Új privát üzeneted érkezett!

Nyuff!
Nekem a fiam fejlesztett ki egy spec. haladási technikát: féloldalasan négykézlábazott, mint a kenusok. Hát, ebből is látszik, ki ilyen, ki olyan módon halad :lol:

Lányok, ma vagyok 39 éves, tessék sajnálni! :(
pussz
Era

Kép
 


Era! Boldog szülinapot!
Minimum még egyszer ennyit!!! :lol:
Majd akkor sajnállak, ha azt mondod, lányok, ma lettem 79 éves! Na, az már sajnálatra méltó! :lol:
Vendég
 


Era! boldog szülinapot.. az kétszer annyi mint én.. :wink:
NA jó csak vicceltem az még egyeltalán nem sok és nem sajnálni való....
A nagyszüleim 80 évesek 62 éve boldog házasságban élnek 11 unoka és 13 dédunokájuk van... nagyon boldogok voltak egész életükben én is igy szeretnék meghalni...
Vendég
 

 
 

Köszi lányok!

Jól esett, igazán.


"örömömben" megittam majdnem egy üveg bort(ritán szoktam ilyet tenni), de most jól esett. Meg sütiket is faltam, de hát ez most megbocsátható. Holnap jönnek rokonok, na azt nem szeretem, a kötelező jópofizás.Sajnos, de tényleg nem tudok őszintén örülni nekik. Talán ,mert ők sem őszinték?

Bocs a sok mellébeszélésért, de egy kicsit illuminált vagyok :lol:
Szép hétvégét nektek, sajnos az idő nem túl szép, de azért már csak jön az a fránya tavasz!
Pussz
Era

Kép
 


Erika!
A jópofizást én se szeretem. Pl ha nincs is különben semmi közünk már egymáshoz akkor minek jönnek nekünk és nekik is kinos... nekem is vannak ilyen ismijeim :roll:

De a közeljövőben nem lesz semmilyen ünnep..
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:19-kor.
Vendég
 


na, jelentem, kijózanodtam. sajnos... :lol: mert annyi dolgom van, elhenyéltem a délelőttöt, holnap meg nem érek rá.
Én ugyan főztem, de szinte az egész megmaradt holnapra, mert délelőtt voltunk Auchanban és felfedeztem egy tök fini kaját:besameles csirkemell sajttal. Akkor sült ki, nagyon guszta, nem bírtam ellenállni neki. még jó, hogy előre nem kérdeztem meg az árát, mert db-ja 650 Ft volt. bár jó nagy, jól lehet vele lakni.így a mai főztöm a hűtőben várja a holnapot :lol:

Ági!

alkohollal vigyázz azért, Zsófi is kap belőle! Én már büntetlenül ihatok :lol:
pussz

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:19-kor.
Vendég
 


ági!

írsz privit?

Bírd még ki egy kicsit!
pussz

Kép
 


babatalálkozon
Kép Az első találkozás Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nyuff!

Édes babók! És mennyi! Milyen tali volt?

Kép
 


Erika! ugy volt többen leszünk.
2007 augusztusi babák topic tali... :wink:
Vendég
 


szép kis csapat!Akár egy bölcsiben!Maja jól bírta?
Fanni iszonyú akaratos mostanában, hétvégén úgy lefejelt, hogy eleredt az orrom vére. Meg kikapta a villanykapcsolót a helyéról. azt hittem, megüt a guta. Apa megcsinálta utána :lol:
Ja, meg ha fáradt és hiszis, előszeretettel csap földhöz tárgyakat :( Nem semmi türelem kell hozzá. De már egy csomó mindent megért, beleteszi a babáját a babakocsiba, ha megkérjük rá, megmutatja a tastrészeit, stb.
pussz

Kép
 


Igen jol birta.
Csak azt nem nagyon hogy pest tölünk 3és fél óra...:S
Odafelé még nem volt gond ottaludtunk az egyik topictagnál... és tegnap már nagyon nagyon nyügös volt :cry:

Különben volt ott egy kislány aki 6 hos és kapaszkodva olyan simán megy mint egy 10 honapos....
Azt hiszem hasonlo mint a lányod. Ő is olyan korán csinált mindent
Vendég
 


hát, igen, ebből is látszik, minden gyerek más. de ez így van jól :D

Kép
 


etűntem, nem tudom, mikor jövök. Szarul vagyok, fáj mindenem, szerintem influenza.
pussz
era

Kép
 


Era!
jobbulást :wink:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:20-kor.
Vendég
 


Ági!
Remélem a kis alien összehuzza magát az esküvőre! :wink:
Herpesz.. nekem egyszer volt életembe...
De a barátnőm kiprobálta azt az átlátszó herpesz tapaszt és nagyon gyorsan eltüntette és szinte nem is látszik ha rajta van :roll:
Vendég
 


Voltam ügyeleten, kaptam gyogyit, most már jobban vagyok :D
Herpesz :(
Pocinövés :lol:
Norbi hajnalban utazik Japánba, 3 hét múlva jön meg. Addig egyedül leszek.
Pussz

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:21-kor.
Vendég
 


Olyan furi, hogy egy szar infuenza így le tud dönteni :( Már egy hete nyűglődök, az antibiotikummal már sokkal jobb, de pl. a hátam rohadtul fáj. Érdekes, olyan mintha leégtem volna, a bőröm fáj, ha bármi hozzáér. Pedig lázam sincs. Lehet, hogy valami ízületi gyulladás lehet. Tegnap anyóssal is összeszólalkoztam, mert annyira szar érzés, hogy Norbi szerint én semmihez nem értek, az ingeit is az anyjához viszi vasaltatni. Az tuti, hogy ő házimunkában profi, csak valahogy finomabban is kifejezhetné magát. Anyós az a tipus, aki iszonyúan jól tudja magát előadni, hogy mindent milyen jól tud (van benne valami)meghogy hiába van 8 általánosa, de mindenkivel el tud beszélgetni. Na, azért ez kicsit sántit. Szegény eszméletlenül egyszerű, csak nem akarom megbántani, pedig soxor majdnem sikerült. Egy példa: Balázs tornacipőjét elvitte megvarrni, mert a tépőzár lejött róla. Én vettem neki új tépőzárat, be volt csomagolva, két tekercsben. Erre süsüke anyós elmeséli, mennyit szenvedett a tépőzárral, mert csak az egyik fele volt meg és nem akart összeragadni, bárhogy igyekezett. Arra nem jött rá, hogy a másik fele a másik tekercs :oops: meg egy csomó hasonló dolog. Meg állandóan mondja, hogy a mai nők semmihez nem értenek.... Köszi. Elismerem, mi már mások vagyunk, mint nagyanyáink, de akor is más. Meg hát anyóst pelenkás kora óta arra nevelték, hogy feleség és anya legyen, eszébe sem jutott tanulni, igénye sem volt rá sosem. soxor azt hiszem, igaz a mondás, hogy tudatlanság:boldogság. Ja, meg múltkor töltött paprikát főztem(amit csak ő tud természetesen jól főzni) erre megkérdezte Norbit, hogy fiacskám, mondd meg őszintén, melyik volt finomabb, ugye anyádé? Mindezt úgy, hogy én is ott voltam. Komolyan, minden ismerősöm csodálkozik, hogy milyen jól bíroma strapát 3 gyerekkel meg milyen ügyi vagyok, csak valahogy pont a drága családom nem értékel. Szarul esik, hogy sokszor már nem is beszél velem. Náluk nem volt szokás beszélgetni, csak a napi dolgokról, de én ennél azért többre tartom magam, érdelel egy csomó minden(azért a fenébe is, mégiscsak 2 diplomám van)ez olyan nagy bűn? Ja és a poén az, hogy anyóstól azért vált el a férje, mert állandóan sikamikálta a lakást. Nem lehetett elvinni sehova, mindenhol szarul érezte magát, nyaralásból is idő előtt haza kellett jönni, mert neki semmi nem tetszett. A kaja sehol nem jó....Magyarul semmit nem tud élvezni, csak a takarítás meg a kötelesség. ÉN MEG NEM TUDOK ÉS NEM IS AKAROK ILYEN LENNI.
Na, jól kipanaszkodtam magam, most egyelőre jobb is, hogy egyedül vagyok, egy kicsit feltöltődök!
Pussz

Kép
 


http://freevlog.hu/video/11624.html
Maja eszik...... Étvágytalan babáknak ajánlom... ez biztos hatás...

Era ablakmosás :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:22-kor.
Vendég
 


Nekem is csak a videot engedi megnézni....
Melltarto... mint én tavaly....
A végén berángatott keresztanyám egy üzletbe ahol 5500ft-ért vettem melltartot... két nappal esküvő előttt :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Na, ma áthívtam a sógorom barátnőjét és jól kibeszéltük anyóst, szerintem még most is csuklik :lol:
Az e-mail szerint engem sem szeret senki, mert nem írt ki nevet.Már bánom, hogy ilyen hülyeséget továbbküldtem :cry:
Melltartó:nekem 2 volt olyan, ami nő a cicivel együtt(már nemtom milyen márka, de elég drága volt)de még most is hordom(pedig a Balázzsal voltam terhes, amikor vettem).De vettem már turiban is tök jót, sőt szopisat is.
Nyuff!

Ezt nem hinném el, ha nem látnám...
Arra nem emlékszem, mekkora volt a "bödön", amiben a kaja volt, egy vagy két literes? :lol: :lol: :lol: Úristen, hova fért el ennyi kaja?És mi volt az, ami ennyire fini, elárulod?

Kép
 


Era banános krumpli és egy üveg bébikajának felelt meg a bödön.. nem volt annyira sok :oops: :oops:
De ezt is én kotyvasztottam az jobban csuszik :wink:
Vendég
 


Hát, mindenesetre jó volt nézni ahogy eszik Maja, meg az tetszett, ahogy énekelt minden egyes falatnak :lol:

Kép
 


hol vagytok?

Kép
 


én éppen majámat altattam és egész nap mellette álltam mikor esik el ...ezt műveli... Kép Kép Kép
Vendég
 


Nagyon ügyes Maja, hogy már ilyen szépen áll. Egyébként mindig vigyorog;Ngyon jókedvű baba lehet!

Kép
 


Erika!
Igen jókedvű mostanába.. NAgyon érdekes mennyire megérzi ő is hogy nekem milyen kedvem van.
Pár hete van egy új lovagom... és érzi hogy boldog vagyok és ez a pár hét alatt rengeteget fejlődött és sokkal nyugisabb és jobb hangulata van szerencsére :wink:

És persze nem utolso hogy nekem is több türelmem van hozzá és játszni vele...
Vendég
 


Nyuff!

Örülök a lovaghoz! :D Van fehér lova? :lol:

Kép
 


Era :shock:
Még nem mutatta meg :wink:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
 


adrianya már csak azért nem nézek be oda mert minden topicomba beirtad ezt és már nagyon unom...
Egy kép de csak mert ez a kisruci anno 20 éve az enyém volt :roll: :lol: :lol: Kép
Vendég
 


Nyuff!

Biztos neked is ilyen jól állt! :D

Kép
 


Erika nemtudom nem emlékszem rá... :roll: :lol: :lol: :lol: de lehet... :lol:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:23-kor.
Vendég
 


Ági!

Azért akárhogy is döntesz, írj! Este is leszek még! Jobb, ha kiírod magadból!
pussz

Kép
 


na akkor tegnap mgfogott az ihlet és fél év után először ceruzát fogtam a kezembe... Maja kb öt percig hagyta aztán felkelt :shock:
ez sikeredett belőle.. :roll: Kép
Vendég
 


Nyuff!Ezzel hivatásszerűen foglalkozol vagy csak hobbiból rajzolsz? Tök jó!

Kép
 


Erika van rajz érettségim!
És ugye grafikus szakmám... Elvileg foglalkozom evvel. Hát öt perc alatt ennyit tutam összehozni
már nagyon régen nem rajzoltam.... de mostmár fogok. :wink:
Vendég
 


Ági!

Ugye nem vagy megsértődve?

Kép
 


Tényleg Ági hol vagy????
Vendég
 


Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:25-kor.
Vendég
 


Ági!
Rendben és nyugodtan csak fontossági sorrendben... :wink:
Húúúúúúúúúú tényleg hogy repúl az idő zsófi nemsokára kibujik :roll:
Vendég
 


Ági!
Örülök, hogy jobb a kedved :D
Zsófi még várjon egy picit, aztán nem sokára kibújhat. olyan nosztalgiám van, egy éve én is már nagyon készültem szülni, olyan klassz így a tavasz. Bár itt most olyan szar idő van, állandóan viharos szél fúj, be is dugult az orrom teljesen, pedig már majdnem kigyógyultam a náthából. gyerekek viszont végre jól aludtak :D ma fényképezkedés lesz az oviban, nem tudom kérjek-e, legszívsebben csak csoprtképet(vagy azt se). 3havonta jönnek, most mi afenének kérjek ilyen sűrűn csopiképet. Évente egy bőven elég. A sima képpel meg az a bajom, hogy a rokonoknak inkább olyan képet adnék, ahol mindketten(hárman)rajta vannak, eggyel nem sokra megyek. meg az ára is horror :( Na mindegy, azért felöltöztetem normálisan. Párom ma megy Kínába, eddig Koreában volt, azt mondta, olyan káosz van ott,a közlekedés is szar, majdnem elütöttek taxival 3 embert. Ott nem a gyalogosnak van elsőbbsége, ugrándoznak az úton, ha mázlizuk van, nem csapják el őket :lol: Meg olyan szállóban lakott a 36. emeleten, hogy érezte, inog az egész :shock:
na mindegy, szombaton este már itthon lesz. Meg volt az oviban fogadóóra, hát most elég szar anyának érzem megam, mert azt mondták(amit én is tudok)hogy Bazsa szeretethiányos, legyek vele többet kettesben, meghogy én menjek érte, ne a tesó, mert engem vár. Én meg nem azért nem megyek érte, mert othon műkörmöt lakkozok, hanem mert egyrészt babakocsival be se férek, meg imádom, amikor két gyereket kell öltözeteni-vetkőztetni. szerintem nem azon az 5 percen múlok, hogy szeretem-e, amig hazaérünk az oviból,bár igaza van az ovónéninek. Csak nálunk annyira összetett a probléma, nem akartam nagyon ecsetelni neki. fanni me egy hisztis akaratos nőszemély :lol: persze, másoknak is van több gyereke, akiket hozzák azoviba, de azok, ahogy én láttam, áldott jó gyerekek, egy hangjuk nincs, amig öltöztetik atesót, nyugisak nagyon. nekem fanni leordítja a fél ovit. aztán meg ki akar jönni a kocsiból, be akar menni, aztán meg imádkozzam vissza a kocsiba. Úgy megfeszíti magát, hogy alig tudom beleerőszakolni a kocsiba. Vagy hagyom és akkor cipelhetem hazáig őt is meg a kocsit is. de legalább elmondthatom, hogy én vagyok a jó anya, mert én hoztam haza a kisfiamat az oviból....
Szerintetek?
Nyuff! neked óvónő az anyud, tényleg ennyire szar vagyok?

Kép
 


Era!
Nem hinném... sőt egyeltalán nem. És ezen az öt percen nem mulik.
Néha én is ugy érzem nem vagyok elég jo és nem törödök vele elegt holott szine egész nap vele vagyok... :roll: :roll: :roll:
Mégis van hogy azt érzem hogy nem ismerem elggé vagy nem tudok kiadni magamból minden szeretetet amit adhatnék vagy nem vagyok elég közvetlen vele... :roll: :roll: :roll: :roll:
Vagy nem is tudom ilyesmi..

Nem hinném hogy szeretethiányos lenne de biztosan fanni elég sk időt elvesz és most nem jut rá annyi idő :roll:
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: