Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

No, megint egy topik, ahol összegyûjthetnénk kipróbált nyaraló/szálláshelyeket, ahol kisgyermekesek jót pihenhetnek.

Gondolok itt arra:

- viszonylag olcsón
- a szálláson külön figyelmet fordítottak a kicsire
- kaja, kiságy, esetleg program ötletek, stb.
- olyan hely, ahol mama-papa-baba-lurkó jót pihenhetett
- közelben olyan fürdési lehetõség, ahol a víz/medence 1-2 éveseknek is megfelelõ.

A negatív tapasztalatok is jól jönnének, hova ne menjünk, esetleg mire kérdezzünk rá/figyeljünk.

Pl. mi is voltunk három napra egy nagyon jónak tûnõ helyen még a tavasszal. DE. az olajradiátor olyan hangosan csattogott, hogy a kicsi egész éjjel nem tudott aludni (mert nem folyamatosan, csak rajtaütésszerûen kattogott, akkor viszon fél órát), zuhanyzó volt, ahová a szomszéd házból jött a víz, át még két másik szobán. Ha egyáltalán odaért a meleg víz (a fürdõszobábab nem volt fûtés) ha valaki a szomszédban mosogatott, elment egy pillanat alatt hol a meleg, hol a hideg víz. Jó volt, szerencsére csak magamat forráztam le. A gyereknél csak a meleg ment el egy órára....

no, puszi, írjatok valami jótKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia!
Még nem tudom, milyen lesz, de mi a Csiribiri-hez megyünk idén. www.csiribiri.hu oldalon lehet róluk olvasni. Majd ha megjöttünk (augusztusba megyünk), aztuán írok tapasztalatokat is.
Hayim Apuka

Hayim Apuka
 


Szia Hayim Bácsi!

Kicsi a világ, hogy pont Te írszKép Tudod, a mi szomszédunk a Csilla KépKispesten.
Hát a Csiribiri állítólag szuper, de sajnos nem a mi pénztárcánknak valóKép Nektek mennyibe kerül? (ha szabad kérdezni)

Köszi, puszi: Ladányi Kata
LadányiKata (ladán
 

 
 

Szia Kata Kép!
Kicsi a világ bizony Kép. A Csiribiri nem olcsó valóban, de azt hallottam, hogy nagyon jó. Igazából úgy megyünk, hogy öcsém szervez mindent (neki 4 éve a kislány), és így két család megy. Az összeg: 6 fõre (4 felnõtt, 2 gyermek): 23.300 Ft/éjszaka HA jól emlékszem...
Éppen tegnap beszéltem telefonon Csilla férjével, õ is említett egy Balaton melletti babüdültetõ helyet, talán Alsópáhokon. [url=http://www.kolping.hotel.hu/" TARGET="_top]http://www.kolping.hotel.hu/[/url] a weblapjának a cime. Yoro (Csilla férje) azt mondta, hogy szerinte nagyon jó volt ez a hely...

Puszi: Hayim Apuka

Hayim Apuka
 


Szia Kata,
[url=http://www.babanet.hu/hol-mi/bababarat_szallas.php" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/hol-mi/bababarat_szallas.php[/url]

Szila
Szila
 


Alsópáhok jóval drágább ennél.
n
 


ÉN Hajdúszoboszlót ajánlom, Hotel Aqua Sol, egybe van építve a fürdõvel, 11 hónapos lányommal voltunk ott, szuper volt!
Van etetõszék, kiságy, gyerekmedence. Ára sem olyan sok, ahhoz képest, hogy 4*-os. De vannak ott 3*-os szállodák is, azok biztosan olcsóbbak.

Ausztriában voltunk síelni, ott szinte minden hotel, panzió bababarát. Akkor 8.5 hónapos volt a lányom.
 
 


Nem igazan tudom ki hogy van azzal, hogy roman tengerpart.Annyit viszont el tudok mondani, hogy talan toletek(mivel zome itt Bp-i vagy magyarorszagi)kicsitt messze van de azon kivul nagyon egeszseges a gyerekeknek a sos levego. Nem igazan bababarat szallodak vannak de ha kicsitt rugalmasabb vagy az atlagnal akkor biztos minden megoldhato.Mi most voltunk egy 2 eves 8 honapos illetve egy 3 honapos babaval.Nagyon jol ereztek magukat a gyerekek, a kajalas vendegloben volt ami a ti zsebeitekhez viszonyitva ugymond bago.Ha peldara is kivancsi vagy akkor egy jo ketfogasos gazdag ebedet 2 szemelyre mar 3500 Ft alatt meguszolKép).Szoval, valasztek van csak fol kell kutatni.
Margo
Prajdi Margit
 


Horváthzsidányban is van egy bababarátként hirdetett panzió, ami egyébként tényleg jó, csak nem bababarát. Kép Annyi benne a bababarát, hogy tudnak betenni egy (de az egész panzióban összesen egy!) hálós járókát, amiben aludhat a pici. De ezen kívül, szobák az emeleten, fürdö a földszinten, kiskád szintén egy db az egész helyen, nagykád nincs, stb.

odi
odi
 


Sziasztok!
Mi is a csiribiri szállóba megyünk júliusba öt napra, itt 80 illetve 60 négyzetméteres házak vannak. Hármunknak 18.500Ft/fő, de benne van mindenféle bababarát szolgáltatás.Olvasni róla a
www.bebilap.hu/nyaralohelyek lehet. Először én is Alsópáhokot néztem, de ott minden hely foglalt egészen őszig.
Sziasztok: Kata
 
 


ismeri valaki a bázakerettyei ciklámen hotelt?
n.
 


No, rövien:

Mi Holládon voltunk, icipici gyönyörű falu Somogyban.
Úgy találtam, hogy anyut kérdeztem, mennénk a gyerekkel nyaralni, olyat szertnék, mint az én gyerekkoromban: tücsökciripelés, háziállatok, házi koszt, este etetést, reggel kihajtják a teheneket.....
Anyu mondja: Ő dolgozott ott földmérőként 2 hetet, gyönyörű hely. Mondom, de hát 200 lelkes település, tuti nem foglalkoznak szobakiadással, hogy keressek rá? Azt mondja: Hívd fel a polgármesteri hivatalt. Felhívtam, a takarítónő vette fel, ami egy kis faluban nem olyan alja munka. Mondja, Ő hordja ki az ebédet is (mind a 6 családnak,) körbekérdez.
Este hívtam vissza, addigra eszébe jutott, hülye lenne a boltot másnak átpasszolni. Mondta (nagy mentegetőzve) hát, Ők nem valami gazdagok, de rendesek, hát ha 10.000 Ft-ért megfelel hármunknak három napra a szállás.....
Hát nekiindultunk, nem tudva mi vár ránk.
Nagyon szép nagy tisztaszobát kaptunk, teljesen átlagos vidéki berendezéssel, plussz kisággyal. Levágott két csirkét a fogadásunkra, kirántotta. Másnap tojásos-kolbászos-hagymás rántotta a reggeli, vacsora nagyon nagyon nagyon finom bableves csülökkel, túrós mácsik (kézzel gyúrt, szaggatott tészta) volt. Másnap és harmadnap hasonló laktató reggeli, majd aprólék leves, házi tejből altatott aludtejes prósza (recetet a nevem alatt a Mit főzöl topicban találjátok) volt. A kajáért hármunknak a három napra 2000 ft-ot akart kérni, és azt is úgy érezte, sok. Mi ötöt adtunk. Volt kiskacsa, kiskutya, tehén, kecske, jó levegő...
VAn a közelben egy idén átadott szupi strand. Rossz idő esetén a belső rész működik, de óriáscsúszdával, babapihenő szobával (aminek teljesen üveg minden oldala látod a család többi tagját, szuper. Balcsi, Zalakaros kb 20 km-re.
Szóval nagyon jó volt. Peti nagyon nagyon élvezte. Reggel, ahogy felébredtünk, rohant a kacsákhoz, a kiskutyákhozKép

Bővebb infót írok e-mailben, akit érdekelKép

Kata
LadányiKata
 


Kata! Írtam Neked a Falusi topicbanKép
Ez tök jó lehetett!!KépMikor voltatok?
Becsi
becsi
Iklad
 
 


Szia Becsi!

Ühüm, olvastamKép

Igen, ez nagyon jó voltKép

Puszi: Kata
LadányiKata
 


Hát Pocok, ez eléggé lehangolóan hangzik.
Névtelen
 


Hát Pocok, ez eléggé lehangolóan hangzik. Sajnos.
Névtelen
 


Sziasztok!

Most voltunk Alsópáhokon nyaralni két 14 hónapos kislánnyal. Mindennel meg voltunk elégedve. A bababarát hely elnevezést teljes mértékben kiérdemelték. Igaz, hogy drága, de ha mindent nekünk kellett volna cipelni (kiságyak, etetőszék, kiskád, babakaja, stb.) egy mikróbuszt kellett volna bérelnünk ami szintén nem olcsó.

Így a nyaralás tényleg nyaralás volt nekem is. Nem volt gondom semmire, fürödtünk, játszottunk, kirándultunk. Jövőre is oda megyünk.

Ja! A gyerekek szállása és kajája 3 éves korig ingyen van.

Kata
 
 


Szia Kata!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Alsópáhokon. Én is kezdek rájönni, hogy talán megéri a több pénz (bár ahol mi voltunk, nagyon klassz volt)
Nahát Kata két kislánnyal még főiskolára is jársz!!! Nagyon ügyes vagyKép Jók a lányaid??? Kép Nem is tudom elképzelni, milyen lehet ikrekkelKép Az én fiam magában egy kis tornádó. Biztosan a szopi, meg a picikor nem lehetett könnyű, de most, hogy egymással már elvannak, biztosan nagyon klasszKép

Szia: Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!!
Sopronba voltunk , nyaralni a múlt héten jöttünk haza.A Hotel szuper volt,adtak kiságyat ,az étteremben biztosítottak etetőszéket,svédasztal volt(félpanzion voltunk) így a kisányomnak(10hó) is tudtunk bőven válogatni.Nem is volt szükség a bébiételekre amit elvitünk.Arról nem is beszélve ,hogya pici,az a "ledobálós fajta˝
úgy hogy repült minden az etetőszékről,kanál, csörgő.A pincér bácsik gondoskodtak mindig az utánpótlásról így mi kényekmesen tudtunk végezni az evésel.Aszobák is nagyon kényelmesek voltak.AHotel neve:Bio Sport Hotel Lővér 4*.
Hirdetni viszont egyáltalán nem hirdették magukat bababarátnak, mégis azok voltak, főleg a hozzáálásuk.
Kellemes nyaralást mindenkinek.
Üdv:Kata
 
 


Szia Cseke Kata!

Kullancsot nem szedtetek össze? Nekem nagyon kellemetlen élmény Sopron emiattKép

Örülök, hogy jó volt. Nekünk nagyon drága volt.

Puszi: Kata
LadányiKata
 


Pocok!!

Naháát!!!!Kép

Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!

Mi most voltunk a Kolping Hotelben és én is csak ajánlani tudom! Az árai borsosak, de nagyon bababarát!
Szinte minden ingyen van a babáknak, csak kérni kell (baby phone, cumisüveg melegítő pl), mert maguktól nem adnak Kép

Jövőre fogjuk megnézni a kehidakustányi apartmanszállót, ez is bababarát, igaz, nem kifejezetten babásoknak készült, de rácsoságyat adnak pl. Sokkal olcsóbb mint a Kolping, nagyon szép medencéi vannak. Bővebb info: http://www.kehidagold.hu

Annamari
 
 


Sziasztok!
Tudnátok nekem hegyvidéken (Mátra) valami jó kis szállást ajánlani? Két gyerekkel mennénk: 1 és 4 évesek.
Anna
Polyákné Anna
 


Szia Anna!

Mi húsvétkor Noszvajon voltunk egy magánháznál, nagyon meg voltunk elégedve.Ha érdekel írok róla.
Becsi
becsi
Iklad
 
 


Szia Becsi!

Természetesen nagyon örülnék minden infonak. Kislányomat (4 éves) hegyi levegőre kell vinnünk. Úgy tudnánk megoldani, hogy többször mennénk 3-4 napra ezért nagyon fontos, hogy valami jó helyet találjunk. (fűtés, konyha, fürdőszoba stb.)
Köszi!
Anna
Polyákné Anna
 


Anna!
Küldenél egy email címet és akkor küldök képet is.
Becsi
becsi
Iklad
 
 


Anna!

Közben eszembejutott hogy ahol én találtam ezt a szállást ott képek is vannak , sőt leírás is.
http://www.travelport.hu/szallas/EHotel.vd?xfrm=1&did=1&ml=31&fi=1&lang=hu&sessi on_id=K0E5O3S21069520422&s=1
Itt megtalálod, Noszvajt írd be a keresőbe és a Vasas-Porta amiről szó van.De találsz sok másik szálláshelyet is.
Egyébként itt 2 szoba van /érdemes többen menni hogy ki legyen használva/,egy a tetőtérben saját wc zuhany és egy lent szintén wc,zuhany.A fűtés konvektoros.a háziak egy 45 év körüli házaspár 2 nagy gyerekkel, nagyon kedvesek voltak, harmadnap úgy váltunk el mintha ezeréve ismernénk egymást.
A környéken nagyon sok kirándulási lehetőség.
Becsi
becsi
Iklad
 
 


sziasztok!
Mi tavalyelőtt Horvátországban nyaraltunk Zadar mellett egy Zaton nevű üdülőfaluban, ahol egy fenyőerdő közepén lévő apartmanfalu van 100méterre pedig HOMOKOS apró kavicsos tengerpart. Akkor a nagyobbik 6 a kisebbik 2 éves volt és szenzációsan érezték magukat, 600 km-re van, mi autóval mentünk. Kibírható volt a gyerekek végigaludták, mert éjszaka indultunk. Azóta is azt emlegetjük. Tavaly is szerettünk volna, csak közbejött valami. Ha jól emlékszem a tavalyi ára 130.000,- Ft volt egy 2+2 ágyas apartman. A Horvát utazási irodába keressétek, megéri.
 
 


Sziasztok!
Ugye néztek még be ide? Ket kisgyermek anyukájaként azon fáradozom, hogy időben elkészüljek a diplomamunkámmal, melynek cime: "Családbarát idegenforgalmi kinálat az utazási irodákban". Ehhez szeretném a segitsegeteket kerni. Részletek az "Ötletek/tippek" "Segitsünk egymásnak..." altémájában.
Előre is köszönöm
simi (m.velhorn@freemail.hu)
 
 


Nyaralással kapcsolatos homeopátiás ajánlatok:

Homeopátia utazáskor
http://home.tvnet.hu/~a3807/utazas.htm

Az eltúlzott napozás következményeinek kezelése
http://home.tvnet.hu/~a3807/napozas.htm

Nyári gyomorrontás és hasmenés
http://home.tvnet.hu/~a3807/habzsol.htm

Nyári meghűlések és allergiák
http://home.tvnet.hu/~a3807/nyarihul.htm


Homeopátiás fórum
http://homeopatia.proboards21.com
 


Sziasztok!
Nem tudom ,hogy él-e még ez a topik, de mi is a kolpingba megyünk. Egy bioház 25 000 Ft/éj, tavaly lefoglaltuk (2003-as) utazási csekkel, és az idei "adagot" is leküldjük. Három család megy, és ha mindent harmadolunk nem is olyan vészes.
 
 


Sziasztok!
Dombóváron,ill. pontosan Gunarason nyaraltunk múlthéten másfél éves gyerkőccel. Érdemes utána érdeklődni,mert szerintem gyerekkel kész kis paradicsom. Gyógyfürdővel egybekötött strand,ahol van kifejezett gyermekmedence. Oda felnőtt nem teheti be a lábát a gyermekek védelmében. Nagyon nagy terület,ahol kül,és beltéri medencék vannak,valamint egy nagy halastó ahol horgászni is lehet. De ezt tényleg pihenni vágyó gyermekes családok figyelmébe ajánlom,mert aki a pörgősebb "felkapottabb helyeket szereti az itt nem érezné jól magát. Ez egy nagyon csöndes,és nyugott környék,ahol nem hemzsegnek az emberek. Az árak megfizethetők. www.dombovár.hu weblapon többet is megtudhat akit érdekel.
Mindenkinek jó pihenéstKép

Noémi
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok!

Mi Ausztria Karintia tartományában nyaraltunk egy tóparti üdülőfaluban.
Nagyon gyerekbarát hely, szuper jó volt, a környék pedig meseszép. Óriási hegyek, kristálytiszta tavak, várak, kastélyok és édes osztrák falvak.
Az egy hét nyaralás all inclusive ellátással 2 felnőttnek ca. 100.000 Ft (+benzin) volt. A gyerek 7 év alatt teljesen ingyen van. Van nagy játszótér, gyerekmedence, gyerek-klub programokkal, magyar nyelvű gyerekvigyázással.
E.
 
 


Szia Enic!

Ez a falu pontosan hol van? Irodai út volt, vagy ti szerveztétek?
Nagyon ígéretesen hangzik!

Bóbita
 
 


Sziasztok!

Mi 2 éves gyerkőccel voltunk szerencsére csak 3 éjszakát a "bababarát"-ként több helyen is hirdetett Abdán. Hosszú lenne leirni a kiborító részleteket, (az igaz, hogy viszonylag olcsó a szállás). Minden helyiséget kővel burkoltak, és csak üvegtányér-pohár van. A játszótéri játékokat (pl. a csúzdát is) fémmel boritották, a homokozó tele van ilyen-olyan flakonokkal, ócskaságokkal. Nincs mikró, mosogató csak az egyik szobában van, biliért többször kellett szólni, mire adtak. De ez még nem lett volna ok, hogy irjak.
Viszont a földszinten a szobánk alatt, a falu egyetlen és jó forgalmú kocsmája működött, ahol a nyári kánikula miatt javarészt az utcán fogyasztottak az "urak". Ha becsuktuk az ablakot, megfulladtunk a hőségtől, ha kinyitottuk, a kocsmazajtól nem aludtunk. A 3 éjszaka alvás óraszáma nem érte el 1 itthoni normál éjszakáét. Azóta már kipihentük a nyaralást, de aki nem kocsmázni megy nyáron a gyerekkel, szerintem nagy ívben kerülje el a "bababarát" Fortuna Vendégházat Abdán.

Erika
 
 


Sziasztok,
volt valaki gyerekkel Tunéziában, Marokkóban vagy Egyiptomban? Februárban szeretnénk menni, akkor lesz 20 hónapos, de mindenképp szeretnék előtte egy kicsit tájékozódni.

Kata
Sckata
 


Mi Zsófival 2 évesen voltunk Tunéziában, a szállodai kosztot ette velünk, kapott az éttermi sültkrumplikból is, palackos vizet ivott és vittünk bébiételeket. Fürdött a szállodai medencében is. Nemhogy hasmenése nem volt, de kb. 4. nap meg kellett glicerinkúpozni, mert besült nekiKép
Nézelődni mennétek? Mert ezekben az országokban februárban azért nincs nyár, esetleg egy kis tavaszi fíling sztem.
 
 


En Egyiptomban hatizsakos turistakent voltam es egy par napot egyutt voltunk egy hazasparral, akik 2 es 4 eves gyerekukkel voltak, szinten nem befizetett uton, nem is az elokelo szallodakban, nem interkontinentalis kajaval, stb.
En akkor mertem megkostolni a cukornadlevet, amikor meglattam a ketevest ketpofara inni... gyogyszertarjuk mint itthon, babacuccok szinten... persze ez Kairo, Luxor, Asszuan. A gyerekek baromira élvezték, igaz, szokva voltak a kirandulasokhoz. Amint az enyemek is elerik ezt a kort, mi is megyunk ujra, az tutiKép
Ha Egyiptomba mentek, irj, szivesen mondom a tapasztalataimat.
-Afonya
 
 


Egyelőre még nem tudjuk hova megyünk, nem jelentek még meg a februári akciós utak.
Azért is akarunk menni, mert még soha nem voltunk - sem kettesben, sem hármasban- együtt nyaralni, és én már régóta vágyom egy tél végi utazásra. Tényleg nincs arrafelé meleg februárban? Én azért olyan 20 fok körülire számítanék.
Köszi az infókat, de örülnék valami konkrétnak is. Ilyesmire gondolok: "X-ben voltunk a Z-szállodában, a tengerparton, két éves gyerekünkkel, szuper volt a kaja, a szoba és olcsó is volt, istenien éreztük magunkat."Kép
Sckata
 


Szia Enic!

Pontosan merre van az az Osztrák falu?
 
 


Sziasztok!

Ritkán látogatott e topic de talán így a nyár közeledtével fellendül!

Naggyyon szeretnénk idén végre tengerpartra menni a kicsivel aki addigra (Júni vége, júli eleje) épp 20 hós lesz. Egy gyerkőc és mi ketten és kocsival mennénk nem túl messze Horvátországra gondoltuk, de ott hova?

Egyszer voltunk Rab szigeten ami gyerek paradicsom, de nagyon zsúfolt nekem. Van esetleg más ötlet? Part legyen lassan mélyülő és homokos. Jó sok zölddel körbe-körbe. Létezik? Szerinetetek hol nézhetnék még utána?

Július elején remélem még nem lesz nagyon meleg de érdemes légkondis appartmant bérelni? Van ilyen?

Köszi a tippeket előre is!!!!!!!!!!!
 


Szisztok!
Enic!
Ha ránézel még erre a topicra: megírnád azt annak az osztrák falunak és szállásnak az elérhetőségét?
Köszi!
perje
 
 


Sziasztok!

Nekünk van egy bababarát nyaralónk Badacsonyörsön. Ez is úgy alakult ki, hogy nekem ikreim vannak és a nyaralás mindíg felért egy fél költözéssel. A kocsi ami amúgy sem kicsi púposra rakva és még így is volt amit kihagytunk. SZóval innen jött az ötlet, hogy másoknak könnyebb legyen, amire már nem volt szükségünk azt levittük, és mivel már 4 évesek szinte minden van ott ami kisgyerekeseknek kell. Persze azért ki lett még egésztíve jócskán. Hogy biztonságos legyen a lépcsők aljára, tetejére kis zárható korlátokkal, mikróval, hintáva, csúszdával és egyéb olyan dolgokkal amikre amúgy kevesen gondolnak. Mintha egyik vendéglátónak se lenne gyereke??!! Én nem is értem...
Na mindegy nem vágom ide a hírdetést, de idelinkelem, ha valakit érdekel olvassa el, nézze meg a fotókat, referenciákat.

Babaneten:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi
Keres-kínál, programok, ajánlatok--Kínál-- Bababarát nyaraló kiadó Badacsonyörsön! Ingyenes stranbelépővel az egész családnak

Babaszobán:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=674682

Mindenkinek szép időt és jó nyaralást! Kép

Vikics

KépKép
 
 


Vikics,
sajna a babanetes link nem az igazi Kép De a babaszobás alapján klassznak tűnik Kép

Üdv
Kriszi
 
 


SZia Kriszti!

Tudom, azért tettem alá az elérési útvonalat, de amúgy mindkettőben ugyanaz van.
Namsokára elkészül a honlap és akkor egyszerűbb lesz. Kép

üdv.:

Vikics

KépKép
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy ilyen későn reagálok, de nem sokat tudok netezni, csak az ikres topikba írogatok. Most vagyok velük 20 hetes.
Szóval az üdülőfalu Karintiában Rosental élményfalu Feistritz-ben. Mi annak idején a Vista katalógusában találtuk.
www.naturerlebnisdorf.at (itt a Famili Club Rosental)
Puszi! E.


Ha valaki szereti a kempingezést, az Adria legszebb öble a Prapratno-i.Oldalt sziklák, nem csak az unalmas homok, söt, egészen messze ki lehet menni a szomszéd öblökbe.Az öböl közepe viszont homokos, lassan mélyülö, ideális a babázáshoz.Asszem van pár apartman is, rá lehet keresni, valamelyik horvát nyaralós lapon rajta volt, ha valaki ragaszkodik az apartmanhoz.Mi imádtunk sátrazni a szüleimmel, sajna a párom ragaszkodik az apartmanhoz, vagy a szállodához, és hogy minden évbe máshová menjünk Kép.
A kemping már háromcsillagos, olajfaligetben van.Egy sziklákkal körülvett gyönyörü völgyben. Dalmáciában van, a Peljesac félsziget elején, Ston kisváros mellett el kell menni, tovább a félsziget belseje felé, és hamarosan ott a lejáró az öbölbe.3 éves koromtól kb. 18-ig szinte minden nyaralásomat ott töltöttem, mert még születésem elött a szüleim végigjárták az Adria partvidékét, és nem találtak hasonlóan klassz öblöt.Árnyékos kemping, homokos lassan mélyülö part, oldalt szikla, csónakot is ki lehet kötni, nem diszkós, bulizós hely.Szóval ajánlom nektek, de ne nagyon terjesszétek, ne legyen túlzsúfolt.Csak köztünk maradjon, mert még túl sokan felfedezik maguknak. Kép
Cseri
 


CseriKép

Úgy látszik, te az én barátommal lennétek nyaralás szempontjából az ideális párKép
Õ is ragaszkodik Horvátországhoz, harmadjára megy oda, imádja a sátrazást és nem szereti a homokos partot.
Én viszont egy helyre csak 1x szeretek menni, kényelmes vagyok, ha lenne pénzem, hotelba vagy panzióba mennék, és a homokos partra szavazok.
Horvátország kifejezetten nem jött be nekem, pedig úgy alakult, hogy 3 külön helyen is jártam.
Neki viszont mindenképp bemásolom, amit írtál, hátha benevezKép
 
 


Na de Juli!
Nélküled nevez be?Ja, azt nem írtad, milyen barátod...Én nagyon soxor jártam Horvátországban, de nem tudok betelni vele.Ahogy Ausztriával sem.Mi most nyaralásilag ott tartunk, hogy sehol.Napokon és órákon át lógtunk a neten, hogy találjunk megfelelö olasz apartmant, homokos tengerparton, lehetöleg Toszkánában.Nem találtunk.Átnyergeltünk Közép-Itáliára, az adriai oldalra, és egyre délebbre keresgéltünk, mignem eljutottunk a csizma sarkantyújáig.Mivel idén elöször nem egyedül utazunk, hanem egy baráti házaspárral és a Boginkkal kb. egykorú (3-4 éves) Bencéjükkel, hát erösen megszaporodtak a figyelembe veendö szempontok.Gályázunk keményen órákon át, a puttonyom tele a különbözö honlapokkal, és mikor már kb. kiválasztottuk a viszonylag legkevésbé problémásat, kitaláltuk, mi a fenének kell két napot utazni picikkel, hogy az Adrián nyaraljunk.Így ma már Horvátországban keresgéltünk.Ja és tegnap egész délután.És mindenki halálosan únja a keresgélést, de minden kiválasztottal van valami bibi.Már ott tartunk idönként, hogy nem megyünk nyaralni.Most estére maradt 2 bérelhetö ház, valahol Zadar környékén, és a Solaris nyaralótelep.És lassan el kell dönteni, mert már mindent lefoglalnak.Az a baj a párommal, hogy nyaralást júniusban kezd nézni, síelést decemberben.Tavaly mákunk volt egy Last Minittel.Váu.Én a hotelektöl frászt kapok. Turistagyár,bleeee.Legszívesebben kibéreltem volna egy egész szigetet, lehet!!!, találtunk is,csak egy fia homok nincs rajta, márpedig a kicsiknek nem jó a szikla.
Na, csak eljutunk valahová.
Szia! Kép
Cseri
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron