Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szívesen beszégetnék olyan anyukákkal, apukákkal, akiknek hármas ikrei vannak. Nekem két kisfiam, és egy kislányom van, hárompetéjû ikrek. Szabolcs, Zalán és Dóra. A 33. héten születtek, 945, 1260, 1500 grammokkal.

Kriszta
Névtelen
 


Szia Kriszta!

Ha nem találsz társakat, akkor szerintem nézz be az ikres topikba, ott van forgalom.
Névtelen
 


Névtelen!

Köszönöm, benézek, de azért várok (sors)társakra!Kép
Névtelen
 

 
 

Szia Kriszta!

Annyira örülök, hogy nyitottál egy ilyen topicot, és egymásra találtunk!KépKépKép

Mekkorák a babák, írj Róluk sokat!Kép
Nekem 2 lányom, és 1 fiam van, õk kétpetéjû ikrek, mert a lányok egypetéjûek, a fiam meg egy külön petébõl született. Van itt róluk Cili hármas ikrei néven egy album az albumtárban!:Kép Rólatok nincsen kép?? Az enyémek 11 hónaposak, 1560-1770 közötti súllyal születtek a 31. hétre, a Te babáidhoz képest korábban, de jó nagyok voltak!Kép Ja, egyébként Roland, Antónia, Réka a nevük.
Neked hogy sikerültek??
Nekünk félig spontán-félig lombikkal. Kettõt ültettek vissza, és hárman lettek, egyik kettéosztódott.

Írj Magatokról!

Pussz:
Cili
Szilvásy Cili (cilii)
 


Szia Cili!

Örülök, hogy írtál!KépKép

Tündériek a gyermekeid, majd én is megprobálkozom egy albumal!

Valóban jó nagyok voltak a babák!Kép
Nekünk lombikkal sikerültek, hármat ültettek vissza vissza, és, hacsak egyik nem halt el, és egy másik nem osztódott ketté, akkor biztosan hárompetéjûek. Igaz, a két fiam nagyon hasonlít egymásra mindenki szerint!
Decemberben születtek, 6 hónaposak, így Te már tapasztaltabb vagy!Kép

Írj Te is Magatokról, hogy hogy bírod a babákkal!Kép

Kriszta
Névtelen
 


KépKép

KépKép

KépKép
Névtelen
 


Szépek a babák!KépKép Nem írsz?
Szilvásy Cili (cilii)
 


Gyonyoru gyerkocok!
Sok oromet es jo egeszseget kivanok nekik es szuleiknek! Kép

Zsuzsi
 


De gyönyörû gyerekek! Nekem ikreim vannak, fiú-lány - és mindig arra gondoltam, amikor nehezen ment, hogy mit csinálnak ilyenkor, akiknek hármas ikrei vannak? Hogy boldogultok velük, fõleg az ilyen kicsikkel?
Anikó
Névtelen
 


Sziasztok!

Én még csak 14 hetes terhes vagyok 3 babával.
Szívesen elbeszélgetnék veletek!
Remélem feléled ez a fórum!

Gondolom, az a gond, hogy három gyerkőc mellett nincs időtök netezni!

Nagyon édesek a babaák!
 
 


Ebatta!

Ha gondolod itt is beszélgethetünk,de az ikresbe is!Annak idején én is benéztem ide,de mivel már régiek voltak a levelek,ezért nem is írtam!
Bár most vagyunk elég sokan hármasikresek!

Üdv!

Beatrix

Kép
 


Beatrix!

Ha van időd, írj emilkét
a címam: indigi3@msn.com
Írd meg a címedet, így talán egyszerűbben tudunk kommunikálni, mert egyszerre még nem sikerült a fórumon összejönnünk! Köszi!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: