Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zuglói ovikról tudnátok mondani valamit? Például a Nagy Lajos király u-i Kincskereső és a Narancs ovi érdekelne konkrétabban.

Köszi
 


Sziasztok!!!!


Debrecenben lévő Postakert utcán lévő bölcsiről szeretnék infókat megtudni!
Aki tud, kérem írjon!!!!

Köszi

Kép
Kép
 


Sziasztok,
bizony el fog telni még egy kis idő mire a bölcsik és ovik versengenek majd a gyerekekért. Nehéz bekerülni, ezért én mindenkinek azt javaslom, kezdjen időben keresgélni és jelentkezzen is amint van elképzelése arról, hogy mikortől szeretné 'beadni' a picijét.
Az én kislányom 4 hónapos volt, amikor jeleztük a XV. kerületi Fő utcai bölcsiben, hogy majd amikor a gyerek kb 1 éves lesz, már hoznánk és még épp befértünk a létszámba. Azóta sok idő eltelt, és alapjában véve elégedettek vagyunk. Van szimpatikus és nem annyira szimpatikus gondozónőnk, de a kislányom beilleszkedett, megeszi amit kap, jókat alszik és biztonságban van. Most pedig, hogy már beszél, egyre több jelét adja, hogy szeret odajárni: reggelente mosolyog amikor elmondom neki, hogy ma megint megyünk a bölcsibe és amikor odaérünk, soha nem sir, hanem szalad az ajtóhoz; esténként felsorolgatja néhány csoporttársának a nevét.
Töltöttünk egyébként pár hetet a Mézeskalács utcai bölcsiben is és nagyon jó tapasztalataink voltak.

Most lassan az ovikat nézegetem neki - tud valaki olyat a XV., IV., vagy XIII. kerületben, ahol angolt tanitanak (vagy esetleg kétnyelvü) és az úszást is fontosnak tartják?

 
 

Sziasztok!
Érden van egy tuti családi napközi!
Az én kislányom imádja. Játék vidámság friss levegő!
Részleteket írok még privát üzenetben ha igény van rá!
Szép estlét!
:wink:
Vendég
 


Sziasztok!


A VI. kerületi ovikról szeretnék infót kapni. Tudnátok ajánlani valamit.
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

A csepeli Montessori oviról szeretnék info-t ha tudtok.
Köszi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: