Új privát üzeneted érkezett!

A MOSOLYGÓS BABAPOPSI VÉDELMÉRE

Magyarországon is egyre több védőnő szerez személyes tapasztalatot a Sudocremmel. Forgalomba kerülése előtt a Magyar Védőnők Egyesülete segítségével teszteltük.

A Sudocrem: egyedülállóan ötszörös védelmet nyújt:
- hypoallergén összetételű
- víztaszító védőréteget képez
- antiszeptikus
- gombaölő hatású
- hámképző tulajdonságú
- könnyen kenhető, krémes állagú
Kíméli a bőr felső rétegét, használatakor a bőr normál baktériumflórát nem károsítja.

Egyedi összetétele miatt a születéstől kezdődően alkalmas az újszülött popsijának mindennapos ápolására.
Magyarországon először a Szolnoki Hetényi Géza Kórház tesztelte. A tesztelés eredményeként az Újszülött Osztály a Sudocremet alkalmazza az újszülöttek bőrének mindennapos védelmére.

A gyermekek helyes bőrápolása különös jelentőséggel bír nemcsak a helyes kezelés, hanem a megelőzés szempontjából is. Ezért nem mindegy, hogy milyen babapopsi krémet alkalmazunk. Csecsemőknél a pelenkás terület, a fartáj védelme nagyon fontos, hiszen ez az a terület, ami a legtöbb irritációnak van kitéve. Fontos, hogy olyan babapopsi krémet válasszunk, amely hatékony védelmet nyújt az irritáló anyagokkal szemben.
A csecsemők, kisgyermekek bőrén jelenlévő patogén baktériumok, gombák a bőrön általában minimális sérülést követően gyulladásos folyamatok kialakulásához vezethetnek. A kialakulás gyakoriságát a patogén baktériumok, gombák kolonizációja, a hám természetes védekezőrendszereinek meglétén kívül a normális bőrflóra jelenléte, és a celluláris immunvédekezés érettsége egyaránt befolyásolja. A Sudocrem gátolja a patogén gombák és baktériumok elszaporodását, így védőhatást biztosít.

A SUDOCREM SIKERÉNEK TITKA:

A Sudocrem védőréteget képez a bőrön, megvédi azt a mechanikus és kémiai irritációval szemben (dörzsölés, maceráció, széklet vizelet enzimei, és más kémiai irritáló anyagok). Alkalmas a fölmaródott bőrréteg megnyugtatására, megújulásának elősegítésére. Aktív összetevői révén csökkenti a szöveti folyadékvesztést, gátolja a patogén gombák és baktériumok elszaporodását, ezáltal elősegíti a gyulladt sérült bőr regenerációját, gyógyulását.

Összetevők:
Cink-oxid E. P. 15.25%, Benzil-alkohol B.P. 0.39%, Benzil-benzoát B.P. 1.01%, Benzil-cinnamát 0.15%, Lanolin (hypo-allergén) 4% (w/w). tisztított víz, folyékony paraffin, viasz, nátrium-benzoát, linalyl acetát, propilén-glikol, citromsav, BHA (E320), szorbit-sesquioleát, levendula aroma.

Alkalmazás:
Naponta 3-5 alkalommal vékony rétegben alkalmazzuk a kívánt bőrfelületre. Masszírozzuk be a krémet körkörös mozdulatokkal a bőrbe addig, amíg az átlátszóvá nem válik, így kialakítjuk a bőrön a víztaszító védőréteget, egyidőben pedig az antiszeptikus védőhatású anyagot pedig bejuttatjuk a bőrrétegbe.

A Nyugat-Európai országokban a Sudocrem a legtöbbet alkalmazott babapopsikrém. Angliában 10 anyukából 9 ezt alkalmazza gyermeke popsijára, s 1994-ben és 1995-ben elnyerte a „Baba & Mama” aranydíjat. 2000-ben Lengyelországban anyukák milliói szerzett kedvező tapasztalatot a Sudocrem használatával.

Látogassa meg a weboldalunkat, ahol további felvilágosítást talál a termékről: www.sudocrem.hu

Kapható a gyógyszertárakban és a bababoltokban 60g-os, és 125g-os kiszerelési formában.
Névtelen
 


Bocs de mivel mosolyog egy babapopsi????? Kezd uncsi lenni ez a hirdetes.
Névtelen
 


Ez azért még nem unalmas, hiszen mingíg van újszülött csecsemő, akinek érzékeny a bőre és igenis szüksége van különféle jól bevált krémre és egyéb ápolószerre.
Névtelen
 

 
 

Tisztelt Névtelenek!
Remek, hogy életben tartjátok ezt a hirdetés topicot! Kép
Malacka
 


Szia Malacka!

Ez olyan mint a Micimackó, mindíg kell neki a kedvesség, és a barátság. A Sudocrem egyíebbkent tényleg egy remek babapopsikrem, szerintem probald ki te is.
Névtelen
 


Sziasztok!

Olvastam a mosolygós babapopsi receptjét, de én ezt ssajnos nem ismerem. Milyen krém ez? Elõre elkészített gyógyszertárban kapható, vagy valamilyen egyéb kozmetikai szer?
Viszont nekünk van egy nagyon jól bevált popsikrémünk, amit melegen tudnék ajánlani. Ez kipróbáltan eltûnteti a pirosodást a popsiról, mi nagyon szeretjük. Leírom a recepjét, hátha jól jön még valakinek. (Vicces lenne, ha ez netán ugyanaz lenne, amirõl fentebb olvastam).
Mindenesetre érdemes receptre feliratni, mert így egy adag kb. 60 Ft-ba kerül, anélkül pedig 600,- Ft körüli ára van.
Tehát a recept a következõ:
- sol.acid.bor 20,00 g.
- cera lanae 60,00 g.
- vaselinium album 60,00 g.
- aqua destillata 60,00 g.

Hát "Õ" lenne az. Gondolom közületek többen is ismerik, én egy ismerõsömtõl kaptam meg a receptet és valóban bevált.
Üdvözlettel:
Kata
 
 


Marhák!Ne higgyetek a sok hülyeségnek. A jó orvos tudja, hogy és mit kell felirni!
névtelen
 


Kedves Névtelen!

Én gyógyszertári krémet használok,tehát nem érdekem a "sok hülyeség"mellett szólni.Viszont az a hangnem amit megengedsz
magadnak-persze névtelenül-az elképesztõ!
Tartsd tiszteletben mások véleményét és ha hozzáfûznél valamit,azt kultúráltan tedd!Ja és névvel is lehet!

Köszi: Jucusmamus


Sziasztok!

Mivel nagyon rá vagyok kattanva a popsikrém témára , hozzászólnék!
Most már 2 hónapja kínlódunk a lánykám fenekével és semmi nem múlasztotta még el a piros popót, még a SUDOCREM sem! Kép
Kaptunk már mindenféle kutyulékot különbözõ orvosoktól, de semmi eredmény!

EL VAGYOK KESEREDVE!KépKépKépKépKép

Zafi
 
 


Zafi,
nem akarok hulyeseget mondani, mert igazabol nem olvastam el rendesen sose ezt a temat /mert eddig nem erintett, kopp-kopp/, de valami olyan remlik, hogy a szajpenesszel is osszefugghet a dolog, valamint kajaallergiaval, marmint hogy olyat eszel, amitol kiuteses lesz a babad popsija. Mert ha semmi krem nem hasznal, akkor gyanus, hogy valahogy "belulrol" jon a baj, vagy valami gomba..
Persze, mindez csak akkor erdekes, ha szoptatsz meg, mert nem irtad, mekkora a babod.
Szerintem nezz korul a szoptatas topicban. Ha valami oltari baromsagot mondtam, akkor bocsi, csak a joszandek vezetett, 2 honap, az rengeteg!!Kép
 
 


Zafi,
kérdés, hány éves a lánykád. Ha fogzik, lehet, hogy attól van, hát nem akarlak elkeseríteni, csak akkor múlik el, ha az épp aktuális foga kijött. Lehet szájpenésztõl, ahogy Áfonya is írta, ételallergiát nem tudom, de pl. a paradicsomos, a narancsos kaki ki tudja csípni rendesen, ha nem allergiás, akkor is.
Megértelek, mert a nyáron a szüleimnél nyaraltunk, és nadrágpelenkáét használtunk (iitthon egyébként textilt). A lányom feneket iszonyú csúnya lett, háromféle kenõcsöt kipróbáltunk, Neogranormontól egy kcisit javult (nem tudom, próbáltátok-e, nekünk egyébként eddig mindig bevált). Aztán rájöttem, hogy a kisasszony fogzott. Mára kijött a foga (hál'Istennek az utolsó) és varázsütésre elmúlt a csúnya popsi is. Ami még jó lehet, mi is azt használtuk, bár közben a hideg rázott: kortizonos popsikenõcs (én egy egész nagy tégellyel rákentem a popsijára, de még a combjára is - ez utóbbi a nadrágpelus miatt volt csúnya).
Még egy eszembe jutott: ha nagyon pici a lánykád, akkor esetleg attól is lehet, hogy TE ettél-ittál olyasmit, ami a tejeddál átment a pocijába és megkavarta az emésztéasét. Pl. a tehéntej (nálunk ez volt a bûnös, amikor a lányom pár hetes volt). Bár itt más jelek is vannak, hasmenés, kiütések a bõrön stb.
Segíteht még a levegõztetés is, most itt a fûtési szezon, próbáld meg (ha lehet), hogy minél többet pelus nélkül legyen a kicsi. Nekünk is ezt ajánlotta a dokinéni, csak akkor még nem volt fûtési szezion, és nagyon hideg cvolt a lakásban.
Írj, hogy mi a helyzet.
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


sziasztok!
hú....! Nagyon régen szóltak hozzá ehhez a témához!
Én most találkoztam először a piros babapopsival!
Kisfiam 10hós múlt és 4napja piros a popsija!Nekem ez a krém sem igazán segített rajta!
Most ott tartunk, hogy kamillásfürdő, pelenkacserénél kamillás lemosás és úgy vékony rétegben a krém!
Mert magában nem igazán javult a popsija!
Ma védőnéni. megnézetjük vele, mit szól hozzá!!!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: