Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Sacinak hívnak és van egy 1 hónapos kislányom. A kérdésem az lenne, hogy kinek melyik pelenka vált be? Hiszen a Liberón és a Pampersen kívül még annyi fajtát lehet kapni, de lehet, hogy ugyan olcsóbbak a fenti kettõnél de nem olyan jó a nedvszívó képességük, s ezért naponta jóval többet használ egy a babus. Vagyis ugyanott van az ember anyagilag. Tehát kinek mi vált be?
Köszi
Saci
Saci
 


Szia Saci!
az Elsõ napok, hetek topicban elég sok szó volt már errõl. Szerintem érdemes volna rá keresned (bal oldalt: Keresés)
Üdv:
Ágci

Kép
 
 


Szia Saci!
Nekünk a DM pelenka (Baby Love) vált be a legjobban. Mostmár csak azt használjuk és árban is elfogadható: maxit használunk 50 db-os és 2399 Ft-ba kerül. jó a nedvszivókája,soha nem folyt ki pisi,kaki. Most már a bili felé kacsintgatunk.
Ha gondolod,próbáld ki,hátha neked is beválik.
Helló:Giti
Giti
 

 
 

Csatlakozom, kb. egy éve mi is a Dm-es pelust használjuk. Abszolút bevált (míg a "márkásakból" /Libero, Pampers, Huggies/ szabályxosan kifolyt a pisi, vagy átázott a pelus...)
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Szia Saci!
Én már megszámolni sem tudom hány fajtát próbáltunk,és hiába volt valami a legdrágább,a DM-es Babylove a LEGJOBB!
Puszi,Mariann
zmariann
 


Köszi a hozzászólásokat, kifogom próbálni a DM-est, mert a Pampers és a Libero, na meg a Haggies már nagyon drága.
Köszi
Saci
Saci
 


Poponella mosható pamut nadrágpelanka 18db külsõkkel, belsõkkel megkímélt állapotban eladó. Ár: 15000Ft

gemini2002@freemail.hu
tel: 06-70-317-61-24
p.éva
 


Kérlek segítsetek! Egy délutánt szántam rá, hogy kibogozzam a mosható pelusozás rejtelmeit, több sajnos nincs rá. Egy árva lélek sincs a közelemben, akinek lenne gyakorlati tapasztalata. Váltani szeretnék, de gondjaim vannak az alapfoggalmakkal is (nadrágpelenka, prefold, pelenkabetét, stb.) Ha valaki szánna rá pár sort, hogy egy gyorstalpalóban összefoglalná a legfontosabb alapokat azt nagyon megköszönném. örülnék tanácsnak márka témakörben is, bár gondolom ahány ház annyi szokás. Eddig a Lotties tűnik nyerőnek nálam, akinek van vele tapasztalata (rossz is, jó is) kérem, hogy ossza meg velem. Előre is köszönöm!
 


Szia Csibészke!

A másik pelenkás topicban válaszolok a kérdésedre. (pelenka - melyiket válasszam)
Orsi
 


Sziasztok .Én már második gyerekemet Bogi pelenkával pelenkázom,100%-osan merem állítani,hogy sokkal jobbak,mint a "márkás" pelenkák.Épp a hetekben találtam rá és rendeltem a Carmel Shop-tól ( www.carmelshop.eu ) ,ahol rengeteg babatermék,háztartási,egészségügyi,állatgondozás,meg sok más cikkük van és ami nekem a legfontosabb Házhozszállítanak.Ajánlom mindenkinek.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

cron