Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Csilla!

Bocsánat, ha valamire nem válaszoltam, de annyira ritkán tudok felnézni ide és akkor nincs idő minden egyes topicot végignyálazni. Szóval, ha jól gondolom, akkor a Murphy-s szülök törvénykönyvére gondolsz. Sajnos régi darab, de irj egy emilt a cimeddel és szivesen elpostázom.
hiszti: Valóban az ember egyre immunisabb az roditásokkal szemben. Szerintem egy dologra kell vigyázni, hogy ha tényleg baja van, azt felismerjük és segitsünk nekik. Igy a gyerek tudni fogja, ha baj van, számithat ránk és ha igazándiból nincs nagy baja, akkor el fogja hamarosan foglalni magát mással. Feltéve, ha kibirjuk a köztes időtKép
id. testverek: Van egy nagyon kedves ismerösöm, akinek van 3 fia es 1 lanya. A kislany Dorcsival egy idös (4 nappal fiatalabb). Ez a kicsi lany joval elobb csinalt mindent, mint az enyem. En azt gondolom, hogy az idosebbektol tanulja. (De hogy mitol jottek elobb ki a fogai?Kép )
Kedves Trixy! Dorcsi is imádja az autókat! Séta közben is imádja nézni őket, de autózni is nagyon szeret. Odakint olyan nagy tér van, nem győz mindent megnézni benne. Én is igyekszem kivinni őt amikor csak tudom, mert nagyon szereti.
Kedves Bigacsiga! Remélem azóta már mindenki jobban van. Üdv mindenkinek Bea
Bea
 


Sziasztok!

Hát tul vagyunk az elsu betegségen. Mandulagyulladás. Szörnyü volt lázasan és betegen látni a babát. Nem ismertem a mindig kacagó, nevetgélö, huncutkodo kicsi lányomra. Elesett volt, nyügös es faradékony. Ráadásul előtte kapta meg a 15 hónapos oltást (kanyaró, rubeola, mumpsz), ami szerintem egy adag plusz nyügösséget, fáradtságot hozott. Penicillin származékot kapott és persze figyelni kellett, nehogy érzékeny legyen rá. Második nap nem telt még le, hogy szedte, amikor telis tele lett a törzse, füle mögött, nyaka, picit a lába, karja kiütésekkel. Persze pont szombat van, de hál isten telefonon is kizárható volt, hogy nem a gyógyszertöl van a kiütés. Utána jöttem csak rá, hogy persze, 12 nappal ezelött oltották be, ez lehet a lappangási idő vége, ezek a kiütések meg valami hibrid fajta, érdekes foltok. Mindenesetre rám a frászt hozta, hál isten a gyereknek meg sem kottyant, nem viszketett és ez a lényeg. Na, szépen nézek ki, csak meg akartam emliteni, hogy tul vagyunk az elsö megprobaltatáson, és erre elpanaszkodom itt magam. Csak hogy az ellenkezöjet is elmondjam. Csodas hetvegenk volt. Vettunk a lánynak egy homokozot és olyan jot pancsizott benne ebben a jo idoben és annyit játszott a kutyákkal, mutogatta a repuloket és mondta, hogy bumm, (mintha tudná, hogy le is zuhanhatnakKép ), frenetikus volt. Röviden: újra a régi a kicsi lányom és imádom! Irjatok a lurkókról. Üdv, Bea
Bea
 


Kedves Bea !
De jo hogy elokerultel :-))) (jo hogy en mondom!)
Sajnos az utobbi honap eleg zuros volt, de most ismet itt vagyok:-))
Nagyon koszi a Murphy konyv segitseget,azert is mert anyukam(Pesten) mar "hulyere" kereste es sehol sem talaja !
Hol talalhato az emil cimed? Nekem ebben a topicban nem adja ki !
Mi is ill.Sophieka is beteg volt ,kozepfull gyulladas! Hat ez sem volt semmi!Raadasul a fogakkal is kuzkodik,ugyhogy egesz heten alig evett es o is nagyon levert volt.
De mostmar minden a regi nalunk is,szerencsere.
Annyira edesen magyaraz (olasz modra),hogy kifesziti a tenyeret es a fejehez emeli es ugy gagyog. Csak kar hogy senki sem erti mit, pedig o teljesen komolyan gondolja !
Hat ez a dacolas nem kutya .Ahogy hatra birja magat fesziteni es sikolt hozza. Raadasul rajott,hogy ram is verhet a kis kezevel, amitol en persze begurulok de mielott meg leszidhatnam
maris hozzam bujik es simogatja az arcom.
Szoval akkora kis szineszno !
Ugyhogy rolunk ennyit.
Es Ti??????
LCsilla
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Végre egy hónap csúszással mi is túl lettünk a 15 hónapos oltáson. Azért csúsztunk el, mert állandóan hoemelkedése volt a kicsinek, de azonkívül semmi baja. A védono meg minden héten cseszegetett, hogy mikor viszem már. Amikor rákérdeztem a dokira miért piszkál, akkor o mondta, hogy nekik statisztikát kell csinálni ki miért nem kapja meg idoben az oltást. Így már értettem, de ezt a védono is mondhatta volna. Lázas gyereket meg nem fogok beoltatni. Aztán amikor sikerül végre kiderült a láz oka is. Képzeljétek hat fog jött ki egyszerre. Amúgy nem lehetett látni rajta semmit. Éjjel alszik nem nyügösebb a nyála sem folyik csak rág mint a hörcsög. Eddig csak hat foga volt most hozzá jött az alsó kettesek és az összes kisrágó. Na ahogy kijöttek a fogai a popsija is kipirosodott jöhetett elo megint a jólbevált Johnson krém. Most már ez is elmúlt. Most meg tüszös mandulagyulladása van, de hogy mi az ördögtol??? Úgy vigyáíok rájuk nem öltöztetem se lengén se túl oket nem fagyizunk nem eszünk hideget, hogy mitol? Csuda pofa gyerekeim vannak mások ha betegek elfekszenek, nyügösek ezek meg 39 fokos lázzal képesek szaladgálni, hülyéskedni, úgy kell oket az ágyba parancsolni.


A nagyfiam (4 éves) az meg egy nagyon fura betegséget kapott. Valami virus ami nem tudom honnan, mert mostanában nem is volt beteg ráhúzodott az izületére és szegény lesántult a bal lábára. Roppant sajnálom, mert igen igen mozgékony gyerek és ennek az izületi gyulladásnak az a terápiája, hogy minél többet pihentetni fekvéssel. Na most egy kicsi gyereknek ez megmagyarázni, hogy nem kelhet fel! Hiába van tv, zene, könyv nameg anya azért hiányzik neki a sok sok mozgás. Csütörtök óta tart a dolog, de már eléggé lefárasztot, mert mindenhova én cipelem a 20 kiloját, azonkívül meg viccesen mondva a szája az nem beteg. Tud üvölteni. Még jó, hogy megvan a régi babakocsink így mind a kettot beletudom ültetni, mert különben nem tudom mi lenne velünk 6-ig ha még a levegore sem mehetnénk ki. Muszály mind a kettot beleültetni, mert a kicsi meg túl kicsi még ahhoz, hogy csak jöjön a kocsi mellett. Már mrg is kaptam az elso rosszindulatú megjegyzéseket, de nem írhatom a hátamra, hogy lesántult a gyerek.

na mára ennyit
Zsóka együtt érzek veled mi sem így képzeltük a gyereknapot
legközelebb írok a kicsi csinytevéseirol, mert az meg egy égetni való...

sziasztok
bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia bigacsiga Kata,

Remélem hamarosan jobban lesztek. Jobbulást,

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Sziasztok!

Emma majdnem 9 honapos, s vegre megindult. Ezt ugy ertsetek, hogy eddig ha lettem csak fekudt a foldon, esetleg hasra fordult es persze sirt, most pedig elkezdett kuszni a hasan. Nagyon gyorsan tud haladni, de szerintem rettento energia kell ehhez a fajta mozgashoz! Nagy nehezen rajott arra is, hogyan kell hasonfekvesbol felulni. Ettol, hogy ilyen jol el tudja erni a dolgokat, teljesen nyugis lett, alig sir es nyuszit, nem ugy mint eddig. Nagyon cuki kismano!
Bigacsiga, mit gondolsz, ha tenyleg kiirnad a babakocsira, hogy beteg a gyerek azert nem mehet gyalog, mit szolnanak az emberek?
EviC
EviC
 


Bóbita!

Köszi! Remélem én is. Úgy sajnálomszegényt! Még felnötnek is nehéz egész nap csak ágyban lenni hát még egy kicsi gyereknek!

EviC!
Biztos akkor is lenne egy két rosszindulatu megjegyzés.

Ugye milyen édesek amikor felfedezik a világot?
Kezdheted a féltett dolgok elrámolásást egy méter magasságba kezdetnek. Utána meg jön a lakás felköltöztetése a plafonra. Bár nálunk a kicsi már azt is kitalálná, hogy oda hogy menjen fel.
A minap telefonáltam, hátatfordítottam és amikor visszafordultam ült az asztal tetején ott is a számítogép billentyüzetén és a legszebb mosolyát külde felém. Ilyenek ezek az örökmozgók. Kép

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia EviC,

Az én nagyobbik gyerekem is addig volt sokat nyügös, mig meg nem tanult kúszni-mászni, járni. Azt az ideológiát gyártottam magamnak, hogy azért, mert az idegrendszeri a fejlödése megelözte a testi fejlödését. Ez persze valószinü nem igy van, nem vagyok szakember, de jó volt ilyeneken gondolkodnom.
Azóta tündér, remélem nálatok is igy lesz,

Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Bobita!

Ez az ideologia jo otlet. Szerintem van benne igazsag!
Most a legfontosabb teendom az lesz, ha a fiuk oviban lesznek, akkor elramolom azokat a jatekokat, amiken kis reszecskek vannak. Kulonben pont itt a babaneten olvastam valahol, hogy ha cumi van a szajaban, akkor nem veszi a szajaba a dolgokat. Ezt nagyon sikeresen alkalmazom! Odateszi az arcahoz a dolgokat, de eszebe se jut kikopni a cumit a masik dolog megkostolasa vegett. O az elso "cumis gyerekem", de ebbol a szempontbol nagyon jonak tartom a cumit.

Bigacsiga! Orokmozgas, pillanatok alatt torteno itt es ott termes megkezdodott - ez igaz! Jobb lesz ra felkeszulnom, maris tortentek meglepo dolgok.
EviC
EviC
 


Sziasztok !
Bigacsiga! En is remelem minnel hamarabb meggyogyultok! Egyebkent errol az izuleti gyulladasrol jut eszembe,hogy egyszer nekem is volt ilyen kb.13 eves lehettem.A mandulagyuszim rament az izuletemre. En sem tudtam nagyon jarni.
(anyukam cipelhetett 13 evesen) egy hetig tartott!
Had ne "lapozzak" vissza, most mennyi idos is a pici? Azert is kerdezem mert nekunk jovoheten kene menni a 15honapos oltasra de Sophie is allandoan "taknyos" igy lehet hogy kicsit halasztom majd .Te mit ertessz a hoemelkedes alatt? (Popsiban??)

Nem tudom Ti hogy vagytok ,de szamomra most kezdodott el egy gyonyoru korszak (15 honapos).
Minden nap egy uj szot tanul, ezenkivul annyira kedves,szereto (jon puszilni,olelgetni),hogy egyszeruen meg kell zabalni !!!!

EviC! Nalunk sajna a cumi sem jott be ! Inkabb kikopi es veszi az uj "aldozatat" a szajaba !
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Kedves Csilla!!!!!
Mi most voltunk a 15 honapos vedolotason, volt nagy siras Kép
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem piszokul megvisel, ha oltjak a picit. Szerencsere a ferjem es a doktorbacsink ismeri a hisztis anyukak pszichejet, es elintezik maguk kozott( engem kikuldenek...), nekem mar csak a vigasztalas marad( ilyen nagyobb traumak utan csak en tudom megvigasztalni)Nalunk is eljott egyfajta bekesebb korszak, bar Dorka meg mindig pakol, mint egy buggyant rakodomunkas, de emellett annyira kedves, es allitolag egyre szebb,(nem az anyai buszkeseg mondatja velem, masok mondtak, hogy naprol napra szebb, en meg el vagyok hulve, hogy hogyan lett nekem ket ilyen gyonyoru gyermekem...) o is puszilgtos, az elobb is, idejott es megpuszilta a konyokomet. Na a fiam ennyi idos koraban nem csinalt ilyet- inkabb belemcsipett. Csoda, hogy ennyre odavagyok a kiscsajert???
Mostmar probalkozik az egyedul evessel, meg a kanalat kicsit nehezen kezeli, de a kez es kanal kobinaciot mar nagyon tudja. Es ugy iszik poharbol, mint a pinty. Meg menetkozben is tud inni.
( Most ahogy igy elnezem takaritanom kell: a lanyom talalt a fiam ovis hatizsakjaban egy szaraz zsomlet es mig ezen sorokat irtam, szetszorta a nagyszoba szonyegen. Kép Ma sem fogok unatkozni...)
Viszont a beszedfajlodese elegge erdekes. megtanul egy par uj szot, aztan hetekig semmit. es meg mindig csak hat foga van, Csilla, ti hol tartotok fog ugyben?
Sziasztok
Eva
Eva
 


Sziasztok Lányok!

Pont ma mondta egy szomszédasszonyom, hogy az o fiának is a mandulája húzodott rá az izületeire. Nem tudom, azért furcsa, mert mostanában nem volt beteg, akkor meg mi húzodott rá?
Egyébként négy éves. Már javuloban vagyunk, abból is látom, hogy már nem tud megmaradni a fenekén. Hatodikáig nem szabadna mászkálni még akkor sem ha úgy látom, hogy nem fáj neki, mondata az orvos, mert kiújjulhat.

Most meg lehet, hogy bárányhimlos lesz! Van az ovis csoportban bárányhimlo és ma fürdésnél láttam három pöttyöt rajta ami olyan mint a herpesz. A húgom szerint az (náluk már volt) majd meglátjuk egy pár nap múlva.

Csilla a hoemelkedésen 37 és 37,5 között értem levonással a popsijába.

Nekünk (a kicsinél) most telik le a 10-14 nap egy kevés piros pöttyöt látok rajta. Nem hiszem, hogy melegkiütés inkább oltásreakció lehet, mert még a talpán is van ott meg nem szokott lenni melegkiütés, de lehet, hogy én tudom rosszul.

Én is azt vettem észre a kicsin (16,5 hónapos), hogy egyéves kora után feltünoen megindult a beszéde és szinte értheto is lett. Most meg az értheto szavak száma lecsökkent, beszél egyfolytába és ki is magyarázza ill. mutogatja csak éppen a jó isten tudja mit mond.
Megy a lakásban mint a tengeralatjáró és ahogy Éva írta pakol, pakol, pakol.
Éva nekünk most jönn a következo hat foga úgyhogy készülj fel. Rág mint a hörcsög.
A kanállal mi elég jól boldogulunk én is csodálkozok rajta. A nagy ilyen korában még megfogni sem akart nem, hogy lapátolni be a szájába. Én anno a nagynak vettem egy görbe kanalat nem tudom ismeritek-e. Eloször azzal próbálkoztunk, de most már szépen megy müanyag kanállal is, de azért az a müsor elöbb o eszik egyedül a többit én lapátolom be neki. Az elején amíg éhes még érdekes neki addig lapától, de egy ido után csak kavarja meg kézzel maszatolja na akkor kezdem én etetni.

Én is el vagyok "hülve" nagyon szép idoszak van most. pl. most van az, hogy akármit egyszer megmutatsz neki és az legyen jó vagy rossz többet nem kell mutatni csinálja.
Az apja amikor reggel borotválkozik odamegy hozzá felfordítja a felmosó vödrot feláll rá és onnan nézi meg persze pancsol a csapba. Na innnen vérszemet kapott most már a sámlit viszi mindenhova rájött, hogy akkor több helyre is felér. Én meg ha nagy a csend keresem, hogy mit szedet már megint szét.
Azonkivül kis alattomos is. O is szereti a tesó játékait elvenni nem csak fordítva. És látni kell azt a huncut kis mosolyt az arcán, ahogy elszalad a rabolt tárggyal és nézz vissza, hogy ki mit reagál rá.

Egyszer a doki nekem azt mondta egyszerre nem csinálnak semmit a gyerekekek, vagy ez vagy az fejlodik náluk. pl. jön a foga, megtanul járni, elkezd beszélni.
Lehet Éva, hogy a milyeink fogzanak Csilláéknak meg több foguk van ok meg beszélnek?

Csila mi lett azzal a fogyasztó övvel bevált?

Csila, Éva mi van biliügyben?
A szobatisztaság topicba írtam, hogy a nagynak megoldódott a problémája. Most, hogy beteg és itthon van nem a wc-re jár ki a kicsi is többet látja, hogy hogy csinála. Tök édes amikor ruhástól rágubbaszt a bilire kicsit ül rajta aztán felugrik megnézi és a kezembe adja, hogy vigyem ki. Meg kell zabálni. Azért én még várok ez a nyár még nem a milten, de ráérünk nem hajt a tatár.


sziasztok

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok !
Ja,Bigacsiga akkor mi sem megyunk oltasra ugyanis Sophienak az utobbi idoben mindig tobb mint 37 °C, mar levonva is a popsiban !
Egyebkent Eva most jonnek a felso szemfogak vagyis a 13. es 14. !!! Mar nem biiiiirrrromm !!
Szegenyke minden "eszik" !

Az,hogy Sophieka ilyen jol elkezdett "beszelni",engem is nagyon meglep hisz a statisztika szerint a 2 nyelven beszelo babak kesobb kezdenek ! Pedig ma is a jatszoteren hangosan kiabalt,hogy hintà .Kép

Biliugyben eleg "szarul"allunk, miutan mindenhova odakakil es utana szethordja a lakasban a kis cipojevel ( az anyja meg takarithat Kép )ugyhogy egy idore most felfuggesztem, mert ezt unom Kép

Viszont a fogyaszto "ov" ,ami valojaban egy rovid nadrag, eleg jo ,sokat izzaszt habar ebben a melegben nem nagyon hianyzik ! Viszont mindenki megjegyzi,hogy lefogytam Kép (ugyhogy marad a szepsegert meg kell szenvedni motto !)

Eva ! en nem vagyok nagyon ki az oltastol, inkabb a reakciotol felek ! Szerintem Sophie biztos lazas lesz (a noverem kislanyanak majdnem 40 °C-re ment fel a laza !).Ja meg pottyos is lesz majd utana 2 het mulva Kép Hu ! Ma nagyon pozitiv vagyok!

Remelem Kata minnel habarabb "rendbe" jottok !!!
Jobbulast !!

Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!
Nalunk szerencsere elmaradt a belazasodas, majd ket het mulva, annak idejen daninal is igy volt, majd fraszt kaptam, mivel ket het telt el az oltas es a laz kozott, a kis buta agyamban nem kapcsoltam ossze a ket dolgot, es megijedtem, hogy mar megint beteg. Most okosabb leszek...
Remelem, Dorkat ezutan sem viseli meg a fogzas, eddig az osszes fogat jol viselte, alig vettuk eszre, hogy jon a foga. A fiam is ilyen volt, volt olyan, kepzeljetek, hogy egyszerre jott hat foga, es nem volt semmi baja, csak az etvagya volt rosszabb, ami Daninal nagy szo, mert egyebkent is nagyon rossz etvagyu.
Tegnap este a lanyom egy ujabb szoval gyarapodott: az apjatol tanulta a cici szot, egesz este kiabalta Dorka, hogy sziszi-sziszi!!!
Annyira aranyos volt, mar azt hittem, hogy alszik, amikor megegyszer megszolalt: sziszi... Ja! es mostanaban enekelget, vagyis ugy alszik el, hogy dudolgat maganak. Annyira edes kismaszat!!
Az evesrol: a fiam meg mindig nem hajlando neha egyedul enni. az oviban eszik rendesen, de itthon neha megmakacsolja magat, es csak akkor eszik, ha etetem. Ma reggel Dorka egyedul maradt a szobaban, es mire visszajottem, kanalazta a tejbegrizt, nagyon aranyos volt,en is orulok az onallosodasanak, ( a szoba allapotat inkabb nem irom le az akcio utan...Kép )
a fogyokurarol: jegyik sikerelmeny a masik utan: ujra hordhatom a regi nadragomat, es tegnap fel tudtam venni egy csudaszep polot, amit az anyukamtol kaptam, csak eddig, ha felvettem, ugy neztem ki benne, mint egy vitamingolyo: szetfeszult a karomon. Tegnap nagyon jol ereztem magam benne. a fogyas egyebkent annak is koszonheto, hogy mivel az ovoda a felsziget( Tihany) masik oldalan van, ha a fiamert megye, fel kell masznom a hegyre, es tolom a babakocsit is, nem semmi kis edzes elhihetitek.
Az en lanyom is ucsorog a bilin, eddig meg csak egyszer sikerult bele egy kis pisike, de nem eroltetem. Annak idejen a fiam alig egy honap alatt lett szobatiszta, remelem a lanyom is hasonloan konnyu eset lesz.
Dorka mostanaban egyfolytaban cipoket probal, ennek csak egy hatranya van: kiszedi az osszes fuzot a cipokbol. Viszont az nagyon kilassz, hogy mostmar minden gond nelkul vegig alussza mind a ket gyerek az ejszakat. Vegre en is alhatok!!!!!

Csilla! szoptatsz meg??
Udv
Eva
Eva
 


Éva!

Én bölcsödés voltam és a gondozónok ha láttak egy gyereket cipo nélkül egybol engem kerestek, mert akkor tutira nálam volt a cipoje és azt füzögettem. (Nem a sajátomat Kép)

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Éva!

Én bölcsödés voltam és a gondozónok ha láttak egy gyereket cipo nélkül egybol engem kerestek, mert akkor tutira nálam volt a cipoje és azt füzögettem. (Nem a sajátomat Kép)

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Szia Eva !
De jo hogy ilyen hosszu beszamolot tartottal !
Edes lehet Dorka ahogy sziszi-zik !
(hat hiaba feb.28.-an szuletettKép )
Tenyleg megkaptad az utolso e-mailemet?

A szoptatast ezennel maj.23.-an befejeztuk!
Sophieka nem kert tobbet !
Hal Isten ideaig meg nincs semmi gondom a mellem remelem elapad a tej minnel hamarabb.

Sophienak is a "cipozes" a maniaja,csakhogy o enni szereti ezeket !!!(marha gusztusos mit mondjak!)
Jaj ! A tejbegrizes szobat mar latom magam elott!
Tenyleg Te is azt adsz neki reggelire?(en igen)

Nem tudom miert de a Ti albumotokba nem tudom kinyitni a ferjed altal feltett kepet (utolso).
Vagy nincs is kep benne??

Irjal !
puszi
Csilla
LCsilla
 


Csilla: Alighogy a multkor leirtam a cumis dolgot, jott a ferjemtol a hir, hogy bizony most mar kiszedi a szajabol a cumit ha mas erdekesebb ragnivalo jut a kezebe. Azota mar en is tapasztaltam. Hat eddig tartott ez is... Ma ota mar maszunk is, igaz kicsit feloldalasan, az egyik labat oldalra kiteszi es nem hajlitja be maszo helyzetbe, hanem a talpan laviroz. A masik labaval "rendesen" maszik.
EviC
EviC
 


Szia EviC!

Az én lányom is ugyanígy mászott, de már három éves és alig érem utol.

Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Csilla!

Par napja kerted, hogy irjam le, hogy mi ujsag van velunk. Megvagyunk koszonjuk, en mar aprilis 23 ota dolgozom sajnos, de nem kellett bolcsibe adnom a Bencet, egy baratnom van itt nalunk, o vigyaz ra napkozben. Szeptembertol pedig valoszinu felmondok itt, es otthon maradok vele, es majd felallasban otthonrol dolgozom.
A Bence mar nagyfiu, jovo heten lesz 8 honapos. Tud mar ulni egyedul, maszni, es ha kapaszkodik valamibe akkor allni is. (Felhuzni meg nem tudja magat allo helyzetbe.)
Majd megprobalok en is nyitni egy "foto albumot" mert rengeteg kepem van rola a sz.gepben, csak idom nincs, hogy osszeallitsak valamit.
Veletek mi ujsag? Mikor mentek haza es mennyi idore? Irjal!

Agi
Agi
 


Szia Agi !
Csak most jutottam gepkozelbe igy olvastam a beszamolodat! Meg szoptatsz ? Egy masik topicban irtad,hogy meg nincsenek fogacskak! Hat en ezt annyira nem sajnalnam!(Tudod Sophienak 6 honaposan mar 8 foga volt, most meg mar 16 van)
Szerintem ha kesobb jonnek ki, nem szenvednek ennyit! Raadasul rosszalvo is lett toluk !
Tenyleg Bence jol alszik? Varjuk a fotoalbumot !!
Ti nem mentek mar iden haza? En ugy tervezem,hogy juli vegetol kb.3 hetre haza megyek. Remelem igy is lesz :-)
(Azota folytatodnak Sophieka "bekopesei" mint tuna - csunya, papics-papucs, pipo-cipo stb...)
Mindegy a lenyeg az hogy magyarul vannak :-)
Irjal meg !!!!+ KEPEK !!!!!
Szia,
Csilla
LCsilla
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: