Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na már csak annyit, hogy kéne nekem mindenkiről egy fotó (mármint a babókról) és egy blog cím ötlet! és ha ez megvan én ma nekilátok a blog elkészítésének, és remélem pár nap alatt sikerül elkészíteni, és akkor megmondom a címet meg mindent és mindenki használatba veheti! Segíteni persze segítek akinek kell! :wink:

Szóval képeket az e-mail címemre várok, blogcím ötleteket meg ide :)

Privibe megadom mindenkinek a e-mail címem :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Blog cím:Babanetes Babócák Kuckója az ötletem,de szeretném én is ha mindenki mondana egyet!

Csak egy ,,fő" fotó kell ugye?

gerimamy
 
 


Húha lányok, nem tudok visszaolvasni olyan sokat írtatok :lol:

Na megyek blogot tervezni :)
Amíg alszik Kyrus!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Blogcímnek nekem tetszik amit Gerimamy írt, de majd még én is gondolkodom csak most olyan szita az agyam! :?

Akíra álló vagy fekvő kép lenne a jobb?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Vagy esetleg a Kicsi Kópék tárháza?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Hello!

Nekem teszik a te ötleted is Krisy!

Berzkat:A végleges tábla az amit belinkeltem,igen!

Ekkora vagyok már-hossz és kg
Ennyi fogam van már
Kúszok-Mászok
Ülük-Állok
Totyogok-Járok
Az első szavaim
Külöleges képességeim-godolok itt bámi viccesre,amit produkált,vagy hogy integet,tapsol.....
Eszek-e még tápit
Szeretem a gyümiket
Eszek már husit
Kapok már tejterméket
Még szopizom is

Ezek az adatok kelleneének mindenkitől! :D Ja és ha valakinek vannak még ötletei,akkor természetesen szóljatok!

gerimamy
 
 


Na, az ötletek jöhetnek!

Szerintem mindegy hogy álló-e vagy fekvő, megoldjuk :)

a blog címe mindenféleképpen

http://legszebbbabak.freeblog.hu/

Nem jutott jobb eszembe, és el akartam kezdeni :D De ha nem tetszik akkor még ezt is lecserélhetem! És egyenlőre Gerimamy címe szerepel névként de ezt is kicserélem amint dűlőre jutunk :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!Tök jó lesz!!! :lol:

Lányok,még annyi,hogy a kúszok-mászok,ülök-állok dolog úgy lett megoldva,hogy pl.: ülö-állok=4hó/6hó.Tehát 4 hósan ül és 6 hósan áll.
Bocsi a szájbarágósdiért,de én nem értettem először,ezért írom így. :oops:
Hol van mindenki?Csak nem már meguntatok minket? :cry:

gerimamy
 
 


Akíra: Küldtem a képet!!! :lol: :lol:

De majd segítsetek, hogy mit kell csinálni mert fogalmam sincs én még nem blogoztam. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Nos, amire minnél hamarabb szükségem van az egy- két figura (mint Kyra oldalán a szürke maci) ami köré építhetem az oldalt! És egy-két szín, hogy ami most zöld fehér azt megváltoztassam!

Szóval ötleteket kérek!

Ha kész lesz az első verzió, és összeáll egy kicsit a dolog megadom a belépési nevet és jelszót mindenkinek és mindenki hozzátehet amit gondol :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kép

Esetleg Didle egerek mert abból van fiú meg lány is??

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Krisy, már fenn is vagy a blogon :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Didle az az én kedvencem is! Nagyon jó :)

Persze ha a többiek is elfogadják :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Igen láttam, mert figyelem mit alkottok. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Többiek tessék csatlakozni a blog készítéshezz!!!!!!!! :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Hát lányok, le a kalappal, nagyon ügyesek vagytok. Nagyon jó az ötlet és a megvalósítás is szuper lesz úgy látom. Alig várom, hogy fent legyenek a babák és lehessen bennük gyönyőrködni.
Hajrá, hajrá...... Nagy örömmel várom a végkifejletet.
bukokati
 
 


Csajok csak 1 percem van és rohanok is tovább.....
Csak azt akartam kérdezni hogy most a blog és a tábla u.a???
Ne harizzatok de azt hiszem lemaradtam 2 körrel :oops: :idea:
AKIRA küldöm a képet mailon, ja és megkukkoltam én is eddig szuper ügyik vagytok :D
Na megyek majd jövök
pusz mindenkinek
Vendég
 


Nincs mail címed , hova kell küldeni a képet??? :oops:
Azt hiszem tényleg lemaradtam BOCSI :oops:
Vendég
 


jAJ most olvastam privibe ment a cím, de én nem kaptam privit! :cry:
Vendég
 


Akira kinéztem a mail címet iwiw-ről :lol: remélem csak véletlenül maradtam ki és nem vagyok nagyon rámenös, szóljatok nyugodtan :shock:
Vendég
 


Lányok, félreértés ne essék senki nem kapott e-amilt a címemmel! Tehát nem hagytam ki sekit! :wink:

Aki akar küldeni képet annak adom meg a címem! Csak azért mert én senkire nem akarom ráeröltetni magam! Eddig bacsbern és krisy küldött képet, ezért Dávid és Dorina már fenn is vannak, de amint kapom a többiek képét már azt is teszem fel :wink:

A tábla és a blog nem ugyanaz! A táblát minden héten gerimamy teszi fel ide, a blogot meg mindíg amikor akarod meg tudod nézni, sőt te is megkapod majd a belépési nevet és jelszót és így te is hozzá tudsz tenni képet hozzászólást bármit :)
Ezt mindjárt küldöm is privibe!

Szóval aki jelzi felém a szándékát, hogy rajta akar lenni küldök minden infót privibe :)

Csak mert tényleg személyiség jogok vannak és én nem akarom senki fotóját feltenni anélkül hogy ő kérne rá! Remélem ezt megértitek! :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


hú csajok, nem voltam 4 óra hosszat és minden ennyire készen van? Akíra, le a kalappal. Megnéztem, nekem eddig nagyon tetszik :lol: . Az egerek pedig jó választás :wink: . Akíra, Nekem küldheted a privit, és akkor küldök képet :D . Szerintem kéne valami hasonló keret, mint Kyráé. Úgy sokkal szebb lenne. Kérdésem: A keretek adottak amikből válogatni lehet, vagy hogy kell ezt csinálni? ( Bocs, de ilyet még nem csináltam :oops: )

SCH Judit
Hol vagy??????

berzkat
 
 


Megnéztem a blogot nagyon jóóóóóóó!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak még két dolog szerintem is kéne valami hasonló keret mint Kyráé (Berzkattal egyetértek :lol: ) és azt a nagyfejű babát illetve a trompitát és a repcsit nem lehetne lecserélni? Én tök hülye vagyok hozzá de láttam olyan "képet" ami úgy megy mint egy diavetitő és a baba helyet lehetne egy olyan az összes baba fotójával ami folyamatosan változna. Vagy láttam olyat ami pörög mint egy kocka és akkor minden oldlon lenne egy baba??
Ezek csak ötletek illetve kérdések?! :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Dede, persze hogy lehet, csak az kicsit több időbe tellik, de Gerimamy már rajta van a témán, csinálja a fejlécet :)

A keretet is elvileg, szóval ez az ő resszortja :D

Kyrus hátterét meg fejlécét egy ismerősöm csinálta :)

Én is ugy gondoltam a fejlécet hogy minden baba képe benne lenne egy montázsba, de nem tudom hogy tervezi Gerimamy, szóval majd meglássuk :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A blogban tett megjegyzésemhez írom ezt a hozzászólást. Szóval én felülre, a repülő helyett el tudnék képzelni egy ilyesmi képet. (Mint Akíránál Kyra képe)


Nézzétek, csak, mit szólnátok ehhez? Kép Ha már egerek vannak blogban: Kép vagy pl ehhez?

Én ezeket csak tippnek szántam, akinek van jobb ötlete, tessék mondani.

berzkat
 
 


Bár szerintem a második jobb, az első egy kicsit sötét :(

berzkat
 
 


Látom közben ti is írtatok ötleteket. Az a diavetítő szerű is jó lenne. Szerintem. Csak én tényleg anyira hülye vagyok ehhez, hogy azt hittem csak képet lehet... :oops:

berzkat
 
 


Ja, de lányok, ha nektek az jó nagyon szívesen odaadom a saját keretemet, tehát lehet ugyanolyan a keret mint Kyráé ha az tetszik, csak persze a név lenne más meg nem Kyra lenne csak rajta!

De a papírtekercs típusú háttér meg keret lehet ha gonoljátok azt szívesen megcsinálom ha ez tetszik mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na közbe látom ti is írtatok :D

Na szóval nekem tetszik a diavetítős a montázsos és az egérkés AnnGeddes kép is mint ötlet! De lehet ilyen az egész oldal! Nekem az ő munkája is nagyon bejön! Szóval bármi csak találjuk ki és egyeztessünk :D

Bármit lehet! Ha vukkot akartok az is, ha a saját babáink képe legyen mindenütt dominóba az is lehet :lol:

Minden csak idő és igény kérdése!

Ez a mostani tényleg csak szükség állapot :D
Csak el kellett kezdeni valahogy, ezek után minden átvariálható!
Kyra blogja pont ugyanígy nézett ki 3 hónappal ezelött :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Húh!
Mik történnek itt néhány óra alatt! :shock:
Nem vagytok semmik!!!
Nagyon jó lesz a blog, szerintem is jó lenne a babócák képével a forgó kocka, meg a diavetítős dolog is, de szerintem ne legyenek mindegyik figura helyett a mi babáink, mert az már lehet sok lenne. Szerintem elég lenne a fejlécet tutira megcsinálni!
Majd én is küldök képet Marciról!
Én pont most küzdök Marci saját blogjával, hát minden elismerésem a tietek lányok, de én is megtanulom ám!
Szerintem ne "vegyük el" Kyra keretét, az maradjon csak az övé, majd kreálunk másfajtát. Mondom én, aki nem is igazán ért hozzá :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Ja, és az a nagyfejű baba tényleg szörnyű, na meg persze a repcsi se az igazi. Én ugyan Micimackó (jobban mondva Füles) függő vagyok (szegény Marci szobája is tele van vele), de épp itt az ideje, hogy kimozduljak belőle, és megszeressem a Diddle-eket :lol:
És ha már választani lehet, én inkább a mi babáinkból csinálnék fotomontázst, mint az Anne Geddes képek. Nem mintha azok nem lennének aranyosak, de mi babáink sokkal szebbek :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Na mi történik itt? Nem jár erre a madár se? De legalábbis Rubinita, Nansy, Judit, Elizabeth kerültök mindket :!: :?: :roll:

Hát mi lesz így itt :?: :roll:

Nikole, hát igen az a baba és a helikopter senkinek nem nyerte el a tetszését :lol:
Nem is értem, hogy miért :shock: :lol:
De ki lesz cserélve, ígérjük :D

Gerimamy hogy áll a project? :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Akíra:Hidd el igyekszem,de egyenlőre csak félúton járok,mert most fürdettünk,etetünk,altatunk,aztán megpróbálom éjjel befejezni,hogy minnél előbb kész legyen!
A táblát is felraktam volna már ma,de nem kaptam adatokat,így nehéz lesz!

gerimamy
 
 


Sziasztok!
Vagyok, de csak 2 pillanatra, amíg a fiúk fürdenek.
Még nem tudtam visszaolvasni, de altatás után megpróbálok jönni még.

Nem vesztem ám el, csak holnap vesszük meg az új utót (remélem) és azt szerveztük, hogy hogy hozzuk haza. Manókával megyünk, még meg kell csinálnom a holnapi kajcsiját is!

N, most lépek, próbálok még jelentkezni!

Puszi!!!!!!!!!!

sch.judit
 
 


Gerimamy, jesszusom félre ne érts! Nem sürgetni akartalak! :oops:
Ne haragudj hogy félreérthető voltam! :cry: Bocsi tényleg!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra:Nem is azért írtam! :lol: Nem érzem sürgetőnek és nem értettem félre!Elküldeném neked mail-ben a félkész fejlécet,csakhogy lásd a színeket és akkor már nekiláthatsz a betűknek,oké?Én meg szeretném ma befejzni,hogy holnapra meglegyen,de ha nem megy,akkor max. holnap délután.

Holnap megyünk tanácsadásra méreckedni,kíváncsi vagyok már mekkora.

Ide még nem is írtam,hogy már 2 fogunk van!Ma vettem észre ebéd közben!

Judit:Gyere még ma este,olvass vissza,mert történtek ám dolgok! :D

gerimamy
 
 


Gerimamy akkor megnyugodtam! :)

Elküldheted nekem csak ne abba a fájlformátumba amit nem tudok megnyitni :lol:
De nagyon kiváncsi vagyok! Barátok után még benézek :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Azt látom, hogy pörögnek itt a dolgok!!! :lol: :shock: :shock: :shock:

Csak felületesen tudtam olvasni, nagyon jó, amit csináltok! De ma nem tudok sem adatokat, sem képeket küldeni, mert még mindig csomó mindent kell megcsinálnom, hogy holnap beutazzuk fél Magyarországot. Kaja már félig kész van, de még vasalnom is kell. :twisted:

Ha nem baj, én később pótolom a hiányokat!

sch.judit
 
 


Hú, ez a blog nekem egyre jobban tetszik. Lehet csinálok egy sajátot is mindkét gyerkőccel? :lol: Kedvet kaptam... :oops:
a megyek aludni, holnap jövök

berzkat
 
 


Szia Berzkat!

Látom,akkor nem csak én vagyok ilyen éjszakai bagoly! :lol:
Én a blog fejlécet csinálom,meg a hátteret.Pont most tettem a lányod képét bele. :D
Akkor jó éjszakát,én még kicsit csinálom.

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyesek vagytok lányok nagyon jó a blog kezd alakulni!!! :lol: :lol:

Többiek??? Rubinita, Nansy? Elizabeth?

Judit: Milyen autót sikerült vennetek? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Egész éjjel gondolkoztam hogy mit is lehetne csinálni :lol:

Gerimamy nekem eddig nagyon tetszik a fejléc, szerintem a lányoknak is fog ha meglátják :wink:

Berzkat, már tegnap akartam kérdezni hogy Áront is feltegyük a blogba? Hiszen ő is a te gyereked! Attól hogy idősebb még miért ne kerülhetne be :D

És szerintem csinálj csak te is nekik, nálunk imádja a család hogy van mert aki nem látja minden nap is tudja mi történik vele :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szerintem is nyugodtan jöhet Áron a blogba. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Lányok, csak hogy visszakanyarodjunk egy kicsit a topik témájához! Ti mit adtok reggelire a babóknak? Mármint aki nem tápit ad! Mert én most pár napja tejbegrízt adok neki, de mire elkészül meg kihül meg minden addigra már rendesen veri az asztalt :D

Szóval ti hogy oldjátok meg? Mert én úgy örülök hogy nem kell már a tápi reggel, csak este eszi, és ezt így is szeretném tartani, csak kéne pár jó reggeli ötlet :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok, de úgy gondolom ez a blog a mi kis porontyairól szól. Majd csinálok egy sajátot, abban Áronnak is helye lesz :lol: Bár lehet Akíra, hogy a segítségedre szükségem lesz :oops: .

Reggeli témához nem tudok hozzászólni, mert mi most hozzátáplálás ügyben kicsit visszaestünk :( .
Áron szerette a tejben áztatott győri kekszet is. Hamar kész van, és finom. Esetleg tejberizs? Azt lehet melegíteni :D

A bloghoz: én nem látok új keretet :cry:

berzkat
 
 


Berzkat, nyugodtan kérdezz :)
Ha van msn-ed ott gyorsabban megy a dolog, szívesen megadom a címem :)
A blogon még nincs új keret, Gerimamy nekem küldte el e-mailbe azt amit eddig csinált véleményezésre! Amint kész lesz felteszi, de kéne majd neki minden baba képe :roll:
Beáztatod a kekszet és összeturmixolod vagy hogy? És azt sima tejbe vagy tápiba áztattad? És a tejberízst is turmixolod? Mármint turmixoltad?
A visszaesésről meg annyit, hogy ezt Kyra is ejátszotta, majdnem 2 hónapig nem akart kaját enni csak tápit, de most két hete mint egy kisangyal megjavult és többet eszik mint valaha :D
Nem lehet hogy jön a foga Zitának? Mert azt olvastam olyankor vissza szokták utasítani a kanalat, mert nem jó ha hozzáér az ínyükhöz meg ilyenek! :roll:
De nem akarok ám okoskodni csak tipp volt :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hová kell küldeni a képet Macriról???
Bocsi, csak mostanában elég felületesen olvasok, és szerintem lemaradtam. Gerimamy e-mail címére??? De én azt nem tudom. Vagy jött privi? Na mindjárt megnézem :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Reggeli:
Nálunk mióta Marci reggel fél 9-ig alszik (megjegyzem este fél 9-től anélkül, hogy le kellene jönni hozzá :lol: :lol: :lol: ) azóta úgymond kihagyjuk a reggeli tápit, és egyből a tízóraival indítjuk a napot :wink: Szóval egy kis szopi, ami már szerintem csak nekem kell, és nem neki, mert tejcsi az nincs, de a 8 hónapot kivárom, az holnap lesz, és akkor szerintem befejezem a próbálkozást, és utána jön a kukoricapehely banánnal. Ja, de ez még csak 2 napja van így, szóval nem mondhatnám rendszeresnek :D

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole küldd el nekem és én elküldöm neki, de szerintem ő eddig úgy csinálta hogy amit feltettünka blogra onnan szedte le a képeket magának, ugyhogy elég ha a blogra felaplikálod :)
Vagy elküldöd nekem és én felteszem :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nikole:Már beletettem Marci képét is a fejlécbe!Mindenhonnan összelopkodtam a képeket,úgyhogy megvannak. :lol:
Már csal Elizabeth hiányzik,de most megyek és vadászok róla is!

gerimamy
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: