Új privát üzeneted érkezett!

Ildikó

Én nem kérdeztem, hanem felkiáltva mondtam, hogy milyen egyformák a fiúk!!! Nálunk ugyanez a helyzet, én sem látom egyformának, az oviban meg még mindig nagyon nehezen különböztetik meg őket.

Claire

Jó, hogy írtál! Jó lehetett a síelés!! A mieink még csak koriztak a télen, de az is nagyon tetszett nekik.

Éva
 
 


Köszönjük szépen a dícséreteket... :):)

Éva, Ildikó!
Szerintem is hihetetlen módon hasonlítanak egymásra a gyerkőcök mindkettőtöknél. :):)

Hétvégén voltunk az Állatkertben és többen megcsodálták a csajszikat. Mindenki egytől-egyig nagyon egyformának látta a kisasszonyokat. :):)

Beszélgetni kezdtünk a zsiráfoknál :):) egy Mamival, akinek 15 hónapos ikerlányai vannak és hát Ők is elképesztően ugyanolyanok voltak, ráadásul egyforma rózsaszín cuccban.

A legérdekesebb hogy pl. Ők sem tudták hogy egy- vagy kétpetéjűek-e a csajszik.

Ezek szerint nem vagyunk ezzel egyedül... :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Ezzel mi is sokáig így voltunk, de ma már úgy gondolom, hogy egypetéjűek, mert eléggé hasonlítanak egymásra. Szerintem a lányaid is azok. Láttam már kétpetéjű ikreket egy párat, de azok nem hasonlítottak annyira egymásra még kiskorukban sem.

Mi is készülünk az állatkertbe, nyitva volt azért sok minden a hideg ellenére?

Éva
 
 

 
 

Éva!

Éppen egy MOL-rendezvény volt, ráadásul hétvége is, úgyhogy elképesztően rengetegen voltak.

(Pláne hogy azon a héten a MOL-kutaknál ingyen belépőket kaptak azok akik ott tankoltak vagy vásároltak bármi egyebet... Kb. mint nyáron a Libero-napon.)

Egyelőre a legtöbb állat még bent volt a házban, de az óriási tömegtől látni nem nagyon lehetett semmit - és nem volt éppen jó illat sem. :):) És persze nagy meleg meg pára a házakban, odakint meg hideg szél. Grrr...!

Szerintem érdemes megvárni amig jobb idő lesz és amikor éppen nincs semmilyen rendezvény meg hétvége - majd mi is megyünk még sokszor, tényleg gyönyörű nyáron a kert.

Rengeteg újdonság van - pl. normál szobrok és érdekes performance-ok, sok új színvonalas, izgalmas lakhely az állatoknak, egyéb építmények (olyanok is ahol testközelben lehetnek az emberek az állatokkal), újabb játszók, stb.

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Köszi az infókat, megfogadjuk, én is gondoltam, hogy jobb lenne majd tavasszal elmenni. Az már nemsokára itt is lesz.

Ti nem vagytok betegek? Nálunk a múlt héten felváltva voltak lázasak, mind a hárman, de már meggyógyultak, igaz még egy kicsit taknyosak, de már járnak oviba.

Éva
 
 


Éva!
Bizony mindjárt itt a tavasz, nagyon várjuk mi is. :):)

Ilyen időben sokat járunk a Kölyök Parkba, teljesen kifáradnak akár 1/2-1 óra alatt. Hihi!

Örülök hogy jobban vannak Nálatok a gyerkőcök. :):)

Háááááát nálunk tulajdonképpen megszokott hogy minden télen felváltva taknyos, vagy köhécselős valamelyik gyerek, hiába a vitaminok meg az óriás séták a szabadban...

Érdekes viszont, hogy tavasszal és nyáron még csak véletlen sem figyelhető meg ez a jelenség. :):)

Láz hála Istennek csak nagyritkán fordul elő, de akkor is max. 1-2 napos.

Ami pedig fantasztikus csoda, hogy Lara és Pálma még egyszer sem voltak betegek pedig mindjárt 6 hónaposak - annyira örülök!!! :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Örülök, hogy ilyen jól bírják a lányok, pedig nálatok bőven van , akiktől elkaphattak volna bármit. Nagyon erős kiscsajok!!!

Szerencsére nálunk sem jellemző a lázas betegség, de most mindenki átesett rajta, igaz pár napig tartott csak, úgyhogy nem volt vészes.

Tényleg, ezt már régóta akartam kérdezni, terveztek még több babát, vagy most egyenlőre megálltok?

Éva
 
 


Éva!

Nagyon sokáig úgy gondoltam hogy csak egy gyerekem lesz, Dominika - 8 évig így is volt.

Aztán megismerkedtem Attilával és természetes volt hogy lesz közös gyerekünk is, ekkor jött Dávid.
És mivel annyira jól sikerült gondoltuk legyen még egy és kész, vége a bébi projektnek.

De akkor hihetetlen módon egyszerre ketten jöttek, Márk Marcell és Jázmin.
Aztán a tragédia kapcsán természetes volt hogy pótolnunk kell a létszámot, így jött Márk Marcell.

Utána pedig mindenhol "üldöztek" az ikerpárok, mert bármerre is jártunk, mindig mindenhol folyamatosan ott voltak közvetlen a közelünkben.
(Pl. előttünk a sorban a pénztárnál, a folyosó szomszédunk lányai, a játszótéren pont mellettünk a homokozóban, az oviban a csoportban, Dominika első szerelme és sorolhatnám a végtelenségig...)

Ezt egyfajta jelnek tekintettük, így utoljára még belelevágunk egy projektbe hátha ikrek lesznek megint.
Végig erősítettük egymásban hogy igen, sikerülni fog mert igazán megérdemeljük és hittünk a gondolat teremtő erejében, meg az égiekben és önmagunkban, végül hála Istennek úgy lett ahogy szerettük volna: jött Pálma és Lara.

7 év alatt 6 gyerkőcöt szültem Attilának, plusz ugye 92-ben Dominikát is világrahoztam - ez összesen 7 gyerek.

Minden megadatott nekünk hála Istennek amiről csak álmodhat egy házaspár!!! :):):):):):):)
Egészséges, nagyszerű, csodás kispasik és kiscsajszik vegyesen, ráadásul 3 éven belül 2 alkalommal is ikreknek adtunk életet, pedig soha egyikünk családjában sem volt egyetlen gemini terhesség sem.

Mindig úgy gondoltam hogy 20-35 éves korom között fogok szülni és így is lett...
Nálunk ez a végleges fellálás a gyerekek számát tekintve, egészen biztosan nem lesz már több baba projekt.

Ti mennyi gyermeket terveztek összesen?

Jelmezes fotók: http://picasaweb.google.hu/vadvirag6/2008Farsang

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Nagyon helyesek a gyerekek a jelmezekben!!!!

Nálunk jedi lovagok voltak a fiúk a farsangon, de sajnos nem készült róluk kép.

Annak idején én is azt gondoltam, hogy egy gyerekem lesz és azt is 30 éves korom körül fogom megszűlni.
Aztán egymásra találtunk a férjemmel és először jött Lorena, akit nagyon szerettünk volna, aztán ahogy megéreztük, hogy mekkora csoda egy gyermek mindjárt el is határoztuk, hogy kell még egy testvérke is, aztán jöttek az ikrek, akiknek nagyon-nagyon örültünk.
Aztán már régóta terveztük, hogy legyen még egy baba, de még itt volt a főiskola stb, most hogy mindjárt vége a sulinak és van egy munkahelyem is, ahol jól be vagyok jelentve eldöntöttük, hogy jöhet a negyedik bébi, de még egy kicsit úgy látszik várat magára.
Az utóbbi 2-3 hónapban elég sokat görcsöltem, hogy miért nem jön össze a bébi, mindenféle módszereket próbáltam ki, de most már úgy vagyok vele, hogy ha a Jó Isten azt akarja, akkor úgyis összejön, ha meg nem, akkor itt van nekünk három egészséges, csodálatos gyerek, akiket mindennél jobban imádunk.

(de azért titkon még reménykedem, hogy nem jön meg ebben a hónapban már a menstruációm?!!)

Hát ennyi a mi sztorink.

Jó éjt mindenkinek.

Úgy néz ki elkaptam a gyerekektől az influenzát, mert már hőemelkedésem van és nagyon ráz a hideg.

Éva
 
 


Éva!
Köszi! :):)

Biztos helyesek voltak Nálatok is a gyerkőcök a jelmezben, remélem jövőre lesz néhány fotó, szívesen megnézném Őket... :):)

Az biztos hogy nem jó a fogantatáson stresszelni, mert általában minél jobban erre koncentrál az ember lánya, annál kevésbé sikerül.

Teljesen igazad van, nem kell különösebben foglalkozni ezzel, a természet pontosan tudja a dolgát a Ti esetetekben és hamarosan érkezni fog a bébi hozzátok. :):)

(Lehet hogy pl. éppen majd nyáron, amikor éppen egy fantasztikusan jót nyaraltok és eszedbe sem jut a sok új élmény közepette azon gondolkodni hogy megjön-e vagy sem...)

Azért esetleg valamilyen magzatvédő vitamint érdemes lehet szedni már most a projekt ideje alatt is, én pl. mindig az Elevitet választottam. :):)

HIPP-HOPP gyógyulás Neked!!!

Vadvirág
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy ritkán de én is benézek.
Vadvirág!
Mekkorák már a csajok! Hihetetlen! És annyira egyformák mint két tojás! :) Nagyon szép családod van, büszke is lehetsz rájuk!

Éva!
SZorítok Neked, hogy mielőbb összejöjjön a bébi. Lora eszmefutatásán nagyot nevettem! Te nem nevetted el magad mikor mondta? :)

Nálunk most éppen semmi extra. Szeptembertől decemberig volt egy elég melós dackorszakunk, de túlvagyunk rajta, most megint szent a béke. :) Minden hónapba járunk a suliba ovisváró napokra, tetszik is nekik, de továbbra sem akarnak menni szeptemberbe. :( Mondjuk tudják, hogy nem kívánságműsor és letelik az egy év amit plusszba kaptak, csak nem örülnek neki.
Mondjuk olyan osztályba iratom majd őket aminek természettudományos az orientáció ami nagyon illik is hozzájuk és tetszik is nekik. Meglátjuk hogy válik majd be.
Teszek fel egy nyári és egy szülinapos képet! :)

Vikics Kép

Kép

KépKép
 
 


Vikics

Jó, hogy jelentkeztél!!! Mekkorák lettek a fiúk! Útólag is nagyon boldog szülinapot kívánok nekik!!!

Mi is készülünk a sulira, a mieink már nagyon várják, járunk is iskolaelőkészítőbe, hogy ne legyen nekik idegen a tanár néni, de nagyon élvezik, az tetszett nekik a legjobban, hogy krétával írhattak a táblára.
Az enyémek elég vékonykák, de a társaik se mások, viszont szellemileg azt mondta az óvónéni, hogy maximálisan iskolaérettek, úgyhogy mindenképpen mehetnek suliba.

Hát egyik nap majdnem elájultam, kiderült, hogy a Lora titokban megtanította a fiúkat olvasni, már majdnem minden betüt ismernek, még írni nem tudják, csak nyomtatottan, de így is nagyon ügyesek, egyik felem örül és büszke rájuk, hogy ilyen kis okosak, de jobb lett volna, ha nem a Lorától, hanem a tanárnénitől szerzik meg az alapokat, de most már mindegy, majd finomítanak rajta legalább.

Vadvirág

Én is szedem már az Elevitet, reméljük meg lesz a hatása!!!

Lorának ma lesz a farsangja és lehet, hogy nem tudok elmenni rá, mert nagyon sok a munkám, de megpróbálok mindent, hogy ott legyek.

Puszi

Éva
 
 


Vikics!
Köszönjük szépen. :):)

De jó hallani felőletek is, nagyon örülök hogy Te is bejelentkeztél.

Igazán helyesek a pasik, tényleg hihetetlen mennyire megnőttek. Mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk nekik utólag is! :):)

Éva!
Nagyon ügyesek a fiúk és Lora!!! :):)

Szerintem nem lesz gond ha esetleg nem tudsz elmenni a farsangra, remekül fogja érezni magát Lora egészen biztosan. :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Most minden jel arra utal, hogy el tudok lógni egy órára a munkahelyemről!!! De nem szóltam Lorának, így legalább meglepi leszek neki!!!
Szerintem bőgni fogok a fellépésén, mindig meghatódo az ilyeneken.

Éva
 
 


Voltam a farsangon, nagyon örült Lora nekem és ráadásul még elsők is lettek!!!!

Éva
 
 


Éva!
Örülök hogy végül eltudtál menni a farsangra és gratulálok a helyezéshez! :):) Fotók vannak?

És meghatódtál? :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Sajnos csak kameráztam és nincsenek képek.

Hát igen meghatódtam, de én mindig mindenen bőgök, amióta anyuka vagyok.

Ti nem vagytok ezzel így?

Éva
 
 


Sziasztok!


Éva!
Büszke lehetsz Lorára! Tök jó, hogy így tanítgatja a fiúkat!
Mik voltak a gyerekek a farsangon?

Nálunk az oviban jövő héten lesz, de sajnos anyukák nem lehetnek ott... Egyedül csak anyák napján vagyunk hivatalosak az oviba..
Azzal magyarázzák hogy nincs elég hely, és nem férnének el a szülők..

Igen, én is elérzékenyülök.. de próbálok nem sírni...
 
 


Éva!

Igen, én is ilyen érzelmes - és szenvedélyes - típus vagyok... :):) Igyekszem nem mutatni idegenek előtt, dehát ez persze nem mindig sikerül.

„Más ember szeme láttára sírni: majdnem olyan, mint meztelenre vetkőzni. Nem is tesszük akárki előtt, s ha igen, nem büntetlenül.”
[Ancsel Éva]


Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Anyák napján nálunk szinte minden anyuka sír, úgyhogy ott nem palástolom, de azért egy ilyen vidám farsangon már kicsit ciki, de nem izgat, ilyen vagyok.

Tegnap tudtam meg, hogy március 3-án lesz az államvizsgám, azóta tiszta ideg vagyok, de ma jd csak túlleszek azon is valahogy.

Éva
 
 


Éva!
Március 3. naptárban bejelölve... DRUKKOLOK aznap mindenképpen!!! Minden OK lesz, mert ügyes vagy, úgyhogy bátran higgy magadban - én őszintén hiszek benned! :):)

Vadvirág
Vendég
 


Jaj Vadvirág!!!

Annyira aranyos vagy, nagyon jól estek a szavaid!!!! Köszönöm szépen!!!

Én már kevésbé hiszek magamban, de azért tanulgatok mindennap, már csak nem bukok meg az utolsó vizsgán.

Csakhát három részből fog állni a vizsga, először elő kell adnom a szakdolgozatomat, aztán húzni kell egy komplex jogi tételsorból, aztán, megint húzni egy tételt a humánerőforrás menedzsment tételekből, jó lenne már túlleni rajta!!!

Éva
 
 


Éva!
Ha eddig eljutottál, akkor mostmár ez sima ügy lesz!!! HAJRÁ! :):)
Már csak párat kell aludni addig... :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Most legalább több dolog miatt izgulhatok egyszerre.

A napokban kéne megjönnie, és gondoltam veszek egy tesztet, hátha meglephetem a férjem egy jó hírrel Valentin nap alkalmából, de negatív lett a teszt, először, aztán kb. 15 perc múlva megnéztem, akkor meg már két csík volt a teszten, de aztán elolvastam az útmutatót és az állt benne, hogy 10 perc után már érvénytelen az eredmény., úgyhogy téves riasztás volt.

Éva
 
 


Éva!

Még nincs veszve semmi!!!!!! Nekem 6 évvel ezelőtt Valentin napon lett pozitív a tesztem :lol: Hajnalban csináltam, akkor 1 csík volt rajta, jól kibőgtem magam, aztán reggel rajta volt a 2. csík is :lol: És úgy is maradt, sőt a 2. teszt is 2 csíkos volt. :lol: :lol: Úgyhogy még reménykedj egy kicsit. Én drukkolok :lol: És az államvizsgádhoz is :lol: Biztosan nagyon ügyes leszel, és márc. 3-án majd küldjük Neked a sok-sok ++++++++ energiát :lol:

Andi

Kép
 
 


Éva!
Hát minden lehetséges...

A barátnőmnek éppen ebben a hónapban volt egy hasonló...

Korán tesztelt és pozitív is lett az eredmény, ám pár nap múlva megjött a menzesze, méghozzá görcsösen, erősen, stb.

Az orvosa azt mondta valószínűleg egy természetes vetélés volt, ilyenkor gyakori.

Régen nem is tudtak róla a nők (max. annyit vettek észre hogy a szokásosnál görcsösebb a vérzés) de manapság a nagyon érzékeny tesztek miatt már igen.

Szóval szerintem nem érdemes ilyenkor tesztelni, mert sokszor óriási csalódás lehet a vége, az meg nem hiányzik senkinek.

Tudom mennyire kíváncsi az ember, stb. de szerintem mindenképp jobb megvárni a várható menstruációt követő 3 hetet a terhességi teszttel...

És hát a biztos, az úgyis mindenképpen az UH-vizsgálat.

Én is nagyon DRUKKOLOK, hidd el minden sikerülni fog amit szeretnél - én biztos vagyok benne, tudom!!! :):)

Andi!
Mi meg Valentin-napon költöztünk be a lakásunkba 3 évvel ezelőtt... :):)

Vadvirág
Vendég
 


Lányok!

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen az együttérző szavakat. Most úgy vagyok vele, hogy az a biztos, ha majd késik jó pár napot a menstruációm, aztán majd még ráérek tesztet csinálni akkor, de már nagyon kiváncsi voltam és gondoltam meglepem a férjem Valentin napra egy pozitív teszttel, hát most inkább magamat leptem meg, mert most tényleg nagyobb lesz a csalódás, ha megjön.

Andi

Remélem követem a példád és nekem is szerencsét hoz a Valentin napi teszt!!!!

Lora annyira izgult, mikor megmutattam neki a tesztet, hogy még a tenyere is izzadt, olyan aranyos volt, egész este a nyomomban volt és azt kérdezte, hogy most lesz baba vagy nem?
Kár volt őt is beavatni, mert félek, hogy csalódni fog, ha nem vagyok terhes, dehát olyan aranyos, annyira együttérez velem és már annyira várja a kistesót, hogy nem tudtam magamban tartani.

Közben telefonáltak a suliból az előbb, hogy a Lorára ráesett egy nagy szivacs tornaórán és nagyon megütötte a fejét, lábát, szédül, vérzik az orra, Anyuék már mennek is érte, remélem nem lett nagy baja!!!

Éva
 
 


Hát íme a tesztem:

Kép
 
 


Éva!

Nem akarlak nagyon biztatni :roll: ebből még bármi lehet, de nagyon 2 csíkosnak tűnik. :lol: Nagyon-nagyon drukkolok, hogy erősödjön az a második csík :lol: :lol:

És Lora már tudja, hogy mi az a terhességi teszt? Istenem, pár év múlva már az én gyerekeim is ilyen kis felvilágosultak lesznek :oops: :lol: :roll:
Remélem nem történt semmi komolyabb baja a suliban. Jobbulást neki.

Andi

Kép
 
 


Éva!
Igen, hát bizony ez két csík egyértelműen.

Szegény Lora, micsoda lehetetlen balszerencse tesi órán így pénteken. Grrr...!

Biztosan alaposan megijedhetett. HIPP-HOPP jobbulás Neki! Erős csajszi, minden rendben lesz biztosan. :):)

Vadvirág
Vendég
 


Andi, Vadvirág!

Szerencsére nem lett komoly baja Lorenának, csak ráesett egy nagyon nehéz szőnyeg és eléggé megütötte a fejét, de szerencsére már kutya baja ez abból látszik, hogy egyfolytában nyúzza, szekálja az ikreket.

Én szerintem hipohonder vagyok, mert már napok óta nagyon fáradékony vagyok és két napja kicsit szédülök is, de szerintem már annyira szeretnék terhes lenni, hogy bemesélem magamnak.

Andi

Lora már tudja mi az a terhességi teszt, azt is tudja, hogy menstruálok, és ha elmarad a menstruációm, akkor baba van a hasamba. Ezeket úgy tudta meg, hogy állandóan kérdezgette, hogy honnan tudom, hogy ha terhes vagyok, aztán szép lassan elmagyaráztam neki.
Azt még azért nem tudja, hogy hogyan lesz a kisbaba, pedig már nagyon kérdezgeti. Azt mondtuk neki, hogy ha két ember nagyon szereti egymást és nagyon szeretne kisbabát és egészséges is, akkor a Jézuska berakja a hasába a babát. Ennyi még elég neki, de így is elég furcsán nézett rám, amikor ezt elmeséltem neki.

Elvileg ma kéne megjönnie, de akár még hétvége is lehet belőle, úgyhogy még nem akarom magam hiú ábrándokba kergetni, majd ha hétfőn se jön még meg, akkor azért lehet, hogy veszek még egy tesztet., de azért ma már egész délután a terhes könyvet olvasgattuk Lorával.
És olyan édes volt, azt kérdezte, hogy nem vettem észre, hogy amióta "lehet, hogy terhes vagyok" azóta ő többet segít nekem, hogy nehogy valami baja legyen a babának. Olyan rossz lenne, ha csalódni a kéne!!!

Éva
 
 


Éva!
Örülök hogy minden rendben Lorával, szuper! :):)

Van egy nagyon kedves könyvecske: Hogyan lesz a gyerek? címmel - nekünk ez van meg.

Nagyon jópofa képek vannak benne és igazán aranyosan részletesen van elmagyarázva az egész témakör rögtön a kezdetektől egészen a születésig.

Író: Peter Mayle, rajzolta: Arthur Robins, tervezte: Paul Walter.

(Biztos vannak ezen kívül is szép számmal jobbnál-jobb ilyen jellegű könyvek kisebb gyerekeknek, érdemes körülnézni. Azért így könnyebb a felvilágosítás...)

És természetesen nagyon DRUKKOLOK!!! :):)

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Köszi a tippet, majd utánanézek a könyvnek.

Köszi a drukkolást, mi is szurkolunk magunknak ezerrel!!!

Éva
 
 


Éva!
Naaaaaaaaaaa? Gondolok ám Rátok és DRUKKOLOK folyamatosan!!! :):)

http://picasaweb.google.hu/vadvirag6/2008FLVesCsajszik

Szép hétvégét, puszi: Vadvirág
Vendég
 


Lányok!

Nagyon jó hírt hozok!!!! Ma reggel csináltam egy tesztet és most már két egyforma csík jelent meg rajta!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira boldogok vagyunk, hogy örömünkben sírtunk!!! még a Lora is.

Csak most már minden rendben legyen!!!!!!!

Köszönöm szépen, hogy gondoltatok rám és velem voltatok!!!!!

Puszi

Éva
 
 


Éva!
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!

GRATULÁLOK!!!

Fantasztikus, szívből örülök én is a jó hírnek, de jóóóóó! HURRÁ! :):)

Hát persze hogy minden a lehető legnagyobb rendben lesz! :):)

Puszilom Lorát is, nagyon édes csajszi. :):)

Kép

Vadvirág
Vendég
 


Éva!

Halk gratula (vagy most már lehet hangosan is örülni?) :lol: :lol: Bár ha erősödött a második csík, akkor biztosan ott lapul a babó a pocakodban. (vagy akár kettő is :wink: )
Nagyon örülök Nektek, és Lora csodálatos kiscsaj lehet :lol:

Kép

Andi

Kép
 
 


Köszönöm szépen a gratulációkat, ma szerintem egésznap bőgni fogok a boldogságtól., de igazán még fel sem tudom fogni!!!!!

Még írok majd, csak vendégeket várok (pont egy kismamát,aki a 9. hónapban van!) és egy kicsit össze kell pakolnom a lakást.

Éva
 
 


Már meg is néztem a terhes naptárban, hogy kb. október 25-26. körül fog születni a bébi!!!

Az ikrek olyan édesek, egyfolytában puszilgatnak és azt mondták, hogy még a csillagok háborújás legójukat (ami a legnagyobb kincsük) is odaadják majd a babának!

Éva
 
 


Éva!
Nagyon édesek a kispasik is, hogy ennyire várják a tesót! :):)

Érthető hogy a pocaklakó ennyire sietett hozzátok. :):)

Dávid születési október 27. volt hivatalosan, de aztán végül 31-én gondolta úgy hogy napvilágot szeretne látni... :):)

Vadvirág
Vendég
 


Dávid várható születése... :):)
Vendég
 


Sziasztok!

Íme a második bizonyítékom:

Kép
 
 


Éva!
Zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebra a javából!!! HURRÁ! :):)
Hidd el bátran!!!

Gondolom a föld felett lebegsz 100 méterrel és az óriási boldogságtól aludni sem tudsz, csak tervezel, örülsz, izgulsz, stb. Hihi!

De még látni is olyan jó ezt a pozitív tesztet, teljesen lelkes vagyok én is Veled együtt, tutira végig izgulom majd veled az egész várandósságot és végig drukkolni fogok.

Mikor mész az első UH-ra? Biztosan nagyon várod már igaz? :):)

Szép napot, puszi!

Vadvirág
Vendég
 


Vadvirág

Hát szó szerint ilyen állapotban vagyok, tényleg már hajnalban fentvagyok és mindenfélét tervezgetek, és már nagyon várom az első uh-ot. Majd csak március elején megyek orvoshoz, 3 -án túl akarok lenni az államvizsgán, aztán már csak a bébivel foglalkozom. Meg még úgyis olyan kis fiatal terhes vagyok, hogy még lehet, hogy az uh ki sem mutatná, majd két hét múlva bőven ráérek elmenni.
Lora annyira várja már, hogy őt is elviszem az első uh-ra, még ha hiányozni a is kell a suliból.

Most megyek, egy kicsit tanulgatok itt az irodában , mert nincs munkám.

puszi

Éva
 
 


Kb így néz ki már a kisbabánk:


Kép
 
 


Jövőhéten már ilyen szép lesz:


Kép
 
 


Éva!
Bizony-bizony, hihetetlen milyen gyorsan változnak odabent és HIPP-HOPP máris itt vannak köztünk... :):)

Vadvirág
Vendég
 


Éva!

Esküszöm írtam délután :roll: Ez a dili gép meg nem küldte el :evil: Pedig direkt miattad jöttem, hogy mi újság :lol:
De úgy látom, szuper hírek :lol: :lol: Most már egy nagy hangos gratulációt küldök Nektek. :lol: :lol:
Látod-látod csak egy kis türelem kellett, és máris babát termett :lol: :lol:
Jujjjjjj, de izgi. :lol: Kívánjunk kettőt a pocidba??? :wink: :lol:
És Lorát elviszed UH-ra? Nekem még mindig olyan fura, hogy ő is még olyan gyerek, de már ennyire érdeklődik. Persze ez tök jó :lol:

Kép

Andi

Kép
 
 


Vadvirág

Hát tényleg, most még olyan, mint egy kis hernyó, aztán meg milyen szép kis babácskák lesznek!!!!

Andi

Követtem a példádat és nekem is bejött a Valentin napi teszt!!!! Kivánhatsz kettőt is, mert mi annak is nagyon örülnénk. Igaz eggyel most könnyebb lenne az ikrek után, de a kettővel is elbírnék megint.
Lorát természetesen elviszem az UH-ra, mert annyira várja, ma bejelentkezem az orvohoz, mert úgyis kb. két hét múlva lesz nála szabad hely. Szívem szerint már most elmennék, mert annyira szeretném már látni a kicsit, de még most nem sok minden látszódna úgysem belőle, úgyhogy várok.

Hát én is nagyon izgulok, látod, most sem tudok aludni, pedig ráérnék simán hét után kelni, de már öt óta csak forgolódok az ágyban, inkább kijöttem, hogy a többieket ne zavarjam.
Még csak az elején vagyok és már nem tudok aludni, mi lesz itt a végén, amikor nagy pocakom lesz?!

De olyan jó! Már nézegetem a babakocsikat, a kiságyakat és álmodozom.

puszi

Éva
 
 


Éva!
:):) Háááááááát szerintem mostantól jó hosszú ideig talán nem is fogsz hosszas alvásokat produkálni. Hihi!

A legelején a boldogság, izgatottság, a fantasztikus tervek nem engedik, aztán később majd állandóan pisilni kell, utána meg 2-3 óránként szopiztatni, stb. - most egy ideig az lesz a rendkívüli ha éppen tudsz zavartalnul aludni. :):)

Te melyik kismami típus vagy? Aki babonás és kizárólag csak a bébi születése után vásárol, vagy aki már úgy félidős várandósan elkezd venni ezt-azt amibe éppen beleszeret a boltban?

Vadvirág
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron