Új privát üzeneted érkezett!

bocs, eljött, csak én voltam béna, elolvsatam, reagálok rá!

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:09-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:10-kor.
Vendég
 

 
 

Szia!

Ja, arra tényleg nem mondtam semmit, amit a csaj mondott a csokira. Márcsak illetlenségből sem mondanék ilyet, ez normális gesztus, kedveskedés. Amúgy a csokival úgy vagyok, hogy se nem tiltom, se nem tömöm vele. Van, aki egyáltalán nem ad, ez annál rosszabb, mert úgyis találkozik majd vele és rossz lesz, ha ő nem kaphat. Mértékletesség az fontos persze(lásd engem, aki alig győzi ledolgozni a sok nasizást)de nem leszek az a tipikus biomama.Játszótéren azért inkább nem csipszet adok neki, Balázs imádja a biokölest(semmi extra, olyan mint a kuki-kukoricapehely), nasinak jó az. Arra szoktam figyelni, hogy ne cukros löttyöket igyon, mi is többnyire vizet iszunk. Azért persze szörpi is van, azt is szoktuk, de nem állandóan. Kabát: egyáltalán nem rossz, oviba tökéletes, csak jelenleg 4 forgalomban levő kabink van, turkiztam is, meg kaptunk is, azért köszi, aranyos vagy!Rózsaszín kabi teljesen jó, és te is jól nézel ki. Majd én is küldök képet, Vikivel lefényképeztetem magam. Tegnap egész nap rohangáltunk, pénzváltás, biztosítás, kajavásárlás stb, mert ma utazik Viki (tudod, Velencei-, hát a belépők meg a kötelezőkön felül, még 50 Eurót adnak, hát az csak költőpénznek elég sok, ráadásul, úgy hogy kaja van. Na mindegy, remélem nem költi hülyeségekre. Azért nagyon féltem, remélem tud magára vigyázni.Végigizgulom ezt ahétvégét!
Gomba: hát ez a legjobb családban is előfordul, gyerekkoromban nekem is volt. ma meg már olyan korszerű szerek vannak, hogy hamar elmúlik. Zárójelben elárulom, szégyen ide vagy oda, nekem 2 éve bélférgem volt. Viszeketett a s*ggem veszettül, nem tudtam mi lehet, már házidokinéni is nézte a lukat, meg bőrgyógyász is, semmi nem látszott, ezerféle kenőcs, nem használt, aztán adott valamit belsőleg(1 db.gyogyi)és attól elmúlt. Csak az a furi, hogy senki nem kapta el a családban. Ráadásul tél volt, nem tudom, hol szedtem össze. Megyek, mert ezer a dolgom, pussz!
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:11-kor.
Vendég
 


Szia!

Vikit most kisértem ki, remélem jól érzi majd magát.. Szorulás:nekem is volt, de nagyon durva. Képzeld (bocs, ha túl undorító), volt, hogy le sem ment a "hurka" a budin. na, akkor gumikesztyű könyékig, lenyúl, elkap, kihalász zacsiba, oszt irány a kuka :lol: :lol: :lol: Ezt übereld, ha tudod!Remélem nem látott senki, ahogy osontam a kuka felé az aznapi "terméssel".Szex: hát..vannak alternatív módok is, az se rosszabb, és apucinak sem kell nélkülöznie...
Jó éjt!
Era

Kép
 


pupoka! szex... Hát én még 8 hónapos terhesen is voltam a férjemmel semmi bajom nem lett.... :oops: :)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:12-kor.
Vendég
 


Szia!
Időpont jó, telcsiszám megy majd, most nem érek rá, gyerekek lázasak, még pisilni sem volt időm.
era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:13-kor.
Vendég
 


szia!

Megpróbálok ,írni, ha Fanni hagy. Nem akarom elkiabálni, kicsivel jobb, de nélküle egy percet sincs el. Balázs szombaton lázasodott be, neki tüszős mandulagyuszija van, de nem fertőző. fanni vasárnap este lázasodott be, neki meg torokgyuszija van, de fertőző. Most após elvitte Balázst, ő már jól van tegnap óta, csak köhög, hogy ne fertőzze meg Fanni. Külön is alszanak, de fanni csak rajtam tud aludni, így kap csak levegőt. Szívom az orrát, de ma már nem volt láza.Baldachin:nekünk eleve csak úgy volt jó, ha la csavar alá tettünk egy fadarabot, nem tudom, mi nem stimmelt. De így tudtuk használni.Viki:jól érezte magát, de tiszta ideg voltam, mert semmi hírt nem tudtam róla. A barinő anyukája ígérte, hogy reggel -este hív, hogy mit tud róluk(Viki nem vitt telcsit, mert bedöglött). szombat reggel hívott is, hogy szerencsésen megérkeztek, aztán majd eset hív, de azóta semmi. Hétfő reggel hívtam az ofőt(ő is ott volt)hogy mi van, mikor érkeznek,. Tiszta ideg lett, mert már hajnalban megjöttek, viki sehol.Körtelefon, majdnem rendőrséget hívtam, mire 9 felé hazaállít, hogy nem találta akulcsát, nem akart felcsöngetni, inkább átment az apjához. Eszébe sem jutott, hogy valahogy értesítenie kéne. Aztán elment a barátnőjéhez, este egy másikból, eset 9 felé jött haza. Úgy ment suliba, hogy a kirándulás óta le sem zuhanyzott. De nem vagyok ám ideges. :cry: Ez van, nem fog megváltozni. Na megyek megpróbálom Fannit lerakni aludni, csinálnom kéne itthon valami házimunkát. Enni sem tudtam, de lagalább már -5 kg-nál járok.
Pussz!
Era

Kép
 


tutira az én csajom tud a leghülyébb fejet vágniKép
az uj overállban :wink: Kép
és alvás könyökölve
Kép és ezt mind ma :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


nagyon édi a kiscsaj!

Kép
 


köszi :D
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:14-kor.
Vendég
 


pupoka együttérzek nekünk is igy lett vége...
számitogép alvás melo ......
Vendég
 


Ajjaj! Látom, depis ahangulat errefelé! Ne fessük az ördögöt a falra, de tényleg nem szép a pasiktól ez a fajta nem törődömség. Mondjuk én könnyen beszélek, nekem már nincsenek illúzióim, nem hiszek senkinek, csak magamban bízok. Szörnyű, de ezt hozte az élet. És így sokkal jobb is, mert nem borulok ki annyiszor, mintha elhinnék dolgokat. Abban nem hiszek, hogy a gyerek bárkit-bármit megváltoztat, ez nagy tévedés. De te úgy érzem elég erős vagy, sokmindent kibírsz. Próbálj úgy hozzáálni, hogy bármi történjék is, túléled, márcsak a gyerekek miatt is. Mindig lesznek jobb és roszabb napok, de tudod, a gyerekkel kapcsolatos felelősség mindig a mi vállunkon marad. Csokinyuffnak nagy szerncséje, hogy a szülei ilyen jó fejek, sokat segít ez a fajta pozitív hozzáállás. Azért fel a fejjel! Gyerekek nálunk még mindig betegek, nehezen bírom a strapát. Vikit valamelyik nap megráncigáltam, írtó szemtelen volt. Nagyon kiakadtam, olyanokat mondott nekem, hogy kuss,meghogy már megint dilis vagyok(lesöpörtem a polcáról mindent)Állítólag nem volt hozzá jogom. Hát, nem tudom, ha valaki 8543-szor szól neki, hogy legyen olyan kedves és pakoljon ösze, és erre semmi reakció, melyik az az anya, aki türelmes tud maradni. Nagyon el vagyok keseredve. Tudom, hogy én rontottam el, na de ennyire!Megyek, mert dolgom van...

Era

Kép
 


na akkor vidám képek mindenkinek fel a fejjel kitartás
na a mai termésünk:
ujonnan maja jobban szeret forditva feküdni a hordozoban
Kép Kép
Ma fogta élete első hóvirágaitKép
Kép
Vendég
 


Csokinyuff!

Nagyon klassz képeket teszel fel mindig! (A hóvirággal azért nagyon vigyázz, mert tudtommal mérgező!!!!)

Lányok! Tanácsot kérnék tőletek. Csokinyuff, te még korban közelebb állsz a nagylányomhoz, szerinted mennyire normális az, hogy mindent, de szó szerint MINDENT elfelejt, amit mondok neki. (15 éves) Ma pl. megkértem, hogy ha jön hazafelé suliból, menjen be a volt sulijába egy fontos iratért. sorba sem kell állnia, tudnak róla, csak el kell hozni. Délután jönhaza ártatlanul, hogy hát elfelejtette. Más: Gyerekek betegek, Fanni nem hajlandó semmit megenni. Gondoltam adok neki tápot, hátha azt jobban elfogadja.Megkértem Vikit, ugorjon el a dokihoz tápszeres receptért, nehogy itt maradjunk hétvégére kaja nélkül. Gyerekeket nem akartam cincálni, többnyavaját összeszednek ott, mint amennyi bajuk így is van.Meg mire két taknyos gyerekkel elindulok, kész mizéria.Előtte elment plázázni a barátnőivel, de megigérte, visszafelé bemegy. Szerinted bement? Más gyerek ennyi idősen segit az anyjának, pelenkáz, stb. Ő semmit. Még az összetekert pisis pelust sem hajlandó kivinni, mert az fúj, undorító. Vagy túl sokat várok el tőle? (szerntem semmit)Mi a véleményed?
Era

Kép
 


Erika!
Ez gyereke válogatja én 15 évesen elég sokat segitettem de csak mert muszály volt mivel kedves édesapám elnáspángolt ha nem.
De azt hiszem én is elég sok mindent elfelejtettem. ugymond mivel ez szándékos elfelejtés szerintem ez csak egy dac....
Nem nagyon tehetsz semmit ellene esetleg megprobálod elmagyarázni neki hogy jol esne a segitség
Vendég
 


jahh hovirág csak éppen be akarta kapni de nem engedtem persze tudom hogy van benne mérgező
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:15-kor.
Vendég
 


pupoka jo hogy neked már megvan...
különben Maja mindig mindent megenne pl nem lehet háton hordozni ami nekem sokkal jobb lenne. Mert lyukat rágcsálna a hátamba ugyanis ott nincs mit enni...
élelmes ez látszik is egy hónapja volt 67 cm és 6700gr kivi leszek szerdán mit produkál a mérlegen ... :shock: :roll:
Vendég
 


Ja, asszem nem is a hóvirág, hanem a gyöngyvirág mérgező, bocsi, ha félreinformáltalak. Köszi a választ, szerintem is így van, ahogy gondoljátok, csak baromi bossszantó tud lenni. vannak helyzetek, amikor egy ilyen felejtés miatt 2 beteg gyereket kell felöltöztetni, végigcipelni a városon, várni a sorunkra a betegek között(mert hiába csak tápit iratok, a kedves betegtársak nem tolerálják.
Na megyek, jó éjt!
Pussz
Era

Kép
 


Lányok!

Már megint meg fogok sértődni, tessék ide is írni. Kíváncsi vagyok rátok!
Hogy telt a hétvége?
Pumpóka!
Olvastam, hogy nálatok lehet igényelni valami életkezdési támogatást, vagy mi a túrót.Tudsz róla írni valamit.?Az mindenkinek jár automatice? Igényelni kell? Mennyi az öszeg? Telefonszám megy priviben. Majd nézd visza miket írtam árakra,mert már nem nagyon emlékszem.Kérés: tudnál nekem hozni olyan korházi papucsot, amit a cipőre lehet felhúzni?Olyan kék műanyag izé, biztos tudod miről beszélek. Sokszor olyan kellemetlen, ha jön hozzánk valaki és nincs hozzászokva, hogy mi nem mászkálunk be cipővel(kicsi a lakás)A normálisabbját meg szoktam kérni, hogy legyen szivi vegye le, de néha olyan kellemetlen. Pl.doki. Ezért gondoltam, milyen jó megoldás egy ilyen papucs, mert akkor cipőt sem kell levenni, meg a lakást se ganyézzuk össze. Múltkor a fűtésszerelő nézett nagyot, amikor megkértem rá,de enem érdekelt, Fanni pont akkor kúszott-mászott még. Vagy ez olyan nagy kérés? Neked mi a véleményed?Gyerekek jobban vannak, Balázs ma megy oviba. Tegnap volt névnapja, kapott egy klassz helikoptert, nagyon tetszett neki, csak szegénykém nem nagyon tudott még vele játszani, mert későn jött meg anyóstól(ott aludt hétvégén)Fanni már csak kicsit taknyos, meg köhög egy picit, de már sokkal jobb. Viszont felfedeztem a nyakán egy pici kemény"valamit". Olyan mint egy pattanás, csak belül van. Szerdán megmutatom dokinak, remélem, rendben lesz.Szerinted mi lehet?
Na megyek mosogatni, pussz
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:16-kor.
Vendég
 


Ajjaj, asszem félreérthető voltam. Nem miattad írtam a cipővédőt! :D Csak alogikámat nehezen lehet követni, előbb jár az agyam és nem tudom kellőképpen kifejezni magam. Szóval, az jutott eszembe, hogy ha úgyis jössz, neked anyud kórházban dolgozik és hátha tud ilyet szerezni, már úgyis régóta szerettem volna ilyet. Remélem nem értettél félre. Am,úgy nem vagyok tisztaságmániás, átlag rend van. Dehát te is többgyerekes anyuci vagy és megérted hogy nem is lehet olyan rendet tartani, mint ahol egy gyerek sincs.
Na, megyünk sétálni, pussz!
Era

Kép
 


Vendég
 


Nem semmi a kiscsaj, látom, nagyon tetszett neki. Jópofa ez a rugós micsoda!Ügyi volt, aki kitalálta.

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:17-kor.
Vendég
 


Szia!

Majd még jövök, csak egyelőre annyit kérdezek, hogy az M7-en jöttök, vagy a 70-esen? Szerintem jó a 70-es, így legalább nem kell autópályadíjat fizetni.
pussz
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:18-kor.
Vendég
 


gyors leszek: szerintem egy összegben kérd, és kérdezz rá, hogy ők mennyit gondoltak. Ahhoz már tudsz te is tartani.

Kép
 


Szia!

Sikerült megegyeznetek?Azért nem írtam árat, meg fogalmam sincs, mennyit lehet ilyenkor kérni. Attól is függ, nekik mennyit ér meg.Ma megkérdezem, melyek lehajtónál kell menni és megírom, hogy hogyan juttok el hozzánk. Jönnek a gyerkőcök is?Remélem nem te vezetsz, vigyázz magadra, meg kérj kölcsön övterelőt, ha tudsz. Mondjuk én nem használtam, de azért fő a biztonság. Kimossam az ágyneműt, vagy inkább hagyjam, majd te átmosod. Nem koszos, de a szekrényben állt, nincs friss illata :? Bocs, de nem tudtam este jönni, Norbiék itt alszanak, ahol a gép van, és nem akarta, hogy zavarjam őket a gépezéssel. :( Nem irigyellek, jó sok elintéznivalód van mostanában. Korábbra nem lehet tenni az esküvőt? Nagyon necces.... Szerintem most ne agyalj azon, hogy nem lesz nagy felhajtás, de igértesd meg Zolival, hogy utána bepótoljátok!A személyi intézésnél remélem nem kell sokat várnod, nálunk nagyon rugalmasak, a kismamikra, meg a kisgyerekesekre külön odafigyelnek, a bizt.őr beviszi soronkívül. :D Az APEh-nél is így volt, tavaly szülés előtt 2 nappal kellett intéznem a bevallás-módosítást, és ott isrendik voltak nagyon, pedig voltak pár százan előttem.Nem reagáltál amit az életkezdési támogatásról írtam, tudsz róla valamit?(másik tpoikban olvastam, hogy foglalkoztak vele )Vagy kérdezzek rá az önkorm-nál?Voltál dokinál? Zsófi hogy viseli, hogy így felpörgött minden mostanában?Remélem szépen nődögél! :D Megyünk ma tanácsadásra, le akarom Fannit mázsálni, meg megmutatni dokinak a búbot a nyakán.
Pussz
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:19-kor.
Vendég
 


most jöttünk az orvostol Majám 7és fél kilo :shock: :shock: :shock:
na meg nagyon mérges is lett a doktornő mindig kitalál hülyeségeket mult honapban nem volt mája most kancsal és csipőficamos.... egyszoval elegem van
persze az ultrahang nem mutatott semmit utálok oda járni mindig valamivel paráztat....
arrol nem is beszélve hogy folyton összekeveri a lányomat más gyerekekkel és utálom az olyan kérdéseket:
mennyi potlást kap?
már megint szájpenészes??stb...
nem kapottsoha potlást és nem is volt szájpenészes csak egyszer... Kép Kép Kép
Vendég
 


Csokinyuff!

Édes a kiscsajod, a dokinő meg hülye(bocs!)Miért nem váltasz? Még sokáig kell járni és ha mindig ilyen dilis lesz, jobb ha keresel egy másikat. Mi is ma voltunk tanácsadáson, de Fanni nem hagyta magát leméretni. :lol: A nyakán van egy kis dudor, de nem vészes, valószínű nyirokcsomó duzzadt meg.
Era

Kép
 


jajj ne is mond ebbe a kis faluba egy gyerekorvos van nem lehet választani :cry:
Vendég
 


azt nem tudtam, bocsi. de azt hogy találta ki, hogy nincs mája? Ha meg csak ő van, szerintem nyugodtan szólj vissza neki, ha valamivel nem értesz egyet(persze finoman), nekem az a tapasztalatom, ha látja, hogy nem hagyod magad, akkor nomálisabb lesz. Sajnos sok doki még ma is azt hiszi, hogy ő az isten, de ez nem így van. állj ki a vélményyedért, a durva hangnemet meg kérd ki magadnak. Én pár éve még kis nyuszi voltam ilyen téren, de azóta már volt, hogy beolvastam dokinak. Pl. amikor terhes lettem Fannival, az uh-n elhalt terhességet és összeesett petezsákot látott és másnap reggelre megírta a papiromat kaparásra. Azt is ráirta, hogy vetélés miatt jöttem!!!!!Pedig dehogy.Egész éjjel agyaltam, de végül nem mentem el. Két hét múlva dobogott a picim szive.Ne tudd meg, mit kapott tőlem. Ráadásul az sem érdekelt, hogy éppen voltak nála, ott a másik kismami előtt szégyenítettem meg. Elmondtam neki, nem azért haragszom, mert tévedett(előfordul), hanem hogy gusztustalanul laza és bunkó volt. Mikor megkérdeztem, nem várhatunk-e, közölte, minek EBBŐL ÚGY SEM LESZ SEMMI!.Megkérdeztem, hogy az egyetemen azt nem tanították meg, hogy egy 37 éves nőnek nem mindig pontos a peteérése és lehet, hogy később termékenyültem meg.Nekem lett igazam , Fanni 6 napot ráhúzott a kiírt időpontra, meg az uh-n
is az én időpontom szerint nőtt. Ennyit adokik mindenhatóságáról!

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:20-kor.
Vendég
 


Pumpóka!

Nekem úgy is jó, ha utána fizetsz, elküldöd csekken.Megbízom benned, nem sürgős a lóvé
era

Kép
 


én meg a hagyom magam...
ugye 20 éves vagyok 18 éves koromig nekem is ő volt az orvosom soha nem felejtem el mikor vesegyulladásom volt elmentem mert már nagyon fájt adott rá algopyrint másnap meg kishiján kileheltem a lelkem a korházba....
megmondtam a véleményem a dologrol...
mondtam neki tegnap hogy ne nézzen hülyének csak mert 20 éves vagyok
a világ legrondább cumija... pedig chiccoKép Kép
Vendég
 


Csokinyuff!

A cumi tényleg randa, de Majának még ez is jól áll. Hát akkor dokiügyben nem nagyon van lehetőséged ugrálni. Leváltani nem lehet? :lol:

Pumpóka!
Min húztad fel magad?mire kellett az oviban lóvé? Most én is haragszom egy kicsit, mert eddig én voltam a szülői munk.köz. tag és én csináltam mindent, de szóltam, hogy nem tudok elmenni gyűlésre, meg a csoppénzt sem vállalom tovább.RAjtam kívül még vannak ketten, csinálják most ők. Ovónéninek nem tetszett, láttam rajta, de tényleg nem tudom tovább csinálni. Ma is szülői lesz, de oda sem tudok menni, Balázs f*sik meg hány, állítólag újabb virus. Hajrá, már éppen kezdtem örülni hogy 3 napot egyfolytában járt oviba.A csopipénznél meg állandóan kivesznek az egyik borítékból, a másikéba meg beteszik de nem jelzik. Így honnan a fenéből tudja, ki fizetett és ki nem. Össze-vissza van minden, én meg így nem vállalom érte a felelősséget. Még a végén én leszek a hibás. Na ne!
Era

Kép
 


erika majd kérvényezem!!!
vagy aláirást gyüjtök. tuti hamar menne...
Vendég
 


Miért? Tényleg, nem is rossz ötelt, pláne, ha mások sincsenek vele mgelégedve. Nem törvényszerű, hogy onnan kell neki nyugdíjba menni. Ha az én munkámmal nincsenek megelégedve, kirúgnak, nem . Akkor ők?

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:22-kor.
Vendég
 


Pumpóka!

Komolyan mondtam a lóvét!Tényleg ráér!!!!!!Ovi: jól lehúznak benneteket!Nálunk csoportpénzből fizetik a tisztaságit, de azon én is ki vagyok akadva, ha pl. nem voltunk egy egész hónapot akkor miért kell befizetni akkor is. Eddig én kezeltem a pénzt, mindig van tartalék, akkor miért kell 600 ft-ot szedni havonta?Ráadásul úgy, hogy a plusz kiadásokat ezen felül álljuk(bábszinház) De ami a legjobban felháborít, az a fényképezkedés. 3 havonta jönnek, ami szerintem tök felesleges. Jó, nem kötelező kérni a képeket, de akkor is!Norbi elmegy ma szülőire, kíváncsi leszek.
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:22-kor.
Vendég
 


Jó kis ovi lehet!

Tanárokról megírom majd kélsőbb a véleményem. De van tűzoltó ismerősöm, ők többéves!!!!túlmunkájukért sem kapták meg a bérüket. Bizosan tudom, mert közeli ismerős. És egy csomó helyen van, hogy hiába dolgozol, nem fizetik ki a túlórádat. Ha meg puffogsz, mehetsz haza, találnak helyetted másik balekot. Orvos témáról is írok, csak később.Jó nokedlizést! Na mi lett a bérbabakocsival?
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:26-kor.
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: