Új privát üzeneted érkezett!

Most panaszkodni fogok! :cry:

Olyan fura érzés, tudjátok eddig mindig siránkoztam, hogy már ilyen vén vagyok :lol: de soxor meg olyan jó, hogy végre tudom, mit akarok. Eddig mindig más véleménye érdekelt , de most hiába mond mindenki ezt-azt(ami persze néha rosszul esik)de én TUDOM hogy muszáj úgy csinálnom, ahogy én gondolom.Nem esek kétségbe nehéz helyzetekben, nem szoktam sopánkodni, mindig a megoldáson gondolkozom. Persze néha ez kegyetlennek tűnik, pl.ez az ovis elhozatal is, de én mérlegelek egy csomó mindent és amikor meghozom a döntést, tudom, hogy jól csináltam. Meg nekem 3 gyerek mellett nincs időm filózgatni órákig, pl egy egygyerekes barátnőm nehezen érti meg, hogy nincs időm 10-20 perceket telefonálni és nem azért mert utálom, hanem mert a az egyik most készül virágföldet enni, amásik meg szekrény tetejére készül felmászni. Na, akkor jogos, hogy rohanok hozzájuk. Meg ha van egy kis időm, azt magamra költöm(olvasás, pl).Ha nem szervezném meg az életünket, már rég a diliházban kötnék ki. Pláne így, majdnem egyedül a gyerekekkel marha nehéz.
Ági, te is tudod, bárki bármit mond, te szereted a pasidat, bármilyen nehéz is vele az élet. Mondhat bárki bármit. Persze panaszkodni jóléeseik néha, de ez inkább csak önmegynyugtatás.
Amúgy is furcs, hogy 3 gyerekkel már kakukktojásnak csámítok. Tegnapelőtt este fogszabályzóra mentünk Vikivel. előre odatelefonáltam, hogy pci gyerekekkel megyek, ne kelljen több órát várni. Ehhez képest pont egy órát vártunk kint. a váró baromi kicsi, a babakocsit kint hagytam és csak imádkozni tudtam, nehogy ellopják. Persze mindenki minkett nézett, mintha legalábbis valami valóságshow lettünk volna.Hát hogyne. Mert nem bírtak egy helyben ülni, mentünk az ablakhoz nézelődni, ,prospektust olvasni, sétálni, tükörhöz, stb. De egy idő után mindent eluntak. És mégcsak rosszak sem voltak, csak GYEREKEK. Érdeklődőek!!! És mégis minden szem rajtunk volt!Majd kiváncsi leszek, neked milyen tapasztalataid lesznek, ha kibújik Zsófi. Soxor szánalmat is látok az emberek szemében, hogy úristen szegény nő ennyi gyerekkel! Pedig nem érzem szánalmasnak magam egyáltalán. Sőt nagyon boldognak.Nehéz, de boldog dolog ennyi gyereket nevelni. Na eldugulok, remélem nem fárasztottalak le nagyon benneteket, de most ez úgy kikivánkozott belőlem!!!
puszz
Era

Kép
 


http://www.freevlog.hu/play?v=u47e1310fb93de

Kis Maja ma...

Era!
jol tetted! :wink:
Mikor egyedül cipelem a gyereket meg a babakocsit a buszon én is valahogy igy érzem magam :wink:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:10-kor.
Vendég
 

 
 

Ági!

Na, végre, ,azt hittem, már megszültél!
Úgy látszik, mindenklinek megvan a maga sorsa, de téged akkor sem féltelek, megállod a helyed 3 gyerekkel is. Azt tudja Zoli, hogy pihenned kéne már, egyszer el kéne cipelned magaddal, dokihoz, hogy a saját fülével hallja, hogy vigyáznod kéne már magatokra. Remélem a holnapi nap szerencsésen lezajlik, minden rendben lesz. szerintem te is úgy vagy most, hogy bárcsak túllenétek már rajta. Egy gonddal kevesebb.
Hogy a topik témájánál maradjak, Viki már megint csalódást okoz mostanában. Azt hittem, ha nem lesz itt aNorbi, jobb lesz a viszonyunk. Most is itt állok nyakig a húsvéti előkészületekben, erre ő mára egésznapos mozizást tervezett a barátnőivel. Reggel elhúzott, majd este jön. És állandóan panaszkodik, hogy soha semmire nincs ideje. Ma reggel megkértem, rakja össze az éthordót, mert ma hozok kaját, erre közli, hogy nincs rá ideje, mert mennie kell már, várja a barátnő. Erre mit csinál? Leül a gép elé msn-ezni. Erre van ideje. Komolyan, megbolondulok. Ez az egy pont az eddigi életemben, ahol totál csődöt mondtam. Nem tudok hatni a saját gyerekemre. Az apja is felhívott tegnap, hogy hazajöhetne ugyan húsvétra, de minek jöjjön. Viki úgyis leveszi lóvéval, aztán meg le*arja nagy ívben, elmegy barátnőzni. komolyan, vessetek meg nyugodtan, de már alig várom, hogy elmenjen itthonról... :cry: szersán színházba készült és időben szóltam neki, hogy készítse ki a ruháját, menhjen el fürödni, stb. Lehurrogott, hogy minden kész van, hagyjam békén. Erre fél órával indulás előtt közli, hogy nincs mit felvennie...a szobája, esküszöm, én szégyellem magam :cry: az ágyneműtartó megint tele szeméttel kajamaradékkal, szennyessel. És még sorolhatnám, d eminek... még el os pakolnék helyette, de mikor? Magamra sincs időm...
Na, remélem többet nem panaszkodom! :lol:

Nyuff!

Legalább te írj valami jót a pasikról :lol: Neked még van remény!

Kép
 


Ági!
A ruha miatt ne aggodj! :wink:
Különbenm meg fel a fejjel.... :wink: :wink: :wink:

Igaz ezt most én igy mondom aki szárnyal a boldogágtól... :roll: :roll: :roll:

Dehát minden rosszat jó követ.. elvileg :roll:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:11-kor.
Vendég
 


Ági!
NAgyon szépek voltatok! :wink:
És jól áll a ruha :wink: :wink: :wink: :wink:
Én sem érek rá irni Maja beteg :cry:
Vendég
 


Ági!

Szépek vagytok!
Nyuff!

Jobbulást nektek!

Kép
 


Ági!

Olvastam az esküvőről amit írtál a másik topikban, végülis jól sült el, ugye? Jobban vagy már?gyomrod?
Nekünk jól telt a húsvét, apa megérkezett, sokat mesélt, gyerekek örültek az ajándékoknak. És egész normális lett, sokkal kedvesebb, lehet vele beszélni(barátnőm gonoszkodva mejegyezte, biztos lelkiismeretfurdalása van vmi miatt :D )Én is poénkodtam vele, hogy a masszászsalon milyen volt, de ismerem annyira, hogy fosik annyira, hogy nem kockáztat egy kaland miatt.Félne, hogy összeszed valamit. Meg ő elég érzelmes ilyen téren.Persze, sose lehet tudni, de én nem szoktam ilyeneken agyalni, nem is vagyok féltékeny tipus. apám viszont meghülyült szegény, a nagy családi kajáláskor elhúzott otthonról. Anyutól tudom, azért, mert a bátyám lányát nem bírja(örökbefogadott baba volt, most 8 éves).Igazából a sógornőmmel vanbaja, de a gyereket bünteti.sógornőmet én is utálom, de azért nem cseszek ki a gyerekével, ő nem tehet semmiről. :( A képeken olyan aranyos Evi, ahogy hozzád bújik, nagyon szép kislány. (persze a fiúk is szépek).
Írj, mi van veled!
Pussz

Kép
 


Nyuff!
mi van MAjával?

Kép
 


Era!
köccke jobban.. Mostmár kap levegőt jobban
Tegnap voltunk dokinál.
Csak naon siettünk mert tele volt a rendelő rota virusos gyerekekkel :roll: :?

De jobban van és 7 kor fekszik 5 kor kel
közbe egyszer kétszer ébered... azt hiszem ez csoda remélem ez igy is marad
Az éjféltól ötig cicin csüngés után ez nagy eredmény :wink:
Vendég
 


Nyuff!

Örülök a jó hírnek!

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:12-kor.
Vendég
 


Hát, nem semmi, amit ki kellett állnod. Akkor nem is te voltál a középpontban :( Bocs, nem akartalak kellemetlen helyzetbe hozni, Evi tényleg szép kislány, de nem tudtam, hogy pont ő kerül előtérbe e Te napodon. Így érthető a felháborodásod. CSak ennyi kép készült? Én valahogy hiányolom az érzelmesebb, összebújos változatot :( vagy ne bántsalak ezzel is?Biztos te is jobban örültél volna neki.Pl.ahol egymás szemébe néztek. Vagy nem lehetett volna megkérni, aki fényképezett benneteket? Mert így egykicsit olyan, mintha haverok lennétek, úgy is karol át Zoli. Bocs, hogy megint őszinte vagyok, dehát ismersz. Azért jó, hogy legalább ezen túlvagytok. Zsófibaba hogy van? Még semmi jel? Mondjuk, még várhat picit. Majd ha szép napfényes igazi tavasz lesz!
pussz

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:13-kor.
Vendég
 


Azért, ne sürgesd nagyon Zsófit. ő tudja, mikor akar jönni :lol: :lol:
Igen, ne hagyd magad, tudod, ha mindig azzal törődsz, hogy másoknak jó legyen, egy idő után természetesnek veszik ezt az állapotot. én is megjegyeztem Vikinek, hogy örülök, hogy jól érzi magát hétvégente a moziban, de azért gondolkodjon el, nem két fillér.Meg én is szívesen elmennék néha.Ő erre kérdezi, hogy miért, én is elmennék ? olyan furcsa, hogy nekem is lennének igényeim, csak mindig előtérbe helyezem a családot?Vagy más:barátnőm visszamegy dolgozni és megkérdezte, elvállalnám-e gyerekét, hogy ne kelljen bölcsibe adni.Merthogy milyen jól elvannak együtt(egyidósek)szerinted normális? a saját családmra nem jut elég idő és akkor vállaljam az övét reggeltől délután 5-ig?nincs az a pénz!
na, ma én is ki vagyok bukva!

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:13-kor.
Vendég
 


Oké, és minden alakuljon úgy, ahogy szeretnéd!
Várjuk a híreket! Vigyázz magadra!
Pussz

Kép
 


Ági!
Húúúúúúúúúúúúúúú de izgulok várom a hireket!!!!!
Vendég
 


Nyuff!
Hogyan lehet a youtube-ra videót feltenni?

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:14-kor.
Vendég
 


Ági!

Szerintem csak azt szeretné, hogy hadd döntse el ő, mikor akar kibújni...de ha nagyon akarod, úgyis kibújtatod. Ismerlek már annyira :wink:
Szorítok neked és írj, ha indulsz be szülni!
Pussz

Kép
 


Ági!

Mi a túró van? Izgulunk!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nyuff!
Te is eltűntél?

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:15-kor.
Vendég
 


Nekem is mondták a szexet mint szülésindítót(én egy héttel túlhordtam Fannit)Másik a ricinus volt :? Akkor inkább az előbbi :lol: Csak nehogy olyan intenzíven csináljátok, hogy Zsófinak két kutacsa legyen :wink:

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:15-kor.
Vendég
 


Bocsika élek :lol: :lol: :lol:
Youtube nem tudom én freevlogra teszem fel nekem az könnyebb.

Randin voltam azért nem voltam :roll:
Vendég
 


Nyuff!

Akkor megbocsátom a hiányzást! :lol:

Kép
 


És akkor egy pár kép kis Majámról is Kép Kép Kép Kép
Ági még egybe?
Vendég
 


Igen, még úgy tudom egyben van. MAja édes!

Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:16-kor.
Vendég
 


Jobbulást! Várom a híreket!
Pussz

Kép
 


Szintén jobbulást!
Vagy szétválást! :wink:
Vendég
 


Hahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Van itt még valaki???? :shock: :shock: :shock:
Ági esetleg szétválva? :oops:
Vendég
 


Nem még egyben, én is Ágira várok, azért nem írtam. Ti hogy vagytok? Maja mit produkál mostanában?Fanni most lesz 1 éves vasárnap, lesz torta, ma veszek rá marcipánokat. Amúgy jól vagyunk, kopp, kopp. Párom ma jön haza Németországból :D
Pussz
Era

Kép
 


Era!
De jooooooooooo :wink:
Maja 9.20 kg :shock: :shock: :shock:
Nem naon produkál ujat nem naon akar mászni se meg semmit csak mindenhol fel szeretne állni :roll:
talán lassan beindul
A fogai jönnek ezerrel.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.09 21:17-kor.
Vendég
 


Nyuff!

Fanni még 9 kiló sincs, de ennyi mozgás mellett nem csoda. Már a kis csúzda sem jó neki, ő a nagyon akar :o A legtöbb gyerekkel ellentétben ő nem szeret hintázni, az csak időrablás a többi huncutkodástól. Tegnap akövetkezőkeket vettem ki a szájából/kezéből a játszótéren: kiskavics/nagykavics, fadarab, használt papirzsepi(másé), kiesett(rászáradt véres) gyerektejfog. :x Pedig esküszöm ott állok mellette, de elég ha elfordul... Juj, mi jön még!
Maja ügyes, hogy már állni akar!
Pussz

Kép
 


Kép ketten

Kép
 


Fanninak grat a szülcsinaphoz :D :D :D

Különben mostmár akárhol fel tud állni még a cicibimboba kapaszkodva is :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi :D Kép alszanak

Kép játszótéren
Kép homokozok

Kép
 


Nyuff!

Ágit két napja bevitték a kórházba éjjel, fájt a gerince, de azóta se csinálnak vele semmit... :(

Kép
 


--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!
Pumpóka friss üzenete: 8-kor burkot repesztenek, tegnap este 11 óta 10 percesekkel nyüglődök. Remélem hamar meglesz, mert rohadtul fáj.

Kép
 


uhhhhhhh szegény remélem már megvan a kisbabu :shock: :wink: :wink:
Vendég
 


Jajjj a kis Zsófi már biztosan kibujt. Alig várom a képeket.
Remélem minden rendben ment!
Kép Gratulálok!
Vendég
 


Igen, aznap 10.30 -kor, pontosan nem tudom, de 3200 g és 52 v.53 cm. Rendben vannak.

Kép
 


jajj de jo :wink:
Remélem hamarosan kapunk egy ki izelitöt :lol:
Vendég
 


Kép Zsófibaba

Kép
 


Jajj de Édes és gyönyörű.. ezeka szemek!
HAtalmas gratula és sok tejcsit nektek Ági!
Vendég
 


Sziasztok! Bocsi a bepofátlankodásért!

5 hetes szuka kiskutyáknak keresek gazdikat! Magyar vizsla apukától és Rotweiler anyukától származnak. Teljesen egészségesek, játékosak, barátságosak. :D Mindkét szülő kisgyerek mellett nőtt fel és soha semmi gond nem volt velük.

Ingyen elvihetők, mert a gazdijuk sajna semmiképp sem tudja megtartani őket! :(

Átvehetők személyesen Nagycsécsen (Borsod megyében), vagy megyén belül akár házhoz is visszük.

Ha valakit érdekel, légyszi privát üziben keressetek! Köszi!


Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron