Új privát üzeneted érkezett!

Az a problémám, hogy a fiam, Benedek 5 és fél hónapos, és mászik álmában. Mire az ágy végére ér, felkel, hisz beüti a fejét. Ha köztünk alszik, engem szinte letúr az ágyról. Mással is van így? Ki fogja nõni?
séva
 


Az én kisfiam, ugyanezt csinálta, de még pörgött, forgott is, ezért folyton beleakadt a lába a rácsba, hiába a védõ párna. Szóval öt percenként üvöltés volt. Melletem is ugyanezt csinálta. Kiságyat elpakoltuk, két matracot letettem a padlóra, így kb. 25-30 cm, és azon alszik, sarokban van, tehát két oldalt fal. ide párnázott gyerefaliszõnyeg került, a végén van a pelenkázó. Egy oldalról megközelíthetõ. Itt kedvére forgolódhat,amikor felébred egyedül lemászik róla és elindul kifelé...
De így ha kell bemegyek mellé, már nem kell sokat, sokkal jobban alszik. Próbáltuk a járókát is, a miénk fa rácsos, és 1,1*1m, de a rácsokat ott sem szerti, ugyanúgy beakad a lába. Szóval van egy alighasznált kiságyunk.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Sziasztok!
Az enyém utazóágyban alszik itthon is(vettünk bele rendes szivacsot,és egy elég nagy fajta ágy -olasz-125*85-ös, így most is-pedig lassan 3éves-jól elfér benne).Egyfelõl nem üti meg magát, másfelõl így hajlandó bárhol elaludni, csak az ágy a lényeg...nyaralás, nagymamák stb...
Eszter
 
 

 
 

Zsomimama!
Mennyi idõs a babád? Mert Benedek csak 6 hónapos.
 
 


Séva, nekem mindkét gyerekem csinálta, araszol felfele. Szerintem normális.
Egy nevenincs
Névtelen
 


Most lett 10 hónapos.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Sziasztok!

Az én nagy fiam is ment fölfelé, mi azt mondtuk rá, hogy tolja a fejét. Mikor felért az ágy végébe, akkor kanyarodott. Mi meg nem gyõztük visszarakni. Közöttünk is mûvelte. Folyton felkoppant a fejdeszkára. Csak egyszer fázott rá szegény nagyon. Megfordult és sajnos lábirányba kezdett el vonulni. Arra ébredtünk, hogy a nagy fejecskéje után csúszik le az egész gyerek. Elkapni már nem tudtuk. Ekkor 20 hónapos volt. Ma már 4,5 éves és teljesen normálisan alszik.
Bori
Bori
 


Szia Éva!
Az én fiam is ilyen volt. Két hónaposan úgy aludt, hogy a lábait maga alá húzta, popsi az ég felé, addig nyomta magát elõre amíg tudta. A kiságyában a késõbbiekben mindig keresztbe fordult, és kidugta a lábát a rácson. Ha felébredt rá megfordítottam és aludt tovább. Amikor közöttünk aludt biztos hogy valamelyikünk fejét rugdosta. Két évesen kapott egy ágyat, melyet sokáig kerestünk. Csak oldaltámlás ágy jöhetett szóba. Találtunk is egyet, két oldalán és a fejénél nem tud leesni(még aranyos is - forma1-es autót formáz). Azért volt olyan eset, mikor az egyetlen lehetséges helyen fejjel lefelé lógott, mikor felébredt. Most lassan 3 évesen is rengeteget mozog álmában. Õ nem nõtte ki, de sosem zavarta, és engem sem.
Szia: Andi
 


Szia Andi!

Azt hiszem kezd a helyzet megoldódni. Már nem mozog annyit álmában. Most 8 hónapos. Remélem kinõtte végleg. :-)

Üdv. Éva
 
 


18 honapos kislanyom 3 napja velem alszik a franciaagyban. Az o oldalan van egy kis racs, az enyemen semmi.
Tegnap este megyek lefekudni, meg le is vertem valamit utkozben. Osonok be a szobaba, hogy felebredt-e. Sehol senki.
A foldon szuszogott, popsi az egnek, mar felig az agy aladt volt, annyit mocorgott. Kép En eskuszom koppanas az nem volt Kép

Kati
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: