Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:24-kor.
Vendég
 


szia!
Nem vesztem el... :D a kiscipőkpl. 200-200 ft. az ágyneműt nem tudom láttad-e egészben, azért egy kicsit fáj a szívem, de hát a baldachin már nem kell, az ágynemű mondjukmég bőven jó (elég nagy méret)de annyi takarónk van...szóval a tartozékok: takaró+párna+rácsvédő+Baldachin+tartórúd. Én 6 ezerre gondoltam. A farmeros fényképeket láttad? Azt is elküldtem emilbe.Írd össze, mi tetszik aztán úgyis személyesen kiválogatod. Jobb, ha saját szemmel látod, jobban el tudod dönteni, mi kell. Nekünk is nagy ágyunk van 220X220, de az olyan, hogy négy kockából kell összerakni, lehet őket egymás melléis tenni, ha nem alvásra haszáljuk. Mondjuk, elég kényes, mert drapp. Babkocsi nálunk a Vikinél van,nem nagyon férünk el tőle. Tavasszal már sportkocsit használom majd, tegnap is rövid távra beletettem,nagyon élvezte. Csak így nem tudom betakarni rendesen... persze jó a hétvége...várlak majd
puszi!
era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:24-kor.
Vendég
 

 
 

szia!

persze, hogy hozhatod, köszi. Csak tegnap igazából nem is akartam netezni(hulla voltam)csak egy barátnőm irt sms-t, hogy fent van skype-on, és nekem öntötte ki a szívét. pszichológus, de a gyakorlati dolgokhoz nem nagyon ért, nehazen megy a párkapcsolata meg agyereknevelés és a karrierét meg nagyon félti. Tényleg igaz, a cipésznek lyukas a cipője :D én próbálok lelket önteni bele, jó mi!pedig nem vagyok pszichológus. ellenben vbele. Na mindegy.szóval, ha már neteztem, akkor gondoltam írok is neked. Szerencsére ma fél 11ig aludtunk fannival (kisebb megszakításokkal)jól esett. Balázs is babázik ám.szeret íFanni játékaival játszani.. Tegnap Fanni felfedezte, hogy a nagy doboz, amiben a Chicco aszatlkája volt tök jó játék. Felmászik rá, táncol rajta... sőt FELÁLL RÁ. Életveszélyes!Mondtuk is egymásnak, bizos go-go girl lesz belőle :DImád még az állólámpa rúdjánál táncikálni, meg az előszobatükör a mindene. Illegeti magát benne! legalább nem kell atovábbtanulásán gondolkodni :lol: A rucikkal én is úgy vagyok, ha meglátok egy -egy szebb darabot olcsón, nem tudok ellenállni. Még ha alig vette is fel, legalább nem szívom afogam, hogy mennyit kiadtam érte. Anyósom szegény ha vigyáz Balázsra, mindig azzal van elfoglalva, hogy jaj, ezt nem szabad, azt nem szabad, piszkos lesz a ruhád. Én megengedem neki azt is, hogy apocsolyában ugráljon, persze gumicsizmában.mi baja lesz?Ha nem szégyellném, én is ugrálnék benne :lol: Jó, mondjuk őt máshogy nevelték, régen azért kellett vigyázni a ruhákra, mert az az egy volt, ha összekoszolták, nem tudtak mást felvenni. Rokonokna el szoktam mondani, hogy ruhát ne hozzanak ajándékba, mert úgy sajnálom, hogy kiadnak egy valag pénzt valamiért és többnyire alig hordjuk. Ráadásul az ízlésünk sem mindig egyforma. Így senki sem jár jól. Ők kiadtak egy csomó pénzt, mi meg nem használjuk.Tegnap Balázsnak vetztem egy Tom Tailor gatyót 200 ft-ért. most felfedeztem egy olyan turit, ahol általában gagyi dolgok vannak, de ha van az embernek ideje, kincsekre lelhet, ráadásul fillérekért. Azér tnem mindenen spórolunk ám! Most biztos azt hiszed, hogy mániákus használtcuccimádó vagyok. Devan amire meg sok pénzt kiadok, pl a Balázsnak vettünk korit 19 ezerért, de így nem sajnáltam rá a pénzt, hogy máson meg megspórolom. Ráadásul későb jó lesz Fanninak. Roces márkájú, úgyhogy minőségi.Én úgy gondolom, hogy muszáj ott ügyeskedni az embenek, ahol tud. Nálam egyébként ez inkább elvi mint pénzkérdés, ha milliárdos lennék, akkor is sajnálnám rá a pénzt. Ilyen vagyok, szerintem már így is maradok :lol: na megyek Fannival játszani!
Puszi!
Era

Kép
 


szia!
Még valami:szoktam olvasgatni a többi topikot és abban irtatok a mérlegről. Én ugyan vettem, de nem érdemes, harcold ki a védőnéninél! "alul"törölközés. Én vittem két tekercs papírtörlőt és azzal törölköztem "ott". Ez a lehető leghigiénikusabb, mert utána eldobod. Bocs, hogy belekontárkodtam, megyek is.
pussz
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:25-kor.
Vendég
 


szia!
Nálunka mérleg nem jár automatikusan, elég protekciósnak kell lenni, hogy megkapd. Előnyt élveznek a problémás babák, korások, elsőbabások. Úgyhogy nekem nem járt. Ezért vettem egyet, bár a védőnő mentségére legyen mondva, utána sikerült eladnom egész jól, ő ajánlott vevőt.Amúgy nálam védőnő egyetlen egyszer volt, amikor hazahoztuk Fancsit, azóta sem. Igaz jól ismer, régen rgy házban laktunk,tudja, hogy úgyis hívom, ha gondom van. Csak amikor Fancsi köldöke kipirosodott, nem ártott volna lápiszolni, de ő éppen külföldön volt. szerncsére rendbe jött teljesen. Inkább azon akadok ki, amikor olyat hallok, hogy egy 3 éves gyerek éhen halt, mert nem kapott enni.Hol volt a védőnő?Mert nem egy nap alatt fogyott le 3 kilósra szegény. Komolyan, amikor meghallottam, sírtam is, mennyit szenvedhetett szegényke.Az ilyenekre jobban oda kéne figyelni. Mosással én is így vagyok, pláne Balázs ovis cuccaival. Egy udvari kimenetel, egy garnitúra ruha. Még jó, hogy két overallja is van, meg plusz kabátjai. Mondjuk, ha csak a felülete sáros egy kicsit, lemosom szivaccsal, de legtöbbször tökig sáros. :lol: Irok egy mailt, olvasd el, nem akarom itt írni, nehogy ráismerjenek.
pussz
era

Kép
 


Ja, látom a fiúk is elvannak a csajszi játékával, és egy csak tovább fog folytatódni. :lol:

Kép
 


szia!

Gyors leszek, mert nem érek rá... Kengurum van, de az a hagyományos fajta, lila mintás, este teszek fel képet róla. 500 ft.
pussz
era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:26-kor.
Vendég
 


szia!
Persze, kép megy , de lehet, csak holnap. Amúgy hátul kötős, lila-zöld,rózsszin mintás. Én még Vikinél használtam inkább, de néha azért a kicsiknél is. Nem a legmodernebb, de én meg voltam vele elégedve. A barinőméknek hiper-szuper van, de ez csak akkor éri meg, ha rendesen ki van használva(meg ha meg tudja vk,i fizetni). Én csak sürgős esetekben használtam, akkor is csak rövid időre. Majd úgyis eldöntöd, kell-e. Nem kér enni itthon :lol: Én csak ámultam azon, hogy hagyni kell szarban a gyereket. Én annak azt mondanám, hogy próbálja ki ő. kakiljon egy jó nagyot, lehetőleg jó folyósat, és várjon vele pár órát. Még azt is megengedném neki, hogy előtte bekenje a seggét.borzasztó. hát visszafelé fejlődünk? nekem mondhat bárki bármit. Megyek inkább a saját józan paraszti eszem után. Hülyék ezek. Tényleg komolyan ezt mondta?
Pussz
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:27-kor.
Vendég
 


szia!
Ügyi vagy!

Pelenkacsere. Igen, nagyon érzékeny még a bőrik, szerencsére eddig nekem sikerült elkapni a kakit indulás előtt, de az hogy mennyire csípi ki, attól is függ, hogy mit evett. Elég pár perc is. Amúgy olyan előfordul, hogy éjjel kakil és valaki nem veszi észre(pl. másik szobában) de nálunk ilyen nem volt, mert mindig együtt aludtunk. Ha meghallottam, hogy rotyizott(szopósok még hangosan kakkantanak)akkor is tiszába tettem, ha aludt. Nem kapcsoltam nagyvillnyt, igyekeztem a lehető legóvatosabban csinálni, volt hogy krémet nem is tettem, de legalább kakamentes volt.Egyébként mindig vannak hajmeresztő irányzatok, kár, hogy ilyenekkel befolyásolják a fiatal mamikat. Ma Auchanban voltunk, babahét van, vettünk egy csomó mindent nagytételben (pelus, törlő, bébikaja, meg nekünk is egy csomó mindent. Ott hagytunk egy valag pénzt. :cry: Fanni most sétált egyedül cipőben, annyira tetszett neki, mindenki megcsodálta, milyen ügyes. Ő is büszke volt magára. Olyan édi volt ahogy néhány ember előtt megállt és felnézett rájuk, azok meg visszavigyorogtak rá. Amúgy én is rózsaszínmániás vagyok, korábban el sem tudtam volna képzelni ezt a szint(giccsesnek tartottam) de most imádom, ha abban van. Még bilit is rózsaszínt kapott ma Fanni. Küldök e-mailt.
Puszi!
Era

Kép
 


És még valami a rózsaszín rucikhoz. Egyik barinőm az USA-ból kapott gyerekruhákat, de olyan ízlésteleneket, hogy csak na. Pedig azok is rózsaszínűek, xsak valahogy mégis más a színük, meg az anyaguk sem jó. Szerintem, amiket én vettem, azok nagyon édesek. Meg mivel Fanninak nincs fülbevalója(apa később engedélyezi csak)meg túl nagy hajkoronával sem büszkélkedhet :lol: volt már, hogy fiúnak nézték. De még úgy is, hogy totál rózsaszínben volt. Ebből látszik, hogy sok ember automatice teszi fel a kérdést, hogy fiúvagy lány a baba, mielőtt annyi érdeklődést tanusítana, hogy legalább a színeket megnézné rajta.Takaró: én vettem Fanninak olyat, amit össze lehet cipzárazni, és még kis kapucnija is van, gyönyörű. Sajnos már akkor vettem, amikor alig volt rá jó, most pedig a babakocsiban használom Fanni alá. Én 3500 körül vettem, de kínaiban 3000 körül van, sőt ha jársz a Józsfvárosira, vagy ismerősöd megy, állítólag 1600 Ft ott. Márkásabbakat is lehet kapni(Brendon kb.8.000)de ez tökéletesen jó. Amúgy nekem is volt,hogy valakivel nem találtam meg a hangot itt a neten, pont ebben a topikban, de neki megírtam, hogy nincs értelme egymásnak irogatni, mert annyira mások vagyunk. Ő mindig leírta milyen szuper a családja, én visszaírtam, nagyon klassz, örülök neki, csak ez a topik nem (csak )errről szól, sajnos problémák is adódhatnak, amiket jólesik kiírni magunkból.Ennyi.
Nem tudok aludni, olyan szar, mert reggel meg tök álmos leszek. Tgnap leszedtük a fát, jó nagy meló volt. Jó lenne, ha ki tudnánk ültetni, de szerintem nem marad meg, már eléggé hullik a levele.
Na megyek, szép vasárnapot!
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:27-kor.
Vendég
 


szia!

Én is később jövök még, csak ezer a dolgom. voltam ma börzén. teljesen elképedtem, szinte csak azok árulnak, akikkel a turkiban találkozom. Nem az a gond, hogy árulják amit vettek, hanem amennyiért. Pl.egy kis mellény 800. Farmer gatyó 1200. Meg azt hazudják, hogy kinti rokonok küldték. Én is eladok sok mindent, de szerintem próbálok reális lenni. Ha már én is használtam a cuccot, szemétség lenne többért eladni, mint amennyiért vettem. Dehát mások vagyunk. Keresztelő:Valószínüleg nekünk nem lesz. Egyikőnk sem vallásos, bár én meg vagyok keresztelve. Én mnem lennék ellene(az miatt, amiket te is írtál)de ez miatt nem akarok veszekedni Norbival. Amúgy nekem sajnos csak rossz emlékeim vannak:a pap állítólag tök részeg volt a keresztelőn, úgy kellett a kocsmából kirángatni :lol: Aztán az exem családja irtó vallásos, Ex is állandóan a templomba járt, amúgy meg soxor laposra vert. Én úgy gondolom, hiszek valami felsőbbrendűségben, de nekem a katolikus egyház nagyon nem jön be. Szépnek nagyon szép, de -lehet, a rossz tapasztalatok miatt, képmutatásnak tartom, Meg a másik a papi szexmentesség. Én ebben nem hiszek!!!!az hozzátarozik az élethez. Ha nem, akkor valamilyen formában úgyi selőjön, ami viszont nem normális. Sajnos ilyen tapasztalatom is van, barinőmet pap molesztálta...naszóval én így gondolom, de abzolut tiszteletben tartom más véleményét. Az igazi vallásosat pedig nagyon tisztelem.
Puszi
Era

Kép
 


szia!
Merre vagy? képzeld Balázskám rókázott egy nagyot, már lefekvéskor fájlalta a pociját, nem tudom mi lehet, de a narancs jött vissza. Amikor meg beáztattam a ruháit meg az ágyneműt, engem is meglátogatott róka koma. Remélem ennyi a történet, most megyek, puszi!
Era

Kép
 


szia!

Jól eltűntél. Balázsom jól aludt az éjjel, reggel nem is emlékezett a rókarandira. Most papával sétálnak, nem mertem oviba engedni. Vikivel megint vannak gondjaim. Húsvétra kapot pénzt a rokonoktól, hogy vegyenvalamit magának.Vett egy mp4-et, én nem szólatm bele mire költi. Na, pár hónapja észravettem, nem használja, mire kiderült, hogy valami zsínór nem jó rajta. Mondtam adja ide a jótállást, el kell vinni szervizbe. Ez volt kb.novemberben. Állitólag a blokkja a barátnőjénél van, mert együtt vették. Azóta hetente könyörgök, hogy hozza el, meg kel javíttatni, amig garanciális. mindig elfelejti. Azt mondta tegnap, nem érti,miért fontos az, hogy garanciális, utána is megcsinálják. Persze süsükém, csak akkor fizetni kell érte. Azért egy mp4 nem kétfillér. Kiakasztott. Más:voltak sulidokinál és kiderült, hogy romlott a szeme, új szemüveg kell. Már régóta nyüstöl egy trendi keretért, de most rálltam, mondván, ha már úgyis kell szemüveg is. Mondtam, nézzen körül, melyik tetszik neki, és ha már van elképzelése, elmegyünk együtt. Csak azért nézzen körül, hogy ne kelljen felesklegesen az egész várost a nyakunkba venni 3 gyerekkel boltból ki boltba be. Na ez is elmarad mindig. Megint más. mondtamneki, ha leviszi az üres üvegeket, övé lehet a pénz. Kb egy ezres. bolt kb. 1,5 perc. Gondolod, leviszi, áááááááááá. Tegnap észrevettem, hogy hátul tök barna foltos a polója. kiderült, hogy belefeküdt a csokiba. Megkértem takarítsa le az ágyat, mert az is olyan lett. Fél óra múlva kérdezem, na, mehetek megnézni? Erre látom, gogy csak a körmével elmaszatolta az egészet. agy megtelik vérrel, de még mindig nyugodt vagyok. el kellett neki magyarázni, hogy víz és szivacs is kell hozzá, megmutattam, hogy kell. Tényleg ennyire süsü, vagy csak tetteti magát. Ilyet el kell magyarázni. Oké, hogy még kislány, de csavarogni nem az? meg azért is pipa vagyok, ha nem adja vissza a mások dolgait. tegnap is rámtelefonált az osztálytársa, hogy Vikiadja vissza a törifüzetét, mert feleni fog belőle és nem tud így tanulni. Olyan égő. Emlékszel a könyvtáras dologra. Na, ugyanez van mással is. Nme véletlenül nem engedek kivenni könyvet. És nem hiszem, hgy ez elfelejtés kérdése. 2-3 szor oké, elfelejti, de hónapokig? bocs, ha nagyon pipa voltam, de ez úgí kikivánkozott belőle...
Puszz!
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:28-kor.
Vendég
 


szia! Na, váltjuk egymást.Mire én lehiggadok, te leszel ideges.nem irigyellek.
pussz
era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:29-kor.
Vendég
 


szia!

Hát nem örülök a rossz hírnek, próbálj megnyugodni.csinálj tojásból pörit, vagy tésztát valamivel, azzal kihúzod pár napig.
Nálunk minde oké, Vikinek holnap megveszem a szemüvegét, sajnos romlott a szeme. Kinézett egy klassz keretet, nem olcsó, de mivel a lencse ingyen lesz(közgyógyra)így megveszem neki, aztán majd az apja kifizeti a felét. Balázs egész jól van, már rosszalkodot egész nap, de még nem viszem oviba
pussz
Era

Kép
 


szia!
Helyzet jobb?
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:30-kor.
Vendég
 


szia!
Ez a mai nem az én napom. Az előbb Fanni elborította az állólámpát, ripityára tört a búra, szerencsére neki nem lett baja. Ezerszer mondtam Norbinak, hogy tegyük el ideiglanesen, mert baj lesz. Á, nem lesz, majd figyelek rá(mármint én). Járókát nem használunk, Fanni egyedül tekereg a lakásban, nem tudok így se házimunkát csinálni, s esemmit.Estére már teljesen kivagyok. Nem fizikailag fáradok el, hanem abban, hogy minden mp-ben figyelnem kell rá. A városban állítólag járvány van(fosós-hányós)Balázs is ezt kapta el szerintem. Nehéz így, hogy mindketten itt vannak. Ráadásul tegnap este alig vártam Norbit, erre mikor hazajött, elment enni,persze Fanni állandóan ott akart vele lenni(mindig visszacipeltem kb.32x)etetőszékből kiugrik(nem lehet bekötni, mert a régi fa etetőnk van)utána meg befeküdt Balázs mellé az ágyba)Balázs már 6kor aludt). Mikor közöltem, hogy már nem bírom tovább a Fannizást, azt mondta, ő a Balázsra vigyáz. Utálom, ha palira vesz, mert ugye egy alvó 4,5 évesre marhára kell vigyázni. Totál kész vagyok. Mostanában állandóan zabálok(kínomban)aminek meg is lett az eredméánye, november óta(akkor méreckedtem utóljára)5 kilót híztam. teljesen odavagyok, mi lesz így velem. Szerintem nekem nagyobb hasam van, mint neked. Az a baj, hogy kényszerevő vagyok, akkor is eszek, ha nem vagyok éhes, mert ez az egyetlen ami m egnyugtat. este elmegyek futni....
Talán holnap jobb kedvem lesz
Pussz!
Era

Kép
 


Szia!

Voltam tegnap ftni, baromira jól esett.egy kicsit emelkedőn mentem, direkt jólesett az önkínzás.Legalább levezettem a bennem levő feszültséget. ha lehetőségem van rá, minden este szeretnék menni, nem sok idő, fél óra, de nagyon jó, hogy végre mozoghatok. Evéssel is visszaállok, remélem sikerül nyárra lefogynom, nem akarom, hogy ilyen gyönyörű gyerekeknek egy tehén anyjuk legyen :lol: Pussz
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:31-kor.
Vendég
 


szia!
Örülök, hogy rendben zajlott a fizus nap. Futás azóta is megy minden nap, jól esik nagyon testileg-lelkileg. Én nagyon szeretem, biztos írtam már hogy én nagy futó voltam, maratont is futottam, pár éve edzésképpen sokszor körbefutottam aVelencei-tavat. Pelenkázó jó drága(szerintem)bár nem vagyok tisztában az árakkal. Én kaptam matracot meg pelekázót is, úgyhogy nem kellett venni. Bár apelenkázót alig használtam.C A-ban vannak édes kislánycuccok egész jó áron, én sapt+sálat akartam vanni, majd holnap visszamegyek gyerek nélkül.
pussz!
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:31-kor.
Vendég
 


Szia!

Először is boldog szülinapot neked! Úgy látom egész jó "ajándékot" kaptál az élettől, mármint a gyors válást! Akkor jöhet az esküvő. Gondolom nem terveztek nagy banzájt, de nem is az a lényeg. A cuccok irtó édesek(látom még mindig rózsaszínpárti vagy). Jelentem, elloptátok a sapinkat!!!Faninak is ugyanilyen van, az első sapija volt, de jó sokáig hordta (nem volt nagyfejű :lol: ). Én meg voltam vele elégedve. Hétvégén mi is bevásároltunk ezt azt. Norbinak kellett farmer, meg Fanninak vettem egy Nike cipőt, nagyon klassz, fehér-rózsaszín, 20-as, le volt árazva, 4800 ft. Na mennem kell, Baláézzsal társasozunk, szegényre alig van időm.Pussz!
Era

Kép
 


szülinapot=névnapot

Kép
 


hmmm... elvált szülők gyerekei...
Azt hiszem ide tartozom
Igaz a válóper még tart de a férfiak mindig a könnyebb utat választják.... futás.....amerre csak látsz....
Vendég
 


Csokinyuff!
Légy üdvözölve ebben a topikban. Mesélsz magadról?
Nehéz válásra számítasz? Nagyon édes a bébid, hogyhogy ilyen pici és már váltok?
Era

Kép
 


Ja, egy kicsit utánadolvastam más topikban, tényleg szemtelenül fiatal vagy. Tulajdonképpen akár a lányom is lehetnél, hisz én 39 leszek márc.1-én. Bár nem érzem magam annyinak, van egy 15 éves lányom, aki kordában tart. Nagyon csini vagy és ügyes, hogy sikerült visszafogynod. Én most kezdtem el fogyózni, remélem sikerül leadni a felesleget. Hogy lehet olyan képeket csinálni, amit te is tettél fel (holdraszállás és a többi)?
Era

Kép
 


a képek igy készülnek
http://www1.photofun.od.ua/
A férjemmel négy éve voltunk együtt... véletlen mecsuszott a baba ugy döntöttünk megtartjuk mivel nem is tudtuk volna mással elképzelni az életünket.
Aztán nőtt nőtt a pocak egyre kevesebbet törödött velem megszületett a kicsi és mégkevesebbett...
nem volt hajlando beszélgetni menekült a gondjai elől és én hiába probáltam segiten nem ment.
mindenből veszekedés lett felgyülelmlett benne a sok minden és beadta a válopert. Nagy űr van most a szivembe... :cry:
szerencsére a lányom kárpotol :D
A fogyás ... én a terhesség alatt hat kilot szedtem fel viszont előtte felszedtem egy párat és ez nagyon zavart a szülésnél lement a 18 óra vajudás alatt 12 kilo a bébivel együtt de megmaradt a csunya laza bőr...
Én ezt a tvshoppos seven övvel oldottam meg nekem bevált
igaz annyit használtam első nap hogy kiégett de kicserélték egy másikra...( mivel én nem tudom mi baja lett :lol: )
De tényleg jó sokkal jóbb kondiba érzem magam és akár futni is kedvem lenne ugy feltölt a masszirozás és feszesiti a bőrt nekem az első használat allat egy cm-re kissebb lett a derekam
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:32-kor.
Vendég
 


Pupoka! maga adta be de én beleegyeztem aztán. nem akarok nagy :( csetepatét... igy is megvisel engem meg hát érzi a baba is hogy szomuru vagyok...
de mi különben mostmár jol megvagyunk tudunk beszélgetni elkenguruzunk a majával hozzá és jol el vagyunk mint egy család de vissza már nem kéne kezdődne minden előről
Vendég
 


Pumpóka!

Látod már nem csak ketten vagyunk itt elváltak, ami egyrészt jó(tapasztalatcsere)másrészt viszont elkeserítő, hogy már szinte alig létezik normális házasság. Nem írtad, hogy milyen esküvőtök lesz. Tessék ám velem is megosztani mindent, kezdek féltékeny lenni, máshova annyit írsz!!! :( De sebaj, kitolok veled, mert beleolvasok a többi topikba és máris képben vagyok. He,he...amúgy is jó olvasni, mennyre lázban égtek már, mindenki lassan a finisben van már, akárcsak én tavaly ilyenkor. Látom, te sem állod meg, hogy ne vegyél állandóan valami, de ezek olyan jó érzések, emlékszem nekem is mekkora örömöt okozott minden, amit Fanninak vettem, állandóan azokat nézegettem, rendezgettem otthon.

Csokinyuff!

Azt hogy érted, hogy amúgy jól elvagytok?Kérdzhetek egy indiszkrétet?Nem másik csaj van adologban? Vagy csak menekül a felelősség elől?Neked van segítséged?Anyagilag nehezebb, vagy meg tudjátok ezt is oldani?Bocs, ha túl sokat kérdeztem!
Era

Kép
 


Erika igen is meg nem is... élni szeretne és én ezt meg is értem... Sok neki még ez a fajta komolyság felellőség. Hárít...
Van segítségem anyukámnál lakom az ikertesómmal. Az anyagiakat megoldjuk meg nekem nem fontos a pénz . Legyen mit enni meg legyen meg a létszükség nekem mindennél fontosabb hogy béke és szeretet legyen :wink: és ebben nevelhessem fel a lányomat.

Jahh az amugy jol elvagyunk az olyan kb mint mikor még nem laktunk együtt :D
Vendég
 


Csokinyuff!

Az jó, hogy nem egyedül kell megbírkóznod a feladattal, gondolom ezek szerint jó a kapcsolatod a családoddal. Lehet, hogy jobb így hogy nem laktok együtt, sajnos ha nem érett meg rá a párod, erőltetni úgy sem lehet. Sajnos sokszor lehet azt hallani, hogy a pasik idősebb korban bevallják, hogy így utólag lelkiismeretfurdalásuk van, hogy nem foglalkoztak eleget a családjukkal, idősebb korban jobb családapák tudnak lenni.Nem mintha ez téged vigasztalna :( Jó, hogy pozitívan látod a dolgokat, minden rosszból kisülhet velemi jó is. a lényeg, hogy a családod szeret, elfogadja a kialakult helyzetet és támogat. A volt pároddal meg jó, ha megmarad a jó kapcsolat, Majának is könnyebb lesz elfogadni, mintha marakodnátok állandóan.Azért irigyellek, hogy anyudék nem szólnak bele, én a válásomkor anyuék jöttek a "Bezzeg mi előre megmondtuk, hogy válás lesz belőle"szöveggel.
Era

Pumpóka!

Tessék ide is írni!!!!
Era

Kép
 


Pumpóka!

Azt elfelejtettem az előbb írni, hogy nálam már kezd komollyá válni a rózsaszin mánia. Képzeld, a hétvégén vettem magamnak egy edzőcipőt(futni) és na milyet vettem szerinted? Persze, hogy fehér-rózsaszint. Ott a boltban nem is gondolkoztam rajta, itthon jöttem rá, hogy atya világ, nem is a Fannié lesz, én meg majd villogok 40 éves létemre a rózsaszinben :lol:
Era

Kép
 


erika!
Anyukám nagyon jofej tudomhogy ezt gondolja de rámbizta a döntést!Akkor is most is.
Hát igen fiatal! Nem erőltetem minek... akkor csak rosszabb lesz.

Rózsaszinmánia :lol:
Az fiatalit :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csokinyuff!

Irigyellek anyukád hozzáállása miatt. Ne érts félre, szeretm az anyumat, de ő eléggé másképp gondolkozik, mint én! Remélem, én megértőbb leszek a lányaimmal.(bár pont most nehéz Vikivel, 15 éves és küzdünk ezerrel-kamaszkor)
Era

Küldtem mail-t a rózsaszin futócipőről

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:33-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:33-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:34-kor.
Vendég
 


pumpóka!

meg vagyok veled elégedve,látod ezt szeretem, ha sokat írsz :D Esküvőt irigylem, azért akármennyire is hangoztatom, hogy nem kell esküvő, meg hülyeség a papir, jól esne. ha megkérnék a kezem...(erre aztán várhatok :( )Bár akármennyire is szar lett a házasságom, az esküvőre jó visszaemlékezni, lehet, hülyeség, de én tényleg átéreztem a jelentőségét és olyan boldog voltam. Sajna nem sokáig :cry: azért titkon reménykedem benne, hogy talán egyszer hátha kedvet kap hozzá Norbi. Sokan mondják, miért nem vagyok kicsit erőszakosabb, de azt soha nem tenném. Az ilyesmi vagy szívből jön, ha meg nem, akkor megette a fene. Úgyhogy maradok elvált asszonyi státuszban. A nevemhez viszont ragaszkodom, érdekes, ahogy elváltam, rögtön visszavettem a lánykorit. Sokan meghagyják, mert macera újraíratni, de nekem igy is jobb. Anyósom pl. ezer éve elvált és még mindig Gipsz Jakabné, ő nem is akarta megváltoztatni, pedig apósom a válás után rögtön újranősült, így két Gipsz Jakabné mászkál Fehérváron. :lol: Ő büszke a nevére(tudom, megbánta hogy elvált, még mindig szereti az exet)
Neked mi lesz a neved?
Fannit nem adom, meghalnék nélküle!!! :lol: Nemsokára Zsófi is kibújik, tök jó lesz, annyira lehet őket imádni.Hiába irtó nehéz, de annyira jó. És (csak halkan mondom,nehogy Balázs meghallja)annyira mások, mint a kispasik. Jobban lehet őket szeretgetni! és olyan "nőcik". Az apja tuti szerelmes belé, látni kéne ahogy ránéz. Balázst is imádja, de az más.A pillantásból látom. Szóval alig várom, hogy Zsófi is megszülessen és együtt babázzunk.
pussz
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 22:36-kor.
Vendég
 


Pumpóka!
Hát igen,Zsófi valódi konkurencia lesz majd!Meglátod!Imádnivaló boszorkánypalánta, tündérhercegnő(így hívom Fannit). Ne nézz hülyének, de tényleg ennyire imádom. Nem is értem sokan miért akarják siettetni az időt, hogy jaj, alig várom hogy nagyobb és értelmesebb legyen a gyerek, mert még olyan kicsi. Hát én szerintem már most irtó okosok és olyan jó látni, ahogy napról-napra felfedezik a világot, rácsodálkoznak mindenre. Balázsnak volt tegnep egy édes mondása: sétáltunk és sok nőnek kopogott a cipője sarka. Erre Balázs:Anya, én úgy hallom itt lovak közlekednek (a kopogásra utalt).

Csokinyuff!

Írtad, hogy 4 évig együtt voltatok.Az nem semmi. Akkor te nem voltál egy lázadó kamasz, ugye? És mindig jó volt akapcsolatod aszüleiddel? Megkérdezhetem, anyukád hány éves?
Era

Kép
 


Pumpóka!

Jött egy privi tőled, csak nem volt benne semmi!
Véletlen volt?
Era

Kép
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: