Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Új vagyok itt, ne haragudjatok, ha már volt ilyen topic! A fiam most 2 éves és szeretném szeptembertől bölcsibe adni, a lakhelyünkhöz közel a Bölcsöde utcai esik. Van erről valakinek tapasztalata?
Jár valakinek ide a babája?
Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
Üdv!
Gdzs
 


6 év után szeretném felfrissíteni ezt a topicot, mivel nekem most aktuális. Tegnap kaptuk meg a választott bölcsiből az elutasító határozatot, miszerint "helyhiány" miatt nem tudják felvenni a lányomat. Még márciusban a jelentkezés előtt persze vetíttettek nagyüzemben, hogy általában mindenkit vagy szinte mindenkit felvesznek, nem szokott túl nagy lenni a túljelentkezés, közel lakók előnyben, meg hasonlók. Én elég optimista voltam, mivel a házból rálátni a bölcsire, tehát már nem nagyon lakhatnánk közelebb. Pont emiatt nem is néztem több bölcsit, gondoltam ide csak fölveszik. + a házban két másik kisgyerek is ide jár (amúgy ez a Jerney utcai bölcsi). mivel mégsem vették föl, most jöhet a fellebbezés, meg hasonlók, de néztem a többi kerületi bölcsit és leszámítva hogy egyikről sem tudok semmit, mindegyik nagyon messze van. Aztán azon is elgondolkoztam, hogy az hogy lehet, hogy egy fél órányira lévő bölcsibe, ami ráadásul egy lakótelep közepén van, fel tudnák venni, miközben a házunk mellettiben nincs hely? Ez hogy van? Annyira szar az a másik, hogy nem viszi oda senki a gyerekét és azért van még ott hely? Közben itt meg az én gyerekem elől veszik el a helyet? Mit lehet ilyenkor csinálni? Járassam egy ilyen messzi helyre,amikor a házunk előtt is van egy? Vagy marad a nagymama egy teljes évre, és jövőre próbálkozzunk újra ide? Vagy ott rontottuk el, hogy nem fizettük le a bölcsivezetőt, vagy mi van? :shock: :evil:

May the Force be with you!

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: