Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Tegnap elmentünk asztrológushoz, bár ne mentünk volna.....Kép

A férjem jár már vagy öt éve egy természetgyógyász nõhöz, neki a lánya asztrológus. Amikor a fiam pici volt, mondom a férjemnek, kérd már meg, csinálja meg a horoszkópját. Az érdekelt volna, mire figyeljünk, miben lesz tehetséges, miben kallódhat el, stb, stb.
A csaj csak nem jelentkezett, csak nem....egyszer rákérdezett a férjem, azt mondta a vizsgáira készül, de nincs a dolog elfelejtve. Már lassan mi felejtettük el. Aztán a párom volt a természetgyógyász nõnél, ahol találkozott a lányával (az asztrológussal). Az rákérdezett: jól vagytok? Mindenki? A párom: Igen. Akkor gyertek el a horoszkópért a jövõ héten.
Elmentünk. Közölte, hogy nem véletlenül nem szólt eddig.
Megcsinálta a horoszkópot, és a halál házában szörnyû szélsõséges baleseteket, betegséget betegség hátán, esetlegesen fejlõdési rendellenességet látot az elsõ két életévben. Azt mondta, õ meg volt gyõzõdve róla, hogy a Peti már nem él.Kép Ezért meglepõdött, amikor a párom mondta, hogy jól vagyunk, így gondolta, már van értelme elmondani a horoszkóp többi részét is.
Na ezekután gondolhatjátok, rohadtul nem érdekelt a többi része a dolognak. Fõleg az idegesít, hogy Peti még csak másfél éves......mondtam is neki, azt mondta, már túl van a krízisen, már "megmarad".........
Õ látó is, most látta elõszöt a petit, azt mondta, egészséges.....
Na, de én most sík ideg leszek még egy fél évig..........

Ha valakinek van ismerõse, vagy ért egy picit is hozzá, kérem, segítsen!!!!! Semmi nem érdekel, csak ez a halál-háza !
A Peti paraméterei: 2001.10.17.-én született 17.06.-kor, császárral.
Ja, és egy hörghuruton kívül semmi egyébb baja nem volt, életerõs, 12 kg-os 89 cm-es másfél éves kisfiú.

De mindenkinek a véleményére kiváncsi vagyok! Szerintetek ennyire meg van írva a csillagokban ??????

köszönöm, várom a segítségeteket !

köszi: Ladányi Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Kata!

Ki fogom nyomtatni a leveled és oda fogom adni asz asztrológus barátnõmnek, aki már több mint 10 éve foglalkozik ezzel és az öt éves iskolát is elvégezte, ahol mint más iskolában is vizsgát kellett tennie. Én részemrõl csak hobbi szinten foglalkozom vele, de mélységesen felháborít, amit írsz. Kép

Az asztológia NEM JÓSOL, hanem elképzelhetõ élet eseményekre figyelmeztet és irányt mutatHAT.
Ilyet, amiket írsz egyetlen komoly asztrológus, sõt jövendõ-mondó sem ejtene ki a száján, az ilyenek miatt van lejáratva az egész "téma".
Én hiszek benne, de nem minden feltétel nélkül. Tovább megyek -> aki komolyan foglalkozik ezzel 1) elkéri az adatokat 2) kidolgozza és értelmezi a horoszkópot 3) személyes találkozót kér 4) a személyes találkozó alkalmával átad egy "kidolgozott" anyagot és személyesen el is beszélget az "érintettel".

Egy asztrológiai könyvbõl idéznék, az idézet pedig Johannes Kepler-tõl való:
"... a horoszkóp azt mutatja meg, hogy mit hozhatunk magunkkal az életbe, nem pedig azt, hogy mi van elõre megírva"
A könyvbõl még egy idézet: "A horoszkóp a minta, amely egy ember életének az alapja, de az, hogy mit kezd vele, milyen erõknek engedi át magát, milyen fejlõdési fokon áll, - túl van az értelmezési lehetõségen."
Úgy gondolom, hogy ebben a két idézetben minden benne van.

A horoszkóp kiszámításához még szükség lenne a helyre (város) is, ahol született Petike!

Fel a fejjel, ne tedd Magad tönkre egy kókler miatt!!! Kép

Szia, Phaedra
 


Kedves Phaedra !

Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen ! De ugye a barátnõdnek nem természetgyógyász az anyukája?? csak, hogy nehogy véletlenül összefussak a kiindulóponthozKép

Peti Budapesten, a II. számú nõi klinikán született. Az nem tudom, számít-e hogy császármetszéssel.

Nagyon köszönöm, hogy ilyen önzetlen vagy, és segítesz.
Egyébként úgy megmozdultak körülöttem az emberek, akinek elpanaszoltam, ki így, ki úgy, mindenki segíteni próbálKép Nagyon nagy fájdalmat okozott, hogy azt mondott, amit. Ennél szörnyûbb dolgot nem mondhatnak egy anyának, hogy elveszítheti a gyermekét fél éven belül............Kép
Igaz, utánna magyarázkodott, hogy áh, a fél év már nem számít, most már minden rendben van....na de õ mondta az elején, hogy az elsõ két életévet nézte......

Köszönöm köszönöm még egyszer !!!!!!!

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 

 
 

Szia Kata Kép

Nem természetgyógyász a mama... Biztos nem futunk a "kiindulóponthoz", már csak azért sem, mert a véleményemet (amit le is írtam Neked) Õ is osztja Kép

Rájöttem, hogy Bp., mert miután ide írtam Neked, direkt megnéztem, hogy hol fordulsz elõ, mivel szerettem volna, hogy minél hamarabb olvasd a soraimat, annyira felháborított, amit tapasztaltál. De látom már Norcsi is "bevetette" magát Kép

Éjszaka én is megnézem, hogy mit látok a Peti hk-jában és a barátnõmmel is beszélek.
Holnap jelentkezem.

Szia, Phaedra
 


Phaedra !

Nagyon nagyon köszönöm. Majd meghálálom valahogyKép

Az anyuka adatai nem kellenek? Azért leírom: 1976.02.10.17.30. Marcali

puszi, és hálaKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Phaedra!

Nézd majd meg a Petit a Fotóalbumban, "Rosszcsont Peti albuma" néven, de az Ismerjük meg egymást-ban Ladányi Peti albuma néven is van.
Szerinted/tetek így néz ki egy gyerek, aki a halálán van????

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kedves Kata!
Csak hogy megnyugtassalak: anyukám is járt egy országos hírû, szakmájában elismert asztrológusnál (ha kell, a nevét is megírom), aki a horoszkópja alapján kijelentette róla, hogy élete 2. felében kimondottan gazdag lesz, lesznek ugyan krízisek a házasságában, de nem válik el és valószínûleg a tanári hivatást választja. Anyukám most 53 éves, tök átlagos körülmények között él, kétszer elvált és soha életében nem tanított (nem is akart) :-). Viszont fiatalon élsportoló volt, annak ellenére, hogy az asztrológus nem talált a horoszkópjában "erre utaló jeleket".
Szóval fogadd nyugodtan fenntartásokkal, amit mondanak.
Móni
Móni
 


Kedves Kata!

Ez a valaki jóóó nagy baromságokat mondott neked a kisfiadról. Arról már nem is beszélve, hogy gyerekekrõl nem csinálunk elõrejelzést.
A 8. házban, amirõl ez a kókler kotyogott nincs is semmi olyan, ami vészes lenne.

Amúgy alaptétele az asztrológiának, hogy nem determinál, bárki, aki az ellenkezõjét mondja az hazudik. Amit az asztrológus mond, egy VALÓDI,azt úgy kell elképzelni, hoyg térképet kapsz az életedhez, ami segít a kátyúknál. Amit elmond, azt mindenki úgy éli, élheti meg, ami a szellemi fejlettségi szintjébõl adódik.
Sagittarius
 


Kedves Mindenki !

Nagyon köszönöm ! Már tudok aludni. Örülök, hogy ennyi jó ember van még, akik így segítenekKép

Köszönöm Nektek !!!!!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Phaedra !

Gyanúsan eltûntél.....

Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Kata!
Nem tûntem el csak nagyon sok minden volt a héten.
Mivel én csak hobbi szinten mûvelem, mint mondottam, nekem bele telik egy kis idõbe, amíg végig értelmezek egy horoszkópot, sajnos nekem még nem mûködik, hogy csak ránézek, és csak úgy akarok róla írni, hogy alaposan végig nézem. A barátnõmmel csak a jövõ héten találkozom (ezt is írtam), õ ránézésre is rögtön tud majd mondani dolgokat Kép Eddig egyébként semmi olyat nem találtam én sem, mint amiket írtál. De még néhány nap türelmedet kérem Kép és írok!

szió, Phaedra

ui. egyébként az utolsó válaszomat a másik topic-ba írtam Neked, de biztos láttad Kép
 


Kata!!! szia Kép

Találtam egy lapot -> "Asztromókus"
[url=http://www.dev.hu/asztro/index.php" TARGET="_top]http://www.dev.hu/asztro/index.php[/url]
Regisztrálnod kell Magad és egy asztrológustól kérdezhetsz.
A fórum részben tudsz egy "saját" új témát indítani, ha akarsz Kép Ha van kedved az "elõzményeket" is leírhatod, hogy õ mit válaszol rá.
Szia, Phaedra
 


Kata, szerintem tedd próbára az asztrológusokat! Menj el ahhoz, akinél voltál, valamint néhány másikhoz is, de ne a fiad adataival, hanem olyan valakiével, aki nem ennyire fontos neked.
Ha mindegyik asztrológus mást mond, akkor szélhámosság (pénzszserzési mód) az egész, és nem kell vele foglalkozni. Mindjárt megnyugodnál.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Phaedra! Jó, jó; ne haragudj, csak azt hittem (enyhe pesszmizmusom van), hogy rosszat láttál, és nem akarod leírni...
Persze, nem sürgetlek, és köszönöm szépen!
PocoK: Akkor jó. Nekem ugyanis még egy kiskiút jósolt (bár végülis imádni fogom, ha ő jön) de azért szeretnék egy lányzót is.......Kép"> Legalább a lehetőség megvan..
LadányiKata (ladán
 


Szia Kata!
Remélem, nem veszed kioktatásnak, mert nem annak szánom, sokkal inkább megnyugtatásnak: az ország különbözõ pontjain élnek gyerekek, akiknek a paraméterei még szintén megegyeznek Petiével, legalább annyira mint a 11-kor született kisfiúéi. De nem hiszem, hogy mindannyiukra (vagy jelentõs hányadukra) igaz lenne, amit nektek jósoltak. Gondold csak el, ha tényleg a születésnapod befolyásolná az életed menetét, akkor az egy napon születettek élete milyen hasonló lenne. De kétlem, hogy ha találnál egy napon születetteket, figyelemreméltó hasonlóságokat fedeznél fel az életük menetében.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!
Egy-két szösszenet:
> Jóslás: az asztrológia NEM jósol! "... a horoszkóp azt mutatja meg, hogy mit hozhatunk magunkkal az életbe, nem pedig azt, hogy mi van elõre megírva"
Fentebb már írtam én is és mások is! Tehát olyan értelemben, mint Adrienn írta, nem befolyásol!

> Az ország különbözõ pontjain megszületett gyerekek horoszkópjának nem azonosak a paraméterei, mert a pontos horoszkóp hely függõ is. Tehát más az ugyanabban az idõpontban született emberkék horoszkóp rajza, ha az egyik pl. Bp-en, a másik pedig Szegeden látott napvilágot.

> Nagyon fontos a horoszkóp felállításnál az óra és a PERC pontossága, mert 1 perc eltérés is már mást mutat! Ez utóbbit azért tartom fontosnak leírni, mert még annak idején Anyáink jellemzõen nem tartották fontosnak percre pontosan megjegyezni a születésünket, sõt a saját (mamám) zárójelentésén sem tüntették fel az óra percet, csak a "szimpla" dátumot.
Egyszer érdeklõdtem a kórházban is, ahol születtem és a mai dátumot is figyelembe véve, kb. 15 éve jegyzik ezt a kórházak. És ennek hiánya már szintén mást mutat. Van egy ún. "ascendenskorekciós" lehetõség, de ebbe most nem mennék bele.

> Lehet benne hinni és nem hinni, de ezt mindenki saját meggyõzõdése alapján tegye!

> és ami szintén fontos-> az is kérdés, hogy mennyire alapos "tudással" értelmezi egy asztrológus a horoszkópot.
Egy szoftver "jó esetben" csak a horoszkóp kiszámolását könnyíti meg és annak a felrajzolását. Szoftver nélkül is kiszámolható és felrajzolható, de az viszonylag egy hosszabb folyamat. A "komoly" asztrológus önmaga, a tudása alapján értelmezi azt!

Most hirtelen ennyi Kép

Kata! a héten jelentkezem Kép

sziasztok, Phaedra
 


Kedves Phaedra!

Ezen a "perc" dolgon mar sokszor gondolkoztam. Kisfiam 2002. december 19-en szuletett Bp.-en, a szuloszoba oraja 07:45-ot mutatott pontosan.
De mi van ha a ferjem oraja 07:46-ot, az enyem pedig 07:44-et mutatott? Akkor melyik az "igazi"? Persze lehet, hogy Levente eseteben nem szamit, de mi van ha valaki a hataron van? Tudja valaki, hogy mit kell figyelembe venni?
Nem kotekedni szeretnek, tenyleg erdekel Kép!
Udv, Virag
 
 


Kedves Virág!

Phaedra ezt azért eltúlozta egy kicsit mármint az egy percet. Van egy számítási módszer, ami miatt 4 perc eltérés a prognosztizálásban 1 évnyi különbséget jelent. Magában az alapképletben 1 perc eltérés nem látszik, még ún. jegy vagy házváltás esetén sem, hiszen ilyen helyzetben amúgy is figyelembe veszik mind kettõt.
Sagittarius
 


Sziasztok!
A nagyon-nagyon precíz hkp még a msp-et is megkívánja, de ugye ez elég lehetetlen Kép

Sagittarius!
Az esetek többségében igazad van Kép, de pl. az én hkp-ban elõjön a 'kivétel erõsíti a szabályt'. Már egy perc csúszás az ASC-emben jegyváltást eredményez. A többiben egyetértek veled Kép

Kérjük, hogy a szülõszobákban atomórát helyezzenek el Kép Kép Kép
 


Phaedra:

Mivel jegyváltást eredményez, ezért amúgy sem tiszta az aszcendensed, így ahogy már korábban írtam mind kettõt célszerû figyelembe venni. Illetve pontosítok az aszcendens uralkodó bolygója, azaz a születési uralkodód sokkal inkább a következõ jegyé, mint sem az elõzõé. Amúgy is számít a másoduralkodó is. Nálad aztán meg végképp.
Sagittarius
 


Szia Sagittarius Kép

Köszönöm, ezzel is gyarapítottad a tudásom!

Szia, Phaedra
 


:-))) szívesen. Ritkán futok össze olyanokkal, akiknek legalább közük van a témához, és akikkel értelmesen lehet errõl beszélni.
Jó lenne esetleg máskor is:-)
Sagittarius
 


Én benne vagyok Kép
De nekem még elég sokat kell tanulnom Kép
 


Tudod, hogy van a mondás, jó pap holtig tanulKép)
Nekem is van még mit tanulnom, bár már évek óta próbálom elsajátítani. De még nem sikerült azt mondanom, hogy tudom.
No akkor már csak a fórumot kell megtalálnunk, ahol tudunk errõl is beszélgetni.
GOndolom a nevem is mond neked valamitKép
Sagittarius
 


Igen, igen Kép
Ötlet?
topic vagy inkább mail?
 


Tényleg, fiú vagy lány vagy? Ezt csak úgy kíváncsiságból kérdezem Kép
Phaedra a Gemini-Gemini
 


Irok neked mailt, jó?:-)))
Amúgy lány, és Libra-Sagittarius
Sagittarius
 


Kép
 


Mi van?

Mintha valami titkos nyelven beszélnétek..........

Minket is érdekel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Phaedra!

Megkaptad a mailemet? Mert mostanában eltünedezetek leveleim, hála a szolgáltatónak.


Kata

Nem titkos nyelv:-)))
És mondjad mi érdekel?
Sagittarius
 


Szia!
Nem kaptam mail-t, küld el még egyszer
P
 


Sziasztok!
Találtam egy cikket a Nõk Lapjában ami ide passzol. Nem volt idõm visszaolvasni, ezért, ha volt már róla szó akkor bocs'.
[url=http://www.noklapja.hu/cikk.php?id=97&cid=6505" TARGET="_top]http://www.noklapja.hu/cikk.php?id=97&cid=6505[/url]
Vacskamati
 


Sziasztok!
Vacskamati! Szerintem csak részben illik ide, mert mint már próbáltunk rávilágítani, az asztrológia nem jósol.
Sagittarius egy mondatát ide másolnám: "Amúgy alaptétele az asztrológiának, hogy nem determinál, bárki, aki az ellenkezõjét mondja az hazudik."
De ha a jövendõmondást vesszük figyelembe, arra is igaz a fenti állításaink.
Ismerek egy jövendõmondó hölgyet, aki "látó" és a Tarot kártyát hívja segítségül. Most abba, hogy ki mennyire hisz benne nem akarok belemenni csak egy gondolatát szeretném felidézni, amit egyszer Õ mondott nekem: aki ezt akarja ûzni, annak fejlett felelõségtudattal kell rendelkeznie és aki ilyen segédeszközöket vesz a kezébe kellõ alázattal kell hozzájuk nyúlnia .
 


OFF

PhaedraKép

Írtam Neked még a vizsgám után emilt, megkaptad?

Puszi, Lina
 
 


Lina!
Nem Kép
 


Kata!

Szerintem egy jó szakember nem mond szülõknek ilyet a gyerekükrõl!!! Hiszen az asztrológia nem jóslás, honnan tudná ki mikor fog meghalni???? De megértelek, én is nagyon megijedtem volna. Én így is hajlamos vagyok a lányommal kapcsolatban mindenfélétõl félni, de igyekszem jó irányba terelnia gondolataimat. Most is pl nem hagy nyugodni, amit a fiad kis barátjáról írtál. Hogy derült ki hogy leukémiás ilyen kicsinek? Voltak tünetei? mennyi idõs volt amikor kiderült. Szörnyû, remélem hogy meggyógyul.
Ja, a fiadról még annyi jutott eszembe hogy a mondás szerint akinek halálhírét keltik az nagyon hosszú életû lesz.KépKépKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
 
 


Szia Kata!

Csak most találtam ide, nem tudom, olvasod-e még a topicot.
Nagyon rövid ideig tanultam asztrológiát, ez sok-sok évvel ezelõt volt. Sok mindenre nem emlékszem már, de egy dolog nagyon mélyen megmaradt bennem. A tanárunk azt mondta (egy nagyon ismert asztrológus), hogy a megrendelõnek egyetlenegy dologról SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMENYEK KÖZÖTT NEM BESZÉLÜNK: a halálról. Sem a saját, sem a hozzátartozóinak a haláláról.
Ez a hölgyemény alapvetõ szakmai-etikai kérdésben vétett, szerintem ennek tükrében ítéld meg a horoszkóp-készítés szakszerûségét is.

Szia: Laura
 
 


Manó!

Most jöttem ide, nem tudom, Te olvasod-e a topicot!

Köszi a biztatást!!


Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Igen, jövök még ide!
Szegény kisfiú, szörnyû ami velük történt, minden szülõ rémálma.Kép Remélem hamarosan jelentkeznek és sikerült a transzplantáció. Azért ez a leukémia elég nagy százalékban gyógyítható nem?

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
 
 


Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata,
és veletek mi van? Most találtam meg ezt a topicot. Kép Kaptatok segítséget máshonnan?
Solya
 
 


Solya!

Márminthogy? Mire gondolsz?Kép

Puszi: Kata

Ha az asztrológiára, most készíti egy nõ a részletes horoszkópot.
LadányiKata (ladán
 


Igen, arra gondoltam. Meg arra, hogy lelkileg hogy vagy? Kép
Solya
 
 


Solya!

Hát most beteg a Peti, egész nap köhög, szinte fuldoklik, én is taknyos vagyok+köhögök, + Apu is nagyon beteg, szóval most nem túl jól....Kép

Puszi, rendes vagy, hogy aggódszKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata,
jobbulást kívánunk Nektek! Meglásd, ez a kis dátha hamar elmúlik! Kép
Rég jártál az osztályban! Kép

szia:
Solya
 
 


Solya!

Igen, szánom bánom, de hát egyszerûen lehetetlen követni a lányokat, én naponta be be nézek, de még válaszolni is.....

Ti jól vagytok egyébként?

Öröm az Ürömben, hogy a bárányimlõt most megúsztukKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


LátodKép
Mi jól köszi, csak itt hideg van...Kép
Solya
 
 


Manó!!!!


A másik: Fotós Apa nálatok? Csodás a kép a profilodbanKép">

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

De örülök! Nagyon bíztam benne hogy jó hírekkel jössze elõbb utóbb!!! KépKépKép

Apa nem fotós, de biztos nagyon fog örülni hogy ilyet feltételeztek róla. Gépészmérnök.Kép

Szia: Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
 
 


Manó!

Akkor biztosan nagyon jó gépetek vanKép De akkor is nagyon ügyes, fantasztikusan eltalált beállítás, és gyönyörû kölyök. (megjegyzem, szép gyereket könnyû fotózni )Kép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: