Új privát üzeneted érkezett!

Megjelent Magyarországon a SUDOCREM, egy különleges hypoallergén összetételű, ötkomponensű antibakteriális hatású hámosító babapopsikrém. Alkalmazható pelenkadermatitis, (pelenkakiütés) Eczema, felfekvéses dermatitis, acne, enyhe égési és fagyási sérülések, (napégés) felületi bőrsérülések kezelésére. 125g-os, és 60g-os kiszerelési formában kapható.
Kapható a gyógyszertárakban és a bababoltokban. Látogassa meg a weboldalunkat, ahol további felvilágosítást talál a termékről: www.sudocrem.hu

A pelenkadermatitis a csecsemőkor leggyakoribb bőrbetegsége, leggyakoribb 9-12 hónapos korban, a 7-15 hónapos csecsemők közel 20-75%-át legalább egyszer érinti.
Kialakulásában a pelenkás terület különleges miliője: Dörzsölés, nedves környezet, széklet enzimjei, vegyi anyagok másodlagos fertőzések egyaránt szerepet játszanak.
Éppen ezért a gyermekek helyes bőrápolása különös jelentőséggel bír nemcsak a megelőzés, hanem a helyes gyógykezelés szempontjából is. Száraz, érzékeny bőrű vagy atópiás dermatitisban szenvedő csecsemők, kisgyermekek esetében a bőr tisztítására a hagyományosan használt FoNo externákon kívül ma már a különböző hatékony készítmények ajánlhatók. (SUDOCREM)
Csecsemőknél a pelenkás terület, a fartáj védelmére javasolható a (SUDOCREM)
Újszülött korban a fokozott absorpció miatt egyes hatóanyagok csak kellő elővigyázatossággal használhatók. Már újszülött kortól alkalmazható a SUDOCREM, mely egyedülálló hypoallergén összetételénél, fogva hatékony a pelenkadermatitis megelőzésére és kezelésére.

MI A SUDOCREM SIKERÉNEK A TITKA?

Egyedülálló hypoallergén összetétel:

•Lanolin (Hypoallergén)

–Védőréteget képez, amely megvédi a bőrt az irritáló anyagoktól, pl: vizelet, enzimek, stb..
•Zinc Oxide:

–Csökkenti a szöveti folyadékvesztést, ezáltal elősegíti a gyógyulást.
•Benzyl alkohol:
–Helyi érzéstelenítő, enyhíti a fájdalmat, és az irritációt. Antibakteriális és antifungicid hatású.
•Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate:

–Elősegíti az epithel sejtek növekedését, segítve ezzel a gyógyulási folyamatot.


A SUDOCREM hatékony babapopsikrém. Mindennapos rendszeres használatával megelőzheti az előforduló problémákat. Csecsemőkön végzett vizsgálat során bebizonyosodott, hogy a SUDOCREM kiváló védőkrémnek bizonyult. A vizsgálatot végzők szerint, számottevő a különbség a SUDOCREM és a hagyományos védőkrém között.
Névtelen
 


Én kiprobáltam és semmi különöset nem tapasztaltam.
Ha piros a pici bőre, akkor csak az Alsol kenőcs segít.
Rita
Rita
 


szisztok!!

Én nem ismerem,ezért nem is akarom "Lehurrogni"de szeerintem ennek is csak a a kezdeti reklámja jó és utána ez is el lesz felejtve.

Nekem pirosodásra a Neogranormon krém vált be.

Piros
Névtelen
 

 
 

Sziasztok
Elég ellentmondásos a leirás, pelenkakiütés elleni krémnek irják, de ekcéma ellen is jó (?)
Valakinek van tapasztalata errõl a krémrõl? Ja, és mennyiért tud ennyi mindent?
Amúgy ez itt társalgó, vagy a reklám helye?
Kedves Piros: Mi is Neogranormont használunk, szerencsére ritkán van rá szükség. Azt még mûtéti hegre is javasolták nekem a plasztikai sebészeten (ha már reklám:-))
Lencsi
Lencsi
 


Milyen plasztikai műtétre? Persze, ha publikus.

A testápolója jó ekcémára. Mármint a Neogranormonnak.
A bevezető ára 600-700 Ft között van az új krémnek. A Johnsonsra hasonlít az illata.

Rita
Rita
 


Sziasztok!

Mi kipróbáltuk ezt a Sudocrem-et, a védönönk tanácsára, mert azt mondta, hogy pattanásokra is jó. (Az nekem jön elö néhaKép) Konkrétan azt mondta, hogy ez egy "segg-fej krém", az Ö szavait idéztem... Nos, nekem az arcomra bevált, babapopsira nem. Így maradunk popsikenöcs kérdésben a gyógyszertári keveréknél.

Juca
Juca (juca)
 


HÁt nekem sem az ALSOL, sem a Neogranormon, sem pedig ez nem vált be.
HElyette egy gyógyszertári kutyulék, amit egy homaopata gyerekorvos adott.

Piglet
Piglet
 


Azt nem próbálta senki hogy semmit nem kent a gyerek fenekére? Nekem a gyerekorvos mondta hogy egészséges gyerek popsijára felesleges, a betegére meg káros a krém különösen a cinkes. Sokat legyen a feneke levegőn amúgy nem kell krém. Egyszer sem volt gondunk miután abbahagytuk a krémezést pedig előtte begyulladt rendesen.

idi
idike
 


Hát normál esetben nem is kenem, de ha zűrös, akkor muszáj.
És pl. télen a szobában, hogyan levegőztessem???

Piglet
Piglet
 


Kedves Rita
A Neogranormon hámosító hatású. Nekem nagyon rosszul gyógyulnak a hegeim (mindenféle, még a kivakart szúnyogcsípés is). A plasztikai mûtét amúgy bõrgyógyászati jellegû volt (anyajegyek). Emellett kaptam még az orvosomtól Oxicort spayt is. Na ez már teljesen offtopic.
Lencsi
Lencsi
 


Köszi Lencsi!

Akkor a császáros hegre is használhatom.

Rita
Rita
 


Szia Piglet,

pamutbugyit húztam rá, felülre kisinget és pulcsit (mikor mennyire volt hideg), 3 duplára hajtott frottirtörülközöt tettem a díványra (bör de ha szövet lett volna akkor gumilepedöt tettem volna legalulra), erre egy lepedö hogy ne legyen neki durva, erre a gyerek és betakartam törülközövel és kistakaróval. A délutáni éber idöt használtuk erre a "kezelésre" popsikrém helyett. A pamutrétegek között jár a levegö és egy óra egy hétig elég volt hogy mindent rendbe tegyen. Egyszer volt erre csak szükség, a fiam március végi baba és 3 hónaposan már volt olyan meleg hogy pucérkodhatott. Egy kis pamutbugyit azért mindig adtam rá mert ugye fiu és a fülébe is bele tudott pisilni :-). Engem a gyerekorvos nagyon elriasztott a krémektöl. Akkor azt hittem hogy a gyereknek van ilyen szuper strapabiro böre ami mostanra (27 hó) megcáfolódott sajnos, bár a popsiján azóta is mindig szép a bör. Annál rosszabb az arcán meg a levegözö részeken de azt is karban tudjuk tartani de mindig csak a dokinéni által felirt gyógyszertárban kevert krémekkel.

szia
idike
idike
 


Idike!

Ez mind szép és jó, csak sajnos a gyerekeimnek nem egészen pici korban volt piros a posijuk ,hanem később, és akkor már nem anniyra megoldható a pléd, takaró stb:-)))
Igenis nem árt néha akrém, csak nem állandóan.

Piglet
Piglet
 


Sziasztok,
én a gyerekeim bõrét állandóan kentem, méghozzá nagyon vastagon. Azzal a popsikenõccsel, amit a dokinénink felírt. Mondjuk én textilpelenkát használok. A krém ellenére (vagy a telxtilp. ellenére) gyönyörû mindkettõnek a popsija.
Éjszakára, meg ha elmegyünk valahová, eldobható nadrágpelenkát használok, és SZÁRÍTJA a lányom popsiját. Most a dokinéni felírt neki egy olyat, amiben több a vazelin, nagyon szépen rendbvehozta, úgyhogy ha nadrágpelust adok rá, mindig ezzel kenem be neki.
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!

Én sem kenem a lányom fenekét semmivel, csak akkor ha kipirosodik. De ilyenkor csak a Neogranormon jön be, a gyógyszertári popsikenőcs nem. Azért is hagytam abba, mert hiába kentem, úgyis bepirosodott néha. Akkor meg minek?Továbbmegyek. A fürdetés is csak tiszta vízzel történik nálunk, bár ezt könnyen mondom én, mivel az én gyerekem még nem az a fülig maszatos fajta. De mivel az én bőröm is allergiás sok mindenre, többek között a lanolinra is, ezt is abbahagytuk és eddig még soha semmi gond nem volt a bőrével.

Puszi:

Dia
Dia
 


Ugy tudom a patikabol, hogy ket fele gyogyszertari popsikenocs van, az egyik a sargas szinu (es nem jon ki a ruhanemubol), a masik tobb boraxot tartalmaz, attetszobb jellegu, namost ha az ember egyszeruen popsikenocsot ker recept nelkul, lehet, hogy nem mindenutt kerdezik meg, hogy melyiket.
Zsike
zsike
 


Sziasztok!
Az én lányomnak amig csak anyatejet kapott sosem volt gond a popsijával és adddig a gyógyszertári kenőcsöt használtuk.Mikor már gyümit is evett egyszer igen kipirosodott a popsija és akkor kezdtem el használni a Neogranormont. Nekünk nagyon bevált és én szinte mindig bekenem a popsiját nagyon vékonyan, ugyanisy a mi doktornénink azt mondta, hogy ha pelusba van a baba, akkor mindig kenjük be kicsit a popsiját.
Üdv.:Sissy
BO-SZI
 


BO-SZI ! Olvasd el a Neogranormonon mit tartalmaz(hasnyálmirigy hormont).Azért ennyire hatásos ,mert szteroidos.Hát nemtudom én nem kenném be vele a gyerekem fenekét...
Tina
 


Sziasztok!
én kicsit vitatkoznék pár dologgal. a popsikenőcsnek egyébként semmilyen káros hatása nincs, ha megfelelően használják. ez azt jelenti, hogy amikor a baba bőrének redőibe beleül, bizony ez a krém nem szívódik fel és nagyszerű táptalaj lehet mindenféle baktériumnak. ezért mindig gondosan ki kell tisztogatni ilyen helyekröl és természetesen a kislányok puncijába is lehetöleg a legkevesebb kerüljön. a popsikenöcs azért jo dolog, mert amkikor a baba pisil, nincs az a tökéletes pelenka ami alatt nem fülled be a pici popsi . vannak babák aki kakilás után ha nincs azonnal tisztába téve (pár perc) nagyon kipirosodik a popsija. a lényeg: a popsikrém egy réteget képez a börön, ami nem engedi, gogy a bör érintkezzen a nedvességgel és "egyéb" dolgokkal. amúgy a sima gyogyszertári kenöcsök ha jol vannak elkészítve, mindenféle csodakrémet felülmulnak.
Mea
mea
 


Sziasztok!


A Neogranormon kenőcs tényleg nagyon jó, de nálunk az is bevált, hogy kamillás vízzel mosom le a popsiját és majd utána kenem be popsikenőccsel.

Üdv.:
Erzsi
erzsi
 


Tina!

1. Az extractum pancreatis nem hasnyálmirigyhormon
2. bármilyen szteroidtartalmú gyógyszer csak receptre kapható
3.a hasnyálmirigy nem is termel szteroidot, csak peptid tipusú hormonokat

Nem az baj, hogy nem tudod, hanem az, hogy azt hiszed, hogy tudod, és mégsem (na meg hogy le is írod)

A szteroidok olyan komoly mellékhatásokkal rendelkeznek, hogy én még orvosi utasítás esetén is meggondolnám a használatát...
Bocs, ha kicsit durva vagyok, de nagyon nagy butaságot írtál

Madárka
madárka (mad&aacut
 


Kedves Madárka, teljesen igazad van Neogranormon ügyben.
A szteroiddal azért vitatkoznék, van hogy többet használ mint árt, persze nem a testépítő pirulákra gondolok... Ugyanis a krémek, ta-bletták és puffok asztmára más szteroidot tartalmaznak. Egyébként nem is tudnánk nélkülük élni...
Szandra
Szandra
 


Kedves Szandra!
Hogyne, tudom. De amikről Te beszélsz, azokat nem vigyorgó babák fenekére kenik, hanem BETEG embereknek adják! Mellesleg ott, ahol a szteroidok fantasztikus hatásairól mesélnek, ott mindig elmesélik a mellékhatásait is, és azt is hogy ennek fényében kell bizonyos szakmai döntéseket meghozni; ha van más út, akkor azt kell választani. Itt azon van a hangsúly, hogy: ha van más út....Még a neoplazmás édesanyámnál is arra a következtetésre jutotttak az onkológusok, hogy a szteroidkezelés maga nagyobb kockázattal járna, mint amennyi esélye a metastasisképződésnak van. Elég egy mezei fogamzásgátlót megnézni, évtizedek óta azon gályáznak, hogy a mellékhatásait le tudják faragni...
Hogyne, tök jó, hogy van. De nagyon nagy óvatossággal kell kezelni.
Madárka
madárka (mad&aacut
 


Szia Madárka!
Egyetértek, de mégsem teljesen.
Például asztmás gyerekeknek is kell használniuk, persze nekik inhalálva-belélegezve, de ők is mosolygós gyerekek! Már úgy értem, hogy ők pont emiatt mosolyoghatnak fulladás helyett.
Szteroidot pedig nem ken senki sem babapopsira, legalábbis fremélem. Egy tuti, a neogranormonnal biztos nem.
Egyes bőrbetegséges gyerekek is vigyorognak. Persze tudom én hogy értetted...
Egyébként fogamzásgátlót nem szedek, és soha nem is szedtem...
Szandra
Szandra
 


Kedves Tina!
Nem tudom, hogy ezt a rettenetes badarságot honnan szedted, de tény , hogy ezek a rémhirek igen elterjedtek a Neogranormonnal kapcsolatban, ezért mielött én a kislányom popsijára el kezdtem használni "utánnajártam" az igazságnak. Hogy te nem kennéd a gyermeked popsjára ez a saját dolgod, viszont nekünk nagyon is bevált és a lányomnak gyönyörű a popsija ebben a hőségben is.
Ne hiddd, hogy én nem a gyermekem érdekeit tartom szemelött. Hidd el én sem használnék olyan szert a gyermekemen (de semelyik családtagomon), aminek még a gyanuja is fenn állna, hogy egészségre ártalmas lehet. Jó lenne, ha nem ijesztgenél másokat is ilyesmivel am,ihez nem értessz, mert igy mennek szájról szájra az ilyenfajta rémhiresztelések.
Bocs,de...........
Üdv.:Sissy
BO-SZI
 


Sziastok, nálunk időszaktól függ, hogy mi válik be, sokszor a neogranormon jó volt.Ez az új kenőcs is megér egy próbát.Volt már gyógyszertári krémünk is, de nem minden gyógyszertárban uyganaza az összetétel, sőt volt vanilia szagú gyógyszertári krém, majd megettem a popsiját és jó is volt, aránylag sok és nem drága.A Budakalászi Corában lévő gyógyszertárban lehet kapni a vaniliásat
molnam
 


Sziasztok Lányok!

A patikákban általában 3 féle popsikenocsöt lehet kapni:
1. Ung. Boraxatum (sárgás áttetszo )
akkor érdemes ezt használni, ha a babának
sooros (szájpenészes )a szája, mert ez a
penész átjut a bélrendszerén és a feneke
kipirosodik.
2. Ung. neonatorum (sárgás)
napraforgóolajat tartalmaz, bevonja a
baba borét.
3. Ung. infantum (fehér )
csukamájolajat tartalmaz
Sziasztok:
M
M
 


Sziastok!

Popsikérdésre nekem az vált be, hogy minden kaka után vízzel és babafürdetővel popsit mosunk, így a kis érzékeny popsi is örül. Ti sem szerettek kakis popsival lenni egész nap, igaz?!
Szandra
Szandra
 


Szandra!

Milyen babafürdetőt használsz? És utána gondolom be is krémezed, de mivel?
Milyen pelust használ egy szakmabeli?

Kisfiúknál mikortól kell a fitymának jól hátrahúzodni? Szoktad ajánlani a műtéti megoldást?
Köszi, üdv:

Bea
Bea
 


Szia, Bea !!
N nyulj a kisfiad fütyijéhez 2 éves koráig !! A sejtes letapadás természetes. Ovis kor elõtt, ha magától nem oldódik meg, óvatosan vissza lehet húzni, de addig ne! A huzigálástól bereped, a seb heggel gyógyul és lassan így alakul ki a valódi szûkület, amin aztán tényleg csak a mûtét segít.
Bocs, tudom, hogy Szandrát kérdezted, de én is "szakmabeli " vagyok, ha nem is kimondottan gyerekorvos...
Üdv: Maminti
Maminti
 


Sziasztok, Mamintivel egyet értek.
Mi kizárólag hydrophiles krémet használunk fürdetőnek, (ung. hydrophil. nonionic.), popsikrémet pedig csak ha mégis piros lenne, egyébként nem kenőcsözök semmivel, hintőporral pedig egyáltalán nem panírozok...
Előásom a popsikrém receptjét, és leírom.
Szandra
Szandra
 


A Fitymasz?kületes témához ha aktuális még.
2 éves korig valóban nem kell huzigálni de 1éves kora körül érdemes megmutatni a gyerekorvosnak ha ? úgy látja elküld gyerekszebészetre és ott is megnézik de 2 éves kor vagy amíg pelenkás nem végzik el a m?tétet. Nekünk a Madarász utcai sebészeten végezték el a beavatkozást 2.5 évesen. Mindenkinek ajánlani tudom ha ilyen problámája van. Rövid kb. 10 perces m?tét és altatásban végzik. M?tét után kb 2 órával haza is lehet menni megfelel? tanácsokkal ellátva. Utána van egy pár nap macera amíg nagyon érzékeny de azóta minden rendben van.
tiktakora
 


Nagy Zoltán úr!

Rendkívül etikátlannak érzem egy ingyenes, beszélgető fórumon hirdetést elhelyezni.

SZVSZ

dália
dalia
 


Sziasztok, nem fizet nekem a Sudocrem (sajnos :-)) de a nyari angliai turank alatt tenyleg volt alkalmunk kiprobalni. Sajnos a gyereknek kipirosodott a popsija es nalunk semmi krem nem volt mert ez meg sosem fordult elo. Bementunk az elso hipermarketbe, ahol a babaapolasi cuccok kozott volt ez a krem. Na vigyorogtam amikor meglattam mert a fenti hirdetesek nekem sem tetszettek (daliahoz csatlakozva). De a krem tenyleg jo volt, este bekentuk vekonyan es reggelre semmi baja nem volt. Ennyi. Probaljatok ki ha alkalmatok van es nem nagyon draga. Csak azt nem tudom mit csinaljak a maradekkal mert lassan kinojuk a pelust is :-)

idike
idike
 


Sziasztok!
Én a baby megszületésétõl kezdve ezt a Sudocrem-et használom. Szewrintem fantasztikus. A párom is és én is kipróbáltuk, égési sérülésre is, nagyon jó volt. Az egészséges rendelésen az anyukák persze "na az újgazdag" szemmel néznek ránk, mert nem a hagyományos gyógyszertári kenõcsöt használjuk. Az ára csak elsõre drága. Olyan kevés kell belõle, mint az arckrémbõl, úgyhogy a nagyobb dobozt 12 héig használtuk. Ezzel ellentétben a többiek a gyerekorvosnál kilószámra iratják a felmaródott popsikra a sima krémeket.
Szóval nekünk bejött!
Beus (muki lány)
Névtelen
 


Sziasztok,

nekem sem fizet a Sudocrem,de azalatt a rövid idõ alatt,amíg használtuk,nagyon jó volt.Meg is lepõdtem.A Várandós Anyák csomagjában volt egy kis termékminta,azt használtuk el.Igazából magamtól nem jutott volna eszembe kipróbálni,mert mindig az orvos által felírt krémet használtuk.Ezt viszont éppen akkor próbáltam ki,amikor piros volt a feneke a kisfiamnak,és azonnali(de tényleg azonnali)hatása volt.
Azóta még nem vettem,de gondolkozom rajta.Egyébként valóban nagyon kevés kell belõle.

Mariann
Mariann
 


Sziasztok!
Én sem a reklám kedvéért írok, csak a tapasztalatomat szeretném megosztani mindenkivel.
Kisfiamnak légáteresztõ nadrágpelenkát használok, de egyszer véletlenül vásároltam egy csomag nem légáteresztõs fajtát. Másnap reggelre nagyon csúnya seb lett szegényem popsiján. Kb. mintha jó alaposan lehorzsolta volna. Ekkor a legelsõ bababoltba ahová bementem vettem egy Sudocrem-et (fogalmam nem volt róla milyen krémet vegyek, eddig még nem volt ilyen gondunk). Az eredmény: 1 nap alatt szépen begyógyult a seb, utána már csak egy kis pirosság volt, de az is hamar elmúlt.
Szóval ennyit errõl az új kencérõl. Nekünk bevált.
Nem tudom, lehet, hogy a Neogranormon is jó lett volna, de éppen ezt láttam meg ott a boltban...
Ja, és tényleg nagyon kevés kellett belõle.
Üdv mindenkinek:
Feksi
Feksi
 


Nem tudom, próbálta -e bárki felnõtt a Neogranormont felkenni a kivörösödött bõrére( pl orr). Merthogy roppantul csíp! Szegény kicsik...
Névtelen
 


Én anno kisebesedett mellbimbóra kentem. Nem fájt.
Ildi
PIldi (pildi)
 


Sziaszok!

A kisfiamnak kipirosodott a popsija, miután megkapta a védõoltást, a gyermekorvosunk javasolta, vegyünk a patikában Sudocrem-et, õ már nagyon sok mindenkinek ajánlotta, és nagyon bevállt a körzetében. Nem hallottam még róla idáig. Megvettük, bekentük a kisfiunk popsiját, és másnapra tényleg elmulasztotta a kipirosodást. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nekünk bevállt.

Sziasztok : Gyöngyi
Gyöngyi
 


Sziasztok!

Milyen árban van mostanában a krém?

Köszi
Bea
Bea
 


Kb. 700 a kisdobozos, de én 4hónapig használtam 1-et, mindennap, mert kevés kell csak.
Eszter
 
 


Figyeljetek gyerekek.

Az unokám (kis túlzással) egy korosztályban van a legfiatalabb gyerekemmel. Mind ritkábban de én is látom a seggüket (mikor volt az már egyeseknél popsi?). Kipróbáltunk az utóbbi húsz évben egy sor svéd, magyar és egyéb csodát, de a feleségem azt mondja, hogy a német Penatennél jobb nincs. Õ maga is azt használja. Melegen ajánlom.

Géza,
Stockholm

PS.
(A "mind ritkábban" persze a feleségemre is vonatkozik).
Géza
 


Kedves Géza!

A Penaten tényleg nagyon jó, én is használtam az elsõ gyermekemnél, de Magyarországon kettõ! éve kivonták a forgalomból,!!!

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga,
én még pár hónbapja láttam a Dm-bwen, és gyógyszertárban is...
Zsóka

Zsóka
 
 


Nekem meg még kitart az az egy, amit 95-ben kaptam a babás ajándékcsomagban... igaz, elvileg lejárt, de ha egyszer-egyszer kipirosodik a lányom sejhaja, még most is azzal kenem be (anno nem használtam....)
Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Nekünk meg a SUDOCREM nagyon bevált, csak ezt használjuk és azóta semmi gond a babák popsijával. Csak ajánlani tudom nektek is, és ez a legjobb ami kapható jelenleg!

Gyöngyike
névtelen
 


Sziasztok!

Mi még a dokinéni által felírt gyógyszertári popsikenõcsöt használjuk, de már nem sokáig, mert elfogy, és úgy döntöttem - a kórházban kapott csomagban volt Sudocrem, egy alkalommal használnunk is kellett mivel apró kiütéses lett a kisfiam popsija, csodák csodájára kétszer kentem be vele a fenekét és teljesen eltüntek a kiütések - bár nem olcsó mulatság (egy nagy tégely 1200 Ft-ba kerül)váltunk.
Nekem a védõnõ azt mondta, hogy csak a kakis pelus cseréje után kell krémezni a popsit. Most akkor ez nem igaz?
 
 


Szia Arry,
hát nekem a kisfiam 8,5 hónapos, de a popsiját szinte minden pelenkacserénél krémezem. Végülis jobb megelõzni a problémát... Amúgy jó a fenti krém, nálunk más vált be, és a gyógyszertári is nagyon jónak bizonyult.Kép
Ágci

Kép
 
 


Sziasztok!

Kisfiam 1.5 éves, én minden pelusozásnál használok most is popsikrémet, (tubusos gyógyszertárit-nekem ez bevált) a Sudocrem, nálunk nem volt sem jobb sem rosszabb, a pici változatát utazáskor, doktorbácsinál stb, praktikusnak tartom és használom, mert kis helyen elfér.
Én úgy gondolom amíg nem lesz Máté szobatiszta kenem a kis popóját, inkább minthogy kipirosodjon!
Alma
.
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: