Új privát üzeneted érkezett!

KYRÁNAK BOLDOG 9 HÓNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Délelőtt ugye megint anyósom volt itt, és gyakoroltak Marcival :lol:

Mutatom az eredményt:
Kép Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole köszönjük szépen Neked is...gratulálok az újabb fogacskához, már Marci igazi nagyfiú, a lányom mindig azt mondja a te Marciról, hogy ő olyan ,,igazi Marcis'' ez a név nagyon ilik hozzá...de ti ezt már előre tudtátok :-) .Jennifer itt mindig megcsodálja a babákat és komolyan mondom, hogy minden baba nagyon tetszik neki... képzeljétek kérte, hogy az aláirásomban a nevét ne irjam ki mert az ''ciki'' ha őt reklámozom ...na :-) ... Lányok! Tényleg már kérdezni akartam ,hogy szerintetek mi a legjobb a babáknak fogzási fájdalom csökkentésére? Nem tudom de néha Ruben nyöszörögve tömködi az öklét a szájába...Csajok! De jó ,hogy nektek idősebb babáitok vannak legalább mindenben tudtok nekünk tanácsot adni :-) :-) :-) ...Akíra! Gratulálok KYRA babának! Boldog hónapfordulót neki! Jaj szegénykém...biztos nehéz ,hogy Kyra távol van, átérzem a helyzeteteket, gyógyuljatok meg minnél hamarabb...Többiek? Tessék jönni lányok picit,... biztos már mindenkinek csili-vili a lakás, megvannak a karácsonyi dekorációk stb...csak én akadtam el a korlátnál , dekorálás közepette leültem pötyögtetni, babanetezni...tehát megyek folytatom...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Most látom Nikole... de ügyes Marci !!!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 

 
 

Sziasztok!

Először is Rubennek és Kyrának Nagyon Boldog Hófordulót Kívánok!

Nikole:Gratulálok Mrcinak!Akkor mostmár rendesen áll magától?
Nekünk is kint lesz holnapra tuti a bal felső foga,mert már rendesen látom az ínye alatt,hogy fehér.A zebrának én is nagyon örülök,de képzeljétek,majdnem nem kaptunk itt sem.Megnéztem a neten és azt írták,hogy van.Erre odamegyünk és közli a nő,hogy nincs,elvitték.
Na,gondoltuk akkor,nincs zebra,nem keressük tovább,körülnézünk és választunk valami mást.Hát mást nem találtunk,mert már mindene van,ami ott volt,fordultunk kifelé,hogy akkor megyünk,erre jön ám a nő,hogy van egy kis meglepetése,visszamondták a zebrát!Hát így sikerült megvenni.
Nikole,mi az neketek ott az ágy szélén?A légzésfigyu?Milyen fajta?

Akíra:Kitartás!!!Gondolom,milyen rossz lehet Kyra nélkül,mi tegnap csak Fehérvárra mentünk el gyorsan nélküle,de már az utca sarkán hiányzott és végig ő járt az eszemben.Hiába,nagy szerelem ez! :D

Képzeljétek Gergő ma sétálva eltolta felénk az autóját.Fogta a háttámlát és szépen lépkedett.Utána meg felültettük és végre elindult vele.Rendesen hajtja,olyan édi.

Na,jó,én is lépek,hagyom a többieket érvényesülni.
Tényleg,merre vagytok?Bacsbern,úgy volt,mostmár te is jössz! :wink: Nansy,lassan vége a hétnek! :D Tessék jönni mindenki!

gerimamy
 
 


Sziasztok

Én is élek még, csak folytatódik a pech sorozatunk. Áron két nap ovi után visszaesett :( . Megint lázas,hányt, köhög, de ma már jobban van, nincs láza, nem hány,csak nagyon csúnyán köhög. és már Zita is elkapta....
Úgyhogy megint nincs időm semmire. karácsonyi hangulatom valószínűleg ezért , abszolút nincsen. Na de nem panaszkodni jöttem :lol:

Gerimamy
Örülök hogy kaptatok Zebrát. Pont tegnap nézegettem a játékokat a neten, és egy csomó helyen láttam 18-19.ooo ft körül. Akartam is írni neked, de látom hogy már vettetek. mennyiért sikerült végül?
Majd írdd meg hogy mennyit játszik vele Gergő, mert nekem is tetszik :wink: Lehet majd szülinapjára én is meglepem őt egy ilyennel, ha Gergőnél nagy sikere lesz :P

KYRÁNAK ÉS RUBENNEK boldog hófordulót!!!!!

Nikol
Ti használjátok még a légzésfigyelőt? Csak mert látom még fenn van az ágyon.

Képzeljétek, Zita megvan őrülve a fürdésért. Már nem a kiskádban fürdetjük, hanem magasított zuhanytálcánk van, és azt töltjük tele vízzel. Áronnal együtt fürdenek, hát meg kell őket zabálni. és ha Zitát kiveszem, mert hát ő mégse legyen a vízben fél órát mint Áron, akkor annyira sír.... Vissza kellett tennem őt is. Azt hittem megzabálom. Csak sajna már ott tartunk hogy aludni sem akar este Áron nélkül. Este 9-10-ig fennvan, nem tudom lefektetni, mert ordít. ha kihozom, akkor itt elüldögél velünk a nappaliban. De ha az Áron is megy aludni, simán ottmarad a kiságyban, és meghallgatja ő is a mesét, majd elalszik. Na, ehhez mit szóltok... Mi lesz itt késöbb? :roll:

berzkat
 
 


Köszi Rubinita a lányodnak a dícséretet, nagyon aranyos. Ez a Marci név tényleg nagyon bejött nekünk is, nem is gondoltuk volna, hogy ez a kis manó ennyire Marci lesz, de tényleg az. Örülök nagyon ennek a névnek, mert volt több is, de természetesen nem az utolsó pillanatban lett Marci, hanem már bőven a pocakban :lol:
Fogzásra mi a Dentinox gélt használjuk, és a Chamomilla nevű homeopátiás szert. Szerintem jók, legalábbis Marcinak beváltak.

Igen, az a babyfigyelő az ágy szélén. Baby Sense a neve. Sógornőméké volt, tőlük "örököltük". Éjszaka még használjuk, mert ugye külön szinten vagyunk, és ha nem lenne, akkor tuti óránként járkálnék le, hogy jól van-e a gyerkőc. Szóval szerintem mi 1 éves koráig így használjuk. Én így tudok nyugodtan aludni csak. Lehet ez az én h.lyeségem, de én ilyen vagyok :oops:

Azért egyedül még nem áll fel Marci, de már szépen megáll, mint látjátok, de nagyon erősködik, szóval szerintem napok kérdése és fel is áll egyedül :lol:

Berzkat jobbulást nektek, csak karácsonyra gyógyuljanak meg!!! Ez a bátyus hugica szeretet valami tüneményes lehet. Hihetetlen, hogy a testvérek mennyire tudják szeretni egymást. Szerintem a legjobb párosítás a bátyus hugica, mert a fiú védelmezi a kicsit. Na persze azért mi akkor is a kisöcsire gyúrúnk majd :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is csak Dávid még mindig beteg :( , rengeteg trutyi jön az orrából, de attól függetlenül jó kedvű, jön megy intézkedik. :lol:

Hát mi nem vagyunk olyan szerencsések mint Ti Gerimamy én sehol nem kapok FP kisvonatot úgyhogy a következő játékboltba ha nem lesz akkor választok neki valami mást.

Boldog hófordulot Rubennek és Kyrának.

Akíra jobbulást a fogadnak remélem hamar rendbejön.

Nikole gratula Marcinak az áldogáláshoz és a fogacskához. Nekünk még nem tört át. Egyébként nekünk úgyan olyan légzés figyunk van és még én is használom állítólag 1 éves korig van a rizikófaktor.

Berzkat: Jobbulást nektek és reméljük karácsonyra meggyógyulnak a gyerekek. :lol:

Lányok egy körkérdés: Aki abbahagyta a szoptatást nektek utána nem viszkedet a melletek? :shock:

Rubinita: Mi is a Dentinox gélt használjuk, de igazából nem vettem észre változást. :shock:

Nálunk még sehol nincs a lakás diszités még az asztaldísz sincs megcsinálva csak az alkatrészek vannak meg hozzá.

Na majd még jövök....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Hello!

Krisy:Mi a Brendonban találtuk meg végre a zebrát,de ott a vonat is!
Nézd meg valamelyik Brendonban,de én még a Tesco-ban és Auchan-ban is.Kár,hogy nem tegnap mondtad,hogy nem találtál még! :wink:

Berzkat:A zebra 15 volt!Jól megkérik az árát ezeknek a játékoknak,amit anyuék vettek neki az is ugye 14 volt.De nekem nagyon tetszenek,strapabírónak tűnnek és ezt is olvastam róluk mindenhol.Valamint szerintem tényleg szép és értelmes játékok.
Gergő egy jó fél órát játszhatott vele,nagyon tetszett neki,bömbölt is,mikor le kellett szállni róla és eltettük.Szóval szerintem szeretni fogja,de kari után meglátjuk a biztosat.

Légzésfigyu:Mi is használjuk elejétől fogva és én is bizonságban érzem a gyereket.Nálunk a nappali alvásnál is be van kapcsolva.Nem is tudnék elaludni,ha tudnám,nincs benyomva.Nem tudom,meddig fogjuk használni,de szerintem még nagyon sokáig,szerintem még 1 évesnél is tovább,nem árt az,ha bekapcsolom.

Nikole:Én úgy szeretnék majd egy kishugit!Milyen jól hangzik még a leendő neve is : Benkő Boglárka!Ugye?Szívem vágya egyszer majd egy kiscsaj.

gerimamy
 
 


Krisy jobbulást Dávidnak, nekünk olyan 2 hét volt a teljes gyógyulás, de 1,5 hét után lett jobb. Szóval mostmár hátha múlik. A kisvonatot mi is néztük, mondjuk már vagy 1 hónapja, akkor a Tesco-ban volt.

Légzésfigyelő:
9 hónap alatt egyszer sem riasztott. Erre képzeljétek, éjjel fél 3-kor arra ébredtem, hogy csipog mint az á.lat. Félkómásan rohantam le a lépcsőn azt sem tudom hogyan értem le egyáltalán, de szerencsére Marci ott könyökölt az ágyába és nézett nagy szemekkel, hogy mi ez a hang. Nem tudom, hogy mi lehetett, hogy erre ébredt vagy már fent volt, remélem semmi különös nem volt. De ekkora korban már elvileg nem hagy ki alégzésük vagy igen??? Na nem tudom, de nekem remegett kezem-lábam még egy fél óráig legalább. Marci sem aludt el fél 4-ig. Szóval utána már lent is maradtam vele, a légzésfigyelőt nem kapcsoltam be, majd cserélek benne ma elemet. De azét mászkáltam át hozzá rendszeresen nézni, hogy rendben van-e. Szörnyű volt :cry:
Egyébként mi is azért használjuk ennyire, és anyósom is még napközben is ha itt van, mert nekik egy ismerősük kislánya 8 hónaposan aludt el végleg. Úristen, belehalnék.

De most itt a karácsony, szóval jókedvre fel!!!!!!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


És mivel nem tudom, hogy a hétvégi készülődésben ki tud jönni és ki nem, így most kívánunk nektek Békés, Boldog, Első Babás Karácsonyt! Berzkat nektek persze nem az első de az első két babás :lol:

Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Ja, és persze Rubinitáéknak sem az első babás, de nekik már olyan régen volt pici a családban :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Hát én ismét rossz hírekkel jövök!

Kyra megint beteg! Végül csak elkapta ezt a hányásos nyavaját! Szóval borzalom! Két napja nem eszik semmit! Inni se nagyon akart sokáig, ezért aceton szagú lett a lehellete is! :shock:
Ugyhogy a doktornő adott neki egy szurit, ettől hál istennek nem hányt többet, és kaptunk egy nem tej alapú tápszer oldatot ami olyan mint amit infúzóba kapna ha kórházba kerülnénk, ebbe rengeteg minden van, hogy feltöltődjön a szervezete! Szerencsére ez is benne maradt! És azóta inni is iszik! Jó cukros teát kell neki adni, hogy legyen energiája! Egy hajszálon múlt, hogy nem került kórházba! Ha nem kapja meg azt a szurit, már ott vagyunk!
Szerencsére viszont tegnap délután óta jobban van...lekopogom....de talán megússzuk a kórházat!

Most megyek, de később még jövök reagállok mindenre!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Hát Akíra! Mi lesz még veletek??? Nagyon sajnállak Titeket!!! Szegény kicsi Kyra baba, milyen rosszul érezheti magát! Csak gyorsan gyógyuljon mostmár meg! Volt eleget beteg! Hát ez a kórházas dolog tényleg nagyon szörnyű lett volna, remélem is, hogy megúsztátok!

Nikole!
Nagyon aranyos a képeslapotok!!! Marci haláli pasika, de ezt már csomószor mondtam-írtam. Kicsit ám mi is Marcik vagyunk. Balázs ugye márciusban született, de még január elején nem volt neve. A család és minden ismerős állandóan azt kérdezte, mi lesz a neve, de mi soha nem tudtuk megmondani. Erre a hugom kislánya, aki akkor még nem volt 3 éves kitalálta, hogy akkor lesz Marci. Persze Ő nem így mondta, hanem csak azt tudta kimondnai, hogy Maaci. Azóta a Jankának a Balázs még most is sokszor Marci vagy Marcipán. De nekem a Marcell név eszembe sem jutott, pedig így már nagyon tetszik. Csak a Márton ugrott be, de az nem tetszik, olyan komoly vagy nem is tudom megmagyarázni miért. Meg van egy Márton ismerősünk, aki több mint 50 éves és nagyon dadog. Lehet, hogy erre is asszociáltam?!

Most mennem kell, de Apa éjszakás lesz, majd este még jövök!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Akíra:Nagyon sajnálom,hogy megint betegek vagytok!De nagyon remélem,hogy mostmár kiláballtok ebből a betegségsorozatból.Tudom,melyik az a tápszeroldat,Gergő is kapta,most,hogy volt a rotafertőzése.Valami Elektrolity azt hiszem,ugye?Tiszta átlátszó lesz,mint a víz és banános.

Nikole:Nagyon jó lett a képeslap!Még egy párat megcsinálsz és profi leszel!

Tegnap mértük Gergőt,10kg és 75,5 cm.Most inkább csak nyúlt a drága.Olyan hisztis ma mint az állat,csak ordít,meg ordít,meg persze ordít!Jön nagyon a foga,úgy sajnálom szegényt!

Nikole:Biztos merül az elem a figyuban,azért jelzett.Nekünk is ez volt nemrég,úgy megijedtünk,hogy csak na.

Kép
ÉN IS SZERETNÉK NAGYON BOLDOG ELSŐ KARÁCSONYT KÍVÁNNI MINDEN KISMANÓNAK ÉS CSALÁDJUKNAK!

gerimamy
 
 


Hú, látom mindenki belemerült a karácsonyi készülődésbe, én is megyek sütni-főzni, de azért megírom az örömhírt!

Tegnap Marci felállt!!!!!!!!!

És ma már inkább mászik mint kúszik! Hát igen 9 hónapos nagyfiú! Tényleg a Jézuska hozta ezeket :lol: Igazatok volt!

Na további jó készülődést mindenkinek!!!!

Gerimamy édes a "Christmas - Bear" :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok

Hát, gondolom már mindenki nagyban készülődik..... Én is már várom hogy hazajöjjön a férjem és végre el tudjak menni bevásárolni a sütéshez-főzéshez. Két beteg gyerekkel ezt nem tudtam megoldani, mint ahogyan sokminden mást sem. És Zsolti holnap is dolgozik még délelőtt. Úgyhogy nem is tudom mikor tudok sütni. De azért megoldom, ha mást nem éjjel....

Nikol
Marci nagyon ügyes!!! Látod, ő is ad nektek egy kis ajándékot :lol:
Ari a képeslpod!!!

Akíra
teljesen együtt érzek veled, én is ebben a cipőben járok. Egy hónapja csak betegeket ápolok :cry: . De azért annak örülök hogy nem kellett a kórházba mennetek, ott igazán nem lett volna jó a karácsony. Így ha betegen is, de otthon lehettek. És karácsonyig még van 2 nap ( a maival együtt) és azért az idő alatt sokat javulnak a gyerekek. Remélhetőleg Kyra is. Sok gyógypuszi neki. Bár osztogatom én őket itthon is ezerrel, de nem hat úgy ahogyan szeretném :oops:

Gerimamy
Benkő Boglárka? Hát talán jövő ilyenkor már ő is veletek tölti a karácsonyt :wink: (Lehet hogy csak pocakban, de az is valami) Én szorítok hogy kislány legyen, majd meglátod hogy teljesen más egy kislány mint egy kisfiú. Már most kitűnik hogy Zita olyan kiscsajos.... Csak a kétnemű gyerek, dupla költség :roll: . De bánja a fene :wink:

Sch Judit
Ebben az asszociációban tuti van valami. Például nekem tetszett a Petra név is, de egyszerűen képtelen lettem volna a lányomat így hívni, mivel az egyik osztálytársamat így hívták, és voltak dolgai... Áron meg egy kisfiúról kapta a nevét, aki annyira megfogott....Még most is nagyon szeretem azt a kissrácot. Úgyhogy valószínűleg nektek is ez miatt nem tetszett a Márton név...


Krissy
Remélem Dávid már jól van!
Kaptál FP kisvonatot?
Mellviszketésre nem tudok válaszolni, nem emlékszem, olyan régen volt..... :oops:

Én még nem kívánok nektek boldog karácsonyt, mert még remélem holnap jöttök! :wink: :wink:

berzkat
 
 


jaj, Gerimamy édes a karácsonyos blog fejléc!!!!! Aranyos vagy hogy még erre is figyelsz! Köszi :P :P

És Gergő nagyon ügyesen mászik a lépcsőn! Felköthetitek a gatyátokat, nehogy egyedül elinduljon. Amíg mi is a tetőtérben laktunk, az volt a rémálmom hogy egyszer valaki nyitvahagyja a biztonsági rácsot a lépcső tetején, és le fog esni. Mire megtanult rajta biztonságosan közlekedni Áron, addigra elköltöztünk onnan....

berzkat
 
 


Sziasztok!

Köszi Berzkat,a blogos dicsit,de nem az igazi,sajnos a kép fele nem látszik,hiába állítgatom.Lenne egy kérdésem mindenkihez!Mit szólnátok,ha alap sablont változtatnék?Mert a másik sablonom utána sokkal könyebb lenne cserélgetni.?

Hú,nekem is ez a rémálmom,hogy éjjel kimászik az ágyból és leesik a lépcsőn,sokszor nem is tudok elaludni,legszívesebben kulcsara zárnám az ajtót.De mivel még nem vettünk új bébiőrt a régi helyett,így muszáj nyitott ajtónál aludnunk,mert nem hallanánk,ha felébred.

Most rohannom kell,de később jövök!

gerimamy
 
 


Gerimamy nagyon jó a karácsonyi fejléc!!! Ügyi vagy, nagyon aranyos!
Engem nem zavar a sablon csere, csak nyugodtan!
Nem semmi, amit Gergő művel a lépcsőn. Hihetetlen milyen ügyes. Valószínű nálunk is kelleni fog heteken belül a rács a lépcsőre :roll:

Nekem mától itthon van a párom, egészen csütörtökig. Tök jó volt reggel együtt ébredni. Marci is negyed 8-kor kezdett nyöszörögni, és fél 8-ig kaptunk egy kis lustizási időt. Beszéltük is, hogy mióta Marci megvan nem is volt ilyen reggel, hogy együtt ébredjünk odafent. Vagy a párom ment ugye korán, mert dolgozott, vagy mire hétvégén ő felkelt, addigra én már lent voltam Marcival, vagy csak lusta voltam, és nem másztam vissza, hanem a nappaliban heveredtem le. Szóval jó volt nagyon!

Így most nekem egy kicsit könnyebb, mert most ugyan Max-el sétálnak, de utána együtt ugrunk neki a nagytakarításnak.

Szóval nem irigyellek Berzkat, nem is tudom, hogy két gyerekkel ezt hogyan lehet megoldani, főleg, hogy még betegek is. :cry:

Akíra mi volt tegnap a dokinál és Kyra hogy van???

Judit: mikor mi is mondtuk anyósomnak, hogy fiú lesz és Marci csak annyit mondott, hogy majd találtok még másik nevet is. Utána derült ki, hogy ő is Mártonra gondolt, és az annyira nem tetszik neki, de a Marcell az bejött :lol:

Nagyon szép a Boglárka is, de nekünk ha nem Zalán lesz, akkor Hanna. Persze ez még változhat :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre ugrottam be jelt adni magunkról!

Marcinak nagyon boldog 9. hófordulót :) És gratula az álláshoz :wink:

A blog is nagyon jó lett, csak megint az alja... :lol:
De csodálom hogy erre is volt időd :)
Gratula a lépcsőmászáshoz!

Kyra is olyan édesen mászik már lépcsőt, imádja! Még szerencse, hogy csak olyankor gyakorolhatja ha sógornőméknél vagyunk mert nekünk nincs :lol:

A szájsebészeten tegnap fájdalommentesen eltávolították a varrataimat, ugyhogy azon is túlvagyok! Már csak januárba egy normál tömés lesz az ideiglenes helyett és kész is vagyok! :D

Kyra is jól van már, szerencsére úgy látom a nehezén már túl van! Ma már evett is, jó a kedve, és nem is hányt! Ugyhogy remélem vége :)

Berzkat, remélem ti is hamar rendbejöttök! Sok sok gyógypuszi nektek is! Karácsonyra remélem rendbe jönnek!

Nevek...hát nekünk Apósom mondta, hogy ő harcolni fog hogy ne Kyra legyen, hanem egy szép magyar nevet válasszunk! :evil:
Nincs nekem bajom a magyar nevekkel de én évekkel ezelött kiválasztottam a Kyra nevet, és tudtam az én lányom csak Kyra lehet!
És avval jött, hogy nem görög család ez! (Csak zárójelbe jegyzem meg hogy ő is meg párom is Iván...és nem orosz család...akkor? :roll: )

Na de lényeg, hogy Kyrás nagyon :D

Mennem kell, ha tudok még jövök!

Ja, és nagyon jó a képeslap Nikole :wink: :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra köszi!!!! Örülök, hogy tegnap rendben volt minden, és Kyra is jobban van. Csak kihever mindenki mindent karácsonyra.

Nálunk most Max sántult le, vagyis a párommal labdáztak, és lejött bőr a lábáról. Nagyon vérzett, de elsősegélyben már jók vagyunk. Sajna gyakoroltuk már eleget vele. Szóval remélem nem gyullad be neki, és nem kell állatorvost keríteni karácsonykor...

A blog tényleg jó, de valami nem stimmel, de majdcsak rendben lesz. Tényleg jó, hogy valaki még ebben a rohanásban is figyel rá, köszi Gerimamy!

Kép
Kép
nikole
 
 


Hahó lányok!

Most jutottam csak géphez,mert ma tök egyedül voltam...
A blog még nincs kész,nem volt rá időm,de majd este nekiesek megint.

Akíra:Na végre,akkor megszabadultál a nagyon fájó fogászati kezelésektől!Fel a fejjel,mostmár nincs sok hátra és jöhet a kistesó!
Még jó,hogy szóltál,hogy megint rakoncátlankodik az alja!
Megnézem mindjárt,de egyenlőre nem tudom mitől,mert ez most így gyári sablon,csak a fejléc új.Ennek a sablonnak alulra tartozik a blogarchívum és kategóriák része,de remélem meg tudom változtatni!

Jaj,Nikole:Nagyon szívesen csinálom a blogot!Már egy hete töröm a fejem a karácsonyi fejlécen,de bizonyos okok miatt csak most sikerült (tudod,photoshop).

Na,ennyit a blogról! :oops:

Gergőnek már félig megrepedt az ínye felül,úgyhogy lassan megérkezik a következő fogacska,hála istennek.

Berzkat:Hát jövő karácsonykor biztos nem,mert mi csak olyan 4-5 év múlva szeretnénk még egy babát.Most még túl korai lenne...

Még jövök!

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Elöszöris Maricnak boldog hófordulot és gratulálok a mászáshoz. :lol:

Akíra örülök, hogy Kyra jobban van csak így tovább. :lol:

Berzkat sajnos nem kaptam kisvonatot nem volt sehol :( , úgyhogy végül egy hasonló járássegítőt kap mint Gergő csak a mienk kismotorrá alakítható, de szintén FP.
A manóknak jobbulást kívánok.

Gerimamy nagyon jó a blog fejléc :lol: és Gergő is nagyon ügyi. :lol:

Rólunk annyit, hogy Dávid még mindig tiszta takony állandóan szívjuk az orrát de legalább már nem annyira gennyes a váladék. De nem tudom, mi történt vele az elmúlt napokban de egyszerüen nem akar aludni se nappal se este. Idáig napi 2* másfél órát aludt de most naponta esetleg fél óra és ha lerakom aludni akkor olyan ü völtésbe kezd, hogy csak na. :shock: Tegnap éjszaka meg fölkelt fél 12 kor és nem lehetett sehogy sem megvigasztalni a sírásból nem kellett a víz nem volt jó a simi csak az ha felvettük fél egykor már meguntuk a sírást és olyat tettünk amit még sohasem odavettük magunk közé a nagy ágyba és láss csodát csend lett és reggel fél kilencig aludt :shock: . Akkor ez most mi??? Ez lenne a szeparációs szorongás, de én ettől ki fogok készülni :( :shock: Mit lehet tenni adjatok tanácsot!!!! :(

És végül én ezzel kívánok nektek kellemes ünnepeket.!!!!!

http://www.elfyourself.com/?id=1689989935

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, épp sütisütés közben. Úgyhogy rohangálok néha nézegetni. Balázsom éppen alszik, de ez csak rövidke alvás lesz.

Gerimamy!
Nagyon jó a blog, én nem vettem észre, hogy nem jó vele valami. :lol: De ugye aki olyan béna, hogy még írni se tud egy blogba, csak ha részletesen elmagyarázzák neki :oops: , akkor ne csodálkozzon senki, hogy én nem veszem észre a hibát. Szóval szerintem tökéletes, és nagyon tetszik!!!

Akíra!
De jó végre jó híreket is hallani felőletek! Akkor lassan talán már enni is tudsz, hátha nem kell kivárnod a 10 napot! ÉS hogy Kyrus is jól van, ez főleg nagyon jó hír!!! :P
Akkor tényleg indul a tesógyártás januárban?
Mi jövőre fogunk hozzá, mármint 2009-ben. Voltam a suliban és megérdeklődtem a Gyed, Gyes témát. Akkor járok a legjobban, ha a Gyes előtt, vagyis Balázs 2 éves kora körül esnék teherbe megint. Akkor gyorsan kivenném a megmaradt szabikat, ha pedig letelik, akkor irány táppénzre. Szomorú, hogy ebben a mai világban (legalábbis én) úgy vállalunk gyereket, hogy meg kell nézni hogy járunk a legjobban anyagilag. Persze lehet, hogy csak én gondolkozok így, ne botránkozzatok meg nagyon!
Én igaziból lányt szeretnék, de ha fiú lesz, azon sem akadok fenn. Most már hozzászoktam. Bár amikor a genetikus doki megmondta, hogy kisfiú, nem igazán repestem az örömtől A férjem viszont azt hittem szájon csókolja az orvost! :lol: :lol: :lol:

Nikole!
Először is nagy gratula a hófordulóhoz, másodszor pedig a felálláshoz! Ugye, hogy néhány nap alatt képesek annyit tanulni, hogy az ember lánya elájul tőlük!
Tök jó, hogy a férjed most ilyen sokat otthon lesz!
(Írok neked nemsokára privit: keresek egy szolnoki embert, hátha Ti tudtok segíteni)


Berzkat!
Sütés hogy áll? Remélem Áron és Zita karácsonyra már elfelejtheti, hogy betegek voltak. Te meg főleg!!!!

Krissy!
Nekem sem volt ilyen viszketésem mostanában. Csak akkor amikor terhes voltam, de akkor brutál módon. bőrgyógyásznál is voltam, mert úgy éreztem lekaparom a bőröm. Adott egy fürdőolajat és rendbejöttem, azóta se kellet használnom. De nem tudom a tiéd mitől lehet!

sch.judit
 
 


Tök jó, hogy a takarítás és a sütés-főzés közben is be-benézegetünk. Lassan már függők leszünk :lol:

Krisy nekem sem volt viszketésem, nem tudom mi lehet ez nálad :roll:
Szerintem Dávidnak csak rossz éjszakája volt, nem biztos, hogy ez ma is így lesz. Ha igen, akkor viszont tényleg nem a legjobb, ha odaveszitek, de tudom éjjel olyan nehéz elviselni a sírást. Hátha jobb lesz ma, nálunk is vannak jobb és rosszabb időszakok, szerintem a nappali alvás is vissza fog térni. Csak lehet érzi ő is a feszültséget, izgatottságot rajtatok a karácsony miatt és azért nyugtalanabb. Marci is 2 napja nyűgibb, lehet ezért.

Judit, várom a privit, remélem tudok segíteni! Majd karácsony után mindneki feltehetné a blogba a csoda süti recepteket, nagyon kíváncsi vagyok rá, ki mit hoz össze :lol: Én holnap látok neki, ma a nagytakarítás volt, most végeztünk. Teljesen ki vagyok purcanva.

Képzeljétek, most mértük Marcit, mert ugye hóforduló van, és fogyott. :cry: Pedig nem is kakilt már második napja. Ilyet sem szokott csinálni, de holnap adok neki sárgabarackot, az mindig meghozza :roll:
Szóval 2 hét alatt 50 g-ot fogyott. Mondjuk nov. 22-höz képest hízott 180 g-ot, dehát ez a fogyás, nekem akkor sem tetszik :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Csak halkan jegyzem meg, hogy a másik topikba pont emiatt nem írok már! Multkor, legutóbb hogy írtam még azt se mondták, hogy bikkamakka, pedig akkor még nem is tudtak a másid, vagyis erről a topikról! Akkor meg minek? Na ezt csak azért mondom, mert láttam Nikole, hogy oda is feltetted a képeslapot! És senki még csak azt se mondta, hogy.... Na de mindegy, lényeg, hogy itt mindenki örül a másiknak! Csak tudnám akkor minek hiányolják az elment embereket, hogyha mennek se foglalkoznak vele....Na de erről tényleg ennyit :wink:

Ne aggódj Marci fogyása miatt! Hidd el csak az a lényeg, hogy egy hónap alatt mennyi a súlya! És a multkorihoz képest hízott, szóval no para! Hidd el én is paráztam, multkor, hogy Kyra csak 7dekát hízott meg 12őt! De én közbe nem mérem soha! Lehet ő is fogy közbe! Szóval ne aggódj! Amíg jó a hangulata addig semmi baj! És különben is jön a foga, meg beteg volt! Szóval nem is lehet sokat várni így tőle! Hidd el minden rendben van :)

Krisy, én se tudom mi ez a viszketés! Én mondjuk a terhesség utolsó két harmadába szétviszkettem magam (jó magyar volt) meg szülés után pár hónapig, de azóta nem! Szóval nem tudom! Lehet, hogy minekután nem szoptatsz, így "megy össze a melled" már bocs a kifejezésért! Szóval kisebb lesz hisz nincs benne tej, és a bőröd gondolom neked is viszketett mikor nyúlt meg, terhesség alatt, és gondolom most azért viszket mert megy össze! De persze ez csak ez feltevés, semmi orvosi alapja nincsen :)

Az alvás miatt meg ne aggódj, Kyrának is vannak jobb és rosszabb napjai! Nem lesz semmi gond, csak valamiért jobban igényelt titeket mint általában!

Judit, mi pont azért kezdjük most a babaprojectet, hogy Kyra második szülinapjáig megszülessen a baba! Mert ugye kivehetném a szabikat meg mehetnék betegállományba, de akkor kevesebb lenne a gyedem a következő gyerekkel! Tehát amíg szabin vagyok meg betegállományba lehet jobban járnék, de utána kevesebb lenne! És így ha 2.szülinapjáig megszületik, amíg ugye kapom a gyedet vele, akkor marad ugyanez az összeg, ami nekem ugye a maximum gyed és hát ez jó! Ennél kevesebből éhen is halhatnánk! És így én tudom kapni a gyedet továbbra is, párom meg felveszi majd a gyes-t a Kyra után! Szóval nálunk így járunk a legjobban! És hát igen, gáz, hogy ezt így kell számolgatni, és szomorú, hogy a pénzhez kell igazítani a gyerekszülést, de egy ilyen borzalmasan anyagias világba élünk! Ugyhogy nyugodtan bárki elítélhet ezért, de ez van! :?

Ha nem pénz függvénye lenne a dolog én úgy akartam, hogy akkor szülessen mikor Kyra oviba megy, és úgy könyebb lett volna, szóval 3 éves korára, de hát ez van :) De már nagyon szertnénk!

Csak most meg valami nem ok a menzimmel már megint! Immáron 10 napot késik...na persze nem azért mert terhes vagyok, hanem mert szórakozik velem :evil:
Szóval így nem tudunk akkor nekiállni a kistesó projectnek amikor akartunk, szóval nem tudom mikor fogunk tudni, de amint rendeződik a ciklusom rajta leszünk :lol:

Én nem fogok feltenni sütis receptet ez tuti! Én nagyon szeretek főzni, és tudok is (legalábbis az én halálosan finnyás párocskám odavan a főztömért, és szerencsére Kyra is :lol: ) de sütni....még egy piskótát se tudok! Persze sütőm sincs :lol:
Ugyhogy én majd csak mások receptjeit és képeit olvasgatom :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát igen Akíra, de azért vannak ott még olyanok, akiknek szívesen kívonok boldog karácsonyt, de tényleg nem értékelte senki. Hát ennyi. Most már én is tudom, hogy kár erőltetni...

Párom is azt mondja, hogy szerinte Marci nyúlt és azért nem hízott. Hát lehet, majd ma lemérjük. Na meg persze tényleg közrejátszott mostanában ez-az, és annyit, de annyit mozog. Pedig eszik rendesen.

Hát nálunk is a pénz dominál, persze annyira nem, hogy beadjam Marcit bölcsibe 2 évesen és visszamenjek 180 napra dolgozni, mert ugye akkor járnánk a legjobban, de azt nem bírnám ki :cry:
Így inkább mi is Akíráék "módszerét" választjuk.

Ja, és alvás. Ma 3/4 9-ig aludtunk :shock: Marci egyszer 2-kor felébredt, párom visszaadta neki a cumit, és aludtunk reggelig! Szuper volt.
És nem tudom ez a férfiaknál hogy működik, de párom mondta, hogy most itthon van, ő kel Marcihoz éjjel. Tegnap és ma is ő jött le egyszer hozzá. Máskor még azt sem hallja meg, ha én többször kimászok mellőle, lecsattogok és vissza. Most meg az első nyösszenésnél indul. De mondta reggel, hogy ha elkezd megint dolgozni, megint kikapcsolja éjszakára Marci hangját :lol: Nem tudom, hogy csinálja, én így is, hogy tudom ő jön le hozzá ébren vagyok és végighallgatom mit csinálnak :roll: De tényleg már az is sokkal job, hogy nem kell kimászni az ágyból :lol:

Nade most megyek mert vár a Csokis mascarponerolád :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Judit, most olvastam a privit, amint a párom visszajön a boltból megmutatom neki, hátha tud segíteni!

Kép
Kép
nikole
 
 


Szisztok!

Nem tudok most írni, mert még sok dolgunk van, csak gyorsan visszaolvastam.

Akíra, Nikol: tökéletesen egyetértek, de én sem ragozom tovább!

Nikole! Köszi előre is!

Pussz mndenkinek!

HOL VANNAK A TÖBBIEK? Csak 4-5 "függő" ember pörög itt! :lol: :lol: :lol:

sch.judit
 
 


Judit ment privi, de nem jó hírekkel :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

HOLNAP KARÁCSONY!AJÁNDÉKOZÁS!MÉG SOSEM VÁRTAM ENNYIRE! :lol:

Nikole:Biztos,hogy Marci is az állás-erőlködés,sok mászás,mozgás miatt fogyott picit,ne aggódj!És most mekkora?

Alvás téma:Hát én már nem is tudom,mi van!Gergő egy-két hete brutálosan ,,alszik"!Felkel éjjel és egyszerűen képes órákig játszani hajnalig,de különbül,mint nappal.Rgy hangja nincs.Én már tényleg arra gyanakszom,hogy hiperaktív,nem elég neki az egész napi jövés menés,éjjel is kell...Szóval,nem tudom.

Kajcsizás:Nálunk most megint ez a legnagyobb probléma.Nem eszi már megint sem a pépet,sem a főtt kaját,egyszerűen nem tudom,mit adjak neki. :cry: Lehet,hogy a foga?Mert a felső egyik már félig kint van,de az egész ínye dagadt.A másik meg,hogy ha mégis hajlandó enni,akkor is borzalom,hogy hogyan eszik!3-an kell lefogni,hogy meg lehessen etetni,mert folyamatosan pörög,forog,feláll,bólogat,igenel és fészkelődik,olyan hisztiket levág a székben,mint akiről a bőrt nyúzzák!Szóval ha van valami tippetek,akkor azt megint nagyon szívesen fogadnám!Tök szomi vagyok!Bocsi mindenkinek,hogy ennyit írok magunkról,csak muszály kiírnom magamból! :cry:

Akíra:25-én megyünk pátyra! :D Ott leszünk a közelben!

Krisy:Nem tudom,mi lehet ez a viszketés,nekem sem volt ilyen,mondjuk én nem is szoptattam soha. :cry:

Sütikről majd teszek fel képet,egyet én is sütök majd,de lefényképezem majd a nagymaminál amit ő sütött és ha gondoljátok,elkérem a receptet is,ő isteniket süt és főz.

Ja és én már megejtettem a hétvégi nagytakarítást kedden! :lol:

És nagyon örülök,hogy mindenkinek ennyire tetszik a blog,én ezzel szeretnék kellemes ünnepeket kívánni nektek!
Még jövök...

gerimamy
 
 


Sziasztok lányok!

Csak azért jelentkezten be mert szeretnék ezúton nektek és a pici babátoknak nagyon-nagyon Boldog Karácsonyt és az összes többi elkövetkezendő évekre még ennél is Boldogabb Újévet kívánni.
Legyetek nagyon boldogok és vigyázzatok azokra drága, aranyos kis tökmagotokra.

Puszi mindenkinek: Bukokati
bukokati
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk csak most lettem kész a 4 féle sütivel a receptek majd később mennek. :lol: Délelőtt megvettük a fát is. :lol:

Nikole: Szerintem se aggodj a fogyás miatt összeségében nézd az egész hónapot, nekem azt mondta a védőnő, hogy ha Dávid nem hizik egy éves koráig már semmit az sem gond mert bőven megvan a kivánni való kiló. :lol:

Gerimamy: Nekem sajnos nincs ötletem az evéssel kapcsolatba mert mi úgyanezt játszuk mint Ti. :( Minden fontosabb mint a kaja. :(

A mai éjszakánk egész türhető volt 11 felé felébredt kapott inni és utána már csak negyed 8 kor kelt, de persze párom rögtön felvette és akkor már nincs utána alvás. :evil:

Köszönöm a viszketős infókat szerintem hasonló dolog lehet mint Akíra írt mert mostmár nem olyan vészes. :?

Akíra illetve többiek nálatok nem vonnak a gyedből személyi jövedelem adót, mert nekem is elvileg a max gyed járna csak még levonnak 17000,- szja-t. :evil: Amit állítólag majd visszafogok kapni, de kösz szépen az inkább havonta jönne jól.

Akíra én is most küzdök a menszivel elöző hónapban nekem is késett vagy 10 napot és most ebben a hónapban meg még nem jött meg pedig már 12-14-e körül meg kellett volna jönnie az előző csúszáshoz képest. Szerintem terhes én sem lehetek, de ha a két ünnep közöttig nem jön meg akkor veszek egy tesztet. :shock:

Mindenkinek köszönjük a karácsonyi köszöntést, tényleg a kis effektszerüt az előző hozzászólásomnál megnéztétek? :lol: :lol:

Na most megyek de majd még jövök.......

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok! Marcinak utolag is boldog hónapfordulót kivánok! A betegeskedő gyerekeknek, családoknak gyógyulást... Nagyon ügyesek vagytok, hogy a karácsonyi készülődés közben is irtok...én nem vagyok ilyen ügyes, mivel eddig csak olvasni tudtam benézni...nagyon sok vendég megfordult nálunk már a hétvégén...s most a párom egyik legjobb barátjáék érkeznek Franciaországból... szerencsére már minden elkészült s tényleg csak a szép karácsonyi hangulatnak kell érvényesülnie... nem tudom ti hogyan vagytok vele de én ilyenkor sokkal érzékenyebb vagyok, hamarabb tudok meghatódni mindenen (pld. tv- beteg gyerekek ajándékozása, árvák karácsonya, idősek egyedül stb...na jo nem sorolom ugyis értitek. ) S nem ezért jöttem, hogy szomorú dolgokat irjak...Tudjátok azt vettem észre, hogy nagyon jó kis fórum alakult itt ki mert mindenki elfogadja a másik egyéniségét s tényleg probálunk egymásnak segiteni... ez oly jó... Köszönöm szépen nektek, hogy befogadtatok magatok közzé, mert ti már régen ismertétek egymást... Kívánok minden családnak BOLDOG, BÉKÉS, SZERETETTELJES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!! Sok-sok ölelés, puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Kép

Nagyon Boldog és Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk!
Gergő,Renáta,Károly

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Hát az evés nálunk is nagyon macerás, megeszi ugyan az adagját, de majd kiugrik a székből, forgolódik "beszélget" és néha nyitja a száját is. És ez még a jobbik eset, van mikor sír is közben. Pont tegnapelőtt volt egy ilyen napja, mikor én már otthagytam, és elmentem a fürdőbe bőgni, mert már nem bírtam :cry: Persze a párom otthon volt, és belebohóckodta a kaját. Szóval ha valakinek van ötlete, azt én is szívesen fogadom.

Amúgy Gerimamy kérdésedre válasz, most Marci 7950 g és 72 cm. Két hete mikor elérte a 8 kg-t tökre örültem, erre most megint alatta vagyunk :cry: De nem szomorkodom, majd karácsonykor jól felhízlalom :lol:

Ma már nem biztos, hogy tudok jönni, ezért mégegyszer:

Mindenkinek nagyon-nagyon boldog karácsonyt kívánunk!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer Boldog, békés karácsonyi ünnepeket!!!

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Én még nem kívántam Boldog Karácsonyt!!!!

Ma Apa dolgozik, ezért vagyok még gép előtt.

Tegnap nem volt jó az éjszakánk, de nem írok rossz dolgokról ilyen gyönyörű estén!!!

Remélem mindenkinek jól telik az első karácsony!!!

Fényképezzetek sokat!!!

Itt olyan szépen esik a hó, imádom nézni. Az előbb jöttem be az utcáról, eldobáltam a havat.

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok! Csak gyorsan jövök mert megyünk el Anyumhoz!

Mindenkinek [size=24]BOLDOG KARÁCSONYT!!![/size]

Csak annyit reagálnék most a többi majd kari után......... a kajcsi van mikor nálunk is gázos de nekünk bevált mikor jön az izgi mizgi kiabálás stb.. akkor bedugom a cumit a szájába aztán kiveszem és így eszünk, hát nem a legjobb megoldás de nekünk bevált, persze van hogy 1 kaja közben vagy 10-szer eljátszuk de így megeszi legalább és nem lesz minden csupa kaja.......
Vendég
 


Sziasztok

Először is BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT MINDENKINEK!
Kívánom, hogy ez az ünnep mindenkinek legyen olyan szép, meghitt, szeretetteljes, mint nálunk. A piciknek ez az első karácsonyuk, és ez hatalmas dolog mind a babáknak, mind a mamáknak, családnak.

Ne haragudjatok rám, amiért így eltűntem, borzasztóan szégyenlem magam. December elején elkezdődtek a vizsgáim, január végéig tart a vizsgaidőszak, egyszerűen semmire nincs időm, ha mégis van egy kicsi, akkor Mártussal játszom. (Sokszor még enni sincs időm, ennek egy előnye van, kevesebb a súlyom, mint amikor teherbeestem.) A karácsonyi készülődést is egyedül oldottam meg, ráadásul idén mindenki hozzánk jön.

Mártikám rengeteget fejlődött mióta nem voltam, ez részben a gyógytornásznak köszönhető. Már fordul, sőt gurul, akár a szoba egyik végétől a másikig. Kúszik, előre, hátra, bármit elér, fiókokat kihúzogatja, szekrényeket kinyitogatja. Négykézláb áll, és hintázik, illetve ebből a pozícióból vetődik előre. Ha felültetem kitámaszt, és tartja magát. Ne értsetek félre, ezt egyáltalán nem dicsekvésnek szántam, csak ezek a dolgok egy késői mozgásfejlődéses babától, egy hónap alatt nagyon nagy eredmények. És a legfontosabb, monjd, hogy ANYA. Imádom.

A napokban még jövök, millió puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nansy
 
 


Sziasztok

Szégyenlem magam... Én mondtam a legjobban hogy még úgyis jövök, aztán semmire sem volt időm....
Úgyhogy utólag kívánok mindenkinek nagyon-nagyon boldog ünnepeket, és egy gyönyörű, örömökben gazdag boldog új évet !!!!!

ne haragudjatok, de most nem tudok reagálni semmire, csak annyit hogy köszönjük, már úgy néz ki meggyógyultunk. Holnap utazunk reggel, úgyhogy ma egész nap pakolok.Még most megy a mosó és a szárítógépem.... Teljesen szét vagyok csúszva. Két kicsi gyerekkel 1 hétre ..... televan a mikrobuszunk.... Még a kiságyat is visszük...... :roll: :roll:

Bocs ha összevissza voltam, de tényleg nincs időm, csak gondoltam azért elbúcsúzom, de csak 1 hétre. Aztán jövök. Remélem addig nem felejtetek el...... :wink:
Hiányozni fogtok, mert már azt hiszem én is függő vagyok :oops:

Mindenkinek jó szórakozást szilveszterre!!!!!

Sziasztok

berzkat
 
 


Sziasztok! Lányok! Remélem mindenki jól van. Gyertek... gyertek !!! Meséljetek!!! Milyen volt a babáknak a Karácsonyi hangulat? Aki tud képeket is kérünk... Puszi mindenkinek...

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Na,hát megvolt életünk első babás karácsonya! :D
Nagyon nagyon jó volt!Gergő imádja a fát,dumál nei ezerrel.Az ajándékait mikor meglátta a dobozban,hát azt az arcot nem hiszem,hogy valaha elfelejtem.Imádja a zebrát és a járássegítőt,amivel úgy megy,mint a szél,sőt,mióta használja már látszik,hogy fejlődött.Voltunk pátyon is dédimamikázni,meg voltunk a keresztszüleimnél is.Szóval tényleg nagyon jól telt és az a legjobb az egészben,hogy tudom,ez évről évre csak jobb lesz.Mikor majd már tudja,hogy jön a karácsony és várja,hogy mit hoz a Jézuska....Alig várom,hogy jövő ilyenkor legyen! :lol:

Nagyon kíváncsi vagyok mindenkire,hogy hogyan teltek az ünnepek,képeket és beszámolókat kérünk mindenkitől!

A mi karácsonyunk képekben:

Kép Ez az az arc,amit anya sosem felejt :) Kép Kép Kép

A többit a blogba teszem,nem akarom itt foglalni a helyet.

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre felé, és szégyenszemre még boldog karácsonyt se kívántam, ugyhogy utólag is NAGYON NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK

Most van egy kis időm mert párom kosár meccs elött zombul, ugyhogy én meg idevetődtem :lol:

Ma beújítottunk magunknak egy vizes porszívót és egy multifunkcionális nyomtatót! Olyan jó, úgy örülök! Mint egy gyerek olyan vagyok :lol:

A karácsony egyébként nagyon jó volt nálunk is, Kyra imádta a fát, sőt még mostis imádja, de az első ámulat az arcán (mint Geribabának) az nagyon maradandó emlék lesz :)
Ajándékok még így is, hogy ugye Kyra leginkább csak az autós ülést kapta, még így is sok volt! Kapott egy zeneszőnyeget, egy pár ruhácskát, egy fürdőkád oldalára szerelhető játékot, egy Fisher price zümit és egy Fisher price vonatocska oroszlános utánfutót ( a vonatot ha minden jól jön össze januárba megkapja tőlünk, kérdés hogy tetszik-e neki, mert az én mimóza kislányom semmit nem bír ami hangos, zenél és hangot ad ki! Mindentől fél! :shock: :lol: , szóval előszőr elmegyünk egy helyre ahol ki lehet próbálni és majd utána ha tetszik neki megvesszük :wink: )
Ezen kívűl kapott egy kis 19-es converse cipőt 8) , meg egy csomó dupló legót meg műanyag építő kockákat
Meg még hátra van pár ember akitől még fog kapni ajándékokat, ugyhogy... 8)

Képeket egyet kettőt ide is teszek, de majd a blogba is mindjárt :)

Szerencsére azóta nincs semmi baja, ugyhogy teljesen egészségesen vészeltük át a karácsonyt! Remélem ebbe az évbe már nem is lesz más!

Az én foghelyem is jól van! Januárba még megyek egy tömésre, de aztán egy ideig nem akarok fogorvost látni :lol:

Gerimamy, nagyon jók a képek, látszik, hogy tetszik Geribabának minden! És hár már mondani akartam, hogy nem semmi miket tud már! Megszégyenít itt mindenkit! Fiatalabb mint a legtöbben itt és talán már ő tud a legtöbb mindent :o

Berzkat, remélem jól telik a telelés! Pihenj minél többet! Tudom ilyenkor nem könnyű de talán most vannak ott mások és néha rá tudod valakire bízni a lurkókat és tudsz lazítani egy kicsit! Képeket kérünk majd :P

Nansy, nagyon, nagyon örülök annak, hogy megint itt vagy :)
És annak meg főleg, hogy ilyen sokat fejlődött Mártus :) :shock:
Komolyan, ez óriási előrelépés! Ha így halad lehagy mindenkit :wink:
Nagy puszi az okos buksijára és kérünk sok sok új képet a gyönyörűségről :) Persze ráér január végén :wink:

Judit remélem az a rossz éjszaka csak egyszeri alkalom volt! Hogy telt a karácsony! Párod végig dologzott? Vagy neki ilyenkor hogy van a szabi?

Krisy, hát én nem tudom hogy nekem hogy van a pénzem, de én már nem is foglalkozom ilyenekkel, hogy mennyit kéne hogy kapjak meg mit vonnak meg mit nem! Ha bosszankodom se lesz jobb! Ugyhogy inkább nem érdekel mennyit kapok :evil:
És hogy állsz a menzivel? :D

Egyébként nekem 25.én megjött (12 napos késésse!!!!)
Ugyhogy januárba neki is állunk a kistesónak! :P

Gerimamy, megint itt voltatok és most meg én olvastam későn :cry:
Hát remélem egyszer csak össze futunk!

Kajcsi téma! Nálunk is úgy van, hogy sokszor napokig nem akar semmit enni, csodálkozom rajta, hogy miből van energiája, de van hogy annyit eszik, hogy csak nézek! :shock:
De minden egyes kajáltatás egy kín szenvedés! Az elején azért üvölt, hogy adjam már gyorsan gyorsan, azrtán amikor már nem annyira éhes akkor elkezd nézelődni és bambulni és mindent csinálni csak enni nem akar, és a végén jön a tekergőzés, üvöltözés, megfeszülés, hisztizés! Próbáltátok már kompba etetni? Tudom nem a legjobb, de sokszor már ezt csinálom, hogy egyen! Mert úgy elmegy pár lépésre, aztán visszajön! Olyankor soha nem üvölt! Bár van, hogy közbe mást is meg tudok csinálni annyira lassan megy így, de legalább megeszi és nem üvölt! :oops:
A másik ami nálunk bejött a gumimaci! Nikolenak már mondtam, és nekik is bejött!
Egy csengőhangnak reklámozták régebben! Egy zöld ugráló gumimaci! 28 másodperces, nem hosszú, de ha valakinek bejön úgy mint nekünk van angolul hosszabb verzió is! Na szóval lényeg, hogy én ezt szoktam bekapcsolni neki! Hát ilyenkor szájtátva nézi és én közbe lapátolom be neki! :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=zaaM9KDRD3g

Ha gondolojátok nézzétek meg! Mármint a babók nézzék meg! Lehet nem mindenkinél jön be, de nálunk ha a legvadabb visitó roham megy is megnyugszik a gumimacira! :wink:

Na de most már eldugulok mert már nem férek rá az oldalra :lol:

Képeket mindjárt kicsinyítek és hozok!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is bár ritkábban mert apa itthon van és így most együtt a család.

A karácsony láttom jól telik mindenkinél. :lol:

Berzkat: Jó utat és jó pihenést nektek úgy irigyellek. :lol: :lol:

Nansy: Gratulálok a kis Mártikának nagyon ügyes már és ez csak jobb lesz. :lol: :lol: Hajrá hajrá....

Akíra: Remélem a kisvonattal januárban nagyobb szerencsétek lesz mert már sehol nem kaptam karácsony előtt, pedig minden követ megmozgattam. :lol: :lol: A menszi még mindig nem jött meg, de vettem egy tesztet és negatív úgyhogy baba nem lehet. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy a szopi abbahagyása miatt rakoncátlankodnak a hormonok. :shock:

Gerimamy: Gergő tényleg nagyon ügyes kisfiú, Ő szerintem már egy éves kora előtt simán szaladni fog. :lol:

Nálunk is jól telt a karácsony. Dávidnak nagyon tetszett a fa főleg az volt az érdekes számára, hogy szúr a fa. :lol:
Ajándékba egy hasonló FP járássegítőt kapott mint Gergő csak ez kismotorrá alakítható, de ha járássegítőbe van állítva akkor fél tőle, ha kismotorrá akkor nagyon élvezi, hogy ráülhet és "száguldozhat".
De ezenkívül kapott még egy FP zenélő farmot, rágókákat, pulcsit, szobahintát, sipolo plüss vonatot stb.

És mi is kaptunk Tőle három ajándékot:
1. Megtanulta odaadni ami a kezében van. Ha játszik valamivel akkor utána odanyújtaja neked hogy tessék itt van. :lol:
2. Mondja azt hogy mama és olyan tündéri kis hangja van hozzá. :lol:
3. Ha feláll a jároka vagy a kanapé mellett akkor mostmár szokott tenni egy pár lépést illetve a jároka mellett van a kanapé és van amikor a járokáról átmegy a kanapéra van forditva. :lol:
Tudom nem olyan nagy dolgok ezek de nekem azok mert láttom, hogy fejlődik a kisfiam napról napra. :lol:

Ja és a jobb felső egyes fogacskánk már teljes szélességében kint van már csak ki kell nőnie hosszára. :lol: :lol:

Na majd még jövök és hozzok képeket csak még át kell töltenem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Akíra nekünk úgyan ilyen cipőnk van csak én nem tudom feladni a lábára mert nagyon magas a rüsztje és nem fér bele a cipőbe. :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk! Csak most, hogy a párom többet van itthon, nem ülhetek annyit a gép előtt :lol: De most dolgozik, Marci alszik, szóval hátha :lol:

Nálunk is nagyon jól telt a karácsony, a karácsonyfa nagyon tetszett Marcinak, mindkettőnk szeme könnybelábadt, ahogy bámulta rezzenéstelenül. Na és persze most már meg akarja fogdosni, és a díszeket megszerezni :lol: Az ajándékok nagyon tetszettek neki, főleg a Micimacis kisautó. Folyton zenélteti, és ha elkezdünk vele körözni a lakásban, akkor hiszti van, ha megállunk, vagy ki kell szállni. Szóval végre egy négykerekű cucc, ami bejön neki. Már féltem, hogy fiú létére babázni fog :shock: Szóval szerintem ahogy elindul nálunk a babakocsi felejtős lesz, és jön a kismotor :lol:

Kapott még sok játékot, szerszámkészletet, könyvecskét, fürdős játékot, építőt, ilyen formába rakós dolgot, persze ezek még mind-mind koraiak, de majd belenő.

A keresztlányunktól közben megörököltük mi is a járássegítőt, az is ilyen kis gurulós valamivé alakítható. Arról már leér a lába, de még nem jött rá, hogyan kellene hajtani. Hátha...

Amúgy nagyon ügyes, mindenhol húzná fel magát állásba, de nálunk a parketta miatt nincs könnyű dolga, de ahol szőnyeg van, ott ált. sikerül neki, és végre mászik. Olyan édesen teker, de ugye így még gyorsabb, szóval van mit szaladozni utána.

Berzkat: én is úgy irigyellek titeket, mert ugye mi is akartunk menni idén síelni, de nem úgy jött össze. Jövőre remélem már nagy pocim lesz, így akkor sem, de talán 2 év múlva :lol:

Akíra: örülök, hogy rendben vagytok, szerintem idén már több kórság nem érhet el titeket, mert minden átment rajtatok ami csak létezik :roll: És nagyon csini Kyrus, ha Marci felébred meg is mutatom neki kis menyasszonyát...

Nansy: Nagyon ügyes Mártus, szerintem már utól is érte a korát. Nagyon szépen fejlődik, csak így tovább. És tényleg hozhatnál képeket, ha van egy kis időd!

Rubibita: Mi már írtunk a karácsonyunkról, szóval most már Te jössz :lol:

Krisy: Még hogy nem nagy dolgok amiket Dávid csinál??? De igenis azok. A legkisebb dolog is nagyon nagy öröm, amit csinálnak, és gondolj bele, hogy ahhoz képest, mennyire "picik" még, mennyi mindent csinálnak. Én csak ámulok és bámulok. Sohasem gondoltam volna, hogy egy ennyi idős baba, már ilyen dolgokra képes. Nálunk Marci most decemberben fejlődött rengeteget. novemberben még egy kis kúszó baba volt, most pedig már egy mászó, folyton felállni akaró, és persze folyamatosan kommunikáló kiskrapi lett belőle. Olyan édes, mindenhez van hozzáfűzni valója. Be nem áll a szája egéz nap. Persze a baba, vava, lala és az oooooo megy még, de az folyamatosan :lol: És tegnap tök édes volt, kérdeztük tőle, hogy hol a Max, erra odafordult a Max felé, és mutatta, hogy ooooo, vava. Hát majdnem elbőgtem magam. És folyton bújik. Mindenkit levesz a lábáról. Kéreckedik fel, és mikor felvesszük, bújik, és puszilgat, természetesen a maga módján. Szóval Krisy, minden apróság egy élmény!!!

Gerimamy: Gergő hihetelnenül ügyes! Csak ámulok mindig, milyen nagyfiú már.

Nade, most már én is bepótoltam az elmúlt pár napot, és jöjjenek a képek. A többi és a videó majd a blogban lesz :wink:

Kép Kép Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Jó reggelt !
Mi is vagyunk, csak nekünk is itthon van Apa így kevesebbet tudok jönni, de januárba úgy is minden vissza zökken... szóval most bepótoljuk az egész évet amit hiányolnunk kellett Apából :D
Kari
nálunk is jól volt Dorina is imádta a fát(ami már múltidő mert lebontottam :( annyira hullott a levele)
Kapott sok-sok mindent :rengetg ruhát etetőszéket ilyen egymásba pakolható kockákat zenélő elefántott babát meg fürdős játékokat,amiket imád a fürcsi után viszi magával öltözni és hamizni is.

Krisy
Szerintem is nagy dolog amiket Dávid csinál és ha másnak nem is az nekünk Anyának ez a legszebb ajándék az TUTI!!! Dorinám is nagyon kúszik már ez aztán pláne nem nagy dolog mert hát úgye itt a legtöbb baba már áll :D
De nekem az és nagyon bűszke vagyok rá hogy ilyen ügyes!!!
Csak hallkan jegyzem meg hogy közel 8 hósan már nem csak kúszni kéne.... de mindenki más ő kicsit lassan fejlődik vagy lusti de nekem akkor is ő a legügyibb!!!
Na de nem ragozom túl a lányeg hogy gratula Dávidnak és tényleg nagyon szép ajit kaptatok tőle :D

Berzkat
Hát én is irigyellek a telelés miatt , érezzétek jól magatokat.aztán várjuk a beszámolokat.

Akira
Tök szupi hogy már jobban van a fogad, nekem még szenvedéses 1 kicsit de majd csak meggyógyul egyszer....
Januárba meg várjuk hogy hogy álltok a projekttel :lol:

Nansy
Hatalmas gratula Mártusnak ő is nagyon ügyi ,és várjuk a képeket róla !!!

Gerimamy
Gergő a zebrán hát egyszerűen zabálni vgaló :D :D :D
látszik rajta nagyon élvezi!!!!!!!!

És hát a többiek is Kyra Marci mindenki nagyon édi és látszik az arcocskájukon hogy örcsiznek!! Bár Marci már olyan igazi "nagyfiús" kész hapsi :lol:
Kyra meg hát be kell valjam most már senki nem sértödik meg mikor még terhes voltam és Kyra megszületett ő volt a kedvencem mert nagyon szép baba volt vagyis még mindig, szóval a lányok közöl ő a szívem csücsije :lol:

Rubinita tőled is várjuk a karis beszámolót........

Na azt hiszem megyek még gyorsan én is teszek pár képet.
Mindenkinek további szép napot!
Holnap majd próbálok még jönni de ha nem tudnék akkor előre is Boldog Új Évet Mindenkinek!!!! Kép Kép Kép Kép Dorina a papirnak örült a legjobban azért is ilyenek vannak , a játékot vagy a benne lévőket eldobta és a papir volt a sláger!!!
Vendég
 


Gerimay
most látom a blog NAGGGYYYYON JÓ LETT!
Ügyi vagy :D :D :D
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: