Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem jól telik Mindenkinél ez a napsütéses nap!Kép

Nálunk sajna nem, a Riki beteg.Kép
Így változott a program, nincs Állatkert...KépKép

Hiszti itt is zajlik - kvázi naponta - nem véletlen őszülök rohamos léptekkel...
Én is egyedül vagyok velük - szinte mindig. Apjuk mindennap dolgozik, ha nem dolgozik - alszik...Kép
Van amikor elviszi Õket a bölibe és egész nap erre a fél órára találkoznak... Van amikor erre se....................Kép

Na megyek is, mert a skacok hiányolnak.KépKép

Erika

KépKép
 
 


Erika! Rikinek jobbulást!!! Kép Kép
Neked meg kitartást! Remélem szombatig meggyógyultok! Kép

Zizi
 
 


ErikaKép
Én is jobbulást kivánokKép
BeaKép
Köszi Neked is a hozzászólást hiszti ügybenKép Akkor tényleg legjobb hagyni, had csinálja...
Csak megnyugtatásul irom, hogy a verekedés nálunk is nagy divat voltKépKép Négyen vagyunk testvérek és mind a négyen Lányok...KépKép Szegény Nagyikám, Õ is beleőszült a marakodásunkba meg a kamaszkorunkba...Kép

Puszi:Doris
 
 

 
 

Szobatisztaság és hálózsák: erre is a nyár a megoldás, gondolom a nagymelegben nem muszáj a zsák... aztán meg mire jön az ősz, hozzá lehet szokni, egy pisilés zsákbabújás előtt,aztán alvás. Mondjuk enyémek kibírták az éjjelekt pisilés nélkül, úgy könnyű volt.

Hisztis kamasz: hajjjajjjj, de mennyire ismerem! Egyenként kamasznál az a jobb, amikor egyszerre és közben ölik egymást állandóan, brrrrr.

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

A napközis témávak kapcs. hozzászólásokat köszönöm. Pont most beszéltem egy szszmiklósi barátnőmmel aki rémes dolgokat mesélt az itteni napközirőlKép. Úgyhogy nagyon át kell gondolnom, ha összevont csoportok lesznek akkor biztos nem lesz napközis a Lili.Kép
Sajnos én is szoktam ikrezni, bár utálom ezt a megszólítást (olyan személytelen) csak van amikor egyszerűbb kimondani mint a nevüket. De elöttük sosem hívom őket ikreknek. Sőt a Lili is azt mondja hogy a "testvéreim" nem azt hogy az "ikrek".

Hiszti:az nálunk borzalmas amikor hisztiznek. Háromszor nagyobb erővel megy mintha egyedül lennénekKép.
És amikor direkt húzzák egymást... attól lehet csak igazán megőrülni!Kép
Yabu
 
 


Sziasztok!

Most hétvégén a Margitszigeten
Gyere ki velünk a zöldbe!
Nök Lapja Cafe Családi Hétvége

vasárnap
11.30-12.00 Gyerekeknek: Gryllus Vilmos műsora
és a Madách Tánciskola növendékei
http://www.nlcafe.hu/cikk.php?id=209&cid=17896

Szombaton is lesznek programok, de de. ikertali lesz a játszón Kép

Eri
 
 


Sziasztok!

Már jó rég volt időm olvasni benneteket! Az elmúlt két hétben a házunkat vakolták be, a gyerekek is itthon voltak két hetet, jól le is fárasztottak, de ma végre volt egy szabad délelőttöm és kedvemre takaríthattam.
Ha minden jól megy megyünk a talira 21-én.
Múlthét pénteken Veszprémben voltunk a Lora csoportjával, nagyon jól sikerült a kirándulás, attól eltekintve, hogy hazafelé két defektet is kapott a busz.
Most pénteken meg a fiúk csoportjával megyünk az Állatkertbe, már nagyon várják, remélem, most nem azzal a defektes busszal megyünk.
Május végén meg elviszik az egész ovit Pákozdra az arborétumba! El sem tudom képzelni az én kis 3éves fiacskáimat, hogy mit fognak csinálni egy ilyen kiránduláson nélkülem!

Éva

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat - sajna nem javul a Riki, most is lázas.Kép
Az előbb értünk haza a dokitól, aki már NEM FOGADOTT több beteget, mert vkit helyettesítve 11-től 4-ig volt. s aki NEM VOLT BEJELENTVE az már nem mehetett be - hiába voltunk ott fél 4-kor.Kép
Csak azt mondja meg vki, ki volt az az elmebeteg aki kitalálta ezt a bejelentős dolgot?! Honnan a fenéből tudhattam volna pénteken, hogy vasárnapra v. hétfőre beteg lesz, ami ünnep, így kedden kell orvoshoz menni... Brrrrrrrrr de pipa vagyok!Kép
Megint egy pokoli éjjel vár ránk, mert szegénykém igazán aludni sem tud, csak nyűglődik...Kép Holnap fél 10-re kaptunk időpontot...Kép No comment...

Fájó szívvel, de nem hiszem, hogy mi el tudunk menni a szombati talira, hacsak vmi csoda nem történik...

De Nektek nagyon jó szórakozást, dumapartit és fantasztikus időt kívánok!!!Kép
És a tavalyinál több fotót kérnénk!Kép

Éva!
A házatokról is!!!Kép

Erika

KépKép
 
 


Erika!
Rikinek jobbulást! Megy a gyógypuszi. Kép
A dokinak pedig fogadnia kellett volna titeket. Kép Akkor ezek szerint mindennapra be kell jelenteni a gyereket, hátha pont akkor lesz beteg.

Eri
 
 


Erika!

A bejelentkezést pont azért találták ki,hogy a visszarendelt betegek,receptrevárok..... stb ne álljanak sorba orákig az egészséges gyerekkel!
A ti esetetek sürgösségi,amit a rendelési idö lejárta után is KÖTELES ELLÁTNI az orvos,hisz Ti ott voltatok!!!!!!!!!!!!!
Nálunk ez van kiírva a gyerekorvosnál!!!!!!!!!!!!
Ha ez a rendszer nem tetszik nekik,akkor zartsanak 24 orás telefonos ügyeletet,hogy hétvégén is tudj idöpontot kérni!
Ilyet nem tehet meg egy orvos!Kérdem én,mi van akkor,ha nem kap megfelelö,vagy semilyen,ellátást és lázgörcse stb lesz a gyereknek?????????

Esetleg az éjszakai ügyeletekre is már idöpontot kérjen a kedves szülö?

Magyar egészségügy!

Bea

Kép
 


Erika!

Ez engem is felháborít. Nálunk de. 8-9-ig lehet menni bejelentkezés nélkül, du. meg 2-3-ig. ÉS csak a visszahívott betegek kapnak időpontot, hogy ne kelljen várni. Egyébként meg sűrgős esetben mindentől függetlenül, a rendelési időn belül köteles ellátni a beteget!
Én a helyetekben háziorvost cserélnék!

Yabu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm soraitokat, megnyugtatott, hogy nem csak én érzem furcsának ezt az eljárást.........
Ma mellettünk ült egy kislány 1 hete 39 fokos láza van, az ügyelet gyógyszert adott, de nem múlt el, 8 óránként lázcsillapítózzák... Õ is sorára várt, azt mondta a mamája, inkább kórházba utalják be, ott talán lekiismeretesebbek... Döbbenet a magyar egészségügy valóban!Kép

Most jöttünk a dokitól - tüszős mandulagyulladás, a legbrutálabb fajtából, tiszta genny, lepedék a mandulája - már a lehelete is elviselhetetlen bűzös...Kép Még bele sem nézett a szájába, amikor hallgatta a hátát és érezte a "szagot", ahogy zihálva levegőért kapkod, mert az orrán már nem kap...Kép
Láza 38,2 volt megint, de a dokinál még jobban tüzelt, így tuti feljebb ment...Kép
Éjjel 0.56-kor keltünk, utána egy percet nem aludtam (fél 1-kor feküdtem, mondván a kúptól hajnalig tuti alszik...), mert vele egy ágyban képtelenség, forgolódik, lecsúszik, lemászik, rugdos, horkant, zihál...
Szóval hulla vagyok már én is, de a pláne gyerek - mint egy lehullott falevél, ernyedten feküdt Anyu karjaiban már a dokinál...KépKép
A Ricsinek szerencsére meggyúgyult a középfülgyuszija, így Õ hétfőn mehet bölibe - még sosem voltak külön bölcsibeKépKép- kiváncsi leszek.Kép

Sajnos a hétvégi taliról így mi távol maradunk mostmár tutiKépKép - de remélem Ti jól fogjátok érezni Magatokat.Kép

Még az idő is olyan, mint a hangulatunk. Szebb napot kívánunk Mindenkinek!

Erika, Riki, Ricsi

KépKép
 
 


Erika-rohamos javulást, sajnálom, pedig megnéztelek volna benneteket szívesen!
Lányok!
Tudna nekem valaki pontosabb címet mondani a tali helyszínéről??
sok Tímár u.-t találtam a térképen, tanácstalan vagyok.
Köszönöm
Kinga
 
 


Erika!
Jobbulást Rikinek. Kép

Kinga!
Igazából nem is a Tímár utcában van a játszó. Mi tavaly végig is jártuk azt az utcát, mire megtaláltuk. Kép
A III kerületben van a Tímár utcai és Árpád hídi HÉV megállók között, az Árpád fejedelem útján, a Lajos utcai lakótelepi házak mögött. Kép

Eri
 
 


Sziasztok!

Sajna nem javulunk, 39,1 volt az előbb a láza...
Kanalas, hűtőfürdő, kúp... remélem reggelre jobban lesz szegénykém...

Ti mit adtok láz esetén?
Nurofen kanalas, és melyik kúp a leghatásosabb??

Jó éjt!
Erika

KépKép
 
 


Erika,

nekünk estére a nyugtatós kupot szokta javasolni a dokinő /pl.Germicid C/, hátha attól jobban alszik. A Nurofen már ilyenkor nem használ, abban csak gyenge lázcsillapitó van. De tüszős mandulára antibiotikumot kellett kapnotok, nem?? Attól pár napon belül jobban kell legyen.
Jobbulást!!!Kép

Szilvi
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Azt is kaptunk, de valami nagyon furi ízű, mert az én fiaim összeverekednek a kanalasért általában, most meg különböző praktikákat kell bevetnem, hogy valami bekerüljön a gyerekbe.Kép

Nem részletezem az éjszakát - de fő, hogy túléltük.Kép
Reggel irány az Illetékhivatal, ma jár le a 2! hetes határidő, Apu házrészére (remélem ma még elfogadnak részletfizetési kérelmet) - döbbenet, hogy azért mennyit kell fizetni, hogy Anyu a saját házában maradhasson... Ráadásul az Apu 28!! éves Trabantjára 18000! illetéket szabtak ki - VAGYONSZERZÉSKÉNT! Pedig a hagyatékba benne volt: ÉRTÉKTELEN, RONCSAUTÓ! (5000-ért vitte el a szomszédnál dolgozó köműves...) Azt mondták, őket a köbcenti érdekli, s az 600 ezt kell 30-al beszorozni. Az már máskérdés, hogy egy 20 milliós!! autóra is csak 80000-et! kérnek!Kép
Valahogy most minden ellenünk van..............Kép

Bocsi a panaszkodós reggelért...

Mindenkinek szép napot!Kép
Erika

KépKép
 
 


Erika-minden összejött, még az idő is olyan síró...remélem hat az antibiotikum és láztalan lesz a d.u. legalább!
Ha nem megy le a sziruptól a láza, lehet kúpot adni, majd a Cataflam cseppeket, hűtőfürdő és kezdem elölről.
Lényeg, hogy u.az a hatóanyag kb. 4 óránként kerüljön sorra újra.
Mi a neve a v acak ízűnek, olyat ne irassunk....
Amit a magyar törvényekről írsz...már meg sem lepődöm...nem emberbarát ,ügyfélszolgáló rendszer....de ebben mostanában van bőven tapasztalatod.Ilyenkor nem szoktak megbetegedni mindketten?Nálunk sajna ez a trend.
Eri-köszönöm a tájékoztatást, gyanítottam, hogy az lesz az..hánykor érkeztek oda??Ez mindenkinek szóló kérdésKép
kinga
 
 


Erika

Sajnálom, hogy betegek vagytok! Jobbulást kívánok a kicsinek! Nálunk magas láz esetén mindig egy fél algopirin jön be, összetöröm és belekeverem valami gyümölcslébe, attól még mindig lement a lázuk.
Nem semmi ez az illetékhivatal!!!! Még a halálból is pénzt csinálnak!

Éva

Kép

Kép
 
 


KépKépKép
Rakok fel pár képet a házunkról és a gyerekekről.

Éva

Kép

Kép
 
 


Nem tudom miért nem jelentek meg a képek, nekem a feltöltésnél megjelentek?!

Éva

Kép

Kép
 
 


Szia Éva!
Klassz a házatok, már nemsokára teljesen kész! Milyen színü lesz? Anyukádék hogy állnak a ház eladásával? Nagyon aranyosak a gyerekek, nekünk eddig még nem jutott eszünkbe ilyen képet készíteni, de majd megpróbálkozunk vele. A pákozdi kirándulás miatt ne aggódj, olyan életrevaló gyerekeid vannak, (nem is tudom kitöl örökölték...Kép )jól meglesznek a fiúk nélküled! Különben is ott vannak egymásnak...
Vizsgák, kutyusok?

Nálunk fél év után most elöször betegek a fiúk, nagyon örülök, hogy a telet ilyen klasszul átvészeltük. Marci kap antibiotikumot, mert látott egy pár pöttyöt az orvos a manduláján, de még nem tartottunk ott, mint Erikáék. Köhögnek, taknyosak. Erika, jobbulást nektek!!! Amúgy megtanultak biciklizni, nagyon buzgón tekernek, pedig még mindig olyan picikék, alig ér le a lábuk. Most 2,5 évesen akkorák, mint Panka volt 2 évesen, pedig átlagos testalkatú kislány. Amúgy meg irtó édesek, ahogy magukban énekelgetnek! Kép Föleg a "Lassan jár a csiga-biga" kezdetü Kaláka dal a sláger.

Sajnos mi nem tudunk elmenni mégse 21-én, valami közbejött, de tegyetek majd fel minél több képet!!! Jó idöt kívánunk!

Mimóza, Csabi, Marci
 
 


Sziasztok!

Éva!
Látszanak a képek. Kép Tényleg jól néz ki a házatok és jó a kép a gyerekekről. Kép

Tali: Még nem tudom mi lesz, mert tegnap Viki becsípte az ujját a bejárati vasajtóba. Kép Sajnos picit meggyűrödött a csontja, és sínbe tették. Elvileg most pihentetnie kéne. Hát nem tudom, hogy sikerül majd. Mindenesetre most játszótérre nem mehet, mert nem mászhat fel sehova sem. Szerdán megyünk vissza a dokihoz. Ja, és persze víz sem érheti a kötést, pedig imád pancsolni. Kép

Eri
 
 


éva-én csak a házat látom...gyerekek??KépKép
De a ház nagyon klassz, jó naaaagy
k
 
 


Kinga!
Menj jobbra Kép

Eri
 
 


Lányok!
Inkább nagyobb gyerekeknek szól: Kép
Ha szeretnéd szombaton moziban megnézni Clifford legújabb filmjét, ajándékjegyért hívd most a 489-4740-es telefonszámot. (Minimax)

Eri
 
 


Sziasztok!

Riki láza hála az égnek ma már nem verdesi a 39-et, remélem a nehezén tőúl vagyunk!Kép
Ma már evett is 1 fél babánt és egy kis húslevest (pár kanállalKép)!

Kinga!
ZINNAT a szuszpenzió neve (pontosabban granulátum van benne, amiből Te rázod össze a büdcsi folyadékotKép).
Nálunk is az a trendi, hogy mindkettő beteg esetleg fedi egymást kicsit a betegségük - most ios ez történt, Ricsi füle most gyógyult meg a 3. középfülgyusziból (dec.óta).
Nekünk ez a böli nagyon betett - igaz mostanában 2 hónapig jártunk folyamatosan, de akkor is volt köhögés és kis taknyosság, de a gondozónők szerint, ilyenkor is vinni kell, mert a többi is köhög, tüsszög... Számomra érthetetlen ez a hozzáállás is... - de szerencsére mindjárt vége a bölinek, s irány az ovi!Kép

Éva!
Ház szupiiiiiiiii!Kép
És a tesókról a fotó is!KépKépKép
(Köszi az algo tippet a lázra!Kép)

Kinga!
Éva tippje tetszik a lázra! Egyszerűbb, s ha jól olvasom hatásosabb, mint a mieink!Kép

Mimóza, Eri!
JOBBULÁST a betegeknek és a baleseteseknek!KépKép

Mimóza!
Nálunk is megy a bicaj ezerrel, de sajna a húsvétra kapott pótkerekes CORA-s 1 hete Anyuéknál felmondta a szolgálatot - a gyerek kezében maradt a nyereg...Kép megpróbáljuk visszavinni majd, mert azért vicc, hogy kb 5-6 használat után egy 3 éves markában maradjon a nyereg.Kép
Ha nem veszik vissza, buktunk megint valamit - lassan jó lesz megszoknom...Kép

Az illetékre kaptam 1 év részletfizetési kedvezményt (havi 17000, szép egy év leszKép), persze jegybanki kamattal növeltet... A Trabicsekre nem engedtek el egy fillért sem, mondván, miért nem vonattam ki Apu halála előtt a forgalomból?! Hülyék ezek???
Hagyatéki előtt nem az enyém, így semnmit nem intézhet senki, csak a tulajdonos, halála után viszont már VAGYONT szereztél, így hiába vonatod ki, az már a Te sarad lesz...Kép
Aput a halálos ágyán valszeg nem ezzel zargattam volna, még akkor sem, ha tudok róla, hogy ennek mi a menete! Állatok......................Kép

Na megint sikerült jól felbőszítenem magam a magyar jogrendszeren...
Tényleg csak az jár jól, aki lop, csal, rabol, hazudik - de persze jó nagyban, akkor mindent megúszhat, sőt...

Na megyek fürdetni, kicsit hosszú volt ez a nap...

Jó éjt!
Erika

KépKép
 
 


olyan édes albumot találtam. versrészletek az aláírások. szerintem tündéri Kép

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5684&page=1&image=132845

erika, mimóza! gyors gyógyulást!
az enyémeknél is rezeg a léc. ádámnak már jó duzzadtak a mandulái.
szombat nálunk is veszélyben. Kép
m.

KépKép

KépKép
 
 


Marcsi!
Nagyon édes ez az album, pár ismeretlen sorát el is mentettem.Kép

Jobbulást Nektek is - ha követnének mintánkat...Kép

Erika

KépKép
 
 


Sziasztok!

Erika!
Először is jobbulást kívánok a fiúknak, nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni szombaton.Kép
Hitetlenkedve olvastam a dokiról meg a hagyatékról szóló történeteket, nem is találok szavakat a megdöbbenésemre...KépKép

Marcsi!
Tényleg nagyon aranyos az album!Kép

Ki jön a talira? Kinga? Éva?
Mi megyünk, legalábbis egyelőre úgy néz ki.Kép

Gabi
 
 


mi megyünk holnap.ki mikor ér oda és meddig maradtok-??
kinga
 
 


sziasztok!

Mi is megyünk holnap, én szeretnék már 9 körül odaérni, és dél körül eljönni, aztán majd meglátjuk, hogy hogy sikerül. Az autónk ugyanis szervízben van, és ha ma nem tudja elhozni a férjem, akkor holnap reggel megy érte, és akkor biztos, hogy később érünk oda. De mindenképpen megyünk.
Ja, és úgy tudom, Claire-ék is jönnek. Kép

Minden betegnek jobbulást!!!!!

Zizi
 
 


20:45, Péntek (május 27.), Spektrum
Ikrek: öröm és küzdelem
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=2800560&i_where=1&i_where_tv =1

Eri
 
 


sziasztok!

Na, most kidühöngöm magam egy kicsit, előre is bocsánat! Kép
Szóval a férjem ma este 7-kor közölte, hogy mégis dolgozik holnap, és 11-re a Petőfi csarnokban kell lennie. Mikor ezt az ikertalis programot már nagyon-nagyon rég megbeszéltük. Ugyan számítottam rá, hogy nem lesz itthon, ezért megkértem egy barátnőmet, hogy segítsen, de őt pont ma délben lemondtam, mert ugye jön a férjem, nem kell, hogy velünk jöjjön. És most már nincs képem újra megkérni...
Szóval, most vagy odamegyünk 9-fél11-ig, vagy egyáltalán nem megyünk, mert egyedül most nem vállalom. Kép
Na mégegyszer bocsi, de már nagyon elegem van, hogy képtelen vagyok előre tervezni, és hiába van megbeszélve NEKEM vmi program, az messze nem olyan fontos, mint a férjem bármilyen munkája...Kép

Zizi
 
 


Sziasztok!

Zizi!
Nyugalom, ne idegeskedj.Kép Mi ikresek (pláne akiknél több gyerek is van az ikrek mellett...) szinte kezdjük ezt a helyzetet már megszokni.Kép SOHA nem tudok én sem előre tervezni, mert 99%-ban mindig borul...Kép

Lányok!
Alvás helyett ma a 2 ördögfióka megtisztelte dekorációival a festett falat és az IKEÁ-s mammut asztalt és székeket...KépKép (érződik, hogy a szőkém kezd jobban lenni...KépKép)
Mivel tudom - ha nem is nyomtalanul eltűntetni -, de minimálissá tenni a jeleket?
A műanyagon próbálkozok egy kis AJAX és társaival, nem egyszerűen, de idővel kopik a mű... De a falon mi hatásos???
Ha valakinek van ebben már tapasztalata, megköszönném, ha megosztaná velem...Kép
Előre is köszönöm.

Jó éjt!
Erika

KépKép
 
 


Zizi!
Nézd a pozitív oldalát. Van munka, van pénz. Kép
Nálunk ma de. derült ki, hogy holnap munka van. Kép
Bár a Vikivel most sajnos úgysem lehet menni. Kép

Jó időt a talihoz! Kép

Eri
 
 


Erika!
Falfestés KépKép vagy mosható fal Kép
Egyszerre írtunk.Kép
Jó éjt!

Eri
 
 


Sziasztok!

Eri!
Tényleg!Kép És kvázi ugyanazt!Kép

Talisok!
Egyik szemem sír, a másik nevet: mi sajna nem lehetünk ott, de Nektek szupi az idő!KépKép

Fotókat kérünk estére!!!

Szép napot!
Erika

KépKép
 
 


Eri!
Köszi a tippeket, asszem nem kivitelezhető nálunk.
Falfestés (így az illeték környékén) húzós lenne 3,60 belmagasságon egy 25 nm-es szobát...Kép
Falfestékünk sajna nem mosható...Kép
Megpróbálom holnap vasalóval - hátha...Kép

Erika

KépKép
 
 


Eri, Erika, köszi, már lenyugodtam. Kép
Tulajdonképpen igazatok van, csak olyan elkeserítő, hogy nem tudok megígérni senkinek semmit, mert mindig közbejön vmi.

Mivel firkálták össze a falat? Kenyérbéllel szokták még a festett falat tisztogatni, ha jól tudom.

Zizi
 
 


Sziasztok!
Az idő tényleg nagyon szép. Kép

Erika!
A festés így tényleg húzós, de majd pár év múlva, mikor leszoknak a falfestésről. Sőt, még tán segíteni is fognak festeni. KépAddig esetleg nem tudsz odarakni valamilyen papirt, hogy ezentúl arra írjanak. Azt pedig néha cseréled. Vagy képeket tesztek oda. Kép

Zizi!
Én már nem is ígérek senkinek semmit, ha egyedül nem bírok velük menni. Kép
A balesetin a 2 órás várakozásban is az volt a jó, hogy apa is velünk jött. Különben nem bírtam volna egyedül. Még csecsemővel is ennyit vártak. Kép

Eri
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors jelentés:
Tali jól sikerült Kép, a létszám összesítve: 4 anyuka, 16 csemete, 2 apuka, 1 nagymama és 1 nagypapa volt jelen hosszabb-rövidebb ideig.Kép
Képek a Fotoalbumban Ikertali 2005.05.21. címen találhatók (http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=5713&page=1)Kép

Gabi
 
 


Ez a weboldal egy angol nyelvtanfolyamot tartalmaz, amely elsősorban a gyermekükkel otthon lévő kismamák, anyukák számára készült.
http://www.kismamaweb.hu/kismama_index/
 
 


Sziasztok!

Sajnos az utolsó pillanatban nekem bejött egy munkaKép Kép így nem tudtunk elmenni a találkozóra, pedig a gyerekeknek már beharangoztam előtte. De remélem lesz még a nyáron tali amire már biztos elmegyünk!
Megnéztem a képeket! Szép időtök volt! A gyerkek biztos élvezték!Kép
Most megyek mert nagyon sokat kell tanulnom!Kép
Yabu
 
 


Ingyenes online képkidolgozás: DM 10 db május 28-ig, Copygeneral 15 db májusban és Rtlklub 10 db június 12-ig. Kép
 
 


Sziasztok!

Photohallnál pénteken lesz ismét 30 kép ingyen, de oda nehéz lesz feltölteni képet.

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni a talira. Pedig biztos jó volt. Kép

Vikinek átkötötték az ujját, és már nincs sínben. Jövő héten újra megyünk a dokihoz. Ma kipróbáltam milyen 1 gyerekkel. Sokkal egyszerűbb, pedig sokat kellett várni.Kép

Eri
 
 


Sziasztok!
Végre megtaláltalat Titeket, az ikres topicot olvasgattam, de sehol egy szó sincs a taliról!
Én is örültem neki, remélem legközelebb többen leszünk, de így is jó volt dumálni egy kicsit, meg megcsodálni egymás gyerkőit. Most megyek, megnézem a képeket!
Gabi! Kukásautó beadva a doki néninek!
Ádámot elvittem végül az ügyeletre, szerencsére a tüdeje ok volt, a torka volt kicsit piros, este még kapott egy kúpot, de másnap már jól volt. Az orruk folyt még a héten, de semmi egyéb. Talán kevésbé ettek, de az inkább a meleg miatt volt, gondolom.
üdv: Claire
 
 


Sziasztok! Ezt kellett volna előbb írni: örülök, hogy megvagytok, hiányoztok a másik topicból, ahol valóban nagy a "pocak verseny". Az enyéim 1 évesek múltak, így mi átmenetet képezünk, az újszülött gondok már messze, az iskola választás még messze Kép. Persze ez csak a látszat, mert a naggyal már pont ez a téma. Õt nem engedte idén az ovi, de már nem bánjuk. Így jövőre még marad a felállás, a két nagy oviba, a két kicsi itthon.
Most mennem kell, ha nem baj azért majd néha olvaslak titeket is, mert efelé tartunk. Viszont , bár én terhesen még nem neteztem, de biztos nagy segítség vagytok a friss mamiknak, így ha tehetitek, azt a topicot se hanyagoljátok el!
Üdv mindenkinek: Claire
 
 


Claire!
Gyere csak! Kép Nem kell szigorúan venni azt a 2 éves kort. Kép

Eri
 
 


Szia Claire!
Köszi szépen, hogy beadtátok a kukás autót!Kép
Végül is hol találtátok meg az ügyeletet? (A Kerületi Kalauz az Ady Endre utcát írja gyermekorvosi ügyeletnek.)
Nálunk szerdán volt az első szülői.Kép Most értem csak meg, mit is jelent egy iskolakezdés, 3 oldalas listát kaptunk beszerzendő dolgokról, plusz az osztály festése, dekorálás, virágok, stb. Szerencse, hogy a könyvekkel támogat az önkormi!Kép De most sem tudtam visszafogni magam, a szülői munkaközösség aktív tagja lettem.Kép

Eri!
Jó, hogy Vikinek már gyógyul az ujja.Kép

Yabu!
Hosszú még a nyár, nemsokára bezárnak az ovik, bölcsik, úgyhogy szervezhetjük a következő talit.Kép

Sajnos a keddi vizsgám nem sikerültKép. Azért folytatom a próbálkozást, minden héten nekifutok egy-egy tantárgynak.Kép

Gabi
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: