Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
tapasztalatokat szeretnék gyûjteni a topic címével kapcsolatban.
Jártok-e, ha igen miért, ha nem miért nem?
Mi tetszik és mi nem?
Volt-e olyan hely, amibõl inkább nem kértek többet, vagy amit nagyon ajánlotok másnak is?
Élvezik-e a gyerekek?
Milyenek a foglalkozások, mik kerülnek elõtérbe?
Mi az, ami még lehetne?
Mennyivel több, mintha otthon, magad foglalkoznál a kicsivel?
Szóval, minden, ami a témával kapcsolatos, nagyon érdekelne.Kép
Mindenkinek elõre is köszi:
Ágci

Kép
 
 


Szia Ágci!
Nálunk az oviban van egy héten zneovi, tehát nem kell vinnünk sehova. Egy zenetanárnõ jár hozzájuk, és õ "tanítja õket". Abban más, mint egy normál ovis éneklés, vagy otthoni együtt éneklés, hogy irányított. Eygmásra épülnek a dalok, táncolnak hozzá, és nagyon egyszerû szinten, de zeneelmélet is van: ritmus gyakorlatok pl. Egyik nap úgy jött haza a 4 éves fiam, hogy szinkópázott Kép
Nekem tetszik, de ez csak addig jó, amíg saját akaratból megy be egy gyerek, ez nálunk nem kötelezõ! Ha nincs kedev, akkor nem megy be, de ilyen még nem volt az elmúlt 1,5 évben Kép
Timi
 
 


Szia Timi,
köszi, hogy leírtad.Kép
Valahol meg is mutatják, hgoy miket tanulgatnka, Van "bemutató elõadás", ha lehet így fogalmazni.
Ágci

Kép
 
 

 
 

Ágci!
Igen, azt elfelejtettem leírni, hogy van minden évben külön záró mûsoruk is, amikor megmutatják hová jutottak.
Timi
 
 


Mi a bölcsiseknek szóló foglalkozáson voltunk már háromszor.
Hasznosnak találom, mert én már rég elfelejtettem a kicsiknek szóló verseket, meséket. Nem is tudom, hogy valójában hogyan foglalkozzak a fiammal. Itt legalább megtanulhatom. :o)

Néptánc klub a XV. kerületben:
Népi játék és néptánc tanítás élő zenével óvodásoknak és kisiskolásoknak. Minden szerdán 17-18 óráig. (vannak kisebbek is)
Pestújhelyi Közösségi Ház, Szűcs István utca 45.
 
 


Sziasztok!

Tud valaki ajánlani zenebölcsit a XIV. kerületben?
Mekkora gyereket lehet elkezdeni oda vinni?

Keresem Brahms: Bölcsödal szövegét és kottáját! Akinek megvan kérem küljde el az emailcímemre.

Köszi
Timi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


A XI. kerület Fadrusz utcában (a 61-es villamos végállomásától két-három háztömbnyire - működik a Forrás fejlesztő játszóház. Minden csütörtökön zeneovi van 5-től fél 7-ig 4-5-6 éveseknek (bölcsiseknek, kiscsoportosoknak nem!)

Szerintem szenzációs. Az unokám már második éve jár oda (nyáron volt egy egy hetes zeneovi táborban is velük), és imádja.

Üdv: eszterlánc

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: