Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Nagyon aranyosak vagytok!!! Köszönöm a drukkolást. Remélem, hamarosan hozhatom a jó hírt.
Holnap utazunk Hévízre, négy napot leszünk ott kettesben. Már nagyon várjuk, nem is a baba miatt, mert ott még nem leszek az időmben, de azért nagyon jó lesz egy kicsit csak egymással foglalkozni. Végre lesz időnk beszélgetni, anélkül, hogy valaki ne vágna a szavunkba, lesz időnk egy kicsit esténként is elmenni egy kicsit sétálni, beülni egy bárba stb. Igaz, nagyon fognak hiányozni a gyerekek, de szerintem nagyon jót tesz a házasságunknak egy kis feltötődés.
És a gyerekek egyáltalán nem bánják, hogy elmegyünk. Lorena Anyuéknál lesz, a fiúkhoz meg eljönnek Anyósomék, így leglább lesz,a ki vigyáz a házra és a kutyákra, nyulakra, hörikre, halakra stb.
A gyerekek is sokkal jobban elvannak otthon a megszokott helyükön.

Most elköszönök, mert még dolgoznom kell.

Éva
éva75
 
 


Éva!
Remekül hangzik ez a pár nap Hévízen kettesben, biztosan szuper lesz... :):)

Jó utazást és nagyon kellemes feltöltődést!!! :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Köszönjük szépen a jókívánságokat. Biztosan szuper lesz, el is köszönök lassan, mert 12 körül ingulunk.

Puszi

Éva
éva75
 
 

 
 

Sziasztok!

Éva!
Érezzétek jól magatokat!

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Hévízről, nagyon szuper volt minden. Igaz a gyerekek nagyon hiányoztak, de azért jó volt egy kicsit pihenni.

Képzeljétek, lehet, hogy várnunk kell 2-3hónapot a babával, mert valahogy kipuhatolta a főnököm, hogy babát tervezünk és megkért, hogy még várjunk egy kicsit, mert neki nagyon nagy szüksége lenne még rám július-augusztus körül., és tényleg nagyon rendes velem, ezért úgy döntöttünk, hogy akkor várunk egy pár hónapot.

Éva
éva75
 
 


Kép
éva75
 
 


Kép Kép
éva75
 
 


Éva!
Üdvözlet újra itthon! :):)

Örülök hogy jól éreztétek magatokat. :):)

Hát csodaszép helyen jártatok és Te pedig igazán nagyon csinos vagy! :):)

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom emlekeztek-e ram. Par hete (vagy honapa? :lol: ) irtam ide, nagyon feltem a huvelyi szulestol. Azota megszulettek a babak termeszetes uton, minden rendben volt pedig Anna baba labbal elolre szuletett. :D Kicsik voltak es Anna tobb mint egy hetig korhazban volt, hizlalni kellett de mar itthon vagyunk egyutt es nagyon boldogok vagyunk.

Vadvirag, hogy boldogultok? Nalatok hogy mennek az ejszakak? Mi tegnap 2 orankent keltunk :roll: nem sokat hagynak aludni a babak. Hogy etetsz? Mit csinalsz amikor szinkronba sirnak?

Lanyok, akik mar tul vannak ezen az idoszakon, kerek szepen tanacsokat hogyan lehet atveszelni. :lol:

Rakok kepeket!

Kép
Kép
Kép Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!

Nagy-nagy gratula Nektek, ügyesek voltatok.

Kép

És nagyon szépek vagytok a képeken :lol: Nagyfiad is milyen édesen vigyorog a 2 kicsi mellett :lol: Örült nekik?


Mesélj egy kicsit, ha van egy szusszanásnyi időd, mert időből sajnos nagyon kevés fog jutni magadra. Nem rémisztgetni akarlak, de 2 picur mellett nem fogsz unatkozni egy ideig.
Persze ha jó babák lesznek, akkor nem lesz semmi gond. (meg amúgy sem :lol: )
Szóval hány hétre születtek, mekkorák voltak (ha már írtad, hogy kicsik voltak), tudod-e szoptatni őket stb...

Itt talán Vadvirág tud Neked a legjobban tanácsot adni, nekünk "nagyoknak" már megszépültek az emlékek. :wink: :lol: Vagy próbáld meg a kisikres topikban kérdezni a lányokat. Babának is elég frissek még az emlékei :lol:

Éva!

Tök rendesek a munkahelyeden, hogy ilyen szépen megkértek, hogy várjatok még a babával. És tőletek is szép dolog, hogy habár nagyon várjátok már a bébit, hajlandóak vagytok még várni egy kicsit. Na aztán pár hónap múlva hajrá! :lol:

A.

Kép
gandi75
 
 


Gandi: koszonom az erdeklodest.
Meselek (most pont mindketten alszanak) :D .

Tavaly augusztusban elvesztettem egy kisfiut 16 hetes terhesen egy felfazas miatt ami rament a mehemre. Aztan 5 honappal utana terhes lettem es rogton lathattuk hogy ket kisbaba van, bar ijesztgettek hogy biztosan csak 1 marad majd meg de szerencsenk volt es vegul mindket baba szepen fejlodott bar Anna mindvegig kissebb volt mint Alex. Vegul (vegigaggodott terhesseg utan) a 37. heten szulettek meg mert itthon elment a magzatvizem. Huvelyi uton elszor Alex 2390 g-al es aztan Anna labbal elolre 2080 g-al. Anna koldokzsinorjan volt egy csomo talan azert nem fejlodott olyan szepen mint a teso.

Attol nem felek hogy unatkozni fogok, errol mar a nagyfiam is gondoskodik. :lol: Mikortol volt egy kicsit konnyebb? Mikortol kezdik ataludni az ejszakat?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!

Hát az éjszakázásról nem könnyű bármit is mondani. Van olyan baba, amelyik már 2-3 hetes korától hajnali 4-5-ig alszik, és ez később még jobban kitolódik 5-6 órára.
Nálunk a legrosszabb eset volt, mivel 1,5 éves korukig ettek éjszaka. Ezt lehet, hogy mi rontottuk el (olyan címszóval, hogy hagy egyen a gyerek, olyan pici súllyal születtek, hogy azt be kell hozniuk stb., de ez hülyeség volt). Ennek nem feltétlenül kell így történniel. Szerintem Vadvirág írta, hogy az övéi egész sokáig alszanak. (Vadvirág! Jól emlékszem? Nem biztos :oops: ) Szóval előre nem nagyon lehet látni, hogy milyen alvók lesznek (szerintem)

És még azt mondod, hogy a Tieid kicsik voltak, mikor megszülettek??? Hát akkor az enyéim?? :roll: Gréti 1490 g, Gergő 1670 g volt. Mi 3 hétig voltunk bent a kórházban, de mára ebből a koraszülöttségből semmi nem látszik :lol:

A.

Kép
gandi75
 
 


Tontica!
Szívből GRATULÁLOK a babákhoz, gyönyörűségesek mindketten!!! :):)

Nálunk egyelőre még mindig 3-4 óránként esznek a csajszikák a nap 24 órájában. :):)

Néha 20 perc alatt végeznek, máskor meg eltart 1-1,5 óráig is...

Úgy alakítottam, hogy mindig együtt étkezzenek.

Vagy egyszerre ébrednek arra hogy megéheztek, vagy olyan is előfordul, hogy amelyikük hamarabb felkel, az a sírásával felébreszti azt aki még alszik.

Ha esetleg mégis békésen tovább aludna az egyikük, akkor pedig én ébresztem fel Őt...

Így aztán egy időben vannak ébren, egyszerre alszanak, kb. egy időben kakilnak, tudjuk egyszerre fürdetni Őket - na és természetesen egyszerűbb elindulni itthonról.

Tulajdonképpen csak akkor sírnak egyszerre amikor éhesek és ilyenkor teljesen úgy érzem, mint amikor a kórházban a születésükkor a csecsemőosztályra vittük Őket fürdetni és a sok újszülött egyszerre zendített rá... :):)

De hála Istennek Pálmával és Larával is ugyanolyan szerencsés vagyok, mint a többi gyerkőccel, egyáltalán nem nyafogósak, nem hasfájósak. :):)

Imádnak óriási nagyokat sétálni a friss levegőn, jókat alszanak a babakocsiban és az utazással sincsen semmi gondjuk. :):)

Ha jól laktak, rendben a pelus, akkor pedig vagy az igazak álmát alusszák, vagy pedig nézelődnek, mosolyognak, stb. :):)

Esetleg alkalomadtán ha nekikeserednek valamiért, akkor elég ha megsimogatom a buksijukat, vagy a mellkasomra veszem Őket hogy hallják a szívverésem és máris ismét nyugalom van. :):)

Szerintem gondolj arra amikor úgy érzed, túl sűrű a program, hogy 18 évesen úgysem lesz ekkora szükségük rád és már nem akarják a nap 24 óráját rajtad csüngve tölteni. :):)

Szóval szerintem használd ki a lehetőséget, mert elképesztően gyorsan repül az idő. Észre sem veszed és már 3 évesek, aztán hipp-hopp jön a suli, stb. :):)

Vadvirág
Vendég
 


Tontica!

Szívből gratulálok a babákhoz, nagyon szépek vagytok!!!

Nem akarlak elszomorítani, de nekem két éves korukig nem aludták át az éjszakát az ikrek. Fél évig volt nagyon nehéz, utána már riktábban, de azért felkeltek valamiért inni stb. De azóta nagyon szuperül átalusszák az ájszakákat, igaz ők már lassan hat évesek lesznek.

Sok boldogságot a babákhoz!!!!

Andi

Tényleg nagyon rendes a főnököm, úgyhogy ennyit még tudunk várni, ennyire nem hajt az idő.

Éva
éva75
 
 


Sziasztok!

Éva,
örülök, hogy jól sikerült a hétvége, tényleg nagyon szép helyen voltatok!

Tontica!

Nekem a kislányom volt 2 éves, amikor a fiaim megszülettek, úgyhogy eléggé hasonló a helyzet nálatok is. Az első két hónap még így 3 év távlatából is elég nehéz volt... nagyon keveset aludtam, szinte mindig fáradt voltam, és a fiúk éjszaka is sokszor felkeltek. És nekem a férjem egyáltalán nem segített, sajnos.. inkább a lányommal foglalkozott. Én is felébresztettem az egyiket, ha a másikat megetettem, így egy kicsivel többet tudtam aludni.
Nagyon ajánlom a kinti levegőn való altatást ( persze nem éjszaka:) ), a fiaim nagyon jókat aludtak kint a babakocsiban, télen is, jól bebugyolálva:) 2-3 órákat!

Ha van lehetőséged, akkor szólj a nagymamáknak, vigyázzanak rájuk egy kicsit, vagy vigyék el őket sétálni, ilyenkor jut egy kis idő magadra is, vagy a kisfiaddal tudsz foglalkozni. Óvodás már? Nem féltékeny a tesókra?

És tényleg, minden hónappal egyre könnyebb lesz! Majd ha már ellesznek hason, nézelődnek, "elbabrálnak" a játékokkal:) :D és nemsokára azon kapod magad, hogy nézed a régi képeket, és dvd-ket, és mondogatod, hogy jé.. milyen nagyok már :D

Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!

Tontica!
Gratulálok a babákhoz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Eri
simones
 
 


Szisztok!

Nálunk hétvégén szüreti mulatságok voltak, Lorena is táncolt egész nap. Lovaskocsival vitték őket és ahol fogadták őket, mindenhol megállatak táncolni., reggel nyolctól kettőig egyfolytában táncoltak, de nagyon élveték.

Éva


Kép Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Éva,
nagyon csinos Lorena!
Jár is egyébként néptáncra? Szép a ruhája!

Nálunk, vagyis anyukáméknál pedig búcsú volt, a gyerekek nagyon élvezték! Mi már kevésbé... a pénztárcánk miatt...
A mama vett nekik ajándékokat,én meg a körhintázást fizettem:)
Már bánom, hogy nem vittem fényképezőt, na majd jövőre:)


Ildikó
ildikó
 
 


Kép



Egy friss kép a gyerekekről


Ildikó
ildikó
 
 


Ildikó

Nagyon helyesek a gyerekek!!!

Lora szeptember óta jár néptáncra, és előtől órarend szerint is van nekik néptánc.

Éva
éva75
 
 


Éva, Ildikó!
Gyönyörűek a gyerkőcök!!! :):)

Dávidnak is van néptánc a suliban, szintén beleépítve az órarendbe... :):)

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok!
Már jó pár napja olvaslak benneteket, csak még írni nem sikerült. Két lányom van Anna és Eszter, két és fél évesek. Koraszülöttek voltak, de szerencsére ebből már semmi sem látszik.( az első két hónap allatt behozták a lemaradásukat) Végtelenül elevenek és magabiztosak. Majd teszek fel képeket is -idővel.
Éva emlékszel ránk? Alsópáhokon találkoztunk a nyáron. Örülök, hogy végre nekünk is lett internet, már nagyon hiányzott.
Egyébként írtó sok erőt és plussz energiát adtatok nekem az elmúlt napok alatt, amikor olvasgattam rólatok. Vadvirágnál 6 gyerkőc!!!!, másoknál három, négy, én meg időnként kettőtől is kipurcanok teljesen. Egészen feltöltődtem tőletek, és összekaptam magam. Nagyon sok mindent szeretnék tőletek kédezni, mint TAPASZTALT anyukáktól, de most csak erre futotta, mert ébredeznek.
Szép napot mindenkinek
Jura
jura33
 
 


Szia Jura!!

Örülök, hogy ránktaláltál, már az első sorokból egyből te jutottál eszembe, hogy lehet, hogy már találkoztunk és erre írod, hogy tényleg.

Hogy éreztétek magatokat a Kolpingban? Nagyon helyesek voltak a lányok,majd tegyél fel róluk egy pár képet.
Irj sokat nekünk, nyugodtan kérdezz, amiben csak tudunk segítünk!!!

Puszi

Éva
éva75
 
 


Jura!
Üdvözlet tőlünk is! :):)

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy "belemászok" a topikotokba, de az egyik barátnőm ikreket vár és a baráti körben senkinek nincs ikres tapasztalata.
Ezért szeretném megkérdezni Tőletek, hogy milyen babakocsit ajánlotok, amelyikkel nem nehéz közlekedni és viszonylag kicsire össze lehet csukni, ezen kívül nem másfél mázsa :).
Nagyon köszönöm, előre is a válaszokat.
És, Mindnyájatoknak gartulálok a gyönyörű családjához!

Borsi
borsolyka
 
 


Eva :) Ildiko :)
Nagyon edesek a gyerekek!

Jura :)
Nem irtal regebben egy masik babanetes topikba??? Bocs, ha kevernelek valakivel...

Gyöngyi

Kép Kép
gyerc
 
 


Köszi az üdvözléseket mindenkinek!

Gyöngyi
Mielőtt az ikrekkel terhes lettem, akkor irogattam két topikba:"babaproject előtt állók ide" és "már megint megjött"-be.
Ha te vagy az a Gyöngyi akire emlékszem, akkor 2004 őszén még itthon kellett élned, mert olyan október környékén irtad, hogy biztosan külföldre költöztök. Hát kíváncsi vagyok, hogy összevágnak-e a dolgok.

Borsi
Mi nagyon sok ikerkocsit megnéztünk, de végül egy Bergon típusú mellett döntöttünk. Az ülései egymás mellett vannak, jó széles, masszív (ennek a típusnak volt a legtágasabb a belső tere), mégis befér az ajtón. Az ülések külön-külön dönthetők, millió biztonsági övvel.Teljesen vízszintesre fektethetők. Lehet belőle teljesen zárt mélybabakocsit csinálni+rá a lábzsák télire, hogy teljesen zárt legyen a teteje is. Utánna spotkocsi lett belőle, nyárra a harmonikás tetőrészt is lel lehet szedni és akkor már csak napernyő kellett rá. Nagy ,keményaljú hordózózsákja van alul, +tárolózsebek hátul. A fogantyúja átfordíthatós. 3 féle kerékkel árulják: sima, bolygókerekes, pumpálhatós. Mi a pumpálhatósat kértük, mert elég rosszak nálunk az útviszonyok. De ha jók lennének sem vennék mást utólag sem.
Majd a barátnőd is meglátja, hogy amiket leírtam azok bizony fontos szempontok. Imdtam ezt a babakocsit, és a lányok is.
És most itt a reklám helye!!!! Mivel mi már nem használjuk, eladó.
Olyan mintha csak új lenne, nagyon vigyáztunk rá. Nem kopott meg , nem szakadt vagy tört el semmilye.Épp a napokban szeretném feltenni valahová. Szerintetek hová rakjam fel?

És most kérnék egy kis segítséget is.
A lányaim ,mint írtam két és fél évesek. Kb.2 hete küszködünk a délutáni alvással. Hiába teszem le Őket a szokott módon , nem alszanak el, hanem röhögcsélnek, dumálnak, énekelnek. Kb. 10 perc után bemegyek, simi, takargatás ,puszi, kijövök, de minden folytatódik tovább. Régen elaludtak 10 per alatt. Tehát valószínüleg nem álmosak. Erőltessem az alvást vagy ne?
Merthogy:1.este 6 óra körül már teljesen megőrülnek. Főleg Anna vonyít (szó szerint) folyamatosan, és ha megkérdezzük mi a baj, mert csak akkor tudunk rajta segíteni, a válsz: nem tudom. És csak dühöng, ordit, fetreng és semmi sem jó.Eszter sokkal jobban bírja, sőt még vigasztalni is akarja Annát, de erre Ő még jobban begurul. A fürdés picit feldobja, aztán a mi ágyunkba fekve még lecsúszik egy pici kakaó, fogmosás, ágyikó, mese. alvás. Volt régen.
Most:ágyikóban fekve, mesemondás közben, Anna sírdogálva, (alig él a fáradtságtól) nyávogva: Anya, ne menj ki! és vagy fél órán keresztül nem tudok kimenni, mert legtöbbször összehányja magát, ha megpróbálom.
Szóval már félek az estéktől.
2. Mi lessz az oviban, ha itthon nem alszanak ,ott meg muszály?
Szóval szerintem kéne aludniuk délután, de nem tudom, hogy hogyan.

Tehát várom a javaslatokat, előre is köszönöm.

Jó éjt mindenkinek
Jura ( most aztán jól kiírtam magam!)
jura33
 
 


Borsi!
Mi több iker babakocsit is kipróbáltunk már, jelenleg a Bébé Confort Twin Club amit használunk.

Nálunk ez vált be minden szempont alapján a legjobban, nagyon szeretjük, az összes eddigi közül ez a végleges favorit. :):)

(Vettünk hozzá lecipzározható esővédővel ellátott napfénykupolát is...)

Az egyik különlegessége, hogy egy mozdulattal egyszemélyes babakocsivá is alakítható, ami igazán nagyszerű, ha csak az egyik babát szeretné vinni az ember, illetve mondjuk ha az egyikük hamarabb elkezd sétálni a saját lábán és már nem akar beülni - van beépített testvérfellépő is arra az esetre, ha a másik gyerkőc mégis elfáradna útközben.

Az ülések minden irányban beilleszthetők, szemben, háttal, egymás mögött, stb.

Mindenhol elfér (még a panelházunk mini liftjébe és az autó csomagtartójába is, pénztáraknál, rendelőkben, stb.) elöl bolygókerekes, a hátsó rugózása pedig 3 fokozatú - útviszonyoktól függően állítható.

Jura!
Néha nálunk is előfordul hogy valamelyik gyerkőc éppen nem fáradt még a délutái alvás idején, de akkor max. nem alszik el a többiekkel.

Neki ilyenkor folytatódik tovább a meseolvasás, vagy csendesen beszélgetünk, esetleg színezhet, mesekönyveket nézegethet a csendespihenő ideje alatt - persze mindez az ágyikóban történik.

Én mindvégig bent vagyok velük - ez kb. 1-2 óra.

Persze aki nem aludt délután, van hogy este már 19:30-kor az igazak álmát alussza annyira fáradt... :):)

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok!

Jura!
Időnként nálunk is volt ilyen.. volt hogy egy héten csak egyszer vagy kétszer aludtak délután. De az alvásidőben mindig az ágyban kellett lenniük, besötétített szobában. Lehet, hogy ez kegyetlenség, de nekem szükségem volt arra a kis pihenőre. Én is bementem olyankor többször hozzájuk, tessék aludni stb... volt hogy elaludtak, volt hogy nem..De ez mindig csak időszakos volt, pár hétig tartott csak.
Most szeptember óta ovisok, eleinte nem aludtak, biztos szokatan volt nekik az ágy, óvonéni, sok gyerek, de most már az óvonénik szerint jókat alszanak a fiúk:)

És én is még most is( elmúltak 3 évesek) nagyon észreveszem rajtuk ha nem alszanak ebéd után... hisztisebbek, és néha olyan fáradtak, hogy esnek-kelnek:)
Sőt, az 5 éves lányom is alszik még délutánonként:)

Jó hétvégét mindenkinek,
Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!

Jura

Nálunk is voltak ilyen nehéz napok, de szerintem el fog múlni ez a korszak is és minden visszaáll a régi kerékvágásba.
Én is azt tanácsolom, hogy inkább feküdj be hozzájuk, maradj ott velük egy kicsivel többet és ha kell egy kicsit legyél szigorú. Nálunk sokszor már a fakanalat is oda kellett készíten az ágy mellé és csak akkor maradtak csendben, ha felemeltem (persze nem kaptak ki vele, csak ijesztés képpen vittem be), ez nálunk mindig bevált és végül mindenki elaludt. Nálunk is Lora majdnem hat éves koráig aludt még délután.

szóval , ne csüggedj, túl lesztek ezen is.

Éva
éva75
 
 


Köszönöm a válaszokat!

Jura, egy fotó erejéig ide is feltehetnéd a kocsidat és az árát! :wink:

Vadvirág
Nem nagyon borsos árú a Ti babakocsitok? Megéri? Sokáig lehet használni? Könnyen lehet alkatrészt kapni hozzá?
Csak ennyi kérdésem van! :lol:

köszi
Borsi
borsolyka
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Borsi!

A babakocsi a két sportüléssel és az adapterrel 130.000 Ft, a hozzá való autós gyerekülés 30.000/db, merev mózes 60.000 Ft/db, lecipzározható esővédővel ellátott napfénykupola 10.000/db áron vásárolható újonnan.

A Babaszobán láttam több ilyen típusú jó állapotban lévő használtat 100.000 Ft-ért...

Mi a Brendonban vettük (azt hiszem Magyarországon csak ők forgalmazzák) gondolom ha valami probléma lesz vele akkor Őket kell keresnünk - 1 évig garanciális. :):)

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok!


Vadvirág,Borsi,
most látom, milyen horror árban vannak az új babakocsik... Kész anyagi csőd...


Lányok,
nem tudjátok véletlenül, mi jelenleg a szabályozás arra nézve, hogy a gyesen lévő anyukák gyerekei mennyi időt tölthetnek az oviban?
Én ugye nem dolgozom, viszont a gyerekek ott is alszanak az oviban, 3 után megyek értük. Eddig még nem szóltak rám hogy menjek értük hamarabb...

Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Ha jól tudom a Gyeses szülő gyermeke bent lehet az oviban végig. Gyes mellett már teljes állásban is lehet dolgozni.
Csak azoknak kell ebéd után hazavinni a gyermekeit, akik főállású anyák.

babakocsi: Nekünk Peg perego duette volt, nagyon szerettük, még meg is síratták, mimor eladtuk.

Eri
simones
 
 


Eri!

Utólag :oops: is nagyon sok boldog szülinapot kívánok a fiúknak!

Kép

Andi

Kép
gandi75
 
 


Eri

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk a fiúknak!!!!! Lesz bulijuk?

Éva
éva75
 
 


Eri!
Mi is csatlakozunk, nagyon boldog szülinapot kívánunk a Pasiknak! :):)

Vadvirág
Vendég
 


Eri!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Vikinek :D és Zolinak :D !

Tegyél majd fel szülinapos képeket, ha lesz időd!


És köszi a választ,

Ildikó
ildikó
 
 


Repül az idő, holnap megkezdődik a téli időszámítás - pedig nemrég még strandoltunk a vad kánikulában... :):)

Éééééééééééééééééés:
Kép

(Hamarosan kiválaszthatjuk a legszebb fenyőfát is.)

Nem is beszélve az őszi szünetről. :):)

Szép napot mindenkinek!

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok! :)

Köszönjük a jókívánságokat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eriék
simones
 
 


Sziasztok!

Vadvirág!
Nagyon köszönöm, hogy segítettél! Igen, mi is néztük, hogy ki lehet fogni jó áron ilyen kocsit.
köszi-köszi. Jó babázást!

Eri!
Boldog szülinapot Vikinek és Zolinak, már csak a volt szomszédság emlékére is! :wink:

Még1x köszi!
Borsi
borsolyka
 
 


Bocsánat!
Persze mindnyájótoknak köszönöm a válaszokat! :oops:
És, persze MINDENKINEK sok boldogságot!
Borsi
borsolyka
 
 


Sziasztok!

Borsi! ;)
Köszönjük szépen :lol: :lol: :lol: :lol:
Az ikresek.hu oldalon is érdemes körülnézni, hátha van jó eladó babakocsi.
A fiúk most szeretnének még egy testvért, aki velük egyidős legyen. :lol: :lol: :lol:

Eriék
simones
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Eri!

Az enyémek is állandóan azzal nyúznak, ha kisbabát látnak, hogy nekik is kell kistestvér :roll: De nekik pici baba kell :lol:
Gergőből ki se nézné senki, annyira fiús, rohangálós, néha verekedős, hogy a kisbabákkal olyan óvatos, figyelmes tud lenni :lol:

Friss képek róluk:

Kép

Kép

Andi

Kép
gandi75
 
 


Andi

Nagyon szépek a gyerekek!!!

Engem is nyúznak továbbra is a kistesóért, de még pár hónapot várnunk kell. És örülök, hogy várunk, mert lassan megkezdődnek a vizsgák a főiskolán, már a szakdolgozatommal is lassan el kell készülnöm, közben munka, másod állás, gyerekek stb, terhesen ez most túl sok lenne és a babának se tenne jót az idegeskedés, ezért megvárjuk, hogy túllegyek a vizsgáimon és utána már jöhet a várva várt bébi.

Éva
éva75
 
 


Sziasztok!

Egészségpénztári tapasztalata van valakinek? Melyiket érdemes, mire lehet felhasználni?

Eri
simones
 
 


Andi!
A pici babákat Viki is nagyon szereti. :)
Milyen nagyok és szépek a gyerekek?
Egy kislányt elfogadnék én is.

Eri
simones
 
 


Vadvirág!

Merre vagy? Remélem, jól vagytok? Már rég írtál nekünk?! Csajok nőnek?

Éva
éva75
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: