Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Oké, értettem, nem ébresztesz fel, hívj nyugodtan. Számat tartom a babakocsival kapcsban. Várlak szombaton!
Pussz!
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:26-kor.
Vendég
 


Szia!

Gyoors bekukk, majd később írok hosszabban! Én is örülök, hogy megismertelek!!!!! Rucik jók, persze, hogy tudjuk használni, némelyik még nagy, de majd belenő. Joghurt fini nagyon, Fanni naponta fél lityit megiszik.(legalább) Ma börzén vettem egy sport babakocsit, úgy örülök neki, csak félévet használták, de még van rá másfél év garancia. Majd teszek fel róla képet.Csak a színe nem rózsaszín, de sebaj!!!A pelustáskát megkérdezem, mennyiért lehet feladni, gondoltam olyan buborékos borítékban is elfér, d emajd kiderül.Na megyek, mert ezer a dolgom!
pussz!
Era

Kép
 

 
 

Ági!

Megadod a címedet priviben? Akkor elküldeném a baritáskát meg a kengurut. Össz:800 Ft jó neked? Utánvéttel küldhetem? Meg küldök egy malackás matricát(falra ragasztható).Én az ágy mellé tettem, olyan édes így együtt az ágyneművel. Csak egy baja van, az egyik füle leszakadt, viszont pill.ragasztóval meg tudod ragasztani és nem is fog látszani.

Kép
 


Kép Kép Kép
Kép
rákapott a banánra :lol:
Vendég
 


csokinyuff!

Úgy látom, imád enni Maja.Látszik, élvezi nagyon. Klassz képek!
Era

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:27-kor.
Vendég
 


életképek ma :D Kép Kép Kép Kép
éjjen maja ma jelzett és sikerült a wc-be ment a kaki is!!!!! Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:28-kor.
Vendég
 


Ági!

Remélem jobb kedved lesz!Jó romantikázást Zolival, ma megbocsátom, ha nem írsz! :D

Csokinyuff!
Maja ügyi nagyon, hogy "jelzett". Hogyan vetted észre?

Kép
 


olyankor kiad egy jellegzetes hangot aztán fél perc és jön ugyhogy van hogy futni kel. de ma is sikerült
Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:28-kor.
Vendég
 


reggelizünk Kép Kép
Van valakinek zepter masterpiece készletből valami????
recepteket szeretnék ha tud valaki...
Vendég
 


Ági!

tetű :cry: ovónők :cry: :cry: :cry:

Csokinyuff!

bunikenyér nyami, nem mondod, hogy Maja is eszi?

Zepter recept engem is érdekelne, nekem ugyan AMC van, de jó lenne, ha lenne akitől hasznos recepteket tudnék kérni.

Kép
 


ugye anyukám is ovono mivel a legtöbb gyerek kisebbségi .. előfordul a tetű...
anyu hazaküldi és másnap már hozzák is persze ugyan ugy tetvesen
igy anyukámék kénytelenek voltak bevezetni a hajmosást ha muszály

erika dehogy adtam neki csak ugy nyulkált érte :D
Vendég
 


csokinyuff!

és neked vannak receptjeid?Milyen edényeid vannak?

Kép
 


a zepter masterpiec készletből a kukta szerűség....
amiben még a marhalábszár is öt perc alatt megfő...
igaz ilyen horribilis összegér igazán mellékelhettek volna egy kétszáz oldalas szakácskönyvet :roll:
Vendég
 


nekem is van gyorsfőzőm, csak jó lenne mellé receptkönyv is(van, de egyszerűbb kaják nem nagyon vannak benne)igazából jó lenne a tapasztalatcsere.Fanninak tüszös mandulagyuszija van :(

Kép
 


:cry:
szegény fannika :cry:

nekem még ez a föző még csak egy honapja van meg. nem igazán tudom még kihasználni
de kezdem eltalálni az izeket.
főztem benne töltötkápit végre eltaláltam már a huslevest is. majának abba főzőm a bébikajánakvalot igy mionden értékes bennemarad.
a markapöci is sikreült a sülthus az isteni lett pillanatok alatt elfogyott. csak ugye elég furcsa még hogy nem lehet levenni a tetejét főzés közben és ugy kell megoldani... :oops:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:29-kor.
Vendég
 


Ági!

jobbulást :cry: pihizz egy kicsit!

csokinyuff!

Akkor megoszthatnánk egymással a tapasztalatokat. nekem is furi, hogy nem tudok belekuksizni főzés közben!majd még jövök, csak Fanni nyűgös nagyon :(

Kép
 


Fanni alszik(még), megpróbálok egy kicsit írni.
Vikit szombaton beválogatták egy ügynökség szereplőválogatásán.(80ból 12-őt vettek fel).Énekelni kellett, helyzetgyakorlat volt meg veerset kellett mondani. Aztán behívták a szülőket és közölték, hogy 12 alkalmas képzés lenne(tanárok:Hujber Feri, Szorcsik Viki-ő felvételiztett,a táncot meg a Karsai Zita tartaná.)Tegnap lett volna a fotózás, csináltak volna egy portfóliót a gyerekekről és 2 évig szerepeltek volna az ügynökség honlapján. Ára 120 rugó. Hát sajna nekem nincs ennyi lóvém. Bár Viki apja a 60%ot bevállalta volna, de azért ez sem kevés. De mire pont belementem volna, Viki közölte, hogy inkább nem akar menni. Nagyon meglepődtem, de rá bíztam a döntést. Most már egy kicsit bánja, de már késő!
Fanni jobban van, bár f*sik egy kicsit, szerintem az augmentintől, este elviszem a mi dokinkhoz, mert szombaton csak az ügyeletes látta. Balázsom egész hétvégén mamizott így mi is romantikázhattunk egy kicsit a párommal. :D Sajna olyan ritka az ilyen,de annál jobb :lol:
Ági!

Lelked vogy van?

Csokinyuff!

Pörit hogy csinálod a Zepterben? Beledobálsz mindent? Hány percig főzöd?

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:30-kor.
Vendég
 


erika igen beledobálok mindent.
Mikor átmegy mutato a zöldbe kis lángra csapom öt perc, elzárom.
mikor lemegy a pöcök akkor lelehet venni a tetejét és kész
Vendég
 


Ja, nálam nincs pöcök, így nem tudom mikor vegyem le. De nekem is nagyon bevált, meg az a jó, hogy pár perc után lekapcsolom a gázt és magától megfő a kaja.

Ági!
Jobban vagy?

Fannival voltunk este dokinál, a gyógyszertől lett a kiütés meg a fosás, most abba kell hagyni, vett garatváladékot, hogy egyáltalán bakteriális -e. Eredmény 48 óra, remélem negatív.

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:31-kor.
Vendég
 


http://freevlog.hu/video/11231.html
maja fürdik meg a parketta is :shock:
Vendég
 


Ági!

kiselefánt :lol: én is szoktam ilyen felejtős lenni!
lóvé: :( jövő hónap bizti könnyebb lesz!

Csokinyuff!

Maja ennyire szeret fürdeni? Tesztek valamit a kád aljára?

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:32-kor.
Vendég
 


Erika nem...kellene?
Na akkor Maja anya által kreált cuccba :shock: Kép Ne zavarj pihenek!!! Kép hátulról Kép előről amennyi látszik Kép kukucs
Vendég
 


Ági!

Privi ment!
Csokinyuff!
Nem, nem kell, ha így is szépen elvan benne!
Látszik Maján, mennyire jó helyre született és hogy sokan szeretik!

Kép
 


Ja, és a pulcsi nagyon klassz!Ilyen nincs mindenkinek!

Kép
 


Erika köcc :wink:
Igen imádjuk!!! :wink:
Vendég
 


Ági!

Minden oké?

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:33-kor.
Vendég
 


Pupoka!
Én tavaly mentem férjhez én is kismama voltam akkor hét hónapos ha gondolod szivesen áron alul odaadom a ruhámat ha tetszik...
Én varattam tavaly 60000ft-ért.
odaadom ha gondolod az árat megbeszéljük...
Meg megvan a diadém és a többi minden is én remélem többet nem megyek férjhez főleg nem terhesen
Esetleg egy kicsit bevarratod nemtudom milyen alkat vagy :wink:

Persze csak egy kedves ajánlat akart lenni ha még nincs bocsi nem nagyon tudtam visszaolvasni :roll:
Vendég
 


Ági!

Na, egész jól álltok az esküvővel. Nem semmi húzós hónapod lesz. Nekem valószínű már nem lesz esküvőm, ha eddig nem volt. Később meg már ha ő akarná sem mennék bele. Egy menyasszony hogy néz már ki vénen?Én ennek nem vagyok híve. Szóval egy kicsit irigyellek.
pussz

Kép
 


És Maja anya által kreált fél éves szülinapi ajándéka....
Ami majd a kiságy fölé kerül... Kép Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:33-kor.
Vendég
 


Ági!kartonokból van kivágva és aztán megrajzoltam
Vendég
 


Nyuff!

Nagyon ügyes vagy! Gondolom anyud is sok hasonló szépséget csinál az oviban, tőle a kézügyességed. Én nagyon béna vagyok és kedvem(meg türelmem sincs az ilyesmikhez)Előre sajnálom Fannit, hogy ennyire nincs érzékem a manuális dolgokhoz. Bár most a homokozóban egész ügyes sütiket sütöttem. :lol: Olyan furi, hogy Fanni már ilyen nagy csaj, hogy már játszóterezünk. Imád homokozni, rugós lovacskázni, meg pörgőhintázni. Ha az ablakból meglátja a játszóteret, visongat, hogy menni akar.Persze mindent a szájába vesz,, nem győzöm kihalászni a különböző tárgyakat a szájából :cry: Tegnap olyan mérges voltam, mert egy barinőm mondta, hogy küldtek neki a dm-es bababónusz kapcsán egy levelet, amiben 3 kupon volt, hogy bármilyen 3 terméket féláron vehet meg. Én nem kaptam, de telefonáltam, hogy ugyan már én is kérnék, ha egyszer bababónuszos vagyok. Erre most ért ide a levél, mert elírta a címet(4/b helyett 46. szám)És 29-ig van az akció, persze, hogy már alig van valami jó dolog.
Asszem valami drága parfümöt veszek, ha még lesz egyáltalán.
Ja, meg vettem Fanninak egy vadiúj rózsaszin Nike szandit meg egy szép kiscipőt, 700-ft ért. Majd teszek róla képet, tök szép.
Pussz

Kép
 


Erika nem!
Én csinálok mindent anyunak az oviba anyunak nincs valami extra kézügyessége...
A családban senkinek nincs nem is értem nekem honnan van :roll:
Vendég
 


nyuff!
:lol: :lol: :lol:

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:35-kor.
Vendég
 


Ági!
Nemtudom lehet-e mosni sajnos de tényleg nem tünik kényesnek:)
Én vettem melltartót de ha megnézed hátul van egy pánt amibe belehet fűzni igy nem tud felcsuszni :wink:
Én nagyon örülök hogy jól lett!!!!
Szerintem ha a felsejét külön kimosod az ugy jólenne.
Vendég
 


Nyuff, az alsószoknyát nem is akartam, csak magát a ruhát!
Végülis az úgysem látszik ami a ruha alatt van.
Látod, a melltartó helyét észre sem vettem. De akkor kell vennem egy pántnélküli melltartót...
Vendég
 


Pupoka én egy pántosat tettem át ugy hogy nyakbaakasztós legyen :wink:
A mostaniakon ugyis lehet rakni a pántot :wink:
igen az also ugyse látszik :wink:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:36-kor.
Vendég
 


sziasztok!
Vagyok, csak olvasok egyelőre. Fanni pár napja kikészít éjjel, sokat fenn van. legalább 20x én meg kivagyok teljesen. Amióta beteg volt, rászokott a cicizésre és most állandóan azt akarja....
Meg amúgy is ki vagyok akadva, amióta(pár napja)játszóterezünk, mindenki ki van akadva, hogy Fanni még csak 10 hónapos, és ennyire ügyes. Tegnap úgy sétáltunk a városban, hogy jött mellettem a játékbabakocsiját tologatta. Mindenki minket nézett. Már unom a magyarázkodást, hogy ilyen pici és ilyeneket csinál. Volt, aki egyenesen hülyének nézett, hogy úristen, mit csináltam ezzel a szerencsétlen gyerekkel, biztos erőszakkal fejlesztem, meg hogy ez nem normális, hogy 8 hónaposan elindult. Komolyan, kezdem magam szégyellni, ahelyett, hogy büszke lennék rá. Ráadásul Fanninak még a kezét sem foghatom meg, mert nem hagyja. Ő egyedül akar mindent csinálni. Méghogy erőltetem...Ő ilyen és kész. Én soha nem tettem megjegyzést a lassabban fejlődőkre, sőt mindig azt mondom, hogy nem szabad viszonyítani, minden gyerek a saját tempójában nő. Soha nem villogtam Fannival, mégis sokszor én érzem magam kellemetlenül. A súlya meg 3 hónapja alig nőtt, most alig több, mint 8 kiló. De valószínű ez is a mozgékonysága miktt van.

Ági! szép a pocid

pussz
era

Kép
 


Erika!
minket nem fegyeget ez a veszély maja nem éppen a mozgékonyságáról hires...
Utál hason lenni... Pl kitalálta ujjabban hogy ülve is lehet haladni mert ugye a mászáshoz hasalni is kellene.. :shock: :?
És akkor igy seggen csuszva araszolgat mint egy gilisztás kutya :?
Nemtudom a védőnő hogy fogja dijazni :oops:
Majám egy honapja volt 7,5 kilo :oops:
Jövő héten megyünk mázsálni...

Ági! Szép a poco már alig várom az eskövői képeket bizti nagyon szép leszel :wink:
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: