Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, lányok!

Ma lent voltunk a játszón. Sok gyerek, bokrok. Szaladgálnak a gyerekek.
Erre most hat órával később közli, hogy megevett a kis piros bogyóból, amit annyira tíltunk neki.

Azóta már evett kétszer is, elég szépen.
Gyorsan adtam neki tejet, persze most.

Szerintetek mit csináljak? Orvoshoz vigyem vagy figyeljem csak?

Köszi
Rita
Rita
 


Szia!

Milyen bogyó volt? Narancsszínű, vagy piros? (A pirosból van egy, ami elég mérgező, de nem akarlak megijeszteni.) Ha dokihoz viszed, vigyél a növényből is!
Remélem nem lesz semmi gond!

Pele
Pele
 


Szia Pele!

Kicsi piros bogyó volt. Állítólag csak egyet nyelt le. Egész éjjel figyeltem. Szerintem 24 óra után már nem lesz semmi baja, ugye?

Ja, három éves, ezt elfelejtettem előbb leírni.

Képzeld jobb volt az étvágya, mint már hetek óta. Lehet, hogy savat csinált?

Köszi a hozzászólásodat.
Rita
Rita
 

 
 

Szia Rita!

Ennyi idő alatt már kijöttek volna a mérgezés tünetei. Nagyon örülök, hogy nem lett semmi gond!!KépKép

Üdv: Pele
Pele
 


Köszi Pele, nekem is nagy kő esett le ...
Azért jó, hogy a játszón ilyen bokor van.

Rita
Rita
 


Sziasztok,

Én azért rögtön elvittem volna az orvoshoz!!
Nem lettem volna nyugodt amíg nem tudom hogy
a dokinak mi a véleménye arról a bogyóról.

Üdv
Manó
Névtelen
 


SEGÍTSÉG!!!!!!!!!

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni egy orvos megtalálásában!
Keresem azt a magyar orvost, aki egyedülálló agymûtéteket hajt végre olyan gyerekeken, akiket valamilyen fejsérülés ért.

Ezt az orvost a TV2 "Gyermekkorház" dímû dok.filmjében láttam, csak sajnos a nevére nem emlékszem.
De szerepelt már a Fókuszban is.
Kérlek benneteket, ha bármilyen infot tudtok errõl az orvosról, írjatok; egy 28 hónapos kisfiúnak nagy szüksége lenne a segítségére!!!!!!


UI: Már írtam a TV2-nek is meg a Fókusznak is, de válasz egyiktõl sem jött...

BENNETEK NAGYON BÍZOM!!!!!!!!
ANYA
 


Heim Pál kórházból volt a riport, ha jól emlékszem.
Õket próbáltad már felhívni?
Judit
 


Köszi Lányok!

Azonnal hívom õket!
ANYA
 


Dr. Csókay András. Dolgozik a Heim Pálban is, meg az Orsz. Beleseti Intézetben is! Mi van ANYA ???
Maminti
maminti (maminti)
 


Köszi Lányok!

Sokat segítettetek már meg is van a Doktor Úr!

Most csak ennyit, mert nagyon szorít az idõ!

Mégegyszer köszi mindenkinek!!!!!!!!

ANYA
ANYA
 


Sziasztok Kislányom két hónapos és pár napja kezdte el számomra ijesztó összerándulásait. A kis kezét oldalra csapja, a teste megfeszül a szeme kikerekedik, és kiabálni kezd. Ha megsimizem, vagy felveszem, egybõl elmúlik. A doki azt mondta, hogy normális reakció és valószínüleg az ijedtségtõl van. Ha tudtok errõl valamit segítsetek, mert kezdek kiakadni!!!
 
 


Szia Borcsi!
Valószinûleg tényleg az ijedtség miatt csinálja. Legalábbis a babák akkor tesznek ilyet,ha valamitõl megijednek.
Vagy csak úgy spontán csinálja?
Szerintem nem kell aggódnod, de ha mégis nagyon zavar, vidd el idegorvoshoz. Asszem kell hozzá beutaló, de annyit megér, hogy megnyugodj.
 
 


Szia Helga!! Köszi a megnyugtató szavakat! A probléma megoldódott!! Tényleg azijedség miatt van a rángatózás! De tényleg elég ijesztõ volt. Az idegrendszer fejlõdése vált ki hasonló reakciókat, és a külsõ ingerekre a test erõs összerezzenésével reagál, és ettõl ijedt meg. Most már érti mi történik vele és egyre kevesebbszer történik meg. Kicsit azt hiszem túlaggódtam a dolgot, de nagyon nehezen született és ezért ilyedtem meg. Köszönöm!!!
 
 


Borcsi!
Nagyon örülök, hogy minden rendben! Kép
Csak igy tovább! Kép
 
 


Sziasztok! Nóra vagyok és a segítségeteket a szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A dolgozat a gyermeknevelési szokásokról szól, azon belül is a játékos tevékenységek szerepérõl a gyermekek életében. Mindehhez egy kérdõív emailen való kitöltésére lenne szükségem. Aki szívesen segítene ebben, az kérem jelentkezzen Nálam a jakobi@freemail.hu cimen. Elõre is köszönöm a segítséget,
Üdvözlettel
Nóra
 
 


Sziasztok!

Nem akarok új topicot nyitni, de nem is találok megfelelőt ehhez a kérdéshez.
Csak bízhatom benne, hogy felfigyel rám, aki tud segíteni.

Szóval a kérdés: egy ismerősöm kisfia nem csinál időben dolgokat már pici korától. Emiatt neurológushoz járnak bizonyos időközönként. Amikor legutóbb voltak, minden rendben volt, de tegnap jött nekik a hidegzuhany. A gyerek 7,5 hónapos és csak a fordulás megy neki. Az orvos szerint ez édeskevés. Tornáztatni kell a gyereket. Viszont az anyuka otthon vette észre, hogy a papíron egy olyan is szerepel, hogy "vízben forgatás". Ez lenne a kérdésem lényege, hogy mit jelent ez. Tudja valaki mit kell csinálni?

Szegény anyuka nem emlékszik rá, hogy mondta volna neki az orvos. Persze épp elég ideges volt, hiszen állítólag úgy álltak hozzá és úgy beszéltek vele, mintha ő nem tenne meg mindent a gyerek testi fejlődése érdekében. Mintha a gyerek felőle ellehetne egész nap a kiságyban. Én már csak tudom, hogy igenis amit csak lehet megtesz. Tornáztatja rendszeresen, mindent megtesz amit előírtak nekik.

Remélem tudtok nekem tanácsot adni, amit előre is köszönök.

Kata

KépKép


KépKép
 
 


Kata,
van egy "kesoi mozgasfejlodes" topic valahol /nem talalom, pedig Adrienn nemreg irt benne/, ott rjuli biztos tud segiteni.

-Afonya
 
 


Kata!
Itt!
 
 


Köszönöm, aranyosak vagytok!

K.

KépKép


KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron