Új privát üzeneted érkezett!

Áldott karácsonyt mindnyájatoknak!
 
 


Nagyon boldog karácsonyt kivánunk minden családnak!!!!
Ibolya Bencike

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit bekukkantottam,de látom nincs mozgás!!Sajna az utóbbi iddőben nem sok időm van...de sajnos még nem azért...hanem mert óriási hajtás van a boltba,na ehhez társult még boltrendezés is!!Szóval este ha hazajövök azt sem tudom mihez kezdjek,na meg persze az egy nap szabadnapon!!
A karácsonyunk kicsit szomorkásan telt,hiányzott egy aprócska kicsi ajándék...a kicsi babánk!!Nagyon várjuk őt,minden készen áll a megérkezéséhez,már nagyon izgatottak vagyunk mikor ölelhetjük magunkhoz a kicsi lányunkat vagy kisfiúnkat!!Majd teszek fel néhány képet a karácsonyi fotókból itt voltak az ikrek is ,állandóan rajtam lógtak!!Annyi puszit és ölelést kaptam!! :lol: :lol: :lol:
Sajna gyorsan eltelt az a másfél hét,legközelebb húsvétra jönnek!!
:cry:
Üdvözlet az új topiktásaknak!!Hajrá lányok!!

Kívánok nektek nagyon boldog Újévet!!!
Kép

Puszi mindenkinek!Rita

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Sikerekben, egészségben és sok-sok babában gazdag új évet kívánok mindenkinek! Kép Kép
 
 


Nagyon boldog új évet kívánunk! Kép Kép

Kép
 
 


BÚÉK!!!
Ibi! de gyönyörű ez a gyermek! :)
Vendég
 


Boldog Új Évet Kívánunk Mindenkinek!!!! :lol: :lol: :lol:
 
 


Kép
 
 


Sziasztok!

Ibi!
Nagyon aranyos Bence ahogy belebújik abba a hatalmas ajándékos táskába. Biztos nagyon örült a benne lévő ajándéknak.Kép
Az unokatestvérem gyermekei is ugyanilyen kíváncsisággal bontották a csomagokat. Jó volt látni mekkora örömet jelent számukra, ha ajándékot kapnak. Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

NAGYON BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

[/quote]
Vendég
 


Sziasztok!
Mesét kerestem a gyerekeknek a suliba, és mire bukkantam? Egy történetecskére. Ami rólatok, rólunk, az örökbefogadásról szól. És nem ismertem. Írót most sem tudok mondani, Levente Péter meséi közt találtam, talán tőle származik. Remélem el tudjátok olvasni, ha most nem sikerül csatolni, megpróbálom máskor.

Ezzel szeretnénk mindenkinek Babázós Új Évet kívánni:
1231006160.3219.doc
 
 


Szép álmokat kívánunk mindenkinek![/b]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tenzia 2009.04.26 10:00-kor.
 
 


Kedves Tenzia és a Férjed!
Nagyon jól sikerült a vers. Köszönjük, hogy megosztottátok velünk. Külön öröm, hogy egy férfi is megosztja velünk érzéseit.
Ez majd egy nagyon szuper ajándék lesz a címzettnek.
Jó éjt!
 
 


Sziasztok!

Régebben már irtam ebbe a topikba, de akkor nem inditottuk el az örökbefogadást.
Azóta túl vagyunk a 4. sikeretelen lombikon és az 5. beültetésen is. Sajna sikertelenül.
Tegnap bejelentkeztem a Tegyeszhez, elinditjuk az örökbefogadást.
Szeretnék érdeklődni, hogy mire készüljünk, mi lesz az első alkalommal, mit vigyünk magunkkal, önéletrajz stb. ilyenekre gondolok.

Nefke
 
 


Szia nefke!

Megyénként lehetnek kisebb különbségek,de első alkalommal nálunk beszélgetés volt az ügyintézővel, vittünk önéletrajzot,volt egy találkozás a pszichológussal (rólunk kérdeztek,a családunkról, a miértről) és megkérdezték,hogy milyen elképzelésünk van a leendő babánkról. (kor,nem stb.) Újabban van egy sokkérdéses pszichológiai teszt is,amit ki kell töltenetek majd.

Minden jót kívánok nektek az úthoz,amin elindultatok. :D

Gyere,ha van időd és kérdésed! :D :D

Ibi: Bence milyen nagyfiú lett,hihetetlen! :D Nagyon édes! :D :D



A mi kis Lauránk igazi dumagép lett :lol: :lol: :lol: ,egész nap pörög és mondja a magáét,öröm vele minden perc. :lol:

Van egy kérdésem: Mennyi időt ajánlatos szabadban töltenie egy kisgyereknek ebben a hidegben? Minden nap sétálunk Laurával,de gyalogosan,mert szerintem a babakocsiba belefagyna :D (takarót nem tűr meg magán)

Puszi mindenkinek!

Mindenkinek szép 2009-es évet kívánok,és jó sok hazataláló babát! :lol: :lol: :lol:

Kép
 
 


Szia Csöpke!
Mi Bencével általában 1/2 órát vagyunk kint, de ma több mint 1 órát szánkóztunk.Szerintem azt úgy is észreveszed ha már nem érzi jól magát kint.Ha a babó is gyalogol akkor meg biztosan nem fog megfázni, szerintem. Az okoskönyvek -10C°-ig írják a levegőzést.Én azt nagyon utálom amikor hosszú perceket csodálunk egy vízakna fedelet. Én akkor bizony fázom, mert ugye ha beöltözöm nem tudom felvenni, ha rohanok utána kimelegszem.....Bence újdonsága: motoros szánkó jellegű szánkója van, olyan sítalpas. Kitalálta, hogy úgy húzzam, hogy Ő áll az ülésen. :roll: no gondolhatod állt a szőr a hátamon :roll: Ha így nem lehet, akkor őkelme inkább gyalogolt a végén, én meg a szánkóval vágtáztam utánna. :evil:
Szép estét mindenkinek!!!

Kép
 
 


Kedves Nefke!

Üdvözöllek az örökbebabára várók között.
Nálunk az örökbfogadás előtti tanácsadáson felvették a személyes adatainkat, szüleinkét, testvérekét, iskoláinkat, lakhelyeinket. Mindent pontos dátummal kellett alátámasztani. Úgyhogy célszerű ezeket átgondolni, esetleg feljegyzést készíteni róla. Beleértve az első találkozásotoktól a mesterséges megtermékenyítések időpontjáig mindent. A szülők iskolai végzettsége és munkahelyeik. Nálunk kíváncsiak voltak rá hogy ki tud az örökbefogadási szándékunkról. Miután megvolt az adatfelvétel egy nyomtatványon bel kellett jelölnünk melyek azok a betegségek amelyekkel el tudunk fogadni egy gyermeket. Megkérdezték, hogy kérjük-e a felvételünket az országos nyilvántartásba. Majd pedig külön-külön is elbeszélgettek velünk. A férjemtől például megkérdezték, hogy elgondolkodott- e rajta hogy más nőtől lehetne vér szerinti gyermeke. Ezekután pedig, ahogy Csöpke is írta egy sokktesztet töltettek ki velünk amely állításokat tartalmazott és osztályozni kellett mennyire elfogadható számomra. Mindez kb. 3 órát vett igénybe.
A második alkalommal történt meg a pszichológiai vizsgálat, amely kb. 2 órás volt. Külön-külön el kellett mondani az élettörténetünket, ismételtük önmagunkat mivel az első alkalommal ezt már lejegyezték. Mi ekkor elkövettük azt a hibát, hogy a párom ment be először és természetesen nem emlékezett pontosan a dátumokra. Ezért szerintem erre jó ha odafigyelsz és az megy be először aki jobban emlékszik a dátumokra. utána pedig kb. 3 féle pszichológiai személyiségvizsgáló tesztet végeztek el velünk. Az egyik a Szondi teszt volt.
Sok-sok erőt és kitartást kívánok nektek!

Szép estét mindenkinek!
 
 


Ibi!

Akkor jól megedződsz egy-egy szánkózás alkalmával :D :D

Köszi a választ,azt hiszem nálunk is én fázom jobban,Laura bírja a hideget :lol:

És nálunk nem volt még hó idén,Laura meg-aki még csak mesekönyvből ismeri- úgy várja a havazást,de úgy... :lol: Karácsonyra kapott szánkót,de egyenlőre csak a szobában tud beleülni :D

Szép estét mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!!

Csöpke!!
Sajnálom szegény kis Laurátokat,hogy még nem tapasztalhatta meg,hogy milyen az igazi hóesés!!Nálunk már kb. két hete szép havas a táj...és ráadásul ilyen minuszokban el sem olvad...így az ovis gyerkőceink most kellően kiélvezik a tél örömeit!!!! :):):)

Nefke!!
Sok sikert,és mihamarabbi határozatot Nektek,és boldogságos várakozást...utána pedig mihamarabbi gyerekkacajoktól hangos házat!! :):):)

Ibi!!!
Jó szánkózást Nektek!!!Nagyon jó lehet a Kicsi fiatokkal a hóban hancúrozni!! :):):)

Tenzia!!
Szuper a vonalzód...nagyon édes...és már közeledtek a fél évhez!! :):):)a versikétek pedig csodálatos!!:)

Fitgabi!!!
Köszi a mesét..nagyon tetszett!!:):):)

Mindenkinek nagyon jó várakozást...aki pedig babázik jó babázást,jó játszadozást..ha pedig vannak fotók,akkor hozzatok....mert annyira édesek a gyerekek!!!!:):):)

Puszi :Kriszti
 
 


Szia Kriszti!

Köszi a dicséretet. Csak a vonalzóért illet engem a verset teljesen egyedül a férjem írta. Amikor feladták "házi feladatnak" először azt mondta, hogy én írjam meg helyette. Miután megírtam a levelem, mondtam neki, hogy néhány gondolatban segítsen, miről is szóljon a levél. Ekkor diktálni kezdte a levelet, tehát teljes mértékben az önálló, saját érzéseit szedte "rímekbe". Nagyon büszke vagyok rá, hogy ki tudta mondani az érzéseit.

Bizony-bizony lassan fél éve várjuk a csodát, és rengeteget haladt a sorszámunk, 350-ről 300-ra csökkent.
Kép
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt és Boldog Ujjévet!
Na igen sok mindenből kimaradtunk mert költözésen vagyunk túl és nettünk se volt .Ezert most olvasó üzem modbna vagyunk.
Velünk már lassan minden rendben picurkánk aki már nagy fiú hamarabb megszokta az ujjhelyzetet mint mi és nagyon jól van.
Na és a nyelvi nehézségi, akadályokat is jobban megoldja.Igazi zseni.
Puszi mindenkinek .

Kép
 


szia tenzia!

Mi ez a házi feladat? Hol adták?
Olvastam, hogy a sorszámotok 300. Ez a tegyesznél vagy hol?
Nektek mennyi idő volt, mig alkalmasnak nyilvánítottak, mit kérdeztek stb?

Nefke
 
 


Az a kérdésem, hogy többen irtátok, hogy meg kell adni, hogy milyen gyereket szeretnénk. Itt a bőrszint stb. Lehet, hogy rasszistának fogtok gondolni, de magyar gyereket szeretnénk és kicsit. Tudom sokat kell rá várni, de ha már ide jut az ember, hogy saját gyereke nem lehet és rászánja magát az örökbefogadásra, akkor én már nem szeretnék szines bőrű gyereket és egészségeset szeretnék. Ha ezt igy elmondom, nagyon csúnyán fognak rám nézni? Mennyire vet ez ránk negativ fényt?

Irtátok a pontos dátumokat is. Beszélgettünk a párommal erről és van amit csak kb.-re hónapra tudunk megmondani, napra pontosan nem. Ez mennyire baj?

Mennyire baj, ha a háziorvos rokon?

Ha alkalmasnak nyilvánitanak, akkor utána alapitványokhoz is be lehet adni a kérvényünket? vagy ez hogy működik?

MIért fontos az, hogy ki tud az örökbefogadási szándékunkról és mi a szülök foglalkozása, hány munkahelyük volt, mi a végezttségük? Mi van, ha valaki tudja, hogy két munkahelye volt, de nem tudja pontosan az első nevét?!
Köszi a válaszokat előre is!

Nefke
 
 


Még egy hülye kérdés.
Hogy működik, hogy ha ránk kerül a sor, mi vagyuk a következők a listán (tudom sok sok év), akkor találkozok a gyerekkel, egyszer-kétszer vagy hogy működik? Mi van ha valamiért a gyereknek nem vagyok szimpatikus vagy nekem ő nem szimpatikus? Bocsi, de ezek is felmerültek bennem?!

Nefke
 
 


Szia Nefke!

Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre. Ahhoz, hogy megkapjátok az alkalmassági határozatot részt kell venni egy 21 órás "Örökbefogadói felkészítő képzés"-en. Nálunk csak a Tegyesz szervez ilyen képzéseket, Budapesten tudomásom szerint más szervezetek is. A képzés előtt környezettanulmányt végeznek.
Mi tavaly áprilisban vettünk részt a felkészítő képzésen és július végén lett jogerős határozatunk. Ekkor adtuk be a jelentkezésünket a Gólyahír egyesülethez ahol most 300-as a sorszámunk. A Tegyesznél 50 körüli, de ott nagyon lassan megy a sor. Évente kb. 17 örökbe adás van. A Tegyesz először megyén belül próbálja örökbe adni a gyermekeket. Ha megyén belül nem találnak megfelelő szülőt a gyermeknek, akkor az országos listáról keresnek.
Szerintem egyáltalán nem vet rátok rossz fényt ha megmondjátok, hogy egészséges, fehér bőrű babát szeretnétek. Nekünk nagyon empatikus, megértő ügyintézőnk van. Számára ez nem volt meglepő, sőt segített átrágni magunkat azon a kérdőíven amelyen fel voltak sorolva a betegségek és el lehetett dönteni melyek azok a betegségek amelyek elfogadhatóak számunkra.
A dátumokra visszatérve lehetséges, hogy Nálatok nem is kérik. Gy-M-S megyében kérik.
Szerintem az biztos nem baj, hogy a háziorvos a rokonotok. Sőt, így legalább hamarabb meg lesz az az igazolás amelyet a Tegyesz kikér tőle, hogy egészségesek vagytok.
Magyarországon 4 alapítvány foglalkozik örökbefogadások segítésével. A Gólyahír egyesület, Alfa Szövetség, Fészek alapítvány, Bölcső alapítvány.
 
 


Szia Tenzia!

Köszi a választ!
Ha megyünk, akkor vigyünk magunkkal önéletrajzot. Bizonyítvány másolatok is kellenek, vagy elég az önéletrajz?
Amúgy a dokinktól nem nekünk kell kérni papírt, hanem a Tegyesz kéri ki, jól értem?
Több alapítványhoz is be lehet adni a papírt az örökbefogadásra?

Nefke
 
 


Itt folytatom!
A jogerős határozattal tudtok az alapítványokhoz jelentkezni.
Nem tudom mi a jelentőssége annak, hogy ki tud az örökbefogadásról. Valószínűleg azt próbálják meg leszűrni belőle mennyire gondoljátok komolyan, vagy mennyire vagytok felkészülve rá. De lehetséges, hogy hülyeség amit írtam, nem tudom a pontos választ erre.
A Tegyesznél el fogják mondani hogyan zajlik az ismerkedés ha benneteket választanak ki egy kisgyermek szüleinek. Természetesen lehet nemet is mondani. Az alapítványoknál másként zajlik, hiszen ott újszülött babákat adnak örökbe és már a kórházból te viheted haza a bébit, ha minden jól megy.
Visszatérve a házi feladatra, a felkészítő képzésen kaptuk. A január 3-i üzenetben leírtam mi volt a feladat és a férjem "megoldását" is.
Kérdéseidre meg fogod kapni a választ az örökbefogadás előtti tanácsadáson és a felkészítő képzésen. Az örökbefogadás minden mozzanatáról részletesen tájékoztatni fognak.

Jó éjszakát!
 
 


Kedves Nefke!


Szívesen segítek, ha tudok.
Nekünk az első beszélgetés előtt már be kellett adni egy kérelmet, hogy örökbe szeretnénk fogadni. Le kellett írni benne miért nem lehet saját gyermekünk és miért döntöttünk az örökbefogadás mellett. Az önéletrajzra csak a képzés végén volt szükség.
Jól értetted az igazolást a dokitól a Tegyesz kéri ki.
Több alapítványhoz is be lehet adni a kérelmeteket. Egyedül a Bölcső alapítvány köti ki hogy csak náluk jelentkezhettek, a többi nem.
Mikor mentek a Tegyeszhez?

Tenzia
 
 


Nefke!
Azt elfelejtettem leírni, hogy első alkalommal csak a személyi igazolványunkra volt szükség. Nem kellett sem önéletrajz sem bizonyítvány másolat.

Tenzia
 
 


Fitgabi, annyira jó volt ez a mese :D
Köszi, hogy betetted.

Kép
Kép
 
 


Jövő héten megyünk a Tegyeszhez.

Amúgy a tanfolyam az milyen, valojaban csak annyit tudok róla, hogy 3 napos. Mennyibe kerül, csak a Tegyesz szervez, több időpont van vagy csak egy? Sokan vannak?

Nefke
 
 


Emike!
Úgy örülök, hogy tetszett a mese. Elmesélted már a lányoknak? Kíváncsi lennék, mit szóltak hozzá.

Gabi
 
 


Nefke
Budapesten érdemes az Ágacska alapítványnál elvégezni a tanfolyást, nagyon jó!
www.agacska.hu

Kép
 


Sziasztok!
Most érdeklödtem az Ágacska alapítványnál és mondták, hogy csak akkor mehetünk a tanfolyamra, ha megvan a pszichológiai vizsgálat.
Ez kb. mikor van az első "találkozástól" számítva? Mire számíthatunk? Egy nap, vagy csak pár óra?
Mennyi idő után van meg az eredménye?
Köszi a válaszokat előre is!

Nefke
 
 


Nefke!

Hát azért nem mennek olyan gördülékenyen a dolgok. Mi heteket vártunk a pszichológiai vizsgálatra. Az eredmény nem tudom mennyi idő alatt készült el, mert nekünk fél év telt el a pszichológiai vizsgálat és a képzés között.

Szép napot mindenkinek!
 
 


Drága Kriszti!

Ma olvastam a jó hírt Diadella blogjában. Sok-sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek. Pontosan egy hónappal ezelőtt már "meggyanúsítottalak", hogy nálatok járt a gólya, és láss csodát hamarosan teljesült is az álmotok. Kép
A héten találtam egy idézetet amelyet azt hiszem most nagyon át tudtok érezni:
" Az élet tűz, amely mindig elhamvad, de újra lángra kap, amikor gyermek születik." /George Bernard Shaw/
Jó babázást és zökkenőmentes ügyintézést kívánok. Kép
Tenzia
 
 


Kriszti, itt is gratulálunk NEKTEK! :-)

Tenzia, nem akarsz még gyanúsítgatni? Magadat is beleértve! :lol: :lol:

Csak azért kérdem, hátha előbb lesz mindenkinek egy ilyen gyönyörűsége...
Kép
 


Kép Tete - Ivett szerint legalább is...
 


Kanga mama!

Szívesen gyanúsítgatnám magamat is, de a józan eszem tudja, hogy lehetetlen ilyen hamar babát kapnunk. Igaz az ősszel amikor Budapesten voltam továbbképzésen volt egy ismeretlen hívásom. Felhívtam a férjemet és mondta, hogy őt is kereste egy ismeretlen szám. Nem bírtam magammal, csak az járt a felemben, hogy Gabika azt mondta a találkozón, hogy ha egy közelünkben élő örökbefogadott babának testvére születik és nem tudják vállalni az örökbefogadást a szülei, akkor a közelükben keresnek szülőket, hogy a testvéreknek lehetőségük legyen minél többször találkozni. Felhívtam hát Gabikát és mondta, hogy sajnos nem ő hívott.Hát ilyen elven bármikor csöröghet nálunk is a telefon és természetesen bárkinél. De ennek valljuk be igen kicsi a valószínűsége. De mi még bízunk a csodákban, vagy inkább a szerencsénkben. Sose lehet tudni!! A Tegyeszes ügyintézőnk is biztat, hogy a sorszám nem jelent sokat bármi, bármikor megtörténhet. Úgyhogy várunk, várunk és várunk.

Ivett tényleg gyönyörű. Nagyon büszke lehetsz rá. Én is ilyen fürtös voltam csak barnában. És amikor fotóztak, mindig kellett valami "csecse" a kezembe. Külön nyelvet fejlesztettem ki magamnak, ha megkérdezték hány éves vagyok azt mondtam, hogy "uncsicsi" és kettőt mutattam. Lehet, hogy valami olasz voltam előző életemben!
 
 


Tenzia, neked is hamarosan lesz csecse a kezedben... csak nyugi.
Figyi, olvastad a történetünket, ha jól emlékszem azt írtad... látod csodák vannak. Mi annak a 2 éves kicsi fiúnak köszönhetjük Ivettet. Ez is valamiféle csoda és persze hatalmas szerencse, hogy éppen akkor senki sem vállalta volna rajtunk kívül. :?
Bízzál Gabikában!
Krisztiék kisfia is egy csoda és azt hiszem van még rajtunk kívül csoda... Sorolhatnám! :shock:
 


Még valami! Láss csodát! A párom is ilyen kis fürtös volt, csak éppen tejföl szőke. Állítólag Ivett nagyon hasonlít rá. :lol:
 


Drága Kanga mama!

Tudjuk, hogy elérkezik majd a pillanat amikor karjainkban tarthatjuk pici babánkat. Mi nagyon bízunk azokban az emberekben akik arra a nemes feladatra tették fel az életüket, hogy két embert családdá kovácsoljanak. Gabika már az első beszélgetésünk alkalmával a szívembe lopta magát azzal a hihetetlen empátiával ami a hangjából sugárzott.
Már másoktól is halottam, hogy az örökbefogadott gyermekek mennyire hasonlítanak szüleikre. Látod ez is azt bizonyítja, hogy a kicsi Ivett Nektek született. Kép
 
 


Sziasztok!!!
Hasonlóság? Az valami fantasztikus dolog. Délelött volt nálunk egy jó ismerősünk . Nézte, nézte Bencit aztán hírtelen megszólalt. Tiszta apja, aztán meg a szája elé kapta a kezét mert eszébe jutott, hogy Bencikét örökbe fogadtuk. Hát ezek a mondatok melengetik a ember szívét. :lol:

Csoda édes Ivettke!!
Szép estét mindenkinek!!!

Kép
 
 


Köszönjük a gratulát!!!Nagyon boldogok vagyunk!!!!
 
 


Kriszti, nagyon örülök a boldogságotoknak, tudom, hogy mit érzel.

Ibi, köszi! :lol: Hát igen... gondolom apa mája hízik rendesen.

Tenzia, még valamit a hasonlósághoz... Ivett nem bírja a meleget, mi sem. Mi eddig télen-nyáron nyitott ablaknál aludtunk. Na, most azért nem, mióta Ivett van (csak nyáron van nyitva éjszaka is), de a fűtés így is teljesen vissza van véve, épp csak 20 fok van éjjel. Így alszik jót a kis csomagom. Már nem is annyira csomag. Már a bútorok mellett szépen lépeget... :lol:
 


Ja, és vannak érthető szavai is, ilyen pl: tete, baba, mama, hamma (ez a kaja, meg az innivaló), hem (ez többnyire azt jelenti, hogy kérem a cumit), egyszer már mondta, hogy cucu, meg néha mondja, hogy apa. :lol: :lol: Olyan hamar nől :shock: :shock: !!!
 


fitgabi, elolvastam a lányoknak. Tetszett nekik. Anikó lányom különösen tátott szájjal hallgatta. Talán azért mert az ő története több ponton is hasonló ehhez a meséhez. Az utóbbi hetekben minden nap többször részletesen elmondatja velem az ő történetét, a telefonhívástól kezdve, addig amíg hazahozhattuk a csecsemőotthonból. :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Csatlakozhatnék én is???
Igaz nekünk megjött a babánk,majd 4 év várakozás után.Gyönyörű kisfiam van.Nem akarok címet írni,mert mi titkosan fogadtunk örökbe.Ezért az előéletről nem mesélnék ha nem gond..Születésének napjától vele vagyok,/nagy ajándék ez/,és azóta a részem,a jobbik felem,a mindenem.Na és persze Apának is,aki nagybetűs!!!!
Vendég
 


Szia Imola!!! Örömmel üdvözöllek!!! Bencike anyukája vagyok. Ha visszaolvasol régebben nagyon sokat írtam magunkról. Ma már kevesebbet.....Ha volna elég időm....
Azért mindennap ideolvasok :lol:
Szép napot mindenkinek!!! :lol: :lol:

Kép
 
 


Imola, üdv. közöttünk. Hát tényleg gyönyörű kisfiad van. Gratulálok hozzá. :)
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron