Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A barátnõm nagyon szép babaértesítõket készít, és nagyon kedvezõ áron.

És akit esetleg baba ajándék érdekel, szokott csinálni szintén megrendelésre, olyan goblein/keresztszemes képeket, amelyen valamilyen aranyos figura van (pl. snoopy, garfield, alvo maci ...) és alá van hímezve a baba neve és születési ideje.

szerintem nagyon ötletes dolog.
Akit érdekel, nagyon szívesen küldünk fényképet emailban.

Tomka (v-tamara@freemail.hu)
Tomka
 


szia !

engem a baba ajándék érdekelne. én is vihetek képet, pl. egy micimackosat?

Thissan
Thissan
 


Szia !

Te is hozhatsz képet csak az egy picit macerásabb, mert elõbb le kell "venni" a mintát. de megoldható.
most készül el hamarosan egy garfiedos kép, majd megpróbálom ide is betenni, hogy lásd, milyen.

Tomka
tomka
 

 
 

<FONT FACE="Comic Sans Ms">Bébiéretesítõk kedvezõ áron! egyedi igények alapján is.

Tomka</FONT>

v-tamara@freemail.hu
Tomka
 


felraktam egy képet ami nemrég készólt el, ez baba ajándék lesz, ehhez még képzeljetek el egy születési hónapot és napot, valamint mindezt kigeszítve és bekeretezve! Tomka:Kép
Tomka
 


Szia Tomka, szuper ez a kép, kár hogy anno nem ismertelek, amikor még terhes voltam a gyerkõcökkel.


Pgabi
Pgabi
 


Bébiértesítõk kedvezõ áron!

Egy telefon vagy sms eltûnik, de a bébiérteítõvel emléket küldhetsz arról ami neked a legfontosabb és legszebb élményed.

Tomka

v-tamara@freemail.hu
Tomka
 


Ez itt a reklám helye!!!
Nekem ilyen értesítõim voltak most és mindenki el volt ragadtatva tõlük! Egyszerûen meseszépek!!!!!!!!!!!KépKépKép
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Szia Kanga, ez nagyon kedves tõled, és köszönjük!!!!!!!!!!!!

(csak most jutottam gép elé - nyaralás internet szüneteltetés...)


Várjuk az újabb jelentkezõket :-) !!!!!!!
Tomka
 


Sziasztok, újabb és újabb kollekcióval várjuk a pocaklakók szüleit!

Tomka
Tomka
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron