogja bírni! Remélem sokáig! :)
Holnap viszem Kingust a 6 éves oltásra, már most alkudozik, hogy ne menjünk! :(
Gondoljatok ránk holnap!!!

kizsó
 
 


Sziasztok!

Na, most van egy pici időm! Alszik a kis drága csöppségünk, én pedig elvégeztem mindent mára ... majdnem :wink:
Patrik ma különösen jó ksifiú :wink: , kezd áttérni a napi 7-szeri evésre /eddig 8-szor evett/, most úgy látom már csak 7-szer viszont az adagját így is megeszi, mert egy picit többet kér most. De már nem éhezik meg 3 óránként, csak 4 óránként. Legalábbis tegnap este óta ez így van .. persze ez még semmit sme jelent! :wink:
Továbbra sem tudunk vele betelni! Egyszerűen fantasztikus kisember, aki minden nap produkál valami újat, amitől anya rendszerint sírva fakad! :lol: No persze örömében! Tegnap pl az első mosoly! Hát komolyan mondom én mindíg gondoltam, hogy valami földöntúli érzés lesz anyának lenni, nade, hogy ennyire ... és ezt mind-mind a GÓLYAHÍR EGYESÜLETNEK és Gabikának köszönhetjük! Fantasztikusak!

Renóca, küldöm neked is a képeket! Miklóska nagyon szép kisfiú, dehát ez régebben is így volt ... nagyon belevaló kisfiú is lehet, de sztem az jóóó!!! Milyen édes ezen a képen is!

Kizsó! Most nézem a vonalzódon, hogy Kingusnak nemrég volt a szülinapja! Istenke éltesse Őt így utólag is egészségben és boldogságban!
Gondolunk rátok a 6 éves oltás miatt! Nyugi Kingus nem fog fájni ... tudom én innen könnyen beszélek! :lol: :wink:

Fitgabi! Köszönjük szépen a dícséretet! :wink: Szerintünk is nagyon, nagyon szép kisfiú Patrik baba!
Vendég
 


Diadella! Beállhatok a kép kérők sorába?? :oops: Címem: wibolya01@citromail.hu
Kingát Az Istenke éltesse sokáig!!!! :lol: A 8.hó 6.nap nálunk is nevezetes nap: a házasság kötésünk napja.
Szép estét mindenkinek!!!

Kép
ibi01
 
 


Sziasztok!

Ibi! Küldöm a képeket! nekünk is aug. 6-án volt az esküvőnk! :wink:
Vendég
 


diadella!! Csoda szép a kisfiatok!!! :lol: Olyan gyönyörű formás!!! Igazi kis csodácska!! :lol: :P

Kép
ibi01
 
 


Sziasztok!

Ibi, Diadella!

Gratulálok nektek a házassági évfordulóhoz!!! :) Ugye milyen jó kis nap ez az aug. 6.-a? :lol:

Kingus nevében köszönöm a köszöntést! Ma egy kis hős volt! Nevetgélt, jó pofizott a doki bácsival, aztán mikor meglátta a tűt menekülni akart!!! :( :lol: De túl élte, semmi baja, nem is látszik, hova szúrták a szurit! :lol:

Jó pihenést mindenkinek!

kizsó
 
 


Ibi! Köszönjük szépen! :wink:
Vendég
 


Diadella!
Nagyon szép a vonalzód! Én is nagyon szeretnék már ilyet!

Szép nap az aug 6-a, gratulálok az aznap ünneplőknek! Mi augusztus 7-én ünneplünk, nekünk aznap volt az esküvőnk.

Kizsó!
Biztos voltam benne, hogy ügyes lesz a nagylányod!

Szép napot Nektek!
Gabi
fitgabi
 
 


Kizsó! Kingus nagyon ügyes volt Lehet, hogy volt már róla szó, akkor bocsi .... Ő most megy isibe? A vonalzódból erre merek következtetni! :wink:
Keresztfiam, Martin is most megy elsőbe, tegnap kapott íróasztalt ... megy ám a készülődés ezerrel! :wink: Kis drágák!

fitGabi!!! Bizton állíthatom, hogy lesz neked is ilyen vonalzód !!!! Én soxor még mindíg alig hiszel el, hogy ezt nemcsak álmodom!!! Fantasztikus érzés anyának lenni!!!!
Hála GÓLYAHÍR EGYESÜLETNEK !!!!!!!!!
Vendég
 


Diadella!

Nem megy még isibe, mert még most töltötte a 6-ot! Pedig súlya, magassága alapján mehetett volna! :lol: :oops:

kizsó
 
 


Diadella!

Nem megy még isibe, mert még most töltötte a 6-ot! Pedig súlya, magassága alapján mehetett volna! :lol: :oops:

kizsó
 
 


Drága Kicsi Kinguska!!!!!
Egy kicsit megkésve,de annál nagyobb szeretettel szeretnék neked nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kívánni!!!
Szeretettel küldöm neked ezt a tortát,rajta 6 szál gyertyával!!!Fújd el a gyertyákat,és teljesüljöm minden kívánságod,amit kívántál!!!! :lol: :lol: :lol: Kép

A kicsi Bencének is szeretnék nagyon sok boldogságot kívánni a másfél éves szülinapjához!!!! :lol: :lol: :lol:

Legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!
kkriszi
 
 


Kata!!
Nagyon édes a vonalzód!!!!Jó ránézni,hogy már nektek is van egy kis tündéri kicsi fiatok!!!! :lol: :lol: :lol:
kkriszi
 
 


köszönjük Kriszti nagyon-nagyon figyelmes vagy :lol:

Kép
ibi01
 
 


Bence a nagy napra való tekintettel fűnyírózás közben simán belegyalogolt az árokra. ami sajnos betonnal van kibélélve. :roll: :cry: Úgy meglepődött hogy, még sírni is elfelejtett. szerencsére csak a popsiját horzsolta le.
Mindenhol ott van, semmi nem kerüli el a kezét. amit lát már fogja is :Szép estét mindenkinek!!!roll:

Kép
ibi01
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Köszike! :) :) Hát bizony, fantasztikus érzés!
De tudom, hogy ezt nagyon szereted, ezért ... "ez az idő már semmi ahhoz képest, amennyit majd vele lehettek" ... :wink: :wink:

Kizsó! Szép magas lány lesz a Kingus! A tornasorban nem hátul fog állni az tuti .... mint mondjuk én álltam! :lol:

Ibi! Bence igazi kispasiból van!! Kis vagányka!

úúúúgy úúúálom ezt a dög meleget már! Ez csak a tenger ill.tóparton jó! Szegény pici Patrixom sem viseli túl jól ... de ha jól hallottam, hétvégére lehűlést mond.
Most valszeg le leszek hurrogva, de jöhetne már az ősz! :lol: Húú, én nagyon szeretem az őszt! Én akkor érzem igazán jól magam!
No meg a tél elejét is szeretem, egészen Karácsonyig! A legszebb ünnep, sztem. Mi még látjuk benne az igazi Karácsonyt és nem hagyjuk, hogy elhatalmasodjon rajta a vásárlási láz!
Mondjuk nekem világ életemben nagyon szép Karácsonyom volt . gyerekként és felnőttként egyaránt ... de azt hiszem, hogy ez a mostani felteszi az összes eddigire a koronát!!!! :wink:
Na jó még mielött azt hiszitek, hogy megzakkantam, hogy a nagy kánikulában a Karácsonyról álmodozom, be is fejezem! :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Kata!!
Nagyon édes vagy!!!köszönöm ezt a szép idézetet,ami tényleg nagyon szép megfogalmazás!! :wink: :wink: :wink:

Az biztos,hogy a Karácsony a legszebb ünnep!!!Főleg,ha esik a hó!!Varázslatos tud lenni!!
:lol: :lol: :lol:
Nektek pedig már igazi lesz a Karácsony,hisz már hármasban fogjátok megünnepelni!!Addigra már jó nagyot nő a kicsi fiatok!!!
Mennyi idős is lesz??5 hónapos??
Annyi mint Kangáéknak Ivettke!!Már lassan mászni fog,és majd figyeli tündéri kicsi szemeivel a szépen csillogó fát!!!
Még elképzelni is csodálatos!! :lol: :lol: :lol:

Olvastam,hogy túl vagytok az első tanácsadáson!!!Gömbölyödik a kicsi Drága!!!Kis husi baba lesz,akinek lehet a kis hurkicáit puszilgatni!!! :lol: :lol: :lol:
kkriszi
 
 


Igen Kriszti! Már vannak kis hurkincái! :lol:
A Karácsonyunk pedig nagyon szép lesz! Nálunk ilyenkor összegyűlik a család és együtt ünneplünk a fa alatt! Martinkám már okos nagyfiú :), hugicám már nagy pocakkal lesz ott, mi pedig leírhatatlanul boldogok leszünk/vagyunk a drága kincsünkkel! :wink:

Ezt a boldogságot kívánom mindannyiótoknak!
Vendég
 


Kriszti, hát még én hogy várom... a világ legboldogabb, legcsodálatosabb KARÁCSONYA lesz. És a Szilveszter éjfél... ne feledjétek, volt egy álmom, talán emlékeztek rá... csodálatos lesz valóságban látni. A GH-ra tettem fel képeket a tegnapi napról... :lol:
És még csak egy apróság Kriszti, jövő héten csütörtökön Ivett már 6 hónapos lesz. :? :?

Na, ne, Kata, lassan 1 hónaposak lesztek??? :lol: :lol:
kanga_mama
 
 


Bea! Biza! Pár nap és Patrix bébi 1 hónapos! hihetetlen ... most volt az a szombat, amikor dolgoztam és zárás elött 10 perccel hívott Gabika, hogy született egy kisfiú .. és mi délután már rohantunk is hozzá!! Azóta fenekestül felfordult az életünk!!! Hála istennek!!!

Azért Ti sem vagytok semmik a fél évetekkel ám .. :wink: Ivett is most született!! :)) no, megyek megnézem én is a képeket!
Már várom, hogy én is rakhassak fel a GH-ra képeket Patrikról! [/b]
Vendég
 


ÓÓÓÓ,Csajok!!!!!

Öröm olvasni boldogságotokat!!!!!
Gratulálok a fél évhez,és a kicsi Patrik 4 hetes szülinapjához!!!! :lol: :lol: :lol:
Láttam a kicsi Ivettke képeit!!!Hááááát zabálni való a kis arany virágszál!!!!!Nagyon édes kislányka,és milyen ügyesen hintázik!!!! :lol: :lol: :lol:
A kicsi Patrikról,ha vannak újabb képek,akkor nyitva a postaládám!!!!! :wink: :wink: :wink:

Jajjjj,de szép lesz az a Karácsonyotok,a kicsi Drágátokkal!!!! :P :P :P
kkriszi
 
 


Kriszti! Köszi! Küldtem képeket! :wink:
Vendég
 


Kata!!!!
Megkaptam a képeket!!!!Nagyon tündér vagy,hogy csak egy szavamba kerül,és máris elárasztol képekkel!!!
A kicsi fiatok egy kis gyönyörűség!!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon aranyos,igazi szívtipró kislegényke!!! :lol: :P :lol:
kkriszi
 
 


Drága Lányok!


Nincs időm túl gyakran jönni a gyerkőcök miatt, de gyakran olvaslak benneteket!

Drága Diadella és Kanga Mama!

Kicsit késve (főleg neked Kanga mama), de nagy szeretettel gratulálok a csöppségeitekhez!!! :D Kérhetnék majd fényképet a babócákról? e-mail: obeata@citromail.hu

Mindenkire sok szeretettel gondolok, akit most nem említek név szerint, azokra is. Nézzétek el nekem, nem túl sok időm van 2 ilyen pici manó mellett :lol:

Mi növögetünk szépen, Grétám már elmúlt május végén 2 éves. A szája egész nap be sem áll :lol: Nagyon szereti a kisöccsét :D
Egy-két Grétamondta, tőlemhallotta: "Gergő, ne nyafogjál már, mert megfájdul a fejem" (Ezt neki szoktam mondani :lol: ). Énekel: "Gólya, gólya, giliszta... :lol: " Néha így szólít engem: Kedvesem :lol: , apától tanulta... És még sok egyéb, ami nem jut eszembe. Mindenesetre kétszer meg kell gondolni, hogy mondjak-e előtte valamit, mert elég egyszer mondani és azt örökre elraktározza :)

Gergő nagyfiam már 5 és fél hónapos, kétszer annyit eszik, mint Gréta és hatalmas. 8,82kg, 74cm. És rengeteget mosolyog :)

Még rakok fel néhány képet, ha nem bánjátok, aztán lassan ébredeznek...
obea
 
 


Szóval a képek:

Kép
Matyi unokatesó, Gréta, Gergő

Kép
Grétám :)

Kép
Apa és fia :D

Kép
Anya és fia :D

Kép
Gergőm :)

Kép
A hasam a mindenem :lol:

Hát, ennyi...

Minden jót nektek, további szép nyarat!
Igyekszem gyakrabban jönni!

oBea
obea
 
 



Obea!!!


Gyönyörűek a gyerekeid!!!Nagyon édes mind a kettő!!!!!! :lol: :lol: :lol:
kkriszi
 
 


Krisztike!

Itt is had köszöntselek Szülinapod alkalmából!! Sok-sok puszi!


Kép

Obea! Hűű a mindenit de szépek vagytok! Gréti mindíg is szép kislány volt és ahogy nő ez egyre csak fokozódik! :wink: És miylen beszólásai vannak ... ilyenkor olyan édesek tudnak lenni!
Kicsi fiad is nagyon helyes kispasi! Gratulálok hozzájuk!

Látom az egyik képen, hogy Nektek is AVENT cumisüvegetek van. Én többféle cumisüveget teszteltem már, és az AVENT-ről csak jókat hallottam ... hát vettem tegnap egyet ... áruld már el nekem, hogy hogyan lehet úgy összerázni benne a tápszert a vízzel, hogy ne follyon ki belőle? Mert se kupakkal, se sehogy nem sikerül!! Egyszerűen kifolyik! Vagy én vagyok béna, vagy megint sikerült egy selejtes darabot kifognom!

Küldöm a képeket!
Vendég
 


Kata!!!
Köszi szépen!!!!Nagyon aranyos vagy!!!!!Puszi
kkriszi
 
 


Sziasztok, így ismeretlenül is!

Az jött ki, hogy ez a babaneten az egyetlen működő örökbefogadós topik, ezért kérdezem, hogy csatlakozhatok-e?

Mi még csak várunk, ott tartunk, hogy hamarosan a gyámhatóság is kijön végre környezni, és jövő hétfőn készül a jegyzőkönyv, és aztán már igazán sínen leszünk. Tavaly szeptemberben jelentkeztünk a TEGYESZ-nél, szóval már ideje is. Amellett lombikozunk, de ettől függetlenül, mindenképpen szeretnénk örökbe fogadni törpét, akkor is, ha összejönne a saját baba.

Szóval, ha nem bánjátok, néha bekukkantanék hozzátok, és lehet, hogy még kismillió kérdésem is lesz, hiszen nekünk még minden előttünk van.

Üdv.:
Kisbuta (Zsuzsa)

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Nagyon boldog születésnapot kívánok! Mindenki tudja, mi lesz a kívánságod, mielőtt elfújod a gyertyát a tortán! Kívánom, hogy mihamarabb valóra is váljon.

Bea!
Gyönyörű gyerkőceid vannak. Gratulálok hozzájuk!

Zsuzsa!
Üdv közöttünk! Csatlakozz hozzánk, írj, kérdezz bátran, oszd meg velünk gondolataidat, kétségeidet (ha vannak), örömeidet!
Arra kíváncsi lennék, mi tartott egy évig, miért csak most fog elkészülni a határozat. Megosztod velünk?

Szép hetet mindenkinek!

Ja, és hogy nektek is dicsekedjem: 5 év nevelőtanárság után végre osztályfőnök lettem!

Puszi, Gabi
fitgabi
 
 


Gabi!

Úgy indult az egész, hogy kórházba kerültem méhen kívülivel, és a folyosón a műtét előtt bevallottuk egymásnak a párommal, hogy mindketten azon gondolkodtunk, hogy el kéne indítani az öf-et, csak nem mertük egymásnak mondani, nehogy úgy érezze a másik, hogy nem bízunk a sajátban. Mondom, mindenképpen akarunk örökbebabát. - Szeptember közepén mentünk a TEGYESZ-hez, csak novemberben jöttek környezni, és decemberben volt a pszichológiai vizsgálat. Aztán viszont januártól áprilisig külföldön voltunk, a férjem munkája miatt. Májusban volt a tanfolyam. Akkor még vissza kellett menni a háziorvoshoz, mert nem írt dátumot az igazolásra, és kellett egy új, de ehhez meg kellett várni, hogy hazaérjen a nyaralásból, az június közepe. Aztán már ment minden. A TEGYESZ a javaslatot júni végére továbbította is a gyámhatósághoz, ahol aztán elakadt az ügy. Végül múlt héten már én telefonáltam rájuk, hogy mégis mikor jönnek környezni, és mikor lesz a jegyzőkönyvezés? Az ügyintéző azt hebegte, hogy akkor most értesíti levélben (!) a gyermekvédelmieket, és majd ők felhívnak minket a környezés miatt. Még nem kerestek. Viszont jövő hétfőn megyünk jegyzőkönyvezni, kicsit furcsállom, mert ezek szerint előbb jegyzőkönyvezünk, és utána lesz környezés. Mindegy, azt mondta az ügyintézőnk, hogy jövő szerdára lesz határozatunk (akkor jön vissza az irodavezető, akinek alá kell írnia). Itt állunk most.

Még szerencse, hogy a sorrend a bejelentkezéstől függ.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok Lányok!

Az elveszett bárányka megérkezett!!Az elmúlt hetek kicsit pörgösen alakultak,megaztán gépem sem volt...

Zsuzsa!Szeretettel üdvözöllek a topikban!!Bátran írj!!Olvasva soraidat kicsit lelassult az ügyintézés a ti esetetekben!!Sajnos nem mindenhol lelkiismeretes a hivatal!! :(
Akkor ezek szerint ti csak a TEGYESZ-nél álltok sorban vagy esetleg máshová iss beadjátok a papírjaitokat??Milyen korú babát szeretnétek öribefogadni??

Kizsó!

Kicsit megkésve de Nagyon boldog szülinapot kívánok Kingusnak!!
Gondolom,hogy azért hiába marad az óviban de nagyon várhatja már az iskolát!!!

Kép

Kriszti!

Nagyon boldog szülinapot kívánok!!
Kép

Diadella!

Látom a megújjult vonalzódat!!Nem rég szülatett Patrik baba és már elmúlt 4 hetes!!!Olyan jó olvasni a soraidat,amilyen szeretettel írsz Patrikról!!Épp Krisztinek soroltam valamelyik nap,hogy néha elkap a pánik hangulat,valyon mindent jól fogok-e csinálni??
A cumisüveget úgy tudod összerázni elcseppentés nélkül,hogy összefogod a cumit rajta!!Küldenél nekem képeket a kicsi fiadról,nem győzök benne gyönyörködni!!Tündéri!!

Renóca!!
Hűű,de sokat nőtt Miklóska!!Nagyon aranyos a képeken !!Nekem a szerelős képen nagyon tetszik!!Már kész nagy legény!!

Obea!
Nagyon édesek a gyerkőceid!!Gréta igazi kislány!!És Gergő milyen kis húsibébi!!De meggyomroznám!!

Majd megpróbálok feltenni képeket az ikrek nyaralásáról!!

Puszi!Rita

Kép
dotti
 
 


Szia!

Nálatok meddig tartott az eljárás? - Nálunk mások is mondták, és tapasztaltam, hogy ha én nem telefonálok rájuk, akkor karácsonyig is elhúzzák. Szerencsére a TEGYESZ viszont nagyon lelkiismeretes Szegeden, mikor elküldték az iratokat az önkormányzathoz, felhívtak telefonon, és biztattak, hogy nyugodtan zaklassuk a gyámhivatalt, ha nem intéződne az ügy. Úgy látszik, nem mi vagyunk a kivételek.
Mi 0-6 éves kort írtunk be, hiszen a személyes találkozásnál úgyis eldől, hogy el tudjuk-e fogadni egymást a gyerkőccel. Bevállalósak vagyunk, lehet.

Egyenlőre csak a TEGYESZ-nél állunk sorba, de be akarunk jelentkezni máshova is. Az Alfásokhoz biztos, mert őket személyesen is ismerjük, bár ott viszonylag kevés az öf. Meg máshova is (Gólyahír, stb.).
Ti hol voltatok bejelentkezve és milyen tapasztalataitok vannak???

Kép
kisbuta
 
 


Akkor az ígért képek!!
Kép Két fejű sárkányom

Kép Mikor indulunk már a strandra??

Kép Együtt

Kép Úszok

Kép Én is...

Kép Jó tesók vagyunk...

Kép Napozok...

Kép

Kép

Kép

Kép Pózolok...

Kép Szuper jó a strand...

Kép Keresztanyuval..

Kép Tudunk sakkozni...

Kép De jó gyalogolni a vízben...

Kép Készülődünk a hegyekbe...

Kép Kőkapun...

Kép

Kép Sziklára mászom..

Kép Szőkőkútnál...

Kép

Kép
dotti
 
 


Zsuzsa!

Nekünk a jelenkezéstől számítva kb 5 hónapra kezünkben volt a jogerős határozatunk,bár mi 4 hónapot arra vártunk,hogy a tanfolyamot elkezdhessünk,ugyanis sok volt a jelentkező házaspár és így húzodott a tanfolyamunk!!Ugyanis mi TEGYESZ-es tanfolyamos voltunk!!Mi csak a gólyahíregyesületnél állunk sorba!!Reméljük a gólya mihamarabb elhozza nekünk a kicsibabánkat,aki legyen kisfiú vagy kislány!!

Küldök egy pár képet nektek a kicsikénk ágyikójáról!!Bár még nincs a helyére állítva mert a jővőhéten szeretnénk kifesteni a szobát ahová a picurinkat várjuk!!

Kép A kicsikénk ágyikója...

Kép

Kép [/b][/b]

Kép
dotti
 
 


Megfordítva!!

Kép

Kép
dotti
 
 


Dotti!! De rég jártál erre! Látom jól érezték magukat a gyerekek nálatok! Ott vannak még? Nagyon édesek! öröm lehetett velük minden nap!

A kicsikétek ágyikója nagyon szép! Reméljük, hogy hamarosan lakója is lesz!

Igen, Patrik babánk holnap lesz 1 hónapos!!! Hihetetlenül rohan az idő! Nagyon sokat változott már az elmúlt 2-3 héthez is! Gönyörű, imádnivaló, néha sírdogálós :wink: , néha mosolygós babyke! Imádjuk!!
Az, hogy mindent jól csinálsz e ... igen!! Jól!! Ezt megérzed! Max, az első pár napba leszel bizonytalan, aztán annyira összeszoksz a babáddal, hogy csak az Ő jelzéseit kell figyelned .. mindent elárul!! :wink:
Az Avent cumisüveget úgy sem lehet cseppmentesen összerázni!! A többit simán! Kipróbáltam! De már lényegtelen, ugyanis a kukába landolt! A nagy híres AVENT egy nagy ...! Legalábbis nekem nagyon nem jön be! Ez csak azért bosszantó, mer az egyik legdrágább darab! No de mindegy!
Ja! Ne tegyétek be mikrós sterilizálóba mert egész egyszerűen szétolvad! És nem láttam ráírva /lehet, hogy rávolt, nem tudom/. A NUK-ot sem szabad mikróba sterilizálni mert az is megolvad .. de arra rá van írva!!
Képeket küldök!

Zsuzsa! Üdv köztünk! Húúú, jó sokáig tart az ügyintézésete! Nekünk szerencsénmk volt, mert 3 hóap alatt a kezünkbe tarthattuk a határozatot!
Mi csak a Gólyahírnél álltunk sorban! A többi szervezetet nem ismerem, nekem a Gólyahírhez volt bizalmam, és lám-lám milyen jól tettem, hogy ezt megéreztem! :wink:
Vendég
 


sziasztok!

Köszi a válaszokat, hát úgy tűnik, nálunk minden lassabb. Igaz, ebből három hónapot le kell vonni, mikor mi voltunk a világ másik végén, de az még úgy is kilenc hónap várakozás. Sokallom.

Dotti!
- Az ágyikó már konkrét babát vár, vagy csak előre megvettétek? Mindenfélét hallottam, hogy be kell rendezni előre egy gyerekszobát, meg olyat is, hogy csak akkor, ha már jön a baba. Látod, erről sem tudok biztosat. Tudjátok, amíg nem muszály, nem rendezném be, nagyon rossz érzés lenne kerülgetni a babaholmit úgy, hogy nincs még gyerekünk... (meg különben is, két éven belül kertesbe költözünk, lehet, hogy már jövőre, mert a telek és a ház fele már megvan.) - Különben igazán szép szobája lesz a kicsiteknek :D

Nagyon aranyosak a gyerekek is. Őket is örökbe fogadtátok, vagy vérszerintiek?

Üdv,
Zsuzsa

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!!!!

Kicsi Patrik!!!!

Isten éltessen nagyon nagy boldogságban Téged 1 hónapos szülinapod alkalmából!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Legyél mindig ilyen boldog,és a családod is maradjon mindig ilyen vidám!!!!Puszika a kicsi kobakodra!!!!! Kép

Dotti,Fitgabi!!!
Köszi szépen a köszöntést,nagyon-nagyon aranyosak vagytok!!!!! :P :lol: :P

Zsuzsa!!!
Üdv közöttünk!!!A mi ügyintézésünk7 hónapig tartott,mert nekünk a gyámhivatalnál nem írták bele,hogy milyen korú,és egészségi állapotú kisbabát szeretnénk,ezért húzódott egy kicsit az ügyintézés!!!!

Én is hoztam képeket,ahová a kis Manócskánkat várjuk!!!!A szoba piros maradt,csak még díszcsíkot szeretnénk felrakni a kiságy köré!!!Valamilyen babás,macis csíkot szeretnénk!!! :lol: :P :lol:
Kép
Kép

Diadella!!!
Naa,a pánik hangulat engem is elfog néha!!!De végül is úgy vagyok vele,hogy miért ne lennék én is jó anyucija a Kicsikénknek,hisz más sem rögtön anyaként született!!!
Pl.tegnap este tusolás közepette eszembe jutott,hogy pl.ilyenkor már Ti begyújtotok fürdetéskor??Vagy a fűrdőszobában fürdettek??Tegnap 24 fok volt a fürdő szobában,és gondolom,hogy ez még elég egy picinek!!Vagy nem??Bár egyszerű,mert nálunk konvektorok vannak,így könnyen tudjuk állítani a hőfokot,ha szükséges!!!
A szobai hőmérséklet szerintem elég alváshoz,mert 22 fok volt,vagy még egy picit több is!!!

Nekünk is van Aventes cumisüvegünk!!!Remélem,hogy nem landol majd a kukában!! :oops: :oops: :oops:
Megolvad sterilizásláskor?? :shock: Ez érdekes!!Akkor miért lehet venni Aventes mikrós sterilizálót?
Húúú,most meglepődtem ezen!!!lehet,hogy ki is próbálom a sterilizálást most,nehogy élesben hoppon maradjunk!!! :shock:
Bár van még 7 etető cumisüvegünk,így remélem,hogy nem vall mind kudarcot!!Bár vannak üvegek is,az biztos nem fog megolvadni!!!
:lol: :oops: :lol:

Szép napot mindenkinek!!!Kriszti
kkriszi
 
 


Krisztike!! Jajj de nagyon aranyos vagy! Köszönjük szépen!
Bizony, ma egy hónapos a kis drága!
Pont az elöbb volt itt a gyermekjólétis csajszi! Nagyon aranyos volt!!! Annyira jó ilyen szimpatikus, kedves emberekkel találkozni! :wink:

Bizony az Avent megolvadt és olyan lett, mint amikor egy rágógumi rá van valamire ragadva és nem jön le. Hm. És ez így több helyen si, kívül -belűl.
Hogy akkor az Aventes mikrós sterilizáló mivel tud többet, jobbat, hogy abba be lehet tenni, azt nem tudom.
Nekem, Chicco a mikrós sterilizálóm.
A Nuk cumisüvegre is rá van írva hogy nem szabad mikrós ster.-ban sterilizálni mert "deformálódik". Úgyhogy én azt már be sem merem tenni! De van nekem egy elektromos bébiétel melegítőm is ami egyben sterilizáló, úgyhogy abba szoktam azt az egyet!
Egyébként mi eddig Baby Comfort cumisüvegeket használtunk csak, illetve szoktam Patriknak babateát /édesköményes-kamillás/ adni néha és azt pedig a Nuby-ba adom. A babavizes pedig Disney. Így jó, mert meg tudom különböztetni őket! A tápszeres üvegekbe nem tenném a vizet.
A Nuk cumisüveg egy álom! Nagyon szupi!

Kriszti! Te nagyon jó anyuka leszek! Én ezt már most így megmondom neked! Látszik minden mozdulatodba! És ezt nem csak hízelkedésből írom ám, ezt valóban így is gondolom!!

na most ébredezik Patrix, majd folytatom valamikor ... puszika
Vendég
 


Kata!!!
Nagyon Drága vagy!!!Remélem,hogy majd én is bele jövök mindenbe!!!Gyerekkoromban,szinte alig múltam 9 éves,és már a szomszéd kisgyerkőcöket pesztráltam egyedül!!Pedig még picik voltak,csak épphogy pár hónaposak!!Fürdettem,etettem,pelenkáztam,sétáltattam....szóval akkor nagyon értettem hozzá!Csak most egy kicsit aggódósabb vagyok!!!
De majd elmúlik,ha itthon lesz a Kicsi drágánk!!! :lol: :oops: :lol:

Nekünk MAM mikrós cumisüveg sterilizálónk van,amihez van MAM cumisüvegünk is!!Azt már próbáltam sterilizálni,azzal nem történt semmi baj!!!
Na most kipróbálom az Aventot is....remélem,hogy éppségben kiveszem a mikróból!!
Nekem is van elektromos is,amibe több fér!!A mikrósba csak kettő fér bele egyszerre!!
Most vettem észre,hogy az Aventosnak tényleg nincs rajta védőkupak,így nehézkes egy kicsit a tápszert összerázni benne!!!

Húúúú,végzett a sterilizálással,és hála Istennek nem olvadt meg!!! :lol: :lol: :lol:
Nem nagyon magas teljesítményre volt a mikród beállítva?
Vagy tényleg selejtes példányt sikerült vennetek!! :twisted: :oops: :cry:
Én ahogy végzett a sterilizálással óvatosan kivettem(mert nagyon forró volt,tiszta gőzfürdő!),körbeforgattam,de szerencsére mindenütt éppnek találtam!!! :P :P :P

Na megyek,mert még várnak az ajtók a festésre!!!

Puszika!!!
kkriszi
 
 


Kriszti! Örülök, hogy Neked nem olvadt meg az Avent! Nekem se elsőre olvadt. nem volt nagy teljesítményre állítva a mikró, mert a sterilizálóba volt benne az Avent még másik kettő cumisüveggel /Bébé Comfort/, és csak ennek lett baja. Na mindegy.
Azért figyelj rá! :wink:

Hát én csak azt veszem észre, hogy már megint este van. Ez nem semmi! Annyira rohan az idő!
Vendég
 


Patrik baba!

Boldog 1 hónapos szülinapot!!

Kata!

Köszönöm előre is a képeket már nagyon várom!!Sajna már nincsenek itt az ikrek,de nagyon jól érezték magukat!!Kittike nem is igazán akart hazamenni,Gergő viszont már izgult,hogy a galambjai jól vannak -e!!Eredetileg úgy volt,hogy 3-4 napig maradnak de aztán 6 nap lett belőle ,amikor megjöttek anyáék ,apáék!!Tehát azalatt a napok alatt sülve-főve együtt voltunk!!Szó szerint,ha a WC-re mentem ,már kérdezték is anyukámat hol vagyok csak én velem aludt mind a két gyerek,csak én öltöztethettem fel őket,csak én takarhattam be őket...stbSzóval összevoltunk tépőzárazva!!De nagyon jó volt,Kittike mondta most te vagy az anyukánk,na ez olyan jól esett!!Millió puszit kaptam!!Sajna aznap amikor jöttek a tesómék,a gyerekekhez aznapra lázasan tűsszösmandulagyulladással feküdtem,akkor már otthon,még szerencse,hogy nem hamarabb lettem beteg!Olyan jó érzés volt róluk gondoskodni,együtt ébredezni!!Sokat csavarogtunk!!

Zsuzsa!

Igen,reméljük,hogy nem olyan sokat kell várni már a kisbabánkra!!Már nagyon hiányzik nekünk ,minden gondolatunk,csak körülötte forog!!A képeken a kereszlányom és ikertesója van aki szintén keresztgyereknek számít!!Most voltak először nyaralni nálunk anya és apa nélkül!!! :D :D :D

Kriszti!

Nagyon szép lett a szobátok!!Napközben a legideálisabb a 20-22fok,fürdetésre 24C°,éjszakára pedig 18-20C°.

Lányok!

Nekünk csak üvegcumisüvegjeink vannak NUK-os és Mam-os egy műanyagunk van ,amire szintén rávan írva mikróba nem ajánlott tenni!!Szerintem az üvegek amik jobban tisztán tarhatóbbak!!

Puszi mindenkeinek!!Jó éjt!!

Kép
dotti
 
 


Kata!!!
Húúú,akkor figyelni fogom!!Remélem,hogy nem lesz baj vele,mert egyébként nagyon szumpi üvegnek néz ki az Aventos!!
Nuk üvegünk nekünk nincs....de ha tényleg jó,lehet,hogy beszerzünk majd egyet idő közben belőle!!! :wink: :oops: :wink:

Bizony rohan az idő!!Még most izgultunk értetek....és már a kis Csöppségetek 1 hónapos kisfiú!!!!! :lol: :lol: :lol:

Dotti!!!
De kár,hogy nem tudtunk beszélgetni!!!Amikor írtál utána kb. 10 perccel ültem le a gép elé,mert azelőtt vacsiztunk!!!
Na majd holnap,hátha utolérjük egymást!!!
Jó lenne egy kicsit dumcsizni megint!!!! :wink: :wink: :wink:

Puszi,és jó éjt mindenkinek!!!
kkriszi
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: