Új privát üzeneted érkezett!

Szisztok! Erről már egyszer írtam, de véletlenül nem a megfelelő témánál mentettem el. Szívesen olvasnék arról, merre jártok csemetéitekkel napközben, szabadidőben, hétvégén, stb. Az én lányom lassan három éves lesz, most várjuk a kistesót - nagyon aktívak vagyunk, sokfelé jártunk , járunk, vannak kedvenc helyeink. De azt is tudom, hogy sok anyukának problámát jelent, hogy merre induljon el. Ötletek? Üdv, Andi
s.andrea
 


szia Andi,
kérdés, hogy Ti merre latok? Mi BP, belváros. Mindennapi programunk a Károlyi-kert, ami egy szupi játszótér, bár lassan lejár az ideje az időjárás miatt... Akkor majd valószínűleg eljön a Gellérthegy ideje. Régebben a Margitszigetre jártunk sokat és a Váriosligetbe. Viszont jó lenne a közelben vhol játszóházat v. ilyesmit találni.

A fiam két és fél éves lesz okt-ben. a kicsi lányom pedig 12 napos. Úgyhogy egyelőre csak a közreélbe megyünk a kicsi miatt, de egy hónap múlva már azt hiszem jöhetnek a nagy túrák
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Szia Zsóka,
régebben mi is a belvárosban laktunk, jelenleg Fóton, de a programok többsége Bp központú. Szerintem a játszóházak közül messzemenőleg a Mikkamakka a legjobb - ismered? Mi már két éve járunk, a lányom imádja. Így legalább mindig van hová menekülni a rossz idő elől. De a Mezőgazdasági Múzeumot még az állatkertnél is jobban szereti, és mégegy kedvenc a közlekedési múzeum. Kíváncsi vagyok, milyen lesz két gyerekkel kiruccanni! Zeneovi a Marczibányi téren van, szerintem azt már egy kisbaba is élvezné! Sajnos oda ritkán jutunk el, mert fél óra kedvéért sajnálok az autóban ülni egy órát, de nagyon tetszett! Andi
s.andrea
 

 
 

Szia Andi!
A Mikkamakkáról már én is hallottam. Az van a Szt István körúttal párhuzamos utcában (elfelejtettem a nevét), ugye? Jó lenne eljutni végre oda. Az állatkert nálunk is nyerő, főleg az állatsimogató (kecskével éés kutyával puszilkodással egybeöltve...). Voltunk már a Fehérvári úton levő Műv. Házban is, táncházban (0-tól úgy nyolc éves korig voltak ott lurkók). Ábel nagyon élvezte.
üdv
Zsóka
Zsóka
 


Kedves Zsóka,
a Mikkamakka címe V, Balaton u. 15, 9-13-ig és délután 15-19-ig van nyitva, szerdán zárva. Ugyanott van ovis torna is kedd és csütörtök délután és baba-mama torna azt hiszem hétfő és péntek délelőtt és rengeteg más program. Lehet játékokat kölcsönözni is, de én eleinte azért szerettem (amellett, hogy társaságot jelentett mindkettőnknek), mert egyszerűen mindenfélét ki lehet próbálni, és így látod, hogy mi érdekli a gyereket, anélkül, hogy vennél egy csomó felesleges dolgot. A szakember gárdájuk is igen jó. A Fehérvári út az túl messze van nekünk, csak egyszer voltunk egy Halász Jutka koncerten. Próbálok a környéken találni valami hasonlót, de eddig még nem sikerült, pedig jó lenne egy táncház. Üdv, Andi
s.andrea
 


Andi !

Ebbe a Mikkamakka es hasonlo programokba
csak akkor lehet reszt venni, ha allando
latogatoja vagy ?
Vagy lehet rajuk kulon-kulon is egy-egy alkalommal
befizetni ?
Koszi a valaszt, Csilla
Csilla
 


Kedves Csilla,
nem kell állandó látogatónak lenni egyáltalán, de bérletet venni olcsóbb, és egy évig érvényes. Egyébként egy óra 400 ft, bérlettel pedig 5 alkalom 2500, és korlátlan ideig maradhatsz alkalmanként. A gyerekprogramok mellett rengeteg előadássorozat, klubjellegű dolog működik szülőknek, ezeken még nem voltam, de állítólag szintén nagyon jók. Több játszóházat kipróbáltunk, de csak a Mikkamakkába járunk rendszeresen, valahogy hozzánk nőtt. Üdv, Andi
S.andrea
 


Koszi Andi a felvilagositast !
Csilla
Csilla
 


Sziasztok Anyukák!
A Mikkamakkában havonta egyszer van Anyák Lapja Klub is, érdemes elmenni, a babákra vigyáznak, de átmehetnek az anyuhoz, odabújni. Emellett szakemberekhez is lehet fordulni, ha valamilyen problémátok van.
Budapesten a XI. kerületben havonta egyszer szervez programokat egy baba-mama klub. A klub programjait megtaláljátok a Baba-Mama Centrum XI. kerületi programjainál itt, a Babaneten.
Ha nem Bp-en lakik valaki, Kalocsán, Székesfehérváron és Miskolcon is szervez programokat ugyanez a klub.
Sziasztok, jó szórakozást!
Névtelen
 


Szerintem a dél-budaiak kedvéért szóljunk a Sárkányvárról is, a Camponában. Itt is rengeteg a program a játszóházi jelleg mellett, mi két évesen Levente Péter műsoron üldögéltünk tátott szájjal.
Tényleg, nem tudjátok, hogyan lehet bekerülni az Égből pottyant mesékbe?
Csicsó
Csicsó
 


Szia Csicsó!

A Sárkányvár valóban klassz dolog. Mi egy évesen voltunk először, s azóta is ha időnk teheti ellátogatunk kislányommal, aki most 15 hónapos.

Szia Klári
Klári
 


Sziasztok!

Olvastam, hogy szerettek járnia a Mikkamakkába.
Ez egy játszóház? Szerintetek a 17 hónapos kisfiam élvezné?
A telefonszámát nem tudjátok véletlenül?
Köszi.
Jécsandi
 


Sziasztok!

A zeneoviról tudnátok irni nekem? Mit gondoltok a 22 hónapos gyerek még kicsi hozzá? Barbara
Barbara
 


Sziasztok,
a Mikkamakába már 6 hónapos kortól érdemes vinni a gyerkõcöt, én még nem láttam olyat, aki ne élvezné (mamák is). (1)társaság kicsinek, nagynak (2)minden játékot ki tudsz próbálni és kölcsönözni is lehet, de rengeteg ötletet meríthetsz ahhoz is, hogy egyáltalán mi az, amit érdemes megvenni, és esetleg olyan dologról is kiderül, hogy érdekli a kicsit, amirõl addig fogalmad sem volt (3)a szakképzett óvodapedagógusok, pszichopedagógusok, logopédusok, pszichológusok, akik teljesen kötetlen módon bekapcsolódnak a játékba, beszélgetésbe, esetleg azt is észreveszik, ha van valami gond a gyerekkel és tele vannak jó ötletekkel. Szerda kivételével minden nap nyitva vannak, 9-tõl 13-ig és 15-19-ig. Több mint 2.5 évig jártunk rendszeresen, mindezt onnan tudom. Telefonszám: 331-4942
ZENEOVI: A Marcibányi téri nagyon jó, hétfõn és szerdán van, már nem emlékszem a pontos idõpontra, fél órás, és itt is vannak már egész pici gyerekek is. Elméletileg 3 éves kortól hírdetik, de sok mama hozza a pár hónapos kistesót is, akik élvezik a zenét, ha nem is tudnak bekapcsolódni. De szerintem csak akkor van eredménye, ha rendszeresen tudsz járni, idõ kell, hogy feloldódjanak. De úgy megy az egész, hogy egy nagy körben együtt a mamák a gyerekekkel, kézenfogva, tehát a félénkebbeket sem kell félteni, mert nem hagyod ott õket magukra.
Sok szerencsét, Andi
Névtelen
 


Szia Andi!
A Mikkamakkába mennyi a belépő?
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Kanga,
nem biztos, hogy jól emlékszem, inkább hívd fel õket, de kb. 400 ft körül van egy óra, vagy pedig lehet bérletet venni, akkor 3500 ft 10 alkalom, de alkalmanként korlátlan idõre, tehát feltétlenül a bérlet éri meg jobban. Andi
Névtelen
 


Andi!
Köszike!
Kanga
Névtelen
 


Szia Andi!

Melyik időpontban érdemes vinni a gyereket a Mikkamakkába, mikor vannak két év körüli gyerekek? Csak én játszom a gyerekkel vagy az ott dolgozok is foglalkoznak vele? Milyen gyakran érdemes vinni? Köszi
Barbara
 


Barbara,
délelõtt mindenképpen érdemesebb menni, mert délután sokan benéznek az ovi után is, és nagy a tömeg. Az ott dolgozók is játszanak a gyerekkel, te is, ahogy alakul, a hangulat nagyon jó. Mi hetente egyszer jártunk rendszeresen, de nagyon borús téli idõkben kétszer is elmentünk. Egy utcával arrább pedig van egy jó kis bekerített játszótér, utána ott is meg lehet állni és a levegõzés is megvan. Szerdán nincs nyitva, lehet hogy már írtam. Andi
Névtelen
 


Köszi Andi.
Kedden délelőtt nem jöttök véletlenül?
Kiprobálnám, hogy tetszik a lányomnak.
Barbara
 


Kedves Barbara,
a lányom ovis lett közben, nem járunk már mostanában, majd a következõvel. De a játszóház szerintem az ovira is nagyon jó alapozó volt, egy percig sem kellett szoktatni és imádja a gyerek. Nem neked írtam az evéssel kapcsolatban? Ha igen, csak mondanám, hogy a harmadik napon is megevett mindent az oviban a lányom, úgyhogy ne add fel. Andi
Kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni a Mikkamakka, majd írj.
Névtelen
 


Szia Andi

Nekem irtál az evéssel kapcsolatban, köszi a biztatást. Kiprobáltuk a Mikkamakkát, szerintem a legrosszabb időt sikerült kifognunk, mert nagyon sokan voltak. Nekem az volt a furcsa, hogy senki nem barátkozott senkivel. Mindenki csak a saját gyerekével foglalkozott, vagy ült fáradtan a gondolataba roskadva.Nekem természetes volt, ha odajött hozzánk egy baba játszani, akkor vele is játszottam és beszélgettem, de az anyukája odajött elnézést kért, hogy a gyereke zavart min ket és elmentek más játékot keresni.Mi heti kétszer járunk baba-mama tornára, de ott olyan más a hangulat, nekem ez kicsit szokatlan volt. Lehet, hogy csak én nem voltam jó formában? A lányom azért nagyon jól érezte magát és megyünk máskor is.
Barbara
 


Szia Barbara,
és az óvónõk? Hallottam, hogy az utóbbi idõben õk is teljesen lecserélõdtek - õk milyenek, lehetett velük beszélgetni, játszani? Mi a régiekkel nagyon meg voltunk elégedve. Az igaz, hogy a Mikkamakkában nincs egy állandó társaság, gondolom a hangulat attól is függ, kik vannak éppen ott. De az mindig látszott, hogy nagyon sok a fáradt mama, szerintem sokszor csak örülnek annak a pár órás szusszanásnak, hogy legalább a házimunkával nem kell foglalkozni és a gyerek is jól érzi magát. Én is voltam így vele, fõleg, amikor még pici volt a lányom. De azért szerencsére nekünk sikerült egy kicsit ismerkedni, de azért az szerintem is természetes, hogy örül az ember, ha odajön egy másik gyerek, végül is ez lenne az egyik célja az egésznek, nem? (Egy titok: néha velem is megesett az az érzés, hogy amikor éppen kirobbanó jókedvvel és tele energiával játszottam a lányommal -pont azért volt annyi energiám mert mással nem kellett foglalkoznom, végre csak vele - éreztem én is, hogy néha ferde szemmel néznek rám egyesek, akiknek esetleg kevesebb volt a jókedvbõl...) De azért szerintem ha a lányod jól érezte magát, érdemes járni, nem? Andi
andi
 


Sziasztok!

Nagyon szeretnénk kislányommal Halász Judit koncertre menni. Tud valaki esetleg a közeljövöben valahol koncertet?
Én találtam egy nagyon jó web-lapot: [url=http://www.bmknet.hu/muvhazak/i1.html.Itt" TARGET="_top]http://www.bmknet.hu/muvhazak/i1.html.Itt[/url] egy hónapra elöre megvannak a budapesti müvházak programjai (koncertek, börzék, majálisok, stb...). Nagyon jó, csak sajna Halász judit neve ott nem szerepelt április hónapra.
Köszi, Móni
Moncsi
 


A cím így jó:

[url=http://www.bmknet.hu/muvhazak/i1.html" TARGET="_top]http://www.bmknet.hu/muvhazak/i1.html[/url]
bigacsiga
 


Köszi a helyesbitést.
Moncsi
 


Sziasztok!

HÁt nálunk sem jött be a Mikkamakka:-(((
Sokan voltak. Sok agresszív gyerek és kritizálós kedvű anyuka. Pedig direkt délelőtt mentünk.

Piglet
Piglet
 


Piglet?
Hétvégén voltak sokan, vagy átlagos hétköznap?
Kinga
kinga
 


Kedves Moncsi!
Úgy tudom, hogy mostanában nem lesz Halász Judit koncert. Lemondták az összes előre lekötött programot H.J. betegsége miatt. Egyenlőre nem tudni, mikor tud ismét színpadra lépni. Timi
Kertész Tímea (ktimea)
 


Kedves Timi!

Köszi az infot, akkor nem is kutatom tovább. maradunk a lemezhallgatásnál. Sajnálom.
Szia
Móni
Moncsi
 


Sziasztok!

Kinga:
Átlagos hétköznap volt.

Piglet
Piglet
 


Sziasztok!

Halász Jutka koncert engem is nagyon érdekelne. A netcim nagyon jól jött, köszönöm. Szerintetek egy 1,5 éves gyerekkel nem "dobnak ki" a koncertről? Szóval őket is szivesen látják? Dorcsi imádja a Halász Judit számokat (hiszen sokat hallgatjuk) és már soxor gondoltam rá, hogy szerintem nagyon élvezne egy ilyen koncertet. Látnátok, hogy táncol!Kép Üdv Bea
Bea
 


Szia Bea!
Biztosan nem dobnak ki a koncertröl, a baratnöm is masfél éves lányával ment el karácsonykor. de hat Timi irta, hogy mostanában nem lesz sajna koncert:-(
Móni
Moncsi
 


bábszinház:

[url=http://www.extra.hu/fabula/htmls/fedolap.htm" TARGET="_top]http://www.extra.hu/fabula/htmls/fedolap.htm[/url]

[url=http://www.budapest-babszinhaz.hu/" TARGET="_top]http://www.budapest-babszinhaz.hu/[/url]
bigacsiga
 


Sziasztok Lányok!

Most van a "Múzeumi Világ Nap" enneek kapcsán szombat vasárnap tartják a múzeumok majálisát. A rendezény a Nemzetei Muzeum kertjében lesz sok gyerek programmal és ingyen múzeumlátogatással!!!

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


A Múzeumok Majálisa színpadi musora
Vasárnap, május 20.

Arany János Szobor-Színpad


10 óra
Vám- és Pénzügyorség Koncertfúvós Zenekara
A Józsefvárosi Kulturális Központ programja


11 óra
Méhes Csaba
„Pantomix”


12 óra
Ludas Zenekar
Szokolay Balázs és együttese
Magyar népzenefeldolgozás


12.30
Táncház a Ludas Zenekar közremuködésével


14 óra
Nap és Hold táncegyüttes, Dunakeszi


15 óra
Móri Fúvószenekar


16 óra
The fool Monthy
„Popon maradtunk”


17 óra
Hattyú Dal Színház
„Szent László királyrul ének”
óriásbábos produkció


18.30
Hot Jazz Ban

Jurta Gyermekszínpad felnotteknek is!


10.30
„Vitéz László és a többiek”
Kemény Henrik neve a magyar bábmuvészet élo legendája. Vitéz László számtalan történetén generációk nottek föl, szórakoztak és kacagtak, s azonosultak a rossz elle küzdo furfangos esehossel.
Kemény Henrik Bábszínház


12.30
„A fülemile”
Kínai népmese. Kína nagyon messze van - itt a szomszédban! S a kerítésen túl ugyanaz a bölcsesség, mint emezen az oldalon. Mindez pedig belefér egy utazókofferba.
Márkus Színház


14.30
„Csongor és Tünde”
A szép tündérlány és Csongor királyfi története Vörösmarty Mihály költoi feldolgozásában.
Márkus Színház


16 óra
„Vásárosdi” Improvizációs játék versek és mesék felhasználásával, fák, virágok, hangyák és egyéb szereplok közremuködésével - gyerekeknek és mindenki másnak.
Bábrándozók


18.00
„Ezüstfurulya”
Az ismert magyar népmese bábszínpadi feldolgozása hagyományos paravános játék formájában, kesztyus bábokkal
Kemény István, Papp Orsolya, Tatai Zsolt, a Budapest Bábszínház muvészei
bigacsiga
 


Arany János Szobor-Színpad


10 óra
Megnyitó
Nyitótánc
Díjátadás: „Az Év Múzeuma 2000”


10.40
Lenvirág gyermektáncegyüttes


11.30
Kaláka
„Három székláb”


13.óra
Garabonciás együttes
„La Fontaine Állatmeséi”


„Hagyomány Ma” - Nemzetiségek, kisebbségek Magyarországon


14.30
Martenica néptáncegyüttes
Bolgár nemzetiségi dalok, táncok


16 óra
Dávid Klezmer Quintet
Klezmer hagyományok


17.30
Kathy Horváth Lajos hegedumuvész és az Ando Drom együttes közös koncertje
Vendégmuvész: Szakcsi Lakatos Béla
Roma táncok, dallamok


19 óra
Ghymes
„Smaragdváros”


Jurta Gyermekszínpad felnotteknek is!


14 óra
„Vándormesék”
Az irodalom és a mese világában vannak olyan témák, melyeket többféle változatban ismerünk. Most Móra Ferenc, Lázár Ervin és Gordon Agáta feldolgozásában élvezhetünk egy-egy tanulságos történetet.
Aranyszamár Bábszínház


15 óra
„A brémai muzsikusok”
Klasszikus mese a Gabalyda Bábszínház megformálásában.
Medvecz J. Attila egyszemélyes vásári mókatársulata szeretné mindenhová eljuttatni a bábszínházat, a mókát, a nevetést az egész család számára.
Gabalyda Bábszínház


16.30
„Lúdas Matyi”
Gabalyda Bábszínház


18 óra
„Vitéz László és a füttyös ördög”
Kemény Henrik a magyar bábmuvészet élo legendája. Vitéz László számtalan történetén generációk nottek föl, szórakoztak és kacagtak, s azonosultak a rossz ellen küzdo furfangos mesehossel.
Kemény Henrik Bábszínháza







Arany János Szobor-Színpad


10 óra
Megnyitó
Nyitótánc
Díjátadás: „Az Év Múzeuma 2000”


10.40
Lenvirág gyermektáncegyüttes


11.30
Kaláka
„Három székláb”


13.óra
Garabonciás együttes
„La Fontaine Állatmeséi”


„Hagyomány Ma” - Nemzetiségek, kisebbségek Magyarországon


14.30
Martenica néptáncegyüttes
Bolgár nemzetiségi dalok, táncok


16 óra
Dávid Klezmer Quintet
Klezmer hagyományok


17.30
Kathy Horváth Lajos hegedumuvész és az Ando Drom együttes közös koncertje
Vendégmuvész: Szakcsi Lakatos Béla
Roma táncok, dallamok


19 óra
Ghymes
„Smaragdváros”


Jurta Gyermekszínpad felnotteknek is!


14 óra
„Vándormesék”
Az irodalom és a mese világában vannak olyan témák, melyeket többféle változatban ismerünk. Most Móra Ferenc, Lázár Ervin és Gordon Agáta feldolgozásában élvezhetünk egy-egy tanulságos történetet.
Aranyszamár Bábszínház


15 óra
„A brémai muzsikusok”
Klasszikus mese a Gabalyda Bábszínház megformálásában.
Medvecz J. Attila egyszemélyes vásári mókatársulata szeretné mindenhová eljuttatni a bábszínházat, a mókát, a nevetést az egész család számára.
Gabalyda Bábszínház


16.30
„Lúdas Matyi”
Gabalyda Bábszínház


18 óra
„Vitéz László és a füttyös ördög”
Kemény Henrik a magyar bábmuvészet élo legendája. Vitéz László számtalan történetén generációk nottek föl, szórakoztak és kacagtak, s azonosultak a rossz ellen küzdo furfangos mesehossel.
Kemény Henrik Bábszínháza
bigacsiga
 


Akit tbb inforrmáció érdekel itt a honlapon megtalálja:

[url=http://origo.hnm.hu/majalis2/index.html" TARGET="_top]http://origo.hnm.hu/majalis2/index.html[/url]
bigacsiga
 


[url=http://www.gekkonet.hu/" TARGET="_top]http://www.gekkonet.hu/[/url]

Játszóházaink

1076 Budapest, Thököly út 2. (Keleti P.U. Arzenál üzletház, III.em.) Tel.(06-1) 351-7535/2314-es mell.
1033 Budapest, Harrer Pál u.7. (Árpád híd, budai hídfõ) Tel. (06-1) 240-4561
9400 Sopron, Istvánbíró u.8. Tel. (06-99) 325-004
6000 Kecskemét, Dobó Körút 8. (Passage Üzletház) Tel.(06-76)508-743
6722 Szeged, Bolyai János u.4. Tel.(06-62) 450-986
9000 Gyõr, Ady Endre utca 10.. Tel. (06-96) 329-553
2890 Tata, Országgyûlés Tér 3/e. Tel. (06-34) 382-268

Központi információ: 06-30/2100-800
bigacsiga
 


Mikkamakka játéktárak:

Központi játéktár - 1055 Budapest, Balaton u. 15., tel.: 331-4942
Csepeli játéktár - 1213 Erdõsor u. 110., tel.: 277-5134
Úri játéktár - 2244 Rákóczi út 33., tel.: 06-29/456-014
Nagykanizsai játéktár - 8800 Nagykanizsa, Petõfi u. 5.
Kalocsai játéktár - 6300 Kalocsa, Kossuth L. u. 41-43.
Velencei játéktár - Kastély 2481, Velence Tópart 52.
Szegedi játéktár - 6721 Szeged, Kálvin tér 6.
Óbudai játéktár - 1037 Budapest, Toronya u. 33.

Sárkányvár Játéktár - Campona bevásárlóközpont, Budapest, Nagytétényi út 33-47., tel.: 424-3140
Bölcsõdei játszócsoport, Szérûskert utcai bölcsõde, tel.: 388-6509
bigacsiga
 


Sziasztok,
mi a héten végre eljutottunk a Millenáris Parkba (II kerület, Marcibányi tér-Fény utca, a Mammuttal szemben). SZUPER, SZUPER, SZUPER, mindenkinek nagyon tudom ajánlani. Szerdán voltunk, akkor van a Kakaó klub, most éppen népitánc tanítás volt, jövõ héten mesetáncház lesz. Csütörtökönként bábszínház, pénteken Dolgozó mûhely (kézmûves dolgok tanítása), szombaton egésznapos családi nap, vasárnaponként tájegység napok, mind, mind interaktív. Mellette van mesejátszótér, tó, és elég nagy tér a mozgásra. És most hirtelen csak azt írtam le, ami a fejemben volt, de program az van minden korosztálynak, 10:00-22:00 óra között minden nap folyamatosan. Végre egy olyan hely (én mindig nagyon hiányoltam), ahová bármikor el tudunk menni a gyerekekkel és értelmes, tartalmas programot találni, ha éppen úgy ébredünk fel reggel, hogy 'Mit is csináljunk ma?'. A Pesti Mûsorban és a Pesti Estiben is benne vannak a heti friss programok. Menyjetek!!! Andi
andi
 


Sziasztok, én ma teljesen véletlenül találtam a Millenááris Parkra hazafelejövet a biopiacról, de én is szívből és lelkesen ajánlom mindenkinek! Direkt sajnáltam, hogy az én kicsim még csak hét hónapos, és őneki még nem való a játszótér, ezt a csodaszép mesejátszóteret legszívesebben még én is kipróbáltam volna!!! Kép
(Hát igen, az én gyerekkoromban még csak betonjátszótér volt fémmászókákkal...úgyhogy lenne mit bepótolni.)
Nagyon jó élményekben lehet részetek, menjetek!!!

Tejbemami
Tejbemami
 


Tejbemami!

Nahát, tegnap pont mi is ott voltunk! Kár, hogy nem találkoztunkKépKép
Üdvözlöm a kis Hannát a drusza részéről isKép

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok,hétvégén voltunk Ausztriában egy nagyon aranyos Mesevárosban,a neve Marchenpark.
Nincs messze,Hegyeshalomtól max 1 óra kocsival,a belépő 115 ATS ,gyerekeknek 2 évtől 100 ATS.
Vidámpark-Állatsimogató,játszóterek,éttermek,pelekázó stb,szóval érdemes megnézni.
Az internet címe;www.maerchenpark-neusiedlersee.at
Sajnos nem tudtam belinkelni mert a kapcsoszárójelet nem veszi be a gép,fogalmam sincs miért.Valami disc-et követel..?
Üdv Mona
mona (mona)
 


[url=http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/" TARGET="_top]http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/[/url]
Névtelen
 


Sziasztok Süsü-rajongó gyerekek és anyukák, apukák!
szept. 22-én szombaton a Budapesti Müv.Központban 16.00-tól Süsü sárkány mesejáték lesz a Fogi szinház elöadásában, a belépés ingyenes.Mi már egyszer láttuk a 3 éves lányommal a Lurdy-ban és nagyon tetszett. Gyertek el, egész délután gyerekprogramok lesznek.Megközelithetö a piros 7-essel, XI. ker. KELENFÖLD VÁROSKÖZPONTI MEGÁLLÓNÁL KELL LESZÁLLNI. Jó szórakozást
Móni
Moncsi
 


Lányok,
Esztergomban (kocsival 30-40 perc Pesttöl) okt. 11-14-ig nagy buli lesz a Mária Valéria-híd avatása alkalmából. Ha valakit bövebben érdekel, majd megírom, mik lesznek.
Jamina
Jamina
 


Jamina, engem érdekel. Főleg kisgyerekek számára, ha lesz valami.
Előre is köszönöm,
Liesel (Csévről)
Liesel
 


Az Esztergomi tükörből idézem:

-október 11-én ksor kerül jelmezes, lovas felvonulásra a hídon (16 órától)
-a négy nap során lesz focigála, futóverseny, kosárgála
-a párkányi oldalon 13-án 100 Folk celsius koncert
- okt. 12-én 14 órától a Kolping-pályán borlovagrendek felvonulása, népzenei müsorok, táncszínházi bemutatók, diákszínpad elöadása kísérik, népszerü helyi (pl. SoundGixeer, Szépülö Városközpont) és országos (Ghymes, KimNovak, Republic) zenekarok koncertje
-okt. 12-én este Nemzetközi Várszínházi Hídgála, részletek hangzanak el az István, a királyból, a Honfoglalásból, a Jézus Krisztus Szupersztárból, a Hairböl és a Grease-böl
okt. 14-én délután könnyüzenei koncertek, majd este a híd mindkét oldalán tüzijáték
- mind a 4 nap kézmüvesvásár a híd lábánál
A lista nem teljes, ha még megtudok valamit, megírom.
Jamina
Jamina
 


Szia Mona!
Korábban olvastam a Marchenparkról irtál. Azt szeretném megkérdezni, szerinted három éves gyerekkel érdemes-e odamenni?
Köszi
Móni
Moncsi
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron