Új privát üzeneted érkezett!

Kata!

Én nem fogok neked tanácsot adni. Ahogy olvastam a hozzászólásokat, úgy éreztem nekem is irnom kell ide.

Mindenki abban hisz, amiben akar. Én hiszek benne, hogy vannak szellemek, jók és rosszak egyaránt.
Nekem is van néhány "élményem", amit sehogy sem tudok megmagyarázni és van olyan is, amit nem egyedül éltem át,hanem anyukám is (a nagymamám halála után)
Szóval én rendithetetlenül hiszek abban, hogy léteznek a szellemek..
Sokmindennel lehet magyarázni Peti ébredéseit, felriadásait, de én rossz álommal, képzelődéssel nem tudnám magyarázni, mert a mindennapos felriadások azért többet kell,hogy jelentsenek.

Mint irtam abban nem tudok tanácsot adni mit tegyél. Én néha elgondolkoztam azon,hogy felkeresek egy olyan személyt, aki a túlvilággal tud kapcsolatot teremteni és akkor talán a kérdéseimre is választ kapok, olyasvalakitől aki közel állt hozzám. Ez is egy lehetőség...

(névtelenül)
Névtelen
 


Szia Kata!
Úgy látom minden oldala feltárásra került a dolognak. Ami biztos, ha a saját feszültségeidet feloldod akkor jobban segitségére lehetsz Petinek akármi is legyen a probléma. Ebből baj nem lehet. Kép

Zsuny

 
 


Szasztok!
Miszike!
Írtam Katának egy szöveget,kicsit feljebb,megtennéd,hogy elolvasod,és elmondanád a véleményed róla?!.(szept.3 szerda 13óra 22perc)
Köszönöm szépen!
Agódó
Agódó
 

 
 

Agódó!

Nem akarnád a nick-edet helyesen írni: Aggódó?
helyesíró
 


Jajj jajjj !

Már megint egy kötözködő...

Mi van ha direkt van így??????

Kata

ui: Egyébként, kicsit próbáltam "lazulni" Peti már csak velem alszik, és nem sírva ébred. Csak nyafog, megkapja rögtön a cumisüvegét, és már alszunk is. Ez már a hajnali kakaóval együtt átlagban éjjelente 3x. Nem annyira durva,...
Jó lenne, ha Apával aludna, de sajna a mormota életem párja nem ébred fel a gyerekre, és többször volt, hogy én szédelegtem oda megitatni a törpöt.
Most meg mehetnék a "hogyan szoktassuk le az éjszakai ivásról" topicbaKép
Más gond nincs, több mutogatás nem volt, nem integet beszélget mostanában senkivel, és talán talán elkezdett beszélni is......(mert ugye mindig rágódom valamin, most speciel, nincs e valami baja, mert nem nagyon beszél - szomszéd kissrác sokkal többet - és néha húz kézenfogva ha akar valamit pl: kapcsoljam be a videót). Na, ügyi vagyok, ugye, mindig kitalálok valamitKépKép
LadányiKata
 


helyesíró!
Nem akarnád a nick-edet nagy betűvel írni? Ha ez a neved,akkor, te miért nem írod nagy betűvel? Én is kötözködhetek!
Nem lehetne az ilyen,és hasonló nemkívánatos megszólalókat kiszűrni? Most tényleg,mire jó ez?
helyesíró,pl neked ez most mire jó? Nem élet az élet kötözködések nélkül? Még csak köze sincs a témához. Neked nem mindegy,hogy hogyan írom alá,vagy hogy hány és milyen hibákat ejtek az írásomban? Tényleg,néha összetévesztik a babanetet,a "beszólok"-nettel.
Gyerekek csinállják ezt az iskolában,okoskodnak,kötözködnek,vannak,akik sosem nőnek föl!
helyesíró! A következő megszólalásod a "be-be én pirospontot kaptam,mert le tudtam írni helyesen a helyes szót!" Nőlj már föl! Feleslegesen minek foglalod a helyet!?.
Agódó
Agódó
 


Szerintem van itt elég hely. A hozzászólásomban semmi bántó nem volt, kár így nekemugrani. Azért, mert igazam van, és az aggódást két g-vel írják, (a csinálják-ot pedig egy l-lel) még nem kell ennyire kiborulni, mert a te hsz-od sokkal több helyet foglal el feleslegesen bántón, mint az én egyetlen normális hangú sorom. Amúgy a "helyesíró" nem tulajdonnév, azért nem írtam H-val.
helyesíró
 


Nem azt bírálltam,hogy igazad van-e,hanem,hogy neked miért fáj,hogy helyesen írok-e vagy sem.Félre érted,én ilyen h.-en nem borulok ki,csak azt nem értem miért kell mindíg valakinek beszólmi? A nevem Agódó,egy g-vel.
Agódó.
Agódó
 


Agódó,

Jézus azt mondja, hogy "Mert bizony mondom néktek, ha valaki azt mondja ennek a hegynek: Kelj fel és ugorjál a tengerbe! és szívében nem kételkedik, hanem hiszi, hogy a mit mond, megtörténik, meg lesz néki, a mit mondott"(Márk 11,23).
. Ez azt jelenti, hogy mindenki maga dönti el, hogy hit terén mire képes, és mitől fél esetleg. Szerintem ha van hited rá, hogy ettől az ima-félétől elmegy a gonosz, akkor Isten megadja az erőt és hatalmat Neked, hogy elűzd őket. A már említett A szabadító c. könyv írója azt mondja, hogy először ő is a démonokkal lépett közvetlen kapcsolatba, de ez nem vált be, túl nagy a rizikó. A mi családi házunk (most nem ott lakunk, de lehet, hogy visszaköltözünk) is egy megszállott hely, de én biztosan papot fogok hívni, hogy szentelje fel. Kevés a hitem rá, hogy én magam is el tudom űzni a gonoszt onnan Kép. Pedig már álmodtam olyat, hogy nagyon rettegek az előszobánkban (ez ébren gyakran előfordult), de elkezdek imádkozni bátorságért és védelemért, és hallok egy hangot, hogy "A te hited megtartott téged"(Lukács 7,50). Hát az valami fantasztikus érzés volt, hogy az én kis gyenge emberi hitem, ha Istentől kérek segítséget, még a nálunk sokkal hatalmasabb gonosszal is elbánik!
De vigyázni kell az amatőr ördögűzéssel, ahogy Panda is mondta, mert simán megtámadhatnak (legrosszabb esetben).

Ezt itt találtam: http://www.communio.hu/mkkm/soredi/biblia_newage/node6.html :

"Végezetül szükséges még egyszer hangsúlyoznunk, keresztény hitünk és az okkult-mágikus szemlélet gyökeres szembenállását. A keresztény kéri Istent, a szuverén Urat, vagy a Szentlélek indítására az Úr nevében lép fel, de a csodát mindig Isten teszi.
Isten rendkívüli csodákat is tett Pál által. Így például betegekre tették a tőle használt kendőket és kötényeket, és a betegség elhagyta őket, a gonosz lelkek meg kiszálltak belőlük. (ApCsel 19,11-12)
Ezt nyilván hitből tették, hiszen az imának semmi köze a varázsigéhez, amely a mágus hite szerint hatalmat ad az ember kezébe. Ezért jártak pórul Szkéva fiai, hiszen Jézus nevével ráolvasást próbáltak végezni:
A vándorló zsidó ördögűzők közül is megpróbálták néhányan, hogy a gonosz lelkektől megszállottakra ráolvassák Urunk Jézus nevét:
-- Kényszerítelek titeket Jézusra, akit Pál hirdet.
Egy zsidó főpapnak, Szkévának hét fia is így tett. De a gonosz lélek visszavágott:
-- Jézust ismerem, Pálról is tudok, de ti kik vagytok?
Ezzel rájuk vetette magát a megszállott ember, kettőt letepert közülük, s úgy elbánt velük, hogy ruhátlanul és sebekkel borítva menekültek ki a házból. (ApCsel 19,13-16)
Jézus neve azonban nem varázsige, ahogyan Jézus sem varázsló, manapság sokan szeretnék ugyan perzsa hercegnek, vagy indiai fakírnak beállítani, de ez a súlyos zavarkeltési kísérlet. Ha Jézus mágus lett volna másként viselkedik. Lukács evangéliuma szerint, elítélése előtt Pilátus Heródeshez küldte, hiszen elvileg Heródes volt jogosult egy galileai származású ember felett ítélkezni.
Amikor Heródes meglátta Jézust nagyon megörült. Régóta szerette volna látni, mert sokat hallott felőle, s remélte, hogy valami csodát tesz a jelenlétében. (Lk 23,8)
Heródes feltehetően hálás közönség lett volna. Talán elég lett volna, ha Jézus megismétli a kánai mennyegzőn tett csodáját és elkerülhette volna a kínhalált a kereszten. Jézus azonban nem Heródes udvari mágusa kívánt lenni. ő maga Isten bölcsessége."

Remélem tudtam segíteni!
A többiektől bocsi a hosszú irományért!

Miszike
 
 


Pocok!

szintén off: (bár fura, mert úgy rémlik, én már válaszoltam Neked)

Az Anyun kívül te vagy az egyetlen, aki aggódik az állapotom miatti nem pihenés miattKép Nagyon rendes vagy.

Szóval: Az a gond, hogy Peti nem valami jó evő (szerencsére ehhez képest 92 cm és 15 kg), és nem is tejet iszik hanem valami gyerektejet (nem 3-as tápszer)hanem a Parmalatnak egy olyan tejét, amit direkt 1 - 3 éveseknek fejlesztettek ki vitaminokkal, ásványi anyagokka, kálciummal, vassal. Ebből reggel-este 350 ml-t megiszik. Így legalább tudom, hogy valami van benne...Kép

Jó lenne leszoktatni az éjszakai ivásról, ha a vizre átszokna, biztosan kevesebbszer kellene fel, és akkor a kakaó is kitolódna reggelre bögréből....(mert most olyan 5-6 körül issza a kakaót, ha nem adnám neki, felkelne. Így meg visszaalszik rajta. De amúgy meg a teát ilyenkor eldobja, és kiabálja, hogy kakaó kakaó)

Puszi: Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!
Nem olvastam végig, hogy ki-mit ajánlott a szelleműzés, illetve látással kapcsolatban, de én,
azt hiszem mint ebben az ügyben tapasztalt, nyugodtan elmondhatom az ellenszert, vagy esetlegesen némi segítséget nyujthatok az ügyben, ha még aktuális. Ez sajnos az utolsó pár hozzászólásól nem derült ki számomra.
Először is, én még most is bezsélgetek lelkekkel.
ne nézzen senki önjelölt léleklátónak, mert ez nekem körülbelül 2 éves korom óta megy. Az elején én is megijedtem tőlük éjszaka. Aztán egyik nyáron, a nagyimnál nyaraltam és megint megjelent egy, de ő számomra ismeretlen volt. Rondán nézett ki, persze én visítva rohantam a nagyihoz és mondtam el neki, hogy mi van az ágyam mellett. Ő nem erőltette, hogy "gyere nézzük meg mi az" hanem megkérdezte, mit mondott, hogy néz ki, mióta látok ilyesmit?
Másnap, felsózta a szobát, aztán pár óra múlva felsöpörte és azt mondta ha úgy érzem, hogy valamelyik látogatóm ártani akar nekem, így el tudom zavarni a háztól. A só, a régi öregek szerint leköti a szellemeket de, hogy ne tudjanak elszabadulni és megtelepedni a házban, ezért az egészet fel kell seperni és a háztól minél messzebb eldobni. Ez a módszer azóta is beválik. Bár én már tudatilag is tudom a dolgokat irányítani ez egy pici gyereknél még nem működik.
Van akinél egy bizonyos kor után a szellemlátás teljesen elmúlik, szerinem mindenkinek a tudata harcol ellene. De a jókor jött segítség mindíg elkél ez ügyben.
Most én is szülő vagyok van két 10 hónapos babám.
Eddig még nem jelentkeztek náluk a lelkek, bár az édesapám rendszeres látogató volt a születésük utáni, pár héten - mem sokkal az előtt halt meg, hogy ők megszülettek - akkor ők is jól megnézték maguknak. De azóta hála a sónak nincs látogatónk.
Szóval ha tudok segíteni, akkor örülök, hogy leírtam a történetem, még ha sokan biztos bolondnak is gondolnak, nem kötelező hinni benne, de egy kis sózás senkit nem fog rossz fényben feltüntetni.
üdvözlettel: Sussy
Gyimesi Ági
 


Szia Kata!

Hogy áll az alvásotok?
Olvastad az Alvászavaros gyerek topicot?
Nálunk is igen nagy probléma az alvás. Kb. egy hónapos hozzászólást keress az említett topicban, Linato névvel. Ő egy mágnesterápiás dolgot ajánlott. Én vidéki vagyok, de itt is van ilyen doki, és már mi is csináljuk a 2 éves lányommal a kúrát. Állítólag 91%-ban használ. Az alvászavaros témában van megadva weboldal is, ahol többet olvashatsz a mágneses alvásterápiáról.

Egyébként én (is) alváslabor, keresztelés, házszentelés, lazítás mellett voksolok.

Ja, és nálunk az együttalvás sem vált be, így is felébred(t) rengetegszer.

Szia, Lilla
 
 


Olvasta valaki Gyura Barbara könyvét? Szemem fénye: NAIL a címe.
Névtelen
 


Szia Névtelen !

Én olvastam...

Szilvy /Sysy
 


Csak mert a végén, amikor meghal a baba, az anyuka is igencsak ezen a szellem-vonalon lép tovább és tk. ettől áll talpra. Hátbozongató volt olvasni, és csodálom azért, hogy mindezt felvállalta.
Névtelen
 


Sziasztok!

Alakulunk, alakulunk, csöbörből vödörbe.....

Most már csak velünk alszik, (hol Apával, hol velem), vizet iszik (nagyon keveset, szerencsére), és igazán már nem is kel fel, csak meg-megébred, beszél álmában, pörög forog...lehet, hogy ha ez a saját ágyában történik, visszaalszik magától (igaz, így is), és én nem is ébredek fel.

DE: jött a fűtés, tél, a múlt éjszakát is végigköhögte szegény. Nem beteg, mert nappal semmi baja nincs, egyet se köhög. De tegnap éjjel egykor kezdte, és már hányt a köhögéstől...
Vettünk párásítót, ma vettünk bele sós vizet....de amikor a tollas paplant levettem róla, sima plédel takartam be, ezzel egyidőben kapcsolatam ki a párásítót, és abbamaradt a köhögés.......fene se érti....
Ja a másik, most lett szobatiszta éjjelre is, és hát amikor nyugtalankodik, állandóan vallatjuk, hogy pisilni kell e?Kép
Hát a szellemek szerintem valahogy a szobájába lehetnek, mert ilyen gond nincs, nappal se mondja már, hogy mit lát (néni a sarokban, stb) mert most már beszél, tehát tudná mondani.

Puszi: Kata
LadányiKata
 


Sokan allergiásak a tollra.
Ne kérdezd, hogy kell-e pisilni. Hagyd, egy-két éjszaka alatt úgyis kiderül, hoigy kibírja-e. Ha meg párszor bepisil, akkor se kérdezd, csak ültesd rá a bilire és kész.
Névtelen
 


végigolvastam az egész forumot és most nem tudom kell e még segitség de van egy tippem ami nekem bevált köss egy piros szallagot a bejárati ajtora ha godolod plussz az ö szoba ajtajára is lehet ez egy sima fonal is nekem bevált azota nyugodtan alszunkKép probáld meg hátha segit


Sziasztok,
Miszikével értek egyet: a szellemektől egyedül Jézus tud megszabadítani, Õt kell segítségül hívni. Démonokról és az ellenszerről részletesen Dave Hunt és R. Maharaj: Egy guru halála c. könyvében olvashattok.

Zsuzsianyu
 


Sziasztok!
Szia Kata!
Meglehet, hogy gyermeked igazi szellemet látott. Talán nappal azért volt jól el velük, mert világos van. Talán a szellemek világosban nem gonoszak. Csak sötétben. hisz gondolj bele a gyereknek eleve a sötét éjszaka félelmetes. Főleg ha hangokat hall. Meglehet hogy mikor lehull az éj leple, akkor feljönnek az élők világába azok a holtak, akik életükben is rosszak voltak. ugye te is megérzed azt, hogy egy ember akivel beszélsz jó vagy rossz. Peti, talán ugyanígy érzett, mikor éjszaka az ágya közepén ült. Szerintem próbáld meg kideríteni, hogy házadban kik laktak előtted. Ha volt olyan aki a házban halt meg, akkor biztos lehetsz benne hogy gyermeked szellemekkel találkozott. A családfádban voltak esetleg "természetfeletti erőkkel" rendelkező személyek? Meglehet hogy Peti ilyen géneket örökölt. Csak még nem tudja mi az, hisz még kicsi. Szóval, ha tényleg gonosz az a dolog, akkor lenne egy kis tanácsom amit megpróbálhatsz felhasználni. A gonoszt csak jóval lehet legyőzni. Lehet hogy butaságnak hangzik a véleményem, de én csak egy 15éves gyerek vagyok. Hiszek a paranormális dolgokban, bár még nem találkoztam ilyenekkel. Viszont van egy megválaszolatlan kérdésem, ami a szkeptikusokat is elgondolkodtatja: Hová kerül a lélek a halál után? Na mind1 sziasztok! Köszönöm hogy leírhattam a gondolataimat nektek! Sok sikert Kata!
 
 


sziaszto.Bár én már nem vagyok kismama mert az én egyetlen gyermekem már 21 éves.De nekem is van vele kapcsolatban sok érdekes témám ami a szellemekre utal.Kicsi korában kb 2 vagy 3 éves körül lehetett minden éjjel hetekig sirt, rázkodott álmában.Fura benne hogy nem nyitotta ki a szemét csak zokogott sokáig és nem tudtuk mi a baja.Hetekig tartott.Nagyon nyugodt kiegyensulyozott gyerek volt nem volt semmi családi konfiktus ami megviselte volna a gyerek kis kelkét.Napokig vele aludtam lestem mikor riad fel és olyankor szorosan öleltem simogattam és beszéltem hozzá de igy is nagy sokára nyugodott meg.Mikor kicsit nagyobb lett többször mondta nekem hogy anya egy bácsi lebeg az ágyam fölött meg sok fura dolgokat mesélt.Hallodtam hogy a gyerekek látják a szellemeket de nem tudtam mit tegyek.Gondoltam majd elmulik nála.Én mindig hittem neki mert mindig nagyon komoly gyerek volt és soha nem loditott nekem mindig nagyon öszinte gyerek volt mindent megbeszélünk ugy vagyunk mint két barátnö a mai napig is.Kb 2 éve kiköltöztünk külföldre véglegesen.Itt ujj lakásba költöztünk ami teljesen ujj épitésü lakás ami kb 1 honappal a beköltözésünk elött készült el ugyhogy tuti nem lakott elötte itt senki.Alig laktunk itt pár napja mikor a lányom elmesélte nekem hogy reggel mikor felkelt látott egy lányt az ajto elött.Elmondta mi volt rajta pontosan hol állt és mindent részletezett nekem.Mondtam neki biztos csak halucináltad mert akkor ébredtél fel.2 nap mulva megint mondta most egy fiut látott arrol is elmesélt mindent hogy fogta a kilincset .Mondta hogy a fiu kicsit mérges volt stb.2 nap mulba megint látta a lányt.Azt mondta a lányom nem félt tölük söt olyan kellemes megnyugtato volt amikor a szobájába voltak.De fura mert csak az ö szobájába jelentek meg.A lányom már 21 éves nem talál ki ilyen dolgokat mert ö olyan aki nem hisz az ilyen dolgokban de ez megtörtént vele söt azota is visszajáro vendég nála a fiu és a lány.Édesanyámtol kértünk tanácsot mert ö idös gondoltuk tud valami magyarázatot adni.Azt mondta ezek angyalok mert nem fél tölük a lányom és valamit üzenni akarnak a lányomon keresztül mert itt ragadtak a földön.Azt mondta édesanyám probáljon meg velük beszélgetni de eddig nem szolt a lányom hozzájuk.Én is olyan ember vagyok aki nem hisz az ilyen dolgokba mert soha nem láttam szellemeket vagy halottakat.De ami fura hogy a lányt és fiut soha nem látta a lányom azelött nem ismerjük öket még én sem.Mert elmesélte hogy néz ki.Szöke rövid haj kék szem stb.Én azota hiszek a szellemekben és azt tudom mondani elképzelhetö hogy a kisfiu látja a szellemeket.Szülöként szivfájdalom látni és hallani hogy éjszaka sir zokog a gyerek.De elkell fogadni van ilyen is.Engem is érdekel van e valami amivel elüzhetjük vagy átsegitsük öket oda ahová menniük kellene.De én itt külföldön hová menjek a Holland népek nem igazán nyitottak lehet ha joshoz vagy halott látohoz fordulok kinevetnek.Valami hatásos modszer kellene nekem is.Nekem annyival könnyebb a dolgom hogy az én gyermekem eltudja mondani mit lát és mit hall.De egy 2 éves gyerek aki nem tudja mit lát csak fél és sir.Megértem az anyukát.
jucuska2
hollandia
 
 


Sziasztok nem olvastam el mindenki hozzá szolását! Kata szerintem vannak szellemek kislányom sem alszik pár napja panaszkodik hogy lát valakit fél tőlle, holnap jön ismerösöm el küldi! El lehet ő ezzel foglalkozik. Ha gondolod szolhatok neki egy beszélgetést meg ér szerintem.
brigucigu
Érd
 
 


Sziasztok nem olvastam el mindenki hozzá szolását! Kata szerintem vannak szellemek kislányom sem alszik pár napja panaszkodik hogy lát valakit fél tőlle, holnap jön ismerösöm el küldi! El lehet ő ezzel foglalkozik. Ha gondolod szolhatok neki egy beszélgetést meg ér szerintem.
brigucigu
Érd
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok. én még új vagyok. Ramónának hívnak. 22 évesvagyok 2 gyermekes család anya vagyok. segítségetszeretnék kérni. ha van aki hisz a szellemekben kérem keressen fel. nagyon megköszönném.
amalia0527
Tápiószele
 
 


@Anonymous: szia.én még új vagyok. Ramónának hívnak. 22 évesvagyok 2 gyermekes család anya vagyok. segítségetszeretnék kérni.olvastam hogy te hiszel a  szellemekben kérlek segíts..engem már több éve kísértenek de nem tudom ki és miért... senki nem segít...kérlek válaszolj amint tudsz. köszönöm előre is.

amalia0527
Tápiószele
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: