Új privát üzeneted érkezett!

Diadella!! Gratula a határozathoz!!!! :lol:
Kisbuta!! Csak rajta ne hagy őket!!!Én is azt tapasztaltam,hogy csak így mennek a dolgok!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Diadella!
Nagy-nagy gratula a határozatotokhoz!!!!!!!!!!!! :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Zsófiáknak és a Dianáknak nagyon boldog névnapot kívánok!
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Naaa??? Határozat?

Köszi csajok! Még pár nap és jogerős lesz a határozat .. . el sem tudom mondani, hogy ez mekkora öröm!!
Patrik babánk holnap lesz 2 hónapos!
Én imádom az őszt, úgyhogy nekem ez az idő nagyon bejön! :wink:
Vendég
 

 
 

Diadella!!!
hát Patrik egy gyönyörűség!!!! :P :lol:

Kép
 
 


Kata! Igaza van Ibinek, csodaszép a kisfiad! :lol: :lol: :lol:
 


Diadella!
Ez a kölök elbűvölő!!! Zabálni való!

- nekünk határozat még mindig nem csapódott be, a múlt hetem elég sűrű volt, talán a jövő héten mégis besétálok az önkormányzathoz, és addig ott sátorozok, amíg ide nem adják végre. Úgy vettem észre, az ügyintézőnk elég lustika, ha nem rugdossák.

Zsuzsa
 
 


Hahó!!!!!
Hát innen mindenki elveszett????? :cry:

Kép
 
 


Én is hiányollak Titeket. Naponta jövök, és sehol senki :cry: :(
 
 


Na igen én is olvasok és utána mar időm nincs írni.De azért érdekel mi van veletek!Mi jól vagyunk és holnap mi is megyünk Gólya talira .
:oops: :oops: :oops: (Lusti is vagyok.)Olyan nagyok vagyunk már egyedül ment le a kapuig és elment a barátjával és mamájával sétálni én meg addig dolgoztam.Hátizsák a hátán és kéz a kézben sétáltak a barátjával! .2 nagy fiú!!!!!Most születtek!
Szép hétvégét mindenkinek.

Kép
 


Sziasztok!

Jön valaki még holnap a talira? Mi megyünk bemutatkozni! :lol:

Moncsi! Csabika olyan aranyos, olyan jó, hogy személyesen is találkoztunk az újbuda partyn! :)
Vendég
 


Hahóóóóóó!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Hahó,
itt vagyok, csak semmi különös nincs, illetve van, de nem örökbefogadós fronton. A héten meglesz a punkció, talán hétfőn pedig a beültetés. Nem túl jól indult ez a hónap, szóval nem tudom mit gondoljak.
De hát legkésőbb akkor, mikor ránk kerül a sor örökbefogadáson, akkor lesz gyerekünk, ez vígasztal.

Puszi a kis Patrik hasára! Kezded már megszokni, hogy anyuka vagy?
 
 


Szia Zsuzsa!!

Húúú, akkor drukkolok Neked a lombikhoz! Nagyon jó a hozzáállásod és talán ez, hogy van egy háttér amibe már most kapaszkodhatsz / öf/, talán ez vezet majd a sikerhez, hiszen nem görcsölsz rá annyira. Legalábbis sztem.

Puszit átadom Neki ha felébred! :lol: Most alszik a kis drága.
A jót nagyon könnyen meg lehet szokni ám!! :wink: és ez nagyon de nagyon jó!!!
Igen teljes mértékben anyukának érzem magam, bár néha még alig hiszem el, hogy velünk is megtörtént a csoda, de azt hiszem ez örökre megmarad!! Annyira jó látni napról napra fejlődni Patrikot, szinte mindennap csinál valami újat, édes kis tündér!
Vendég
 


Sziasztok! Talán még emlékeztek rám. Szégyellem magam, hogy nem jöttem korábban és nem hoztam képet. És főleg, hogy ezt nem tettem meg:

Diadella! Nagyon-nagyon gratulálok nektek, Patrik csodaszép!

Szóval augusztus 3-án reggel 10 órakor megszületett a kislányunk. Flóra 4090 g-mal és 58 cm-rel született, de már már több mint 5 kg és 68 cm. Hoztam nektek képet is.
Kép

Kép [/img]
 
 


Kedves Csut79!!
CSoda szép a "kis"Flórátok!! :lol: Gratulálok.!!
A JÓ HÍRT MINDIG SZÍVESEN FOGADJUK!!
Legyetek nagyon-nagyon boldogok!!
Ibi

Kép
 
 


Judit!! Köszönjük és én is Szívből GRATULÁLOK Nektek! :wink: De szép nagy babád van!! Jól vagytok? Nagyon szép a lánykád és csak kb két hét van Patrik és Flóra közt ... olyan szép Karácsonyunk lesz, ugyi? Én már annyira várom!
Mesélj ha van időd milyen baba Flóra? Hogy vagy anyuka? :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csut79!
Gratulálok! Csoda édes Flóra! :D
Nagyon jópofa a fürcsis vödör!
Én is szeretnék már egy egész vödör gyereket! :lol:
Vendég
 


Csut,
micsoda édes kis lányka! :D

Alig várom, hogy már én is feltehessem a sajátunk képét. Határozatunk már lett mindenesetre, némi noszogatás után. :wink:

Kép
 
 


Köszönjük szépen a gratulációkat. Igen Diadella, a karácsonyt én is nagyon várom, kíváncsi leszek, mit szól majd a csillogáshoz Flóra.

Nos, ő, hmm, hát kicsit nehéz eset, nem alszik ugyanis a drága. Nem éjszaka, hanem nappal. Szóval küzdünk, küzdünk, de ugyanakkor az ébredés utáni mosoly mindent kárpótol. Én jól vagyok, igyekszünk minél többet kimozdulni, nekem muszáj, elég sajtkukac vagyok. :wink:
 
 


Sziasztok,
sokadik telefonálásra kivertem a határozatot az ügyintézőnkből. Július elején kapta meg az ügyet, augusztus második feléig rá se bagózott, akkor felhívtam, erre augusztus végén jegyzőkönyveztünk, szeptember elején felhívtam a gyermekvédőket, ezért kijöttek környezni, aztán csak vártam a határozatot, ami pedig - jegyzőkönyvezéskor láttam - lényegében kész volt az ügyintéző gépén, csak ki kellett nyomtatni, végül október elején felhívtam, persze még nem csinálta meg, mert "sok dolga van, és ez nem annyira fontos ügy", erre nagyon pipa lettem: Mi az, hogy nem annyira fontos?????? Arról van szó, hogy egy meddő házaspárnak mikor lehet végre gyereke!!!!! Minden nap egy örökkévalóság, és ő elhúzná bármeddig!!!
Végül a múlt héten a kezkünkbe kaptuk a határozatot.

Jelentkeztünk az Alfánál, mert tulajdonképpen anno ők indítottak el az örökbefogadós úton, ott mindenképp akartunk regisztrálni. Maga az Alfa javasolta, hogy még máshova is jelentkezzünk be, mert hosszú a várakozás. Így jelentkeztünk a Gólyahírnél is. Máshova nem szándékozunk. Most várunk.

Kép
 
 


milyen érdekes. Felhívtam a tegyeszt, mondtam nekik, hogy végre megérkezett a határozatunk. Mondta az ügyintéző, hogy azért érdekes, mert nekik is kellett volna kapni egy másolatot hivatalból és nem kaptak. Már nem is kommentálom. :?

Kép
 
 


Sziasztok, merre vagytok?!?!?!

Elmesélem Nektek, mi történt tegnap éjjel, hátha érdekel valakit:

Az egyik barátnőm életem egyik legnagyobb élményében részesített: Jelen voltam a kisfia születésénél! Hihetetlen, micsoda fantasztikus dolog volt. Remélem, ez még csak az első szülés volt, amin ott voltam. Úgy szeretnék a mi Picúrkánk érkezésekor is ott lenni!

A kis Jánoska 3350 grammal és 56 cm-rel született. Annyi gondolat van a fejemben, és érzés a szívemben, hogy leírnám, de nem is tudom igazán szavakba önteni. A kórház nagyon tetszett, bababarát kórház, olyan jó, hogy a szülőszoba nem a riasztó kórház légkört árasztotta magából. A doki és a szülésznő is szimpatikus volt.
Még amikor várakoztunk Jánoska bátyjával, aki kétéves, a folyosón, megriadtam, hogy bent merek-e lenni a szülésnél, hasznomat veszik-e majd. De ezek a kétségek egyből elmúltak, amikor éreztem, tudtam, hogy szükség van rám, bátorítani és bíztatni az anyát, és tartani a fejét, vele fújni a levegőt. Hihetetlen!

Röviden ennyit, tényleg nen tudok mindent megfogalmazni, de nagyon jó, hogy részese lehettem egy születésnek. Kívánom Nektek is ezt az élményt, azoknak, akik merik vállalni, akik meg tartanak tőle, annyit tudok mondani: nincs mitől tartani.

Az őszi szüneteseknek még jó pihenést erre a pár napra, a gyerkőcösöknek szép, élményteli napokat, várakozótársaimnak kitartást, reményt és hitet, és jó készülődést!

Puszi mindenkinek:Gabi
 
 


Hát ez csodálatos dolog. !!! Mi is ott voltunk amikor Bencénk született. Apa kint várakozott én pedig egészen az elejétől a végéig bennt az Életadónkkal.
Na majd kicsit később folytatom , mert Bence itt kever é :roll:

Kép
 
 


és többet törlök mint írok

Kép
 
 


Ibi,
még várjuk a folytatást! :lol:

Egy körkérdés: Ti hol és hogyan szoktatok/terveztek/fogtok szilveszterezni???

Kép
 
 


Sziasztok !
Na igen ki hol fog szilveszterezni?Azt már tudom mi kint külföldön fogunk ünnepelni nov30-án megyünk Svájcba apa után kb. 2 évre.
Csabikám már várja de gondolom nehéz lesz neki majd ha észre veszi hogy nincsenek ott a megszokott dolgai.
De az a fontos hogy már ott lehet szánkózni ezt várja nagyon.
Mi nem voltunk ott a születésénél, viszont pont azon a reggelen mikor a világra jött sírtam a n enyémnél ,hogy nekünk soha nem lesz már babánk pedig nem vagyok valami síros inkább magamba fojtottam mindig bánatom .
puszi mindenkinek

Kép
 


Sziasztok!

Biztosan fantasztikus lehet egy szülésnél ott lenni, fitgabi remélem mihamarabb a Te babátok születésénél lehetsz jelen!

Zsuzsa! Gratulálok a határozathoz!! Végre!! Azóta vajon megkapta már a Tegyesz? Gondolom igen.

Szilveszter? Itthon! :lol: Mi minden évben itthon vagyunk és hozzánk jönnek át általában hugomék, meg mikor ki, de most még biztosabb, hogy itthon leszünk, hiszen Patrik még csak 5 hónapos lesz akkor :)) egyébként én mindíg is útáltam a Szilvesztert, valahogy frusztrált, hogy ismét vége van egy évnek és ismét nincs baba! De asszem ez most megváltozik! :wink:

Megjelent rólunk egy cikk az NLC-n, ha valakit esetleg érdekel, itt olvashatja.

http://www.nlcafe.hu/babazzunk/20081031 ... _a_fiamat/

Amúgy mi jól vagyunk, Patrik már egy hete a hátáról hasra fordul! Nagyon kis ügyeske, mostmár minden tárgyért nyúlkál, minden kéne neki a kis kezébe :lol: , imádjuk!!
Vendég
 


Kedves Diadella!
Köszi a fotókat, nagyon szép a fiacskád! Nagyon jó dolog lehet babázni.
Szilveszterezni mi is itthon szoktunk mostanában, van, hogy jönnek barátok, de mi nem igazán vagyunk bulizósak.
Úgy szeretnék olvasgatni rólatok, mindenkiről!

Szép következő hetet mindenkinek!
Gabi
 
 


Fitgabi köszönjük szépen!! Igen, nagyon jó dolog!! Ne keseredj el, meglátod hamarosan eljön a Ti időtök is és egyszercsak megcsörren az a telefon!!!!

Szombaton voltunk Gólyás minitalin, nagyon szuper volt!!!!

Többiek merre vagytok?
Vendég
 


Bocsi !Nem vesztünk el csak dogákat kell írni ezerrel :cry: :roll:
Irigykedünk a tali miatt :oops:
Bencénk kezd beszélni. Csoda édes amikor mondja és már van amit meg is lehet érteni. Péter tanítása amiért hálásak vagyunk: SZAR :roll: No ezt tisztán érthetően. Azt is mondta már hogy "cokolom" A néni majd hanyatt esett :lol:
szerinem hamar kiderül a szókincse. Hogy a Peti mit mondhatott még neki :roll: :shock: No majd kiderül....
Patrik csoda szép!!!
Szép napot mindenkinek!!!
Kriszti nem szép dolog hogy ide már nem is írsz :wink:

Kép
 
 


Sziasztok!!

Szégyenlem magam,hogy olyan régen nem írtam....!! :oops:
Bár a Gólyahíren elég sűrűn szoktam írni,de valahogy itt megállt az idő,és nem nagyon írogat senki sem!!!

A Battai talin mi is voltunk,és nagyon-nagyon szuper volt!!!Kibabáztuk magunkat kellőképpen a párocskámal!!!Ölembe foghattam a csodaszép kis Delánit,és a gyönyörű kis Patrikot!! :D :D :D Annyira jó volt megtapasztalni,hogy milyen érzés lesz majd szülőnek lenni!!!!
Fantasztikus volt!!!!!
:D

Puszi mindenkinek!!!!!
 
 


Sziasztok Kedves örökbebabára várók és örökbebabás anyucik!

Ha megengeditek én is csatlakoznák hozzátok.
Mi is örökbebabára várunk. Beadtuk jelentkezésünket alapítványokhoz is. A gólyahírnél 306-os a sorszámunk.
Szeretnék tanácsot kérni tőletek, hogy melyik az a legkorábbi időpont amikor elkezdhetünk készülni a mi kisbabánk érkezésére?

Zsuzsa!
Nekünk a határozatunk kézhez vétele után 1 hónappal érkezett meg a TEGYESZ-től a nyilvántartásba vételünk és a sorszámunk. A gyámhivatal és a TEGYESZ között sajnos ennyi az átfutási idő.

Szép hétvégét mindenkinek!
 
 


Kedves Tenzia!
Sajna egy kicsit haldoklik ez az oldal, jó lenne újra fellendíteni :)
Nekem sem sok időm van a két apróságom mellett, de igyekszem majd gyakrabban jönni.
Hogy mikor kezdjetek készülni a baba érkezésére? Szerintem ez mindenkinél másképp működik. Vannak itt is köztünk, akik már a várakozás elejétől vásárolgatnak, rendezgetnek, de vannak, akik már csak nem sokkal a baba érkezése előtt. Talán ezt te tudod a legjobban, hogy pl. nem zavarna-e titeket, ha ott állnának a kis babaholmik még talán évekig. Ez mindenkinél másképp van, de egy biztos, ha vásárolgatsz is, biztosan nem teszed feleslegesen, mert egyszer úgyis rátok talál a gyermeketek.
Minden jót neked és gyere gyakran!
És többiek??? Merre vagytok???

Üdv: obea
 
 


Kedves Tenzia! Légy üdvözölve. Hogy mikor érdemes elkezdeni készülődni? Hát ez már sokszor körberágott kérdés. De mégis két szó, ami az én véleményem: amikor akarsz. Tudniillik mindenki úgy várakozik, ahogy neki jólesik, van akit az nyugtat meg, hogy a hosszú évek alatt gyűjtöget, de van aki az utsó pillanatra hagyja, ki babonából, ki másért. Tehát tégy belátásod szerint. Na, most jól megvigasztaltalak és elláttalak tanáccsal, mi? Hidd el, ez szerintem mindenki véleménye lesz. Kriszti pl. már régóta vásárolgat, én szinte a végére hagytam a lényeges dolgokat, mert nálunk kétséges volt, hogy kisebb, vagy nagyobb babónk lesz. Hát újszülött lett, így az utsó pillanatra maradt egy-két dolog (60 ezer forint értékben). Ja, és a nagyobb dolgok, mint pl. kiságy, babakocsi már megvolt (ezeket úgy kaptuk), mint ahogy számos kis ruhácskát is. Mégis a telefonhívás után még gyorsan elszaladtunk kicsit vásárolni. :lol:

Lányok, ne haragudjatok, hogy ilyen utálatos vagyok, hogy nem jövök sűrűn. Egyszerűen nem tudok... Ivett rámol, jön-megy és intézkedik, mint pl. ezen a képen:

Kép
De anya, nem én voltam, ezek csak úgy maguktól borultak le.

24-én elindulunk Németországba a bátyámékhoz, kb. 900 km. Nem itt van a szomszédban és én már pakolászok, nehogy valami fontos dolog elmaradjon. Na, gondolhatjátok, hogy nem magunkra gondolok elsősorban. Ja, azt elfelejtettem, hogy 29-én ismét keresztelőt tartunk Németországban. A bátyámék lesznek Ivett másik keresztszülei. :lol:

Egyébként egy kis locska-bocs lányom van... a maga kis nyelvén reggeltől-estig mondja és mondja és mondja. Alul virít a két kis foga, már feltérdel és minden mozdulata életveszélyes. Semmi veszélyérzete nincs. IMÁDOM! Na, nem csak én ám! Apa és az egész família.

Amanda féltékeny, de nagyon, ennek ellenére, azért nagyon szereti Ivettet, csak hát az ő játékai csak az övék és persze Ivett játékaival is szívesen játszik. A kis huncut. :lol:

No mit is akartam még? Ja, igen! Kata, Patrik gyönyörű. Igazán helyes kis pasi. Apának is mutattam a képeit. Neki is igen csak tetszik.

Kriszti! Hogy vagy mostanság? A gólyák nem járnak felétek?

Fitgabi, hát te hogy vagy?

És többiek? Hadd ne írjak mindenkit név szerint.
 


Sziasztok!

Kriszti! Én is örülök, hogy örömet szereztünk Nektek!

Ibi! Bence nagggyon cuki lehet! Minden kor nagyon aranyos és mindíg nagyon édesek, de amikor elkezdenek beszélni az maga a csoda!

Tenzia! Üdv a csapatban!! Sztem sincs olyan időpont amire azt lehetne mondani, hogy na ez az, most kezdjél el vásárolgatni! Én azt mondom, hogy hallgass/hallgassatok a szívedre és amikor egy belső hang azt súgja, akkor nosza rajta! :wink:
Én úgy voltam vele, hogy ejjj ráérünk arra még, aztán egyszercsak mint a derült égből a vilámcsapás jött a hír, hogy még idén lesz babánk ... úgyhogy gőzerővel megvettünk mindent egyszerre!
Mire Patrik megszületett a biztonsági fültisztítótól a lázcsillapító kúpon át az orrszívóig minden megvolt. Na de én már csak ilyen vagyok, inkább itt álljon, mert ha meg hirtelen kell ...

... itt egy kis 4 hónapos Mikulás :lol:
Kép
Vendég
 


Bea!

Ivett nagyon szép kislány, tudom, ezt már sokszor mondtam és sokan mondják .. no de ha egyszer így van!!! :lol:
Köszi a dícséretet Patrik baba nevében! :wink:

Sztem senki sem haragszik amiért nem jössz sűrűn, én is nagyon ritkán jövök, de azért így ünnepek elött csak beindul egy picit ez a fórum is. Nekem annak idején nagyon sok erőt adott ám ...

Vigyázzatok magatokra a hosszú úton!!! Hogy, hogy két keresztelője lesz Ivettnek?
na igen ismerős ez a "mit is tegyek még be az utazótáskába" szindróma :lol:
mi minden hónapban egyszer elutazunk anyósékhoz, és bár az csak 240 km-re van innen tőlünk és csak 2-3 napra szoktunk menni, Patriknak egyszemélyben több cucca van, mint nekünk kettőnknek! :lol: :lol: ja és a babakocsit nem is visszük, mert anyóséknál van neki egy babakocsija. :lol:
... de ezek annyira, de annyira édes és boldogságos "gondok"!!! .. én bevallom még a jóelöbb is elpityeregtem magam amikor elalvás elött az ölembe vettem a kisfiamat .. egyszerűen fantasztikus, csodálatos ... erre nincsenek szavak ...
Kép
Vendég
 


Kata, mi igyekszünk és vigyázunk. Erre én azt szoktam mondani, hogy remélem, hogy más is így gondolja és vigyáz ránk.
Köszönjük a dícséretet. Valóban mindenki dícséri. Még sosem hallottam senkitől az ellenkezőjét. Na, de ha egyszer így van... hogy a te kedves szavaiddal éljek. :lol: :lol:

Nyilván többször meg kell majd állnunk és kicsit pihenni, nyújtózkodni kell. Ha ketten megyünk, akkor 12 óra alatt oda szoktunk érni, na de most? Hát kiváncsi leszek. Egyébként Ivett jól tűri az autózást, még sosem volt gond vele sem hosszú, sem rövid úton. Reméljük most sem lesz.

Azért lesz két keresztelő, mert amikor júniusban volt, akkor a bátyámék nem tudtak itt lenni és én mindenképpen szerettem volna, ha az én rokonságom részéről ők lennének a keresztszülei, így Ivettnek 4 keresztszülője lesz. :lol: :lol:

Jaj, majd elfelejtettem, gratula Patrik megfordulásához.
Hát mit mondjak egy ilyen édes kis 4 hónapos Miki jöhet bármikor hozzánk is látogatóba.

Hát igen Kata, a pakolás... nem egyszerű és azért 10 nap távollét, az 10 nap távollét. Játék is legyen bőven, mert sosem lehet tudni, hogy éppen melyikkel sikerül lekötni. Gyógyszerek is legyenek. Elegendő ruha legyen vékonyabb-vastagabb és a legvastagabb és mindenből legalább kettő, mert ugye sosem lehet tudni. A body-król nem is beszélve. Van olyan nap, hogy 3-4-szer öltöztetem át, csupán csak azért mert folyik a nyála és félek, hogy a vizes ruhától megfázik... Hát ja, nem egyszerű. Bár tudom, hogy a sógornőm bármiben tud segíteni azonnal, de mégis. Babakocsi, etetőszék (bár ezt lehet, hogy kapunk kölcsön ott egyet)... elég nagy helyet foglal, nem igaz? Úgyhogy a tetőbox is felkerül az autóra. :shock:
 


És még valami... ezek a legédesebb gondjaim valóban! Egész életemben erre vágytam, most kiélem magam. :lol: :lol:

Kedden délután jön a fodrász, kicsit rendbe rakatom magam. Bár Ivett marhára élvezi, hogy hosszú a hajam... imád belecsimpaszkodni, két kézzel és hangosan kacag hozzá. :lol: :lol: Délelőtt meg megyünk a dokinénihez tanácsadásra, meg megkapjuk a pneumo ellenit. Remélem nem lesz gond utána. :shock:
 


Sziasztok!!
Mi is megvagyunk ám!!! :lol: Benci olyan édesen kezd beszélni. Van pár bonyolult szó amit 1x mond aztán sokáig nem . Azt gondolja - egyszer már mondtam osszátok be :wink: Mindennnek az első két hangját mondja : ké = kérék, Sza -szabad....
Hát a hisztizése sem semmi, sivít mint a sziréna....
De csoda édes.
Kangamama nagyon vigyázzatok magatokra!!!!
Patrik mikulás jöhet hozzánk is!!! Bár ennyi hiszti után... és még elött .. Nem tom :wink:

Kép
 
 


Sziasztok!!!

Kangamami!!
A gólyák sajna még nem felettünk köröznek...bár most nagyon-nagy a csend,és hátha a nagy csend után újra eljön a nagy bébieső!!!:))
Már nagyon jó lenne,egy kis jó hír!!!
Egyre jobban hiányzik a kicsi Manócskánk!! :cry: Jó volna,ha már itthon lehetne velünk!!
De majdcsak eljön a mi időnk!!!
Ivettke nagyon édes,és aranyos kislány!!!
Nagyon vigyázzatok az úton,és érezzétek jól magatokat!!!:)))

Kata!!!
Patrik nagyon helyes kispasi a mikulás sapiban!!!:)))))))

Tenzia!!
mint ahogy az előttem szólók is írták,hallgass a szívedre,és tégy úgy,ahogy a szíved diktálja!!!
Mi már az elejétől kezdve elkezdtünk vásárolgatni,mára pedig mindenünk megvan,ami a kicsikénk érkezéséhez kell!!!Mi beszereztünk mindent a kiságytól,a babakocsin át a ruháktól a pelusokig....szóval mindent,hogy ezzel már ne kelljen foglalkoznunk,ha megszületik a kicsi!!!

Szép estét mindenkinek!!Kriszti[/b]
 
 


Ibi! Jajjj de ééédes! De Te ebből tudod, hogy mit mond? Ezért /is/ fantasztikusak ezek az anyai ösztönök, lehet, hogy más nem érti, hogy mit mond a pici, de az anya igen! :wink:
Hát a hiszti meg ... igazi gyerek, no!!! Így van jól!! :lol: :lol: :lol:

Bea! Hát pakolhatsz bőven. Ha babakocsit is visztek, akkor valóban nem sok hely marad, de ha kell, hát kell!!
Pneumo ellenit mi most szerdához egy hétre kapjuk, meg a Rota elleninek a második részét is /bár ezt issza nem szúrják/
Eddig nagyon ügyes volt Patrik a szuriknál, nem sírt, éppenhogycsak felszisszent .. na de bezzeg utána a sapka felvételnél :lol: :lol: :lol:
Köszi a gratulációt, hátról-hasra azóta is folyamatosan forgolódik, hasról-hátra is átfordult már a napokban, de azt azóta nem igazán csinálja.
Neked is házhoz jár a fodrászod? az enyém is :lol:
Vendég
 


Kriszti! Köszike! :wink:
Ne szomorodj el drága!!!
Tudod mit? "ez az idő már semmi ahhoz képest amit vele lehettek" ... szerintem ehhez nem kell komment!!! :wink:

Vettem papírragasztót és holnap megveszem a kartont / ha minden igaz/ és nekiálllok a dekorációnak .. ugyanis a baldachin lekerült Patrik baba ágyikójáról .. brühhhühhhü, már nagyfiúk vagyunk és majdnem Ő szedte le mielött anyáék leszedték volna :lol: :lol: és így baldachin nélkül picit kopár a falnak az a része, oda szeretném a dekort ... na ha fele olyan szép lesz mint a Tiéd, én már akkor meg leszek elégedve!
Vendég
 


Kata!!!!
biztos nagyon szépek lesztek Ti is,hisz már most is olyan szép a kis babasarok!!!:)))Na és a legszebb a tündéri kis Patrikotok ,akinél nem is kell szebb a szobába!!:)))))
még én is szeretnék egy pár pillangót készíteni...meg már lassan a házikónkat kezdem ünnepi díszbe öltöztetni,hisz nagyon közeledünk advent első vasárnapjához!!!!!

Köszi az idézetet!!!ehhez tényleg nem kell komment,mert minden szava erőt ad!!!
Boldog vagyok,hisz közeledünk hozzá,és ez a fontos!!:)))
Lassan odaérünk....csak azért üres a szívem egy darabja,ahová befészkelte magát a kicsi Drágaságunk!!! :roll: :oops: :)
Holnap lesz a kicsi Drágaságunk névnapja,ha kisfiú lesz!:)))

Puszi:Kriszti
 
 


Kriszti!

Akkor sztem nyugodtan megemlékezhettek a névnapjáról, mert én érzem, hogy dobog már valahol a pici szíve!!! .. és sztem kisfiútok lesz!!

Lányok én mára elköszönök, még egy picit fent leszek, mert Pafikám 11-kor fog még kajcsizni, de utána elszom egy cseppet!
Örülök, hogy beindulni látszik a fórum .. gyertek máskor is .. én is igyekszem.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én is jövök kicsit,csakhogy tovább pörögjön a topik. :D

Bea és Kata!

Gyerkőcök-Ivett és Patrik- gyönyörűek!!! :lol: :lol: :lol:

A mi picurkánk már igazi nagylány,hihetetlenül aktív,egész nap mondja a magáét.Rengeteg szót tud,meg egy csomó szónak az elejét,mint Ibolya Bencéje :D :D :D ,de mindent elmagyaráz,amit akar. :lol:

Kriszti!

Kitartás,hamarosan megérkezik a babátok,majd meglátod! :D

Tenzia!

Üdv közöttünk. :D Mi mindent az égvilágon akkor vettük meg,mikor megszületett Lauránk, nekünk ez így volt jó.Szóval ahogy nektek a legjobb,úgy csináljátok,nincs rá szabáy. :D

Most ennyire futotta,mindenkinek szép napot!

Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat a belekotyogásért, de van a Babanetnek egy Te Történeted elnevezésű rovata, ahova szívesen fogadnánk akár a Ti történeteiteket is!

Hiszen ti igazán különleges nézőpontból éltétek át a szülővé válást, és talán egy-egy történet másoknak is erőt adhatna a küzdelemhez.

Ha valaki szeretné elküldeni az írásást - amelyet akár névtelenül is fel tudunk tenni -, az kérem, erre a mélcímre tegye: szerkeszto@babanet.hu

Köszi előre is:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy adtatok olvasnivalót! Kanga, köszi, megvagyunk. Olyan nagyok vagytok már. Érdekelne ez a dupla keresztelő. Lesz templomi szertartás, vagy csak otthoni? Mert keresztelkedni egyszer lehet csak, nemde?
Tegnap megint gyarapodott a családunk, bár még nem tudni, mennyi időre. Egy kis cicacsöppség úgy gondolta, nálunk jó helye lesz, és behízelegte, bedorombolta magát a szívünkbe. Azért nem tudom, meddig lesz, mert van nyakörve, így talán keresi a gazdi.
Ja, és hogy nincsenek véletlenek: a cicusunk veleszületett látássérült, látszik a szemén, kancsal és van rajta homály is. Én pedig látássérült gyerekeket tanítok. EZ tuti nem véletlen! Most őt babusgatjuk, ő a harmadik cicánk.
Tenzia, üdv közöttünk. Nekünk most telt le az első év a Gólyahírnél, és nagyon szépen csökken a sorszámunk, Ha így haladunk, két év múlva tuti lesz baba. De csak ha marad ez a tempó.
Puszi mindenkinek, gyertek, írjatok!
Gabi
 
 


Halihóóó!! :lol:
Szép estét!!

Dia!! Én nagyon szívesen megírnám ha lenne rá időm :lol: , egyelőre nincs, szerencsére!! :lol: Viszont ha erőre van szükség akkor a rólunk megjelent cikket be lehetne oda másolni vagy linkelni, no és a blogomat is bátran meglátogathatja aki gondolkodóba esik a téma iránt!!! :wink:

Gabi! Ez a cicapalánta nem véletlenül hozzátok csavizott!!! Biztos aranyos!
Az én rosszcsont Balambér cicám már elmúlt egy éves és picit zokon veszi, hogy nem Ő van a középpontban no és, hogy a lakásból is ki lett paterolva a garázsba . dehát ez van!!! :wink: Attól még szeretem őt nagyon ...
mennyi most a számotok ha megkérdezhetem?

Többiek??? Merre vagytok?? Gyertek, gyertek ... :lol:
Vendég
 


Szia Kata!
Én be merem vallani a sorszámunkat. nagyon- nagyon közeledünk a 200 felé. És majdnem 400-ról indultunk egy éve. A Tegyeszes másfél év alatt csökkent kb.90-et. Emlékszem Balambérra, karácsonyra kaptad. Akkor nem is olyan piciként kaptad? Hát, ezen a kipateroláson már mi is gondolkozunk, tervezgetve babás jövőnket.
Várunk Titeket többiek!
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is mindig benéztem,de nagy volt itt a csend.
Örülök hogy írtatok!

Kata!
Hozzánk is jöhet ilyen kismikulás!

Kanga_mama!
Ivett milyen nagylány lett!


Minket is foglalkoztat ez a cicás téma.
Nálunk Gerzson kinti,benti cica.De csak a garázsba mehet be.Viszont odáig az út a konyhán keresztül,étkező,előtér.
Máshol nemhajlandó bejönni.
Igaz pici kora óta így szoktattuk,szegény nem ő a hibás.
Hiába a következetességet még tanulnunk kell. :lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron