Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, volt valaki konkrétan a zenebölcsiben?

Mit csinálnak? tetszettt a gyerekeknek?
Egy 2 éves végigbírja ülni? Az én gyerekem eléggé aktív Kép

Mimi
Mimi
 


Sziasztok!

Az én rosszcsont örök mozgó fiam miatt is érdeklődnék a zene bölcsivel kapcsolatban.
Ő 3 éves lesz decemberben.

Márti
Márti
 


Sziasztok!
Tudtok az V. kerületben jó bölcsit?
Szilvi
 
 

 
 

Helyhiány miatt nem tudom önkormányzati bölcsibe adni 9 hónapos lányomat, csak várólistára tudnák rakni és szeptembertől fogadni. Sajnos nekem most kell valamilyen megoldást találnom délelőtti elhelyezésére. Tud valaki magán- vagy alapítványi bölcsit ajánlani a II. vagy III. kerületben?
Segítséget előre is köszönöm!
Agi
 
 


Ági!

A másik topic-ra nem írtam: az emőd utcai magánbölcsiben van óradíj is, asszem 500 Ft, ha csak délelőttönként vagy alkalmanként szertnéd ott elhelyezni.

Kinga
 


Sziasztok!

Kukkantsatok be a http://bolcsode.lap.hu oldalra, hátha kaptok egy kis segítséget! (Én szerkesztem, ha van plusz infótok, légyszi küldjétek el nekem: brekibogyo@freemail.hu)

Köszi!

Móni
 


http://ovisjelek.fw.hu/

FELVARRHATÓ HÍMZETT

ÓVODAI / BÖLCSŐDEI JELEK
széles választékát kínáljuk.

Vidám, kedves figurák, melyeket a gyermekek is könnyen felismernek, az óvónéniknek pedig segíthetnek a gazdátlanul kóborló holmik tulajdonosát megkeresni Kép

Esztétikus, könnyen kezelhető, jól mosható jelek, fehér selyemre hímezve, 3x3 cm-es méretben: néhány öltéssel felvarrva egyszerűen rögzíthetők bármilyen felsőruházatra, törülközőre, ágyneműre, ballagási tarisznyára, stb.

Kínálatunkban jelenleg 67-féle jel szerepel.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Mi a helyzet olyankor, ha a gyermek a tanév kellős közepén tölti a 2. évet, vagyis akkor jár le a gyed, tehát akkor vinném bölcsibe, de mondjuk az egész kerületben nincs férőhely? Írattam volna be 16 hónaposan most szeptembertől, és hagytam volna veszni több, mint fél év együtt tölthető időt és gyed-et, vagy ki kell húznom a következő szeptemberig gyes-ből, ami tudvalevőleg segély? Így hát, annyit is ér-mármint a boltban.
Szóval az ember vagy becsapja a babáját fél évvel korábban a bölcsibe, vagy nyomorog fél évet a következő tanévkezdésig? Miközben olyan gyerekekkel van tele a csoport, akik csak papíron helyi lakosok, de másik kerületben laknak, no meg olyanokkal, akiknek anyukája a kisebbikkel van otthon. Most akkor hogy is van ez?
 
 


Juli, elvileg olyat lehet (kellett volna) csinálni, hogy májusban a beiratkozásnál elviszed, szólsz, hogy lesz, szeptembertől könyvelik őt, de vinned még nem kell, csak amikor már nektek szükséges. Elvileg.
Ildi

Ildi
 
 


Köszi, Ildi, de sajna ez azért nem működik, mert szeptembertől áprilisig nem tartják a helyét, hisz az majdnem egy tanév. Ha üres a hely, akkor ugye egyrészt olyan kerülhetne be, akinek már szeptembertől aktuális, másrészt a fenntartó szerv sem fizet fejpénzt üres-betöltetlen hely után. Amúgyis mindenhol azt mondják, hogy mivel ápr. már a következő naptári év, még most sem írják fel, csak majd januárban. Nemhogy tavaly májusban.
Úgyhogy még csak magamat sem okolhatom, hogy nem írattam fel tavasszal.
 
 


Sziasztok kismamik
Sajnos mi is magánbölcsit vagy bébihotelt keresünk Pesten, mert vissza kell mennem dolgozni.
Ha tudtok ajánlani valamit kérlek írjatok.
Előre is nagyon köszönöm.
 
 


Sziasztok!

Kisfiam, Balázs 16 hónapos. Szeptemberben szeretném bölcsibe adni. Két bölcsin gondolkodunk, de egyikről sem tudok túl sokat. Légyszi, írjatok, ha van valamilyen tapasztalatotok a zuglói Róna parkban lévő, vagy az Ilosvay téren lévő bölcsiről.
Köszi szépen.
 
 


Sziasztok!

Szeretném feléleszteni ezt a topicot.
Kislányommal, most kezdtük októberben a bölcsit. Pontosabban október elején volt 2 hét beszoktatás, ami nagyon jól ment, mert Zsófi nagyon szereti a gyerekeket, és egész pici kora óta rengeteget voltunk játszótéren, meg persze akkor én is ott voltam vele. A beszoktatás végére lebetegedtünk és elkezdett kibújni egyszerre 5 fogacskája is, úgyhogy kihagyott 3 hetet. Most a héten mentünk újra a bölcsibe. Most már nem olyen fényes a helyzet. Nagyon rossznak se mondható, mert csak az elválás a nehéz, és az alvás, de napközben jól elvan. Viszont engem is nagyon megvisel, lehet jobban is, mint Őt.
Jó lenne megosztani az élményeket hasonló helyzetben levőkkel, vagy akinek tapasztalata van!
Írjatok :-)
ewa
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), könyvek, zene minden kornak… A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Gyerekneveléssel, családi gondokkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu


üdvözlettel, Nisreen
 
 


a múltkori bejelentkezés óta minden teljesen elromlott. mikor hétfőn vittük Zsófit a bölcsibe a hosszú kihagyás után először, alig várta, hogy szaladhasson be a többi gyerekhez. bement, visszajött, újra bement, és ezt csinálta többször, végül csak bement. ahogy nézett ránk, biztos vagyok benne, hogy tudta, hogy ott fogjuk hagyni. aznap este már bújósabb volt és másnap már alig lehetett otthagyni. végül szerda estére belázasodott és azon az éjszakán csak az ölemben tudott aludni, különben állandóan keservesen sírva riadt fel. másnap nem vittem már bölcsibe. a doki pedig nem találta semmi baját. a bölcsiben nem evett, de eddig itthon evett esténként. ezután már itthon sem evett semmit vasárnapig, csak tejcsit ivott és nem lehetett tőle elvenni a cumisüveget egész nap. olyan a kis drága, mint egy kismajom :-) állandóan bújik, és annyira látványosan boldog itthon, amikor mind itthon vagyunk.
azt tudni kell Zsófiról, hogy egy nagyon vagány kiscsaj (volt). imádta a gyerekeket, semmitől nem félt, mindenkivel barátkozott, mindenkire nevetett. nagyon kiegyensúlyozott. (nem tudom, hogy használjam az időket, mennyire kell múlt időt használnom)
szóval teljesen meglep, hogy ennyire rosszul reagált a bölcsire. gondoltam, hogy nem lesz egyszerű, de erre azért nem számítottam :-( kicsit gyanús, hogy a bölcsiben történhetett valami, mert eddig nem volt igazából semmi probléma. a beszoktatáskor is evett, aludt bent nélkülem.

most teljesen el vagyok keseredve, és tanácstalan vagyok :-(
ewa
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
 
 


csakhogy befejezzem a történetet, Apa megmentett minket és eljött GYEDre :-)
ewa
 
 


Szia Ewa
irigyellek. A mi apukank nemreg kezdett uj munka helyen... nemhiszem hogy elmenne GYedre. Viszont 1 eves koratol ennekem kell belepnem 8 oraba dolgozni, mivel az en fizum kb 3.5x tobb :oops: :oops: Nemakarom bolcsibe rakni de nincs jobb megoldas. Velek a babysittertol..

KépKép
 
 


Sziasztok Kedves Anyukák!

Szeretném megkérdezni tőletek, nem tudtok e véletlenül valamit a Ménesi úti Pöttöm Bölcsödéről?
Jól jönne bármilyen infó.

Köszönöm

Niki

Kép
 
 


sziasztok,

ha valaki tud infot a XII. kerületi bölcsikről vagy XI. kerültei bölcsikről esetleg családi napközikről Budaörs, Biatorbágy környékén akkor írjon. minden érdekel.

Köszi Laura

Kép
 
 


Sziasztok!

2009 szeptemberétől magánbölcsibe szeretném járatni az akkor 9 hónapos kisfiamat. A XVI. kerületben lakunk, de sajnos egyetlen magánbölcsit sem ismerek a közelben. Ha valaki tudna nekem ajánlani, akkor nagyon szépen megköszönném, hatalmas segítség lenne. Csak magánbölcsi érdekel, állami nem. Válaszokat az edit5@vipmail.hu email címre várok. Nagyon szépen köszönöm.
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok, tudnátok ajánlani jó bölcsit a 17.kerületben?
minden tapasztalat, vélemény, infó hasznos számomra

köszönöm :D
kriszti1979
Budapest XVII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron